Flavo C 15% - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 15:13   #1
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Cool

Flavo C 15%


Hej ! Czy używała któraś z Was może tego serum?Czy jest warte swej ceny?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 10:50   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Flavo C 15%

Na pewno 15%?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:05   #3
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Flavo C 15%

Tak widzialam w sklepie (nie wiem czy wolno podac nazwe)w cenie pawie 100zl. To chyba jakas nowosc. Uzywam Flavo-C 8%ale efektów cos nie widze.

Pozdrawiam
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:11   #4
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Flavo C 15%

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20214

Mamy to juz nawet podane na wizazu.
Znalazlam sobie jeszcze opisy w sklepach internetowych i mialam wrazenie jakby oni trafili na biochemiaurody.com i przeczytali ich porownanie i sie poprawili, nawet zaczeli podawac ze trwalosc to 3 miesiace tak jak moje serum z biochemii.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:50   #5
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Hej ! Czy używała któraś z Was może tego serum?Czy jest warte swej ceny?
tak, mam, uzywam od niedawna

Konsystecja bardziej wodnista niz zwykle Flavo C, mniej tlusta - jak woda, ale na twarzy pozostawia delikatny film.
Na opakowaniu Flavo C Forte producent zaleca uzywac go miejscowo, na cala buzie zaleca uzywanie zwyklego Flavo C 8 %.

Ja oczywiscie wysmarowalam cala buzie Flavo C forte i za 3-cim razem ( 3 dni pod filtr) dostalam mega podraznienia ktore trwalo ok 3-4 dni.
Wczesniej uzywalam zwyklego Flavo C 8 %i nic takiego sie nie dzialo.
Teraz uzywam go wylacznie miejscowo ( na naczynka) co 2-3 dzien i jest narazie dobrze

Jest jeszcze jedna nowosc z seri Flavo C, nazywa sie :
Melaclear - 10 % Vit C i 2 % kwasu fitowego, ale tego nie testowalam.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:56   #6
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Flavo C 15%

Dzieki wielkie za odpowiedz. Szukam czegos co podzialaloby na moje zmarszczki kolo ust(nie jakies ogromne ale pojawiaja sie stopniowo).

Chyba sie skusze zatem . Tez myslalam zeby uzywac tego serum na cala twarz.


Pozdrawiam
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:32   #7
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
A to sie zaskoczylam, ze Cie podraznilo, moze na cala twarz to lepiej uzywac nie codziennie.
A ja myslalam, ze to bedzie mialo taka sama konsystencje jak wersja 8%.
Aniolku a kwas fitowy to co robi? Tez rozjasnia?

Architekt, zapomnialam napisac, ze mnie przeraza to zdjecia przy Twoim nicku, az mnie wszystko boli jak na nie patrze, takie to krwawe.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-08-21 o 06:00 Powód: post pod postem
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 05:20   #8
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Mysle nad jego zmiana Aniołku ,na cos lagodniejszego.Jak go znalazlam to idealnie oddawal stan mojego ducha ale teraz juz nie oddaje na szczescie.

Przepraszam Mrs doubtfirer pomylilam nicki.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-08-21 o 06:01 Powód: post pod postem
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:33   #9
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Czy jest warte swej ceny?
*
Za 15 ml roztworu wit C? - na pewno nie :P

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Tak widzialam w sklepie (nie wiem czy wolno podac nazwe)w cenie pawie 100zl. To chyba jakas nowosc. Uzywam Flavo-C 8%ale efektów cos nie widze.
*
Pozdrawiam
*

Jesli uzywałaś 8% flavo-c i nie odnotowałas jakiegokolwiek działania - to może należysz do tego grona "szczęśliwców" na których wit. C nie działa?

Ja bez względu na to jakim stężeniem wit. c się nie wysmaruję - efektu brak.
Za to wit. B3 - jak najbardziej.
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:05   #10
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Flavo C 15%

A moze to jest tak, ze Aniolek kupil takie bardzo swieze serum 15%, bo ono dopiero co weszlo i ze mial tam duze stezenie witaminy C. A jak ktos czasem nie trafi to moze uzywal to 8% i ono bylo nie swieze i moze mial tam z 2% tej witaminy albo nic i dlatego nie widac efektow ani podraznienia. Tak sugerowano w opiniach na wizazu.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 19:35   #11
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A to sie zaskoczylam, ze Cie podraznilo, moze na cala twarz to lepiej uzywac nie codziennie.
A ja myslalam, ze to bedzie mialo taka sama konsystencje jak wersja 8%.
Masz chyba racje Moja buzia byla przyzwyczajna do 8% a tu nagle dostala 15 % i na to filtr Kloriane 50+
Odczekalam 4 dni i wczoraj nalozylam ponownie na cala buzie 15% ale na noc i na to po ok 20 minutach bardzo cienka warstwe Avene Cold Creme .. i nic sie nie stalo buzia rano wygladala zupelnie normalnie
Chyba byla to zbyt duza dawka tak od razu dzis zrobie to samo i zobacze co sie stanie rano


Cytat:
Aniolku a kwas fitowy to co robi? Tez rozjasnia?
Ta wersja jest na rozjasnienie przebarwien, ale nie wiem co dokladnie robi ten kwas fitowy
zobacz tutaj opis:
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...aee7c95bcb2392

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Mysle nad jego zmiana Aniołku ,na cos lagodniejszego.Jak go znalazlam to idealnie oddawal stan mojego ducha ale teraz juz nie oddaje na szczescie.
Flavo C 8 % uzywam tak mniej wiecej od roku, ale nie regularnie i glownie pod filtr. Skonczyl mi sie wiec kupilam nastepne opakowanie ktor po uzyciu jeden raz wyrzucilam do smieci przez pomylke zamiast pustego opakowania
Poszlam do apteki kupic drugie opakowanie - ale nie bylo, powiedzieli mi w aptece abym przyszla za 2 dni. Tak tez zrobilam, ale zamiast wersji zielonej 8% dostalam pomaranczowa 15%

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A moze to jest tak, ze Aniolek kupil takie bardzo swieze serum 15%, bo ono dopiero co weszlo i ze mial tam duze stezenie witaminy C. A jak ktos czasem nie trafi to moze uzywal to 8% i ono bylo nie swieze i moze mial tam z 2% tej witaminy albo nic i dlatego nie widac efektow ani podraznienia. Tak sugerowano w opiniach na wizazu.
I znow chyba masz racje
Mam kilka peknietych naczynek, jedno blisko oka, i kilka przy skrzydelkach nosa.
Pod oczy uzywalam Active C ( wersja pod oczy) i naczynko zniklo zanim skonczylam tubke.
Na reszte buzi uzywalam Flavo C 8 % - i nic nie zniklo

-----
Architekt80 pisalas cos o zmarszczkach, wiec napisze Ci co ja odkrylam

2 lata temu lekarz polecil mi uzywac na noc Thiospot Intensive na noc, jest to krem na przebarwienia
Kremik fajny, ale podczas smarowania ( wcierania) po ok 3 minutach skora tak jakby sie rozpuszczala i walkowala
( nakladalam dosc duza ilosc ) wiec tak sobie "zwalkowywalam" skore i zostawialam na noc. Rano zmywalam i bylo Oki.
Nie wysuszal skory poniewaz byl tlusty.
Mniej wiecej po ok 4 m-c "starlam" sobie wszystkie zmarszczki poprzecze z czola ( takie mimiczne) i te od nosa do ust ( takie 2 linie mimiczne) a przebarwienia nawet nie drgnely
Przebarwienia zalatwil Cosmelan razem z moimi piegami

Obecnie zmarszczki nie powrocily na czolo ktore samo nie wie w ktorym miejscu sie zginac, piegi powoli wracaja na szczescie bez przebarwien , ale chyba tylko dlatego ze kremu cosmelan uzywam tylko 1 raz w tygodniu.
Triospotu uzywam nadal, ale jako peelingu raz w tygodniu i nie zostawiam go na noc na buzi
Inne kremy jakich uzywam to filtry, Cicalfate i Cold Creme, poniewaz nie widomo dlaczego mojej buzi cos "odbija" i nagle staje sie podrazniona na kilka godzin

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 05:57   #12
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Flavo C 15%

Dzieki Aniołku za rade

Tez uzywam filtrów ,a na noc Avene Diacneal na zmiane z kremem nawilzajacym . Generalnie chodzi mi najbardziej o zmarszczki kolo ust (bruzdy nosowo-wargowe)które niestety staja sie coraz bardziej widoczne (podejżewam skłoności dziedziczne - moja mama). Stosuje też flavo-c 8 % od jakiegos roku ale chyba faktycznie nie dziala na moją skóre

No cuż pomyśle nad tym Flavo-c 15 % a napewno wypróbuje Twój sposób.

Pozdrawiam bardzo!
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 10:04   #13
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
Dzieki Aniołku za rade

Tez uzywam filtrów ,a na noc Avene Diacneal na zmiane z kremem nawilzajacym . Generalnie chodzi mi najbardziej o zmarszczki kolo ust (bruzdy nosowo-wargowe)które niestety staja sie coraz bardziej widoczne (podejżewam skłoności dziedziczne - moja mama). Stosuje też flavo-c 8 % od jakiegos roku ale chyba faktycznie nie dziala na moją skóre
Trudno mi powiedziec czy Flavo C zlikwiduje zmarszczki, poniewaz jak zaczelam go uzywac to zmarszczek nie mialam i do tej pory nie mam.
Zmarszczki mimiczne ktore przypadkowo zlikwidowal Thiospot nie byly zbyt wyrazne, takie cienkie linie niezbyt glebokie.
Flavo - C glownie uzywalam z nadzieja na zmniejszenie naczynek - ale jeszcze nie zadzialal

Diacneal-a mialam kiedys, ale uzywalam bardzo nie regularnie i jak sie przeterminowal to go wyrzucilam - wiec moge powiedziec ze ma fajna konsystecje.

Cytat:
No cuż pomyśle nad tym Flavo-c 15 % a napewno wypróbuje Twój sposób.
Wczoraj na noc znow uzylam Flavo C 15 % i na to Cold Creme - i nic sie nie stalo, buzia bez podraznien
Byc moze nie polubil sie z filtrem Klorane w sobote przetestuje go pod inny filtr, jak mam wygladac jak " apacz po bitwie" to przynajmiej w firmie nie beda sie ze mnie smieli

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:04   #14
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
A moze to jest tak, ze Aniolek kupil takie bardzo swieze serum 15%, bo ono dopiero co weszlo i ze mial tam duze stezenie witaminy C. A jak ktos czasem nie trafi to moze uzywal to 8% i ono bylo nie swieze i moze mial tam z 2% tej witaminy albo nic i dlatego nie widac efektow ani podraznienia. Tak sugerowano w opiniach na wizazu.
*
To tym bardziej przemawia na niekorzyść tego specyfiku...wyrzucić kupę kasy w błoto....albo się uda, albo nie uda...albo bedzie świeże, albo nie....

no przepraszam ale przy takiej cenie - zakrawa to na kpinę z klienta :/

To juz lepiej wydać podobne pieniądze na LRP i mieć pewność, że chociaz 5% wit. tam się znajduje....

a z drugiej strony - przeciez wit. c w roztworze glikolowym jest o wiele stabilniejsza...więc co oznacza w tym przypadku stwierdzenie "świezy" "nieświezy"?

P.S
no coraz lepiej - teraz zobaczyłam skład na KWC- konserwowane Imidazolidinyl Urea - no brawo!
a wy się dziwicie, że wysypuje co wrażliwsze cery
to nie kwestia świezości wit. C - tylko syfu w składzie

dla mnie w tym momencie Flavo C- 15% jest skreślony na dobre.

.
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:30   #15
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
*
P.S
no coraz lepiej - teraz zobaczyłam skład na KWC- konserwowane Imidazolidinyl Urea - no brawo!
a wy się dziwicie, że wysypuje co wrażliwsze cery
to nie kwestia świezości wit. C - tylko syfu w składzie

dla mnie w tym momencie Flavo C- 15% jest skreślony na dobre.

.
Marianna dzieki wielkie , to juz wiem dlaczego mojej buzi "odbija" i sie podraznia czasem od Flavo C 8%

W KWC jest pomylka, sklad Flavo- C forte 15 % jest inny, przepisuje z pudelka:

Skład: Aqua, L-Ascorbic Acid, Glycerin, Alcohol, Ethoxydiglycol, Gingko Biloba Extract, Vitis Vinifera Extract, Tea Sinensis Extract.

Marianna, czy jest tu cos szkodliwego ja sie nie znam na tym kompletnie

ps. zaraz poprosze o poprawienie w KWC

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:50   #16
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
W KWC jest pomylka, sklad Flavo- C forte 15 % jest inny, przepisuje z pudelka:
*
Skład: Aqua, L-Ascorbic Acid, Glycerin, Alcohol, Ethoxydiglycol, Gingko Biloba Extract, Vitis Vinifera Extract, Tea Sinensis Extract.
*
Marianna, czy jest tu cos szkodliwego ja sie nie znam na tym kompletnie
*
ps. zaraz poprosze o poprawienie w KWC
*
aniolek
*Nooo... ten skład wygląda całkiem znośnie - nadal mu nie wierzę ...ale do rzeczy:

po pierwsze jeśli kogoś nie zraża połączenie ekstraktów roślinnych z wit. C - jego wybór - bo żadnych chelatorów tu nie widze
no i po co zielona herbata - skoro nie ma żadnego stabilizatora dla jej polifenoli - skreśla to w ten sposób spory zakres jej mozliwości korzystnego działania na skórę
winogrona się nie bedę czepiać
po drugie - nie bardzo widze co tu ma konserwować - alkohol? - to w jakiej ilości użyty? jesli komuś służy....

no i gwóźdź programu ethoxydiglycol - szczerze przyznam, że mam z nim "zgryz"
bo z jednej strony jest to całkiem popularna substancja rozpuszczająca , humektant, solubilizator dla ekstraktów i stabilizator własnie wit. C - czyli jak na razie wszystko cudnie i różowo...
tylko, że jest pewne "ale"
i tu mam problem, bo z poniższymi opiniami natknęłam się tylko w pojedyńczych publikacjach , jak dla mnie trochę "za słabo opiniotwórczych" , nie znalazłam dla nich potwierdzenia na oficjalnych witrynach medycznych i badawczych - w związku z tym jest to przeznaczone do dalszej "obróbki" informacyjnej

ad rem:
jedne źródła donoszą , że ethoxydiglicol całkiem niedawno (czyli mozliwe, że jeszcze oficjalnych badań nie ma w necie) został wzięty pod lupę - naukowców, bo nie jest tak do końca bezpieczny - niestety nie podzielili sięwiedzą co niebezpiecznego w nim jest (a raczej w jego działaniu) - i ograniczono ilosć tego składnika max do 1,5% w formulacji...


no i teraz rodzi się pytanie ile tego jest we Flavo-C 15%?


bo z drugiej strony inne źródła podają, że jeśli ethoxydiglycol ma być użyty jako stabilizator wit. C - to musi go byc co najmniej 15% ....

co z tego wynika?

że,
albo ethoxydiglycol jest we Flavo użyty tylko jako rozpuszczalnik dla ekstraktów i jest w "bezpiecznej" ilości - ale za to nie stabilizuje wit. C

albo stabilizuje wit. C - ale za to jest użyty w ilości przekraczającej "dopuszczalną" normę

w jednym i w drugim przypadku - okazuje się, że połowa składników z Flavo-C jest psu na budę

EDIT:
tak sobie patrzę na skład i wróżąc z miejsca w skłądzie to ethoxydiglycol jest użyty jako solubilizator i rozpuszczalnik dla ekstraktów - bo jeśli miałoby go być 15% to pewnie znalazłby się w składzie zaraz obok wit. C

no i wraca znowu problem stabilności wit. C - płacic ciężkie pieniądze za nie wiadomo co?

jak ktoś ma czas i chęć chętnie skorzystam z nowych info o tym składniku

P.S.
jak ja nie lubię pisać na obecnej wersji Wizażu - wciąż coś jest nie tak...a to ładujące sięwieki reklamy których nie można wyłączyć, albo "czepiają" się jakieś syfy do wypowiedzi...napisanie jednego posta to droga przez mękę :/
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:12   #17
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Flavo C 15%

Marianna jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy
dziekuje

Cytat:
no i wraca znowu problem stabilności wit. C - płacic ciężkie pieniądze za nie wiadomo co?
Faktycznie tanie to flavo-C nie jest ale chociaz buteleczka zostanie, przyda sie do ukrecenia wlasnego serum

+ =

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:27   #18
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Marianna jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy
dziekuje
*
*
*
Faktycznie tanie to flavo-C nie jest ale chociaz buteleczka zostanie, przyda sie do ukrecenia wlasnego serum
*
+ =
*
aniolek
*

bez przesady...ja tam żadną wiedzą tajemną nie dysponuję

a co do buteleczki - fakt tochę droga w zakupie - ale potem juz jest gotowa opisana na własne serum
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 19:39   #19
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Flavo C 15%

Trochę odkurzę wątek.
od niedawna stosuję filtry (zaczęlam od LRP 40) i pod niego active c - na początku troche czerwienil mi sie po nim nos ale teraz jest ok

jednak zakup tego kremu w aptece to ok 70 pln ;/

piszecie tu o flavo c i tez tani nie jest

z forum biochemia trafilam na biochemie urody i tam znalazłam to

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumflavoCEF.html

i to:

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

które kosztują poniżej 20 pln

i w związku z tym moje pytanie

czy gdzies jest haczyk ;> ?
czy te sera są równie skuteczne jak krem?
a po prostu jest to zestaw "maly chemik"

no i które z tych dwóch możecie polecić?

prosze o pomoc bo jestem w rozterce

edycja: mam cere normalną w kierunku mieszanej, bo czasem sie pojawiają te male czarne naczynkową - ale dzięki Wam wczesnie to dostrzegłam i sie pielaengnuje i prawie nie widac naczynek ;]
__________________




Edytowane przez prettycow
Czas edycji: 2007-12-20 o 19:42 Powód: dopisek
prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 08:12   #20
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Flavo C 15%

Prettycow, są to pełnowartopściowe sera, wg mnie dobre i tańsze zamienniki flavo czy Active C. kwestia tylko tego czy będzie Ci odpowiadała konstystencja/zapach. Nie uwazam zeby były gorsze od gotowych preparatów.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 12:40   #21
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Flavo C 15%

Dziękuje za odpowiedź.
Eksperymenty na sobie zacznę od nowego roku
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:45   #22
llilly
Raczkowanie
 
Avatar llilly
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 387
Dot.: Flavo C 15%

Podbijam wątek bo ciekawa jestem Waszych doświadczeństosuję już tydzień i chyba mam dość bo w miejscach smarowania mnie paskudnie wysypujea od roku już nic sie z moja cera nie działoa teraz pojawiaja sie gigantyczne bolesne guleczy tak ma być i trzeba przecierpieć czy po prostu Flavo nie dla mnie?Pozdrawiam wszystkie Biochemiczki.
llilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 12:51   #23
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Flavo C 15%

Ja stosowałam zarowno Flavo C Aurigi jak i serum z BU w wersji płynnej. Zdecydowanie wole to z BU- konsystencja podobna, ale efekty duzo lepsze.
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 15:48   #24
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Flavo C 15%

Cytat:
Napisane przez llilly Pokaż wiadomość
Podbijam wątek bo ciekawa jestem Waszych doświadczeństosuję już tydzień i chyba mam dość bo w miejscach smarowania mnie paskudnie wysypujea od roku już nic sie z moja cera nie działoa teraz pojawiaja sie gigantyczne bolesne guleczy tak ma być i trzeba przecierpieć czy po prostu Flavo nie dla mnie?Pozdrawiam wszystkie Biochemiczki.
No właśnie, jak to jest z flavo c forte? Mnie też się robi wysyp krostek mniejszych lub większych - i nie wiem, czy podrażnia po prostu (bo to chyba tez) czy zapycha???? Czy cokolwiek co ma w składzie flavo c 15% może zapychać? Tyle pozytywów w kwc a mnie wysypuje :-(((((. To czego używać żeby mi sie bruzdy nosowo-wargowe nie powiększały - bo nie mam pomysłów poza kremem na zmarszczki mimiczne, który kupilam do stosowanie razem (nuxe nirvanesque) z flavo c? Dodam, ze to nie po kremie mnie wysypuje?????? Podbijam wątek więc z nadzieją na odpowiedź.
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 22:23   #25
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Flavo C 15%

dziewczyny kupilam Flavo C forte - juz widze po tygodniu stosowania super efekty cery Nie mam zadnyuch skutkow ubocznych, ani nie piecze skóra ani nie mam wysypku krostek.
Jak dlugo sie to serum stosuje? i jak dluga nalezy zrobic przerwe by znow kuracje odbyc?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 23:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.