Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 13:27   #4981
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Ja wam zaraz wkleje zdjecia naszych ciasteczkowych robotek
wyszlo tego maseeeeeee a w niedziele bedziemy piekly nowe;p
takze chyba dzisiaj porozdajemysporo ciasteczek;p

ja mam podlyhumor...ehhh...zawsz e przed swietami cos,nie moze byc normalnie ...nie bo ☠☠☠☠a po co;/

Ja zaingerowalam z maluchy odnosnie kolczykow,ale nigdy nie zrobilabym sama operacji plastycznej swojemu dziecku,masakra dla mnie,sorki ale w tym momencie zdanie mam jak asia,zeby soie zrobic musialabym sie megaaaa dlugo zastanawiac chciaz plastyka brzucha by sie przydalaale nie chca dac w totka wygrac wiec ...

musze jeszcze fotki zgrac i pokazac wam moja ksiezniczke w rozowych okularkach

(ta to na prawde patrzy na zycie przez rozowe okulary)
myslalam ze bedzie gorzej,ale w miare fajnie je nosi,czasami tylko mela probuje jej namietnie zabierac,tak jak np wczoraj przy dekorowaniu ciasteczek,az sie Oli wkurzyla i zdjela
a mnie sie to pieczenie ciasteczek nawet spodobalo;p moze bardziej ich dekorowanie;p



kurde zadnych zdjec nie moge wkleic!!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:47   #4982
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sara nie widziałam tych ogrodniczek nigdzie w necie,a sukienki też już na stronie nie ma.

dla siebie w reserved kupiłam tylko dwie koszulki,spódniczkę nosiłam,ale w efekcie ją odłożyłam,bo mi się już nie chciało po raz kolejny rozbierać,przymierzać,ubi erać się
Poszalałam w nike i w kazarze,więcej grzechów nie pamiętam

dla Niny już sama nie pamiętam co wzięłamleży mi sterta tych ubrań nawet nie posegregowana jeszcze.
Wzięłam jej sliczną spódniczkę teraz na święta,taką w serduszka kolorową,na stronie też jej nie ma i jej wcześniej nie widziałam.

fajnie,że masz dla Zosi kurtkę
u mnie taka lipa w h&mie, nic nie ma
ja chce sobie kupic kołnierzyk, widziałaś gdzieś fajny?

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Dzisiaj odbierałam Igora i zostałam wkręcona w zabawy w robienie kartek i bombek z małym.
Koniecznie muszę jutro sfotografować i Wam pokazać nasze dzieła. Musiałam Igora przekupić żelkami, żeby został ze mną tam.

Rozmawiałam przy tym długo z jedną z opiekunek. Jest jeszcze jeden chłopiec w wieku naszych dzieci, który nie mówi. Igor nie bawi się z innym dziećmi, ale na pocieszenie kilku chłopców też tak ma.
Za to Pani powiedziała, że zna niewiarygodnie dużo piosenek - co nie puszczą, on to zna. Śpiewa cały czas. Żadne dziecko takich zdolności nie ma.
No i wg opiekunki ma bardzo duże zdolności manualne. Dokładnie wykleja Co nie zmienia faktu, że trzeba go mocno zachęcać do tych zabaw.


Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Monka- chyba nie za predko tak bedzie bo moja choinka ma 2.20. A po drugie ja wole ubierac po swojemu. Lubie miec dopieszczona
No i jak ma sama zawiesic lampki? To nawet dla mnie jest ciezkie. Chyba jej kupimy druga mala choinke i ja ubierze sama w cukierki, pierniczki itp. Teraz ma taka ok 30cm i drewniane bombki to ubiera i rozbiera ja 5 razy dziennie
ja kupiłam Zosi w tamtym roku małą choinke, stoi odponiedziałku u niej w pokoju. Zosia założyła światełka- gwiazdki, malutkie bombeczki, pierniczki, cukierki.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

Powiedzcie mi jak mam zapobiegać odstającym uszom u Izy?? robią się klapciate zwlaszcza jedno, bo w szpitalu ją kładli w solarium na boku i miałą zawinięte i się chyba wyciągnęło w domu kładę ją na bokach uszka przyklapując, jak założę czapkę cieniutką żeby je ścisnąć lekko to sie drze, jak założę opaskę to ściąga sobie ją na nos nie chce dstających uszek u niej
Bao- Zosi też podwijały się uszka, przeżywałam że będzie miała odstające. Jak ją kładałam to pilnowałam aby jej się nie zawineły, ale to nic nie dało bo ona bardzo ruszała głowką. Teraz nie ma odstających.

Nic nie da zakładanie opasek czy czapek, każdy ma inne uszka.
Dziewczynka zawsze może nosić rozpuszczone włoski i nie będzie widać. Nawet przez myśl by mi nie przeszło, żeby dziecku operacje zrobić.


Wróciłam z pracy o 7, przespałam się do 12, nie mam siły na nic. 12 godzin przy kompie, oczy to tak mnie bolą;/
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:50   #4983
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Amelia tez miala odstajace zwlaszcza prawe uszko,ale teraz nie ma,takze Bao nie przezywaj,moze akurat nie bedzie miala odstajacych uszek,dopiero ma 3 miesiace,maluszek jeszcze.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:50   #4984
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Bao - na kropelke przyklej

Darusia - Twoja Oliwka to od początku wyglada jakby przez różowe okulary patrzyla. Dawaj te zdjęcia.


Upieklam wraz z Oliwka te szybkie pierniczki. Człowiek znowu miał pełno dylematów. pierwsza porcje oczywiście spalilam druga juz lepiej przypilnowalam. W skali od 0 do 10 to dałabym sobie( nam) jakieś 5 pkt. za wykonanie
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:51   #4985
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Ide budzic dziecko bo spi juz ponad 3 godziny. A tutaj pustki. Dla zainteresowanych- framuga przyszla
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:27   #4986
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Jestem mega zmęczona...wypiłam wczoraj kawę po 18ej - o ja durna- nie mogłam zasnąć do 1ej, o 1.30

Powiedzcie mi jak mam zapobiegać odstającym uszom u Izy?? robią się klapciate zwlaszcza jedno, bo w szpitalu ją kładli w solarium na boku i miałą zawinięte i się chyba wyciągnęło w domu kładę ją na bokach uszka przyklapując, jak założę czapkę cieniutką żeby je ścisnąć lekko to sie drze, jak założę opaskę to ściąga sobie ją na nos nie chce dstających uszek u niej
na mnie kawa nie działa ,ja potrafię kawę wyżłopać i się na drzemkę położyć
z uszami to chyba nic nie zrobisz ,zapuścisz jej włoski i już
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Za to w darciu buzi jest ostatnio świetna,nie wiem czy już się kwalifikuję do"rozpieszczonego dziecka"ale albo już granica przekroczona albo jest bardzo blisko.
Od pół godziny z nią siedzę,a już mam na dzisiaj dosyć,poszła siku,a że cicho było i na pytanie co robisz odpowiedziała NIC to wiedziałam już,że czeka mnie niespodzianka...krem nivea(nieschowany przez użytkownika tego świństwa-tatusia) rozsmarowany po Ninowych ubraniach,osobnik młodociany nagi i siki rozlane po powierzchni płaskiej,ubrania w sikach leżały
Wyszłam i się rozwyłam z tego w☠☠☠☠ieniaPodłog ę i cały ten syf zostawiłam dla tatusia,który pojechał po choinkę.Wróci będzie sprzątał,ja idę sobie zaparzyć melisę,bo mnie dzisiaj szlag trafi na miejscu.Współczuję dzisiaj każdemu kto będzie ze mną przebywał
sorry ale ja bym się chyba kulała ze śmiechu jakbym to u siebie zobaczyła
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 16:39   #4987
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ide budzic dziecko bo spi juz ponad 3 godziny. A tutaj pustki. Dla zainteresowanych- framuga przyszla
no to dobrze, że przyszła

Wróciłam z zakupów i czekałą na mnie paczuszka od Any Ana - ubranka śliczne, ta sukieneczka też wszystkow moich kolorach dziękuję

Kupiłąm blaszki do ciasta i dostałam śmietanę 36% z piątnicy w stokrotce wsio do 3 bita kupiłam, drugie zrobię snickersa - oto mój cały wkład w te święta aha, trzymać kciuki, bo ja cista nigdy nie piekłam - przepraszam - raz karpatkę jakieś 10 lat temu
Kupiłam w dzieicowym Isi legginsy a'la jeans i tuniczkę pod choinkę, dla bratanka tż puzzle i dla mojego do zygzaka dokupiłam też zygzakowe puzle i płytę z dziadkiem do orzechów
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 16:50   #4988
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra aby do przodu , mnie najbardziej wkurzajace teraz te święta bo wiem ze nie dam rady i ojem sie jak świnia nie dam rady czegoś nie ruszyć , cwiczenia chyba tez oleje na ten czas, zreszta w praniu wyjdzie, na bank od nowa będę musiała dietę zacząć i potem juz na spokojnie.
zrobiłam ten 3 o matko !!! ale na koniec zaje ste uczucie
ona ma tam chyba 6 odcinków to robię codziennie po kolei i od nowa ?
Ja niestety tez się ojem na święta nie ma innej opcji ale cóż święta są raz w roku i na co dzień wielu smakołyków się nie robi ,spalimy

I jak tam młody ?

A może zmieniłabyś te tabletki na inne?żeby normalnie funkcjonować
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość

doradzcie mi... mam fajnego Wujka, bardzo fajnego, zawsze liczyć na niego możemy. Wczoraj zapytał mnie co może kupić córce na gwiazdkę... tak do 100 zł, ma 35 lat, i jest taką raczej indywidualistką... cięzko jej dogodzić, prosta klasyczna kobieta, ale wybredna, mało co je, mało co jej się podoba, no aż jak nie wujka córka
ale jemu pomogę chętnie, ale nie mam pojęcia... rękawiczki skórkowe?
to chyba o mnie ciężko mi kupić prezent niespodziankę ,też mi mało co się podoba a już na pewno nie to co jest akurat "w modzie" ,ale uwielbiam ładne filiżanki ,są takie pojedyncze sztuki ze spodeczkiem w pięknych pudełeczkach ,jak już Monka pisała.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
w pełni się zgadzam

----------

U mnie malutka śpi, Oliwka ogląda bajki i je Monte a ja mogłam w spokoju pod prysznic wejść.

kiedys twierdzilam ze dziecku nie dam takiego badziewia do jedzenia i nie pozwolę oglądać tv. Teraz wszystko zrobię aby mieć chwile dla siebie.

Znajoma ostatnio mi powiedziała ze po wyjściu ode mnie głowa ja bolała od
to tak jak ja pozwalam na rózne rzeczy których się zarzekałam ,ale cóż
a co do drugiego to mój jak zacznie nie raz cyrk odstawiac i japę drzeć jak ktos jest to też widzę po minie że już mają dość

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kochane...
jak przygotować siemię lniane?
żeby pomogło na refluks.

jakie najlepsze? mielone czy w ziarnach? kiedy pić? naczczo?
ja kupowałam mielone i zalewałam wrzątkiem mieszając i robił sie kisiel ,a dla kogo to dla dorosłego?
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
nie mam "kerfura" u mnie tylko lidl, biedra i kaufland - w żadnym z nich nie ma a jak do śmietany 30% dam śnieżkę i żelatynę to wyjdzie??
kup 30 i daj śmietan fix jest bezsmakowy nie czuć go tak jak śnieżki i spokojnie na 30 wytrzyma w lodówce ze 3 dni
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:01   #4989
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Darusia ja to ci te dupsko spiore, juz drugi raz piszesz ze fotki dasz a tu nima nyc , kombinuj kombinuj

Bao mój młody ma odstajace uszy, narazie nikt mu nie dokucza, ale jeżeli bedzie taka sytuacja i bedzie to za nim szło i jak młody sie zdecyduje ze chce to pojde z nim na zabieg. Grzeje mnie to co ktos myśli na ten temat najważniejszy jest dla mnie spokój psychiczny mojego dziecka. Jeżeli ktos mu tak spapra samoocene i będę widzieć ze podburzylo mu to pewność siebie, wpadnie w kompleksy to odrazu zarejestruje go na zabieg. To nie jest wielka operacja zwykły zabieg w znieczulenie miejscowym.
Narazie jest wszystko w porządku ale zobaczymy co bedzie potem , a dzieciaki potrafią być naprawdę brutalne i latwo im spieprzyc drugiej osobie psychikę.
My do niego nic nie mówimy , jakos tego nie widzimy , nie rzuca sie w oczy ale no z deczka są. Nigdy w życiu mu nie dogryzalismy nie przezywalismy klapouchy , czy uszatek czy cos . On chyba nawet nie zdaje sobie z tego sprawy nie widzi tego, więc jest git i oby tak zostało


Libra nie wiem jak idą cwiczenia w 2 tyg , sprawdź na necie ale chyba tak , tylko pozmieniana jest kolej. Dopiero w 3 tyg są inne. Aha tam w którymś dniu jest jeden workout który trwa 40 min i potem jest dodatkowo do niego kolejny który trwa 15 min na sam brzuch. Chyba jutro jest ten trening jako 4 ty.
Młody git , dzięki. Nie wiem co mu było , jakaś chwilowka . Może jutro uda mi sie podbić do lekarza albo po świętach i zagadam o inne tabletki.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:04   #4990
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

To Wam pokaże moje dziecko i inne wynalazki:
1) Jak odmalowałam lwa na ścianie po tym jak Igor go zamordował drąc na kawałki naklejkę
2) Bombka nasza z wczoraj
3) Karta nasza - ja miałam wkład w choinki
4) Igor po tym jak wyjadł kolorowy lukier - tak wyglądała nasza dekoracja pierniczków - póki lukru nie spróbował Rozmazał mi się chłopak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new lew.jpg (50,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bombka.jpg (84,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kartka.jpg (87,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pierniczki.jpg (75,4 KB, 54 załadowań)
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:05   #4991
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

W kwestii kartki było dużo gotowych elementów - sama tak ładnie bym choinek nie wycięła
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 18:05   #4992
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Bao - na kropelke przyklej

Darusia - Twoja Oliwka to od początku wyglada jakby przez różowe okulary patrzyla. Dawaj te zdjęcia.


Upieklam wraz z Oliwka te szybkie pierniczki. Człowiek znowu miał pełno dylematów. pierwsza porcje oczywiście spalilam druga juz lepiej przypilnowalam. W skali od 0 do 10 to dałabym sobie( nam) jakieś 5 pkt. za wykonanie

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
na mnie kawa nie działa ,ja potrafię kawę wyżłopać i się na drzemkę położyć
z uszami to chyba nic nie zrobisz ,zapuścisz jej włoski i już

sorry ale ja bym się chyba kulała ze śmiechu jakbym to u siebie zobaczyła
Libra gdyby nie dziąsło,nie bezokresowy okres to też bym się kulała ze śmiechu
Tż wpadł szczęśliwy do domu,opowiedziałam mu co zrobiło jego dziecko,zaczął się śmiać...powiedziałam mu,że to dalej jest niesprzątnięte i czeka na niego to szybko zmienił wyraz twarzy
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no to dobrze, że przyszła

Wróciłam z zakupów i czekałą na mnie paczuszka od Any Ana - ubranka śliczne, ta sukieneczka też wszystkow moich kolorach dziękuję
już doszła? jestem w szoku,bo poczta polska wyrabia się szybciej niż kurierzy.Czekam na kilkanaście paczek i co wyszło równo do kuriera i poczty to od tych poczty już dawno mam,a kurierzy dalej w drodze.

a jak te spodenki,body i ta bluzeczka z psiakiem?mnie się najbardziej ta bluzeczka podoba.A te spodenki były jeszcze w fioletowym kolorze,ale już 10 zł droższe


najmłodszy członek rodziny tak czekał na choinkę,że w efekcie nie zawiesiła ani jednej bombki,bo ją"choineczka gryzie"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:10   #4993
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Pózniej wkleje zdjęcie młodego to zobaczycie , jako postronne osoby .

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Megi piękne , wszystko piękne. A mały wyglada swietnie w tych krótkich włosach, nie poznalabym go.


Właśnie mówią o tym ze ten film z orłem zmontowali studenci , przyznali sie , uffff .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:25   #4994
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


już doszła? jestem w szoku,bo poczta polska wyrabia się szybciej niż kurierzy.Czekam na kilkanaście paczek i co wyszło równo do kuriera i poczty to od tych poczty już dawno mam,a kurierzy dalej w drodze.

a jak te spodenki,body i ta bluzeczka z psiakiem?mnie się najbardziej ta bluzeczka podoba.A te spodenki były jeszcze w fioletowym kolorze,ale już 10 zł droższe
bluzka z psiakiem cudna spodenki tez fajne, mam podobne gładkie sztruksiki własnie w fiolecie wiec fajnie ze te brazowe body na lato powinno byc dobre
poczta faktycznie sie stara
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:26   #4995
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To Wam pokaże moje dziecko i inne wynalazki:
1) Jak odmalowałam lwa na ścianie po tym jak Igor go zamordował drąc na kawałki naklejkę
2) Bombka nasza z wczoraj
3) Karta nasza - ja miałam wkład w choinki
4) Igor po tym jak wyjadł kolorowy lukier - tak wyglądała nasza dekoracja pierniczków - póki lukru nie spróbował Rozmazał mi się chłopak.


Megi,Igor w tych włosach to mała kopia A.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:50   #4996
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Libra u masz linka jak ćwiczyć co i kiedy . Praktycznie jest jeden miesiąc z tymi ćwiczeniami , chyba . Ja mam na 3 płytach chyba , juz nie pamietam . Brat potem bedzie to sie go zapytam o te przegranie.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-20 o 20:58
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:51   #4997
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Kurde ja dziś nie kupiłam tej śmietanki 36 % , będę musiała u nas w Tesco poszukać .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-20 o 20:59
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:52   #4998
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Madzi cos dawno nie było , gdzie ty gdzie ty .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-20 o 20:59
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 18:53   #4999
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Nataszka i co w końcu kupił twój tato dla wujka na urodziny? Były juz one ?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-20 o 21:00
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 19:11   #5000
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Megi - fajnie Igor wygląda w tych krótkich włosach. Ładnemu to we wszystkim ładnie. . A Ty to zdolna jesteś

Monka - Fajnego masz syna taki zawadiaka się wydaje. A jeżeli chodzi o uszy to faktycznie ma odstające.

5000 dobiłyśmy a Madziwiny nie ma.
I co my teraz biedne zrobimy
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2012-12-20 o 19:14
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:40   #5001
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5 866
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Ide budzic dziecko bo spi juz ponad 3 godziny. A tutaj pustki. Dla zainteresowanych- framuga przyszla
uffffffffffff

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
\

\
to chyba o mnie ciężko mi kupić prezent niespodziankę ,też mi mało co się podoba a już na pewno nie to co jest akurat "w modzie" ,ale uwielbiam ładne filiżanki ,są takie pojedyncze sztuki ze spodeczkiem w pięknych pudełeczkach ,jak już Monka pisała.

ja kupowałam mielone i zalewałam wrzątkiem mieszając i robił sie kisiel ,a dla kogo to dla dorosłego?

kup 30 i daj śmietan fix jest bezsmakowy nie czuć go tak jak śnieżki i spokojnie na 30 wytrzyma w lodówce ze 3 dni
dla dorosłego to na refluks, polecają niby, zaraz bede do wuja dzwonic co kupil
Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nataszka i co w końcu kupił twój tato dla wujka na urodziny? Były juz one ?
kupił, cycki antystresowe jednak, jako poduszka do spania z miłego pluszu z brodawką odstającą nic u nas na miejscu nie ma ciekawego

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

a pomysły na tytuł...?? hmmm może......

"Już meliski nie pijemy, z trzylatkami się śmiejemy"

albo....

"Trzy lata za sobą mamy ale wciąż się docieramy"
nataszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:52   #5002
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra nie wiem jak idą cwiczenia w 2 tyg , sprawdź na necie ale chyba tak , tylko pozmieniana jest kolej. Dopiero w 3 tyg są inne. Aha tam w którymś dniu jest jeden workout który trwa 40 min i potem jest dodatkowo do niego kolejny który trwa 15 min na sam brzuch. Chyba jutro jest ten trening jako 4 ty.
Młody git , dzięki. Nie wiem co mu było , jakaś chwilowka . Może jutro uda mi sie podbić do lekarza albo po świętach i zagadam o inne tabletki.
jeszcze nie patrzyłam tego 4
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
To Wam pokaże moje dziecko i inne wynalazki:
1) Jak odmalowałam lwa na ścianie po tym jak Igor go zamordował drąc na kawałki naklejkę
2) Bombka nasza z wczoraj
3) Karta nasza - ja miałam wkład w choinki
4) Igor po tym jak wyjadł kolorowy lukier - tak wyglądała nasza dekoracja pierniczków - póki lukru nie spróbował Rozmazał mi się chłopak.
super prace , a lewku jaki ładny wiadomo po kim Igor ma zdolności ,uśmiech ma zabójczy
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tż wpadł szczęśliwy do domu,opowiedziałam mu co zrobiło jego dziecko,zaczął się śmiać...powiedziałam mu,że to dalej jest niesprzątnięte i czeka na niego to szybko zmienił wyraz twarzy

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Libra u masz linka jak ćwiczyć co i kiedy . Praktycznie jest jeden miesiąc z tymi ćwiczeniami , chyba . Ja mam na 3 płytach chyba , juz nie pamietam . Brat potem bedzie to sie go zapytam o te przegranie.
a gdzie link???
No trochę ma odstające , ale wydaje mi sie że u chłopaka to nie jest aż takie szpecące u dziewczynki bardziej jak już
na ostatnim zdjęciu boski

Mi się pierwszy podoba tytuł. Gdzie Madziwnia???
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 19:53   #5003
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Oliwka ogląda bajki i je Monte a ja mogłam w spokoju pod prysznic wejść.

kiedys twierdzilam ze dziecku nie dam takiego badziewia do jedzenia i nie pozwolę oglądać tv. Teraz wszystko zrobię aby mieć chwile dla siebie.
ja też tak twierdziłam i...nadal twierdzę i tego się trzymam-Monte nie jadamy, bajki wyłącznie przy inhalacji czyli jakieś 5 minut+ od razu jeszcze jedna i to max dwa razy dziennie i tylko w okresie choroby. Jakoś kiedyś sobie obiecałam, że dziecko do lat 3 będzie miało mocno ograniczone oglądanie TV.

A tytuł wątku...
"Mama, tata- mam prawie trzy lata!"
albo
"Prawie trzy lata mamy, kawał świata już znamy"
albo
"Mamy masę roboty pilnując trzyletnie trzpioty"
albo
"Guciu od Megi:zagadaj do kolegi!"
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:07   #5004
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Mrówka - ta ja Cię podziwiam za konsekwencję. Niestety ale dzięki TV i tabletowi Oliwka jadła i teraz mam chwilę spokoju. Poszłam po prostu na łatwiznę.

Ostatni mi się najbardziej podoba
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 20:46   #5005
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Dziewczyny to lecę zakładać chyba , bo zaraz z☠☠☠ki dostaniemy
Najwyżej zostawię ze dwa posty a potem mi Madziwnia przyśle co mam tam wrzucić .
Tytuł z Megi .

Mrówa

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Jak coś zepsułam to trudno , zawsze można nowy założyć za chwilkę a ten olać


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post38232780
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 22:46   #5006
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak mam zapobiegać odstającym uszom u Izy?? robią się klapciate zwlaszcza jedno, bo w szpitalu ją kładli w solarium na boku i miałą zawinięte i się chyba wyciągnęło w domu kładę ją na bokach uszka przyklapując, jak założę czapkę cieniutką żeby je ścisnąć lekko to sie drze, jak założę opaskę to ściąga sobie ją na nos nie chce dstających uszek u niej
pewno ktos juz napisał ale wiem ze plasterkiem przyklejali

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Za to w darciu buzi jest ostatnio świetna,nie wiem czy już się kwalifikuję do"rozpieszczonego dziecka"ale albo już granica przekroczona albo jest bardzo blisko.
Od pół godziny z nią siedzę,a już mam na dzisiaj dosyć,poszła siku,a że cicho było i na pytanie co robisz odpowiedziała NIC to wiedziałam już,że czeka mnie niespodzianka...krem nivea(nieschowany przez użytkownika tego świństwa-tatusia) rozsmarowany po Ninowych ubraniach,osobnik młodociany nagi i siki rozlane po powierzchni płaskiej,ubrania w sikach leżały
ale to ona od urodzenia nie była chora?
ma pomysły

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość

Wysprzątałąm łazienkę na tip top, perfekcyjna może wchodzić
jak skonczyłam mozesz podejsc do mnie , okno umylam wszystko wywaliłam na kuchnie ale nikomu z domowników nie chce sie jej posprzatac od takich mam leni w domu

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość


Co do pierwszego to mam nadzieję, że to żart... bo mnie "zabilaś" tym zdaniem...


A ja wciąz przy garach. Wczoraj zrobiłam 60 pierogów. Teraz kończę bigos, mniam...
Czuję już święta... te zapachy
mnie tez zabiła

jeny nastepna widze do pomocy zapraszam do mnie szcególnie przy pierogach pomoc potrzebna ... mieszkam z samymi facetami (oprócz mojej amelki i suczki)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:10   #5007
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

Siemka,jestem żyję

Dziękuję Wam za miłe ponowne przywitanie,obiecuję że jak wszystko ogarnę to wracam na forum,obecnie do końca roku muszę dopiąc milion spraw a mam bardzo mało czasu,także każda godzinka na maxa wypełniona.

U nas wszystko fajnie,Danielek jest fajowy poszedł do przedszkola wytrzymał 4 dni i chory,pierwszy dzien zachowywał się jak stary przedszkolak a w drugi dzień histeria.Głównie poszlo o to,że on nie śpi a panie kazały mu 2h leżakowac.

więcej opiszę póxniej postaram się zajrzec między świętami

gdyby już nie udało mi się zajrzec to życzę Wam wszystkim
Wspaniałych,rodzinnych Świąt,mnóstwo wymarzonych zabawek dla naszych dzieci i aby gwiazdka nad Nami świeciła przez caly rok



a i jeszcze zapomniałam Megi ratuj drugi raz,tż sformatował kompa,wgrywali inne oprogramowanie i znowu nie mam c z kreską jak to było?????
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 17:13   #5008
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Blaski i cienie - prawdziwe macierzyństwa zabarwienie... II-IV 2010

NA NOWY WATEK ZAPRASZAMY JUŻ!!!!



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664487
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2012-12-21 o 21:29
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.