Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 17:54   #3391
magnoliada
Raczkowanie
 
Avatar magnoliada
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 227
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was czesał się ostatnimi czasy na św. Tomasza w zakładzie p. Haliny Bohenek?
Kilka łaaadnych lat temu tam chodziłam do pewnej fryzjerki, p. Doroty i zawsze byłam zadowolona - zarówno ja jak i moja Mama. Ciekawi mnie czy owa pani nadal tam pracuje i jak się miewa ten salon...
Czasem tam chodzę, zawsze jestem zadowolona. Nie wiem, która z dziewczyn to Dorota, ale salon cały czas trzyma poziom.
__________________



magnoliada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:07   #3392
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie ścina ten słynny Klaudiusz? Bo po wpisaniu w google wyskakują salony- klaudiuszów, też claudiuszów.... I zgłupiałam

I czy umawiając się do niego mam 100% pewności, że to on będzie mnie ścinał?
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:31   #3393
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez magnoliada Pokaż wiadomość
Czasem tam chodzę, zawsze jestem zadowolona. Nie wiem, która z dziewczyn to Dorota, ale salon cały czas trzyma poziom.
Myśle nad tym, zeby tam iść, ale boję się iść w ciemno. Po trzech latach traum i niesamowicie wyczekiwanym powrocie mojej fryzjerki - nie mam już siły na eskperymenty
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:31   #3394
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Portia,
na 108 stronie wątku pisałam o fryzjerce, która nie cieniuje mocno włosów ( przynajmniej u mnie ). Jak dla mnie to bardzo duże zaskoczenie, bo większość fryzjerów ma za duże zapędy, jeśli chodzi o cieniowanie. Może to Ci pomoże ?
Dzięki wielkie Najlepsze jest to, że byłam zapisana do Pani Magdy o ktorej wspominasz i...zrezygnowalam na rzecz Atelier na Pedzichowie
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 17:37   #3395
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja w końcu po wielu perypetiach grzywkowych znalazłam SWOJĄ panią Marzenkę u Romana na Brackiej. Polecam !
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 18:00   #3396
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Bardzo prosze o pomoc: chce zrobić w dobrym miejscu fryzure ślubną, upięcie, eleganckie, trwałe, niepostarzajace. Waham się nad wyborem jednego z tych miejsc: Maniewski lub Roman, ale przeczytałam trochę takich sobie opinii o Maniewskim... Możecie mi coś doradzić konkretnie w kwestii fryzury slubnej? Może jeszcze jakieś inne miejsce, coś w centrum najlepiej. Bardzo, bardzo porsze i z góry serdecznie dziękuję. Strasznie stresuja mnie takie rzeczy, chcialabym wiedzieć, że podejmę dobra decyzję, a samemu trudno to zrobić.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:58   #3397
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez bea_dalia Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o pomoc: chce zrobić w dobrym miejscu fryzure ślubną, upięcie, eleganckie, trwałe, niepostarzajace. Waham się nad wyborem jednego z tych miejsc: Maniewski lub Roman, ale przeczytałam trochę takich sobie opinii o Maniewskim... Możecie mi coś doradzić konkretnie w kwestii fryzury slubnej? Może jeszcze jakieś inne miejsce, coś w centrum najlepiej. Bardzo, bardzo porsze i z góry serdecznie dziękuję. Strasznie stresuja mnie takie rzeczy, chcialabym wiedzieć, że podejmę dobra decyzję, a samemu trudno to zrobić.
Roman nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 20:42   #3398
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Roman nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam
Dzięki .
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:07   #3399
nicesmile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez MaDaLennA Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie ścina ten słynny Klaudiusz? Bo po wpisaniu w google wyskakują salony- klaudiuszów, też claudiuszów.... I zgłupiałam

I czy umawiając się do niego mam 100% pewności, że to on będzie mnie ścinał?
TEN Klaudiusz to Claudius Ostatnio byłam u nich pod koniec grudnia - bodajże 27-12 i mieścili się na ul. Miłkowskiego. Jak wcześniej pisałam planują się przenieść w okolice rynku, ale w styczniu byli jeszcze na starym miejscu. Teraz musisz sprawdzić. Oto tel. do nich: 12/ 357 36 33
Co do umawiania się, to dzwoniąc i umawiając się musisz zaznaczyć, że chcesz się zapisać właśnie do niego. Jedno ważne - on będzie Cię ścinał, ale raczej nie będzie nakładał koloru. Przynajmniej tak było w moim przypadku. On dobrał kolor, ale nakładała jakaś Pani. On natomiast ścinał i układał włosy. Życzę ciekawej fryzury
nicesmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:24   #3400
MaDaLennA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A ja w końcu po wielu perypetiach grzywkowych znalazłam SWOJĄ panią Marzenkę u Romana na Brackiej. Polecam !
to znaczy do obcięcia grzywki pierwszy raz, zmodyfikowania obecnej czy jeszcze jakoś inaczej? bo ja na gwałt potrzebuje kogoś dobrego do stworzenia mi grzywki na (jak na razie) długich włosach, prostych na całej długości jak od linijki....

Cytat:
Napisane przez nicesmile Pokaż wiadomość
TEN Klaudiusz to Claudius Ostatnio byłam u nich pod koniec grudnia - bodajże 27-12 i mieścili się na ul. Miłkowskiego. Jak wcześniej pisałam planują się przenieść w okolice rynku, ale w styczniu byli jeszcze na starym miejscu. Teraz musisz sprawdzić. Oto tel. do nich: 12/ 357 36 33
Co do umawiania się, to dzwoniąc i umawiając się musisz zaznaczyć, że chcesz się zapisać właśnie do niego. Jedno ważne - on będzie Cię ścinał, ale raczej nie będzie nakładał koloru. Przynajmniej tak było w moim przypadku. On dobrał kolor, ale nakładała jakaś Pani. On natomiast ścinał i układał włosy. Życzę ciekawej fryzury
dzięki
MaDaLennA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:53   #3401
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez portia Pokaż wiadomość
No i byłam w salonie Atelier na Pędzichowie i..niestety klapa Wyglądam jak kwadratowy klocek Fryzura kompletnie nie trafiona, do tego włosy bardzo mocno wycieniowane (pomimo uwagi, ze prosze o niecieniowanie).

Wiem,ze salon był chwalony, być może akurat miałam pecha
.
Przykro mi Portia, że jesteś niezadowolona, zwłaszcza, że to ja polecałam ten salon... Sama byłam tam ostatnio - tym razem z gotowym pomysłem na moje włosy i wyszłam z naprawdę świetną, perfekcyjnie obciętą fryzurą. Szkoda, że Tobie się nie udało
A mogłabyś napisać, u kogo się obcinałaś?
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 16:53   #3402
Z_winka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Proszę pomóżcie

Napiszcie co wiecie na temat tego studia fryzjerskiego M&M na ul.królowej Jadwigi...chcę wiedziec co o nich sądzicie>....
.Warto tam iść??????
nigdzie nie ma o nich informacji;/

http://www.studiofryzjerskiemm.pl/
Z_winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:31   #3403
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Z_winka Pokaż wiadomość
Proszę pomóżcie

Napiszcie co wiecie na temat tego studia fryzjerskiego M&M na ul.królowej Jadwigi...chcę wiedziec co o nich sądzicie>....
.Warto tam iść??????
nigdzie nie ma o nich informacji;/

http://www.studiofryzjerskiemm.pl/
Witam
Jeśli się nie myle to podawanie nr.tel oraz stron www...salonów fryzjerskich jest zabronione i postrzegane jako reklama na tym forum ale mogę się mylić .
Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 07:28   #3404
STORCZYK24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez fryzjer33 Pokaż wiadomość
witam
jeśli się nie myle to podawanie nr.tel oraz stron www...salonów fryzjerskich jest zabronione i postrzegane jako reklama na tym forum ale mogę się mylić .
Pozdrawiam
a co ty taka gorliwa? Dgyby cię ktoś parę razy wykosił jakby sie uczył na tobie i nie słuchał co się mówi (2 cm a fryzjer 10cm i zdziwiony, że jestem niezadowolona) to też byś szukała kogoś sensownego. Ja mam dziś wizytę i aż się boję iść! Albo odwołam albo porozmawiam z nią ale jak mi się nie spodoba jej podejście to wyjdę. Nie będę kolejny rok zapuszczać włosów bo ktoś nie umie ich obciąć. Fryzjer powinien być jak lekarz: Nie umiesz zmień zawód. A tłumaczenie: Przecież odrosną, też mi pocieszenie. Ale to ja przez parę miesięcy będę wyglądać jak pajac. A każda z nas chce wyglądać jak najlepiej i po to chodzimy do fryzjerów, kosmetyczek, itp.
STORCZYK24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:39   #3405
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez STORCZYK24 Pokaż wiadomość
gyby cię ktoś parę razy wykosił jakby sie uczył na tobie i nie słuchał co się mówi (2 cm a fryzjer 10cm i zdziwiony, że jestem niezadowolona) to też byś szukała kogoś sensownego. Ja mam dziś wizytę i aż się boję iść! Albo odwołam albo porozmawiam z nią ale jak mi się nie spodoba jej podejście to wyjdę. Nie będę kolejny rok zapuszczać włosów bo ktoś nie umie ich obciąć. Fryzjer powinien być jak lekarz: Nie umiesz zmień zawód. A tłumaczenie: Przecież odrosną, też mi pocieszenie. Ale to ja przez parę miesięcy będę wyglądać jak pajac. A każda z nas chce wyglądać jak najlepiej i po to chodzimy do fryzjerów, kosmetyczek, itp.
...
Lekarzowi nie mówisz tnij pan 2 cm... Tylko mu zawierzasz....
Dla mnie dobry fryzjer, to artysta. Wie co robi i ma wizję. Jak mu powiem że tu 2 a tu 3 cm, to jest moja wizja a on ją tylko biernie realizuje.
Oczywiście komunikacja jest bardzo ważna i jak mówię że chcę zapuścić - to oczekuję że ktoś to uszanuje (poradzi, doradzi, zasugeruje).
Odwiedziłam wielu fryzjerów w tym mieście i trafiłam na takich, którzy naprawdę znają się na tym co robią. Moje wyobrażenie o sobie, zdjęcie z gazety, look jakiejś gwiazdy to nie jest zbyt obiektywny pomysł na moje włosy... Fryzjer ma popatrzeć na mnie z boku i coś mi zaproponować.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:22   #3406
aneti_in
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej szukam rozpaczliwie Anety Taderskiej , pracowała na al. pokoju a pozniej w galaxy na piastowskiej , moze ktos wie gdzie jest teraz ???
aneti_in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:20   #3407
modliszka000
Raczkowanie
 
Avatar modliszka000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 125
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Sama w tym salonie nie byłam od ponad 10 lat, wiem, że się tam sporo pozmieniało. Natomiast widziałam moją mamę po strzyżeniu tam ( to było ok. pół roku temu) - niby miało być podcięcie włosów do linii brody i grzywka, nie do końca wyszło to twarzowo. Mama nie była zadowolona, bo włosy naprawdę kiepsko się układały - widziałam ją w o wiele ładniejszym wykonaniu takiej fryzury. Niestety nie zapytałam, która fryzjerka ją strzygła i czy widziała, jak strzygą inne fryzjerki w tym salonie.
A ja jestem bardzo niezadowolona ! Kupilam oferte w Krakowie do salonu fryzjerskiego Kazimiera Jusięga, zadzwonilam zapytac o wolny termin i znalazl sie juz za 2 godziny pozniej, ale jak pani uslyszala,ze jestem z groupona to powiedziala,ze w takim razie mam przyjsc za 3 tygodnie.Powtorzylam wiec pytanie, czy jak przyjde i zaplace normalnie to zostane obsluzona od razu,a jak z kodem z gorupon to generalnie mam sie wypchac, to odpowiedziala ze smiechem jeszcze,ze tak.WSTYD! Bazuja wylacznie na reklamowaniu sie w sieci, a klientow traktuja jak opisuje powyzej... coz.
__________________
"I tak zaczyna się ta niewiarygodna historia...choć ostrzegałam go,on płonął jak żywa pochodnia....więc jaki sens w kochaniu jest,gdy wokół miejsca brak dla spalonych serc?!
Kochanie Ty strzeż się,strzeż"
modliszka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:33   #3408
emillk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Pilnie poszukuję fryzjerki Kasi, która pracowała w salonie Styl Agaty na ulicy Lea, ale już tam nie pracuje i nigdzie nie mogę znaleźć jej namiarów. Może ktoś wie coś na ten temat? Bardzo mi zależy, bo świetnie ścina włosy, a w salonie niby nie wiedza, gdzie teraz pracuje (pewnie nie chcą stracić klientów, którzy tylko do niej chodzili...)
__________________
Audrey
emillk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:46   #3409
diankas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny odradzam salon wariacje na ruczaju kupilam kupon z grupona nie dosc ze popalila mi wlosy kolor kompletnie nie taki jak chcialam to kazala mi doplacic 50 zl moja kolezanka poszla na 2 dzien i miala to samo.ta kobieta to naciagacz na pieniadze odradzam
diankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 07:48   #3410
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jak czytam o traktowaniu klientów z groupona..... to normalnie strach się bać (tzn iść do fryzjera...). A ja niedługo wybieram się do salonu "Awangarda" z Groupona właśnie.... Czy ktoś tam był ostatnio? Mogę liczyć na fachowość....pomimo groupona?
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:53   #3411
no one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez diankas Pokaż wiadomość
dziewczyny odradzam salon wariacje na ruczaju kupilam kupon z grupona nie dosc ze popalila mi wlosy kolor kompletnie nie taki jak chcialam to kazala mi doplacic 50 zl moja kolezanka poszla na 2 dzien i miala to samo.ta kobieta to naciagacz na pieniadze odradzam
hmmm... ja idę we wtorek na strzyżenie, mam nadzieję że nie będę załamana.
no one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:56   #3412
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Donimika Pokaż wiadomość
Jak czytam o traktowaniu klientów z groupona..... to normalnie strach się bać (tzn iść do fryzjera...). A ja niedługo wybieram się do salonu "Awangarda" z Groupona właśnie.... Czy ktoś tam był ostatnio? Mogę liczyć na fachowość....pomimo groupona?

Witam
Groupon to tania reklama w necie to sciągnięcie maksymalnej ilości klientek na nie realną cenę ,raczej nie spodziewaj się profesjonalnego miłego podejścia i usługi na najwyższym poziomie . Żeby sprzedać tak tanio usługę często kupują na allegro przeterminowane farby i szampony bądz używają innych środków ( nie orginalnych) np . w opakowaniu Loreala znajdziesz szampon w kiosku za 3,50 a jaką użyją farbę nikt tego nie wie .Zanim wydasz 49 zł na usługę zakupioną na gruponie za którą normalnie chcą 150 zł w cenniku na ich stronie pomyśl w jaki sposób mogą i są w stanie obniżyć aż tak cenę.!!!
Jak kochasz swoje włosy to korzystaj z dobrych salonów i dobrych środków.

Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:29   #3413
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Możliwe, tylko że takie podejście jst w stuprocentach nie profesjonalne.
Poza tym: widząc na gruponie kupon z obniżką chetnie bym sobie go wykupiła i poszła wypróbować danego fryzjera. Gdyby się okazało, ze spełnia moje oczekiwania - zyskali by we mnie stałą klientkę za pełną cenę. Póki co nie ryzykuję chodzenia do drogich salonów tylko dlatego, ze gdyby mi się efekt nie spodobał chyba by mnie trafiło, gdybym wydała na to połowę mojego miesiecznego czesnego na studia.

Btw.: osobiście wychodzę z założenia, że dobrego fryzjera poznajesz nie tylko po tym jak Cię strzyże, ale także po tym z jakim profesjonalizmem do Ciebie podchodzi. Jeśli olewa mnie tylko dlatego, ze mam kuponik z grupona to wybacz - ale nigdy dla mnie nie będzie profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Nawet, gdy będzie się nad nim roztkliwiał cały Kraków

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2011-02-05 o 18:31
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:32   #3414
Donimika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Witam
Groupon to tania reklama w necie to sciągnięcie maksymalnej ilości klientek na nie realną cenę ,raczej nie spodziewaj się profesjonalnego miłego podejścia i usługi na najwyższym poziomie . Żeby sprzedać tak tanio usługę często kupują na allegro przeterminowane farby i szampony bądz używają innych środków ( nie orginalnych) np . w opakowaniu Loreala znajdziesz szampon w kiosku za 3,50 a jaką użyją farbę nikt tego nie wie .Zanim wydasz 49 zł na usługę zakupioną na gruponie za którą normalnie chcą 150 zł w cenniku na ich stronie pomyśl w jaki sposób mogą i są w stanie obniżyć aż tak cenę.!!!
Jak kochasz swoje włosy to korzystaj z dobrych salonów i dobrych środków.

Pozdrawiam
No cóż....a ja myślałam, że są w stanie tak obniżyć cenę, bo np nie wliczają robocizny (to w ramach kosztów reklamy), ale takie oszustwo - podmienianie farb - nie przyszłoby mi do głowy....

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Możliwe, tylko że takie podejście jst w stuprocentach nie profesjonalne.
Poza tym: widząc na gruponie kupon z obniżką chetnie bym sobie go wykupiła i poszła wypróbować danego fryzjera. Gdyby się okazało, ze spełnia moje oczekiwania - zyskali by we mnie stałą klientkę za pełną cenę. Póki co nie ryzykuję chodzenia do drogich salonów tylko dlatego, ze gdyby mi się efekt nie spodobał chyba by mnie trafiło, gdybym wydała na to połowę mojego miesiecznego czesnego na studia.

Btw.: osobiście wychodzę z założenia, że dobrego fryzjera poznajesz nie tylko po tym jak Cię strzyże, ale także po tym z jakim profesjonalizmem do Ciebie podchodzi. Jeśli olewa mnie tylko dlatego, ze mam kuponik z grupona to wybacz - ale nigdy dla mnie nie będzie profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Nawet, gdy będzie się nad nim roztkliwiał cały Kraków

Właśnie dokładnie tak to rozumiem!
Byłam już drugi raz w salonie na drugim końcu Krakowa, tylko dlatego, że gdy byłam tam pierwszy raz z Groupona Pani Fryzjerka potraktowała mnie profesjonalnie i miło (zaznaczam, że był to rytuał, podcięcie i modelowanie.... czyli bez farby...a okazuje się, ze to na tym fryzjerzy oszukują).
Tak czy owak pod koniec lutego wybieram się do "Awangardy" i sprawdzę na ile są profesjonalni.... i na pewno napiszę

Edytowane przez Donimika
Czas edycji: 2011-02-06 o 08:34
Donimika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:45   #3415
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, dziś na gruperze oferta na ścinanie w Ideale Femme na Królewskiej. Czy któraś z Was na jakiekolwiek doświadczenia z tamtego miejsca jeśli chodzi o ścinanie włosów? Będę wdzięczna za wszelkie rady, bo nie wiem czy się zdecydować cena atrakcyjna, a ja analizuję ten wątek od jakiegoś czasu i nie mogę się zdecydować.
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:50   #3416
Mollinka
Zadomowienie
 
Avatar Mollinka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: królewskie miasto Kraków/ Gdynia
Wiadomości: 1 204
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

a był ktoś może w euphorii na lenartowicza?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne - tam gdzie chcą...

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 10:27   #3417
STORCZYK24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A ja byłam u fryzjera przy Szlaku w Krakowie. Pokazałam fryzurę na zdjęciu. Oczywiście, że wyjdzie u Pani stwierdziła Pani fryzjerka. I co? kicha. włosy miały być do karku, wycieniowane na końcach i zostawione takie dłużesz pazury z długości włosa. Miałam na tyle długie włosy, że było z czego ściąć. I Pani obcięła mi krótko włosy z tyłu a na przodzie zostawiła dłuższe. W niczym nie przypomina to mojej fryzury którą chciałam i co? na nowo zapuszczanie męczenie się i szukanie fryzjera który za rok mi tak zetnie włosy. Za każdym razem idę że wreszcie znajdę swojego fryzjera takiego, którego będę się trzymać i tylko u niego ścinać włosy i za każdym razem to samo. Niezadowolenie i lista fryzjerów od których trzeba się trzymać z dalega rośnie.
STORCZYK24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:50   #3418
portia
Przyczajenie
 
Avatar portia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez aglas Pokaż wiadomość
Przykro mi Portia, że jesteś niezadowolona, zwłaszcza, że to ja polecałam ten salon... Sama byłam tam ostatnio - tym razem z gotowym pomysłem na moje włosy i wyszłam z naprawdę świetną, perfekcyjnie obciętą fryzurą. Szkoda, że Tobie się nie udało
A mogłabyś napisać, u kogo się obcinałaś?

U Pani Jagody...
portia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 08:53   #3419
kasienja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W niczym nie przypomina to mojej fryzury którą chciałam i co?

Storczyku24!
Twój opis jotka w jotke przypomina moją sytuację też byłam wściekła, opis Twojej fryzury mógłby być moim i to co zrobiła pani Jaśko z Grzegórzeckiej - dokładnie to samo co u Ciebie!!! !!!
Z tyłu - kwadratowa głowa po bokach smętnie zwisające pasma... Ja podpinam je wsuwkami z tyłu. Dziwnie to wygląda ale i tak mniej tragicznie niż po wyjściu od fryzjera!!! Miałam wlosy do ramion, fryzjerka powiedziala, że "z długosci nic nie zabierze, tylko je wycieniuje"
I co? Wyciachane były tak, że z tylu ledwo w dwa palce mogłam złapać te pasma!!!!
Byłam we wrześniu. Teraz chcialabym pójśc do fryzjera ale sie boje kolejnej rąbanki. Moja teoria jet taka - nauczy się jedna z drugą jednej fryzurki i dziabie ją wszyskim po kolei. A każdemu zachwala co to ona nie zrobi i "jakie ma pani ładne włoski". Szukam fryzjera który nie ściemnia i którego repertuar wychodzi poza dwie fryzury wyuczone na ostatnim szkoleniu weekendowym...

Edytowane przez kasienja
Czas edycji: 2011-02-08 o 08:55
kasienja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:22   #3420
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kasienja Pokaż wiadomość
też byłam wściekła, opis Twojej fryzury mógłby być moim i to co zrobiła pani Jaśko z Grzegórzeckiej - dokładnie to samo co u Ciebie!!! !!!
Moja teoria jet taka - nauczy się jedna z drugą jednej fryzurki i dziabie ją wszyskim po kolei. A każdemu zachwala co to ona nie zrobi i "jakie ma pani ładne włoski". Szukam fryzjera który nie ściemnia i którego repertuar wychodzi poza dwie fryzury wyuczone na ostatnim szkoleniu weekendowym...
Szok....
Akurat znam Agnieszkę Jaśko, swego czasu chodziłam do niej regularnie, teraz bardzo okazjonalnie, ale cały czas uważam, że jest dobrym fryzjerem... Wielu osobom ją poleciłam...
Ostatnio byłam u niej w grudniu i zrobiła mi bardzo odważną, radykalną fryzurę.
Teraz byłam co prawda u Maniewskiego i fryzura jest jeszcze lepsza , bo bardziej trendy i młodzieżowo, ale generalnie Krystian chwalił linię cięcia Agnieszki (to też świadczy o klasie fryzjera).
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.