Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-19, 18:27   #4681
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles - mam nadzieje, ze wizyta u kardio udana i jestes zadowolona z fryzury

AnnaPaula - tez szukałam stroju, a potem przymierzylam swoj stary i nawet mi biust nie wypływa. Także na kolejny wypad na basen założę dwuczęściowy. Na Asos są fajne stroje kąpielowe.

Emmos - współczuje nocy. Moze jakbyś wprowadziła probiotyk to kupy by sie poprawiły? Klaudia wody pije kilka łyków po posiłku.

Taedio - widzę ze Niko przyłącza sie do grona alpinistów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 18:52   #4682
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - mam nadzieje, ze wizyta u kardio udana i jestes zadowolona z fryzury

AnnaPaula - tez szukałam stroju, a potem przymierzylam swoj stary i nawet mi biust nie wypływa. Także na kolejny wypad na basen założę dwuczęściowy. Na Asos są fajne stroje kąpielowe.

Emmos - współczuje nocy. Moze jakbyś wprowadziła probiotyk to kupy by sie poprawiły? Klaudia wody pije kilka łyków po posiłku.

Taedio - widzę ze Niko przyłącza sie do grona alpinistów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez w swoje dwuczęściowe wchodzę ale na basen chciałam jakiś jednoczęściowy z ramiączkami zeby mi dziecko nie ściągnęło
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:07   #4683
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziękujemy za wszystkie kciuki
Nela była dziś bardzo dzielna. Na pobraniu trochę płakała ale jak tylko pielęgniarka zabrała igłę to było ok i smiala się do niej 🙂

U pani kardiolog się ciągle śmiała. Kobieta ma mega podejście do dzieci widać, bo N nawet nie zauważyła kiedy pani doktor ją przebadala bez problemu. Kontrola dopiero w październiku. Pani kardiolog jest też specjalista w dziedzinie pediatrii więc ja podpytalalam o to karmienie N bo sama zauważyła że jest szczupła i zwróciła nam na to uwagę. I powiedziała mi żeby broń boże jej nie wmuszac jedzenia. Rozszerzać dietę swoim rytmem, mleko jest podstawą żywienia a nowe pokarmy maja tylko być dodatkiem do piersi. Jeśli dziecko zje np zupę i nie będzie chciało już tego dnia owoca czy kaszy to nic na siłę. Próbowac dnia następnego. I widzę że u N się to sprawdza. Nie codziennie mi zje kasze lub owoca. Prędzej zupkę.

Odebrałam też wyniki. Mocz ok chyba ale w krwi tak jakby wykazują na niedobory żelaza i/lub pasożytam jakiegoś nie chce sama snuć teorii. Pójdę jutro do przychodni i skonsultuje bo może inne normy są dla niemowląt i te będą ok.

Widziałam że temat zostawiania dzieci na tapecie. Ja w sumie nie mam potrzeby zostawiać N z nikim. Raczej jak wychodzimy to ona z nami. Wiem że teściowa czy moja mama dałyby sobie rade ale jest tak jak u Emmos że czasami tylko widzi łyżeczkę i zaciska usta i upomina się o pierś. Więc dla mnie byłoby to stresujące czy zje czy nie zje czy zaśnie komukolwiek czy nie, bo ona zasypia tylko przy piersi więc łatwo nie mam. Raz teściowa będąc u nas chciała ja uśpić na rękach ale Nela się tak szarpala z nią że sobie nie wyobrażam jak bym miała ja zostawić. A ta pretensje do mnie ze inne dzieci to tak usypialy a ja N nauczyłam tylko przy piersi

Darietta Nela najpierw opanowała picie musow z saszetek a potem bidon także może i Wiki ogarnie w końcu. Nie zniechęcaj się.

Taedio brawa dla Nikosia 🙂
I kciuki za odbiór nowego auta.
Fajny dzień mieliście z mężem widziałam na Ig 🤣

Emmos ja musze więcej wody podawać N bo kupki też twarde. Opanowała picie z bidonu i jest łatwiej bo wypije w ciągu dnia 200 ml czasami. Dopóki N nie opanowała bidonu też jej dawałam butelkę, co prawda ona nie umie pić z butelki i gryzla tylko smoczek ale zawsze coś jej tej wody poleciało.

Nulka gratulujemy ząbków 😉

Mała ale Hugo przypakowal 😃 eh Ci nasi faceci to nic nie kumaja 🙈

Calineczka ja to bym się z Twoim mężem nadała bo też chyba nie jestem gotowa do zostawiania N 😂

Anna też szukam stroju kąpielowego dla siebie jednoczesciowego i dla Neli
Także jak coś ciekawego znajdziesz to podeślij 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Silli dobrze dziewczynki już zdrowe 😊 fajne takie wyjście do kina z córcia. Ja kilka razy zabrałam córkę siostry do kina i były lody i frytki, taki fajny dzień 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:20   #4684
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dziękujemy za wszystkie kciuki
Nela była dziś bardzo dzielna. Na pobraniu trochę płakała ale jak tylko pielęgniarka zabrała igłę to było ok i smiala się do niej

U pani kardiolog się ciągle śmiała. Kobieta ma mega podejście do dzieci widać, bo N nawet nie zauważyła kiedy pani doktor ją przebadala bez problemu. Kontrola dopiero w październiku. Pani kardiolog jest też specjalista w dziedzinie pediatrii więc ja podpytalalam o to karmienie N bo sama zauważyła że jest szczupła i zwróciła nam na to uwagę. I powiedziała mi żeby broń boże jej nie wmuszac jedzenia. Rozszerzać dietę swoim rytmem, mleko jest podstawą żywienia a nowe pokarmy maja tylko być dodatkiem do piersi. Jeśli dziecko zje np zupę i nie będzie chciało już tego dnia owoca czy kaszy to nic na siłę. Próbowac dnia następnego. I widzę że u N się to sprawdza. Nie codziennie mi zje kasze lub owoca. Prędzej zupkę.

Odebrałam też wyniki. Mocz ok chyba ale w krwi tak jakby wykazują na niedobory żelaza i/lub pasożytam jakiegoś nie chce sama snuć teorii. Pójdę jutro do przychodni i skonsultuje bo może inne normy są dla niemowląt i te będą ok.

Widziałam że temat zostawiania dzieci na tapecie. Ja w sumie nie mam potrzeby zostawiać N z nikim. Raczej jak wychodzimy to ona z nami. Wiem że teściowa czy moja mama dałyby sobie rade ale jest tak jak u Emmos że czasami tylko widzi łyżeczkę i zaciska usta i upomina się o pierś. Więc dla mnie byłoby to stresujące czy zje czy nie zje czy zaśnie komukolwiek czy nie, bo ona zasypia tylko przy piersi więc łatwo nie mam. Raz teściowa będąc u nas chciała ja uśpić na rękach ale Nela się tak szarpala z nią że sobie nie wyobrażam jak bym miała ja zostawić. A ta pretensje do mnie ze inne dzieci to tak usypialy a ja N nauczyłam tylko przy piersi

Darietta Nela najpierw opanowała picie musow z saszetek a potem bidon także może i Wiki ogarnie w końcu. Nie zniechęcaj się.

Taedio brawa dla Nikosia
I kciuki za odbiór nowego auta.
Fajny dzień mieliście z mężem widziałam na Ig 🤣

Emmos ja musze więcej wody podawać N bo kupki też twarde. Opanowała picie z bidonu i jest łatwiej bo wypije w ciągu dnia 200 ml czasami. Dopóki N nie opanowała bidonu też jej dawałam butelkę, co prawda ona nie umie pić z butelki i gryzla tylko smoczek ale zawsze coś jej tej wody poleciało.

Nulka gratulujemy ząbków

Mała ale Hugo przypakowal eh Ci nasi faceci to nic nie kumaja

Calineczka ja to bym się z Twoim mężem nadała bo też chyba nie jestem gotowa do zostawiania N

Anna też szukam stroju kąpielowego dla siebie jednoczesciowego i dla Neli
Także jak coś ciekawego znajdziesz to podeślij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Silli dobrze dziewczynki już zdrowe fajne takie wyjście do kina z córcia. Ja kilka razy zabrałam córkę siostry do kina i były lody i frytki, taki fajny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze u lekarza było wszystko ok dzielna ta Twoja Nela
Dam znać jak znajdę jakiś fajny strój w hm widziałam ale nie ma rozmiarów
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:41   #4685
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

SteveS, moja teściowa nawet nie zaproponowała że zostanie z młodym. Chociaż złota kobieta i nie wiem czy to wynika że strachu czy boi się mojej reakcji. Mi głupio prosić z resztą są tak daleko że wiele to nie pomoże.

Morelle, mam nadzieję że alergia szybko zejdzie;*

Taedio, skubany Niko

Carolles, dobrze że serduszko Neli w porządku a lekarka Cię uspokoiła z rd. Oby morfologia jednak była w normie!

Trzymajcie kciuki bo walczę z Wojciechem o odkładalnosc i spanie w łóżeczku. Trzecia nocka będzie zarwana 😁 najgorzej jest nad ranem bo on się budzi i koło 4-5 nie chce spać tylko się bawić. Przynajmniej wieczór jakiś spokojniejszy dzisiaj. Chyba zaraz pójdę spać. Albo kawe dożylnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:46   #4686
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora (nie)stety tak :p najgorsze jest to, że szafkę z tv mamy niską :p

Carolles dzielna Nela
Fajnie, że uspokoilas sie z rd
Dzięki za kciuki!
Hahah dzięki! Mąż piosenkarz

Dzisiaj Niko dużo czasu znowu spędził z moim tata bo załatwialiśmy to auto i bank itp. Jutro tez z nim zostaje bo jadę do przedszkola, zusu i mam sprawę w Katowicach :p wyrodna matka

Niko zasypia i u moich rodziców j u teściów, oczywiście na rękach :p większość czasu przesypia NA nich bo boja sie odkładać

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Pestycyda odważna! Kciuki
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:49   #4687
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles, super ze wizyta udana i Nela taka grzeczna spoko lekarka widać i najważniejsze ze teraz i Ty będziesz spokojniejsza

Taedio, brawa dla Niko czekamy na relacje z odbioru auta!

Nulka, jakby mój TŻ się dowiedział ze macie takie mięsko z pierwszej ręki to chyba chciałby zostać przez was adoptowany 🤣

Darietta, dobrze ze Wiki już zdrowa nie zniechęcaj się do rd - małymi kroczkami na pewno w końcu córcia załapie nic na sile, ale wydaje mi się ze warto jej mimo wszystko coś proponować - zje to zje, nie to nie

Emmos, na te kupki to może faktycznie jakiś probiotyk? Ja Bartkowi dawałam cały czas biogaie, ale ostatnio odstawiłam i na razie widzę ze jest ok. Ma czasami twardsza kupcie ale nie meczy się (a przynajmniej nie odczuwam tego). Bartek tak jak Klaudia Xzory pije troszkę po posiłkach. Ale widzę ze inne dzieci piją dużo więcej wiec może i ja będę częściej proponować.

Morelle, w lidlu są jakies barierki teraz w ofercie. Się właśnie zastanawiam czy ich nie kupić na schody. Ale muszę sprawdzić szerokości.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Niko zasypia i u moich rodziców j u teściów, oczywiście na rękach :p większość czasu przesypia NA nich bo boja sie odkładać

Hahahaha 🤣🤣🤣 przepraszam, padłam



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Pestycyda, kciukasy!!!! 🏻🏻🏻🏻



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 19:51   #4688
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Agg bedzie relacja na ig

To nie jest śmieszne oni tak z nim siedzą po 2 h
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:54   #4689
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles - dobrze, ze u kardiologa wszystko ok i oby morfo było prawidłowe!

Aggs - wlasnie tez jak przeczytałam ze dziewczyny dają cześciej wodę to bede cześciej proponować.
Barierki w lidlu, zaraz wyszukam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:54   #4690
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Aaaa i Morelle, zdjęcia, tak jak pisałam (ale jednak nie sprzątałam bo miałam lenia ) TŻ będzie miał wolne to posprząta

Sypialnia nasza i turkusowy akcent dla Bartka (na razie bedzie mieszkał z nami, póki nie zrobimy góry)

IMG_1519069961.830349.jpg

A to panorama jadalni, kuchni i salonu w jadalni jeszcze nie mam żyrandolu, kuchnia jest w folii ochronnej bo TŻ coś tam kurzył ostatnio :P nie wiem czy coś będzie widać na takim zdj na wizazu hmmmm

IMG_1519070050.085954.jpg

Wiadomo ze na razie brakuje jakiś dekoracji, obrazy, ramki itp ale to już jak zamieszkamy i najdzie mnie wizja



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 19:57   #4691
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Agg bedzie relacja na ig

To nie jest śmieszne oni tak z nim siedzą po 2 h

Haha teraz jest jeszcze śmieszniejsze 🤣🤣 se ustawił Niko wszystkich !!!!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - dobrze, ze u kardiologa wszystko ok i oby morfo było prawidłowe!

Aggs - wlasnie tez jak przeczytałam ze dziewczyny dają cześciej wodę to bede cześciej proponować.
Barierki w lidlu, zaraz wyszukam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

IMG_1519070200.312473.jpg

Jest jeszcze jakiś element przedłużający jakby komuś brakowało



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-19, 20:02   #4692
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Agg fajny dom! ❤️ powolutku urządzacie sobie wszystko

Haha No taki bandzior
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 20:13   #4693
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Dzięki taki jest plan
Martwię się tylko jak Bartek zareaguje na te zmianę...



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 20:18   #4694
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dzięki taki jest plan
Martwię się tylko jak Bartek zareaguje na te zmianę...



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Myśle, że jak nie bedzie brakować mu bliskości to pójdzie gładko może kilka nocy bedzie sie budził i sprawdzał czy jestes ale może równie dobrze przejść nad tym do porządku dziennego
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 21:42   #4695
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Aaaa i Morelle, zdjęcia, tak jak pisałam (ale jednak nie sprzątałam bo miałam lenia ) TŻ będzie miał wolne to posprząta

Sypialnia nasza i turkusowy akcent dla Bartka (na razie bedzie mieszkał z nami, póki nie zrobimy góry)

Załącznik 7440056

A to panorama jadalni, kuchni i salonu w jadalni jeszcze nie mam żyrandolu, kuchnia jest w folii ochronnej bo TŻ coś tam kurzył ostatnio :P nie wiem czy coś będzie widać na takim zdj na wizazu hmmmm

Załącznik 7440061

Wiadomo ze na razie brakuje jakiś dekoracji, obrazy, ramki itp ale to już jak zamieszkamy i najdzie mnie wizja



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Super będzie jak będą ozdoby już teraz jest fajnie

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Agg bedzie relacja na ig

To nie jest śmieszne oni tak z nim siedzą po 2 h

Haha to się mały ustawił
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 22:44   #4696
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Hej, widzę u wszystkich rd w pełni Ada często zjada to samo co my, dziś np będzie słoik, bo obiad mam z piątku W sobotę jadła mięso z dzika, zjadła naprawdę sporo, ona typowo mięsożerna
Mamy 2 zęby, nawet nie wiem kiedy ten drugi wyszedł. Życzę Wam, aby każdemu dziecku wychodziły tak zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dajesz jej mięsa ile chce? Ja daje 10g na dzien, tyle jest w zaleceniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Aaaa i Morelle, zdjęcia, tak jak pisałam (ale jednak nie sprzątałam bo miałam lenia ) TŻ będzie miał wolne to posprząta

Sypialnia nasza i turkusowy akcent dla Bartka (na razie bedzie mieszkał z nami, póki nie zrobimy góry)

Załącznik 7440056

A to panorama jadalni, kuchni i salonu w jadalni jeszcze nie mam żyrandolu, kuchnia jest w folii ochronnej bo TŻ coś tam kurzył ostatnio nie wiem czy coś będzie widać na takim zdj na wizazu hmmmm

Załącznik 7440061

Wiadomo ze na razie brakuje jakiś dekoracji, obrazy, ramki itp ale to już jak zamieszkamy i najdzie mnie wizja



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Łóżko z Koło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 06:32   #4697
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Agg_s, przygarniemy Twojego TŻ, dzisiaj na obiad mielone z 🐗, niech przyjeżdża

Karolina, pawdę mówiąc nigdy nie ważyłam ile daje jej mięsa. Zazwyczaj ma w swojej zupie /obiedzie i często dojada jeszcze trochę z naszych talerzy. Więc tego jest pewnie więcej niż w zaleceniami.
Ja ogólnie rd idzie dość spontanicznie, prawie nic nam książkowo nie idzie dziczyzne je, miód je odkąd skończyła 2 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 06:54   #4698
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dziękujemy za wszystkie kciuki
Nela była dziś bardzo dzielna. Na pobraniu trochę płakała ale jak tylko pielęgniarka zabrała igłę to było ok i smiala się do niej

U pani kardiolog się ciągle śmiała. Kobieta ma mega podejście do dzieci widać, bo N nawet nie zauważyła kiedy pani doktor ją przebadala bez problemu. Kontrola dopiero w październiku. Pani kardiolog jest też specjalista w dziedzinie pediatrii więc ja podpytalalam o to karmienie N bo sama zauważyła że jest szczupła i zwróciła nam na to uwagę. I powiedziała mi żeby broń boże jej nie wmuszac jedzenia. Rozszerzać dietę swoim rytmem, mleko jest podstawą żywienia a nowe pokarmy maja tylko być dodatkiem do piersi. Jeśli dziecko zje np zupę i nie będzie chciało już tego dnia owoca czy kaszy to nic na siłę. Próbowac dnia następnego. I widzę że u N się to sprawdza. Nie codziennie mi zje kasze lub owoca. Prędzej zupkę.

Odebrałam też wyniki. Mocz ok chyba ale w krwi tak jakby wykazują na niedobory żelaza i/lub pasożytam jakiegoś nie chce sama snuć teorii. Pójdę jutro do przychodni i skonsultuje bo może inne normy są dla niemowląt i te będą ok.

Widziałam że temat zostawiania dzieci na tapecie. Ja w sumie nie mam potrzeby zostawiać N z nikim. Raczej jak wychodzimy to ona z nami. Wiem że teściowa czy moja mama dałyby sobie rade ale jest tak jak u Emmos że czasami tylko widzi łyżeczkę i zaciska usta i upomina się o pierś. Więc dla mnie byłoby to stresujące czy zje czy nie zje czy zaśnie komukolwiek czy nie, bo ona zasypia tylko przy piersi więc łatwo nie mam. Raz teściowa będąc u nas chciała ja uśpić na rękach ale Nela się tak szarpala z nią że sobie nie wyobrażam jak bym miała ja zostawić. A ta pretensje do mnie ze inne dzieci to tak usypialy a ja N nauczyłam tylko przy piersi

Darietta Nela najpierw opanowała picie musow z saszetek a potem bidon także może i Wiki ogarnie w końcu. Nie zniechęcaj się.

Taedio brawa dla Nikosia
I kciuki za odbiór nowego auta.
Fajny dzień mieliście z mężem widziałam na Ig 🤣

Emmos ja musze więcej wody podawać N bo kupki też twarde. Opanowała picie z bidonu i jest łatwiej bo wypije w ciągu dnia 200 ml czasami. Dopóki N nie opanowała bidonu też jej dawałam butelkę, co prawda ona nie umie pić z butelki i gryzla tylko smoczek ale zawsze coś jej tej wody poleciało.

Nulka gratulujemy ząbków

Mała ale Hugo przypakowal eh Ci nasi faceci to nic nie kumaja

Calineczka ja to bym się z Twoim mężem nadała bo też chyba nie jestem gotowa do zostawiania N

Anna też szukam stroju kąpielowego dla siebie jednoczesciowego i dla Neli
Także jak coś ciekawego znajdziesz to podeślij

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Silli dobrze dziewczynki już zdrowe fajne takie wyjście do kina z córcia. Ja kilka razy zabrałam córkę siostry do kina i były lody i frytki, taki fajny dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna pani doktor

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Xzora (nie)stety tak :p najgorsze jest to, że szafkę z tv mamy niską :p

Carolles dzielna Nela
Fajnie, że uspokoilas sie z rd
Dzięki za kciuki!
Hahah dzięki! Mąż piosenkarz

Dzisiaj Niko dużo czasu znowu spędził z moim tata bo załatwialiśmy to auto i bank itp. Jutro tez z nim zostaje bo jadę do przedszkola, zusu i mam sprawę w Katowicach :p wyrodna matka

Niko zasypia i u moich rodziców j u teściów, oczywiście na rękach :p większość czasu przesypia NA nich bo boja sie odkładać

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Pestycyda odważna! Kciuki

Daj znać jak odbierzecie samochód pochwal się

Co do spania to u nas podobnie wygląda czasem spi na rękach u teściowej czy u mojej mamy a czasem zdarza się że uda się go odłożyć ale teez jest lulany . W ogóle co do zasypiania przy piersi to dzieci są czasem takie że tylko przy mamusi by chciały ale to też nie jest powiedziane że tak będzie. Czasem trzeba znaleźć na dziecko sposób moja teściowa np chodzi lula śpiewa mu i on zasypia jej na ramieniu mi tak nigdy nie zasnął :p za to moja mama opatula go np w koc i lula i też mu coś nuci :p
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dajesz jej mięsa ile chce? Ja daje 10g na dzien, tyle jest w zaleceniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Łóżko z Koło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

10 g ? Ja nawet nie wiem ile to ja daję trochę na talerzyk i je ile ma ochotę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 07:37   #4699
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles dobrze że badania w porządku i jesteś spokojniejsza z wagą Neli, oby wyniki krwi były dobre!

Pestycyda i jak Wam się udało odkładanie?

Taedio nieźle sobie Niko dziadków poustawiał, widać kto rządzi w domu

Devileek podawałaś te placuszki w kawałku? I moczyłaś mannę w mleku rośinnym?
Ja je często sobie robiłam na śniadanie, pyszne są ale ostatnio nie mogę bo N się boi miksera jak ubijam białko

Aggs ślicznie sobie urządziliście! Kiedy wracacie na swoje?

Karolinuuusia a czyje to zalecenia z tą ilością mięsa?
Ja bym też pozwoliła dziecku zjeść tyle ile ma ochotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 07:39   #4700
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Myśle, że jak nie bedzie brakować mu bliskości to pójdzie gładko może kilka nocy bedzie sie budził i sprawdzał czy jestes ale może równie dobrze przejść nad tym do porządku dziennego

Mam nadzieje

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Super będzie jak będą ozdoby już teraz jest fajnie




Haha to się mały ustawił



Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dajesz jej mięsa ile chce? Ja daje 10g na dzien, tyle jest w zaleceniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Łóżko z Koło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba nie, z Niemiec ściągane. Nazwy nigdzie nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Agg_s, przygarniemy Twojego TŻ, dzisiaj na obiad mielone z , niech przyjeżdża

Karolina, pawdę mówiąc nigdy nie ważyłam ile daje jej mięsa. Zazwyczaj ma w swojej zupie /obiedzie i często dojada jeszcze trochę z naszych talerzy. Więc tego jest pewnie więcej niż w zaleceniami.
Ja ogólnie rd idzie dość spontanicznie, prawie nic nam książkowo nie idzie dziczyzne je, miód je odkąd skończyła 2 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mów hop.... daleko (gdy chodzi o jedzenie) nie mamy 🤣

A co do mięsa to ja tez nie ważę.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Carolles dobrze że badania w porządku i jesteś spokojniejsza z wagą Neli, oby wyniki krwi były dobre!

Pestycyda i jak Wam się udało odkładanie?

Taedio nieźle sobie Niko dziadków poustawiał, widać kto rządzi w domu

Devileek podawałaś te placuszki w kawałku? I moczyłaś mannę w mleku rośinnym?
Ja je często sobie robiłam na śniadanie, pyszne są ale ostatnio nie mogę bo N się boi miksera jak ubijam białko

Aggs ślicznie sobie urządziliście! Kiedy wracacie na swoje?

Karolinuuusia a czyje to zalecenia z tą ilością mięsa?
Ja bym też pozwoliła dziecku zjeść tyle ile ma ochotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Meble do jadalni maja być w marcu - jakoś w połowie. Wiec mam nadzieje ze w tym okresie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 07:43   #4701
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Carolles dobrze że badania w porządku i jesteś spokojniejsza z wagą Neli, oby wyniki krwi były dobre!

Pestycyda i jak Wam się udało odkładanie?

Taedio nieźle sobie Niko dziadków poustawiał, widać kto rządzi w domu

Devileek podawałaś te placuszki w kawałku? I moczyłaś mannę w mleku rośinnym?
Ja je często sobie robiłam na śniadanie, pyszne są ale ostatnio nie mogę bo N się boi miksera jak ubijam białko

Aggs ślicznie sobie urządziliście! Kiedy wracacie na swoje?

Karolinuuusia a czyje to zalecenia z tą ilością mięsa?
Ja bym też pozwoliła dziecku zjeść tyle ile ma ochotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam zepsuty mikser taki do ręki mam tylko planetarny i robię blenderem :p co do mleka to ja nie pamiętam jak dałam ale nie wiem czy nie dałam zwykłego krowiego hmm albo z wodą sama nie wiem nie pamiętam !

Dawałam w kawałku mam filmik jak chciał brać z talerza bez pomocy rąk tylko chciał od razu do ust

Co do zaleceń do mięsa to wydaje mi się że są to zalecenia z przed kilku lat kiedy po kolei wprowadzalo się np gluten itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:04   #4702
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Taedio, jak zostawiłam raz na wieczór mamie Wojtka to też ich zastałam w takiej pozycji że on spał na mamie

Aggs, dom zapowiada się cudnie moje kolory😍 o Bartka się nie martw. Jak będzie z Wami to myślę że pójdzie gładko. Byleby Was emocje nie poniosły

Jezu dziewczyny, Wojciech mnie zmasakrował. Liczyłam pobudki- 7. Wstawał generalnie co godzinę. Nie złamałam się i nie Wzielam go do siebie. Niby po paru nocach ma być lepiej? To już 3 i coraz gorzej ;(
Jutro jestem umówiona z osteopatą. Może mu porozluznia trochę brzuszek i lepiej będzie mu się spało? Jak Boga kocham tonący się brzytwy chwyta.

Zjadłam jogurt parę dni temu i młodego nie wysypało. Zaczynam wprowadzać nabiał do swojej diety. Kusi mnie trochę czy nie polecieć po bandzie i nie dać jogurtu młodemu to chociaż bym od razu wiedziała czy mu szkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:13   #4703
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles brawo za badanie u kardiolog i dla Neli za dzielność! 👏 Fajna lekarka Kciuki za konsultację wyników!

Taedio czaderski miałaś dzień, zazdroszczę! Ja nie mam za bardzo z kim zostawić tak Łucji

Agg_s piękny macie domek, super, że już prawie na swoim!

Pestycyda ojejku, współczuję nocki Fajnie, że po Twoim jogurcie nic Wojtkowi nie było!

Dajecie dzieciom awokado prawda? Bo mi mąż namieszał w głowie, że może nie można. Łucja dziś dostała na śniadanie brokuł i awokado... Przemogłam się z blw, bo ona po tej chorobie nie chce inaczej jeść, jak jej się coś podsuwa pod nos to odwraca głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:22   #4704
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja mam zepsuty mikser taki do ręki mam tylko planetarny i robię blenderem co do mleka to ja nie pamiętam jak dałam ale nie wiem czy nie dałam zwykłego krowiego hmm albo z wodą sama nie wiem nie pamiętam !

Dawałam w kawałku mam filmik jak chciał brać z talerza bez pomocy rąk tylko chciał od razu do ust

Co do zaleceń do mięsa to wydaje mi się że są to zalecenia z przed kilku lat kiedy po kolei wprowadzalo się np gluten itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blendera też się boi 😀
No właśnie a z tym mlekiem to do takich rzeczy chyba można krowiego użyć?
Julek sobie chyba dobrze radzi z kawałkami? Ja ciągle mam jakieś obawy że za duży kawał sobie Niko ugryzie, ale twarda jestem 😀
Wyobrażam sobie że fajnie wyglądały te próby jedzenia bez rączek

Aggs to już niedługo!

Pestycyda N też się budził co godzinę, wystarczył smoczek przeważnie, ale i tak jestem nieprzytomna:/ straszne nocki nam się zrobiły po tej chorobie, nie wiem dlaczego

Znowu mam zimno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Siil u nas też jest obraza na łyżeczkę, wczoraj tak niechętnie jadł ten kalafior że mu chciałam trochę na łyżeczce dać to zaciskał buzię, a jak podsunęłam kawałek to gryzł
Ja jeszcze nie dawałam awokado ale Dziewczyny pisały że dawały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:27   #4705
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Blendera też się boi 😀
No właśnie a z tym mlekiem to do takich rzeczy chyba można krowiego użyć?
Julek sobie chyba dobrze radzi z kawałkami? Ja ciągle mam jakieś obawy że za duży kawał sobie Niko ugryzie, ale twarda jestem 😀
Wyobrażam sobie że fajnie wyglądały te próby jedzenia bez rączek

Aggs to już niedługo!

Pestycyda N też się budził co godzinę, wystarczył smoczek przeważnie, ale i tak jestem nieprzytomna:/ straszne nocki nam się zrobiły po tej chorobie, nie wiem dlaczego

Znowu mam zimno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Siil u nas też jest obraza na łyżeczkę, wczoraj tak niechętnie jadł ten kalafior że mu chciałam trochę na łyżeczce dać to zaciskał buzię, a jak podsunęłam kawałek to gryzł
Ja jeszcze nie dawałam awokado ale Dziewczyny pisały że dawały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozna juz od 6 m ale tak okazjonalnie o wlasnie np do placuszkow ale nie samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:30   #4706
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles super, że u lekarza wszystko ok!

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
U nas woda jest tak pochlaniana że zastanawiam się czy nie za dużo ! Serio ciągle by pił prawie jak widzi kubek albo że ktoś pije z butelki wodę to od razu się cieszy





Ja dawałam placki na kaszce mannie z bananem ale owsiane też bym dała

Dziś mu dałam awokado chyba mu smakowało no i lubi miesoo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesze się moja nie chce wody

Dla mnie przepis odpada bo jest mleko i białko :/

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Ja tez w swoje dwuczęściowe wchodzę ale na basen chciałam jakiś jednoczęściowy z ramiączkami zeby mi dziecko nie ściągnęło
Ja ubiore tankini. Niedługo będą zapisy na szkołę. Mam nadzieje, ze się załapiemy.

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Carolles, super ze wizyta udana i Nela taka grzeczna spoko lekarka widać i najważniejsze ze teraz i Ty będziesz spokojniejsza

Taedio, brawa dla Niko czekamy na relacje z odbioru auta!

Nulka, jakby mój TŻ się dowiedział ze macie takie mięsko z pierwszej ręki to chyba chciałby zostać przez was adoptowany 🤣

Darietta, dobrze ze Wiki już zdrowa nie zniechęcaj się do rd - małymi kroczkami na pewno w końcu córcia załapie nic na sile, ale wydaje mi się ze warto jej mimo wszystko coś proponować - zje to zje, nie to nie

Emmos, na te kupki to może faktycznie jakiś probiotyk? Ja Bartkowi dawałam cały czas biogaie, ale ostatnio odstawiłam i na razie widzę ze jest ok. Ma czasami twardsza kupcie ale nie meczy się (a przynajmniej nie odczuwam tego). Bartek tak jak Klaudia Xzory pije troszkę po posiłkach. Ale widzę ze inne dzieci piją dużo więcej wiec może i ja będę częściej proponować.

Morelle, w lidlu są jakies barierki teraz w ofercie. Się właśnie zastanawiam czy ich nie kupić na schody. Ale muszę sprawdzić szerokości.



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------




Hahahaha 🤣🤣🤣 przepraszam, padłam



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Pestycyda, kciukasy!!!! 🏻🏻🏻🏻



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Dzięki ale ja potrzebuje wolno stojącą na dół schodów. 3 stopnie są bez barierki. Muszę wejście zabezpieczyć. Na górze nie daje.

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Aaaa i Morelle, zdjęcia, tak jak pisałam (ale jednak nie sprzątałam bo miałam lenia ) TŻ będzie miał wolne to posprząta

Sypialnia nasza i turkusowy akcent dla Bartka (na razie bedzie mieszkał z nami, póki nie zrobimy góry)

Załącznik 7440056

A to panorama jadalni, kuchni i salonu w jadalni jeszcze nie mam żyrandolu, kuchnia jest w folii ochronnej bo TŻ coś tam kurzył ostatnio :P nie wiem czy coś będzie widać na takim zdj na wizazu hmmmm

Załącznik 7440061

Wiadomo ze na razie brakuje jakiś dekoracji, obrazy, ramki itp ale to już jak zamieszkamy i najdzie mnie wizja



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Fajne macie łóżko i ściana z cegłą bomba

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Dajesz jej mięsa ile chce? Ja daje 10g na dzien, tyle jest w zaleceniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Łóżko z Koło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja je indyka z warzywami 190g. Nie wiem ile jest tam mięsa. Jak chce jeść to niech je.


Ratunku! Od 3 dni u mnie jest jakieś wariatkowo. Nie chce jeść nic prócz mleka. Ulewa. Wstaje o 6 rano. Idzie spać o 18.... cały dzień rozwalony. Przy tym rano jest marudna bo za szybko wstaje. Ale spać nie da się się położyć. ...
Wymiekam... budzi się na jedzenie 23 i 4 rano. Ale ja juz nie mogę zasnąć.

W dodatku tż połamalo znowu. ..idzie to reumatologa.
Nasz wyjazd na tapecie i jestem nerwowa. Każdy dzień najchętniej by spędził z nami i znajomymi. Zero świętego spokoju. .. jeszcze 1 dzień dłużej chce zostać i juz było pytanie czy może kolegę do nas zaprosić.
Za bardzo biorę to do siebie, ale już bym chciała być po świętach. ...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:34   #4707
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Aggs - super sypialnia i salon z kuchnią. Bardzo dużą przestrzeń masz na dole, fajnie. Dzieki za wstawienie zdjęcia bramki, ja mam przejście 97cm, czyli ten element przedłużający musiałabym dokupić.

Pestycyda - dobrze, ze po jogurcie wszystko ok. Ja bym wprowadzała stopniowo nabiał najpierw sobie, potem jemu. Współczuje nocy.

JonSnow - współczuje zimna i częstych pobudek.

Ja to sie boje jak to awokado jest przewożone, czym pryskane...

Zrobiłam smothie z marchwi, jabłka, połowy mandarynki i jarmużu. Wyszło bardzo gęste i sycące. Taki blender kielichowy jest duzo lepszy od wyciskarki - smothie robi sie w minutę i jest duzo bardziej sycące bo cała zawartość owoca czy warzywa w tym błonnik jest w środku.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:37   #4708
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Fajna pani doktor




Daj znać jak odbierzecie samochód pochwal się

Co do spania to u nas podobnie wygląda czasem spi na rękach u teściowej czy u mojej mamy a czasem zdarza się że uda się go odłożyć ale teez jest lulany . W ogóle co do zasypiania przy piersi to dzieci są czasem takie że tylko przy mamusi by chciały ale to też nie jest powiedziane że tak będzie. Czasem trzeba znaleźć na dziecko sposób moja teściowa np chodzi lula śpiewa mu i on zasypia jej na ramieniu mi tak nigdy nie zasnął :p za to moja mama opatula go np w koc i lula i też mu coś nuci :p



10 g ? Ja nawet nie wiem ile to ja daję trochę na talerzyk i je ile ma ochotę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Każdy sposób dobry zeby dziecko spało
ja daje mała po porannej drzemce zeby zasnęła na spacerze. I wtedy śpi bez problemu i jak jedziemy do dziadków to już przysypia w aucie

Ja ważyłam mięso i zamroziłam poporcjowane
Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Carolles dobrze że badania w porządku i jesteś spokojniejsza z wagą Neli, oby wyniki krwi były dobre!

Pestycyda i jak Wam się udało odkładanie?

Taedio nieźle sobie Niko dziadków poustawiał, widać kto rządzi w domu

Devileek podawałaś te placuszki w kawałku? I moczyłaś mannę w mleku rośinnym?
Ja je często sobie robiłam na śniadanie, pyszne są ale ostatnio nie mogę bo N się boi miksera jak ubijam białko

Aggs ślicznie sobie urządziliście! Kiedy wracacie na swoje?

Karolinuuusia a czyje to zalecenia z tą ilością mięsa?
Ja bym też pozwoliła dziecku zjeść tyle ile ma ochotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te zalecenia czytałam w necie i w książce u malucha na talerzu

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Taedio, jak zostawiłam raz na wieczór mamie Wojtka to też ich zastałam w takiej pozycji że on spał na mamie

Aggs, dom zapowiada się cudnie moje kolory o Bartka się nie martw. Jak będzie z Wami to myślę że pójdzie gładko. Byleby Was emocje nie poniosły

Jezu dziewczyny, Wojciech mnie zmasakrował. Liczyłam pobudki- 7. Wstawał generalnie co godzinę. Nie złamałam się i nie Wzielam go do siebie. Niby po paru nocach ma być lepiej? To już 3 i coraz gorzej ;(
Jutro jestem umówiona z osteopatą. Może mu porozluznia trochę brzuszek i lepiej będzie mu się spało? Jak Boga kocham tonący się brzytwy chwyta.

Zjadłam jogurt parę dni temu i młodego nie wysypało. Zaczynam wprowadzać nabiał do swojej diety. Kusi mnie trochę czy nie polecieć po bandzie i nie dać jogurtu młodemu to chociaż bym od razu wiedziała czy mu szkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję nocek ale nie jesteś sama ja druga noc brałam mała do łóżka bo smok nie działał spróbuj z tym jogurtem

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Blendera też się boi
No właśnie a z tym mlekiem to do takich rzeczy chyba można krowiego użyć?
Julek sobie chyba dobrze radzi z kawałkami? Ja ciągle mam jakieś obawy że za duży kawał sobie Niko ugryzie, ale twarda jestem
Wyobrażam sobie że fajnie wyglądały te próby jedzenia bez rączek

Aggs to już niedługo!

Pestycyda N też się budził co godzinę, wystarczył smoczek przeważnie, ale i tak jestem nieprzytomna:/ straszne nocki nam się zrobiły po tej chorobie, nie wiem dlaczego

Znowu mam zimno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Siil u nas też jest obraza na łyżeczkę, wczoraj tak niechętnie jadł ten kalafior że mu chciałam trochę na łyżeczce dać to zaciskał buzię, a jak podsunęłam kawałek to gryzł
Ja jeszcze nie dawałam awokado ale Dziewczyny pisały że dawały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Można użyć troszkę krowiego mleka ja tez jestem nieprzytomna i dosypiam z Misia w dzień współczuję zimna

Moja dietę szlag trafił ostatnio ciagle jestem głodna
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:38   #4709
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda współczuję

Xzora Klaudia normalnie daje sobie nałożyć buty? Ja wczoraj nakladalam Pestce i dramat.
Byłyśmy pierwszy raz na hustawkach hustala się w krzesełku dla dzieci

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Jon u mnie też nie da rady z kawałkami. Pestka tego nie chce jeść. Musi być papka. Wyjątek to chleb i makaron.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 08:39   #4710
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle - współczuje porannych pobudek Pestki. Na pewno sie jej wkrótce przestawi. Biedny TZ, oby szybko odzyskał formę.
Moj M z kolei od 28.02 zaczyna masaże - zapisywałam go jeszcze w maju na najblizszy wolny termin
A moze ci znajomi TZ okażą sie jednak w porządku i miło spędzicie czas?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.