ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 06:09   #4051
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja też stosowałam na cała twarz, nie zwracając uwagi na te 2cm kremu - było tego tyle tylko, aby wsmarować w buzię. I z doświadczenia... nalezy nie nałożyć ad tylko porządnie wsmarować - lepszy efekt.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:41   #4052
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja posiadam ten filtr soraya i niestety u mnie się nie sprawdził, po dwóch dniach używania wyskoczyły mi krosty na czole, w miejscu gdzie nigdzie nie miałam, taka mała kaszka. Śmiem stwierdzić, że mnie jakoś uczulił, odstawiłam i po kilku dniach wszystko znikło . Teraz choruję na pewien filtr, ale trzeba go zamówić z zagramanicy, więc muszę poczekać do wypłaty.
Izus a które masz to serum z witaminą C, to z BU? Bo ja zakupiłam jakiś czas temu próbkę na allegro flavo c, nawet kilka razy użyłam, niestety za krótko żeby się wypowiedzieć o działaniu. Jedyne co mogę o nim powiedzieć, to, że szybko się wchłania, ale pozostawia taki nienaturalny błysk na twarzy. Próbowałam go nawet pod krem i miałam wrażenie, że potęgował świecenie. Oczywiście też zamierzam wrócić do niego latem, kiedy już zrezygnuję, ze wszystkich specyfików typu AD. Latem zamierzam nabyć kremik z avene z filtrem 20, dla mnie wystarczająco, bo jednak chcę mieć twarz lekko muśniętą słońcem

Edytowane przez vanilia1985
Czas edycji: 2012-02-25 o 09:45
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 13:38   #4053
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

vanilia1985 ja sama robiłam to serum z kwasu askorbinowego, wit. E i lecytyny. Niestety zrobiłam na hydrolacie migdałowym, a nie powinnam (może zawierać śladowe ilości metali), ale nie miałam wody destylowanej.
Jak będę robić ponownie to właśnie z wodą i może kapką alkoholu
Póki co używałam jakieś 2 tyg. i fajnie się u mnie spisywało, mimo że zrobione na hydrolacie odczuwałam działanie wit.C
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:58   #4054
italiana89
Raczkowanie
 
Avatar italiana89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Lublin/Warszawa
Wiadomości: 189
Dot.: Dot: ACNE-DERM efekty

Cytat:
Napisane przez misty518 Pokaż wiadomość
Hej. Zamieściłam zdjęcia efektów po 10 dniach stosowania. Za kilka tygodni aż znikną całkiem stany zapalne bo mam jeszcze na brodzie wybieram się na 6 zabiegów mikrodermabrazji. Mam nadzieje że zabieg ten wyrówna koloryt skóry i pozbędę się zaskórników. Oby moja skóra wyglądała jak przed braniem tabletek ( drugie zdjęcie poniżej "p2").
Mam to samo!!! Może trochę mniej plam, ale takie same wredne zaskórniki i krostki mnie zaatakowały po odstawieniu tabsów właśnie :/ Wiem, że trochę nie na temat, ale ja najpierw zaatakowałam to zorackiem, teraz jest już o niebo lepiej, zaskórniki są mniejsze i jest ich niewiele, skóra jest o wiele bardziej gładka. Oczywiście po początkowym wysypie, który był, a jakże.
Kiedy znikną krostki w ogóle (jest ich już o wiele mniej), zamierzam podziałać na przebarwienia "powysypowe" właśnie acne dermem. Na razie stosuję kwas kojowy 5%, ale sporadycznie, bo moja cera nie do końca jeszcze toleruje takie mieszanki zoracku i mocnych kwasów.

A Ty tylko acne derm stosujesz?
__________________
Biochemiczny blog - własne kosmetyki krok po kroku, zapraszam

naturalnapielegnacja.blog spot.com
italiana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 00:51   #4055
claudusia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: acne-derm i słońce, nadal nie wiem. nie krzyczcie i pomóżcie :)

tak się zastanawiam skoro skóra się uwrażliwia to na zawsze ? tz że jak będę używała acne-dermu dla przykładu przez 3 miesiące + filtr 50 to po zakończeniu tego okresu dalej filtr 50 przez ile ?
tz ,że już do końca życia mam używać takiego mocnego filtra i nie mieć opalonej twarzyczki ?

proszę mnie nie pouczać na temat szkodliwości opalania, nie chodzi mi o smażenie się na solarium tylko o normalne funkcjonowanie w porze letniej
claudusia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:06   #4056
misty518
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dot: ACNE-DERM efekty

Cytat:
Napisane przez italiana89 Pokaż wiadomość
Mam to samo!!! Może trochę mniej plam, ale takie same wredne zaskórniki i krostki mnie zaatakowały po odstawieniu tabsów właśnie :/ Wiem, że trochę nie na temat, ale ja najpierw zaatakowałam to zorackiem, teraz jest już o niebo lepiej, zaskórniki są mniejsze i jest ich niewiele, skóra jest o wiele bardziej gładka. Oczywiście po początkowym wysypie, który był, a jakże.
Kiedy znikną krostki w ogóle (jest ich już o wiele mniej), zamierzam podziałać na przebarwienia "powysypowe" właśnie acne dermem. Na razie stosuję kwas kojowy 5%, ale sporadycznie, bo moja cera nie do końca jeszcze toleruje takie mieszanki zoracku i mocnych kwasów.

A Ty tylko acne derm stosujesz?
Tak ja tylko stosuje Acne-derm. Miałam wcześniej antybiotyki ale po ich odstawieniu za każdym razem wracał problem. Kosmetolog kazał mi wyleczyć stany zapalne i przyjść na mikrodermabrazje. Zapewniła że po tych zabiegach skóra wróci do dawnej kondycji.
misty518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:49   #4057
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Właśnie skończyłam drugą tubkę Acne Dermu. Poprawa jest, przebarwienia się lekko rozjaśniły, mam czyste miejsca na buzi, ale nadal mam pełno wągrów, podskórnej kaszki i ropne krostki przed okresem. Czy myślicie, że AD jest w stanie to wyleczyć? Czytałam, że skóra nie przyzwyczaja się do kwasu azelainowego czy jak się to pisze, ale z tego co czytam to niektóre z Was sądzą inaczej... Nie wiem co o tym myśleć i czy nadal mam używać AD.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 12:49   #4058
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam drugą tubkę Acne Dermu. Poprawa jest, przebarwienia się lekko rozjaśniły, mam czyste miejsca na buzi, ale nadal mam pełno wągrów, podskórnej kaszki i ropne krostki przed okresem. Czy myślicie, że AD jest w stanie to wyleczyć? Czytałam, że skóra nie przyzwyczaja się do kwasu azelainowego czy jak się to pisze, ale z tego co czytam to niektóre z Was sądzą inaczej... Nie wiem co o tym myśleć i czy nadal mam używać AD.
Ja bym używała dalej Póki Ci służy nie ma co rezygnować. Ja zużyłam chyba 4/5 tubek i dopiero po takim okresie zauważyłam, że na mnie mniej działa, ale w sensie usuwania przebarwień, bo z cerą już nie miałam problemów po tym okresie
Jak chodzi o wągry (i tu przepraszam za offtop ), to mi najbardziej pomagają regularne peelingi, do tego trzy razy użyłam już glinki Multani Mitti w formie maseczki i momentalnie mam mniej wągrów Natomiast do przecierania buźki zamiast kupnych toników używam hydrolatów, trochę wzbogaconych przeze mnie i nie mam najmniejszych problemów z cerą
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:23   #4059
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja bym używała dalej Póki Ci służy nie ma co rezygnować. Ja zużyłam chyba 4/5 tubek i dopiero po takim okresie zauważyłam, że na mnie mniej działa, ale w sensie usuwania przebarwień, bo z cerą już nie miałam problemów po tym okresie
Jak chodzi o wągry (i tu przepraszam za offtop ), to mi najbardziej pomagają regularne peelingi, do tego trzy razy użyłam już glinki Multani Mitti w formie maseczki i momentalnie mam mniej wągrów Natomiast do przecierania buźki zamiast kupnych toników używam hydrolatów, trochę wzbogaconych przeze mnie i nie mam najmniejszych problemów z cerą
Również uważam, ze warto AD stosować dłużej niż dwie tubki (nowa jednostka czasu?) Nawet jeśli lepiej sie go toleruje, to nie znaczy że nie działa.
Co do glinki i zaskórników (o ile sie nie myle wągry to kolokwialna nazwa zaskórników), to jest to tylko efekt optyczny. Glinka to tylko sorbent, który odtłuszczy i ściagnie pory, stad mniejsza widoczność ich zawartości. Nie ma możliwosci, zeby glinka usunęła zawartość - mieszanine keratynocytów, sebum (i produktów jego rozkładu przez bakterie) itp. przez zwężone, zrogowaciałe ujście mieszka włosowego.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 13:33   #4060
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Również uważam, ze warto AD stosować dłużej niż dwie tubki (nowa jednostka czasu?) Nawet jeśli lepiej sie go toleruje, to nie znaczy że nie działa.
Co do glinki i zaskórników (o ile sie nie myle wągry to kolokwialna nazwa zaskórników), to jest to tylko efekt optyczny. Glinka to tylko sorbent, który odtłuszczy i ściagnie pory, stad mniejsza widoczność ich zawartości. Nie ma możliwosci, zeby glinka usunęła zawartość - mieszanine keratynocytów, sebum (i produktów jego rozkładu przez bakterie) itp. przez zwężone, zrogowaciałe ujście mieszka włosowego.
No to przepraszam za wprowadzenie w błąd No i dziękuję Ci za wyjaśnienie, zawsze ceniłam sobie Twoje posty

Może faktycznie ładnie ściąga pory przez co są mniej widoczne. Z tym, że przypuszczam, że i tak mam ich mniej, ale na to składa się cała moja pielęgnacja, czyli AD, peelingi kwasami, peelingi mechaniczne, różnego rodzaju półprodukty itd.
Przede wszystkim zauważyłam, że znikają na policzkach, tam miałam aż głębokie dziurki, na początku zaczęły się zmniejszać, teraz zrównują się z całą powierzchnią, a w niektórych miejscach znikają i dziurki i te niechciane czarne kropeczki
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:13   #4061
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Może faktycznie ładnie ściąga pory przez co są mniej widoczne. Z tym, że przypuszczam, że i tak mam ich mniej, ale na to składa się cała moja pielęgnacja, czyli AD, peelingi kwasami, peelingi mechaniczne, różnego rodzaju półprodukty itd.
Na pewno
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 16:22   #4062
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Ja bym używała dalej Póki Ci służy nie ma co rezygnować. Ja zużyłam chyba 4/5 tubek i dopiero po takim okresie zauważyłam, że na mnie mniej działa, ale w sensie usuwania przebarwień, bo z cerą już nie miałam problemów po tym okresie
Jak chodzi o wągry (i tu przepraszam za offtop ), to mi najbardziej pomagają regularne peelingi, do tego trzy razy użyłam już glinki Multani Mitti w formie maseczki i momentalnie mam mniej wągrów Natomiast do przecierania buźki zamiast kupnych toników używam hydrolatów, trochę wzbogaconych przeze mnie i nie mam najmniejszych problemów z cerą
Ok, dzięki A możesz opisać jakie miałaś problemy z cerą przed używaniem AD?

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Również uważam, ze warto AD stosować dłużej niż dwie tubki (nowa jednostka czasu?) Nawet jeśli lepiej sie go toleruje, to nie znaczy że nie działa.
Co do glinki i zaskórników (o ile sie nie myle wągry to kolokwialna nazwa zaskórników), to jest to tylko efekt optyczny. Glinka to tylko sorbent, który odtłuszczy i ściagnie pory, stad mniejsza widoczność ich zawartości. Nie ma możliwosci, zeby glinka usunęła zawartość - mieszanine keratynocytów, sebum (i produktów jego rozkładu przez bakterie) itp. przez zwężone, zrogowaciałe ujście mieszka włosowego.
A czy masz jakieś sposoby na wągry?

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
No to przepraszam za wprowadzenie w błąd No i dziękuję Ci za wyjaśnienie, zawsze ceniłam sobie Twoje posty

Może faktycznie ładnie ściąga pory przez co są mniej widoczne. Z tym, że przypuszczam, że i tak mam ich mniej, ale na to składa się cała moja pielęgnacja, czyli AD, peelingi kwasami, peelingi mechaniczne, różnego rodzaju półprodukty itd.
Przede wszystkim zauważyłam, że znikają na policzkach, tam miałam aż głębokie dziurki, na początku zaczęły się zmniejszać, teraz zrównują się z całą powierzchnią, a w niektórych miejscach znikają i dziurki i te niechciane czarne kropeczki
Jakich peelingów kwasowych używasz? Jak łączysz to wszystko razem z AD i peelingami mechanicznymi?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:45   #4063
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ok, dzięki A możesz opisać jakie miałaś problemy z cerą przed używaniem AD?


Jakich peelingów kwasowych używasz? Jak łączysz to wszystko razem z AD i peelingami mechanicznymi?
Cerę mam mieszaną, przed stosowaniem AD miałam spore problemy ze skórą, jakiś czas po porodzie zaczęły mi chyba hormony wariować Wyskakiwały mi podskórne gule, które długo schodziły i zostawiały po sobie ślady, do tego jakieś pojedyncze pryszcze. Zaczęłam testować różne produkty do twarzy, aby to zwalczyć, kremy toniki itp., ale to tylko pogorszyło sprawę i pozatykało mi pory.
W końcu postanowiłam kupić AD, a kosmetyki do pielęgnacji twarzy zamieniłam na delikatne z Babydream i cera się uspokoiła
Teraz walczę z tymi bliznami po tych gulach i resztą zatkanych porów.

Co do peelingów, to używam kwasu glikolowego 30% raz w tygodniu, w ten dzień nie nakładam AD. AD stosuję we wszystkie inne dni rano, bo na noc nakładam różne sera itp., peeling mechaniczny robię tak 3 dni po peelingu kwasem również raz w tygodniu, chyba że czuję taka potrzebę to robię dwa razy i ten drugi raz jest dzień przed kwasem.

Dodam tylko, że na początku używałam samego AD przez jakieś 4/5 miesięcy, później przez półtora miesiąca tylko kwasu glikolowego i dopiero ostatnio połączyłam ich stosowanie.
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 07:42   #4064
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A czy masz jakieś sposoby na wągry?
Retionoidy, kw. azelainowy, nadtlenek benzoilu, peelingi kwasowe, minimalizm pielegnacyjny, regularność i duuuuuuużo cierpliwości.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:10   #4065
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Retionoidy, kw. azelainowy, nadtlenek benzoilu, peelingi kwasowe, minimalizm pielegnacyjny, regularność i duuuuuuużo cierpliwości.
hehehe bez kitu, popieram +przemywanie skóry mlekiem [osobny wątek]
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:02   #4066
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: acne-derm i słońce, nadal nie wiem. nie krzyczcie i pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez claudusia123 Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam skoro skóra się uwrażliwia to na zawsze ? tz że jak będę używała acne-dermu dla przykładu przez 3 miesiące + filtr 50 to po zakończeniu tego okresu dalej filtr 50 przez ile ?
tz ,że już do końca życia mam używać takiego mocnego filtra i nie mieć opalonej twarzyczki ?

proszę mnie nie pouczać na temat szkodliwości opalania, nie chodzi mi o smażenie się na solarium tylko o normalne funkcjonowanie w porze letniej
Bodajże miesiąc po stosowaniu kwasów należy używać jeszcze filtra dla własnego bezpieczeństwa
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:23   #4067
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja tez zgadzam się z Hey
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:40   #4068
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
hehehe bez kitu, popieram +przemywanie skóry mlekiem [osobny wątek]
Przemywasz twarz mlekiem i z jakim efektem? Ja kiedyś próbowałam ale szybko się zniechęciłam...
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:01   #4069
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Przemywasz twarz mlekiem i z jakim efektem? Ja kiedyś próbowałam ale szybko się zniechęciłam...
skóra gładka,pory czystsze i mniejsze, ale poczatkowo jak zaczynałam to wysypało mnie, teraz niedawno znów zaczęłam [kilka dni]
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:05   #4070
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Dziewczyny a czy tego mleka używacie jak toniku? Czy przemywacie nim buziaka przed nałożeniem AD?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 07:26   #4071
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Ja ad już nie używam od dłuższego czasu. Mleko stosuje jako maseczkę na 15-30minut i zmywam czymkolwiek.Poczytaj osobny wątek.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76898 -wątek mlekowy

Koniec off topa...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:15   #4072
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Dzięki
Faktycznie koniec wracamy do tematu
Co do AD, faktem jest, że stosuję go stosunkowo krótko, żeby mówić o jakichś efektach, no ale pierwsze spostrzeżenia Już po tak krótkim czasie spostrzegłam ogólne rozjaśnienie cery i brak wysypu (póki co ), brak szczypania itp po nałożeniu, a to ogromny komfort i brak łuszczenia ( to akurat niedobrze), ale jak już niejedna z Was pisała..to, że się nie łuszczę nie znaczy, że nie działa i tego się trzymam i bardzo w to wierzę Przy okazji AD dałam jeszcze jedną szansę filtrowi z soraya spf 30, może teraz nie zaszkodzi nadkładam go na żel hialuronowy z bu.
Wągry jak były tak są, ślady jak były tak są. Będę używać Ad do kwietnia włącznie, o ile nie zaskoczy nas słoneczna wiosna W miedzy czasie planuję wybrać się do kosmetyczki aby mu trochę pomóc, no ale się zobaczy
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:48   #4073
jerez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Witam,

Acne Derm kupiłam 5 dni temu, zauważalny efekt po pierwszym zastosowaniu ( tzn posmarowałam w nocy a efekt był rano) to zmniejszenie porów w strefie T, kupiłam go z myslą o wybieleniu przebarwień po trądziku a tu taka niespodzianka. Najlepsze jest to że pojawił mi się wyprysk jakoś 3 dni temu posmarowałam na noc a rano wyprysk był zasuszony. Ładnie matuje i zwęża pory, dodatkowo efekty sa od razu widoczne! czekam na wybielenie przebarwień i wierze, że niedługo się doczekam. Stosowałam Albucin nie polecam koszt ok 40 zł jest dość tłusty a na dodatek przeczytałam, że jego skład w żaden sposób nie może wpłynąć na jakieś widoczne przebarwienia. Aaa kupiłam do mycia twarzy mydło Biały Jeleń DeLuxe z lnem hipoalergiczne ( tanie i meega nawilża) a rano myje buzię żelem Vichy Normaderm. Stosowałam żele z La roche posay i kremy nawet wodą termalną się pryskałam ale zestaw Vichy normaderm, mydło biały jeleń i acnederm dało najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie i co najlepsze jest to najtańszy zestaw do pielęgnacji buzi jaki do tej pory miałam
jerez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:49   #4074
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

A ja poza rozjaśnieniem cery nie widzę niestety nic wysypu jako takiego nie mam, w sumie są dwie podskórne gule, ale to raczej sprawa hormonów w czasie miesiączki. Stosuję już 3 tygodnie. Jedyny plus, a w sumie bardzo ważny dla mnie, że on kompletnie mnie nie podrażnia, więc mogę go sobie używać.

Izus zaglądasz tu jeszcze? jak u Ciebie? co do filtru soraya, chyba muszę edytować recenzję. Dałam mu druga szansę w połączeniu z żelem hialuronowym i niestety tak też się nie sprawdził. Krostki wyskoczyły na czole, w sumie nie po 3 dniach, a dopiero po tygodniu. Szkoda, bo super ma konsystencje jak na filtr.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 13:06   #4075
Pawel K
Raczkowanie
 
Avatar Pawel K
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

A ty vanilia1985 nie miałaś czasami iść do lekarza?

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Stosuję już 3 tygodnie.
Raczej dopiero .
__________________
Zakazany owoc smakuje najlepiej!
Pawel K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 14:11   #4076
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
A ja poza rozjaśnieniem cery nie widzę niestety nic wysypu jako takiego nie mam, w sumie są dwie podskórne gule, ale to raczej sprawa hormonów w czasie miesiączki. Stosuję już 3 tygodnie. Jedyny plus, a w sumie bardzo ważny dla mnie, że on kompletnie mnie nie podrażnia, więc mogę go sobie używać.

Izus zaglądasz tu jeszcze? jak u Ciebie? co do filtru soraya, chyba muszę edytować recenzję. Dałam mu druga szansę w połączeniu z żelem hialuronowym i niestety tak też się nie sprawdził. Krostki wyskoczyły na czole, w sumie nie po 3 dniach, a dopiero po tygodniu. Szkoda, bo super ma konsystencje jak na filtr.
Tak zaglądam
Szkoda, że jednak ta Soraya Ci nie przypasowała, jest tania, fajnie się rozsmarowuje i ładnie nawilża

Co do efektów, to warto poczekać, ja pierwsze rozjaśnienie blizny zauważyłam po ponad miesiącu stosowania, na początku tylko miałam leciutki wysyp, a później cera się uspokoiła, dopiero po dłuższym czasie zaczęłam zauważać efekty względem plamek
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:08   #4077
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Oh u mnie efekty takie, że jakieś gule na policzkach mi się robią i tak się zastanawiam kogo tu winić, czy filtr czy ance czy może effaclar ehh muszę przeczekać, filtr odstawiłam. Lecę dziś do apteki po avenke hol, filtr 20, może da radę, ja i tak mało przebywam na dworze. W obecnym stanie to się wolę ludziom nie pokazywać
Szkoda tej sorayki bo naprawdę konsystencja supcio.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:45   #4078
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Oh u mnie efekty takie, że jakieś gule na policzkach mi się robią i tak się zastanawiam kogo tu winić, czy filtr czy ance czy może effaclar ehh muszę przeczekać, filtr odstawiłam. Lecę dziś do apteki po avenke hol, filtr 20, może da radę, ja i tak mało przebywam na dworze. W obecnym stanie to się wolę ludziom nie pokazywać
Szkoda tej sorayki bo naprawdę konsystencja supcio.
Przeczekaj te gule i zrób jeszcze kiedyś podejście do Sorayi, może akurat Ci się cera oczyszcza
W każdym razie zawsze można próbować, ale póki co faktycznie lepiej odstaw na trochę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 14:55   #4079
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Mam pytanie do dziewczyn, które używają Skinorenu zamiast Akne-dermu... Czy Skinoren żel powinien wyglądać jak żel-czyli przezroczysty czy wygląda jak krem? Kupiłam żel (15% kwasu azelainowego) ale po wyciśnięciu z tubki jest biały jak normalny krem
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 19:36   #4080
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Bo jest biały ; ) Ja go używałam kiedyś, ale bez specjalnych efektów.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.