Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 12:24   #2671
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
W załączniku zdjęcie po aromatycznym cappuccino
jejku kolor śliczny taki naturalny a nie jakiś sztuczny dziękuję Ci bardzo!
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:24   #2672
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez landis Pokaż wiadomość
gdzie w takim razie moge swoj problem wcisnac?
nie chce zakladac nowego tematu a podobnego nie znalazlam jeszcze
jest naprawdę dużo tematów dotyczących farbowania, poszukaj

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
też na platynę kładłaś?
nie, cappuccino nie na platynę w sumie to nie wiem jak określić kolor na który kładłam, wypłukany naturalny blond, przez który przebijały odcienie kurczakakowate

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
jejku kolor śliczny taki naturalny a nie jakiś sztuczny dziękuję Ci bardzo!
nie ma sprawy kolor też mi się bardzo podobał, tylko niestety szybko się wypłukał ale jak ktoś chce zapuszczać naturalki a korci go jeszcze czasem zmiana koloru włosów to jest to dobre rzwiązanie
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-17 o 12:26
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:33   #2673
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
nie ma sprawy kolor też mi się bardzo podobał, tylko niestety szybko się wypłukał ale jak ktoś chce zapuszczać naturalki a korci go jeszcze czasem zmiana koloru włosów to jest to dobre rzwiązanie
dla mnie to idealne rozwiązanie ;D, chcę szamponetki, która się spłucze w 100%, a z doświadczenia wiem, że kiedyś jak używałam innej firmy to jednak kolor do końca się nie spłukiwał
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:17   #2674
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam dziewczyny Jestem wlasnie po pracy,nie spodziewalam sie,ze szef bedzie kazal mi zamiatac hale...Kurzylo sie tak strasznie,ze musialam umyc wlosy...Przyznam,ze staram sie nie czesto myc wlosy (max 2x w tyg.) ale czasem sa sytuacje jak dzis i nic nie poradze,nie moge przeciez chodzic z zakurzonymi wlosami...Jestem zla,bo wczoraj 3 godz. trzymalam maseczke i po darmo Teraz zostawie sobie na godzinke-dzis mam taka jakas z glis kura...Czytalam,ze te maseczki z marketów obciazaja wlosy-mozecie mi wytlumaczyc doslowniej o co chodzi??? Czy nie nalezy tych maseczek zbyt czesto uzywac???
Mierzylam sobie odrost i mam ok 4,5cm czyli wlosy mi rosna standartowo-szkoda,ze nie szybciej
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 07:49   #2675
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

trihomonas maseczki z drogerii obciążają włosy jeśli zawierają SILIKONY, wydaje mi się, że wspomniany Gliss Kur ma ich dużo. Na składach chemicznych nie znam się jakoś wybitnie ale jeśli chcesz dbać o swoje włosy nie obciążając ich to polecam czytać składy i unikać wszystkiego co ma końcówkę "-methicone" albo "-siloxate"
Brawo za piękny cztero i pół centymetrowy odrost
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 10:35   #2676
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja się na kosmetykach do pielęgnacji włosów nie znam, bo nie używam nic innego oprócz szamponu raczej więc się nie mogę wypowiedzieć

ale co tu taka cisza
ja chodziłam do szkoły to sie rozpisywałyście, a mam ferie to nagle nic
chociaż jutro lecę do Anglii na chyba 9 dni więc mam nadzieję, że nie będzie jakoś strasznie dużo do nadrabiania, bo byłoby ciężko
pierwszy raz w życiu za granicą będę i pierwszy raz samolotem, boję się

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-18 o 12:16
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 13:31   #2677
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja się na kosmetykach do pielęgnacji włosów nie znam, bo nie używam nic innego oprócz szamponu raczej więc się nie mogę wypowiedzieć

ale co tu taka cisza
ja chodziłam do szkoły to sie rozpisywałyście, a mam ferie to nagle nic
chociaż jutro lecę do Anglii na chyba 9 dni więc mam nadzieję, że nie będzie jakoś strasznie dużo do nadrabiania, bo byłoby ciężko
pierwszy raz w życiu za granicą będę i pierwszy raz samolotem, boję się
Wiesz, sesja tuż tuż, więc co poniektórzy już z nosem w książkach czy notatkach Ja mam jutro zaliczenie ze statystyki, a śniło mi się dzisiaj, że takie zadania dowalił, że nic nie napisałam Mam nadzieję, że moje sny nie są prorocze

Ja uwielbiam latać samolotem Zabierz mnie ze sobą ! Naprawdę nie masz się czego bać Ja zawsze miałam szczęście, że dzień przed moim wylotem gdzieś, a to jakaś katastrofa lotnicza była, a to jakieś filmy katastroficzne z samolotami w tv puszczali...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 15:19   #2678
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
trihomonas maseczki z drogerii obciążają włosy jeśli zawierają SILIKONY, wydaje mi się, że wspomniany Gliss Kur ma ich dużo. Na składach chemicznych nie znam się jakoś wybitnie ale jeśli chcesz dbać o swoje włosy nie obciążając ich to polecam czytać składy i unikać wszystkiego co ma końcówkę "-methicone" albo "-siloxate"
Brawo za piękny cztero i pół centymetrowy odrost
Dziekuje bardzo za odp. Przyznam,ze maseczki z L'Oreala bardzo mi pasuja (maja silikony ),moje wlosy bardzo ciezko rozczesac po umyciu,bo sa doslownie sztywne (przypuszczam,ze to przez rozjasnienie we wrzesniu) i dlatego uzywam maseczek z silikonami,bo czytalam,ze to wlasnie te nadaja sie do wlosów suchych,zniszczonych itd...Jednak zalezy mi na tym by moje naturalne wlosy,które zapuszczam byly zdrowe,mocne,piekne i wszystko dobre co sie da wiec spróbuje sie przezucic na szampony bez sls i mazidla bez silikonówDzis zaszalalam i kupilam sobie w marokanskim bazarze olejki-kokosowy z wit.E i rozmarynem oraz migdalowy z dodtkiem olejku kokosowego i sezamem Oj bede szalec bede

A Wy dziewczyny uczcie sie uczcie Ja zrezygnowalam ze studíow i ucieklam za granice i tak juz pracuje od kiedy skonczylam 19 lat...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 15:20   #2679
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny szalone jesteście, piszecie i piszecie i że tematów Wam nie brak

Obejrzałam fotki jakie dołączyłyście, wszystkie super macie włosy

Moje włosy coraz ciemniejsze, nawet nie wiedziałam że takie ciemne blond posiadam
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 16:43   #2680
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

mój odrost ma się co raz lepiej
a do mojej kolekcji kosmetyków dołączył oczekiwany olejek rewitalizujący z Himalaya Herbals
nie mogłam go nigdzie znaleźć zamówiłam w jednej aptece i mój TŻ mi odebrał wczoraj i już nie mogę się doczekać aż go użyję, pewnie na całą noc w skalp i w długość a rano umyję.
Po nim i po ampułkach z Radicala to dopiero mój odrościk ruszy z kopyta
Ampułki zawsze na mnie działały, olejek też w porost ale i dodawał blasku itp. jednak długo go nigdzie nie widziałam... stąd ta przerwa.

A z innej beczki, bo czytałam tu o ślubach, ja to do ślubu jeszcze trochę pewnie, ale w tym roku planujemy zamieszkać razem z TŻ'etem
Już się doczekać nie mogę.

Przede mną póki co, przebrnięcie przez pierwszy rok studiów szczęśliwie i bez żadnych poprawek oraz warunków
oraz zdanie w końcu prawka pierwsze podejście sama schrzaniłam, stres itp. ale pozostałe 2 - zostałam oblana po złości egzaminatorów, jednemu to w sumie bo się śpieszyło mu na "zakładowego sylwestra" ale cóż... wierzę że tym razem się uda.
Najbardziej boli to że to tyle kosztuje
No i jeszcze sprawa pt. "oczekiwanie na naturalki i długie piękne włosy"
Trzymajcie się i nie gadać mi tu tyle o farbach
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 17:15   #2681
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja z moim TŻ jestem ok 5 lat, ale nie śpieszy mi sie ani do ślubu ani do mieszkania razem :p jakoś mnie to przeraża, kocham swojego TŻ całym serduszkiem, ale jakos wole poczekać. Młoda jeszcze jestem więc zdąrze z tym wszystkim, narazie cenie sobie swoją przestrzen i to że czasami moge sobie posiedzieć zupełnie sama nawet bez TŻ, czasami ta izolacja ze światem trwa kilka dni. Chociaż on już nalegał na wspólne mieszkanko mi sie nie śpieszy, bo jak chcemy to "wprowadzamy sie do siebie" na kilka dni i to mi wystarczy. Co do studiowania, to powinnam już kończyć studia, ale po ogólniaku zachciało mi sie pracować i miałam przerwe i teraz jestem na 2 roku. Właśnie robie sprawozdanie na inżynierię materiałową a przy okazji siedze z olejem z pestek winogron na głowie Bardzo fajny, moje włoski go polubiły
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami


Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-01-18 o 17:19
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 17:57   #2682
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja akurat z tych ludzi "dusza towarzystwa" i nie lubię siedzieć sama, chyba że się uczę ale w końcu będziemy mieli duże raczej mieszkanko, zawsze mogę iść do drugiego pokoju
Poza tym nie chcemy już mieszkać ze swoimi rodzicami, a takie opcja "wprowadzania się na parę dni" u nas raczej jest niemożliwe
Ewentualnie nocowanie czasami, ale to nie to samo...
Zawsze byłam jakaś dojrzalsza od swoich rówieśników i bliżej mi było do stałego związku etc. Jednak wspólne zamieszkanie nie oznacza że trzeba od razu brać ślub, prawda?
Przy tej okazji, chcemy zobaczyć jak nam będzie "wychodziło" wspólne zamieszkanie.
Wg mnie błędem jest u niektórych (nie u każdego rzecz jasna) zamieszkanie razem dopiero po ślubie i okazuje się że takie osoby nie potrafią się uzupełniać i funkcjonować razem na co dzień.
W naszym przypadku, wspólne zamieszkanie polepszy tylko nasze relacje i wzmocni, tak sądzę

Olejek winogronowy stosujesz też na skalp? Czy jak ?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-01-18 o 17:59 Powód: literówka
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:17   #2683
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak na skalp też stosuje winogronowy, chociaż to dopiero moje 2 użycie tego oleju, bo nie znalazłam mojego faworyta kokosowego ale ten też jest niezły, i w dodatku tani, za butle 500ml zapłaciłam 11 zł. Ja też jestem duszą towarzystwa ale czasami potrzebuje spokoju i odpoczynku od mojego TŻta 5 lat to też stały związek ;p wiemy, że bedziemy razem i weźmiemy ślub ale nie myślimy kiedy poprostu. A mieszkac będzie sie nam dobrze bo co jakis czas mieszkamy razem tzn np tydzień. najdłużej było prawie miesiąc. Ale jak Wy nie macie takiej możliwości to sie nie dziwie że się cieszycie. Pamietam jak byłam młodsza to tylko czekałam aż np wyjedziemy na wakacje albo będzie jakaś okazja do mieszkania razem chociaż kilka dni teraz to już troszke spowszedniało, chociaż zawsze ciesze sie, jak moge zasnąć wtulona w mojego TŻ
a tak na temat, to mam manie podcinanaia końcówek ;/ a chce zapuscic kłaczki do jeszcze dłuższych, ale jak bede je ciagle ciachać to nie będą dłuższe. I co najważniejsze są zupełnie zdrowe końce i nierozdwojone. Musze sie jakos powstrzymać, chyba pochowam wszystkie nożyczki w domu ;p
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:27   #2684
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

No właśnie gdybyśmy mogli sobie czasem pomieszkać razem było by fajnie, tylko mi potem ciężko się rozstać by było bo się szybko do dobrego przyzwyczajam ;p a poza tym mamy wielką okazję z tym mieszkaniem i potem się może już taka nie zdarzyć a że remoncik czeka nas nie mały to wszystko też troszkę potrwa

No to chowaj nożyczki, ja też musiałam się powstrzymać i się udaje póki co dobra, uciekam, jeśli będę to późnym wieczorem.

__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:39   #2685
Tamara87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja scielam moje piekne wlosy i zal mam do siebie , terz mam 2 cm odrosty i tez zal jest ze z jasnego blondu walnelam sie na czekolade , jestem z wami !!
Tamara87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:47   #2686
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja się wprowadzam do faceta od razu jak skończę 18 lat...
to nie jest takie "bo nie wytrzymam bez niego" tylko w domu mam nieciekawą sytuację i spartańskie warunki no i tak będzie lepiej...

my już dużo dni i nocy spędziliśmy razem także nie powinno być żadnych komplikacji, w domu staramy się sobie pomagać, ogółem powinno być ok

wpatrywałam sie we włosy i jednak ten odrost jest juz widoczny, jedynie problem w tym, że ma taki sam kolor, ale inny refleks, więc trzeba dobrze światło ustawić żeby zobaczyć oczywiście farba ma rudy refleks a naturalne zwykły taki popielaty

ja mam teraz problem... będę musiała zrobić sobie małą przerwę z radicalem, bo akurat kończy mi się jedno opakowanie a tam raczej nie kupie drugiego w Anglii jak przyjadę to od razu polecę do apteki kupić

Tamara87, cieszę się bardzo
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 20:55   #2687
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witamy i do zapuszczania zachęcamy mam pytanie czy któraś z Was stosowała coś aloesowego do włosów? mam na myśli jakiś żel bądz ekstrakt który ma powyżej 90% miąższu z aloesu. Podobno jest rewelacyjny. pytałam w aptekach i w necie znalazłam tylko aloes do picia ;p a ja chce taki abym mogła go stosować jako maseczke. obił mi się o uszy gdzies na wizażu żel aloesowy z rossmana, czy któraś z dziewczyn widziała go na własne oczy ? ;P znalazłam coś takiego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24911 niby ma 98% ekstraktu, ale sam aloes jest daleko w składzie, widziałam taki który miał na drugim miejscu aloes, ale w cenie ponad 100 PLN za 150 ml. Zrobie wycieczke do rossmana po ten żelik chyba, bo znalazłam opinie wizażanek które twierdzą, że przyspiesza porost, a to coś dla nas aby naturalki szybciej rosły. Oto troche wiecej szczegółow na ten temat, może komuś sie przyda? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=280988 aaaaa właśnie przeczytałam opinie na KWC i dziewczyny tam piszą że już wycofany ze sprzedaży ;( musze poszukać coś innego...
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami


Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-01-18 o 20:59
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 21:24   #2688
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja ze swoim tż jestem 3,5 roku , od 2,5 mieszkamy razem, i teraz nie wyobrażam sobie, że mogli byśmy mieszkać osobno oboje musielismy wynajmować pokoje i osobno nie było sensu tego robić a teraz mieszkamy w cudownej kawalerce

w grudniu tż poprosił mnie o rękę i właśnie zaczynamy planować ślub

i dlatego muszę zadbać o wloski , przyspieszyć ich wzrost, bo kurcze inaczej ciężko to widzę ... mam nadzieję, że szybko będą mi rosły ....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 00:20   #2689
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja ze swoim jesteśmy razem lekko ponad 2,5 roku. A pierwszy raz się poznaliśmy jak ja miałam 7 lat a on 8
Nie jesteśmy jeszcze zaręczeni, więc trudno mi powiedzieć kiedy ślub.
Ale obliczam że na zapuszczenie pięknych i naturalnych włosów na to wielkie i ważne wydarzenie mam jakieś 2,5 roku pewnie coś takiego
Więc mam trooochę czasu i mogę spać spokojnie a moje włoski mają rosnąć, rosnąć i pięknieć!
Mam nadzieję że już we wakacje będą świetne (na nasze 3 lata - 6 lipca) potem jeszcze lepsze na święta (w końcu sobie zrobię piękne loki na błyszczących włosach i to z gigant odrostem).

Cieszę się że TŻ tak mnie dopinguje w zapuszczaniu włosów no i głównie w zapuszczaniu naturalek. A to krytyką jak to je zmęczyłam i zniszczyłam, jakie to siano miałam i pochwałami jakie są miękkie teraz i że widać że rosną, że będą jeszcze piękniejsze
Taki doping mi dużo daje, współczuje dziewczynom które nie mają od nikogo wsparcia, zwłaszcza od najbliższych. Bez takiej pomocy pewnie byłoby mi trudno. Oraz bez pieniędzy na niektóre kosmetyki
Ale najważniejsze jest wsparcie i samozaparcie!
Nie dać się farbom chociaż jest ciężko

ps. co do tego soku z aloesu, też widziałam wszędzie butle do picia, ale jak myślicie można nim skórę głowy smarować? Ja się zastanawiam i kto wie, może zaryzykuje hm... Ale muszę przestudiować na ten temat, co nie co, poza tym zdobyłam olejek z Himalay'i który mi pomaga i miałam mieć już odwyk od zakupów "włosowych" dopóki wszystkiego nie wykończę ;p

Dobranoc
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2011-01-19 o 00:23 Powód: p.s
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 09:32   #2690
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja z moim TŻ prawie 3 lata jestem Jeszcze 3 miesiace i rocznica;P Ale mamy dlugie staże dziewczynki

Uzywam juz drugi dzien Nisimu i powiem Wam ze wlosy mam po nim fantastyczne ! Takie gladkie i mile w dotyku I dluzej pozostaja swieże
Dlugosc odrostu na dzien dzisiejszy to 14.5 cm Zdam relacje za jakis czas czy cos na mnie dziala moja kuracja
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 09:41   #2691
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja z Tż jestem prawie 4,5 Nie mieszkamy razem JESZCZE, chociaż jesteśmy już blizej niz dalej do tego. Slubu nie planujemy, dobrze nam sie zyje bez tego byc moze wezmiemy slub, nie mowie że nie, ale są to czasy raczej odległe.

Planuję ściąć włosy do naturalnych czyli do ramion gdy będę już 20 miesięcy bez farbowania czyli w maju !
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:14   #2692
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Ja z moim TŻ prawie 3 lata jestem Jeszcze 3 miesiace i rocznica;P Ale mamy dlugie staże dziewczynki

Uzywam juz drugi dzien Nisimu i powiem Wam ze wlosy mam po nim fantastyczne ! Takie gladkie i mile w dotyku I dluzej pozostaja swieże
Dlugosc odrostu na dzien dzisiejszy to 14.5 cm Zdam relacje za jakis czas czy cos na mnie dziala moja kuracja
co się dziwić, skoro napakowane chemią i silikonami :P też podobały mi się moje włosy po nisimie, ale szkoda, że to sztuczny efekt

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Ja z Tż jestem prawie 4,5 Nie mieszkamy razem JESZCZE, chociaż jesteśmy już blizej niz dalej do tego. Slubu nie planujemy, dobrze nam sie zyje bez tego byc moze wezmiemy slub, nie mowie że nie, ale są to czasy raczej odległe.

Planuję ściąć włosy do naturalnych czyli do ramion gdy będę już 20 miesięcy bez farbowania czyli w maju !
ooo, to już lada moment
ja mam wrażenie, że mój odrost ciągle stoi w miejscu, nie wiem jak to możliwe


Dziewczyny, czy tylko ja tu jestem singielką?
Ja niedawno rozstałam się z facetem po ok. 2,5 latach związku. Żyję w przekonaniu, że zasługuję na faceta, który będzie mnie szanował Zresztą każdy człowiek zasługuje na szacunek. Niestety w tym związku miałam swojego "pana" a nie partnera. Ale cóż, serce nie sługa. Cieszę się, że zrobiłam krok do przodu i nie tkwię w tym chorym i toksycznym związku. Żałuję tylko, że zmądrzałam dopiero teraz...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:25   #2693
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cześć kobitki, dawno się nie odzywałam, ale melduję że cały czas jestem z Wami i trzymam się dzielnie w zapuszczaniu naturalek. Dziś mija równiutkie 6 miesięcy bez farby i powiem Wam szczerze, że już nawet nie myślę o farbowaniu, więc chyba najgorszy okres mam za sobą. Ostatnio podcięłam jakieś 5 cm włosów i pozbywam się powoli tych zniszczonych farbowańców, chociaż jeszcze długa droga przede mną do ich całkowitego unicestwienia. Włoski są w coraz lepszej kondycji więc warto trwać w postanowieniu, a z otoczenia słyszę ostatnio coraz więcej komplementów co do mojego naturalnego kolorku. Nawet z tymi moimi siwulcami się już pogodziłam i uważam, że całkiem ciekawie to wygląda, tak oryginalnie. No i teraz widzę, że moje naturalki najlepiej pasują do mojej karnacji. Cieszę się, że Wy również dalej trwacie w postanowieniu powortu do naturalnego kolorku i że jest Nas coraz więcej. Trzymam za Was wszystkie kciuki i gratuluję "ślubującym" dziewczynom.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:46   #2694
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Natalisis, super, że to już pół roku ! My również trzymamy za Ciebie kciuki

A mnie jakiś kryzysior dopada, mam ochotę coś zrobić z włosami, mimo, że chcę je zapuścić i chcę wrócić do naturalek...

Może szamponetkę sobie walnę, choć nie wiem Korci mnie, żeby wycieniować górną warstwę włosów, tam mam największe siano, od spodu włosy są fajne gładkie nawet bym powiedziała i są o niebo zdrowsze od tych włosów na zewnątrz... Ale kolejny minus jest taki, że mam bardzo cienkie włosy i mało ich...
Chciałabym mieć już 60 cm naturalek
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:33   #2695
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Tak to już niedługo gdy pozbędę się tych spranych farbowańców
Od roku miałam tak, że parę siwych włosów mi się pokazywało, ale je wyrywałam (wiem nie powinnam) i dziś próbowałam ich poszukać, i już nie znalazłam, może już mi nie rosną białasy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:10   #2696
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Dlugosc odrostu na dzien dzisiejszy to 14.5 cm Zdam relacje za jakis czas czy cos na mnie dziala moja kuracja
a ile czasu mineło od ostatniego farbowania u Ciebie??
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:32   #2697
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a ile czasu mineło od ostatniego farbowania u Ciebie??
W podpisie ma "Zapuszczam naturalki od 12.02.2010 ", więc podejrzewam, że 11 miesięcy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:00   #2698
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy tylko ja tu jestem singielką?
xyolax nie tylko Ty jesteś singielką, ja również. Jakoś nie mogę trafić na tego "odpowiedniego" ;]
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:02   #2699
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

byłam u fryzjerki i pomalowałam włosy tlenione pod kolor odrostu...
super. teraz już na pewno wytrwam w powrocie do swoich własnych
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:08   #2700
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax nie tylko Ty jesteś singielką, ja również. Jakoś nie mogę trafić na tego "odpowiedniego" ;]
no to
Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
byłam u fryzjerki i pomalowałam włosy tlenione pod kolor odrostu...
super. teraz już na pewno wytrwam w powrocie do swoich własnych
wstaaaaaw zdjęcie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.