Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 13:23   #1321
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ja się w efekcie zdecydowałam na p.Paulinę z PaulaXHair ;] I ceny przystępne i raczej opinie dobre... ;]
Co na pewno - nie żałuję. Spędziłam w salonie 5h (!!) ale przynajmniej wiem, że wszystko zostało zrobione dokładnie...
Miałam robioną dekoloryzację ( wersji "bezpiecznej" z balejażem i farbą na to) i z ciemnego brązu z innymi dodatkami mam teraz coś pomiędzy jasnym brązem a blondem (ładny kolorek) i delikatne jaśniejsze pasemka. Efekt naprawdę bardzo mi się podoba. A po ścięciu włosy same się układają! wystarczy szczotka i suszarka.. Zważywszy, że w kwestii ścięcia dałam p. Paulinie wolną rękę, jest naprawdę OK (bo fryzjerzy w takich wypadkach moga zaszaleć i to mocno.. to było moije ryzyko ;P)Jedyne co, to trochę nie mogę dojść do ładu z moją mocno wystrzępioną grzywką, ale to wobec całości taki szczegół, z którym można się oswoić i z czasem też nauczyć układać ;] (Bo takiej grzywki nigdy wcześniej nie miałam, to skąd miałam wiedzieć jak się nią zajmować? )

Ogólnie - jestem bardzo zadowolona. Zdjęcia dodam przy wątku o dekoloryzacji.

Pozdrawiam!
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 14:57   #1322
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A Ja Jestem Chora,mam Zapalenie Spojówek ;(
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 12:06   #1323
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam drogie Panie.
Czytam, czytam i czytam ten wątek i im dłużej to robię tym mam większy mętlik w głowie. W czym rzecz? Chciałem zrobić żonie prezent w postaci wizyty w salonie fryzjerskim. Chciałbym, by nie była to dla niej zwyczajna wizyta u fryzjera, a coś wyjątkowego (o ile wizyta u fryzjera może być wyjątkowa). Z jednej strony więc myślę, że powinien to być renomowany zakład (osiedlowy Fryzjer Damsko-Męski chyba nie nadaję sie na prezent, bez względu na jakość usług, które wykonuje?). Z drugiej strony, żona jest bardzo wymagająca, jeżeli chodzi o swój wygląd i gdyby "mój prezent" ją oszpecił, to ... ech nawet nie chce myśleć.

Doradźcie więc koleżamki, gdzie mam ją zabrać. Czy chwalony na ostatnich stronach wątku Kiss Paris będzie odpowiedni? Dodam tylko, że nie jestem z Krakowa i żona raczej nie zna tego rynku (nie chodzi oczywiście o Rynek w Krk ) usług, więc pewnie będzie musiała zaufać mojemu wyborowi. Cena jest sprawą drugożędną.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:16   #1324
arancha
Raczkowanie
 
Avatar arancha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Drogi S_P

Dzisiaj wróciółam od Pani Basi z Kis Paris,i dołanczam swoją opinie do tych najbardziej zdowolonych.Trzymam teraz lustereczko obok kompa i jak narcyz spogladam co po chwile na moja sympatyczna fyzurkę.
Myślałam że to ja jestem bardzo wymagającą klientka ale dzisiaj podczas tej wizyty siedziała obok mnie jakas stylistka z Francji której Pani Basia zmieniała tez kolor i musze przyznac że ta klientka uświadomiła mi Wielki profesjinalizm tej fryzjerki poniewaz była jeszcze bardziej wymagająca niż ja. Wyszła bardzo zadowolona,mówiąc na końcu hmm lepiej niz we Francji.
arancha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:17   #1325
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam Was wszystkie ho ho ale mi się dostało pewnie od pani fryzjerki ok wolny kraj wolność słowa pytacie Panie o telefony do Pań fryzjerek mogę powiedzieć tylko że Autorskie Studio Fryzjerskie .........otworzy się 1 Marca na Ul. Garbarskiej 4 ,ja osobiście będę klientką tych Pań bo moim zdaniem i zdaniem kilku moich koleżanek to czołówka fryzjerstwa w Krakowie napomknę też że zakład bedzie partnerem L'Oreal a może nawet:" EXPERT". A odpowiem tylko na jeden zarzut !!nie jestem fryzjerką prowadze własną firme odzieżową i pewnie niejedna z Was ma coś z mojej firmy to tyle jak zawsze pozdrawiam Was cieplutko bądzcie piękne i mądre i jak mówią górale" robta co chceta " Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:58   #1326
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie.
Czytam, czytam i czytam ten wątek i im dłużej to robię tym mam większy mętlik w głowie. W czym rzecz? Chciałem zrobić żonie prezent w postaci wizyty w salonie fryzjerskim. Chciałbym, by nie była to dla niej zwyczajna wizyta u fryzjera, a coś wyjątkowego (o ile wizyta u fryzjera może być wyjątkowa). Z jednej strony więc myślę, że powinien to być renomowany zakład (osiedlowy Fryzjer Damsko-Męski chyba nie nadaję sie na prezent, bez względu na jakość usług, które wykonuje?). Z drugiej strony, żona jest bardzo wymagająca, jeżeli chodzi o swój wygląd i gdyby "mój prezent" ją oszpecił, to ... ech nawet nie chce myśleć.

Doradźcie więc koleżamki, gdzie mam ją zabrać. Czy chwalony na ostatnich stronach wątku Kiss Paris będzie odpowiedni? Dodam tylko, że nie jestem z Krakowa i żona raczej nie zna tego rynku (nie chodzi oczywiście o Rynek w Krk ) usług, więc pewnie będzie musiała zaufać mojemu wyborowi. Cena jest sprawą drugożędną.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.


Jeżeli chodzi o fryzjerstwo to Kiss Paris z pewnością można polecić, choć z własnego doświadczenia nie znam. Świetne jest studio Małgorzata po warunkiem że fryzurę robi sama właścicielka.
Ja polecam jako kompleks Le Premier, w jednym miejscu masz fryzjera, kosmetykę, basen, saunę i takie tam. Pazurki świetnie robi Klaudia.
www.lepremier.pl , miłej zabawy.
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 07:40   #1327
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziękuje wstępnie, za odpowiedzi. Muszę przyznać, że czytając początek tego wątku myślałem o pani Strug-Zgrzywie a dopiero później o Kiss Paris. Oglądnąłem stronę Studio Małgorzata, trzeba przyznać, że lista osiągnięć tej Pani jest imponująca i niewątpliwie nie jest podrzędną fryzjerką. Myślę, że wybiorę którąś z tych dwóch ofert.

Miałbym jeszcze jedną prośbę do sznownych wizażanek. Zdaje sobie sprawę, że moje pytania będą dla Was śmieszne a nawet żenującę, ale proszę o łagodne ptraktowanie.
Do tej pory moje wizyty u fryzjera sprowadzały się do tego, że idąc ulicą zobaczyłem napis Fryzjer Męski - wstępowałem i gdy nie było kolejki - robiłem sobie fryzurę
Teraz niewątpliwie będę musiał umówić się na termin. Czy dzwoniąc mogę powiedzieć, że chce sie umowić na wizytę konkretnie z Panią Małgorzatą czy Panią Basią? (nie inną fryzjerką z tych salonów). Nie będzie to jakieś faux pas z mojej strony? Czy będę musiał podać zakres prac do wykonania? (nie mam pojęcia co żona sobie wymyśli, nawet teoretycznie nie wiem co by to mogło być). Czy coś jeszcze powinienem wiedzieć przed wykonaniem telefonu?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:10   #1328
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
to chyba trochę pozno,ale lepsze to niz nic :d

tak On teraz pracuje w Solvey parku

tu jest Jego strona

http://www.af-vici.pl/
Bardzo dziękuję, w sumie nie za późno bo dopiero w lutym chcę się wybrać do fryzjera. A czy znasz może cennik usług, czy jak w przypadku Hair Coif co innego na karcie a potem doliczają jakieś kwoty ...

Pozdrowienia
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 11:21   #1329
leean
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 74
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

S_P
Nie będzie żadnego faux pas, dzwonisz i umawiasz się do konkretnej fryzjerki. Z tym, że faktycznie powinieneś wiedzieć przynajmniej z grubsza jaka usługa ma byc wykonana gdyż chodzi przede wszystkim o czas jaki dany fryzjer ma sobie zarezerwować.
W Kiss Paris jest również kosmetyka jednak nie jestem w stanie polecić bo nie korzystałam osobiście i nie wiem na jakim poziomie są tam te usługi. Teoretycznie pani Basia wyreguluje brwi i zrobi hennę (teoretycznie - gdyż po prostu nie ma na to czasu).
U mnie po zmianie koloru i podsuszeniu włosów, brwi rażąco się wyróżniały od reszty pomijając fakt że akurat wymagały regulacji (czyt. zarośnięta jak szympans). Pani Basia sama zaproponowała hennę i regulację nie chcąc mnie wypuścić z tym z zakładu. Dodam, że nie doliczyła za usługę, ale to złożę na karb tego że jestem osobą przesympatyczną , więc tego nie zakładałabym z góry.

Do tego zdania powyżej - po prostu nie wiem czemu nie policzyła.
leean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 13:17   #1330
xxx666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: Dobry Fryzjer w Krakowie

Witam Cię Magdo_K! Wiem że to było dawno ale mówiłaś że masz znajomą w Ericu STipie. A ja mam pytanie. Czy pamietasz może albo mogłabyś się jakoś dowiedzieć o niejaką panią Beatę, która tam pracowała wtedy? To była taka dość niska, krótko ścięta blondyneczka. BYła moją ukochaną i jedyną fryzjerką, przestała tam pracować i nigdzie nie moge znaleźc informacji o niej kazdy inny fryzjer spaprał mi sprawę.. Wiem tylko ze wyprowadziła się do Warszawy. NAwet nie wiem jak miała na nazwisko. Czy jestes w stanie mi pomóc ? bardzo mi zależy.
xxx666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 19:23   #1331
kasia23:):)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

witam wszystkich!!!bardzo was proszę o pomoc, w sierpniu mam wesele i kompletnie nie wiem do jakiego fryzjera pojść!!!wcześniej chodziłam do Mariusza Kusi ,na początku byłam nawet zadowolona, ale niestety pan Mariusz chciał zaszaleć i tak mi spalił włosy ze juz od 8 miesięcy ich nie farbuje i chodze z takimi odrostami!!!ale juz mam dosyc prosze was poradzcie, chce zrobić sobie fajny kolorek i podciąć końcówki, a w lipcu uczesać jakąś fajną fryzórke ślubną tylko gdzie???
kasia23:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 12:32   #1332
dana75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Bez przesady. Pani Basia z Kiss Paris - Taka Sobie.
Bylam.
Nastepnego dnia poszlam do innego fryzjera do poprawy
Dlaczego takie pelne zachwytu wpisu?
Nie robcie dziewczyny psedo reklamy i nie oszukujcie ewentualnych klientek.

Dana75
dana75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 20:22   #1333
madzia58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Bylam w Kiss Paris (tylko ścięcie) i wyszłam raczej srednio zadowolona,ale jestem osobą bardzo wymagającą co do usług fryzjerskich.Chociaż przyznam że Pani Basia ma bardzo profesjonalne podejscie do klientek,pierwszy raz fryzjerka chciala ze mna porozmawiac przed ścieciem o tym jakie mam oczekiwania,więc to jest na duuzy plus.Zamierzam tam pójść jescze raz ,jesli nie bede zadowolona to szukam dalej...
choc moje włosy są cięzkie do okiełznania i niejeden fryzjer miał zapał przed a później było już tylko gorzej...Czytając ten wątek sama sie zastanawiałam czy to reklama,czy tylko ja wyszłam średnio zadowolona. Pozdrawiam
madzia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 22:03   #1334
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A już myślałam że p.Basia będzie pierwszą osobą w historii która wszystkim dogodzi. niespodzianka
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 22:34   #1335
ewa 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja polecam panią Agnieszkę Jaśko-ma salon na Grzegórzeckiej.Chodziłam do róznych fryzjęrów (Framesi,Eric stipa i inne),ale wreszcie znalazłam swojego fryzjera.Pani Agnieszka jest bardzo miła,ale co najważniejsze zna się na fryzjerstwie.Gorąco polecam.
ewa 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 22:49   #1336
cma 1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

witam!!! mam pytanko gdzie pracjuje pan tomek??? z bylego salonu trendy??? z góry dzieki!!!
cma 1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:27   #1337
ulablaut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez kasia23:):) Pokaż wiadomość
witam wszystkich!!!bardzo was proszę o pomoc, w sierpniu mam wesele i kompletnie nie wiem do jakiego fryzjera pojść!!!wcześniej chodziłam do Mariusza Kusi ,na początku byłam nawet zadowolona, ale niestety pan Mariusz chciał zaszaleć i tak mi spalił włosy ze juz od 8 miesięcy ich nie farbuje i chodze z takimi odrostami!!!ale juz mam dosyc prosze was poradzcie, chce zrobić sobie fajny kolorek i podciąć końcówki, a w lipcu uczesać jakąś fajną fryzórke ślubną tylko gdzie???
Z własnych doświadczeń (4 salony i 5 fryzjerek ...) do koloryzacji po prawienie kondycji włosów przed slubem moge polecić panią Ewelinę ze Strefy Fryzur w Galerii Krakowskiej (rewelacja, choć dość droga - na ten wyjątkowy raz na pewno warto), natomist do czesania - zależy. Jeśłi chcesz nowoczesną fryzurkę to także ona, jeśli natomiast cos klasycznego i wyjątkowego (tj dobranego perfekcyjnie do stroju i rysów twarzy - do kazdej inna ...) to polecam panią Danusię z Pasażu Bielaka (wejście od Stolarskiej) - jakieś 40 lat doświadczenia w czesaniu do ślubu + ewidentna pasja, kilkaset zdjęć do obejrzenia na miejscu.. Życze Ci, zeby te wszystkie przygotowania dały Ci wiele radosci..
ulablaut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 16:59   #1338
kasia23:):)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Dziękuje ci bardzo!!na pewno skorzystam,bo dość juz mam tego odrostu-mam nadzieje ze tym razem nie zniszczą mi tak włosów!!!!
kasia23:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 09:29   #1339
lady_dark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Nie jestem z konkurencji zadnej! Mieszkam w krk dopiero od pazdziernika bo przyjechalam tutaj na studia. To byla moja druga wizyta u krakowskich fryzjerow. Pierwszy raz bylam w FreeStyle i bylam srednio zadowolona bo Pani miala mi obciac wlosy zeby sie ladnie ukladaly bo so krecona to wogole ich sie pozniej ulozyc nie dalo a drugi raz poszlam do tego Effectu bo mam blisko bardzo, a wy go zachwalalyscie. Przykro mi ale to kobieta nawet mi zle koncowki podciela bo po kilku dniach wlasnie zauwazylam ze i tak sa porozdwajane! Jak chcecie to mi wmawiajcie ze jestem skonkurencji tylko jeszcze byl chciala wiedziec z ktorego salonu konkurencji jestem. Moze macie lepsze doswiadczenie z tego studia ale ja nie- moze to kwestia tej fryzjerki moze inne sa lepsze...
lady_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 16:07   #1340
haiael
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

cześć dziewczęta!

chciałam zapytać czy któraś z was nie zna dobrego fryzjera do kręconych, puszących sie włosów. chciałabym zrobić sobie jakaś ładna nową fryzurkę bo włosy już mam osłabione i umęczone. niestety kręcone niesforne szopowata włosy to wyzwanie dla większości fryzjerów. i ilość propozycji z reguły jest bardzo ograniczona. może któraś z was tez ma takie włoski? i ma kogoś odpowiedniego do strzyżenia? będę wdzięczna za rady.
po sesji czas sie zregenerować
haiael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:49   #1341
madzi@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lady_dark Pokaż wiadomość
Nie jestem z konkurencji zadnej! Mieszkam w krk dopiero od pazdziernika bo przyjechalam tutaj na studia. To byla moja druga wizyta u krakowskich fryzjerow. Pierwszy raz bylam w FreeStyle i bylam srednio zadowolona bo Pani miala mi obciac wlosy zeby sie ladnie ukladaly bo so krecona to wogole ich sie pozniej ulozyc nie dalo a drugi raz poszlam do tego Effectu bo mam blisko bardzo, a wy go zachwalalyscie. Przykro mi ale to kobieta nawet mi zle koncowki podciela bo po kilku dniach wlasnie zauwazylam ze i tak sa porozdwajane! Jak chcecie to mi wmawiajcie ze jestem skonkurencji tylko jeszcze byl chciala wiedziec z ktorego salonu konkurencji jestem. Moze macie lepsze doswiadczenie z tego studia ale ja nie- moze to kwestia tej fryzjerki moze inne sa lepsze...
Może i jest tak jak piszesz, ale baaardzo podkreślasz, że nie jesteś z konkurencji. Czy to nie przypadek? Nieważne, i tak to niczego nie zmieni. Pamiętasz może u jakiej dziewczyny byłaś? Ja tam dość często chodzę (bo czasami tylko na solarium ) i chciałabym wiedzieć która to tak potraktowała twoje włosy. Byłam tam kilka razy na włoskach, ale zawsze byłam zadowolona. Dlatego tym bardziej jestem zdziwiona tym co napisałaś.
madzi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 10:44   #1342
electra
Raczkowanie
 
Avatar electra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 139
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

lady dark - nie przejmuj sie tym atakiem, ze niby z konkurencji jestes... z tego co widzę, to własnie madzi@ w 20 na 20 wszystkich swoich postów wychwala jeden salon pod niebiosa... to chyba mówi samo za siebie...
electra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:16   #1343
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja mam nieco inne pytanie. Może znacie fryzjera, bądź fryzjerkę, która chetnie przyjdzie do domu zrobić mi fryzurkę?Albo z których salonów można zamówić taką uslugę?Oczywiści jeszcze takiego z, którego usług byłyście zadowolone. Pomóżcie!!!!!
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:36   #1344
jochasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Dot.: ROZPACZLIWIE POSZUKIWANA BARBARA PIECZARA (pracowała w Trendy na Karmelickiej w

Cytat:
Napisane przez maragri Pokaż wiadomość
ROZPACZLIWIE poszukuję namiar na Barbarę Pieczarę. W grudniu popołudniu przestała pracować w Trendy na Karmelickiej w Krakowie. Tam mi pedzieli, że założyła (zakłada?) własny salon.

Jest rewelacyjną fryzjerką, niestety byłam za mało zapobiegawcza i nie mam do niej tel.

Będę dziko wdzięczna, jak ktoś zapoda jakąkolwiek wskazówką, jak Ją znaleźć.

z góry dziękuję!!!!
Ma swój zakład Avant Apres na Racławickiej 26 - tel. 12-3577357 (byłam tam wczoraj). Pracuje razem z Tomkiem też z Trendy.
jochasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 16:51   #1345
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Byłam dziś kolejny raz u p.Iwonki z PaulaXHair (ul. Czysta) i znowu się nie zawiodłam. Jestem bardzo zadowolona.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 18:29   #1346
doree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Witam!

Po przejrzeniu całego wątku zdecydowałam się na wizytę w Kiss Paris u pani Basi. Miałam ochotę na niewielką zmianę bez utraty długości włosów. Wytłumaczyłam pani Basi co bym chciała zmienić i czego oczekuję. Efekt był taki, że skrócono mi końcówki a po wyjściu od fryzjera nikt nawet nie zauważył, że tam byłam....
Może dużo osób jest zadowolonych z jej usług ale ja bardziej zadowolona byłam po wyjściu od Piotra z Daviness. Niestety już tam nie pracuje ale jeżeli ktoś wie gdzie można go teraz znaleźć to byłabym wdzięczna za podanie namiarów na niego.
Nie każdemu ten sam fryzjer dogodzi i nie sądze żeby to była kwestia jakiejś wybredności. Dodam że mam włosy falowano-kecone i może pani Basia lepiej obcina włosy proste? Nie wiem w każdym bądź razie ja nie byłam raczej zadowolona chociaż dobrze, że nie straciłam więcej włosów
doree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 18:51   #1347
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej dziewczyny!
Wybaczcie ten off topic.
Mam następującą propozycję: dość wzajemnego oskarżania się o "bycie z konkurencji", pseudoreklamę, podszywanie się itp.!
Od kiedy wypowiedziała w tym temacie dość nieprzyjemnie
KAROLINA 33, mam wrażenie, że otwarta została puszka Pandory. Forum jest zaśmiecane takimi uwagami, popsuł się jego klimat.
Chyba dla każdej użytkowniczki/użytkownika wątków typu "dobry..." jasne jest, że potrzeba pewnej dozy ograniczonego zaufania do wypowiedzi innych. Poza tym nikt z tych polecanych, tu akurat fryzjerów/fryzjerek, nie jest zawsze "dobry" i nie dla każdego jest "dobry", to oczywiste.
Ja osobiście traktuję wszystkie wpisy na zasadzie: "idź, spróbuj, może i dla Ciebie zadziała". Nie ma innego, lepszego sposobu.
Napiętnowywanie za ewidentną pseudoreklamę zostawmy moderatorom - a jeśli ktoś ma problem z czyimiś postami: niech to zgłasza moderatorom,a nie bezpośrednio na forum.
To jest forum "dobry fryzjer w Krakowie" a nie tropienie "kto z użytkowniczek/użytkowników jest fryzjerem/robi sobie darmową reklamę".

Pozdrawiam!

usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 09:43   #1348
Ra_ven
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Hej Wszystkim.
Mianowicie od jakiegoś czasu p. Bratek z Framesi na Łokietka wyjechał do Stanów Zjednoczonych (to było coś przed wakacjami). Miał tam być 2 miesiące i wrócić jak widać dotychczas tam zostaje...

więc czy ktoś może wie kiedy planuje powrót i czy go planuje ?
po prostu chciałbym wiedzieć czy mam się tym tematem dalej interesować bo w salonie na łokietka jakoś skłonni w udzielaniu takiej informacji nie są...

Z góry wielkie dzięki
Ra_ven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 16:32   #1349
xxx666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

witam wszystkich! jestem nowa ;] POSZUKUJE bardzo pilnie pani BEATY a salonu ERIC STIPA na Długiej. Chodzilam do niej i tylko ona wiedziala jak mi dogodzić. Jedyna fryzjera z której bylam bardzo zadowolona i zawsze. Przestala tam pracować juz dosc dawno i załamałam sie. Od tamtej pory nigdy juz nie bylam tak zadowolona. Wiem tylko tyle, że wyjechala do warszawy, a przynajmniej tak mnie poinformowano w Stipie bo wiecej mi nie chcieli powiedziec... a moze sama pani BEatka tu zagląda? Niewysoka krótko ścieta blondyka? dziewczyny , moze macie mozliwosc dowiedziec sie czegos o Pani Beatce? Bardzo mi zalezy!!!.. nawet nie wiem jak sie nazywała
xxx666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 23:48   #1350
zelek42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ja od 5 lat chodze do salonu galaxy na Piastowskiej. Salon extra! - wszystko najnowsze, taki stylowy salon. 3 lata chodzilam do Tomka Grabowskiego i bylam bardzo zadowolona ale przeszlam do Pani Sylwii Gaczorek, poniewaz sam Tomek ja zachwalal. Chodze dlo niej juz 2 lata i jestem strasznie zadowolona. Dba o moje wlosy bardziej niz ktokolwiek inny, zawsze proponuje mi nawilzanie lub regeneracje, kolor mam bardzo naturalny i fryzurke za kazdym razem inna. Polecam ja wszystkim!!!
zelek42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.