Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 19:48   #631
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki. Hmm może i mam młodszą, ale nie do niczego Też jest bardzo cienka, naczynkowa, wysuszona, ale łatwo się zanieczyszcza i reaguje alergicznie, więc muszę bardzo uważać na kosmetyki, do tego odbijają się na niej wszelkie problemy zdrowotne. Kusi mnie ten krem, o którym piszesz, ale z doświadczenia wiem, że róża często mnie uczula, np. w kosmetykach Phenome. Kupujesz przez Internet, czy jest szansa gdzieś stacjonarnie dostać, żeby wcześniej przetestować?
Jak do niczego ?
Tak mnie zrozumialas ? No coš Ty ze mnie zazdrośc starej pudernicy przemawia, żeś mloda i jędrna stąd "niestety"
Internetowo kupuję.
Teraz mam zaczęty sloiczek do ktorego juz wkladałam paluchy, ale jak kupię znowu mogę zaraz po otwarciu zrobić probkę i przesłac
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2015-05-15 o 19:50
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:21   #632
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ponosilam wczoraj skarpetki zluszczajace z Hebe. Zobaczymy co z tego bedzie.

Kupilam sobie tez piekna peleryne na zimniejsze dni. Odpalam wiec ostatnio Yankee Candle w intencji naglego ochlodzenia .

Musialam ten kupic kolejny pedzel Eco Tools do podkladu, bo poprzedni umarl. Dobrze, ze sa w Rossmannie.

Makaronu nie kupilam, bo nie chcialo mi sie do Lidla czlapac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 20:23   #633
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jak do niczego ?
Tak mnie zrozumialas ? No coš Ty ze mnie zazdrośc starej pudernicy przemawia, żeś mloda i jędrna stąd "niestety"
Internetowo kupuję.
Teraz mam zaczęty sloiczek do ktorego juz wkladałam paluchy, ale jak kupię znowu mogę zaraz po otwarciu zrobić probkę i przesłac
Nie nie, to głos samokrytyki, nie błędu w rozumieniu W sensie, że choć powinnam mieć cerę młodą i piękną, mam młodą i brzydką Bardzo Ci dziękuję za taką życzliwą propozycję! Ale wstyd mi tak zawracać Ci głowę, zwłaszcza, że krem nie kosztuje fortuny. Po prostu zaryzykuję któregoś razu, najwyżej puszczę na wymianę albo komuś oddam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 22:57   #634
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51416272]Ponosilam wczoraj skarpetki zluszczajace z Hebe. Zobaczymy co z tego bedzie.

Kupilam sobie tez piekna peleryne na zimniejsze dni. Odpalam wiec ostatnio Yankee Candle w intencji naglego ochlodzenia .

Musialam ten kupic kolejny pedzel Eco Tools do podkladu, bo poprzedni umarl. Dobrze, ze sa w Rossmannie.

Makaronu nie kupilam, bo nie chcialo mi sie do Lidla czlapac .[/QUOTE]

A ja w końcu kupiłam i zjadłam. Powiem, że - jak na mój gust - niczego sobie ten makaron. Tyle tylko, że opakowanie jednoosobowe.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 00:41   #635
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
o mamo 400 zł za dużo dla mnie
A kto pisał, że chce więcej niż YR oferuje?

A Uriage znasz?
ja się zaczaję na próbki tego Organika, o którym pisała Corii, już sobie zapisałam

Sporo kremów pod oczy przetestowałam, bo nie chcę mieć tam zmarszczek, a że jestem już starszawa, no to się nazbierało trochę


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z Inglota właśnie lakiery lubię najmniej Mam trochę cieni, kilka pędzli doocznych i teraz te nowe pudry do konturowania.

Róże polecam Macowe najbardziej te nowe Max factory też są niezłe, szczególnie najjaśniejszy - delikatny wiosenny kolorek
Pisałam, że kiedyś lubiłam te lakiery
Nie mam ulubionych firm muszę się zakochać w odcieniu po prostu i konsystencji ale dziękuję


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kochana, to nie jest takie proste . Że zima zasadniczo to chłodny typ, to wiem, natomiast są podtypy zimy - czysta, chłodna i ciemna, o czym przeczytałam m.in. tu :
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...70&postcount=1
Mój problem polega z przypisaniem siebie do któregoś z tych podtypów, aczkolwiek wykluczam ciemną zimę .


Też mam ciemną oprawę oczu.

Z brązerami to trochę mam problem, bo jak pisałam większości używam jako typowych brązerów i dodatkowo nakładam róż. Jedyne, jakich używałam dotąd solo, to brązowawe róże tj. Chanel Accent (niestety limitka, ale widywałam na Allegro) i Armani Sheer Blush nr 5 (ponoć wycofany, w dodatku w PL ten odcień chyba w ogóle nie był dostępny ).
Mój ukochany brązer - Armani Sheer Bronzer nr 1, który też mógłby się sprawdzić jako róż (aczkolwiek nie próbowałam ), też niestety już nie do zdobycia, więc jestem w kropce, co Ci doradzić .
Typowo zimne brązery, jakich używam, to głównie MAC Taupe (to zresztą tak naprawdę jest róż, przeze mnie traktowany jak typowy brązer ), MAC Sculpt i duo do konturowania Marca Jacobsa w odcieniu Mirage. Myślę, że ten ostatni mógłby się nadać jako róż . Poza tym większość posiadanych przeze mnie rzeczy do paćkania po policzkach to limitki z MAC, więc nawet nie mam co polecać.

Jeśli chodzi o typowe róże, to kiedyś używałam wyłącznie chłodnych odcieni wpadających w fiolet (typu MAC Azalea Blossom, MAC Sakura czy Clinique Iced Lotus, który jest po prostu chłodnym różem). Z czasem przyszło rozpasanie i mam róże w odcieniach koralowych, czerwonawych (kremowy Chanel Chamade), truskawkowych (Rouge Bunny Rouge Orpheline), arbuzowych (Benefit Bella Bamba) itd. i całe mnóstwo o trudnym do zdefiniowania kolorze . Teraz już nie dobieram odcieni do swojego typu urody, kupuję te, które mi się podobają, z wyłączeniem jedynie typowo rudych czy pomarańczowych. Każdego różu używam do różnych makijaży, w zależności głównie od pory roku (po cieplejsze odcienie sięgam latem). No i z powyższych względów znów nie wiem, co Ci polecić .

Tak sobie jednak myślę, że poleciłabym Ci róż NARS Sin. Wg mnie odcień fajny do zimnego typu urody, a jednocześnie dość nietypowy.
Olu dziękuję

Nawet nie wiedziałam, że są jeszcze jakieś "wewnętrzne" podziały zimy. Wyszło mi, że jestem czysta no staram się myć dokładnie

Olu ja to muszę pomacać i pomaziać się na własnej dłoni no tak mam, więc zakupy w necie limitek odpadają, jeśli ich nie ma ich stacjonarnie
Mac taupe kompletnie nie moje odcienie.
Olu obejrzałam sobie te róże, o których piszesz dla mnie chyba (posiłkuję się zdjęciami z neta) są za bardzo fioletowe?
Clinique całkiem ładny, ale nie urzekł mnie
Benefit śliczny, ale dla mnie za ciepły
Oj ten Nars Sin nie dla mnie za ciemny, takich używam cieni róż muszę bladziutki

Ja używam tych róży:

http://www.temptalia.com/mac-sunday-...hotos-swatches

http://www.temptalia.com/bobbi-brown...hotos-swatches

http://whatkimmididnext.blogspot.com...ure-color.html

Lubię je, ale nie zakochałam się na zabój

Olu, chciałam Ci napisać, że jestem ślepa na próbeczce podkładu, jak byk stoi, że mam tę wersję Maca

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ion/index.tmpl


Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Kupilam sobie tez piekna peleryne na zimniejsze dni.
Poka!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 07:43   #636
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51416272]Ponosilam wczoraj skarpetki zluszczajace z Hebe. Zobaczymy co z tego bedzie.

Kupilam sobie tez piekna peleryne na zimniejsze dni. Odpalam wiec ostatnio Yankee Candle w intencji naglego ochlodzenia .

Musialam ten kupic kolejny pedzel Eco Tools do podkladu, bo poprzedni umarl. Dobrze, ze sa w Rossmannie.

Makaronu nie kupilam, bo nie chcialo mi sie do Lidla czlapac .[/QUOTE]
Polecam noc filmowa w multikinie, ostatnio tak zimno było ze nawet moj TZ musiał sie kurtka okrywać
Ja z kolei w promo reserved kupiłam lekkie ciuchy (choć w sumie trencz tez ale przeczekam ) wiec mam odwrotne modlitwy
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja w końcu kupiłam i zjadłam. Powiem, że - jak na mój gust - niczego sobie ten makaron. Tyle tylko, że opakowanie jednoosobowe.
Oooo dzieki za ostrzeżenie ja jem porcje normalne, ale moj TZ je jak smok (wyglądając przy tym jak patyczak, bezczelnie ) i jak cos gotujemy i w przepisie "porcja na 3-4 osoby" to dla nas na 1 obiad jego lepiej ubierać niz żywic, mnie wręcz przeciwnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 10:39   #637
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja mam 3 synów, wiem coś o tym
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 10:44   #638
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A kto pisał, że chce więcej niż YR oferuje?

A Uriage znasz?
ja się zaczaję na próbki tego Organika, o którym pisała Corii, już sobie zapisałam

Sporo kremów pod oczy przetestowałam, bo nie chcę mieć tam zmarszczek, a że jestem już starszawa, no to się nazbierało trochę




Pisałam, że kiedyś lubiłam te lakiery
Nie mam ulubionych firm muszę się zakochać w odcieniu po prostu i konsystencji ale dziękuję




Olu dziękuję

Nawet nie wiedziałam, że są jeszcze jakieś "wewnętrzne" podziały zimy. Wyszło mi, że jestem czysta no staram się myć dokładnie

Olu ja to muszę pomacać i pomaziać się na własnej dłoni no tak mam, więc zakupy w necie limitek odpadają, jeśli ich nie ma ich stacjonarnie
Mac taupe kompletnie nie moje odcienie.
Olu obejrzałam sobie te róże, o których piszesz dla mnie chyba (posiłkuję się zdjęciami z neta) są za bardzo fioletowe?
Clinique całkiem ładny, ale nie urzekł mnie
Benefit śliczny, ale dla mnie za ciepły
Oj ten Nars Sin nie dla mnie za ciemny, takich używam cieni róż muszę bladziutki

Ja używam tych róży:

http://www.temptalia.com/mac-sunday-...hotos-swatches

http://www.temptalia.com/bobbi-brown...hotos-swatches

http://whatkimmididnext.blogspot.com...ure-color.html

Lubię je, ale nie zakochałam się na zabój

Olu, chciałam Ci napisać, że jestem ślepa na próbeczce podkładu, jak byk stoi, że mam tę wersję Maca

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ion/index.tmpl




Poka!
To widzę Iwonko, że lubisz typowo chłodne różowe róże . Ja używałam kiedyś głównie takich, teraz w tym odcieniu mam najmniej .
Wydaje mi się, że mógłby Ci się spodobać Dior Rosy Glow, tylko on ma takie magiczne właściwości, że na niektórych skórach się ociepla, co ma miejsce u mnie . Dodam, że ona taki wściekły odcień ma tylko w opakowaniu, na skórze takiej intensywności nie ma na szczęście, więc nie zniechęcaj się od razu . Jak by Ci się spodobał, daj znać, ja swojego się chętnie pozbędę (może na coś byśmy się wymieniły, jeśli rzecz jasna miałabyś ochotę).
Mogłabyś też przyjrzeć się różom Marca Jacobsa. Bardzo fajny jest Reckless, tylko dość zgaszony, przybrudzony. Outspoken też jest całkiem znośny, tylko raz, że mógłby mieć jak dla Ciebie zbyt fioletowawe tony (ale trzeba próbować, bo na każdej skórze inaczej wygląda), a dwa, że w porównaniu z Reckless czy Obsessed jakoś szybciej znika z twarzy.
Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy, to dam znać - czasem zapominam co mam pochowane po szufladach i olśniewa mnie z opóźnionym zapłonem .
O, właśnie wpadł mi jeszcze do głowy Benefit Hervana .

To rzecz jasna tylko takie typy, ale jak będziesz kiedyś buszować po S. czy D., to możesz się przyjrzeć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 10:46   #639
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A kto pisał, że chce więcej niż YR oferuje?

A Uriage znasz?
ja się zaczaję na próbki tego Organika, o którym pisała Corii, już sobie zapisałam

Sporo kremów pod oczy przetestowałam, bo nie chcę mieć tam zmarszczek, a że jestem już starszawa, no to się nazbierało trochę




Pisałam, że kiedyś lubiłam te lakiery
Nie mam ulubionych firm muszę się zakochać w odcieniu po prostu i konsystencji ale dziękuję




Olu dziękuję

Nawet nie wiedziałam, że są jeszcze jakieś "wewnętrzne" podziały zimy. Wyszło mi, że jestem czysta no staram się myć dokładnie

Olu ja to muszę pomacać i pomaziać się na własnej dłoni no tak mam, więc zakupy w necie limitek odpadają, jeśli ich nie ma ich stacjonarnie
Mac taupe kompletnie nie moje odcienie.
Olu obejrzałam sobie te róże, o których piszesz dla mnie chyba (posiłkuję się zdjęciami z neta) są za bardzo fioletowe?
Clinique całkiem ładny, ale nie urzekł mnie
Benefit śliczny, ale dla mnie za ciepły
Oj ten Nars Sin nie dla mnie za ciemny, takich używam cieni róż muszę bladziutki

Ja używam tych róży:

http://www.temptalia.com/mac-sunday-...hotos-swatches

http://www.temptalia.com/bobbi-brown...hotos-swatches

http://whatkimmididnext.blogspot.com...ure-color.html

Lubię je, ale nie zakochałam się na zabój

Olu, chciałam Ci napisać, że jestem ślepa na próbeczce podkładu, jak byk stoi, że mam tę wersję Maca

http://www.maccosmetics.pl/product/s...ion/index.tmpl




Poka!
To widzę Iwonko, że lubisz typowo chłodne różowe róże . Ja używałam kiedyś głównie takich, teraz w tym odcieniu mam najmniej .
Wydaje mi się, że mógłby Ci się spodobać Dior Rosy Glow, tylko on ma takie magiczne właściwości, że na niektórych skórach się ociepla, co ma miejsce u mnie . Dodam, że ona taki wściekły odcień ma tylko w opakowaniu, na skórze takiej intensywności nie ma na szczęście, więc nie zniechęcaj się od razu . Jak by Ci się spodobał, daj znać, ja swojego się chętnie pozbędę (może na coś byśmy się wymieniły, jeśli rzecz jasna miałabyś ochotę).
Mogłabyś też przyjrzeć się różom Marca Jacobsa. Bardzo fajny jest Reckless, tylko dość zgaszony, przybrudzony. Outspoken też jest całkiem znośny, tylko raz, że mógłby mieć jak dla Ciebie zbyt fioletowawe tony (ale trzeba próbować, bo na każdej skórze inaczej wygląda), a dwa, że w porównaniu z Reckless czy Obsessed jakoś szybciej znika z twarzy.
Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy, to dam znać - czasem zapominam co mam pochowane po szufladach i olśniewa mnie z opóźnionym zapłonem .
O, właśnie wpadł mi jeszcze do głowy Benefit Hervana .

To rzecz jasna tylko takie typy, ale jak będziesz kiedyś buszować po S. czy D., to możesz się przyjrzeć .

Czyli podkład masz ten najnowszy. Większość go chwali, a skoro i Tobie pasuje, to na pewno spróbuję, tylko muszę dobrać odcień. Ty jaki masz?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 14:23   #640
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Olu zapisałam sobie wszystko będę testowała mam 3 róże, które, jak pisałam lubię, ale poszukuję nadal miłości mojej różowej
Olu podobają mi się z podbiciem fioletowym też, tylko u mnie jest taki problem, że ja mam trądzik różowaty i wszelkie delikatne róże mają od niego podbicie coś, jak ktoś ma ciemny kolor naturalnych ust to wszystkie delikatniejsze odcienie i tak są wzmocnione. A ponieważ moja cera z w/w powodów, bardzo reaguje na zmiany temperatury czy mojego nastroju, to z mocniejszymi kolorami muszę uważać, żeby nie wyglądać jak klaun. Dlatego preferuję zimne, blade, subtelne róże.
Kolory w opakowaniu nigdy mnie nie przerażają ani w różu ani w cieniu piękne są te, które zalinkowałaś dam znać, jak potestuję czy znalazłam to czego szukam

Tak Olu mam najnowszą wersję MACa rychło w czas się pokapowałam mam odcień NC20, ale to odcień twarzy, odnośnie szyi to NC15 było za ciemne ale ja sobie muszę brązującym balsamem ją zawsze dociemniać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 22:52   #641
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ebay


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hehe osłabiają mnie te konsultantki jak nie brak pojemniczków to teraz takie coś. Trzeba było odpowiedzieć, że jesteś dużym alergikiem i musisz potestować, chyba, że kupisz na odpowiedzialność pani
no niestety czasami aż śmiać się chce z ich wymówek. Pamiętam do dziś jak jedna z pań odpowiedziała, że nie robią próbek w pojemniczkach bo to niehigieniczne

Zauważyłam, że tylko panie z D. robią takie problemy, w Sephorze zawsze chętnie zrobią, a jesli mam wydać ponad 200 zł to chciałabym najpierw przetestować. To, że pani nałoży mi podkład z bazą, pudrem i innymi 'dodatkami' i to pod koniec dnia to niestety, ale raczej nie ocenie wiarygodnie podkładu.

Jutro będę testować nowy pro longwear z Mac'a Na ręce wyglądał bardzo ładnie.
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2015-05-16 o 22:53
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-17, 21:43   #642
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu zapisałam sobie wszystko będę testowała mam 3 róże, które, jak pisałam lubię, ale poszukuję nadal miłości mojej różowej
Olu podobają mi się z podbiciem fioletowym też, tylko u mnie jest taki problem, że ja mam trądzik różowaty i wszelkie delikatne róże mają od niego podbicie coś, jak ktoś ma ciemny kolor naturalnych ust to wszystkie delikatniejsze odcienie i tak są wzmocnione. A ponieważ moja cera z w/w powodów, bardzo reaguje na zmiany temperatury czy mojego nastroju, to z mocniejszymi kolorami muszę uważać, żeby nie wyglądać jak klaun. Dlatego preferuję zimne, blade, subtelne róże.
Kolory w opakowaniu nigdy mnie nie przerażają ani w różu ani w cieniu piękne są te, które zalinkowałaś dam znać, jak potestuję czy znalazłam to czego szukam

Tak Olu mam najnowszą wersję MACa rychło w czas się pokapowałam mam odcień NC20, ale to odcień twarzy, odnośnie szyi to NC15 było za ciemne ale ja sobie muszę brązującym balsamem ją zawsze dociemniać
Rozumiem, o czym piszesz, bo ja mam z kolei intensywną czerwień wargową i muszę ostrożniej dobierać odcienie szminek.
Jak znajdziesz nowego różowego ulubieńca, to daj znać .

Ja chyba też będę celować w NC20.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 22:23   #643
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

bozzzsz... bylam dzisiaj na takim evencie YSL gdzie zrobili nam makijaz i makijazysci mieli google glass, zeby nagrac taki prywatny tutorial i dostalam wlasnie link na poczte, co za beznadzieja.... Nie dosc ze sam makijaz taki sobie, podklad o ton za ciemny (ale mojej kolezance dali tak o 3 tony za ciemny, dobrze ze mialam pedzel ze soba, to jak wyszlismy jej troche roztarlam granice z szyja), oczy w sumie ladnie zrobione, ale na tym filmiku kompletnie tego nie widac (za ciemno), pomadka w cieplym odcieniu do mojej chlodnej urody pasuje jak kwiatek do kozucha Nalozyla i oczywiscie tyle warstw podkladu, pudru brazujacego i brokatowego rozu, ze wszystko bylo widoczne z daleka. A moja kolezance zrobili oczy jak drag queen A szkoda bo tak chcialam prywatny tutorial
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 01:18   #644
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rozumiem, o czym piszesz, bo ja mam z kolei intensywną czerwień wargową i muszę ostrożniej dobierać odcienie szminek.
Jak znajdziesz nowego różowego ulubieńca, to daj znać .

Ja chyba też będę celować w NC20.
Olu usta też mam czerwone, ale to mi akurat nie przeszkadza w przeciwieństwie do polików pewnie, że dam znać, co i jak, ale nie wiem kiedy się wybiorę na testy

Koniecznie powiedz, jak Twoje wrażenia ja sobie chyba kupię ten podkład będzie zamiennik z EL DWLight na razie nawet (po tych testach) go wyprzedził ale przejdę się do innego D. po jeszcze jedna próbkę. Bo czasem u mnie jest tak, że po jakimś czasie coś się knoci, mimo iż wcześniej próbka mi pasowała i teraz wolę się upewniać

---------- Dopisano o 02:18 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
bozzzsz... bylam dzisiaj na takim evencie YSL gdzie zrobili nam makijaz i makijazysci mieli google glass, zeby nagrac taki prywatny tutorial i dostalam wlasnie link na poczte, co za beznadzieja.... Nie dosc ze sam makijaz taki sobie, podklad o ton za ciemny (ale mojej kolezance dali tak o 3 tony za ciemny, dobrze ze mialam pedzel ze soba, to jak wyszlismy jej troche roztarlam granice z szyja), oczy w sumie ladnie zrobione, ale na tym filmiku kompletnie tego nie widac (za ciemno), pomadka w cieplym odcieniu do mojej chlodnej urody pasuje jak kwiatek do kozucha Nalozyla i oczywiscie tyle warstw podkladu, pudru brazujacego i brokatowego rozu, ze wszystko bylo widoczne z daleka. A moja kolezance zrobili oczy jak drag queen A szkoda bo tak chcialam prywatny tutorial
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:34   #645
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu usta też mam czerwone, ale to mi akurat nie przeszkadza w przeciwieństwie do polików pewnie, że dam znać, co i jak, ale nie wiem kiedy się wybiorę na testy

Koniecznie powiedz, jak Twoje wrażenia ja sobie chyba kupię ten podkład będzie zamiennik z EL DWLight na razie nawet (po tych testach) go wyprzedził ale przejdę się do innego D. po jeszcze jedna próbkę. Bo czasem u mnie jest tak, że po jakimś czasie coś się knoci, mimo iż wcześniej próbka mi pasowała i teraz wolę się upewniać
Mnie moje ciemne usta przeszkadają, bo szminki wyglądają na nich zwykle nie tak, jak bym chciała . Czerwień niweluję podkładem i jest trochę lepiej.

Waham się czy kilkać ten podkład w ciemno czy najpierw wziąć próbki do testów, bo w najbliższym czasie nie będę mieć za bardzo okazji do wizyty w salonie.
Z podkładami mam podobnie - nawet te, które zasadniczo dobrze się u mnie sprawdzają, potrafią zrobić psikusa i źle wyglądać, zwykle wtedy, kiedy akurat zależy mi na nieskazitelnym wyglądzie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 09:55   #646
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu zapisałam sobie wszystko będę testowała mam 3 róże, które, jak pisałam lubię, ale poszukuję nadal miłości mojej różowej
Olu podobają mi się z podbiciem fioletowym też, tylko u mnie jest taki problem, że ja mam trądzik różowaty i wszelkie delikatne róże mają od niego podbicie coś, jak ktoś ma ciemny kolor naturalnych ust to wszystkie delikatniejsze odcienie i tak są wzmocnione. A ponieważ moja cera z w/w powodów, bardzo reaguje na zmiany temperatury czy mojego nastroju, to z mocniejszymi kolorami muszę uważać, żeby nie wyglądać jak klaun. Dlatego preferuję zimne, blade, subtelne róże.
Kolory w opakowaniu nigdy mnie nie przerażają ani w różu ani w cieniu piękne są te, które zalinkowałaś dam znać, jak potestuję czy znalazłam to czego szukam

Tak Olu mam najnowszą wersję MACa rychło w czas się pokapowałam mam odcień NC20, ale to odcień twarzy, odnośnie szyi to NC15 było za ciemne ale ja sobie muszę brązującym balsamem ją zawsze dociemniać
o tym Macu mówicie???
http://www.maccosmetics.pl/product/s...ion/index.tmpl
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 10:09   #647
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Tak
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 15:22   #648
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;51416272]Ponosilam wczoraj skarpetki zluszczajace z Hebe. Zobaczymy co z tego bedzie.


Makaronu nie kupilam, bo nie chcialo mi sie do Lidla czlapac .[/QUOTE]

skarpetki jesli mówisz o tych L'Biotica to miałam i owszem polecam wszem i wobec - są skuteczne
kilka zarzutów jednak do nich mam - po pierwsze strasznie nieprzyjemnie się w tym ustrojstwie siedzi, bo mokre, zimne i jedzie alkoholem straszliwie, a po drugie -łuszczyłam się zdecydowanie dłużej niż mówili, bo chyba z tydzień. Przy czym "pod spodem" poszło w miarę gładko bo 2-3 dni i po sprawie, ale góra czyli boki i wierzch stopy - długo miałam skórki.
Ale suma summarum zakupiłam żeby powtórzyć, bo jednak z efektu byłam zadowolona, wszystko pięknie zeszło i stópki naprawdę w końcu były gładkie


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A ja w końcu kupiłam i zjadłam. Powiem, że - jak na mój gust - niczego sobie ten makaron. Tyle tylko, że opakowanie jednoosobowe.
no nie żartuj ja kocham węglowodany , kluchy itp ale sama bym tej porcji nie zjadła. Na dwie osoby w sam raz makaron naprawdę bardzo smaczny

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mój ukochany brązer - Armani Sheer Bronzer nr 1, który też mógłby się sprawdzić jako róż (aczkolwiek nie próbowałam ), też niestety już nie do zdobycia, więc jestem w kropce, co Ci doradzić .
Olu jak znajdziesz godne zastępstwo trąb głośno żebym usłyszała bo ja już swój ostatni otworzyłam i już cierpię co ja zrobię jak mi się skończy
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 15:24   #649
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no nie żartuj ja kocham węglowodany , kluchy itp ale sama bym tej porcji nie zjadła. Na dwie osoby w sam raz makaron naprawdę bardzo smaczny
Zgadzam sie z Tobą w całej rozciagałosci z tym My z małzem na pół to mamy, jak zrobimy go ze szpinakiem. A przewaznei i tak jeszcze zostaje troszkę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 15:33   #650
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

odnośnie kremu pod oczy kupiłam miniaturę Cliniqua rich 7 ml i potestuje porządnie zobaczę jak się spisze
mam w planach dokupić jeszcze kiehlsa z awokado pod oczy tez kilka próbek
zobaczę który lepiej nawilża
Corii a ty kiedyś zachwycałaś się lancome takim w fioletowym słoiku. Wow dalej pozostało ?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c;51442633[B
]skarpetki jesli mówisz o tych L'Biotica to miałam i owszem polecam wszem i wobec - są skuteczne [/B]
kilka zarzutów jednak do nich mam - po pierwsze strasznie nieprzyjemnie się w tym ustrojstwie siedzi, bo mokre, zimne i jedzie alkoholem straszliwie, a po drugie -łuszczyłam się zdecydowanie dłużej niż mówili, bo chyba z tydzień. Przy czym "pod spodem" poszło w miarę gładko bo 2-3 dni i po sprawie, ale góra czyli boki i wierzch stopy - długo miałam skórki.
Ale suma summarum zakupiłam żeby powtórzyć, bo jednak z efektu byłam zadowolona, wszystko pięknie zeszło i stópki naprawdę w końcu były gładkie





no nie żartuj ja kocham węglowodany , kluchy itp ale sama bym tej porcji nie zjadła. Na dwie osoby w sam raz makaron naprawdę bardzo smaczny

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



Olu jak znajdziesz godne zastępstwo trąb głośno żebym usłyszała bo ja już swój ostatni otworzyłam i już cierpię co ja zrobię jak mi się skończy

muszę się na nie w końcu skusić cena zdecydowanie lepsza niż holika holika
jak mówisz że działa
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 15:34   #651
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
odnośnie kremu pod oczy kupiłam miniaturę Cliniqua rich 7 ml i potestuje porządnie zobaczę jak się spisze
mam w planach dokupić jeszcze kiehlsa z awokado pod oczy tez kilka próbek
zobaczę który lepiej nawilża
Corii a ty kiedyś zachwycałaś się lancome takim w fioletowym słoiku. Wow dalej pozostało ?
Wiesz co, miałam parę razy próbki i za kazdym razem byłam zadowolona z efektu
Ale ze znalazłam tańśzego Organika, to wiesz Nie wykluczam jednak, ze kiedys kupię ten fioletowy, albo Revitalizing z EL - tylko musze prbki wziac, bo do twarzy głownie miałam dotychczas i ten twarzowy był ok.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 15:48   #652
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja tam spokojnie potrafie sama zjesc opakowanie lidlowego makaronu wszystko zalezy od tego z czym go podaję i jak bardzo jestem glodna ale czesto wystarcza nam na dwie porcje
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 15:50   #653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja tam spokojnie potrafie sama zjesc opakowanie lidlowego makaronu wszystko zalezy od tego z czym go podaję i jak bardzo jestem glodna ale czesto wystarcza nam na dwie porcje
Wiesz, jakbym miała podzielić go na dwie porcje na cały dzien, to tez zjadałabym Ale naraz, to zdecydowanie za duzo, tym bardziej, ze dochodzi szpinak, etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:14   #654
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Corii chodzilo mi wlasnie o jednorazowe skonsumowanie . Jak najbardziej potrafię
Tak samo potrafie zjeśc sama cale opakowanie grycanów
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:24   #655
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Corii chodzilo mi wlasnie o jednorazowe skonsumowanie . Jak najbardziej potrafię
Tak samo potrafie zjeśc sama cale opakowanie grycanów
No tak, ja mam mały litraz żoładka, wiec naraz mi tyle nie wejdzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:28   #656
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz co, miałam parę razy próbki i za kazdym razem byłam zadowolona z efektu
Ale ze znalazłam tańśzego Organika, to wiesz Nie wykluczam jednak, ze kiedys kupię ten fioletowy, albo Revitalizing z EL - tylko musze prbki wziac, bo do twarzy głownie miałam dotychczas i ten twarzowy był ok.
pewnie skoro tańszy jest ok to nie ma co świrować
ja teraz cliniqua potestuję
a swoja drogą wydębiasz próbki w D lub S kremów pod oczy??? ja nigdy nie mogę trafic by mieli i koniec końców kupuje kilka sztuk na allegro
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 16:31   #657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
pewnie skoro tańszy jest ok to nie ma co świrować
ja teraz cliniqua potestuję
a swoja drogą wydębiasz próbki w D lub S kremów pod oczy??? ja nigdy nie mogę trafic by mieli i koniec końców kupuje kilka sztuk na allegro
Bez najmniejszych oporów prosze o próbki, jesli sa mi potrzebne. W końcu tyle kasy w S. i D juz tam przez lata zostawiłam, ze why not?
Oczywiście nie zawsze dostaję, nie dostaję wtedy, gdy- albo nie maja testera, albo nie maja produktu, bo brak słoiczka nie wchodzi w rachubę - nosze swój na wszelki wypadek Ale reasumujac - w 95% wychodze z próbką
Raz mi odmówiono wiecej niz jednej próbki, twierdząc, ze jak sie nie kupuje nic akurat, to z zasady próbek nie daja - wiec dano mi do zrozumienia, ze i ta jedna z "łachy" mam - oczywiście wiecej w tej Sephorze mnie nei zobaczyli - wypięłam sie na taka obsługę
A tak przewaznie biorę próbki w "swojej" w katowicach i tam problemów w sumie nie ma.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 19:47   #658
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Olu jak znajdziesz godne zastępstwo trąb głośno żebym usłyszała bo ja już swój ostatni otworzyłam i już cierpię co ja zrobię jak mi się skończy
Pisałam jakiś czas temu o ewentualnych zamiennikach (chyba w tym wątku - nie pamiętam ), niemniej niczego, co zasłużyłoby na miano naprawdę godnego następcy, to niestety jeszcze nie znalazłam .
Ja mam jedno opakowanie Armaniego w trakcie używania, drugie jeszcze całe w zapasie, ale już oszczędzam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-18, 22:20   #659
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Waham się czy kilkać ten podkład w ciemno czy najpierw wziąć próbki do testów, bo w najbliższym czasie nie będę mieć za bardzo okazji do wizyty w salonie.
Z podkładami mam podobnie - nawet te, które zasadniczo dobrze się u mnie sprawdzają, potrafią zrobić psikusa i źle wyglądać, zwykle wtedy, kiedy akurat zależy mi na nieskazitelnym wyglądzie
Olu ja bym się nie odważyła a to dlatego, że ja potem nie mam co robić z tymi niepasującymi podkładami czy pudrami. Wydaję komu się da, ale wiadomo, że ciężko trafić z odcieniem dla innych czy z formułą.
Polecam jednak próbki



Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Tak moim skromnym zdaniem, lepiej się spisuje u mnie niż EL DW Light.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 07:47   #660
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu ja bym się nie odważyła a to dlatego, że ja potem nie mam co robić z tymi niepasującymi podkładami czy pudrami. Wydaję komu się da, ale wiadomo, że ciężko trafić z odcieniem dla innych czy z formułą.
Polecam jednak próbki
Iwonko (mój Ty głosie rozsądku ), masz rację, wstrzymam się z kupnem i najpierw potestuję. Niestety dotąd podkładowe zakupy w ciemno nie bardzo mi się udawały, więc powinnam opierać się na doświadczeniu .
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak moim skromnym zdaniem, lepiej się spisuje u mnie niż EL DW Light.
Naprawdę niezła rekomendacja, czuję się coraz bardziej zaintrygowana.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.