Agent TVN - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-25, 22:19   #2131
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Ilona jest agentem. A Piotr ja rozgryzl, nie wiem jakim cudem , a najlepiej rozgryzl Michała. I to co mówil na końcu to prawda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:20   #2132
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

A Michał ciągle jeszcze ma immunitet
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:23   #2133
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A Michał ciągle jeszcze ma immunitet
On powiedział, że chce go wykorzystać żeby wejść do trójki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:26   #2134
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
On powiedział, że chce go wykorzystać żeby wejść do trójki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak , tylko zeby najpierw dostał sie do piątki, potem do czwórki. On jest pewny swego-ale reszta w lesie nie jest.
Kurcze autentycznie chciałabym go w trójce i żeby wygrał
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:45   #2135
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Agent TVN

Ja od początku obstawiałam Michała i zdania nie zmieniam

Ja nie wiem jakim cudem ta ameba umysłowa i furiat Piotr doszedł tak daleko. Tzn może i on dobrze typuje, ale oprócz dobrego typowania trzeba znać szczegóły. Nie wiem jakim cudem on tak dobrze wszystko pamięta, kojarzy itp. skoro w programie ciągle przedstawiają go jako kretyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 22:59   #2136
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Agent TVN

Ja typuje Ciastka. Niezmiennie, od kiedy ogłosili listę uczestników. Chyba jestem w mniejszości. Ale nadal wszystko mi się zgadza.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Jeśli nie Ciastek, to Ilona. Ew. Michal, ale to byłby bardzo przerysowywany agent. Świr poza podejrzeniami, on jest po prostu głupi. Jak się okaże że jest agentem i tylko udawał głupka to chapeaus bas. Takiego agenta jeszcze nie było. Nawet Mirek z 2 edycji nie był takim idiotą.

Dziś Ciastek modelowo zagrał przy sudoku. Niby wygrali sporo kasy, a jednak wszystkie złe tropy były spowodowane przez niego. Przy czym genialnie przejął "dobrą" kontrolę nad zadaniem.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 23:30   #2137
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Ja typuje Ciastka. Niezmiennie, od kiedy ogłosili listę uczestników. Chyba jestem w mniejszości. Ale nadal wszystko mi się zgadza.

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Jeśli nie Ciastek, to Ilona. Ew. Michal, ale to byłby bardzo przerysowywany agent. Świr poza podejrzeniami, on jest po prostu głupi. Jak się okaże że jest agentem i tylko udawał głupka to chapeaus bas. Takiego agenta jeszcze nie było. Nawet Mirek z 2 edycji nie był takim idiotą.

Dziś Ciastek modelowo zagrał przy sudoku. Niby wygrali sporo kasy, a jednak wszystkie złe tropy były spowodowane przez niego. Przy czym genialnie przejął "dobrą" kontrolę nad zadaniem.
Przerysowany? To byłby najlepszy agent polskich edycji-i tych i tych sprzed lat. Tak kręcić wszytkimi jak i ile sie chce. Mistrz. Ale Michała na 99% nie jest nim niestety. A ja właśnie czekam na takiego agenta-w zagranicznych edycjach tacy sie zdarzali. Ale u nas produkcji idzie jednym schematem, i znów Agent jest nijaki i totalnie niewidoczny w trakcie programu-a wfinale okaże sie że jednak cos tam zrobi-ale tego nie pokzali. Dla mnie to Ilona, ale Tomek jesli by sie nim okazał to jest jeszcze słabszy niż Ilona.

Mnie chyba Agent zblokował przez godzinę nie mogłam sie dostać na to forum (zwykle wchodze bez logowania) a tu musiałam sie logowac i co gorsze twierdzili ze to złe hasło, musiałam nowe dostać , ale wczesniej wykorzystałam 5 szans i była zablokowana. masakra jakaś
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 04:44   #2138
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Czemu Michał to Ciastek?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 05:37   #2139
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Bardzo dużo osób typuje Ilonę - dla mnie byłoby to rozczarowanie tej edycji. Jest bo jest. I Tomek i ona to chyba najgorsze typy na agenta - wszyscy pozostali byli 'jacyś' i ich agentura byłaby ciekawa. Nawet mimoza Karolina dla mnie jest ciekawa - widać, że potrafi oceniac innych ludzi i trzymac dobrą mine do złej gry, gdy tyle osób ja podejrzewało. Zaszła tak daleko bez kombinowania i sojuszy?

Za to uszanowanko, że w tej edycji nie mam pewności kto jest agentem - w poprzedniej byłam pewna Odety od około 7/8 odcinka - od zadania z windą. Była tak mało zdeterminowana, tak słabo typowała zmieniając ciągle osoby, kiepsko wchodziła w sojusze, zero strategii na wygraną - no bardziej oczywistym nie można było być.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 06:21   #2140
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Czemu Michał to Ciastek?
Ciastek to chyba Ciachorowski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 10:01   #2141
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Ciacho. Niby gość w moim typie , bo mam słabość do blondynów, a jednak denerwuje mnie tak , że aż żeby bola mam wrażenie , że to zapatrzony w siebie narcyz. I ta jego rola w Emce plus głos. Nie , to nie to .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 10:04   #2142
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ciacho. Niby gość w moim typie , bo mam słabość do blondynów, a jednak denerwuje mnie tak , że aż żeby bola mam wrażenie , że to zapatrzony w siebie narcyz. I ta jego rola w Emce plus głos. Nie , to nie to .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piotr wczoraj go dokałdnie tak określił, jak robili to zdjecie, co tu mówić Piotr jest jaki jest ale czasem rację ma
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 12:32   #2143
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Bo Świr wcale nie jest tak głupi jak widać. Może to jego taktyka ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 12:40   #2144
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Jak ten Piotrek się wczoraj pienił na tych ludzi i potem po tej akcji ze zdjęciem hahaha coś go nerwy ponoszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:05   #2145
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Agent TVN

Jak on będzie agentem to bede zaskoczona
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:38   #2146
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jak ten Piotrek się wczoraj pienił na tych ludzi i potem po tej akcji ze zdjęciem hahaha coś go nerwy ponoszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taki miły Piotruś, kto by się spodziewał
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 17:01   #2147
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Ja bym chciała żeby właśnie agentem okazał się on albo Michał. I zgadzam się z tym, że Ilona czy Ciacho to byliby słabi agenci. Kraśkowa też w sumie. I chyba Piotrek gdyby sie okazał to byłby największym zaskoczeniem, bo jak on tylko gra takiego głupiutkiego to wielki szacun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 17:42   #2148
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Wtedy Piotrek byłby Mirkiem 2 edycji no ale jego ta akcja z zadaniem ze zdjęciami była iście agentkowa. Jeszcze te niepotrzebne klotnie z turystami.
Tydzień temu namieszal pod woda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 17:48   #2149
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Ale lałam z tego zdjęcia, tyle sie tych ludzi naganiali-i nawet im sie udało, a tu ciach tylko kawałek dłoni Michała sie załapał
Kinga też niezła, "jak Michał mógł być za Piotrem skoro jest większy to go powinno być widać" , on był za Piotrem ale ileś tam metrów a nie bezpośrednio....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-26, 19:22   #2150
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Tak, Piotrek ostatnio robi zamieszanie i naprawdę wychodzi na wariata jak coś zrobi czy powie. No ale tutaj nie ma co ich oceniać tak ostro, każde zachowanie to może być ich taktyka, zagrywka i ten foch, że Ciastek jest aktorem i w związku z tym powinien to zdjęcie lepiej zrobić hahaha On odszedł od aparatu już sie ustawić, a Piotrek się odwraca we wszystkie strony jak wszystko ustawione. I faktycznie no Ciastka wina jak nie wiem co hanahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:28   #2151
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Michał skutecznie wie jak kręcić pozostałymi uczestnikami przez to , że luzackim podchodzi do niektórych zadań może być postrzegany jako agent ale według mnie taka jest jego taktyka. Szkoda, że Rysia odpadł Michał nie mógł w to uwierzyć mam nadzieję, że Michał to wygra kibicuję mu przynajmniej mam na kogo popatrzeć. Ciągnie trawię świra i ciacha.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:49   #2152
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Wytłumaczy mi ktoś co ma rozwiązywanie zadań z matmy z sudoku, które jest grą logiczną?!

To ich typowanie to o kant d. Świr typuje Maline albo Ilone, Rychu też typuje Maline i odpada. Wkręcają nas jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:53   #2153
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Wytłumaczy mi ktoś co ma rozwiązywanie zadań z matmy z sudoku, które jest grą logiczną?!

To ich typowanie to o kant d. Świr typuje Maline albo Ilone, Rychu też typuje Maline i odpada. Wkręcają nas jak nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie. Świr typuje i Malinę i Ilonę, więc prawdopodobnie część odpowiedzi udziela pod jedną i pod drugą. W ostatnim odcinku obie były w osobnych drużynach, więc prawdopodobnie udzielał odpowiedzi na obie grupy - w sumie w ten sposób potencjalnie wyłapując nawet innego agenta.

No i dochodzi jeszcze poprawność odpowiedzi. Nie wiemy ile Rysiek o Karolinie wiedział itd.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:54   #2154
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Rysiek postawił tylko na Karolinę, Piotr niby obie,ale cos mi się wydaje że jednak Ilona. Ci co juz zostali wszyscy są na Ilonę, choć mocą setkami jak Tomek niby podejrzewa Michała-ale to raczej pic na wodę, jakby stawiał na Michała dawno by poleciał. O Ile Karolina i Ilona mogą mieć wspólne cechy (kobiety, w podobnym wieku, matki) to Michał i Ilona raczej nie, tyle ze sa aktorami i graja w serialach
Wszyscy którzy stawiali na Karolinę juz polecieli-Julka Lucińska Majka teraz Rysiu/ Piotr też doskonale wiedział że Lucińska stawiała na Karolinę-i odpadła-wiec zapewne pozostał tylko przy Ilonie....

W 1 edycji gwiazdorskiej Tomek dosć szybko poleciał pomimo ze dobrze obstawiał Agenta-ale miał wiecej błędnych odpowiedzi nawet od tych co źle obstawiali...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-04-26 o 19:57
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 20:57   #2155
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Agent TVN

Moga mowić o wszystkich a jest tak ucięte, ze niby jedna osoba na jedna głosuje a ktos na dwie
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 21:02   #2156
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Agent TVN

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-13 o 23:03
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 21:52   #2157
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Ja się nie sugeruję ich wypowiedziami kogo obstawiają, bo prawdopodobnie to tylko montaż wypowiedzi z zupełnie innego odcinka, albo zdania wyrwane z kontekstu. Zapewne podczas nagrania dostają pytania w stylu "Jakie cechy agenta posiada Michał?" i każdy odpowiada, a to nie ma związku z ich prawdziwym typem.

Mam już trochę mętlik w głowie, na pewno najbardziej zastanawiają mnie Piotr i Karolina.
Piotr - ciężko uwierzyć, że można by non stop udawać takiego głupka, a z drugiej ciężko uwierzyć, że będąc takim głupkiem można tak świetnie rozkminiać pytania na teście... Facet pisze "źbło" i nie wie co to jest pierwiastek, a zapamiętuje szczegóły potrzebne do testu?
Karolina - sztywna, trzymająca się z boku, nie zależy jej na sojuszach, mam wrażenie że nie walczy o jokery, informacje, pakty, a jednak bez problemu przechodzi dalej.

Mimo wszystko wciąż niezmiennie obstawiam Karolinę. W poprzedniej edycji miałam podobne odczucia co do Odety i się sprawdziły.
A to że powiedzieli, że Rysiek na nią głosował i odpadł, to może być taka podpucha żeby zmylić widzów i odciągnąc od niej uwagę.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 23:10   #2158
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Agent TVN

Karolina jest dla mnie irytującą i mdłą uczestniczką,nic nie wnosi do programu.Jej znajomość z Kinga Rusin wykluczała dla mnie możliwość,żeby była agentem.Z drugiej strony jako niby zwykły uczestnik bez sojuszników/immunitetów przechodzi kolejne odcinki,co też jest różnie komentowane.
Mój faworyt to Michał-inteligentny,wyrazisty,ch ciałabym żeby był agentem albo wygrał.Boję się finału Ciachorowski,Ilona i Karolina,a wszystko zdaje się zmierzać do niego.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 23:16   #2159
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Karolina jest dla mnie irytującą i mdłą uczestniczką,nic nie wnosi do programu.Jej znajomość z Kinga Rusin wykluczała dla mnie możliwość,żeby była agentem.Z drugiej strony jako niby zwykły uczestnik bez sojuszników/immunitetów przechodzi kolejne odcinki,co też jest różnie komentowane.
Mój faworyt to Michał-inteligentny,wyrazisty,ch ciałabym żeby był agentem albo wygrał.Boję się finału Ciachorowski,Ilona i Karolina,a wszystko zdaje się zmierzać do niego.
Też myslę, że właśnie taki będzie final Kibicuje Ilonie, na początku stawiałam raczej na Karolinę, ale teraz myślę, że to Ciastek, kolejny nijaki agent Czy tam w ogóle go ktoś podejrzewal? Bo z tych montaży nie wychwyciłam raczej. Nawet w tym zadaniu twarzą w twarz z agentem nikt nie zadawał mu pytań.
A co do tej znajomości z Kinga Rusin... Hmmm... Z tego względu bym jej nie wykluczała. Tvn nam tak spojleruje jakby miał widzów za idiotow, choćby Peja w dzisiejszym Dzień dobry TVN
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-04-26 o 23:23
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 23:29   #2160
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Wytłumaczy mi ktoś co ma rozwiązywanie zadań z matmy z sudoku, które jest grą logiczną?!
O tym samym pomyślałem podczas oglądania (ale podobno matematyka i logiczne myślenie idą w parze; ja się na tym nie znam ani trochę, niestety)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.