Essence cz. V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 23:20   #3781
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, nie Ty pierwsza i nie ostatnia, ja też tak robie jak tylko mogę
Jak ten brązer zejdzie to przeżyję prawdziwy, ale to prawdziwy szok!!!
ciekawe czy ktoś kupi w dodatku kup teraz :p jeśli ktoś się skusi to pogratulować zaradności. Wizażanka czy nie, to nikt nikogo do zakupu nie zmusza, a bronzer dostępny w każdej naturze. Ja się nie kuszę Nie wiecie czy jest już limitka na gocławiu? Wybrałabym się jutro, ale kusi tylko zulu, więc nie chce mi się
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:23   #3782
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a tak odbiegając w przyszłość-to która limitowanka może być po ITW?
.
Jedna wielka loteria... Jesteśmy przecież 3 limitki do tyłu (Surfer Babe, Sun Delicious, Return to Paradaise) a już przecież wyszły dwie nowe, za granicą są Denim Wanted i ta druga limitka - nie limitka, śmiem twierdzić, że tam pojawiają się na bieżąco...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:23   #3783
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. V

Kasza Manna, piszesz o tym? http://www.parokeets.com/wp-content/...ni_381_00a.jpg
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:28   #3784
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Dziękuję za linki Kredka brązowa wygląda mi na satynową (uff!) Chociaż i tak wolałabym bardziej mat Bronzer, wydaje mi się, że da efekt perłowy (ten pasek brązowy wygląda mi na mat, ale pozostałe są perłowe). A lakiery, naprawdę mnie kuszą Zwłaszcza Heart Chakra - tylko na niektórych swatchach wygląda na taki pastelowy, chłodny i rozbielony róż () a na innych bardziej na łososiowo-brzoskwiniowy, zdecydowanie w ciepłej tonacji ( ). Jak jest w rzeczywistości

W buteleczce Heart Chakra wygląda na ciepły,łososiowy róż.

Bronzer ma dwa paski perłowe,a trzeci-brązowy zupełnie matowy.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:29   #3785
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Jeśli puder położysz tylko na policzki to czy pod to jeszcze kładziesz podkład lub coś innego?
Tak kładę na podkład Dzisiaj jak tylko wróciłam do domu z nowymi nabytkami to maznęłam się tym bronzerkiem na podkład i róż (czyli na makijaż, który miałam od rana) także dopiero jutro robiąc makijaż tak naprawdę go przetestuję i ocenię efekt
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:30   #3786
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Drugi z lewej, tak tak tak takkkkk
śliczny, ale byłam już tak zła przez wylany na spodnie Zulu, że nie wzięłam
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:41   #3787
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. V

ITW jest w Olsztynie, ale to już było. Kupiłam tylko złoty błyszczyk, raczej z nudy niż z potrzeby. Brązer mnie odstraszył i to skutecznie - zbyt wyrazisty, perłowy i na bank zrobiłabym sobie nim krzywdę, zresztą mam zapas brązerów. Na jakieś 2 lata. Zestawy cieni nie moje, kredek takich nie używam bo się u mnie nie trzymają dłużej niż 5 min. Lakiery mnie nie interesują więc nawet nie patrzyłam.

Ale za to zakochałam się od 1-go użycia w brązerze z różem Sub Club - kupiłam wersje dla blondynek z racji jasnej karnacji i efekt powalił mnie na kolana - niby nic, ale twarz zrobiła się tak przyjemnie odświeżona i rozświetlona... Jakbym wiedziała że to takie cudo... Ech...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 23:41   #3788
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Właśnie pomalowałam paznokcie u stóp ZULU Jest piękny Ma bardziej satynowe wykończenie niż matowe, ale z tego się akurat cieszę. Jedna warstwa pokryła mi dobrze paznokcie, ale nałożyłam dwie

Zabieram się za malowanie pazurków u rąk HEART CHAKRA
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:44   #3789
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. V

Na pewno będziecie wiedziały: czy limitowanka Into the wild weszła u nas dopiero teraz, czy już jakiś czas wcześniej? Kojarzy mi się, że jej zdjęcia w internecie widziałam już dawno. Weszłam dzisiaj do natury, a tam akurat świeżo wystawiona chyba, bo wszystko było jeszcze No i kilka dni temu na pewno jej tam nie było Skusiłam się na lakier brązowy
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:48   #3790
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Na pewno będziecie wiedziały: czy limitowanka Into the wild weszła u nas dopiero teraz, czy już jakiś czas wcześniej? Kojarzy mi się, że jej zdjęcia w internecie widziałam już dawno. Weszłam dzisiaj do natury, a tam akurat świeżo wystawiona chyba, bo wszystko było jeszcze No i kilka dni temu na pewno jej tam nie było Skusiłam się na lakier brązowy
Tak, ITW weszła na dniach
Zdjęcia tej limitki już od dawna krążyły w necie, bo do nas doszła z dość dużym opóźnieniem
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:53   #3791
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Właśnie pomalowałam paznokcie u stóp ZULU Jest piękny Ma bardziej satynowe wykończenie niż matowe, ale z tego się akurat cieszę. Jedna warstwa pokryła mi dobrze paznokcie, ale nałożyłam dwie

Zabieram się za malowanie pazurków u rąk HEART CHAKRA
Haha, widzę że nie tylko ja nocą maluję paznokcie. Wprawdzie nie Essence, ale Bell. Tak mi się łapki trzęsą z oczekiwania na ITW, że nie wiem, co z tego malowania będzie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 23:58   #3792
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Haha, widzę że nie tylko ja nocą maluję paznokcie. Wprawdzie nie Essence, ale Bell. Tak mi się łapki trzęsą z oczekiwania na ITW, że nie wiem, co z tego malowania będzie.
Ja zazwyczaj paznokcie maluje w nocy Tak się już jakoś przyzwyczaiłam.
Trzymam kciuki za opanowanie nerwów związanych z wyczekiwaniem na limitke. Znam to uczucie :brzyda l:

Ok, pomalowałam pazury HEART CHAKRA i to taki typowo łososiowy/brzoskwiniowy kolorek. Różu już prawie w ogóle w nim nie dostrzegam. Bardzo spokojny, delikatny odcień. Nałożyłam dwie warstwy i niestety nadal dostrzegam białe końcówki Jutro może dodam trzecią. Zobaczymy jak będzie wyglądał przy świetle dziennym.

Poza tym, że niedostatecznie kryje to bardzo, bardzo mi się podoba Jak jutro uda mi się złapać na zdjęciu jego prawdziwy kolor to wstawię swatcha

Edytowane przez anulusekk
Czas edycji: 2010-09-10 o 00:08
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:06   #3793
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Essence cz. V

Z tego co widze, seria DW stala sie rzeczywiscie WANTED!
Nie kusilo mnie nic z ITW ale tak mnie zmotalyscie tym Zulu, ze zaczynam sie lamac...
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:09   #3794
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

vril, to jest jakiś dziwny mechanizm psychologiczny. Ja na początku nie byłam zainteresowana niczym, a lakierami to na pewno nie, a teraz boję się, że mi je wykupią.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:09   #3795
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Tak, ITW weszła na dniach
Zdjęcia tej limitki już od dawna krążyły w necie, bo do nas doszła z dość dużym opóźnieniem
Dzięki A byłam pewna, że to moja drogeria opóźniona
Chciałam się jeszcze skusić na jakiś lakier i cień, ale rozsądek zwyciężył
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:22   #3796
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
http://www.parokeets.com/en/2010/09/...d-te-polishes/
Boskie te matowe wzorki. A lakiery chcę wszystkie poza czarnym.
pal licho z tym matem (choć też cuuudny)
ja chcę nowe płytki do wzorków! z obecnych żadne mi sie nie podobają.. w ogóle jakaś wybredna jestem, bo z podstawowej płytki używam tylko 2-3 wzorów
niesamowite są te co robią odbitkę na cały paznokieć
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:24   #3797
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Udało mi się nawet nieźle złapać kolorek

To miało być takie robocze zdjęcie na próbę, ale wyszedł dobry kolor, więc postanowiłam wstawić od razu dziś po pomalowaniu (i stąd ta oliwka wokół paznokcia )
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:30   #3798
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Bardzo ładny, tylko białe końcówki trochę prześwitują, ale może tylko tak na zdjęciu wygląda. Ja się teraz zdecydować nie będę mogła.

A o brązerze doczytałam, że perłowy i z drobinkami.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 00:35   #3799
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Bardzo ładny, tylko białe końcówki trochę prześwitują, ale może tylko tak na zdjęciu wygląda. Ja się teraz zdecydować nie będę mogła.
No właśnie napisałam wcześniej, że końcówki niestety prześwitują. Jutro dodam trzecią warstwę i zobaczymy jak będzie
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 08:15   #3800
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A o brązerze doczytałam, że perłowy i z drobinkami.
Wczoraj dorwałam tester iwypróbowalam na dłoni. Jest faktycznie perłowy, silnie rozświetlający, ale daje dziwny, rózowawy efekt. Ja ten efekt nazywam "szynkowy". Wiecie, chodzi mi o ten odcień metalicznego różu, ktory widać czasem na plastrach szynki, jak się patrzy w dobrym oświetleniu. Taki metaliczny, różowawy połysk. Tak wlasnie wyglądała moja dłoń po wczorajszych testach.

Mnie ta limitowanka nie ubiła, kupiła sobie tylko ten jasny lakier, bo chcę mieć przynajmniej jeden lakier z każdej limitowanki. Zulu czy Desert Fox, tak wyczekiwane przez dziewczyny, zupelnie mi sie nie podobają. Jednak nie dla mnie brązy i szarości

Lemka, to chyba faktycznie jakiś efekt psychologiczny jest - jak nie kupię, to mi wykupią. Ile dziewczyn pluło sobie w brodę, żę nie kupiło rózu Cute as Hell, jak był dostępny w regularnej sprzedaży?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:30   #3801
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Essence cz. V

Dziewczyny, a możecie powiedzieć mi coś o tym eyelinerze w pisaku Essence? Bo wiele osób go poleca, a np. moja współlokatorka nie jest za bardzo zadowolona... I teraz nie wiem, czy warto go kupić...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:46   #3802
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie powiedzieć mi coś o tym eyelinerze w pisaku Essence? Bo wiele osób go poleca, a np. moja współlokatorka nie jest za bardzo zadowolona... I teraz nie wiem, czy warto go kupić...
nigdy nie miałam linera w pisaku, a to dlatego, ze nie wyobrażam sobie jak bym miała się tym malować chyba trochę jak flamastrem....

miałam kiedyś taki liner z aplikatorem/gąbeczką. Byłam bardzo niezadowolona uzyskiwanym efektem i ta końcówka szybko się zniszczyła co skutkowało niedokładna kreską. Już od dawna kupuję tylko linery w pędzelkach i jest pięknie
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 08:49   #3803
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie powiedzieć mi coś o tym eyelinerze w pisaku Essence? Bo wiele osób go poleca, a np. moja współlokatorka nie jest za bardzo zadowolona... I teraz nie wiem, czy warto go kupić...
Ja go mam i dla mnie nie jest jakis super. Końcówka nie jest wcale najcieńśza, i mi sie super cieńkich kresek nigdy nie udało nim zrobić (takie normalne to tak,ale jak mają byc super-slim to nie ),
końcówka wysycha i musze ją nawilżać ;/ oraz troczy sie i potem takie niteczki odstają które wyciągam.
Ale jest bardzo poręczny i jak końcówka jest dobrze nawilzona to jest ok.

Ja się przezuciłam na linery z Inglota i przy nich Essence jest średniakiem
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:02   #3804
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W City Forum w Gdańsku ITW obecne.
Z tego miejsca chciałam serdecznie podziękować klience, która zepsuła nakrętkę i nie dokręciła ostatniego lakieru Zulu, który raczył był spaść na podłogę, rozlać się na moje spodnie i ukochany parasol.
Naprawdę niektóre paniusie niczego się nie nauczą!
U mnie cała rodzina szuka mi Zulu

Żeby tylko nie dali Surfer Babe... Starczy tych wakacyjnych limitek.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:09   #3805
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Essence cz. V

Dzięki Dziewczyny. Hm... To najlepiej jaki kupić? W pędzelku? Macie konkretnej firmy jakiś?

A ten z Inglota to taki, ktory trzeba pędzelkiem ze słoiczka nabierać? Wybaczcie, ale ja zielona jestem w tym temacie

I sorki za off'a...
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:16   #3806
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny. Hm... To najlepiej jaki kupić? W pędzelku? Macie konkretnej firmy jakiś?

A ten z Inglota to taki, ktory trzeba pędzelkiem ze słoiczka nabierać? Wybaczcie, ale ja zielona jestem w tym temacie

I sorki za off'a...
Ten w pisaku jest beznadziejny, jakby rozwodniony i wysycha. Godne polecenia są linery z pędzelkiem z My secret za ok 6zł. Moje ulubione mam 3 kolory i każdy nakłada się idealnie.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:18   #3807
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. V

Z Inglota mam 2 linery w kałamarzu,kosztują 19 zł, mają cieniutki pędzelek , długo sie trzymaja...no wiele zalet mogę wymienić :P

Mam też w żelu w słoiczku z Inglota, głęboka kryjąca czerń - jak się lubisz"babrać" w takich żelach i pędzelkach to może Ci przypadnie do gustu Essence przy nim to szary ;P
Lubię go, ale o dziwo nie jest taki wytrzymały jak ten wyżej. Kosztuje chyba z 30 zł, ale jest meeega wydajny. No i żeby go uzywać dobrze jest miec płyn Duraline z Inlota bo sam w sobie jest bardzo suchy.

Przejrzyj KWC, ponoć Wibo ma fajne linery
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:25   #3808
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Mi bardzo przypadł do gustu liner z pędzelkiem firmy My Secret. Nie jest drogi, a jakościowo to rewelacja!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:28   #3809
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Wczoraj dorwałam tester iwypróbowalam na dłoni. Jest faktycznie perłowy, silnie rozświetlający, ale daje dziwny, rózowawy efekt. Ja ten efekt nazywam "szynkowy". Wiecie, chodzi mi o ten odcień metalicznego różu, ktory widać czasem na plastrach szynki, jak się patrzy w dobrym oświetleniu. Taki metaliczny, różowawy połysk. Tak wlasnie wyglądała moja dłoń po wczorajszych testach.

Mnie ta limitowanka nie ubiła, kupiła sobie tylko ten jasny lakier, bo chcę mieć przynajmniej jeden lakier z każdej limitowanki. Zulu czy Desert Fox, tak wyczekiwane przez dziewczyny, zupelnie mi sie nie podobają. Jednak nie dla mnie brązy i szarości

Lemka, to chyba faktycznie jakiś efekt psychologiczny jest - jak nie kupię, to mi wykupią. Ile dziewczyn pluło sobie w brodę, żę nie kupiło rózu Cute as Hell, jak był dostępny w regularnej sprzedaży?
Masz całkowitą rację z tym różem z Cute as Hell. Jak ten brązer daje efekt szynki, swoją drogą obrazowa nazwa, to ja podziękuję. Do tej pory nie mogę wykończyć różu, który daje taki efekt. No cóż. O kredkach myślę intensywnie, ale kolor złotej w ogóle mi się nie podoba, a brązową cienkiej kredki nie namaluję. Chyba skończę na lakierach.

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny. Hm... To najlepiej jaki kupić? W pędzelku? Macie konkretnej firmy jakiś?

A ten z Inglota to taki, ktory trzeba pędzelkiem ze słoiczka nabierać? Wybaczcie, ale ja zielona jestem w tym temacie

I sorki za off'a...
Wejdź na KWC i poszukaj jakiegoś z dobrymi ocenami. Ogólnie mogę dodać, że mi się pisakiem wygodnie maluje. Mam brązowy z Avonu i bardzo dobrze się spisuje. Takimi małymi z pędzelkami jakoś nie umiem się posługiwać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 09:35   #3810
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Masz całkowitą rację z tym różem z Cute as Hell. Jak ten brązer daje efekt szynki, swoją drogą obrazowa nazwa, to ja podziękuję. Do tej pory nie mogę wykończyć różu, który daje taki efekt. No cóż.
Podejrzewam, że trzeba by umiejętnie miziać po nim pędzlem, aby te trzy kolory rozłożyły się równomiernie. Przejdę się jeszcze dzisiaj do Natury i sprawdzę, bo po testerze miziałam palcem, więc efekt jest inny, niz przy pędzlu. A ja mam ostatnio fazę na lakiery i rozświetlacze, może więc się skuszę?

Chociaz nie podejrzewam, aby ten różo-brązo-rozświetlacz miał by takim hitem jak Cute as Hell. Rozświetlaczy jest na naszym rynku od groma, a taki wściekły róż to ewenement (MAC ma chyba identyczny odcień, no ale cena...).
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.