Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 23:02   #1741
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Kupiłam na Allegro od sprzedawcy: top-uroda za 130 zł z przesyłką, dostałam też gratis próbki. Z tego co widziałam, jest kilka sprzedawców na Allegro, słyszałam też dobre opinie o bio-med.pl, z ich stronki też można kupować. Pozdrawiam
DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 00:32   #1742
Peterek17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czy ktoś używał tego kremu ?

http://www.helfy.pl/krem-dla-skory-z...niami-bliznami
Peterek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:18   #1743
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

powiem Ci daissy, ze chyba juz wiem na co bede odkladac ''kieszonkowe''
U mnie nadal jazda na kwasach i jestem bardzo zadowolona
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:56   #1744
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

DagmaraRpse2000 trzymaj się tych kwasów, no chyba, że specjalista zaleci inaczej. Takie kosmetyki, jak jakiś żel możesz zawsze zastosować po takim zabiegu, no chyba, że lekarz nie zaleci. Jak masz przebarwienia i blizny, to kwasy, peelingi będą najlepsze. Można się jeszcze posiłkować innymi sposobami, ale same kosmetyki nieraz nie wystarczą. Pani doktor, do której chodzę zawsze mówi, żeby słuchać się lekarza, a nie stosować czegoś na własna rękę, bo można sobie krzywdę zrobić i akurat w tym temacie się z nią zgadzam.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:27   #1745
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Lamento, moja kosmetyczka po moich opowiesciach na temat domowych peelingow kwasami bylaby mnie zabila
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:44   #1746
kinderkowa18
Raczkowanie
 
Avatar kinderkowa18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grecja
Wiadomości: 75
Dot.: Re: Blizny

Ja mam pytanie do Pani Beatki...Od 2 lat borykam sie z czyms czego w sumie nie moge pojac nazwe to tradzik dojrzaly gdyz mam 22 lata a w mlodosci przechodzilam tradzik mlodzienczy...Zaczelo sie calkiem niewinnie od dziwnych wypuklych ala chrostek pisze "ala" dlatego ze byly koloru skory jedynie co to byly wypokle...jak opisalam zaczelo sie niewinnie najpier na jednym policzku okolo 5 a pozniej coraz wiecej i wiecej i poszlo na drugi policzek...przyznam ze troche wycislam tego i wychodzilo taki wagierek feee jak makaron...dodam ze nie bylo zadnego koloru czerwonego a teraz od roku mam pelno czerwonych plam oraz niekotre sa jakby koloru brunatnego w sumie te przy skroni jakby przypalone te zas na policzku za czerwone ciemno czerwone bylam u dermatologa mowila mi to co jest blizna to jest bo widac kratery jest ichh okolo 7 dziureczek a reszta czerwonych plam wogole nie ma kraterow jest plaska cera z tymi czerwonymi plamami...chcialam tak to w skrocie opisac...a pytanie brzi : Czy to moga bys przebarwienia po tradziku ?? i jezeli tak to wlasciwie jaki kolor powinny miec przebarwienia po tradziku oraz jaki kolor powinny miec blizny po tradziku bo ja mam juz to 2 lata w sumie idzie 3 i z rozowych zrobily sie bardziej czerwone Prosze od porade...dodam ze dermatolog mowi ze to jest tradzik a mi sie wydaje ze przebarwienia...dodam jesio tyle ze deramtolog o tych moich wypuklych chrostkach koloru skory mowi ze to sa chrostki niedojrzale i one wyjda a mi sie to nie wydaje bo mam te wypukle od 2 lat teraz w sumie uzywam ziele bratka w tabletkach i te wypukle znikaja ale co z tymi plamami?? a i nawet jak te wypukle wyskoczyly mi na czole to dermatolog wogole nie zwraca na nie uwage jedynie jak zobaczy ze jest koloru czerwonego a tamte albo nie widzi z pod tej lupy swojej albo nie wiem...to mnie flustruje dlaczego mowi o nich ze to sa niedojrzale pryszcze ktore wyjda na powierzchnie jak ja mam to 2 lata a nie mam mozliwosci pojscia do innego bo na wyspie jest jeden...Dlatego planuje powrot do kraju...Prosze bardzo o odp z Gory Dziekuje...Kinderkowa18
kinderkowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:58   #1747
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Re: Blizny

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:09   #1748
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Faktycznie, Cepan jest bardzo fajny. Mi też pomaga
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 22:18   #1749
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Re: Blizny

Mi nic nie pomógł i STRASZNIE śmierdział nie byłam w stanie znieść tego cebulowego smrodu!
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 22:24   #1750
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Mi nic nie pomógł i STRASZNIE śmierdział nie byłam w stanie znieść tego cebulowego smrodu!

Ja tam problemu z tym zapachem nie mam, ale wg mnie są bardziej śmierdzące rzeczy
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:25   #1751
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Falabella, ile razy dziennie smarujesz blizny Cepanem?
Naprawdę Ci to coś daje?
Nie zapycha?
Ja kiedyś smarowałam nim ramiona bo tam też mam przebarwienia, ale jakoś nic nie dało.
A może po prostu byłam niesystematyczna....

Co do lemon eko, też stosuję, ale czy jakoś działa na takie zmiany.... musiałabym to poobserwować.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 19:41   #1752
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Re: Blizny

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 22:19   #1753
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co do lemon, to fakt, u mnie na początku ach i och, ale super, potem pogorszenie, przerwa i teraz znowu zaczęłam stosować.
No i jest ok.

A Cepan... chyba jeszcze się skuszę
Dzięki za przypomnienie, że on jest
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 23:16   #1754
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Re: Blizny

neostradą,cosmelanem kremem lub pigmanormem spróbujcie ..moja 16 letnia corka akurat te blizny na twarzy i plecach pigmanormem wywabiaiine środki typu cepan na swieze moze ciut pomoga ale na zadawnione nie bardzo..za słaby!!!ale są srodki ktorymi mozna powalczyc..czego Wam życze razem z sukcesem
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:19   #1755
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Re: Blizny

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
neostradą,cosmelanem kremem lub pigmanormem spróbujcie ..moja 16 letnia corka akurat te blizny na twarzy i plecach pigmanormem wywabiaiine środki typu cepan na swieze moze ciut pomoga ale na zadawnione nie bardzo..za słaby!!!ale są srodki ktorymi mozna powalczyc..czego Wam życze razem z sukcesem
Co to za środki?
Mówisz, że warto?
Ja właśnie mam zadawnione przebarwienia na buźce i chciałabym coś z nimi zrobić, ale boję się zatkania porów przez te kremy, o co u mnie nietrudno.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:13   #1756
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Re: Blizny

Też zaczynam walkę z przebarwieniami po trądziku. Kosmetyczka odradza mi kwasy, bo twierdzi że mam za delikatną cerę ... Nie mam cery tłustej, a raczej naczynkową, na której czasem mi wyskoczy jakiś pryszcz, ale to przeważnie przed okresem. I narzekam na płytkie blizny na brodzie po nieumiejętnym wyciskaniu.

Zakupiłam dlatego Cepan, ale ten zapach mnie przeraża! Mam więc pytanie, czy mogę na Cepan kłaść jakiś inny krem nawilżający? I czy Cepan trzymać cały dzień na twarzy, czy tylko na kilka godzin?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:49   #1757
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-01-30 o 21:05
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:40   #1758
Kinga 19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czy ktoś miał doświadczenia z peelingami medycznymi na blizny po trądziku? czy to działa? Mam zaproponowany easy peel lub glycopeel, ale nie wiem czy się zdecydować? Seria 6 to ok. 1200 - 1500 zł, to już może 1 zabieg laserem będzie lepszy? Co robić???
Kinga 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:39   #1759
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Re: Blizny

Wartowejdzie na nasze forum cosmelan,tam borykamy sie z plamami i bliznami ktore jak pisalam wczesniej rusza tylko neostrada-najsłabiej i silnie ale skutecznie pigmanorm i cosmelan..Akurat problem blizn potradzikowych jest mi znany bo moja latorośl 16 letnia ma ich sporo i na twarzy i na plecach..teraz wywabia jepigmanormem!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 23:57   #1760
ziken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam, mój problem mógł się już pojawić, ale sprawiło by mi lekki kłopot przestudiowanie wszystkich 50 kilku stron. Dlatego proszę o powiedzenie gdzie mam szukać odpowiedzi, lub powtórzenia jej dla mnie

Właściwie nie dawno zaczęły mi się robić wypryski na plecach. Z przyczyn naturalnych nie wyciskam ich, ale czasem rozdrapuje. I przez tą właśnie mało inteligentną metodę nabawiłam się blizn. Ale nie są to wgłębienia tylko brązowe plamy. Kiepsko to wygląda. Jest na to jakaś maść? Sposób? Proszę o radę.
ziken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:13   #1761
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Hej! Już od jakiegos czasu studiowałam sobie watek na temat Glyco a- i chyba spróbuje- co prawda moja cera nie wygląda jakoś tragicznie, ale złuszczane by sie przydało- a co za tym idzie blizny i przebarwienia tez powinny stopniowo schodzic- poczytajcie sobie o tym kremiku- może sie zdecydujecie. Ja juz go zamawiam
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 13:36   #1762
ziken
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
Hej! Już od jakiegos czasu studiowałam sobie watek na temat Glyco a- i chyba spróbuje- co prawda moja cera nie wygląda jakoś tragicznie, ale złuszczane by sie przydało- a co za tym idzie blizny i przebarwienia tez powinny stopniowo schodzic- poczytajcie sobie o tym kremiku- może sie zdecydujecie. Ja juz go zamawiam
hej;]
a myślisz, że pomogłoby na to co ja mam? I co opisałam wyżej?
ziken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:46   #1763
1tygrysek
Raczkowanie
 
Avatar 1tygrysek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Ziken,
Ja myślę, że kwasy na takie blizny na pewno coś by wskórały, tylko trochę trudno o regularność i systematyczność jeśli chodzi o plecy. Ale jeśli ktoś ma zacięcie... Pamiętaj tylko, żeby w żaden sposób nie opalać pleców i nie wystawiać na słońce w czasie i przynajmniej z miesiąc po stosowaniu.
Co do Glyco a, nie wiem, czy nie kupię sama, bo polecanego i najlepszego lysanel active z SVR już nie ma w sprzedaży
Możesz poczytać o kremach z kwasami na wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68304
1tygrysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:53   #1764
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 1tygrysek Pokaż wiadomość
Ziken,
Ja myślę, że kwasy na takie blizny na pewno coś by wskórały, tylko trochę trudno o regularność i systematyczność jeśli chodzi o plecy. Ale jeśli ktoś ma zacięcie... Pamiętaj tylko, żeby w żaden sposób nie opalać pleców i nie wystawiać na słońce w czasie i przynajmniej z miesiąc po stosowaniu.
Co do Glyco a, nie wiem, czy nie kupię sama, bo polecanego i najlepszego lysanel active z SVR już nie ma w sprzedaży
Możesz poczytać o kremach z kwasami na wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68304
Ja właśnie czekam na paczkę z Glyco a będe Wam zdawać relacje z ewentualnych postępów- niestety zbliża sie wiosna i czasami słońce juz za mocno przygrzewa, więc myśle że z koncem marca zakoncze kuracje i odłoże to do jesieni- a do tego czasu kremy z wysokimi filtrami . Tak jak Tygrysek napisała - dużó cierpliwości jest potrzebne- to mocny krem , więc lepiej smarować rzadziej i mniej niż spalić sobie skóre;/
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:36   #1765
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Drogie wizażanki,
zwracam się do Was z prośba o radę (zanim odwiedzę swojego dermatologa).
Mianowicie kilka lat temu zaczęły się moje problemy z trądzikiem, obecnie jestem w w trakcie kuracji syndi 35 (antybiotyki doustne i maści nie pomagały) i cera się uspokoiła, nowe zmiany pojawiają się dużo rzadziej, niż przed rozpoczęciem kuracji.
Pomyślałam wiec, że to dobry moment (zwłaszcza, ze promienie sloneczne nie sa jeszcze bardzo silne), aby zabrac sie za walke z przebarwieniami, ktore pozostaly po tych gorszych momentach i psują wygląd mojej buźki.
Co byście mi poleciły? Myślałam o jakichś zabiegach u kosmetyczki, albo dermatologa estetycznego... Na własną rękę stosowałam effaclar k, ale moja cera nie bardzo reaguje na niego w jakikolwiek sposób.
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:31   #1766
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kinga 19 Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał doświadczenia z peelingami medycznymi na blizny po trądziku? czy to działa? Mam zaproponowany easy peel lub glycopeel, ale nie wiem czy się zdecydować? Seria 6 to ok. 1200 - 1500 zł, to już może 1 zabieg laserem będzie lepszy? Co robić???
ja miałam robiony Easy Peel w Krakowie u mojej lekarki, powiem szczerze, że pomaga, spłyca blizny/dziurki i usuwa plamki po trądziku, z tym że nastaw się że nie pomoże 1-2 zabiegi... zależy jak zaawanasowane masz blizny, jak głębokie. Po każdym zabiegu jest lepiej...
No i cenę widzę masz korzystną, bo ja płaciłam 250 zł, teraz kosztuje 300
dziś jadę na wizytę do dermatolog (poleconą mi inną lekarkę i chcę spróbować, tym bardziej że ceny zabiegów ma niższe) no i zapytam czy wyszło coś lepszego, mocniejszego niż Easy Peel
A co do lasera... moja dermatolog miała mnostwo przypadków gdzie pacjenci po laserze przychodzili do niej na peelingi, bo laser nic nie usunął - poza kasą z portfela

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na paczkę z Glyco a będe Wam zdawać relacje z ewentualnych postępów- niestety zbliża sie wiosna i czasami słońce juz za mocno przygrzewa, więc myśle że z koncem marca zakoncze kuracje i odłoże to do jesieni- a do tego czasu kremy z wysokimi filtrami . Tak jak Tygrysek napisała - dużó cierpliwości jest potrzebne- to mocny krem , więc lepiej smarować rzadziej i mniej niż spalić sobie skóre;/

co to jest to Glyco??? Możesz napisać coś wiecej?


Cytat:
Napisane przez marylinda Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki,
zwracam się do Was z prośba o radę (zanim odwiedzę swojego dermatologa).
Mianowicie kilka lat temu zaczęły się moje problemy z trądzikiem, obecnie jestem w w trakcie kuracji syndi 35 (antybiotyki doustne i maści nie pomagały) i cera się uspokoiła, nowe zmiany pojawiają się dużo rzadziej, niż przed rozpoczęciem kuracji.
Pomyślałam wiec, że to dobry moment (zwłaszcza, ze promienie sloneczne nie sa jeszcze bardzo silne), aby zabrac sie za walke z przebarwieniami, ktore pozostaly po tych gorszych momentach i psują wygląd mojej buźki.
Co byście mi poleciły? Myślałam o jakichś zabiegach u kosmetyczki, albo dermatologa estetycznego... Na własną rękę stosowałam effaclar k, ale moja cera nie bardzo reaguje na niego w jakikolwiek sposób.
tak jak pisałam wyżej, spróbuj peelingów, mnie pomagają (ja stosowałam Easy Peel, ale tylko u dobrego dermatologa, żadna kosmetyczka)
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 11:48   #1767
bianca8333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Nicky- Glyco a -to krem - peeling- z kwasem glikolowym (12%)- poczytaj sobie w wątku zbiorczym o Glyco A jakie ma działanie- bo nie chce sie tu powtarzac. Napisze tylko, że stosuje go dopiero od dwóch dni i mam wielkie nadzieje, że poprawi stan mojej skóry- dziś rano ( był to drugi dzień aplikacji) zaobserwowałam bardzo gładką i napiętą skórę- więc początki są dobre
bianca8333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:16   #1768
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
Nicky- Glyco a -to krem - peeling- z kwasem glikolowym (12%)- poczytaj sobie w wątku zbiorczym o Glyco A jakie ma działanie- bo nie chce sie tu powtarzac. Napisze tylko, że stosuje go dopiero od dwóch dni i mam wielkie nadzieje, że poprawi stan mojej skóry- dziś rano ( był to drugi dzień aplikacji) zaobserwowałam bardzo gładką i napiętą skórę- więc początki są dobre
ok poczytam sobie, dzieki za odp a powiedz mi czy skóra się łuszczy po tym glyco? Normalnie można robić makijaż i wychodzić z domu?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:22   #1769
lacostapink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 44
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Mam brzydką plamę po trądziku. Denerwuje mnie ona, bo przez nią nie mogę nie nosić make-upu, a mogłabym już, bo trądzik wyleczyłam. Kiedyś w tym miejscu miałam dwa podskórne o kolorze skóry grudki, które przy dotyku bolały. Wycisnęłam je - wyszło wtedy dużo białej wydzieliny, no ale od tamtej pory plama nie chce zniknąć. Robię w tym miejscu peelingi, smaruję różnymi kremami - cepan, skinoren, differin. Nic nie daje widocznych efektów. Skóra w dotyku niczym nie różni się od pozostałej skóry, może tylko w kilku miejscach małe zmiany - czyli blizny nie ma, tylko trochę zmieniona faktura skóry (?) Jest jakiś skuteczny sposób, żeby wybielić tą plamę? Może naturalne sposoby? Poradźcie mi coś, drogie wizażanki.
lacostapink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 23:06   #1770
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bianca8333 Pokaż wiadomość
Nicky- Glyco a -to krem - peeling- z kwasem glikolowym (12%)- poczytaj sobie w wątku zbiorczym o Glyco A jakie ma działanie- bo nie chce sie tu powtarzac. Napisze tylko, że stosuje go dopiero od dwóch dni i mam wielkie nadzieje, że poprawi stan mojej skóry- dziś rano ( był to drugi dzień aplikacji) zaobserwowałam bardzo gładką i napiętą skórę- więc początki są dobre

kurcze nie mogę znalezc o tym kremie. Patrzyłam na allegro, jest tam tego mnóstwo, możesz mi napisać który masz? http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=glyco
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.