Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-12, 23:19   #3331
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja odkrylam po co jest przycisk "Cold" w suszarce. Suszymy wlosy normlanie a na koniec przez chwilke zimnym powietrzem. Zostaja blyszczace i gladkie! polecam offtopowo
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 13:54   #3332
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Shadziu, dziêki za komplement - cieniowanie jest stare i ju¿ odros³o, bo w³a¶nie chcia³abym zapu¶ciæ na równo... tyle, ¿e ta góra jako¶ najbardziej siê sama cieniuje kruszy siê i tyle. Podcinam tylko dó³ i czasem te krótsze (wycinam rozdwajaj±ce siê), wiêc obecny efekt jest zupe³nie przypadkowy

Caate - nie wiem, jak kolor Twojej mieszanki, ale moja mia³a odcieñ... zgni³ego b³ota Nie by³o widaæ fioletu (pewnie przez dodatek zielonego mixtonu - tak siê zastanawiam, ¿e by³a to pewnie z 1/5 mieszanki). Ja farbowa³am na 6%, teoretycznie powinno mi bardziej wyrudziæ w³osy, ale zrobi³o siê odwrotnie. Mo¿e faktycznie u Ciebie 8 za jasna, bo jednak masz sporo ciemniejsze w³osy ni¿ ja.

Kamila - ja my¶lê, ¿e u nas musi byæ duuu¿y dodatek mixtonów, niestety. W dodatku w sumie nie ma z³otego ¶rodka i trzeba to indywidualnie dopasowaæ. U mnie wreszcie zaczyna to i¶æ w dobrym kierunku (mam nadziejê), ale jeszcze mnie kusi, ¿eby dodaæ wiêcej mixa blue, ni¿ ostatnio (spróbujê w wakacje, co mi tam ).
Grrr! Te¿ tak mam!! Ci±gle widzê wycieniowane miejsca. Mam wra¿enie, ¿e one nie rosn±... W ogóle to koñce mam ju¿ takie suche Musia³abym podci±æ, ale tyle ju¿ zapuszczam, a wiadomo... fryzjerzy s± kiepscy z matmy. Dla nich 5 cm to 15...

Lecê zaraz po Herbatint, bo mi siê skoñczy³ 5N. Bojê siê tej farby przez te sole amonu... Zastanawiam siê, czy jednak nie wróciæ do innej farby? Serio ju¿ nie wiem komu wierzyæ w kwestii szkodliwo¶ci farb Tak czy siak, chcê farbowaæ tylko odrosty. Nawet znów mnie zaczyna ci±gn±æ w stronê pasemek takich br±zowo-z³otych

Ubolewam szalenie, ¿e henna Khadi np. Orzechowy br±z nie farbuje siwków!!!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 20:13   #3333
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade, ja tez musialam porzucic moja idee hennowa, gdyz jedyna marka ktora mam tutaj obecna w sklepach nie produkuje juz blondow ash, mimo, ze kiedys produkowala

Kupilam farbe wloskiej marki Fanola, pani w sklepie powiedziala mi, ze te farby bardzo niszcza wlosy ale tez to dlatego, ze sa przeznaczone dla Wloszek i dluzej sie trzymaja, sa bardziej intensywne. pachnie guma do rzucia Zobaczymy, co mi wyjdzie Wlasnie siedze sobie z mixem fanoli 6.1 + 6.2 + 6.0 i probka loreal 6.1 Robie test pasemkowy na razie. Zdjecia pozniej

Fanola paleta kolorow (4 stronki)
http://www.fanola.com.au/colour.html

A po wszystkim, czeka na mnie nowo zakupiona maska Kerastase. Wywalilam 240 zl ale czego sie nie robi dla wlosow. poza tym ponoc jest wydajna.

Stwierdzam tez, ze szampon Loreal Sulfate Free Color delikate sprawia, ze farby sie nie wyplukuja!
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-13 o 20:16
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-13, 21:54   #3334
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 2 511
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Shade, ja tez musialam porzucic moja idee hennowa, gdyz jedyna marka ktora mam tutaj obecna w sklepach nie produkuje juz blondow ash, mimo, ze kiedys produkowala

Kupilam farbe wloskiej marki Fanola, pani w sklepie powiedziala mi, ze te farby bardzo niszcza wlosy ale tez to dlatego, ze sa przeznaczone dla Wloszek i dluzej sie trzymaja, sa bardziej intensywne. pachnie guma do rzucia Zobaczymy, co mi wyjdzie Wlasnie siedze sobie z mixem fanoli 6.1 + 6.2 + 6.0 i probka loreal 6.1 Robie test pasemkowy na razie. Zdjecia pozniej

Fanola paleta kolorow (4 stronki)
http://www.fanola.com.au/colour.html

A po wszystkim, czeka na mnie nowo zakupiona maska Kerastase. Wywalilam 240 zl ale czego sie nie robi dla wlosow. poza tym ponoc jest wydajna.

Stwierdzam tez, ze szampon Loreal Sulfate Free Color delikate sprawia, ze farby sie nie wyplukuja!
Kurde to duzo wywali³as O.o
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 12:26   #3335
watam
Raczkowanie
 
Avatar watam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
u Ciebie to ladnie wyglada
ja skusilam sie na 8.11 (50ml)+ ash (50ml), odrobinke niebieskiego i porudzialam tradycyjnie szybko siegam po oleje, aby jak najszybciej wymyc i mam zamiar zaakceptowac to co mam na glowie. Wytrzymac jak najdluzej i sadze, ze jak wytrzymam 3miesiace to wtedy bede miala wielkie szanse, na farbowanie bez odrostu (probowalam na aktualny i musze przyznac, ze nawet wyszlo, ominac mi odrost i chwala za to).
Bêdziesz czekaæ tak jak ja na wymycie u mnie ju¿ z górki minê³y 2 miechy jeszcze tylko jeden , a korci mnie do malowania, ju¿ dawno tak d³ugo nie zwleka³am z malowaniem jak teraz po tej czerni (odrost mam du¿y siwce migaj± po oczach czujê siê zaniedbana ), ale jestem na dobrej drodze z poziomu 1 wskoczy³am na prawie 4 a farba kupiona 5.71 i 6.71.
¯yczê Ci wytrwa³o¶ci.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Poni¿sze wzorniki pozwalaj± uporz±dkowaæ w g³owie linie Wella Touch

W sklepach internetowych Touche rzadko podzielone s± na linie i przyznam, ¿e na pocz±tku mia³am mêtlik, dlaczego opakowania maj± ró¿ne kolory i nazwy.

1) Jest linia podstawowa Wella Color Touch (opakowanie czerwono-ró¿owo-¿ó³te).
W tym w±tku interesuj±ce nas wzorniki to:
Wella Color Touch DEEP BROWNS
Wella Color Touch PURE NATURALS
Wella Color Touch RICH NATURALS
Ewentualnie jakie¶ ciemne blondy (?)

Kryj± siwiznê przy udziale do 50%.

2) Linia Wella Color Touch Special Mix (opakowanie niebieskie).
Mixtony.

3) Linia Wella Color Touch Sunlights (¿ó³te pude³ka).
Przy tej linii zaznaczone jest, ¿e rozja¶nia do 2 tonów. Nadal na wodzie 1,9%, jak inne linie Touch.

4) Linia Wella Color Touch Relights (¿ó³te pude³ka). Jedna z sublinii to rudo¶ci.

5) Linia Wella Color Touch Plus (opakowanie amarantowe lub fioletowe, w zale¿no¶ci od ustawieñ monitora ró¿ni siê od ca³ej reszty, bo nazwa nie jest umieszczona na czerwonym pasku).
Te dobrze kryj± siwe w³osy (gdy stanowi± do 70% ca³o¶ci).

Te paletki, wzorniki, czy jak je zwa³, pomagaj± ogarn±æ niezliczon± liczbê Touchy i odró¿niæ je od siebie, ale jak ju¿ zainteresujemy siê jakim¶ konkretnym kolorem, to warto znale¼æ sobie zdjêcia pojedynczych pasemek w lepszej jako¶ci.

Je¿eli kto¶ wie co¶ wiêcej o tych produktach, niechaj siê odezwie, bo ja nie wiem wiêcej ni¿ napisa³am wy¿ej Ja bym bez wahania rzuci³a siê na pocz±tek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, ¿e 5/0 wygl±da jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybraæ 5/0 czy 6/0. Jak ju¿ siê zdecydujê i wyjdzie mi za ma³o ch³odno to mam oko na mix niebieski

Hej ja mogê siê wypowiedzieæ na temat koloru 5.71 (popielato br±zowy jasny br±z+ woda 4%), stosujê ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato br±zowe naturalki, no wiêc ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pog³êbionych br±zach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skoków w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, te¿ romansujê z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadaj± gorzej po prostu ¶mierdz± chemi±, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to u¿yj wy¿szej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy w³osów jak u¿yjesz natury a nie popieli to jest wiêksze prawdopodobieñstwo, ¿e nie wyjdzie za ciemno, sama teraz bêdê robiæ miks 5 z 6 zobaczê co wyjdzie, tyle mogê Ci pomóc na w±tku br±zowow³ose farbowane s± dziewczyny co u¿ywaj± tych farb i innych kolorów ni¿ ja to mo¿e wiêcej Ci pomog±.
__________________
" Od ponad roku stosujê zasadê M¯+WR i by³a to najlepsza decyzja w moim ¿yciu."
watam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 13:12   #3336
martfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny,
pisanie w w±tku na temat ch³odnych odcieni o HENNIE i jej mieszankach z innymi zio³ami to jaka¶ pomy³ka. Przesz³am przez to... nie do¶æ, ¿e kolor wyp³ukuje siê na naprawdê ciep³y odcieñ, to w przypadku chêci rozja¶nienia w³osów, dekoloryzacja to horror. Naczyta³am siê "ohhów" i "ahhów" na temat henny i posz³am w to, pó¼niej bardzo ¿a³owa³am. Henna jest ok, dla kobiet lubi±cych ciep³e kolorki i dla takich, które s± przekonane, ¿e w przysz³o¶ci nie bêd± chcia³y przej¶æ na ja¶niejszy odcieñ (s± w ogóle takie??? ).
Pozdrawiam
martfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 13:55   #3337
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martfa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
pisanie w w±tku na temat ch³odnych odcieni o HENNIE i jej mieszankach z innymi zio³ami to jaka¶ pomy³ka. Przesz³am przez to... nie do¶æ, ¿e kolor wyp³ukuje siê na naprawdê ciep³y odcieñ, to w przypadku chêci rozja¶nienia w³osów, dekoloryzacja to horror. Naczyta³am siê "ohhów" i "ahhów" na temat henny i posz³am w to, pó¼niej bardzo ¿a³owa³am. Henna jest ok, dla kobiet lubi±cych ciep³e kolorki i dla takich, które s± przekonane, ¿e w przysz³o¶ci nie bêd± chcia³y przej¶æ na ja¶niejszy odcieñ (s± w ogóle takie??? ).
Pozdrawiam
Nie zgodzê siê do koñca z t± opini±. Farbowa³am d³ugo w³osy henn± Khadi - ch³odnymi kolorami i by³am zadowolona. Odcienie Orzechowy br±z oraz Ciemny br±z w po³±czeniu z Indygo wychodzi³y mi naprawdê ch³odne. Bardziej ni¿ wszelkie farby. Zrezygnowa³am z hennowania jedynie przez uci±¿liwo¶æ koloryzacji (zbyt du¿o babrania siê) oraz zapach, który mnie z czasem mocno mêczy³. Nie ma sensu wydawaæ ogólnych opinii na temat danego produktu, bo u ka¿dego sprawdza siê co¶ innego.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 21:06   #3338
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hey,

A to moje farbowanie Fanola 6.1 + 2 cm 6.2 (bardzo chwyta fiolet wiec trzeba dodac malo) + 3%. Wyszlo bardzo chlodno, chociaz az tak nie widac tego na zdjeciach. Nie moge za nic sfotografowac tego koloru:P wychodzi rudo na zdjeciach w swietle ale jest naprawde chlodny. Wlosy mega przesuszone sorry za 2 foto,wysuszone bez rozczesywania:P kolor jaki mam to najchlodniejszy jaki kiedykolwiek udalo mi sie uzyskac,tylko cos nie moge go uwiecznic. Moze spróbuje jutro innym aparatem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-14-049_1.jpg (22,8 KB, 71 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-13-034_1.jpg (29,5 KB, 64 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-13-033_1.jpg (8,2 KB, 56 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 01:51
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 21:17   #3339
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Hey,

A to moje farbowanie Fanola 6.1 + 2 cm 6.2 (bardzo chwyta fiolet wiec trzeba dodac malo) + 3%. Wyszlo bardzo chlodno, chociaz az tak nie widac tego na zdjeciach. Nie moge za nic sfotografowac tego koloru:P wychodzi rudo na zdjeciach w swietle ale jest naprawde chlodny. Wlosy mega przesuszone
Na trzecim zdjêciu jakie¶ rudo¶ci przebijaj±, fakt, ale dwa pierwsze ok

A ja dzi¶ dosta³am reklamê na maila o jakich¶ tam produktach fryzjerskich, wklejam jeden opis, bo mnie zainteresowa³

"OPIS PRODUKTU: RIFLESSI to niezwyk³e po³±czenie balsamu od¿ywczego z delikatn± koloryzacj± podkre¶laj±c± odcieñ w³osów. Riflessi - to wyj±tkowa od¿ywka odnawiaj±ca kolor w³osów firmy ITELY. Od¿ywka ta nie tylko dba o kondycjê w³osa, ale i tak¿e o jego kolor. Nadaje niesamowite mo¿liwo¶ci - zabawy refleksami, kolorem, jednocze¶nie dbaj±c o kondycjê w³osa. Zawiera witaminy A, B i C. Idealna dla ka¿dego typu w³osów. Riflessi tak¿e potrafi zbudowaæ odpowiedni± bazê do zafarbowanych w³osów je¶li Twoje w³osy ciê¿ko siê farbuj±. Dostêpne 8 kolorów: br±z, ciemny br±z, miodowy blond, piaskowy blond, czarny, ¶liwkowy, mahoniowy, miedziany. Od¿ywka trzymana na w³osach do 15min. nadaje po³ysk i od¿ywia kolor i w³osy. Trzymana d³u¿ej ni¿ 15min. ca³kowicie odbudowuje kolor w³osa oraz regeneruje ca³kowicie strukturê w³osa. Po 3-4 takich zabiegach nie ma potrzeby koloryzacji w³osów. Pigment jest na tyle silny, ¿e dzia³a jak pielêgnuj±ca farba do w³osów. Od¿ywka ma mi³y zapach, odnawia niesamowicie kolor w³osów jednocze¶nie dbaj±c o ich strukturê. Produkt profesjonalny. Poj. 236ml. Mo¿e byæ stosowany na w³osy naturalne, farbowane lub z pasemkami. Efekt intensywnego koloru utrzymuje siê do 3-6 myæ. Produkt bardzo wydajny wystarczy jedno maksymalnie dwa naci¶niêcia pompki. Podsumowuj±c - polecamy wszystkim którzy chcieliby osi±gn±æ wymarzony odcieñ, nie niszcz±c przy tym w³osów. Do produktu do³±czana jest pompka dozuj±ca."

Pewnie to bêdzie co¶ w stylu od¿ywek Artego, choæ przyznam, ¿e zachêca mnie to zdanie, ¿e po 3-4 zabiegach, nie trzeba koloryzowaæ w³osów Pewnie chwyt marketingowy, co?

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-06-14 o 21:18
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 21:19   #3340
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

znalezione w necie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (74,0 KB, 215 za³adowañ)
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-14, 22:02   #3341
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
znalezione w necie
³o matko i córko
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 22:09   #3342
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
znalezione w necie
Daj ¼ród³o

EDIT: http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...sowanie-i.html
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2013-06-14 o 23:19
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-15, 06:41   #3343
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No i proszê, na blogu Mysi jest info, ¿e mixton i farba nie musz± byæ jednego producenta. Rozwa¿a³am kiedy¶ tu tê kwestiê, próbuj±c siê dowiedzieæ dlaczego tak jest, ale nikt nie umia³ odpowiedzieæ. Ja mam ochotê spróbowaæ z mixtonami innych firm, zw³aszcza z popielem i zielonym, który u Oystera ma do¶æ specyficzne kolory.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-15, 13:42   #3344
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Okay, udalo mi sie zrobic wreszcie zdjecie oddajace kolor po Fanoli, innym aparatem. Mysle, ze jest ok! Zdjecie w sloncu, jest nieco ciemniejszy o 2 lub 3 tony. Ale jest naprawde chlodno. Nie ma zadnych zieleni tam, co moze troche wyszlo na zdjeciu na blond pasemkach, ale sa one platynowe w rzeczywistosci.. Kolor to szary szaryyyyyy, wlasciwie jak moje szare naturalki. Wyglada bardzo naturalnie. Polecam. Tylko to przesuszenie wlosow Podoba mi sie, ze farba nie smierdzi tylko pachnie jak guma do rzucia

6.1 + 2 cm 6.2 + 3% oksy. fanola (ponoc z dodatkiem ginko biloba)

Przed farbowaniem miala blond rudy! prawie marchewkowy (henna) - Zdjecie nr.2

I tak jeszcze czytam tego bloga kokardkamysi o mixtonach. I nasunela mi sie pewna mysl, jako ze przy obecnym farbowaniu dodalam tylko 2 cm 6.2, ze moze jako, ¿e mamy rozjasniane wlosy, lub przez to, ze wogole stosujemy oksy poiwnnysmy traktowac wszystkie farby typu 6.2, 6.1 jak mixtony. I mieszac je z 6.0 biorac pod uwage podane na tym blogu wzory. jako ze wlosy chlon± pigment po rozjasnianiu inaczej, tzn chlona go na potege Ja dodalam tylko 2 cm 6.2 a efekt jest. Z samym 6.1 wyszedlby mi zielony, gdyz mialam rudy przed farbowaniem. Takie dawki, w cm, sa wlasnie podane odnosnie moxtonow na blogu mysi jak wiecie. Moze cos w tym jest?

P.S Ehh gdyby mogla ona nam podac recepte na taki szary 100%. Chociaz ten co mam teraz zadowala mnie w 85%
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0010.jpg (31,0 KB, 110 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-09-022.jpg (12,2 KB, 52 za³adowañ)
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 14:24
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-15, 17:52   #3345
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wiesz, jak± ta 6.1 ma bazê? Bo mo¿e ma w³a¶nie zielon±, jak Oyster... A szarej recepty niestety nie ma, bo ka¿de w³osy s± inne

W³osy masz super!
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-15, 18:12   #3346
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dzieki! Posiada:
toluene-2,5-Diamine -oznacza barwnik - zielono-niebieski
rezorcynol -oznacza barwnik - czerwonobr±zowy
i jeszcze ten m-aminophenol - daje - przyciemnianie, utrwalanie koloru
(cytujac z bloga http://kokardka-mysi.blogspot.com.es)

farba miala kolor brazowy, co mnie zdziwilo na wstepie. no i wczesniej robilam probke pol na pol z 6.2, wyszedl bordowy wiec dlatego dodalam go tak malo pozniej. jak widac, ta farba ma juz w skladzie czerwien i to dlatego
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-06-15 o 18:19
Koralyn jest teraz online Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-16, 00:53   #3347
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli kto¶ wie co¶ wiêcej o tych produktach, niechaj siê odezwie, bo ja nie wiem wiêcej ni¿ napisa³am wy¿ej Ja bym bez wahania rzuci³a siê na pocz±tek na 5/0 z linii Pure Naturals, ale niepokoi mnie to, ¿e 5/0 wygl±da jak 4/0 z linii drogeryjnych. I nie wiem czy wybraæ 5/0 czy 6/0. Jak ju¿ siê zdecydujê i wyjdzie mi za ma³o ch³odno to mam oko na mix niebieski
Na pocz±tek siê przywitam. Jestem fank± ciemnego ch³odnego br±zu.

Farbowa³am w³osy drogeryjnymi, ale niedawno przerzuci³am siê ca³kowicie na profeski.

Farbujê w³osy farb± Wella Koleston oraz Color Touch Pure Naturals.

Jedyne co mogê powiedzieæ, to ten próbnik wcale nie jest dobry
Ja mam z Color Touch Pure Naturals kolor 5,0 i na tym wzorniku wygl±da wrêcz jak czarny, a wcale taki nie jest. Wychodzi dos³ownie ja ¶redni br±z, w kierunku do jasnego.
Moje naturalne w³osy s± blond i ten kolor chwyci³ moje odrosty do¶æ jasno, jak na mój gust za jasno, bo lubiê ciemny br±z,. U¿y³am wody 1,9%
A sp³ukuje siê delikatnie ale niestety dojrza³am lekk± rudo¶æ.

Nastêpnym razem zamówiê kolor 4,0 to dam znaæ czy jest lepiej.

Color Touch z wod± 1,9% traktujê jako toner pomiedzy farbowaniami farb±.

Farba Wella Koleston trzyma siê na w³osach ¶wietnie. Robi³am kolorem 4,0 z wod± 6% i wysz³o cudnie ch³odno i bardzo ciemno, wrêcz czarno. Po kilku myciach czerñ zniknê³a i ukaza³ siê ciemny br±z i pozosta³ takim przez 6 tygodni (d³u¿ej nie czeka³am). Niestety moje odrosty s± jasne, wiêc ju¿ po 2 tygodniach s± bardzo widoczne. Gdyby nie ten fakt, nie musia³abym znowu farbowaæ, bo na d³ugo¶ci kolor ¶wietnie siê trzyma i nadal b³yszczy.
No ale... po 2 tygodniach odrosty ju¿ tak mnie wnerwia³y, ¿e potraktowa³am je Color Touch 5,0 o czym pisa³am wy¿ej.

Dzi¶ pofarbowa³am w³osy Wella Koleston 5,0 z wod± 6%, bo znowu by³y mocno widoczne moje jasne odrosty. A wiêc po³o¿y³am farbê na odrosty, a dopiero po jakich¶ 20 minutach na resztê w³osów, ¿eby kolor równo chwyci³.
Jak zrobiê rano fotki, to wstawiê.

Za jakie¶ 2 tygodnie znowu pojawi± siê odrosty, wiêc potraktujê je Color Touch 5,0 bo mam jeszcze pó³ tubki, które w zupe³no¶ci wystarczy na odrosty i pó¼niejsze przeci±gniêcie ca³o¶ci.

Nie wiem czy pozostanê przy 5,0 bo jednak odrost lubi wpadaæ w lekk± rudo¶æ, a przy 4,0 tego nie by³o.

Zainteresowa³y mnie równie¿ Mixtony. Je¶li nadal bêdê znajdowaæ choæ odrobinê rudo¶ci, to pewnie siê skuszê na mix niebieski.
Ewentualnie na inny odcieñ farby, mo¿e 5.1 lub 4.1

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-16 o 00:57
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-17, 15:45   #3348
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zamieszczam fotkê

W³osy farbowane 6 tygodni temu Kolestonem 4,0, a odrosty 5,0 i niestety widaæ ró¿nicê i jak±¶ rudo¶æ przebijaj±c±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0523.jpg (75,9 KB, 133 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-17 o 15:47
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-18, 09:05   #3349
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez watam Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja mogê siê wypowiedzieæ na temat koloru 5.71 (popielato br±zowy jasny br±z+ woda 4%), stosujê ten kolor ok. 4 lat, sama mam popielato br±zowe naturalki, no wiêc ten kolor wychodzi ciemno jak to przy popielach i pog³êbionych br±zach bywa. Ta farba to jak dla mnie rewelacja i pomimo skoków w bok do farb drogeryjnych zawsze wracam skruszona, te¿ romansujê z Castingami bo to chyba jedne z lepszych drogeryjnych ale niestety przy welli wypadaj± gorzej po prostu ¶mierdz± chemi±, a wella nic a nic. Jak nie chcesz za ciemnego koloru to u¿yj wy¿szej wody 4 zamiast 1,9%, 4 nie niszczy w³osów jak u¿yjesz natury a nie popieli to jest wiêksze prawdopodobieñstwo, ¿e nie wyjdzie za ciemno, sama teraz bêdê robiæ miks 5 z 6 zobaczê co wyjdzie, tyle mogê Ci pomóc na w±tku br±zowow³ose farbowane s± dziewczyny co u¿ywaj± tych farb i innych kolorów ni¿ ja to mo¿e wiêcej Ci pomog±.
Dziêki za info

Mnie w Touchu kusi g³ównie to, ¿e dedykowana mu jest woda 1,9%
Spekulujê, ¿e mniej siê bêdzie wyp³ukiwaæ z moich w³osów na takiej wodzie. A w ka¿dym razie nie na rudo.

Muszê zrobiæ eksperyment, ale na razie mam przed sob± wyjazdy i wolê na g³owie diab³a, którego znam Zw³aszcza, ¿e zdjêcia z woja¿y pozostan± na ca³e ¿ycie Na szczê¶cie z Castingu 500 jestem z dnia na dzieñ coraz bardziej zadowolona.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-18 o 09:09
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 10:45   #3350
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

1.9 % na pewno szybciej bêdzie wyplukiwac kolor. Jest przeznaczona do tonowania w³osów.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-18, 14:10   #3351
CatherineWolf
Raczkowanie
 
Avatar CatherineWolf
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Koralyn Poka¿ wiadomo¶æ
Slyszelismy o czyms takim np
http://www.amazon.com/Wella-Color-Ch.../dp/B000CS966E
Ale nikt z w±tku jak do tej pory tego nie przetestowal. Wiem ze sa tam dwa kolory T50 i jakis inny, ktore wychodza popiel. Dziewczyna na youtubie nagrala filmik po tym, miala szare wlosy a nie popielate. Chce powiedziec, to ma moc. Ale nie wiem gdzie mogê to kupiæ. Moze ktos kiedys przetestuje z watku.
Widzia³am je na ebayu ale cena razem z przesy³k± jak dla mnie zbyt du¿a
Szkoda, ¿e u nas nie ma dostêpu do takich cudeniek.
__________________
BLOGUJE
The Wolf Palace
CatherineWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-18, 17:16   #3352
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Odp: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
1.9 % na pewno szybciej bêdzie wyplukiwac kolor. Jest przeznaczona do tonowania w³osów.
Wiem, bo raz u fryzjera mia³am k³adziony Touch.

Mnie w³a¶nie idzie o tonowanie. Doprowadzi³am "d³ugo¶æ" do poziomu koloru mojego odrostu (tylko oczywi¶cie odrost jest ch³odniejszy). I teraz chcia³abym tylko tonowaæ.

Teoretycznie Touch bêdzie siê wyp³ukiwaæ, ale to co zostanie po nastu myciach, bêdzie wygl±da³o lepiej (w moim przypadku) ni¿ gdy u¿yjê mocniejszej wody. Przynajmniej analizy ró¿nych forów, blogów, tak wskazuj±. Ale ju¿ sama nie wiem...
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-06-18 o 17:45
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-19, 23:52   #3353
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wiecie co dziewczyny..jestem na siebie mega z³a. To bylo rok temu jak postanowilam zejsc z czarnego koloru. I to byl chyba blad. Jednak czarne chyba pasuja mi najbardziej i dobrze sie w nich czulam. Jednak myslalam ze w brazie bedzie jeszcze lepiej . Moze i by tak bylo ale nie w tych rudosciach poziomu 7.
Teraz czekam zeby byl ponad miesiac od farbowania ostatniego i klade poziom 4-5. (oczywiscie nadal w chlodny braz bede celowac) Jak to nic nie da wracam do czarnego. Szkoda mi tylko mega zniszczonych wlosow i mnostwa wydanej kasy.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Z wlosow do pasa, ktore zawsze byly moim atutem bede zmuszona sciac do piersi jak nie krocej teraz mam kawalek za (ale i tak chowam je w kok) ehh..!
__________________
Chwila która trwa, mo¿e byæ najlepsz± z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 00:28   #3354
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

A ja dzi¶ znowu po³o¿y³am farbê, bo nie mog³am znie¶æ rudego poblasku na odroscie.
Dzi¶ po³o¿y³am 4/0 i wreszcie nie ma rudego. 5/0 w moim wypadku okaza³ siê totalnym niewypa³em.
4/0 jest bardzo ciemny ale to jednak mój kolor
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 08:47   #3355
Lilikka
Przyczajenie
 
Avatar Lilikka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Send a message via Skype™ to Lilikka
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam wszystkie w³osomaniaczki !
Od jakiego¶ czasu mentalnie by³am z wami w tej walce o wlosy.
Podziwiam determinacjê
Istny uniwersytet , w szczególno¶ci dla fryzjerów, bo wiêkszo¶æ z nich nie ma takiej wiedzy i do¶wiadczenia
Próbuje osi±gn±æ swój cel, piêkny jasny br±z kawa z mlekiem, z po¶wiat± srebra. Cel celem , a w³osy ¿yj± swoim zyciem i gdzie¶ maj± mój cel.
Po do¶wiadczeniach z: Sanotint, Revlon, Majirel, Goldwell, Joico, Schwarzkopf Igora i Essensity, Intercosmo Voila, a ostatnio Global Keratin,
jutro zaczynam farbowaæ Framesi, kolor zimny ciemny blond z domieszk± korektor popielaty. Wlosy mam ..hmm poziom 6 sprany oczywi¶cie na rudo,
Znalaz³am co¶ do och³odzenia koloru miêdzy farbowaniami..
Od¿ywka Color Recharge ZIMNY BR¡Z od¶wie¿aj±ca koloryzacjê do codziennego u¿ycia. Czy kto¶ uzywa³???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wella-professionals-colo_5370.jpg (30,7 KB, 34 za³adowañ)
Lilikka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 13:42   #3356
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lilikka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie w³osomaniaczki !
Od jakiego¶ czasu mentalnie by³am z wami w tej walce o wlosy.
Podziwiam determinacjê
Istny uniwersytet , w szczególno¶ci dla fryzjerów, bo wiêkszo¶æ z nich nie ma takiej wiedzy i do¶wiadczenia
Próbuje osi±gn±æ swój cel, piêkny jasny br±z kawa z mlekiem, z po¶wiat± srebra. Cel celem , a w³osy ¿yj± swoim zyciem i gdzie¶ maj± mój cel.
Po do¶wiadczeniach z: Sanotint, Revlon, Majirel, Goldwell, Joico, Schwarzkopf Igora i Essensity, Intercosmo Voila, a ostatnio Global Keratin,
jutro zaczynam farbowaæ Framesi, kolor zimny ciemny blond z domieszk± korektor popielaty. Wlosy mam ..hmm poziom 6 sprany oczywi¶cie na rudo,
Znalaz³am co¶ do och³odzenia koloru miêdzy farbowaniami..
Od¿ywka Color Recharge ZIMNY BR¡Z od¶wie¿aj±ca koloryzacjê do codziennego u¿ycia. Czy kto¶ uzywa³???
Witamy, witamy
Nie u¿ywa³am tej Welli, ale zapewne jest to taka sama od¿ywka koloryzuj±ca jak Artego czy Riflessi. Mam w domu Artego - zimny br±z i wychodzi kasztanowa Próbowaæ mo¿esz, ale nie liczy³abym na jakie¶ super efekty. Inna sprawa - je¶li chcesz utrzymaæ ja¶niejszy poziom w³osów to lepiej tu uwa¿aæ, bo te od¿ywki daj± efekt ciemnego br±zu. Jest to fajna sprawa je¶li chce siê podtrzymywaæ kolor, ale jedynie dla tych, którzy nie walcz± z siwkami oraz dla wytrwa³ych, bo trzeba farbowaæ dos³ownie co dwa mycia, ¿eby by³ jaki¶ efekt.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-20, 21:56   #3357
Lilikka
Przyczajenie
 
Avatar Lilikka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Send a message via Skype™ to Lilikka
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No to lipa Kasztan odpada , ciemny br±z te¿. Szukamy dalej idea³u.
Kawa z mlekiem mrrrr...
Lilikka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-23, 18:52   #3358
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam! By³am wczoraj w sklepie fryzjerskim, kole¿ance po farbê i oczywi¶cie nie mog³am wyj¶æ bez zapytania pani jak uzyskaæ/popiel/naturê...w sunie pani sprawia³a wra¿enie kumatej i poleci³a, ¿e mo¿na próbowaæ dodawaæ clear 0.00 do mieszanki... tak wiêc mo¿e uda siê co¶ znale¼æ w necie na ten temat...no nie radzê na razie próbowaæ, bo nie wiem na ile kompetentna by³a Pani w sklepie Z tego co paiêtam clear pomaga rozja¶niæ o dodatkowy poziom tj. nawet do "piêciu" ale naturalki oczywi¶cie i nadaje ponoæ zar±bisty blask w³osom, bo wype³nia luki w ³usce
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 19:08   #3359
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, a w³osy po farbowaniu profesjonalk± myjecie szamponem czy tylko sp³ukujecie wod±? Proszê o szybk± odpowied¼, bo jutro farbujê
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-24, 19:47   #3360
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Najszybsza odpowied¼ znajduje siê w ulotce. Nawet profeski j± posiadaj±.
Trzeba czytaæ ulotkê swojej farby. Nie wszystkie farby k³adzie siê na suche brudne w³osy i nie wszystkie farby trzeba sp³ukiwaæ i myæ szamponem.

Ja u¿ywam Wella Koleston i musi byæ zmywana szamponem do w³osów.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-06-24 o 19:49
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.