Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 10:03   #4711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też już po przedpremierowych zakupach . Powiem szczerze, że mnie akurat kolekcja nieco zawiodła . Owszem, sam pomysł z opakowaniami, sposobem wystawienia kolekcji itp. - super. Kolekcja naprawdę w zimowo - świątecznym nastroju, jak znalazł jako prezent pod choinkę . Chodziłam wokół tego całego bogactwa jak błędna owca i zastanawiałam się, co kupić .
W sumie wzięłam tylko PP Let's Skate, Dazzleglass'a Pleasure Principle i kulę z czterema błyszczykami w odcieniach koralowych, ale to dla siostry na prezent. Na otarcie łez kupiłam sobie szminkę Prolongwear Lipcreme w kolorze Love Forever (piękna jest ) i w ramach B2M - Pretty Please.
Co do PP Let's Skate - na żywo nie zauroczył mnie aż tak, jak po oglądnięciu swatchy - faktycznie jest bardzo brokatowy. Dzisiaj oczywiście wysmarowałam się nim , ale traktując jako bazę pod cienie - drobinki są na tyle duże, że wyraźnie przebijają spod matowych cieni, jakie na Let's Skate nałożyłam. Nie powiem, żeby specjalnie źle to wyglądało, ale wolę raczej subtelniejszy błysk i rozświetlenie, niż tak "ewidentny"brokat.
Jeśli chodzi o Dazzleglass Pleasure Principle - jest on w zasadzie przezroczysty z mnóstwem wielokolorowych drobinek. Na pewno będzie ładnie rozświetlał każdą szminkę. Zresztą ja lubię Dazzleglass'y .
Nie wzięłam za to szminki Whirls & Twirls, którą miałam w planach, bo to jest raczej ciepły róż, na mojej skórze trochę beżowawo - brzoskwiniowy, a ja wolę zimne odcienie. W każdym razie - wg mnie - nie ma w tej szmince nic unikatowego. Zastanawiałm się za to dość długo nad Double Spin, bo super wyglądał na ustach MAC'ówki Dominiki, ale u mnie dawał dość trupi efekt . Dla słabo wybarwionych ust może być jednak ciekawy, zwłaszcza w połaczeniu z którymś z błyszczoli z kolekcji.
Z cieni mineralnych spodobał mi się tylko Winterized, ale w sumie te mineralne, które mam z innych kolekcji, są najmniej przeze mnie używane, więc odpuściłam.
Jeśli chodzi o zestawy, to w niektórych podobały mi się pewne rzeczy, ale w żadnym - wszystkie. Dość fajne cienie są w tych zestawach, które zawierają paletkę 2 cieni, kredkę, tusz i pędzelek 275 (Iced Delights Eye Bag). Wg mnie piękny, unikatowy i godny uwagi jest zwłaszcza cień z kompletu Silver - Blue Spruce, ale to nie moja bajka . Jak dla mnie to on jest taki ciemno - zielono - granatowy ze złotymi drobinkami, więc mój odbiór kolorystyczny tego cienia nijak się ma do jego opisu ze strony MAC'a .
Na końcu postanowiłam jeszcze kupić Beauty Powder Snowglobe, ale się spóźniłam i już go nie było .
Sorry, za taki elaborat .
Czekam na Wasze wrażenia .
Olu, a można Cię prosić o swatche Let's Skate na ręce i na oku? Gównie chciałam zobaczyc, jak on wygląda na powiece, bo nikt tego nie pokazał jeszcze

Jak to nie było Snowglobe? Nie mogło nie być, bo przecież jeszcze oficjalnie kolekcja nie weszła do sprzedaży!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:37   #4712
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu, a można Cię prosić o swatche Let's Skate na ręce i na oku? Gównie chciałam zobaczyc, jak on wygląda na powiece, bo nikt tego nie pokazał jeszcze

Jak to nie było Snowglobe? Nie mogło nie być, bo przecież jeszcze oficjalnie kolekcja nie weszła do sprzedaży!
Swatche na ręce mogę zrobić dzisiaj wieczorem (na razie jestem w pracy), ale na oku, to dopiero jutro, bo nim wrócę do domu będzie już ciemno, a poza tym zanim zmyję makijaż i na nowo nałożę PP, to zejdzie mi do północy . Może być ?
A ze Snowglobe to sama nic z tego nie rozumiem . Byłam wczoraj przed czasem oficjalnej przedsprzedaży i nim się ogarnęłam Snoglobe był już tylko wspomnieniem . Ponoć niektóre osoby kupują po kilka egzemplarzy rzeczy z kolekcji. A tak w ogóle to zastanawiam się, jak to jest tłumaczone w przypadku, gdy ktoś w dniu premiery przychodzi tuż po otwarciu salonu i dowiaduje się, że dany produkt jest "sold out" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:45   #4713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Swatche na ręce mogę zrobić dzisiaj wieczorem (na razie jestem w pracy), ale na oku, to dopiero jutro, bo nim wrócę do domu będzie już ciemno, a poza tym zanim zmyję makijaż i na nowo nałożę PP, to zejdzie mi do północy . Może być ?
A ze Snowglobe to sama nic z tego nie rozumiem . Byłam wczoraj przed czasem oficjalnej przedsprzedaży i nim się ogarnęłam Snoglobe był już tylko wspomnieniem . Ponoć niektóre osoby kupują po kilka egzemplarzy rzeczy z kolekcji. A tak w ogóle to zastanawiam się, jak to jest tłumaczone w przypadku, gdy ktoś w dniu premiery przychodzi tuż po otwarciu salonu i dowiaduje się, że dany produkt jest "sold out" .
Jasne, ze może, nie pali mi się
No właśnie to jest jakaś paranoja, aby w dniu premiery klient przyjechał i usłyszał, ze coś jest sold out No chyba, że będa mieli jakiś zapas, w co wątpię.
Samej zaczyna mi się chcieć Snowglobe, bo patrząc na nielicznie swatche na buzi powinien wygladać ładnie, a ja lubię takie beżowe rozświetlacze i tylko takie
A teraz jeszcze dumam nad zestawem białych pędzli .... Bo w sumie tylko jeden z nich mam 239, bo moja stara 217-ka dogorywa rozcapierzona na wszystkie strony świata
I jeszcze męczy mnie Winterized, ale przekonuję sama siebie, ze nie warto mineralnych brac, ze względu na jakość i połysk.
A i jeszcze szóstki niebieskie mnie nęcą mimo iż Krysia je zjechała równo, to jednak mnie nie zniechęciła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:48   #4714
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, ze może, nie pali mi się
No właśnie to jest jakaś paranoja, aby w dniu premiery klient przyjechał i usłyszał, ze coś jest sold out No chyba, że będa mieli jakiś zapas, w co wątpię.
Samej zaczyna mi się chcieć Snowglobe, bo patrząc na nielicznie swatche na buzi powinien wygladać ładnie, a ja lubię takie beżowe rozświetlacze i tylko takie
A teraz jeszcze dumam nad zestawem białych pędzli .... Bo w sumie tylko jeden z nich mam 239, bo moja stara 217-ka dogorywa rozcapierzona na wszystkie strony świata
I jeszcze męczy mnie Winterized, ale przekonuję sama siebie, ze nie warto mineralnych brac, ze względu na jakość i połysk.
A i jeszcze szóstki niebieskie mnie nęcą mimo iż Krysia je zjechała równo, to jednak mnie nie zniechęciła
Polecam - śliczny.
Macałam niebieski zestaw - jakoś mnie nie przekonuje, kolory nie powalają na żywo, nic unikatowego.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:53   #4715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Polecam - śliczny.
Macałam niebieski zestaw - jakoś mnie nie przekonuje, kolory nie powalają na żywo, nic unikatowego.
No ze swatchów jest śliczny, ale jednak to mineralny i trwałość, jak i aplikacja to nie to, co standardowy cień i to jedyne argumenty, które mnie powstrzymują
A w niebieskiem zestawie podobają mi się głownei 3 kolory - Illegal Cargo, potem ten pod nim taki indygo-fiolet i ten szary. Tylko nie wiem, jak z pigmentacją, macałaś?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:56   #4716
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A tak przy okazji chciałam się podzielić dzisiejszym mini makijażem kolorowym, który stoi w opozycji do mojego wczorajszego a la Kim Kardashian

A przy okazji chciałam powiedzieć, ze Paint Pot dany na linie wodną trzyma się na razie bez żadnych strat Ciekawe, czy wytrzyma do wieczora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6colours.jpg (35,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20blk.jpg (54,2 KB, 38 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:59
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:00   #4717
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ze swatchów jest śliczny, ale jednak to mineralny i trwałość, jak i aplikacja to nie to, co standardowy cień i to jedyne argumenty, które mnie powstrzymują
A w niebieskiem zestawie podobają mi się głownei 3 kolory - Illegal Cargo, potem ten pod nim taki indygo-fiolet i ten szary. Tylko nie wiem, jak z pigmentacją, macałaś?
Pigmentacja nie jest zła, kolory po lekkim roztarciu nie są wszystkie takie same. Mnie nie przekonują kolory same w sobie, niby ładne ale .....

Cień mineralny - masz rację co do tego, ale tak mi się podoba (kolor podpasywał mi idealnie)
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 11:05   #4718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Pigmentacja nie jest zła, kolory po lekkim roztarciu nie są wszystkie takie same. Mnie nie przekonują kolory same w sobie, niby ładne ale .....

Cień mineralny - masz rację co do tego, ale tak mi się podoba (kolor podpasywał mi idealnie)
Skoro pigmentacja w niebieskich szóstkach nie jest taka zła, to chyba wiem co jeszcze dokupię, prócz białych pędzli
Poza tym kocham fiolety

Gdybym nabyła Wintereized, to wiem ze głownie leżałby w szufladzie, a ja bym go użyła - ze względu na konsystencję - moze raz czy dwa i tyle - więc sama nie wiem czy jest sens. Wiesz, gdyby mnie nie ograniczały finanse, to bym sie nei zastanawiała nad zakupem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:20   #4719
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, ze może, nie pali mi się
No właśnie to jest jakaś paranoja, aby w dniu premiery klient przyjechał i usłyszał, ze coś jest sold out No chyba, że będa mieli jakiś zapas, w co wątpię.
Samej zaczyna mi się chcieć Snowglobe, bo patrząc na nielicznie swatche na buzi powinien wygladać ładnie, a ja lubię takie beżowe rozświetlacze i tylko takie
A teraz jeszcze dumam nad zestawem białych pędzli .... Bo w sumie tylko jeden z nich mam 239, bo moja stara 217-ka dogorywa rozcapierzona na wszystkie strony świata
I jeszcze męczy mnie Winterized, ale przekonuję sama siebie, ze nie warto mineralnych brac, ze względu na jakość i połysk.
A i jeszcze szóstki niebieskie mnie nęcą mimo iż Krysia je zjechała równo, to jednak mnie nie zniechęciła
To swatche Let's Skate "naręczne" i "naoczne" wstawię razem jutro.
Snowglobe maźnięty na ręce nie był specjalnie powalający, ale nałożony na poliki dał piękny, subtelny efekt. Nie jest to jednak rozświetlenie podobne do MSF'ów, które mam - niemniej to właśnie ten subtelniejszy efekt tak mnie w Snoglobe zauroczył. Musiałam się jednak obejść smakiem .
Ja zestawy pędzli w ogóle odpuściłam - mam ich już tyle, że przestaję to ogarniać . Poza tym zdecydowanie wolę te z dłuższymi rączkami- jakoś wygodniej mi się ich używa.


Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Polecam - śliczny.
Macałam niebieski zestaw - jakoś mnie nie przekonuje, kolory nie powalają na żywo, nic unikatowego.
Zgadzam się całkowicie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:21   #4720
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kochana, ale przeciez w tych słoiczkach pigmentu jest sporo mniej, niźli w słoiku, wydaje mi się, że dużo mniej niź połowę.
Nie jest tak źle - w słoiczkach są po 3 g, a duży słoj to 4,5 g. Czyli więcej niż połowa normalnego słoika za mniej niż pół ceny. Znaczy - okazja
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:28   #4721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle - w słoiczkach są po 3 g, a duży słoj to 4,5 g. Czyli więcej niż połowa normalnego słoika za mniej niż pół ceny. Znaczy - okazja
A chyba, ze tak, no ale to najpierw musze bank obrabowac, bo chciałam coś innego pilniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 11:32   #4722
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czekam zatem jak u mnie w MAC-u pojawi sie kolekcja.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A chyba, ze tak, no ale to najpierw musze bank obrabowac, bo chciałam coś innego pilniej
bardzoc hetnie dolacze sie do ekipy napadowej
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:34   #4723
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

bardzoc hetnie dolacze sie do ekipy napadowej
Jeszcze parę osób i możemy robić napad
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:37   #4724
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

uff dusty zjechał biały komplet pędzli odpada niestety...
http://www.youtube.com/watch?v=BrRo_w5c4BY
podobnie jak zjechał Beauty Powdery )
http://www.youtube.com/watch?v=4V0KRZP3r8g

chyba coś sobie w zamian kupię w Douglasie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, ze może, nie pali mi się
No właśnie to jest jakaś paranoja, aby w dniu premiery klient przyjechał i usłyszał, ze coś jest sold out No chyba, że będa mieli jakiś zapas, w co wątpię.
Samej zaczyna mi się chcieć Snowglobe, bo patrząc na nielicznie swatche na buzi powinien wygladać ładnie, a ja lubię takie beżowe rozświetlacze i tylko takie
A teraz jeszcze dumam nad zestawem białych pędzli .... Bo w sumie tylko jeden z nich mam 239, bo moja stara 217-ka dogorywa rozcapierzona na wszystkie strony świata
I jeszcze męczy mnie Winterized, ale przekonuję sama siebie, ze nie warto mineralnych brac, ze względu na jakość i połysk.
A i jeszcze szóstki niebieskie mnie nęcą mimo iż Krysia je zjechała równo, to jednak mnie nie zniechęciła
podobno mieli bardzo mało produktow, niestety...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:42   #4725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uff dusty zjechał biały komplet pędzli odpada niestety...
http://www.youtube.com/watch?v=BrRo_w5c4BY
podobnie jak zjechał Beauty Powdery )
http://www.youtube.com/watch?v=4V0KRZP3r8g

chyba coś sobie w zamian kupię w Douglasie

podobno mieli bardzo mało produktow, niestety...
Czyli kto szybszy tym lepszy

A czemu zjechał komplet białych pędzli?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:56   #4726
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli kto szybszy tym lepszy

A czemu zjechał komplet białych pędzli?
w skrócie, drapią i linieją. ale warto posłuchać calości bo kolesia nie idzie nie lubic tak jak Wayne zresztą tylko Dusty bardziej krejzol jest
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:05   #4727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w skrócie, drapią i linieją. ale warto posłuchać calości bo kolesia nie idzie nie lubic tak jak Wayne zresztą tylko Dusty bardziej krejzol jest
Tylko Kasiaj ile ludzi tyle opinii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:16   #4728
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko Kasiaj ile ludzi tyle opinii
oj no to to ja wiem, ale raczej wiesz, można nie lubić zestawu jak np są dla mnie źle wyprofilowane rączki albo kształt włosia, to jest bardzo obiektywne.. ale jak mu leci włosie... poza tym, ja pod pewnymi względami ufam takim guru - bo testowali pewnie pierdyliardy pędzli, dużych, małych (choć to pierwszy MACowy set który Dusty kupił)... i mają jakąś obszerniejszą niż np ja wiedzę o ich jakości... wiesz, a może te zestawy są fajne ale np w podróż? mi chodzi o pędzle do użytku codziennego, więc wolę zainwestować w dwa - trzy porządne choć pewnie wiesz, tak jak piszesz, to sprawa indywidualna pomacać pomacam tak czy inaczej
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:23   #4729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oj no to to ja wiem, ale raczej wiesz, można nie lubić zestawu jak np są dla mnie źle wyprofilowane rączki albo kształt włosia, to jest bardzo obiektywne.. ale jak mu leci włosie... poza tym, ja pod pewnymi względami ufam takim guru - bo testowali pewnie pierdyliardy pędzli, dużych, małych (choć to pierwszy MACowy set który Dusty kupił)... i mają jakąś obszerniejszą niż np ja wiedzę o ich jakości... wiesz, a może te zestawy są fajne ale np w podróż? mi chodzi o pędzle do użytku codziennego, więc wolę zainwestować w dwa - trzy porządne choć pewnie wiesz, tak jak piszesz, to sprawa indywidualna pomacać pomacam tak czy inaczej
Ze wszystkim się zgodzę i dodam, że i tak zawsze się musze sama przekonać. To tak jak z tymi cieniami szóstek w tonacji Cool - Krysia je zjechała równo, a ja chce je mieć mimo wszystko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 12:31   #4730
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze wszystkim się zgodzę i dodam, że i tak zawsze się musze sama przekonać. To tak jak z tymi cieniami szóstek w tonacji Cool - Krysia je zjechała równo, a ja chce je mieć mimo wszystko
no właśnie ja też ostatnio coś kupowałam co Krysia zjechała, już nie pamiętam co i bardzo nie żałuję ) ale jednak w 95% gust nam się pokrywa. I odkryłam też, mimo, że mamy zupełnie inny typ urody! to np jak widzę na niej szminkę to od razu wiem, czy będzie na mnie pasowała czy nie )) i zawsze trafiam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:36   #4731
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w skrócie, drapią i linieją. ale warto posłuchać calości bo kolesia nie idzie nie lubic tak jak Wayne zresztą tylko Dusty bardziej krejzol jest
onie onie onie! i cóż ja pocznę - mój cały plan zakupowy, tak misternie budowany, legł w gruzach...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:43   #4732
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
onie onie onie! i cóż ja pocznę - mój cały plan zakupowy, tak misternie budowany, legł w gruzach...
Ja bym się nie opierała na opinii jednej osoby, bo ja mimo wszystko ten zestaw chcę nabyć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:45   #4733
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No wiem, ja też bardziej chcę niż nie chcę, ale jeśli się okaże, że będzie mi włosie wypadać, a potrzebne mi są pędzle do 'intensywnego' malowania to trochę lipa, żebym po paru miesiącach musiała wymieniać np. 217...
Nic to, trzeba cierpliwie poczekać i obadać organoleptycznie.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:56   #4734
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No wiem, ja też bardziej chcę niż nie chcę, ale jeśli się okaże, że będzie mi włosie wypadać, a potrzebne mi są pędzle do 'intensywnego' malowania to trochę lipa, żebym po paru miesiącach musiała wymieniać np. 217...
Nic to, trzeba cierpliwie poczekać i obadać organoleptycznie.
Ale przecież podczas jednego macanka w sklepie nie przekonasz sie, czy na co dzień będzie się włosie sypało z pędzli, chyba że spróbujesz ponadtargiwać pędzelek w macu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:18   #4735
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ale będę wiedzieć czy drapią czy nie, bo to też jest wyznacznik. Zresztą tak czy siak zmacać będę musiała
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:27   #4736
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ale będę wiedzieć czy drapią czy nie, bo to też jest wyznacznik. Zresztą tak czy siak zmacać będę musiała
No, ale to tez subiektywne odczucie w sumie, bo pamiętam, jak kiedyś jedna z Wizażanek narzekała, ze pedzel do meteorytów ją drapie, a ja nic takiego nie stwierdziłam, a dodadam, ze miałam ten pędzel od niej z wymianki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:29   #4737
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No ale właśnie - po zmacaniu będę wiedziała czy je chcę czy nie
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:39   #4738
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No ale właśnie - po zmacaniu będę wiedziała czy je chcę czy nie
A teraz już nie sprzedadzą nic z Glitter, jak się przyjdzie do MAC-a? Trzeba czekac do 2-3 listopada??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:44   #4739
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

No właśnie nie wiem, najchętniej bym poszła jutro nawet i obmacała, ale do wybrańców przedsprzedażowych nie należę.... Chociaż - może spróbować? Panie z ZT mnie już znają
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:45   #4740
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
onie onie onie! i cóż ja pocznę - mój cały plan zakupowy, tak misternie budowany, legł w gruzach...
nie panikowałabym pomacaj, zobacz. ja osobiście wolałabym jeden-dwa pędzle ale lepsze.
tym bardziej, jeśli szukasz pędzli do malowania codziennego. Słyszałam opinie że mini sety są fajne ale nie na co dzień bo są za słabe i się szybko niszczą...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przecież podczas jednego macanka w sklepie nie przekonasz sie, czy na co dzień będzie się włosie sypało z pędzli, chyba że spróbujesz ponadtargiwać pędzelek w macu
no i tu właśnie jestt o o co mi chodzi z zaufaniem Dusty'emu. Bo on swoją recenzję oparł na kilku malowaniach tymi pędzlami i na testach, i kilka razy prał. Stąd wie to, czego ja nie będę wiedziała nawet jak je zmacam a co do drapania - tu się też zgadzam, co jednego drapie nie musi drugiego.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.