Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lightening Gel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-30, 15:23   #1
McFokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7

Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lightening Gel


Hey

Pomyślalem ze zanim sobie zakupie żel z tytulu najpierw zapytam a nóż dowiem sie czegoś ciekawego , aha i nie wiedziałem gdzie zamieścić ten temat dlatego proszę nie krzyczeć jeśli wybrałem zły dział
No więc mój problem to ... przebarwienia ... przynajmniej tak mi się wydaje , wydaje ... ponieważ nie są to przebarwienia typu brązowych plam na twarzy ani też np. te po obu stronach nosa nie są potrądzikowe poniewaz nigdy tam nic nie miałem ... skora w tych miejscach jest zaczerwieniona (dodam że używałem min. Glyco A ale to dawno temu i raczej miejsca te wygladaja tak samo po jak i przed stosowaniem, obecnie korzystam z Effaclar K i Mela D, aha i probowalem przez jakis czas Acne Derm'u ale po 2 tubkach nie zauwazylem nawet minimalnego efektu) ale do rzeczy obecnie zastanawiam sie wlasnie nad zakupem NeoCeuticals HQ Skin Lightening Gel,
nie szastam gotowka ale zamiast 5 innych kremow ktore nic nie daja pomyslalem ze moze warto wydac raz wieksza kwote na coś "mocniejszego" tylko niewiem czy ten żel bedzie dobry na moje "dolegliwosci" (a jak pisałem to dla mnie dośc duzy wydatek) chociaz wydaje mi się ze tak bo skład ma dośc bogaty w różnego rodzaju substancje wybielające ale z drugeij strony z komantarzy w KWC mowa jest przede wszystkim o tych "brazowaych plamach".
Sorka za chaos w mojej wypowiedzi ale takowe nie sa moja mocna strona
Jesli mozna to prosze o jakies opinie, rady itp itd
, nie tylko uzytkowniczek/ów żelu ale równiez wszystkich innych mogacych coś poradzic.

Pozdrawiam i z góry dzieki

McFokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:25   #2
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

A byłeś z tym u dermatologa? Może lepiej się przejść i zasięgnąć opini niż wydawać pieniądze na różnego rodzaju kremy, które nie daja efektów. Nie mam pojęcia co może Ci dolegać, ale może być tak że sam krem niewiele zdziała. Widziałam kiedyś w tv program, w którym podobne zaczerwienia pacjentowi z twarzy usuwano laserem, a konkretnie seriami zabiegów laserowych.
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 00:54   #3
McFokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Wybieram się na konsultacje do Dermatologa w troszke innej sprawie konkretnie chodzi mi o laserowe usunięcie zaskórników z nosa ale zapytam również i o te moje "przebarwienia" chociaż daje głowę ze to przebarwienia co do kremiku to hmm...chyba się wstrzymam do wizyty i zobacze co mi Derm. powie chociaz niewiem czy dam rade...bo mimo iz nie przesadzam to lubie sobie co jakis czas zaaplikować coś nowego na buźkę ... to uczucie nadziejii ze pomoze jest takie ... przyjemne hehe nom i ogólnie zaplanowałem sobie że to juz finisz mojej "zabawy" z niedoskonałościami i potem daje sobie spokój czy sie uda je zlikwidować czy tez nie poza tym postanowiłem że ubiegłe lato było pierwszym i ostatnim latem bez opalania się i unikania słoneczka tak więc jeszcze tej zimy/wiosny chciałem sprobować tego żelu (bo z KWC wychodzi ze najlepszy, albo conajmniej czolówka), a potem niech się dzieje co chce ...

Dziękować za odzew
McFokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-31, 15:40   #4
jannet21
Raczkowanie
 
Avatar jannet21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 355
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Koniecznie spytaj lekarza, czasem pewnych rzeczy nie warto lekceważyć. Żelu, o którym piszesz nie używałam więc za jego działanie wypowiedzieć się nie mogę. Ale skoro dużo osób poleca to pewnie musi być dobry. Mi dermatolog przepisała Auriderm, na 2 pajączki które spędzały mi sen z powiek i nie powiem ale po ponad miesiącu stosowania jeden znikł całkowicie a drugi jest już ledwo widoczny, więc pełen sukces. Ten żel jest również na różnego rodzaju przebarwienia, więc jeśli nie próbowałeś to polecam z czystym sumieniem
A kwestia opalania, nie wiem czy to nie zaszkodzi. Zapewne słoneczna opalenizna zakryje niedoskonałość, ale czy później gdy zaczniesz blednąc efekt plam się nie pogłębi? Ja bym jednak najpierw zasięgnęła opinii lekarza co to dokładnie jest i zapytała się jak wpłynie na to słonko i przede wszystkim promienie UV.
Pozdrawiam i życze skutecznej walki )

Ps. Doczytałam uważniej, że używasz kwasów. Czy stosujesz filtry? Bo może nie chronisz dostatecznie cery i stąd problem z plamam/przebarwieniami?
jannet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 15:35   #5
McFokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Hey

Zgadzam się że opalenizna pogłębia przebarwienia , dlatego zanim już się za to wezme chciałbym wiedzieć że spróbowałem wszystkiego (no prawie wszystkiego, bo na "wszystko" mnie nie stac ) dlatego chciałem ten żel który ma naprawdę bardzo imponujący skład w porównaniu z innymi preparatami tego typu które przeważnie mają "w sobie" jeden lub max 2 składaniki które znajdują się w tym żelu
Co do AURIDERM to nawet mnie zainteresował , ale najpierw skonsultuję sie z derm. i zobacze który z preparatów poleciłby mi na moja dolegliwość. AURIDERM jest sporo tańszy (88zł-75ml) hmm ... mam dylemat ale mam nadzieje ze derm. okaże się dobrym doradca i pomoże mi w dokonaniu właściwego wyboru
Aha i wracając jeszcze do opalenizny to ... jak juz zaczne to nie pozwolę jej blednąć ... wiem, wiem niezbyt ;-) mądre podejście ale ciii ... jeszcze nie powiedziałem że tak zrobie na 100%

Pozdrawiam i dziękować

PS.Co do filtrów to ... często zdarza mi się poprzeglądać wizaż zanim zaczne kombinować , przed kwasami też tak zrobiłem a tak poza tym jak powszechnie wiadomo trudno nie natrafić na post w którym ktoś nie wspomni o filtrach ...
McFokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 13:28   #6
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Ja kupiłam ten żel Neostraty, po nim zeszły mi wszystkie przebarwienia po ciąży, tą samą tubkę używała też moja Mama, jej wszystko też pięknie zeszło (melazma również hormonozależna) a potem jeszcze moja przyjaciółka, która nie mogła uwierzyć, że kosmetyk może tak skutecznie działać (też po ciąży). O ile wiem, jeszcze w ta tubka się nie skończyła
Polecam serdecznie!!
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 17:59   #7
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Ciekawa jestem jak skuteczny jest krem neostraty na przebarwienia.kupiłam go bo też zwiera hydrochinon a żelu akurat nie było.stosuję ok 3 tygodnie i nie wiem czy są efekty.Trzeba jeszcze pewnie czekać .Ale może ktoś stosował krem Bionic Skin Lightening Cream spf 15 i się wypowie czy pomógł.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 10:03   #8
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Zachęcona opiniami na KWC kupiłam żel rozjaśniający Neostraty, który niestety u mnie nie dał żadnych rezultatów. Ale może to kwestia uporczywości moich plam, bo u wielu osób dał rewelacyjne efekty. Jedyne co na mnie działa to Cosmelan 2.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:45   #9
McFokus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Hey

No właśnie dlatego się zastanawiam nad kupnem tego żelu, ponieważ niewiem czy z moim rodzajem "przebarwień" sobie poradzi. Osoby recenzujące i oceniające na KWC głównie wspominały o jego skuteczności w przypadku wybielania tych ciemnych plam posłonecznych i hormonalnych (chyba dobrze to nazywam... <mysli>) a mnie bardziej interesuje coś na hmm...tak jakby "po trądzikowe" zaczerwienienia chociaż to nie do końca to . Agul a Ty z jakim rodzajem przebarwień walczysz i na jakie pomaga Ci Cosmelan 2 ?
Gajowniczka napisz również jak możesz o jakie przebarwienia chodzi u Ciebie i jak tam efekty systematycznego stosowania kremu.

Pozdrawiam

PS.Chociaż jeśli Vit C oraz tonik cytrynowy przynoszą jakieś efekty(mimo iz troszkę to trwa) to chyba taki żel/krem poradziłby sobie z moja dolegliwościa ... <mysli>
McFokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:01   #10
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

przebarwienia mam w górnej części policzka potrądzikowe .stare kropki i rozszerzone pory.napewno nie plamy.
(ale zdanie mi wyszło jak z dnia świra ).
Napewno są już mniej widoczne ale jednak nie wiem .Może mogłam kupić neostratę z kwasem aha 15% (tak się na nią czaiłam ale się trochę bałam podrażnień).tylko teraz widzę,że skórę mam jak słoń i gdyby nie te ceny to już bym kupiła,
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 21:44   #11
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Moje przebarwienia są ciemne, posłoneczne. Z tego co wiem to Cosmelan raczej nie działa na przebarwienia potrądzikowe. Chociaż ja potrądzikowych też trochę mam i też się nie ruszyły po Neostracie (za to po Acne-dermie owszem).
Myślę, że w Twojej sytuacji należałoby zacząć od zdiagnozowania przyczyny przebarwień, aby było wiadomo czym je wywabiać. To chyba podstawa, bo do różnych przebarwień stosuje się zróżnicowane preparaty.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 23:17   #12
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

masz rację w tygodniu ruszam do dermatologa.Zainteresował aś mnie acne dermem.Zaraz będę szukać informacji na jego temat.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:00   #13
Dawidos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia (przynajmniej tak mi się wydaje)..i NeoCeuticals HQ Skin Lighteni

Hej...

Ja też kupiłem ten HQ żel ale jeszcze nie doszedł...

Zastanawiam się czy mogę go używać teraz wiosną/latem
Nie chce mi się czekać tyle miesięcy... chce się jak najszybciej pozbyć się tych piegów.

Dla ochrony przed słońcem używam kremu z filtrem SVR 100 ultra max..
Ponoć to najmocniejsza ochrona przed słońcem zaraz po czarnym parasolu..
Dawidos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.