Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 18:22   #2851
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ech....zazdroszczę tego spotkania Gorąco będzie....mi pozostało szaleństwo w snach
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:25   #2852
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ech....zazdroszczę tego spotkania Gorąco będzie....mi pozostało szaleństwo w snach
No co ty, doktorek na wyciągnięcie ręki, lada moment kolega się wprowadza, a na horyzoncie w dodatku ranny bezpalczasty
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:47   #2853
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

teraz ja jestem chora
i zalali mi moja nowa piekna torbe chloroformem i czyms tam a jest jasna, wiec..

i jeszcze ubzduralam sobie, ze badalam prątka gruźlicy na labkach a babka mi odpisala
" Gdybym kazala Panstwu pracować z taka bakterią chyba bym siedziała teraz w wiezieniu, a Pani mi wytłumaczy dlaczego?"
mam wytlumaczyc dlaczego napisalam, ze to p. gruźlicy (bom glupia i nie zapisalam i strzelalam ) czy dlaczego by w więzieniu siedziała?
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-03-04 o 21:24
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:48   #2854
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
No co ty, doktorek na wyciągnięcie ręki, lada moment kolega się wprowadza, a na horyzoncie w dodatku ranny bezpalczasty
Ech...widziałam doktorka dziisaj kilka razy , raz go mijałam na korytarzu ale stał z jakimś lekarzem zajęty jakąś rozmową . Byłam na innym oddziale więc chociaż nie musiałam na niego patrzeć .Później w jadalni siedział z 10 innymi lekarzami ubawionymi z czegoś po pachy więc się przywitałam i poszłam na drugi koniec z uśmiechem , miękkimi nogami i burakiem na paszczy . Nie wyobrażam sobie że po spotkaniu z nim musiałabym w pracy siedzieć i patrzeć na niego ze swoją elitą . Nie chcę sobie robic nadzieji , nie chcę się spotykać z kimś kto ma 7 moich pensji miesięcznie , wolę sobie popatrzec i pomarzyć . Ja nie księżniczka a życie to nie bajka Myślę o zminie pracy i kwalifikacji więc jak będę odchodzić to sama go zaproszę
A ten kolega co zamieszka koło mnie to w sierpniu bierze ślub z moją najlepszą koleżanką
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:55   #2855
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

elita? 7 pensji? a co do ch... ma piernik do wiatraka? w fajnym świetle się stawiasz, nie ma co
wkurzyłam się
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:02   #2856
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Selene zaskoczyły mnie Twoje poglądy "/
A facet pewno siedzi i myśli że taka laska to pewno się z nim u umówić nie chciała

jak Ci przeszkadza że więcej zarabia to intercyze przed ślubem spisz i tyle

no nie wiem
zasmuciło mnie takie myślenie... kobiety tak o sobie myślą
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:13   #2857
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Selene zaskoczyły mnie Twoje poglądy "/
A facet pewno siedzi i myśli że taka laska to pewno się z nim u umówić nie chciała

jak Ci przeszkadza że więcej zarabia to intercyze przed ślubem spisz i tyle

no nie wiem
zasmuciło mnie takie myślenie... kobiety tak o sobie myślą
mnie też bez sensu.... Selene znajomych też tak dobierasz???
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 19:14   #2858
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ech...widziałam doktorka dziisaj kilka razy , raz go mijałam na korytarzu ale stał z jakimś lekarzem zajęty jakąś rozmową . Byłam na innym oddziale więc chociaż nie musiałam na niego patrzeć .Później w jadalni siedział z 10 innymi lekarzami ubawionymi z czegoś po pachy więc się przywitałam i poszłam na drugi koniec z uśmiechem , miękkimi nogami i burakiem na paszczy . Nie wyobrażam sobie że po spotkaniu z nim musiałabym w pracy siedzieć i patrzeć na niego ze swoją elitą . Nie chcę sobie robic nadzieji , nie chcę się spotykać z kimś kto ma 7 moich pensji miesięcznie , wolę sobie popatrzec i pomarzyć . Ja nie księżniczka a życie to nie bajka Myślę o zminie pracy i kwalifikacji więc jak będę odchodzić to sama go zaproszę
A ten kolega co zamieszka koło mnie to w sierpniu bierze ślub z moją najlepszą koleżanką
Sel, Sel, Sel ...
Nie myśl tak. Pensja to nie wszystko. Czasami wielką kasę robią zwykli idioci, a wartościowi ludzie żyją za grosze. Wiesz, ilu patafianów zarabia więcej ode mnie a nawet patykiem bym ich nie dotknęła, tak są tępi? Jak trafiłaś na kogoś fajnego, to korzystaj. Czujesz miętę do tego faceta, to po prostu daj sobie na to przyzwolenie, sprawy i tak potoczą się swoim torem.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:26   #2859
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel pewnie tak niefortunnie sie napisało, ale chyba wiem co miała na mysli. Ta pensja to mial byc symbol tego, ze facet jest dla niej z zupelnie innej warstwy, co zagranicą jest bardziej odczuwalne, niz dla nas tutaj. Mysle, ze czuje to samo, co ja czulam pracujac w Londynie, gdy mialam 20 lat. Zasuwałam w kawiarni od 7 rano, a Brytyjki w moim wieku w tym czasie smacznie spały. Oczywiscie to byl moj wybor, sama wielam dziekanke zeby pomieszkac w innym kraju, pouczyc sie jezyka. Ale czulam sie czasem jak kopciuch.. nawet nie patrzylam na chlopakow tam. Wiecie o co mi chodzi?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:27   #2860
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
to nie pracujesz juz dla tego fajnego, mlodego szefa co cie wysylal na rozne kursy ?
Cos mi sie obija ze mowilas jakis czas temu ze dostalas prace ale nie jestem pewna. W kazdym razie gratulacje
No już nie, rozstaliśmy się o 8 miesiaącach

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
:
Mariola, to super Ja też lubię po swojemu
Wczoraj użyłam tego propolisa od Ciebie - na początku się przeraziłam, bo buzia mnie zaczęła szczypać i piec i trochę się zaczerwieniła. Ale ogólnie mam podrażnioną locacidem cerę, więc postanowiłam nie panikować. A dziś taka gładka buźka, miękka i 4 gule, które mi ostatnio wylazły, jakieś takie mniejsze chyba Będę jeszcze testować z nadzieją, że okaże się godny zakupienia dużego opakowania. Podchodzę do niego ostrożnie, bo jednak na KWC laski pisały, że zapycha z czasem...
Mnie też szczypie jak mam zmasakrowaną twarz (np. teraz) on dla mnie za gęsty i mieszam go z galaretką aloesową albo z hialuronem. Przetestuj a jak Ci się skończy ta próbka to dam Ci następną - mam ich trochę Całe opakowanie jest duże, ja zużywałam prawie rok spróbuj sobie tego drugiego - fioletowego, ja go lubię na dzień

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Na szczęście ten cyrk dopiero w poniedziałek
To może urlop na żądanie

Dziewczyny z zamówienia Praniowego wonderbra
Odebrałam dzisiaj wieeelkie pudło staników i nawet jakieś majteczki są
Piszcie adresy i co dla której mam wysłać. Zapakuję Wam w bąbelki, ale kurczę boję się że i tak się pogniotą, ale nie mam takich małych pudełeczek w takiej ilości...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:27   #2861
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

też tak pomyślałam
że to dziwne kryterium doboru
no to z wieloma z nas raczej byś się nie zaprzyjaźniła - bo znacznie mniej zarabiamy?
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 19:32   #2862
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
No tak normalnie to się nie boję, ale w Dexterze ciągle są jakieś odrąbane głowy...
Ja się boję na filmach, horrorów w ogóle nie oglądam.
A tak serio, to naprawdę trochę się boję mieszkania w domu. Całe zycie z sąsiadami za ścianą. Nie wiem czy dam radę. TZ az tak strasznie często nie wyjezdza, ale teraz trochę mu się pozmieniało, moze byc częściej.
hihi, ja też nie oglądam, wcale
a bać się zaczynam dopiero jak jestem bardzo zmęczona

co do domu - też miałam takie właśnie obiekcje, a później mieszkałam sama (przed erą TŻ) w okolicy bez żadnego sąsiada i oświetlenia na ulicy (ba! w ogóle bez ulicy ) i jakoś się dało przeżyć
ale pozakładałam sobie alarmów i to mnie trochę uspokoiło (ale po zmroku na zewnątrz nadal czuję się nieswojo, nie mówiąc o strachu przed otwartymi oknami na noc, mimo alarmów zewnętrznych)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:33   #2863
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
też tak pomyślałam
że to dziwne kryterium doboru
no to z wieloma z nas raczej byś się nie zaprzyjaźniła - bo znacznie mniej zarabiamy?
raczej odwrotnie

znam wielu ludzi z różnych "warst" i grup zarobkowych i naprawdę te parę literek przed nazwiskiem i wysokość pensji nie stanowią o wartości człowieka
pozory bardzo często mylą
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:35   #2864
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Sel pewnie tak niefortunnie sie napisało, ale chyba wiem co miała na mysli. Ta pensja to mial byc symbol tego, ze facet jest dla niej z zupelnie innej warstwy, co zagranicą jest bardziej odczuwalne, niz dla nas tutaj. Mysle, ze czuje to samo, co ja czulam pracujac w Londynie, gdy mialam 20 lat. Zasuwałam w kawiarni od 7 rano, a Brytyjki w moim wieku w tym czasie smacznie spały. Oczywiscie to byl moj wybor, sama wielam dziekanke zeby pomieszkac w innym kraju, pouczyc sie jezyka. Ale czulam sie czasem jak kopciuch.. nawet nie patrzylam na chlopakow tam. Wiecie o co mi chodzi?
Rozumiem I nie sugeruję, że Sel materialistką jest. Uogólniając chodzi mi o to, że wszystkie babki powinny poprzestawiać sobie w głowie, wierzyć w siebie, myśleć pozytywnie, śmiało sięgać po swoje.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
To może urlop na żądanie
Niestety nie wchodzi w grę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:38   #2865
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

nie twierdzę że jest materialistką
tylko niepotrzebnie podkreśla "przepaść" pomiędzy nimi
a być może skonczyłoby się na fajnej imprezie a nie podwieczorku kopciuszka u królowej brytyjskiej
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:44   #2866
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, tak sobie myślę, że może problem leży gdzie indziej. Może tam u ciebie w pracy te różnice jakoś szczególnie dają się odczuć, co? Dawał ci kiedyś ktoś do zrozumienia, że powinnaś "znać swoje miejsce" i dlatego jesteś teraz aż tak ostrożna?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:56   #2867
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ech...może nie tak chciałam napisać , ale czuję się teraz jak Pranie w Londynie . Nie patrzę na to ile znajomi mają pieniędzy. Gdyby inne asystentki były normalne to może by było inaczej . Połtora roku temu jak zaczęłam tam pracować to za bardzo nikogo nie znałam , po 3 miesiącach była organizowana impreza dla pracowników-świąteczna w grudniu . Bardzo formalna, sukienki wieczorowe i garnitury . Zadna asystentka nie chciała iść , ja poszłam bo wszystcy lekarze i pielęgniarki nalegali że muszę bo się lepiej poznam bo w pracy nie ma jak . Zgodziałm się . On przyszedł i się zapytał czy wiem gdzie to jest , póxniej przyleciał z wydrukowaną mapką jak tam dojechac , a dzień później przyszedł i przy innej asystentce zaproponował że mnie zabierze chętnie samochodem bo ma wolne miejsce .Chciał mnie zabrać z domu ale powiedziałam ze lepiej jak się spotkamy pod pracą to nie będzie musiał szukać adresu . No iczekałam 20 minut- nie przyjechał więc wzięłam taksówkę . Przyejchał dużo później tłumaczac ze był jakiś wypadek i korek i był pół godziny za póxno , a ja powiedziałam ze myślałam ze o mnie zapomniał i że wzięłam taksówkę . Ale sobie z nim potanczyłam i to kilka razy siedziałam koło niego, tłumaczył mi wszystko po ang bo nic nie rozumiałam po łosiowemu Zapytał później czy mam jak wrócić ale wcześniej zaproponowała mi pielegniarka że ma wolne miejsce.Póxniej była majówka-też poszłam jako jedyna .I tak minął rok . W tym roku nie poszłam już na imprezę świąteczną bo sytuacja sie powtórzyła i żadna z asystentek nie chciała iść . Ja jedyna jestem młoda . Ale wkrótce nastepna majówka . Głupio mi chodzić samej ale na nią pójdę na pewno . Temat majówki- piraci z Karaibów-strój obowiązkowy Nikt nie wie gdzie jedziemy- tylko 3 osoby . To taka majówka- niespodzianka .

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Kami...znajdzie się kilka osób które wysoko noszą głowy , ale większość jest miła, mi wszyscy lekarze otwierają drzwi ,są uprzejmi i chyba inne asyst. to widzą . Ona się jakoś same barykadują od reszty...ale co ja na to zrobię-praca dla mnie jest najważniejsza i relację z tymi z którymi pracuję w ekipie .
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:00   #2868
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel! ja Cię kopnę w d*** jak się spotkamy Ale faktycznie dziwne te asystentki u was... dlaczego nie chcę chodzić? Ze względu na różnicę w zarobkach? A może mają dzieci, domy na głowie... no bo może Twoje obawy jakieś z kosmosu...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:03   #2869
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Sel, impreza niespodzianka? Super!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 20:04   #2870
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Oli mnie dziś rozbroiła - zażyczyła sobie oglądać moje zdjęcia w ciąży i pyta: "czemu ja się tam schowałam"
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:07   #2871
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oli mnie dziś rozbroiła - zażyczyła sobie oglądać moje zdjęcia w ciąży i pyta: "czemu ja się tam schowałam"
Świetna jest
A mój artysta ostatnio pytał
- Mamo jak to jest, że ty jesteś D... i tata jest D... (D - znaczy nazwisko)
- Bo jesteśmy mężem i żoną
- To jak ja się ożenię z Oliwką, skoro ona ma na nazwisko M... a ja D...? (powiedział ze łzami w oczach)

No to musiałam wytłumaczyć dziecku, że jak się bierze śłub to można zmienić nazwisko i że mamusia kiedyś też miała inne
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:08   #2872
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Sel! ja Cię kopnę w d*** jak się spotkamy Ale faktycznie dziwne te asystentki u was... dlaczego nie chcę chodzić? Ze względu na różnicę w zarobkach? A może mają dzieci, domy na głowie... no bo może Twoje obawy jakieś z kosmosu...
słuszna uwaga + chłopaków którzy nie chcą żeby same laziły do tych lekarzy przystojniaków

HEHE , to dobrze bo już myślałam ze mam szukać na męża kogoś o miom nazwisku a mam rzadkie hehe ale się uśmiałam


Il świetny tekst! a moja mala po kąpieli pokazuje ręce odmoczone i mówi ze ma "stare ręce"
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:10
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:12   #2873
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ja Sel trochę rozumiem - u mnie w kancy też tak jest (i to nie tylko w tej, w poprzedniej także), że asystentki z prawnikami raczej się nie spotykają w okolicznościach pozapracowych. Na lunch też raczej się nie chodzi razem. Może to dziwnie zabrzmi, ale to jakby osobna "kasta", tak jakby nie wypadało, bo przecież jak... z asystentką?? Tu nie chodzi o pieniądze...

Mariola, tego fioletowego próbowałam, jakoś nie bardzo, lepił się Dziś leci locacid na noc, ale myślę, że będę się uśmiechać po więcej próbek

Cotka, zdrówka

Byłam na pilatesku, pierwszy raz, fajne ćwiczenia, trochę mnie lędźwie bolą. W poniedziałek albo wtorek (albo w poniedziałek i wtorek) na siłkę idę i do tego stretching No za te półtorej stówy muszę się nachodzić, a jak się zrobi ciepło to będę za darmo biegać i chodzić z buta do pracy. Dodatkowo na bilecie zaoszczędzę ładnych parę złotych... na jakieś minerałki
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-04 o 20:13
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:13   #2874
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ilonko, dziękuję
oglądam właśnie zdjęcia - piękne
a wiewiórka strasznie słodka
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:13   #2875
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Sel, impreza niespodzianka? Super!
Yhy..Dokładnie się nazywa Niebieska Wycieczka . Kazdy płaci, komitet w ukryciu organizuje zabawę..zawsze są zabawy , zagadki , dobre jedzenie i tance na koniec. Rok temu jezdziliśmy śmiesznym autobusem po górach , bylismy podzieleni na drużyny , przeróżne rywalizacje ...duuużżżo alkoholu i tance w nowej restaracji na szczycie najwyżej góry w Bergen -wjazd kolejką linową Fajnie było

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oli mnie dziś rozbroiła - zażyczyła sobie oglądać moje zdjęcia w ciąży i pyta: "czemu ja się tam schowałam"
I co jej powiedziałaś
Dziewczyny...znacie TO ???Na pewno Ja z dzieciństwa Piękna sentymentalna piosenka...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:17   #2876
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ja się ostatnio zasłuchuję w TYM Cudowne I przy okazji Ona
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:19   #2877
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Hehe, ja bede tłumaczyc na odwrót z nazwiskami
Dzisiaj w kąpieli znów bawilismy się w Walliego i powaznym tonem spytalam małego czy ma rodzeństwo, a on powiedział, ze jeszcze nie, ale będzie miał. Znaczy się - kuma. Bardzo mnie to cieszy. A swoją drogą niezła psychoterapia te „rozmowy z Wall-e”
Tak naprawdę wszędzie tak jest. Te kasty. Nikt nie chce siedziec przy obiedzie z szefem, prawda? trzeba się ciągle pilnowac, uwazac co się mowi. Szefowi się zawsze obrabia d*pę, jakikolwiek by nie był
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:21   #2878
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ilonko ,Mariolu, Pastereczko
ach te dzieci czasami do lez rozbawia

Sel
to jeden z moich ulubionych kawalkow
zazdroszcze tych ciekawych imprez
nie rezygnuj wiecej tylko korzystaj dopoki mozesz
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:23   #2879
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...znacie TO ???Na pewno Ja z dzieciństwa Piękna sentymentalna piosenka...
Ale jaja, nie mogę, jaki klip Nigdy go nie widziałam
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:24   #2880
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zasłuchuję w TYM Cudowne I przy okazji Ona
lubie ja ale tego teledysku nie widzialam jeszcze dobry jest
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.