Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 23:14   #511
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079174]Z ta firma moja kolezanka miala przygody. Dlugo czekala na przesylke. Nikt nie odpowiadal na maile. Gdy zadzwonila to powiedziano jej, ze osoba zajmujaca sie wysylka jest gdzies na sesji i nie ma z nia kontaktu. Jak juz kontakt byl to byla buracka (czytalam maile). Koszulka sama w sobie nieciekawa. Wygladala tanio i niestarannie a nadruk robiony byle jak (tusz byl rozmazany na kawalku materialu).

Jakich projektantow polecasz?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Mnie sie Mr Gugu podoba, ale sporo niepochebnych opinii o nich w sieci jest.[/QUOTE]
Jak zamawiałam przez Pakamere i wszystko było ok. Przed zakupem kontaktowałam się mailowo z wytwórcą i nie było żadnego problemu.
Moim zdaniem koszulki są bardzo ładnie wykonane i druk też jest ok.
Treść - to już kwestia gustu Mi się podoba, Tobie może się nie podobać

Głównie śledzę info na fb - gdzieś zawsze przebijają mi się wieści o młodych, polskich projektantach. Przeglądam też Pakamerę.
Nie polecę Ci konkretnych ludzi, nie mam aż takich ulubieńców. Ja będę miała to dam znać, choć ja mam zupełnie inny gust niż Ty w sprawach ubioru, więc nie sądzę, by Ci się te rzeczy podobały

Mi te bluzy Mr.GuGu akurat się nie podobają, choć wiem, że teraz modne. Nie przepadam za wczesnym stylem lat 90, ale to kwestia wieku. Dla mnie to nie są aż tak odległe czasy

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja mam dwie pary, O.N.L.Y. i firmy bliżej nieznanej
i szczerze mówiąc jakoś lepsze są te drugie, bo O.N.L.Y. strasznie brzydko i szybko mi się rozciągają, czasem nawet po 2-3 h od włożenia, a nie są za małe, wręcz przeciwnie - sa większe

ponoć przyzwoite miewa Zara, ale to zasłyszane
no właśnie z Zary na fotach wyglądają ok, ale jakoś nie mogę trafić na nie w sklepie. Przymierzałam jedne, ale nie leżały idealnie - ja mam wąskie biodra i nie miałam czym wypchać tych spodni
Będę tam zaglądać, może coś się jeszcze trafi.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:14   #512
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie uzywam rybki ale wydaje mi sie ze bardziej chodzi o dzialanie na skore pod oczami, w koncu uzywajac plynu na wacik kosmetyczny i zmywajac makijaz rowniez przecieramy powieke. a druga sprawa to dzialanie na rzesy, nie wiem jak dziewczyny ale ja nie zmywam tego "preperatu" niczym wiecej, po prostu ide spac. nie przeszkadza mi lepkosc czy to ze jest tluste
ale jesli ktos zmywa micelem czy woda po uzyciu plynu to racja, dzialanie pielegnacyjne zadne.
co racja, to racja

j ateż nie zmywam dwufazy, chyba, że muszę szybko umalować się ponownie
więc w wiekszości przypadków ona mi na powiekach i okolicy zostaje, podbita często jeszcze kremiszczem

no a woda z kranu ... no cóż, tu chyba nie o to chodzi, żeby wysuszała choć wysusza, tylko inaczej stosowaana, ja np. nie mogę stosować niczego z wodą, czasm tylko awaryjnie, a produktów z kazdej półki nie zliczę które testowałam przez całe długie życie, bo kiedyś też miałam poczucie, że bez wody jestem nieumyta.
ale mi t przekonanie przeszło, zwlaszcza kiedy zobaczyłam efekty jej nieużywania
choć oczywiście każda skóra może reagować inaczej i nawet u tej samej osoby w różnym czasie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:14   #513
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupuje rzeczy od polskich projektantow, rzadko obecnie wchodze do sklepow galeryjnych czy sieciowek, no moze H&M nie omijam bo lubie
Ja polecam Nenukko, Wearso czy Bynamesakke ostatnio kupilam bluzke Łukasza Jemioła ale sie rozciagnela w praniu..
Probowalas reklamowac?

Przejrzalam ubrania projektantow o ktorych piszesz. Bardzo fajne ubrania. Proste formy i kolory. Widzialam Twoje zdjeciu kiedys. Z Twoim typem urody musisz fajnie wygladac w tym stylu.

Ja ubieram sie zupelnie inaczej. Zupelnie przeciwienstwo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:19   #514
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...

Mi te bluzy Mr.GuGu akurat się nie podobają, choć wiem, że teraz modne. Nie przepadam za wczesnym stylem lat 90, ale to kwestia wieku. Dla mnie to nie są aż tak odległe czasy

...


mam to samo + wstręt do mody lat 80-tych (choć sentyment do takich bardziej punk'rockowych rzecz tak)

ale te "Twoje" mi się podbają
tylko że ja niestety jakoś nie czuję się dobrze w rzeczach z napisami
i w jakichkolwiek wzorkach zresztą
niby na kimś bardzo ok, ale ja ... no nie wiem - takie tam dziwactwo, jedno z wielu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:19   #515
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jak zamawiałam przez Pakamere i wszystko było ok. Przed zakupem kontaktowałam się mailowo z wytwórcą i nie było żadnego problemu.
Moim zdaniem koszulki są bardzo ładnie wykonane i druk też jest ok.
Treść - to już kwestia gustu Mi się podoba, Tobie może się nie podobać
Wlasnie rzecz w tym, ze jedyne, co mi sie podobalo w koszulce to tresc . Naprawde kolezanka trafila na megakiepska sztuke. Ten wylany poza napis tusz .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Głównie śledzę info na fb - gdzieś zawsze przebijają mi się wieści o młodych, polskich projektantach. Przeglądam też Pakamerę.
Nie polecę Ci konkretnych ludzi, nie mam aż takich ulubieńców. Ja będę miała to dam znać, choć ja mam zupełnie inny gust niż Ty w sprawach ubioru, więc nie sądzę, by Ci się te rzeczy podobały
Nie wiesz tego .


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi te bluzy Mr.GuGu akurat się nie podobają, choć wiem, że teraz modne. Nie przepadam za wczesnym stylem lat 90, ale to kwestia wieku. Dla mnie to nie są aż tak odległe czasy
Mnie sie ten sweter z morzem i piaskiem spodobal. Widoczek jak z Hawajow . Niestety foty w necie przerazaja: material jak stroj dla pletwonurka.

Co do lat '90 to niestety nie widzialam takich swetrow, wiec ciezko mi sie odniesc .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no właśnie z Zary na fotach wyglądają ok, ale jakoś nie mogę trafić na nie w sklepie. Przymierzałam jedne, ale nie leżały idealnie - ja mam wąskie biodra i nie miałam czym wypchać tych spodni
Będę tam zaglądać, może coś się jeszcze trafi.
Polecam brac pare egzemplarzy tego samego rozmiaru do przymierzalni .

Ja swoje "skorzane" spodnie (ekoskora) kupilam w H&M. W Zarze najblizsze temu, co szukasz to tylko woskowe spodnie raczej.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-30 o 23:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:21   #516
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupuje rzeczy od polskich projektantow, rzadko obecnie wchodze do sklepow galeryjnych czy sieciowek, no moze H&M nie omijam bo lubie
Ja polecam Nenukko, Wearso czy Bynamesakke ostatnio kupilam bluzke Łukasza Jemioła ale sie rozciagnela w praniu..
ja trochę z rezerwą podchodzę do tych droższych "nazwisk"...
Może dlatego, że koszulka za 350-500 zł do mnie nie przemawia
Natomiast denerwuje mnie to, że w sklepach internetowych często nie ma ubrań w rozmiarze 36 - jest np. s/m lub takie pomiędzy. Ja jestem niewysoka i szczupła - i większość tych ubrań jest na mnie za duża
Np. Bynamesakke w sklepie w ZT w ogóle nie ma esek.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:22   #517
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
... - ja mam wąskie biodra i nie miałam czym wypchać tych spodni
Będę tam zaglądać, może coś się jeszcze trafi.
a próbowałaś szukać w działach męskich? serio się pytam
miewają bardzo fajne rurki i o ile nie bałdzo mi się podbają panowie w rurkach, to są niewątpliwie węższe w biodrach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 23:22   #518
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

jamestown, po Twoich wypowiedziach na temat ubioru, kupowanych rzeczy to mysle ze tak - ja mam inny styl
masz racje ja glownie cenie proste rzeczy, glownie szarosci i czerń.
---
Milko a patrzalas na koszulki Pinata Unique?
ostatnio kupilam koszulke firmy She/s a riot "Kupisz orła?" zwraca uwage
http://shesariot.bigcartel.com/produ...sz-ora-t-shirt

Milko kupuje drozsze bo mam dosc rzeczy ktore po jednym, dwoch praniach ida na służbe jako scierki do podlogi.. to raz, a po drugie jak cos mi wpadnie szczegolnie w oko to wlasnie te drozsze coz robic.. jak żyć?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-05-30 o 23:24
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:25   #519
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Propo's ubran to zakochalam sie spodnicach w nowej kolekcji Prorsum (tu). Moimi faworytami sa te z 4 i 9 zdjecia. Podobaja mi sie tez cholernie te przezroczyste, ale nie odwazylabym sie wyjsc w nich.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:26   #520
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079579]...

Ja swoje "skorzane" spodnie (ekoskora) kupilam w H&M. W Zarze najblizsze temu, co szukasz to tylko woskowe spodnie raczej.[/QUOTE]

zgadza się, bo mi się wydawało, że o to Milce chodzi

co do skórzanych, to miałam kiedyś chętkę na te "ekologiczne" ale jakoś mi przszło, jak sobie wyobraziłam saunę w nich

ale z naturalnej skóry, oj tak - mhrrrau ... - tylko też na konkretne okoliczności i pogodę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-05-30 o 23:28
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:28   #521
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

A tak w formie zartow to podlinkuje to. Myslalam, ze ze smiechu padne jak to zobaczylam. Najbardziej mnie rozbawila cala otoczka i teoria. Do tego sie dowiedzialam, ze producenci szyja krawaty w liczbie sztuk 1 .

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
zgadza się, bo mi się wydawało, że o to Milce chodzi

co d skrzanych, to miałam kiedyś chętkę na te "ekologiczne" ale jakoś mi przszło, jak sobie wyobraziłam saunę w nich
W moich wcale nie ma sauny . Tez sie tego obawialam, ale nigdy nie mialam tego problemu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 23:29   #522
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny, a patrzyłyście może na Showroom? www .shwrm.pl Tam też są ciuchy od młodych projektantów, cenowo różnie a podobno dobra jakość
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:30   #523
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Milko a patrzalas na koszulki Pinata Unique?
ostatnio kupilam koszulke firmy She/s a riot "Kupisz orła?" zwraca uwage
http://shesariot.bigcartel.com/produ...sz-ora-t-shirt

Swietna. A jak z jakoscia?

Mnie sie Twoja orzelkowa spodobala i ta .
Szkoda, ze XS nie ma.

edit: i ta fajna.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-30 o 23:31
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:33   #524
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079683]A tak w formie zartow to podlinkuje to. Myslalam, ze ze smiechu padne jak to zobaczylam. Najbardziej mnie rozbawila cala otoczka i teoria. Do tego sie dowiedzialam, ze producenci szyja krawaty w liczbie sztuk 1 .....[/QUOTE]



niemniej ... panna ma zarąbiste półbuty, chciałabym takie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:34   #525
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

jakos niezla.. bawelna 100% dobrej jakosci, w praniu nic sie nie dzieje
ksztalt zachowuje - ja mala nie jestem a na mnie S jest dobra.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:38   #526
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

mam to samo + wstręt do mody lat 80-tych (choć sentyment do takich bardziej punk'rockowych rzecz tak)

ale te "Twoje" mi się podbają
tylko że ja niestety jakoś nie czuję się dobrze w rzeczach z napisami
i w jakichkolwiek wzorkach zresztą
niby na kimś bardzo ok, ale ja ... no nie wiem - takie tam dziwactwo, jedno z wielu
Dokładnie mam tak samo
Na koszulkach t-shirtach bardzo dobrze wyglądają duże napisy, nie takie drobne. Była moda na takie ze 2-3 lata temu i jakoś szybko przeszła, ale w takich dużo fajniej się wygląda. Większy nadruk wygląda dużo nowocześniej.
Coś w tym stylu: KLIK albo to KLIK lub KLIK
Znalazłam tak na szybko, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079579]Wlasnie rzecz w tym, ze jedyne, co mi sie podobalo w koszulce to tresc . Naprawde kolezanka trafila na megakiepska sztuke. Ten wylany poza napis tusz .

Nie wiesz tego .

Mnie sie ten sweter z morzem i piaskiem spodobal. Widoczek jak z Hawajow . Niestety foty w necie przerazaja: material jak stroj dla pletwonurka.

Co do lat '90 to niestety nie widzialam takich swetrow, wiec ciezko mi sie odniesc .

Polecam brac pare egzemplarzy tego samego rozmiaru do przymierzalni .

Ja swoje "skorzane" spodnie (ekoskora) kupilam w H&M. W Zarze najblizsze temu, co szukasz to tylko woskowe spodnie raczej.[/QUOTE]
A to cieszę się, że treść Ci się podobała

Faktycznie, zapomniałam o tym, że w Zarze rozmiarówka jest nierówna - że poszczególne egzemplarze nr 34 mogą różnić się od siebie wielkością. Będę sprawdzać
W H&M ostatnio szukałam i takich spodni nie widziałam

Masz rację, nie znam Twojego gustu, ale miałam na myśli raczej to, że ubrania w jakich ja np. dobrze się czuję nie pasowałyby Tobie. Ale jak już sobie coś/kogoś upatrzę to dam znać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:43   #527
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jakos niezla.. bawelna 100% dobrej jakosci, w praniu nic sie nie dzieje
ksztalt zachowuje - ja mala nie jestem a na mnie S jest dobra.
No wlasnie tego sie obawialam . Ja dosc nieduza, wiec wolalabym XS.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dokładnie mam tak samo
Na koszulkach t-shirtach bardzo dobrze wyglądają duże napisy, nie takie drobne. Była moda na takie ze 2-3 lata temu i jakoś szybko przeszła, ale w takich dużo fajniej się wygląda. Większy nadruk wygląda dużo nowocześniej.
Coś w tym stylu: KLIK albo to KLIK lub KLIK
Znalazłam tak na szybko, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Mnie sie ta podoba. Ta tez w moim stylu.



Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Faktycznie, zapomniałam o tym, że w Zarze rozmiarówka jest nierówna - że poszczególne egzemplarze nr 34 mogą różnić się od siebie wielkością. Będę sprawdzać
W H&M ostatnio szukałam i takich spodni nie widziałam
Ja w poprzednim sezonie kupowalam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:46   #528
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale weźcie Dziewczyny, jak tak wszytstkie przestaną kupować, to nam wątek upadnie
Taki fajny wątek, szkoda by było.

Ja sobie jakiś czas temu w Hebe kupiłam dwa cienie Bell i oficjalnie ogłaszam, że macowe porzucam normalnie cuda.
Także kupujta w Hebe, opłaca się. Tylko trzeba będzie tytuł wątku trochę zmienić
Które to cienie?
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079579]
Mnie sie ten sweter z morzem i piaskiem spodobal. Widoczek jak z Hawajow . Niestety foty w necie przerazaja: material jak stroj dla pletwonurka.

Co do lat '90 to niestety nie widzialam takich swetrow, wiec ciezko mi sie odniesc .
[/QUOTE]
Ostatnio na Swag Show w Katowiach miałam okazję zmacać te bluzy i hmm... O ile sam nadruk wyglądał bardzo dobrze - wyraźne kolory, jak na zdjęciach w sklepie internetowym - to materiał był sztuczny, sprawiał wrażenie jakby można było się w nim nieźle zapocić, z tego co pamiętam 100% poliester
Legginsy wyglądały za to świetnie.

Edit:
TA mi się chyba najbardziej podoba, potem truskawki i NYC Wytrzeszczony kot jest ciekawy, ale chyba nie odważyłabym się wyjść w nim z domu.
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2013-05-30 o 23:57
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 23:49   #529
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...
Coś w tym stylu: KLIK albo to KLIK lub KLIK
Znalazłam tak na szybko, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.


...
wiadomo

druga mi się podoba

ale przypomniałam sobie, jak miałam kiedyś koszulkę z przepiękną meduzą (tą mitologiczną), w bardzo spokojnych jak to u mnie kolorach. kochałam ją ale nader rzadko zakładałam, miałam wrażenie, że tylko meduzę widać i byłam nią zmęczona/przytłoczona

a jak raz kupiłam w Tatuum koszulkę z napisami, piękną i noszalną dla mnie, to szybko porobiły się w niej takie mikrodziurki
no i teraz w niej tylko czasem sypiam

chyba mi jednak nie po drodze z napisami
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 23:56   #530
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a próbowałaś szukać w działach męskich? serio się pytam
miewają bardzo fajne rurki i o ile nie bałdzo mi się podbają panowie w rurkach, to są niewątpliwie węższe w biodrach
Rurek nie Kiedyś kupowałam męskie tzw. boyfriendy, kiedy jeszcze damskich nie było. Poszukam

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jamestown, po Twoich wypowiedziach na temat ubioru, kupowanych rzeczy to mysle ze tak - ja mam inny styl
masz racje ja glownie cenie proste rzeczy, glownie szarosci i czerń.
---
Milko a patrzalas na koszulki Pinata Unique?
ostatnio kupilam koszulke firmy She/s a riot "Kupisz orła?" zwraca uwage
http://shesariot.bigcartel.com/produ...sz-ora-t-shirt

Milko kupuje drozsze bo mam dosc rzeczy ktore po jednym, dwoch praniach ida na służbe jako scierki do podlogi.. to raz, a po drugie jak cos mi wpadnie szczegolnie w oko to wlasnie te drozsze coz robic.. jak żyć?
Podoba mi się ta .
A czy ich "s" jest na Tobie luźna?

Spoko, ja to rozumiem

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079660]Propo's ubran to zakochalam sie spodnicach w nowej kolekcji Prorsum (tu). Moimi faworytami sa te z 4 i 9 zdjecia. Podobaja mi sie tez cholernie te przezroczyste, ale nie odwazylabym sie wyjsc w nich.[/QUOTE]
Bardzo ładne (4 i 9). Przezroczyste, a la koronkowe też piękne, ale raczej dla młodych, bardzo zgrabnych i wysokich No i nie do pracy

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
zgadza się, bo mi się wydawało, że o to Milce chodzi

co do skórzanych, to miałam kiedyś chętkę na te "ekologiczne" ale jakoś mi przszło, jak sobie wyobraziłam saunę w nich

ale z naturalnej skóry, oj tak - mhrrrau ... - tylko też na konkretne okoliczności i pogodę
Takie "woskowane dżinsy" - czarne rurki już mam, właśnie z Zary. Są świetne, ale dosyć szybko schodzi w praniu z nich to "owoskowanie".
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 00:08   #531
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079374]Ja swoja obsesje SKS (Misiana ) doprowadzilam do takiego stanu, ze wacikow uzywam od swieta. Codziennie zmywam makijaz zelem a tylko kreske na dolnej powiece musze potraktowac czasami micelem.

[/QUOTE]
i ja to mam, od czasu jak zaczęłam używać piankę sampara porzuciłam waciki , od wielkiego dzwonu teraz tylko czasem muszę dotrzeć micelem jak sie jakoś bardziej permanentnie umalowałam

PS< James, masz u mnie lanie , przez Ciebie od dwóch dni nic nie robię tylko trzepię w te durne mapy ))))
musze postudiowac mapy i się przyłożyć bardziej
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-05-31 o 00:21
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 00:09   #532
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...dosyć szybko schodzi w praniu z nich to "owoskowanie".
a pierzesz je na prawej czy lewej stronie?
bo ja na lewej i mi prawie nie schodzi (prawie, bo to już staruszki i nader częto je nosze, więc też i tę zmienną biorę pod uwagę)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 00:15   #533
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a pierzesz je na prawej czy lewej stronie?
bo ja na lewej i mi prawie nie schodzi (prawie, bo to już staruszki i nader częto je nosze, więc też i tę zmienną biorę pod uwagę)
No właśnie na lewą stronę przewracam (piorę tak każde spodnie już z przyzwyczajenia) i w 30 stopniach + najsłabsze wirowanie.
Może mam zbyt wygórowane oczekiwania
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 00:19   #534
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...
Może mam zbyt wygórowane oczekiwania
może
bo mi nic już nie przychodzi do glowy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 00:29   #535
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

się jeszcze pochwalę jakie mam dziś piękne wsciekłe paznokcie - super mi się podoba ten kolor, fuksja wpadająca trochę opalizująco w czerwień - no sam miód! chanelowy of kors

i przestroga - jakby komuś przyszło do głowy zrobic to co ja i użyć pod lakier produkt marki douglas (baza zapobiegająca żółknięciu płytki) to niech się szybko puknie w głowę - od tego dziadostwa odpryski miałam juz po kilku godzinach od pomalowania, a wieczorem to juz mogłam sobie wszystko zrywać jak folię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4277.jpg (92,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4279.jpg (113,9 KB, 22 załadowań)
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-05-31 o 13:02
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 08:23   #536
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

a co do Hebe, to uważajmy Małgoś, bo nas to za jaką piątą kolumnę Hebe wezmą
mówisz
no dobrrrra....

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Które to cienie?
KLIK

Miłka byłaś w Blue ostatnio? Był dość duży kiermasz ubrań autorskich, zdaje się na okoliczność dnia matki... teraz też jest coś, pod hasłem długi weekend matki i dziecka ale coś czuję, że to już inni wystawcy (acz nie byłam).
Powiem szczerze, mnie jakoś nie ciągnie do młodych projektantów. Zazwyczaj przeglądam te wszystkie stoiska i nie za bardzo. No ale może ja po prostu źle trafiam

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
się jeszcze pochwalę jakie mam dziś piękne wsciekłe paznokcie - super mi się podoba ten kolor, fuksja wpadająca trochę opalizująco w czerwień - no sam miód! chanelowy of kors
mmmm wiosennie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 09:52   #537
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ale fajne tshirty pokazujecie Dziewczyny
Ja bardzo lubie takie z napisami, często zakladam do pracy pod marynarkę, jak nie mam formalnych spotkań.
Niestety siecówkowe po kilku praniach tylko do spania sie nadaja, a po jeszcze kilku do podlogi

Styl lat 80 i 90 tez do mnie nie przemawia, śliczne mlode dziewczyny wydają mi sie takie stare-malenkie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 10:25   #538
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To może w ramach pokuszenia wrzucę zdjęcia odpowiednika z Maybelline, który de facto miał się/ ma pojawić u nas w maju .
wybaczcie, ale jakaś siła karze mi napisać, że te Color Whisper od jutra jako nowość w Hebe
Gazetkę mi przysłali
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 10:31   #539
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 199
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wybaczcie, ale jakaś siła karze mi napisać, że te Color Whisper od jutra jako nowość w Hebe
Gazetkę mi przysłali

siła promocji Hebe

a poważnie, to o piątej kolumnie Hebe, to oczywiście żarcik był, bo jednak faktem jest, że Hebe się stara i jak chodzi o kosmetyki i sieciówki drogeryjne, zdecydowanie ma dobrą, szeroką ofertę i promocje
teraz do porównywalnej niby drogerii Rossmann chodzę w sumie po ichnią chemię domową i płatki Lilibe tylko
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 10:38   #540
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
siła promocji Hebe

a poważnie, to o piątej kolumnie Hebe, to oczywiście żarcik był, bo jednak faktem jest, że Hebe się stara i jak chodzi o kosmetyki i sieciówki drogeryjne, zdecydowanie ma dobrą, szeroką ofertę i promocje
teraz do porównywalnej niby drogerii Rossmann chodzę w sumie po ichnią chemię domową i płatki Lilibe tylko

nigdy w życiu nie byłam w Hebe

Gdzie ja się uchowałam
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.