Pytania i porady fryzjerskie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-16, 10:39   #31
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Zafirah bardzo ci dziekuje ))) filmiki znalaz³am nie wiem czy wszystkie ale juz "trenuje oczy i pamiêc " ))) szkoda ze mieszkasz w innym mie¶cie zg³osi³a bym sie na praktyki i jeszcze dop³aci³a )))) masz nieoceniona wiedze - ))))


chcia³am jeszcze zapytaæ : moja kolezanka chce ¿ebym zrobi³a jej odrosty na pasemkachjasnych - co polecasz ???
jak wyjda rude na pewno mnie zabije )))

Edytowane przez ewelinka1112
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:56
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-16, 16:50   #32
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

witam,
mam pytanie czy domowymi sposobami takimi jak p³ukanie octem, sokiem z cytryny, sod±, kwaskiem cytrynowym(pomys³y z netu) da sie wyp³ukaæ kolor z w³osów? ewentualnie moze znacie inne metody?

mam w³osy malowane szamponem. chcia³abym je rozja¶niæ o ton.
rapunzel8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-21, 12:31   #33
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

co sie dziejenikt nie odpowiada
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-22, 09:40   #34
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ewelinka1112: a bardzo jasne pasemka ma Twoja kole¿anka? Najlepiej by³oby je zrobiæ rozja¶niaczem a potem na chwilê zapieniæ jakim¶ tonerem.

rapunzel8: polecam kilkukrotne mycie szamponem przeciw³upie¿owym, powinien trochê wymyc kolor.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-22, 10:58   #35
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Talking Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka¿ wiadomo¶æ
ewelinka1112: a bardzo jasne pasemka ma Twoja kole¿anka? Najlepiej by³oby je zrobiæ rozja¶niaczem a potem na chwilê zapieniæ jakim¶ tonerem.

rapunzel8: polecam kilkukrotne mycie szamponem przeciw³upie¿owym, powinien trochê wymyc kolor.

Zafirah jak sie ciesze ¿e nadal jestes na forum . swiat siê zawali³ dlamnie jak nie odpisywa³a¶ .
kolor pasemek nie jest jasny miedzy ¿ó³tym a bia³ym !?

jaka firme kosmetyczna polecasz ?
kiedys lakiery , szampony i odzywki kupowa³a w firmie SELECTIVE PRPFESSIONAL rewelacja ale nigdy rozjasniaczy itp. to bedzie mój debiut )) po raz pierwszy poza szko³a ))

ps. chcia³am zapytac ZAFIRAH prowadzisz w³asna stone z poradami itp bezcenna wiedza potrzeba od fachowca )))

Edytowane przez ewelinka1112
Czas edycji: 2010-02-22 o 11:01
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-25, 19:12   #36
karolajna8820
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

a ja chce zmienic kolor w³osów albo tak delikatnie albo radykalnie ... podobaja mi sie rudosci a szczególnie ten odcieñ
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
ale boje sie ¿e bêde wygladac fatalnie ... zawsze mia³am blond w³osy od malenkiego w ciemnych ogólnie wygladam okropnie ...
Doradzcie co¶ :P
karolajna8820 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 09:58   #37
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez karolajna8820 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja chce zmienic kolor w³osów albo tak delikatnie albo radykalnie ... podobaja mi sie rudosci a szczególnie ten odcieñ
http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg
ale boje sie ¿e bêde wygladac fatalnie ... zawsze mia³am blond w³osy od malenkiego w ciemnych ogólnie wygladam okropnie ...
Doradzcie co¶ :P
powinna¶ wstawiæ swoje foto obok http://www.zeberka.pl/img_users/1220882803.jpg wtedy mozna uruchomic swoj± wyobraznie i miec mozno¶æ porównia
ogólnie kolor bardzo ³adny )))
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 10:10   #38
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A ja propnuje bys wstawila swoje zdjecie
__________________


" . . D
zisaj uwierzy³am, ¿e do szczê¶cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by³a . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 22:31   #39
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Exclamation co lepsze ???

moja kolezanka sama farbowa³a w³osy -na czarno fatalnie wyglada i postanowi³a rozjasnic i po³ozyc kolor braz . zastanawiam siê czy aby zmyc kollor zastosowaæ oxydant czy emulsje utleniajaca ???
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 21:19   #40
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: co lepsze ???

Cytat:
Napisane przez ewelinka1112 Poka¿ wiadomo¶æ
. zastanawiam siê czy aby zmyc kollor zastosowaæ oxydant czy emulsje utleniajaca ???
A co rozumiesz pod pojêciem "emulsja utleniaj±ca"? Oksydant to po prostu woda utleniona i samym oksydantem niczego siê nie zdzia³a. Do rozja¶nienia czerni na ciemny br±z wystarczy k±piel rozja¶niaj±ca.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-01, 09:34   #41
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 11 126
Dot.: co lepsze ???

Dziewczyny porad¼cie co zrobiæ, bo oszalejê ;/ chce mieæ piêkny br±z w jednym ocieniu na ca³ej g³owie. obecnie mam 5-7 cm odrost, a dalej bardzo ciemny br±z, wpadaj±cy w czerñ. By³am w pi±tek u fryzjera "specjalisty", która na³o¿y³a mi na odrost br±z, potem rozsmarowa³a go na pozosta³e w³osy. Kolor ok, ale... miejsce odrostu jest du¿o ja¶niejsze ni¿ reszta w³osów, a reszta w³osów, która i tak by³a ciemna praktycznei sie nei zmieni³a Nie mam obecnie mo¿liwo¶ci isæ ponownie do fryzjera ale innego. Co zrobiæ, by uzyskaæ jednolity odcieñ w³osów?
__________________
chilanes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 10:35   #42
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Dot.: co lepsze ???

Zafirah bardzo dziekuje . teraz wiem jak postepowaæ ))
³adne foto ! z nutka tajemniczo¶æi )))
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 12:11   #43
Kasia25021989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1
Kto ma odsprzedaæ ksi±¿kê Nowoczesne Fryzjerstwo???

Nawi±zuj±c do fryzjerstwa ma kto¶ mo¿e odsprzedaæ ksi±¿kê Nowoczesne Fryzjerstwo- Zuzanny Sumirskiej? Bedê wdziêczna za info
Pozdr.
Kasia25021989 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 15:20   #44
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 717
Dot.: Kto ma odsprzedaæ ksi±¿kê Nowoczesne Fryzjerstwo???

Cytat:
Napisane przez Kasia25021989 Poka¿ wiadomo¶æ
Nawi±zuj±c do fryzjerstwa ma kto¶ mo¿e odsprzedaæ ksi±¿kê Nowoczesne Fryzjerstwo- Zuzanny Sumirskiej? Bedê wdziêczna za info
Pozdr.
Szukaj w hurtowniach fryzjerskich Eurex - prowadz± sprzeda¿ tej ksi±¿ki oraz podobnych.
__________________
"Rudy to nie kolor w³osów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-02, 19:57   #45
Nolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Kto ma odsprzedaæ ksi±¿kê Nowoczesne Fryzjerstwo???

Mam pytanie
Mam jasnorude,farbowane w³osy. Planowa³am wrócic do naturalnego koloru w³osow-blondu. Posz³am do fryzjerki, zaproponowa³a mi pasemka blond twierdz±c ¿e wyjdzie super, gdy posz³am do innej ta stwierdzi³a, ze mo¿e mo¿e wyj¶c zó³ty kolor, w zwi±zku z czym powiedzia³a ¿ebym przysz³a to zrobimy probkê i jak wyjdzie ok, to ca³e w³osy bêdziemy farbowac.
Jak my¶licie, czy na w³osach jasnorudych, wrêcz blondo-rudych wyjd± te pasemka? jako¶ chce wróciæ do tego blondu...
I co my¶licie o rozja¶niaczu? mo¿e rozja¶niæ, a potem pasemka?
Moje w³osy s± mniej-wiêcej takiego koloru:
http://www.splendicity.com/styleitle...rcia-cross.jpg
Nolar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 11:48   #46
ewelinka1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 25
GG do ewelinka1112
Exclamation jaka farba do w³osów zniszczonych ?

mam bardzo zniszczone w³osy po pasemkach i zmianach koloru .teraz wygladam jak ³aciata krówka tylko ¿e w ciemne kolory . chcia³am po³ozyc szampon lub farbê na w³osy : ajka polecacie ???? nie chce znów straciæ odrostów ani zniszczyc w³osó
ewelinka1112 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-09, 14:30   #47
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1 644
Dot.: jaka farba do w³osów zniszczonych ?

Dziewczyny... mam pytanie...
posiadam w³osy do stanika czyli mo¿na powiedzieæ,¿e s± pó³d³ugie/d³ugie.Ale no w³a¶nie.. ci±gle je noszê spiête klamr± lub gumk±,bo gdy je rozpuszczê,wyjdê na dwór i zrobiê parê kroków to jest jedna wielka szopa.Z ty³u s± nawet ³adne,g³adkie ale z przodu jest masakra... co mo¿ecie poleciæ na wyg³adzenie/wyprostowanie tych "k³aków" ?

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

I jeszcze jedno
Kiedy¶,kiedy¶ za czasów kiedy to siê mia³o siano w g³owie pryska³am czêsto w³osy lakierem... i tam gdzie te w³osy pryska³am,po³ama³y mi siê w³osy...
Pryska³am na lew± skroñ,¿eby mi siê grzywka nie rozwali³a i tam na tej skroni zrobi³o mi siê zakole,na którym wypad³o trochê w³osów.Mam i¶æ z tym do dermatologa,czy jest na to jaka¶ inna rada?
__________________
Filologia germañska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 01:35   #48
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ³ód¼
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny... mam pytanie...
posiadam w³osy do stanika czyli mo¿na powiedzieæ,¿e s± pó³d³ugie/d³ugie.Ale no w³a¶nie.. ci±gle je noszê spiête klamr± lub gumk±,bo gdy je rozpuszczê,wyjdê na dwór i zrobiê parê kroków to jest jedna wielka szopa.Z ty³u s± nawet ³adne,g³adkie ale z przodu jest masakra... co mo¿ecie poleciæ na wyg³adzenie/wyprostowanie tych "k³aków" ?

I jeszcze jedno
Kiedy¶,kiedy¶ za czasów kiedy to siê mia³o siano w g³owie pryska³am czêsto w³osy lakierem... i tam gdzie te w³osy pryska³am,po³ama³y mi siê w³osy...
Pryska³am na lew± skroñ,¿eby mi siê grzywka nie rozwali³a i tam na tej skroni zrobi³o mi siê zakole,na którym wypad³o trochê w³osów.Mam i¶æ z tym do dermatologa,czy jest na to jaka¶ inna rada?
Pytanie pierwsze oleje np kokosowy lub oliwa z oliwek w celu nawilzenia wlosów.+ obciazy³abym je jakimis sylikonami np jedwabiem.Pewnie za duzo nie da jesli masz pusz±ce sie wlosy ale sprobuj a noz widelec
Jesli nie da puszace sie wlosy trzeba pokochaæ lub uzywac prostownicy czego nie polecam

Pytanie drugie Lakiery zawietaja ALKOHOL DENAT -ktory bardzo wysusza wloski...jezeli u¿ywa sie go codziennie moga sie polamac wloski.
Po pierwsze zmien lakier na jakis lagodniejszy po drugie nie uzywaj codziennie po trzecie nawilzaj wlosy po czwarte NAWILZAJ WLOSY
milusiaam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-10, 15:51   #49
Houston_mamy_problem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, ja mam pytanie dla Muracami.
Prosi³abym o porade. Ja mam bardzo puszyste w³osy, bez zadnego blasku, nie ktore kosmyki sie kreca nie ktore nie.. po prostu byle jakie;/ Gdy ide do fryzjerki do podciecia, to one po umyciu sa jeszcze gorsze pozniewaz sie wiecej kreca sa wtedy bardzo krotkie i jeszcze wieksza objetosc.
Czy móg³by mi ktos poradzic co mam zroic abym wygladala normalnie. ( moglabym prostowac po umyciu, ae uwiezcie przy moich wlosach jest to nie dory opomysl poniewaz musze je prostowac przynajmniej godzine aby byly one proste, a po 2 to szybko mi sie niszcza) POMOZCIE! ;/
Za porady z góry dziekuje
Houston_mamy_problem jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 13:57   #50
nameless
Zadomowienie
 
Avatar nameless
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: silesia
Wiadomo¶ci: 1 064
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witajcie, nie wiem czy trafi³am do odpowiedniego w±tku, a mam taki ow³osiony dylemat
Chcia³abym zmieniæ myszaty kolor w³osów na odcieñ rudawy. Odkry³am ostatnio farbê L'Oreal Hi.Richesse. Spodoba³a mi siê bo wyczyta³am, ¿e jest ³agodna, a moje w³osy ostatnio du¿o przesz³y i nie chcê ich jeszcze katowaæ. Z palety (internetowej) wybra³am wstêpnie dwa odcienie - 7.31 orzech lub 7.34 bursztyn. Czy która¶ z was mia³a do czynienia z t± farb±? Który z odcieni jest mniej czerwony, a bardziej z³otomiedziany, taki zbli¿ony do koloru na do³±czonym zdjêciu? A mo¿e macie jaki¶ inny pomys³ jak uzyskaæ odcieñ z foto?
Bêdê wdziêczna za wszystkie rady

__________________
kosmetyki na wymianê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post38320033
nameless jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 14:58   #51
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy jak po³o¿e na w³osy blond i bardzo jasny blond (chodzi o grzywkê z tym jasym) farbê ¶redni br±z to przez w³a¶nie kolor jasny mo¿e nie wyj¶æ mi bardzo ciemny/czarny? bo na rozja¶niane podobno gorzej farba chwyta
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-14, 12:41   #52
moniat630
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam.
Uczêsczam na studium fryzjerskie do Cosinusa. W ka¿dym semestrze dopuszczeniem do egzaminu jest oddanie pracy kontrolnej z ka¿dego przedmiotu.
Nauczycielka z przedmiotu takiego jak technologia fryzjerstwa da³a taki temat : Opisz celowo¶æ i planowo¶æ pracy fryzjera oraz znaczenie komunikacji. Niestety zupe³nie nie wiem jak mam siê zabraæ za t± pracê z innymi nie by³o problemu a z t± mam wielki. W zwi±zku z tym by³abym bardzo wdziêczna za jakakolwiek pomoc. Bardzo zle¿y mi na ukoñczeniu tego kierunku a sporo przede mn±, bo obecnie jestem na 1 semestrze.
Liczê na pozytywna odpowied¼.
moniat630 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-14, 12:54   #53
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 1 953
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hey!;* podoba mi sie ten w±tek mam pytanie czy móg³by kto¶ mi poradziæ jakie¶..domowe sposoby na rozdwojone koñcówki(ogólnie suche w³osy ) ostatnio dorwa³am olejek rycynowy ale nie wiem jak go stosowaæ aha i stosujê jedwab oraz serum na zniszczone koñcówki Avon
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-15, 10:10   #54
aniolekvikiusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej. chcia³abym zagê¶ciæ w³osy metoda clip in. spodoba³y mi siê w³osy z tej strony

http://www.allegro.pl/item992904557_...ube_wlosy.html

tylko boje siê ze to jaki¶ badziew;/ a je¶li tak to jakie najlepiej kupiæ?
aniolekvikiusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-08, 11:07   #55
Lipek95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ! W najbli¿szym czasie chcia³abym puj¶æ do fryzjera i chcia³abym zrobiæ sobie prost± grzywke.. tylko w³a¶nie problem w tym, ¿e niewiem czy bêdzie mi pasowaæ... Bardzo proszê o porade, je¿eli nie bd mi pasowa³a to mo¿e co¶ doradziæ w tej sprawie? Jednak nie chcê skracaæ w³osów, poniewa¿ mam zamiar je zapu¶ciæ. Mam nadzieje, ¿e kto¶ siê odezwie. By³abym bardzo wdziêczna !

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy mogê co¶ zrobiæ aby moje w³osy by³ grubsze? Bo nieiwem czy widac na zdjêciach ale mam ich dosyæ ma³o.. I ogólnie jakie¶ kosmetyki do pielêgnacji mo¿e..
Z góry dziêkuje za odpowied¼!

oto moje zdjêcia:
Lipek95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-16, 16:04   #56
Vanessa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Heyka! Mam pytanko ?! Mam d³ugie krêcone w³osy i chcia³abym je obci±æ tak aby by³ rzadsze i lepiej siê uk³ada³y ale nie traci³y przy tym na d³ugo¶ci bo chce je dalej zapuszczaæ .. POMOCY !! jak to wyt³ . fryzjerowi i czy tak wogóle sie da ? Oo
Vanessa26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-19, 14:00   #57
xSylwia12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

mój naturalny kolor w³osow to ciemny blond. Ale farbuje je na jasny blond zawsze u fryzjera ostatnio jednak chcialam uzyskac odcien platyny wiec na wlosy na których bylo juz troche odrostow sama nalozylam dzisiaj rozjasniacz. Moje pytanie brzmi czy moge zaraz po rozja¶niaczu na³o¿yæ farbe z upragnionym kolorem który kupi³am czy muszê odczekaæ 3 tyg. bo tego nie wiem a ten kolor który uzyska³am po rozja¶niaczu mi siê nie podoba. Proszê o natychmiastowa odpowied¼
xSylwia12x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-19, 17:07   #58
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ma³opolska/ £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 491
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Co zrobiæ aby w³osy by³y sypkie i nie skleja³y siê ?
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydz±












imy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-05, 14:06   #59
Justynkaa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. 2 tyg. temu rozjasnialam sama wlosy ( 2 lata farbowane na ciemny br±z). Zrobily sie rude, polozylam farbe ciemny blond, ale efekt nie jest zadowalaj±cy. Jutro ide od fryzjera aby je przefarbowac. Chcialam miec blond wloski, ale nie wiem czy fryzjer da rade mi je tak rozjasnic...? prosze o odp.
Justynkaa99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-24, 21:01   #60
anusia13033
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam
Mam problem, mianowcie miesi±c temu zafarbowa³am sobie w³osu na "¶redni br±z" który wyszed³ w niektórych miejscach czarny a w niektórych ciemny br±z .. wiêc tydzieñ po farbowaniu postanowi³am znów je zafarbowaæ do granatowej-czerni. Wiêc teraz mam granatowo czarne w³osy , lecz strasznie szybko mi sie sp³ukuje ta farba (Palette). Strasznie mi schodzi ten granatowy a czarny ju¿ nie jest taki czarny jak przez piersze 2 dni ;(
Posz³am dzi¶ do drogerii i kupi³am farbe Casting Loreal - Mro¼ny kasztan
Moja kale¿anka ma i jest o wiele ciemniejszy ni¿ na zdjêciu, ale jednak troche sie boje .. Czy jak na te czarne w³osy na³o¿e ten kasztan to mi je ³adnie zafabuje ?
Strasznie sie boje jaki bêdzie tego efekt
Z góry dziêkuje za odpowied¼i
anusia13033 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.