Dziwne krwawienie po luteinie.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 19:35   #1
madziunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4

Dziwne krwawienie po luteinie..


Odkad pamietam mam problemy z okresem.
Praktycznie gdyby nie tabletki anty krwawienie by sie nie pojawialo.
W styczniu skonczylam brac Yasminelle ( nie z wlasnego wyboru, skonczyly mi sie a nie mialam jak dokupic ) poczym w marcu o dziwo dostałam okres a pozniej dlugo dlugo nic i znowu samoczynnie dostalam go w sierpniu.
Zobaczylam sie z moja pania ginekolog w pazdzierniku ktora przepisala mi luteine, mialam ja brac 10 dni 2 razy dziennie i po tym braniu mialo wysatpic krwawienie i w pierwszym dniu krwawienia mialam zaczac brac tabltetki anty. Zaczelam brac ta luteine 13.11 ( sobota) wiec powinnam ja skonczyc 22.11 ale 20.11 ( czyli 7 dni od zaczecia stosowania luteiny ) dostalam jakis takich dziwnych czarnych plamien ( pewnie sie oczyszczalo wszystko) no i tak jakby od tej soboty mam cos jakby okres, nie jest obifty ani nic;/wczoraj to cos tam polecialo a dzisiaj to praktycznie jakby nic.
No i ogolnie skonczylam ta luteine wczoraj w sumie 20 tabletek.
Troche to zagmatwane bo ja teraz nie wiem czy ja juz powinnam wziasc te tabletki czy czekac az bede miala takie konkretne krwawienie czy juz powinnam wziasc pigulki jak sie to wszystko zaczelo w sobote?
Czy ktos juz tez tak kiedys mial?
madziunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:07   #2
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Dziwne krwawienie po luteinie..

dziwne ze masz tak okres wogole, nie jest swierdzone czemu tak ci sie dzieje ! bo to nie jest normalne powinnas miec jakies badania ,moze o jest zaczynajaca sie miesiaczka ja bym wziela . takie miesiaczki sie ma przy PCO czasami to nawed nie mialam 3 miesiace !!!!
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:37   #3
madziunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dziwne krwawienie po luteinie..

Mialam badanai robione , wszystko bylo w normie.Obcena pani ginekolog poradzila mi zebym przestala leczyc sie ginekologicznie i zaczela leczenie endykrynologiczne. Jesli wszystko dobrze pojdzie to w przyszlym roku je zaczne ( nie mam teraz mozliwosci bo jestem za granica). Chodzi mi o ten moment czy zaczac te tabletki anty skoro takie slabe krwawienie mam , bo jak to mi sie skonczy to sa nikle szanse zeby zaczelo sie za miesiac nowe.
madziunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:44   #4
kwiatek84
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek84
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: tu i uwdzie:)
Wiadomości: 146
GG do kwiatek84
Dot.: Dziwne krwawienie po luteinie..

Cytat:
Napisane przez madziunieczka Pokaż wiadomość
Mialam badanai robione , wszystko bylo w normie.Obcena pani ginekolog poradzila mi zebym przestala leczyc sie ginekologicznie i zaczela leczenie endykrynologiczne. Jesli wszystko dobrze pojdzie to w przyszlym roku je zaczne ( nie mam teraz mozliwosci bo jestem za granica). Chodzi mi o ten moment czy zaczac te tabletki anty skoro takie slabe krwawienie mam , bo jak to mi sie skonczy to sa nikle szanse zeby zaczelo sie za miesiac nowe.
jak masz te krwawienie caly czas to tak bo to najwyrazniej jest normalny okres tylko ze slaby i tyle
kwiatek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:58   #5
madziunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dziwne krwawienie po luteinie..

No wlasnie dlatego chyba zaczne zaraz anty bo nastepengo okresu to pewnie nie bede miec . Mam nadzieje ze bedzie za miesiac wszystko ok.Dzieki za rade. Pozdrawiam
madziunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.