Szukam Własnego Stylu - Inspiracje! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 20:12   #1
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Witam Dziewczyny!
Chciałam znaleźć styl ubierania który będzie mi pasował. Mam problemy zwłaszcza z dobieraniem góry stroju. Z dołem prostsza sprawa, bo uwielbiam dżinsy rurki których jest teraz przecież w sklepach co nie miara, noszę więc szare, czarne, granatowe.. Do tego buciki: saszki, balerinki. Z torbami też nie mam problemu, lubię duże skórzane i małe kopertowe, najchętniej w stylu vintage. Jednak właśnie przez problemy z górą stroju mój styl jest bardzo niespójny, bo mam wrażenie że bluzki, koszulki, swetry które mam są nudne i do mnie nie pasują :/ Wyjątkiem są bluzy dresowe, mam kilka które uwielbiam, ale przecież nie mogę ciągle ubierać się w dres (:
Chciałabym wybrać się do sklepu po jakąś bazę, ładne bluzki, sweterki w dobrym guście które posłużą mi przez lata, ale kompletnie nie mam pomysłu co to może być żebym znowu nie uznała że jest nieciekawe i nie szurnęła tego w kąt I tą bazę co sezon uzupełniałabym sobie w jakieś modne kroje, kolory i dodatki.

Mam 22 lata, jestem studentką resocjalizacji. 157cm wzrostu, 42 kg, figura filigranowa, blada skóra, zielone oczy, włosy brązowe, ciemniejsze niż na zdjęciach bo regularnie je przyciemniam. I teraz mam krótszą grzywkę, taką w stylu Jagi Hupało

Proszę pomózcie mi znaleźć coś dla mnie, w czym będę dobrze się czuła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jola.jpg (3,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola3.jpg (3,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola2.jpg (4,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola4.jpg (3,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola4.jpg (4,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola5.jpg (2,7 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2008-01-31 o 15:12
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:13   #2
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Szukam Własnego Stylu - Inspiracje!

Dlaczego nie mogę edytować swojej wiadomości ?
Chciałam usunąć jedno zdjęcie które się powtarza i oczywiście w moją wypowiedź wkradł się błąd: miało być zielone oczy i brązowe włosy...
Dlaczego nie mogę korzystać z opcji edycji?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:06   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Szukam Własnego Stylu - Inspiracje!

Bo nieczytalas regulaminu,dlatego niewiesz dlaczego nie mozna edytowac
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163151
usunelam jedno zdjecie

Watek przesuwam na forum Moda
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:10   #4
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Szukam Własnego Stylu - Inspiracje!

Pisałaś, o sweterku, który miałby Ci posłużyć przez lata? Wątpliwe. Teraz wszystkie są tak robione, że natychmiast się zmechacą i będą brzydkie... Niby drogie, a mechacą się...
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:25   #5
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Szukam Własnego Stylu - Inspiracje!

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Bo nieczytalas regulaminu,dlatego niewiesz dlaczego nie mozna edytowac
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163151
usunelam jedno zdjecie

Watek przesuwam na forum Moda
To akurat nie to zdjęcie które się powtarzało ale ok Już przeczytałam regulamin i rozumiem.

To odpowiedzi na pytania które są w regulaminie:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się zazwyczaj na delikatny złoto-brązowy kolor, jednak jeśli przesadzę ze słońcem to zdarza się że mnie spiecze na różowo.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam zielone, kocie oczy, kolor jest czysty, bez plamek. Rzęsy i brwi brązowe, trochę ciemniejsze niż włosy na załączonych zdjęciach.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Kolor cery jasny, raczej porcelanowy niż różowy. Płytko unaczyniona skóra z gdzieniegdzie widocznymi pajączkami.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy jasno brązowe, a przebłyski? To chyba zależy od dnia, ale zazwyczaj mahoniowo-brązowe (choć czasem też mi się zdają poszarzałe).


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Nie mam pojęcia, nie umiem określić.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Bardzo lubię zdecydowane kolory - fiolet, zieleń, turkus, grafit.. Właściwie nie ma koloru którego bym nie lubiła. Nie przepadam natomiast za odcieniami pastelowymi, wyjątkiem jest ecru i popielaty!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.