Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 17:14   #3181
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziwne.. O tej nadżerce się dowiedziałam jak jeszcze chodziłam do przychodni normalnie.. Ale małpa była taka niedelikatna, że miałam ochotę wyjąć ten wziernik i ją w łeb zdzielić No a resztą zajął się już mój obecny gin (facet zresztą)
trzeba było, może b y coś zapamiętała
też mam gina faceta, już drugiego, wcześniej były ze 4 kobitki, ale nie mogły między sobą ustalić wersji
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:15   #3182
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że trzeba ją wymrozic, bo jest przyczyną wlasnie stanow zapalnych, o ktorych mowiłas...



ja też nie próbowałam ale wystarczy mi, że czułam zapach tego lateksu ktory mnie po prostu odrzuca

u mnie tez zmniejsza..i to bardzo a co dopiero mają TŻ powiedziec
czyli mamy tak samo mi się z gumą bawić nie chce nawet
nic nie mówi bo jest dobrze jakby musiał wkładać to by pewnie marudził
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:16   #3183
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;2683589 8]dziewczyny mam do Was sprawe domyslam sie ze probowalyscie wielu farb blond, a ja potrzebuje porady, wiec rozjasnilam troche wlosy sprejem joanny i aktualnie mam wlosy jak na zdjeciach 1. w pomieszczeniu, 2. w słoncu na dworze, wiem okropne rozjasniac dalej czy jakąś farba da rede cos ochłodzic odcien? myslalam o farbie garnier c10, eh doradzcie cos[/QUOTE]

Zaraz okropne. Może nie mój kolor ale tragedii nie ma Czymś z popielem ochłodzisz

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ojjj to współczuje...rzeczywiscie miałaś kiepskie doswiadczenia
a może zle dobrane mialas tabletki??
ja póki co (odpukać) straaasznie chwale sobie ten cud medycyny
Nie wiem czy były źle dobrane. O dziwo zanim 1 raz mi przepisano robiła babka jakieś badania A później jak zmieniałam na Yasmin to już badań nikt mi nie robił. Widać nie każdemu ten cud dany - a szkoda bo faktycznie można było kiedy się chce i jak się chce i żadnych przerw na szukanie i wyjmowanie gumki nie było To jest jednak trochę upierdliwe
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:17   #3184
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

ja mam gina faceta zawsze jak do niego włażę to ma uśmiech i po badaniu jeszcze tekst pokaże Pani jeszcze piersi obadamy no wiem że to normalne ale on mnie rozśmiesza
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:18   #3185
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czyli mamy tak samo mi się z gumą bawić nie chce nawet
nic nie mówi bo jest dobrze jakby musiał wkładać to by pewnie marudził
z gumą nie ma żadnej zabawy, bo te wszystkie czynnosci z nia zwiazane psują całą zabawę
noo pewnie taak, by marudził ze to tak jakby lizac lizaka przez papierek

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam gina faceta zawsze jak do niego włażę to ma uśmiech i po badaniu jeszcze tekst pokaże Pani jeszcze piersi obadamy no wiem że to normalne ale on mnie rozśmiesza
hahahaha mega
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:19   #3186
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dziekuuuje
A mojego to udawała, że nie widzi jak napisałam, że skradnę włochale

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
trzeba było, może b y coś zapamiętała
też mam gina faceta, już drugiego, wcześniej były ze 4 kobitki, ale nie mogły między sobą ustalić wersji
Dramat. Ci lekarze to mnie załamują momentami

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam gina faceta zawsze jak do niego włażę to ma uśmiech i po badaniu jeszcze tekst pokaże Pani jeszcze piersi obadamy no wiem że to normalne ale on mnie rozśmiesza
Hehe no jak taka pacjentka przychodzi to i on się bardziej cieszy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:19   #3187
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam gina faceta zawsze jak do niego włażę to ma uśmiech i po badaniu jeszcze tekst pokaże Pani jeszcze piersi obadamy no wiem że to normalne ale on mnie rozśmiesza
No ten mój tez taki wporzadku
Ale sie zbiłam z tropu teraz z ta nadzerka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 17:22   #3188
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy były źle dobrane. O dziwo zanim 1 raz mi przepisano robiła babka jakieś badania A później jak zmieniałam na Yasmin to już badań nikt mi nie robił. Widać nie każdemu ten cud dany - a szkoda bo faktycznie można było kiedy się chce i jak się chce i żadnych przerw na szukanie i wyjmowanie gumki nie było To jest jednak trochę upierdliwe
ja biore Yasminelle, są chyba najsłabsze z tabsow na mnie działają idealnie.
noo to szukanie, zakładanie..upierdliwe, dokładnie jak mowisz i nie można we wszystkich miejscach
zawsze możesz się przebadac dokładnie i sprobować jeszcze raz, moze tym razem by sie udało
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:23   #3189
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No a spróbujcie najpierw tak żeby on włożyła palce; najpierw jeden potem dwa, żebyś się delikatnie rozluźniła - to nie będzie tak bolało przy wkładaniu. Mnie pomaga



Masz rację i za to gumki mnie wnerwiają.. ale mam uraz do tabletek i do nich nie wróce Więc albo albo - jedno woleć

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------



Jak to.. nie trzeba? Ja miałam normalnie 2 razy zabieg wymrażania
zawsze mam dluga gre wstepna- 69, albo oralik... ale nie pomaga i palucha wiecej jak jednego mi nie wsadzi bo w łeb

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Bunny Ty chcesz chyba nabić "czytalność" naszego wątku, jak to google zaindeksuje, to tu będzie wejść...
nie bo nie padly slowa na p....

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No tak mi lekarze mówili... że jest mała i nie ma co jej ruszać
Źle mówili?? To moze ja przez to mam te problemy
jak jest mala i niegrozna to sie nic z nia nie robi- kazdy zabieg wymrazania to potem ryzyko w ciazy ze beda klopoty- z nadzerka tak naprawde robi sie porzadek po porodzie.
moja sis tez ma i nic z tym nie robia jej ginowie.

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Też
A mam uraz bo najpierw (mimo przestrzegania tego by co roku robić od nich przerwę) błona śluzowa mi się wysuszyła niemal do zera i miałam krwawienia.. A potem zaczęły się jaja z prolaktyną - samo to już było uciążliwe bo mój organizm zachowywał się jakby był w ciąży - ciągle chciało mi się spać, miałam mleko w piersiach (co mojego TŻta bawiło ).. Byłam przez to w szpitalu i brałam na to cholernie drogie leki przez 4 m-ce których efekty uboczne (utrzymujące się przez cały czas kuracji) spowodowały, że ten czas był praktycznie wycięty z życia albo non stop chciało mi się wymiotować.. albo jak nie wymiotowałam to kręciło mi się w głowie Nigdy więcej.. Wolę się już męczyć z gumkami niż do tego wrócić
OMG to mialas nawet gorzej niz ja

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wiesz nie chcę was tu straszyć broń boże - bo pewnie takie "okazy" trafiają się niezwykle rzadko. Ale na mnie trafiło i trudno jakoś musimy sobie radzić
ja tez jestem widocznie takim okazem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:24   #3190
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A mojego to udawała, że nie widzi jak napisałam, że skradnę włochale


widziała, widziała ale latała do kuchni bo obiad się robił wiec potem podziekowałam wszystkim razem
wiesz, jakby to ode mnie zależało, to bym Ci dała kilka brakujących cm, do tego wymarzonego przedłuzenia
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:25   #3191
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zaraz okropne. Może nie mój kolor ale tragedii nie ma Czymś z popielem ochłodzisz
hehe tylko czym, masz jakis pomysł?
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 17:33   #3192
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Lady- nazwa Twojego bloga hahaha no po prostu strzał w 10 !!

a propos zakupow to dziś poluje na sukienke asos mam nadzieje, ze snip mi dobrze ustrzeli

lece na miasto Blondyny
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:36   #3193
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja biore Yasminelle, są chyba najsłabsze z tabsow na mnie działają idealnie.
noo to szukanie, zakładanie..upierdliwe, dokładnie jak mowisz i nie można we wszystkich miejscach
zawsze możesz się przebadac dokładnie i sprobować jeszcze raz, moze tym razem by sie udało
Pewnie masz rację, ale przyznam się, że się boję zwyczajnie - wtedy miałam farta trochę bo wypadło jakoś w wakacje.. ale teraz nie wyobrażam sobie powtórzenia takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zawsze mam dluga gre wstepna- 69, albo oralik... ale nie pomaga i palucha wiecej jak jednego mi nie wsadzi bo w łeb
Nawet jak będzie tak mega mega delikatny ? Hmm to już nie wiem co by tu więcej Ci poradzić skoro wyżej wymienione nie skutkują..
Heh.. mnie zawsze w✂✂✂✂iało bo ja mówiłam o tym ginekologowi to twierdził, że widocznie za krótka gra wstępna, albo za małe nawilżenie, że delikatniej albo coś tam jeszcze innego.. No ale jaka za krótka gra wstepna, jak się ze mnie leje to już chyba wiekszego nawilżenia nie trza?
Widać tak musi być, ja nie znalazłam na to innego sposobu. Faktycznie jak mówisz, TŻ się cieszy z jednej strony, że ciasno jak z dziewicą ale z drugiej też się martwi bo nie chce mi sprawiać bólu..
A przecież nie o to w tej całej zabawie chodzi

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widziała, widziała ale latała do kuchni bo obiad się robił wiec potem podziekowałam wszystkim razem
wiesz, jakby to ode mnie zależało, to bym Ci dała kilka brakujących cm, do tego wymarzonego przedłuzenia
Ach kochana jesteś

[1=881a135baa34e075ff271ac 6ad77e43317518c11;2683622 6]hehe tylko czym, masz jakis pomysł?[/QUOTE]

Ja mogę być tutaj nieobiektywna bo ostatnio jestem zauroczona farbami majirel/majiblond Więc celowałabym w jakiś kolorek od nich

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Lady- nazwa Twojego bloga hahaha no po prostu strzał w 10 !!

a propos zakupow to dziś poluje na sukienke asos mam nadzieje, ze snip mi dobrze ustrzeli

lece na miasto Blondyny

Ooo to powodzenia i jak kupisz koniecznie się w niej nam zaprezentuj
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:40   #3194
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, ale przyznam się, że się boję zwyczajnie - wtedy miałam farta trochę bo wypadło jakoś w wakacje.. ale teraz nie wyobrażam sobie powtórzenia takiej sytuacji



Nawet jak będzie tak mega mega delikatny ? Hmm to już nie wiem co by tu więcej Ci poradzić skoro wyżej wymienione nie skutkują..
Heh.. mnie zawsze w✂✂✂✂iało bo ja mówiłam o tym ginekologowi to twierdził, że widocznie za krótka gra wstępna, albo za małe nawilżenie, że delikatniej albo coś tam jeszcze innego.. No ale jaka za krótka gra wstepna, jak się ze mnie leje to już chyba wiekszego nawilżenia nie trza?
Widać tak musi być, ja nie znalazłam na to innego sposobu. Faktycznie jak mówisz, TŻ się cieszy z jednej strony, że ciasno jak z dziewicą ale z drugiej też się martwi bo nie chce mi sprawiać bólu..
A przecież nie o to w tej całej zabawie chodzi



Ach kochana jesteś



Ja mogę być tutaj nieobiektywna bo ostatnio jestem zauroczona farbami majirel/majiblond Więc celowałabym w jakiś kolorek od nich

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------




Ooo to powodzenia i jak kupisz koniecznie się w niej nam zaprezentuj
mi tez gin mowil zeby wydluzac gre wstepna ale ile mozna
kiedys jak tak probowalam przeciagac to w koncu mi sie calkiem odechcialo
widocznie taki nasz los i tak ma byc... juz sie przyzwyczailam ze start jest niemily ale przynajmniej potem jest bosko...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:41   #3195
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A mojego to udawała, że nie widzi jak napisałam, że skradnę włochale



Dramat. Ci lekarze to mnie załamują momentami



Hehe no jak taka pacjentka przychodzi to i on się bardziej cieszy
nie no ile on sie naogląda takich rzeczy ja pewnie przewrażliwiona
ale jak mówiłam Tż o tym to mówi pewnie cycki chciał pomacać stary zbok
wcześniej chodziłam do starszego takiego to też był w porządku namawiał mnie żebym rzuciła papierosy i zainwestowała w szczepionkę przeciw rakowi szyjki macicy
ale przynajmniej czekał za kotarką aż się rozbiorę i będę gotowa za to ten młodszy włazi raz dwa i stoi i patrzy trochę mnie krępuje
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 17:49   #3196
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
widocznie taki nasz los i tak ma byc... juz sie przyzwyczailam ze start jest niemily ale przynajmniej potem jest bosko...
Ja już się chyba przyzwyczaiłam, ale nie powiem czasem mnie to wkurza


Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie no ile on sie naogląda takich rzeczy ja pewnie przewrażliwiona
ale jak mówiłam Tż o tym to mówi pewnie cycki chciał pomacać stary zbok
wcześniej chodziłam do starszego takiego to też był w porządku namawiał mnie żebym rzuciła papierosy i zainwestowała w szczepionkę przeciw rakowi szyjki macicy
ale przynajmniej czekał za kotarką aż się rozbiorę i będę gotowa za to ten młodszy włazi raz dwa i stoi i patrzy trochę mnie krępuje
To mu to powiedź U mnie ten prywatny ma taki wieeeeeelki gabinet.. że od kotarki do fotela to trzeba niezły kawałek przejść - i popitalaj z gołą dupą taki kawał
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:02   #3197
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja już się chyba przyzwyczaiłam, ale nie powiem czasem mnie to wkurza




To mu to powiedź U mnie ten prywatny ma taki wieeeeeelki gabinet.. że od kotarki do fotela to trzeba niezły kawałek przejść - i popitalaj z gołą dupą taki kawał
no ja właśnie prywatnie do niego chodzę do tamtego zresztą też prywatnie chodziłam ale potem tamten na urlopie był to poszłam do tego to co mam mu powiedzieć niech się Pan nie gapi na mnie

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Lady- nazwa Twojego bloga hahaha no po prostu strzał w 10 !!

a propos zakupow to dziś poluje na sukienke asos mam nadzieje, ze snip mi dobrze ustrzeli

lece na miasto Blondyny
chociaż nazwa się udała
powodzenia
i koniecznie pokaż
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:09   #3198
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Wszystkie są i jest ich pełno. Kupiłam dwie poprzednim razem w obawie, że mi znikną, ale znów było ich pełno
Następnym razem zrobię zdjęcie i wam pokażę


Padłam: http://www.youtube.com/watch?v=78fud1dKRfc
U mnie tez ich pełno
Ale jeszcze nie kupiłam.Sa aż tak dobre?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:22   #3199
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja właśnie prywatnie do niego chodzę do tamtego zresztą też prywatnie chodziłam ale potem tamten na urlopie był to poszłam do tego to co mam mu powiedzieć niech się Pan nie gapi na mnie
Ja to ostatnio miałam chęć mu powiedzieć, że powinien mieć takie jednorazowe fartuszki, żeby można było sobie założyć do badania a nie chodzić z gołym tyłkiem, a i biust łatwiej by było zbadać. Tyle co bierze za wizytę to jakby to kupił to by nie zbiedniał

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
U mnie tez ich pełno
Ale jeszcze nie kupiłam.Sa aż tak dobre?
Jak na sklepową maskę a trochę ich już użyłam to muszę powiedzieć, że moje włosy ją kochają


Aaaah widziałam w rossmanie dziś - ta odżywka z olejkiem z babasuu w promocji 2,99
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 18:25   #3200
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Encha
strasznie drogie już, a do końca roku ma jeszcze podskoczyć. Pamiętam jak kiedyś najtańsze fajki kosztowały 3.75, a na L&my 5 zł to już była super kasa!

Lady
w Sarbinowie
Nie wiem,czy się zamieniłam, ale cycki masz dobre, a duże ! Za to można Ciebie nienawidzić, o!


Czekoczeko
Mam tak samo. Wizualnie bywają tragiczne, a w dotyku są całkiem spoko.
Ale zauważyłam też, że już mniej mi się plączą ;D i w ogóle coraz lepszy stan

Paulinka
Ghyhyhy, już planuję wielkie tournee po sklepach w jakimś większym mieście niż moje



Mada faka znowu byłam w Rossie i kupiłam:
- odżywkę z Glisskura do włosów matowych i łamiących się b/s
-chusteczki do demakijażu Rossmannowskie
Zobaczymy co to będzie..
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 18:44   #3201
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to ostatnio miałam chęć mu powiedzieć, że powinien mieć takie jednorazowe fartuszki, żeby można było sobie założyć do badania a nie chodzić z gołym tyłkiem, a i biust łatwiej by było zbadać. Tyle co bierze za wizytę to jakby to kupił to by nie zbiedniał



Jak na sklepową maskę a trochę ich już użyłam to muszę powiedzieć, że moje włosy ją kochają


Aaaah widziałam w rossmanie dziś - ta odżywka z olejkiem z babasuu w promocji 2,99
na pewno by nie zbiedniał
ja to zawsze w kiecce idę sciągne majcioszki i kiecę podwinę i styka jak chce cycki pomacać to najwyżej opuszczę troszkę ale cała mu się nie rozbieram
raz byłam w spodniach i nigdy więcej
ja nic nie mogę mu powiedzieć bo on ciągle ma taki uśmiech i szczerzy zęby masakra

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
U mnie tez ich pełno
Ale jeszcze nie kupiłam.Sa aż tak dobre?
moje włoski ją pokochały i ja zapach i w dotyku super

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Encha
strasznie drogie już, a do końca roku ma jeszcze podskoczyć. Pamiętam jak kiedyś najtańsze fajki kosztowały 3.75, a na L&my 5 zł to już była super kasa!

Lady
w Sarbinowie
Nie wiem,czy się zamieniłam, ale cycki masz dobre, a duże ! Za to można Ciebie nienawidzić, o!


Czekoczeko
Mam tak samo. Wizualnie bywają tragiczne, a w dotyku są całkiem spoko.
Ale zauważyłam też, że już mniej mi się plączą ;D i w ogóle coraz lepszy stan

Paulinka
Ghyhyhy, już planuję wielkie tournee po sklepach w jakimś większym mieście niż moje



Mada faka znowu byłam w Rossie i kupiłam:
- odżywkę z Glisskura do włosów matowych i łamiących się b/s
-chusteczki do demakijażu Rossmannowskie
Zobaczymy co to będzie..
dziękuję nie zawstydzaj mnie
ale nie przesadzajmy to nie powód żeby nienawidzieć

też pamiętam te czasy jak tyle kosztowały papierosy

ja uwielbiam nawilżane płatki do demakijażu Cleanic

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-05-10 o 18:53
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:00   #3202
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

czeko
ja też mam małą nadżerkę i póki co nie muszę jej leczyć. LEkarz mi mówi,że dopiero po pierwszym porodzie.
Ja jak łapie infekcje to od razu wiem, bo nie mam w ogóle ochoty i leci ze mnie

Lady
Taak, czas kiedy marlboro było wypasem, a viceroye największym gównem.. teraz ceny się wyrównały i kicha.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:06   #3203
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
czeko
ja też mam małą nadżerkę i póki co nie muszę jej leczyć. LEkarz mi mówi,że dopiero po pierwszym porodzie.
Ja jak łapie infekcje to od razu wiem, bo nie mam w ogóle ochoty i leci ze mnie

Lady
Taak, czas kiedy marlboro było wypasem, a viceroye największym gównem.. teraz ceny się wyrównały i kicha.
kochana nie zapytam Cię odkąd palisz bo te ceny że l&m kosztowały 5 z groszem to pamiętam jak ja byłam w gimnazjum czyli jakieś 8 lat temu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:11   #3204
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

od 1. gimnazjum i pamiętam, że wtedy kosztowały 5 z małym haczykiem bo problemem było wtedy tyle odłożyć.. xD

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

czyli 5 lat wstecz;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:13   #3205
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Jestem i powolutku nadrabiam zostało mi jeszcze jakieś 7str

Kupiłam sobie kostium i okulary w H&M kostium wklejam bo już przerzuciłam z aparatu, dałam za niego całe 19zł majtki pokazałam od tyłu bo ta kokardka jest

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Katie
tak,ale jakoś ciężko mi farby łapią


Dziewczynki wstawiam fotki po Palette C10

o dziwo jest lepiej niż po C12
uciekam dobranoc
wydaje się super

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak ja to zauwazyłam dzisiaj... wczesniej nie zwracalam na to uwagi ale moze i ona byla przyczyna żólkniecia, nie wiem Ja sie Snow pytałam kiedys i mowila ze nie żółkną a tez ja ma Ale sie zdziwilam dzisiaj bo mylam jeszcze fioletową Joanną,potem tą maske, pod czepek podgrzałam i takie mi sie zolte wydaja
o masz powiem szczerze że teraz to nie wiem ja nic takiego nie zauważyłam ale mi ogólnie kolor nigdy nie żółkł, jedynie wtedy po matrixie 10AV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
zrobiłam szybko foty, póki bateria jeszcze działa

moje samościęcie

1-światło dzienne
2-zoom na skos
3,4 i 5 - z lampą i kolor jakiś ciepławy, ale to przez moje żółte rolety

na 3 zaznaczyłam jak mniej wiecej chce tył sciąć

co myślicie?
super zrobiłaś przód jak ja mam mniej więcej a na ten tył fajny pomysł działaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5100369.jpg (103,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:16   #3206
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jestem i powolutku nadrabiam zostało mi jeszcze jakieś 7str

Kupiłam sobie kostium i okulary w H&M kostium wklejam bo już przerzuciłam z aparatu, dałam za niego całe 19zł majtki pokazałam od tyłu bo ta kokardka jest



wydaje się super



o masz powiem szczerze że teraz to nie wiem ja nic takiego nie zauważyłam ale mi ogólnie kolor nigdy nie żółkł, jedynie wtedy po matrixie 10AV



super zrobiłaś przód jak ja mam mniej więcej a na ten tył fajny pomysł działaj
świetne bikini
jeszcze oksy pokazuj

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
od 1. gimnazjum i pamiętam, że wtedy kosztowały 5 z małym haczykiem bo problemem było wtedy tyle odłożyć.. xD

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

czyli 5 lat wstecz;d
może nie pamiętam żeby wtedy też tyle kosztowały bo nie palę ich
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:23   #3207
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ja właśnie prywatnie do niego chodzę do tamtego zresztą też prywatnie chodziłam ale potem tamten na urlopie był to poszłam do tego to co mam mu powiedzieć niech się Pan nie gapi na mnie
no ja bym do niego już nie poszła, jak bym czuła przy nim dyskomfort
jakieś 2 mce temu byłam na 2 wizytach u ortopedy i na 1 odebrałam od niego taką niezbyt fajną wibrację jak mnie badał (a musiałam się rozebrać do bielizny), ale przy drugiej wizycie (na biało) jak mi sam rozpiął stanik stojąc za mną, żeby niby lepiej bez niego kręgosłup zobaczyć, to wymiękłam, zwłaszcza jak kazał mi się tak schylić, że ten stanik sam spadł, a potem zanim zdążyłam go zapiąć i wisiał mi na rękach z przodu oglądał moją postawę z przodu... brr... na pewno do niego więcej nie pójdę...

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ja to ostatnio miałam chęć mu powiedzieć, że powinien mieć takie jednorazowe fartuszki, żeby można było sobie założyć do badania a nie chodzić z gołym tyłkiem, a i biust łatwiej by było zbadać. Tyle co bierze za wizytę to jakby to kupił to by nie zbiedniał
ja już do tej ginekolog nie chodzę, ale też miałam taką u której się hektar szło do stołu a nie miała rolet w oknach i po drugiej stronie ulicy był ośrodek onkologiczny, wrażenie było takie, że miała zamysł (sorry za czarny humor) "a niech sobie popatrzą"
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:26   #3208
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie kostium i okulary w H&M kostium wklejam bo już przerzuciłam z aparatu, dałam za niego całe 19zł majtki pokazałam od tyłu bo ta kokardka jest
Bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no ja bym do niego już nie poszła, jak bym czuła przy nim dyskomfort
jakieś 2 mce temu byłam na 2 wizytach u ortopedy i na 1 odebrałam od niego taką niezbyt fajną wibrację jak mnie badał (a musiałam się rozebrać do bielizny), ale przy drugiej wizycie (na biało) jak mi sam rozpiął stanik stojąc za mną, żeby niby lepiej bez niego kręgosłup zobaczyć, to wymiękłam, zwłaszcza jak kazał mi się tak schylić, że ten stanik sam spadł, a potem zanim zdążyłam go zapiąć i wisiał mi na rękach z przodu oglądał moją postawę z przodu... brr... na pewno do niego więcej nie pójdę...
Może faktycznie tak było A że zdarzają się erotomani to inna sprawa



Laseczki zobaczcie
http://mainhg.demotywatory.pl/upload..._znika_500.jpg


EDIT:
placki ziemniaczane w proszku.. osz kuźwa.. padłam :/

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-10 o 19:31
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:37   #3209
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość


EDIT:
U mnie na termometrze jest 22 stopnie w cieniu Jak cudnie - jaka u was pogoda??
u mnie gorąc od wczoraj w topach na ramiączka chodzę a na przystanku czekając na autobus się opalam (specjalnie wychodzę wcześniej )

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Witam laleczki



z eveline,dziękuje(chciałam jasne spodnie ale nigdzie nie było)


aha to fajnie, mam nadzieję, że Ci przypasuje moim zdaniem w sam raz na ciepłe dni a jaki kolor wybrałaś?

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie zeszłam ze słonka bo opalałam plecy

Zdałam maturę ustną z polskiego! Jak dobrze!!!

Jeszcze została geografia w piątek i nie wiem jak będzie z tym pisemnym angielskim...;/;/;/
gratulację i będę trzymać kciuki w piątek

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wiesz teraz doszlam do wniosku,że mi się nie podoba...
odrost złapało lepiej niż C12,ale to taki rozjasniaczowy kolor
i tez po C10 bardziej mnie glowa szczypala niz po C12,ale strupków żadnych nie mam
hmm a mnie wyszedł chłodny na początku nawet aż za


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
taak? to jutro po niego lecę a to trzeba coś powiedzieć przy kasie czy są normalnie w promocji?
nie, normalna promocja i ten tusz 2000 też po tyle a jednak lepiej kupić w rossie chyba i podkłady są zaklejone taśmą

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


mnie tez durexy pekly 2x w calym zyciu ale jednak i raz otarlo sie o tabletki 72h po bo mialam wtedy 14 dzien cyklu i wiedzialam ze cos bedzie z tego... udalo sie jakos
i od tamtej chwili mowie nie durexowi
o widzisz a my tylko durexy klasyczne i są niezawodne kiedyś zdradziliśmy to skończyło się tak, że musiałam się tabsami szybko ratować

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Blondiny
mnie dziś szyja napirza, ale się już wkurzyłam, mam dość ciągłych przeciwbólowych i ratuję się kołnierzem ortop. - więc siedzę w nim przed kompem i wyglądam mega głupio


ojej współczuję

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
świetne bikini
jeszcze oksy pokazuj

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


dziękuję już zaraz pokarzę ale takie zwykłe wielkie muchy w panterkę

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny


dzięki za taką cenę to cudo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 19:38   #3210
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Może faktycznie tak było A że zdarzają się erotomani to inna sprawa

Laseczki zobaczcie
http://mainhg.demotywatory.pl/upload..._znika_500.jpg
no wiem dlatego poszłam drugi raz po tej pierwszej wizycie, ale po tej drugiej to nie będę czekać aż przy kolejnej każe mi ściągnąć majtki, żeby lepiej obejrzeć przebieg kości ogonowej

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Yatta a to zestawienie już widzialam ale zawsze się przy nim uśmiecham, nasze kochane "90s"
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.