potrzebna pomoc:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 19:37   #1
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17

potrzebna pomoc:)


Witam
Jestem tu od nie dawna, ale bardzo podoba mi się to forum i sposób w jaki pomagacie innym i sobie na wzajem. Na początku miałam pewne wątpliwości, ale po przeczytaniu kilkunastu porad (bardzo pozytywnych) postanowiłam sie odważyć.
Załanczam kilka fotek. Sądzę, że przydałaby mi się zmiana wyglądu.
Teraz coś o mnie:
Włosy: cienkie, przetłuszczające się i trudne w układaniu Nawet po całej nocy przespanej w wałkach- efekt jest marny i utrzymuje się bardzo krótko. Moje włosy po prostu lubią być proste i już. Kolor -po kilku farbach "do 24 myć" troszke przyciemniał i jest taki jak widać na zdjęciach.
Jeśli chodzi o cerę to mam mieszaną (przetłuszczająca się w okolicach czoła i nosa).
Nie lubię mocnego makijażu, jednocześnie nie bardzo wiem co i jak podkreślać...Na co dzień maluję tylko rzesy, a powieki tak "od święta". Oczy mam niestety głęboko osadzone, cienie po kilku godzinach rozpływają się
Powinnam coś zmienić? A jeśli tak to co? Będę wdzięczna za każdą poradę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip_image001.jpg (3,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip_image002.jpg (2,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clip_image003.jpg (1,9 KB, 44 załadowań)
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:49   #2
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Dot.: potrzebna pomoc:)

Akka,

Zdjęcia są dość malutkie i nie za dozre widać, nie widać w ogóle jaki masz kolor oczu...

czy mogłabyś zamiesścić ciut większe zdjęcia??

a co do włosów, wydaje mi się, że to dobrze, że są proste... po co je na siłę kręcić?? ja też mam cienkie i przetłuszczające się włosy, które lubią być proste... Wlosy proste sa zawsze modne, odmladzaja i wymagaja duzo mniejszej pielegnacji niz wlosy krecone a żeby tak szybko nie opadały warto podnieść je bardziej szczotką od nasady, możesz też zastosować trik z lakierem- pochyl glowe w dol i spryskaj lakierem od nasady, jesli chcesz zeby byly bardziej uniesione. Podoba mi sie tez opaska na 1 zdjeciu- wygladasz bardzo dziewczeco Jesli chodzi o kolor wlosow wydaje mi sie jest ok, ale powtarzam ze przydaloby sie wiekjsze zdjecie glownie w celu zobaczenia oprawy oczu
Pozdrawiam
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:01   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: potrzebna pomoc:)

akka22 - Cos ty ze zdjęciami zrobiłaś ?
Wklejam te co mi dałaś do pomniejszenia

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 21:14
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:01   #4
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Wiem że zdjęcia są małe, ale z większymi będzie problem... Zmniejszyła je dla mnie jedna dziewczyna z tego forum (za co jej bardzo dziękuje) bo ja, mimo że przeczytałam wszystko co tu piszecie na ten temat, nie poradziłam sobie z tym
Może ktoś pomoże?

Dziękuje NIKA (Napisz mi w mailu jak ty to zrobiłaś)

Dla zainteresowanych: Większe zdjęcia są zamieszczone przez NIKE (2 odpowiedzi niżej

AnyaAn---------- chyba masz dużo racji z tymi włosami...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-04 o 21:11 Powód: post pod postem
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 14:30   #5
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Nikt nie pomoże???
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 19:06   #6
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: potrzebna pomoc:)

Mhm... masz ładną twarz tylko ta grzywka jakaś taka... Może to kwestia mojego gustu, ale nie podoba mi się absolutnie taka wycięta w "jajo" u Ciebie. Nie lepsza byłaby na ukos? Poza tym OK. I nie męcz włosków kręceniem skoro są tak ślicznie proste.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 17:22   #7
AnyaAn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka
Wiadomości: 13
GG do AnyaAn
Akka

co włosów, jak pisałam, kolor i ścięcie naprawdę i ładne i twarzowe z grzywką rzeczywiście możesz pokombinowć na skosik

masz ładne, jak widzę zielone ocze... jeśli są głęboko osadzone polecam trik rozświetlający, wycieniowana janym, rozświetlającym cieniem powieka i mocno wytuszowane rzęsy poza tym korektor rozświetlający pod oczy a głęokie osadzenie sprawia wrażenie rozmarzonego spojrzenia, co ... jest często pociągające

jesli masz mieszaną i przetłuszczającą się cerę polecam krem nawilżająco - matujący pod makijaż (ale nie sam matujący bo nadmiernie wysuszy), ja tez mam ten problem i ze swej trony polecam krem Yves Rocher Bio Specyfic Hydra Mat, jak dla mnei dobry i w przystępnej cenie. Poza tym polecam bazę matującą pod makijaż - działa cuda, dobra jest Sephory podkład coż też sądzę, że nawilżająco - matujący będzie odpowiedni, jeśli możesz sobie pozwolić na większy wydatek polecam Shiseido Dual Balancing Foundation, jest bardzo dobry, z tym że drogi... ale z tańszych naprawdę dobre są Loreala i Lirene niczego sobie

na usta błyszczyk, błyszczyk, błyszczyk - naturalnie ale apetycznie
pozdrawiam

aha, i napisałaś, że cienie szyko się rozpływają - tu polecam przed nałożeniem cienia połóż na powiekę odrobinkę podkładu lub korektora, następnie cień - utrwali się

duuuużo uśmiechu i słoneczka życzę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-06 o 18:12 Powód: post pod postem
AnyaAn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 18:29   #8
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Mhm... masz ładną twarz tylko ta grzywka jakaś taka... Może to kwestia mojego gustu, ale nie podoba mi się absolutnie taka wycięta w "jajo" u Ciebie. Nie lepsza byłaby na ukos? Poza tym OK. I nie męcz włosków kręceniem skoro są tak ślicznie proste.


Zgadzam sie.Powinnas grzywke zapuscic i zaczesywac ukosnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akka.JPG (59,5 KB, 30 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:33   #9
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Talking Dot.: potrzebna pomoc:)

Moim zdaniem powinnas przyciemnic włosy tak zeby zgubic ten odcien rudosci bo moim zdniam nie pasuje do twojej cery, nadaje jej rozowawy odcien. Powinnas cos zrobic z grzywka, bo jest jaks dziwaczna, na ukosik byłoby ok W makijazu powinnas skupic sie na oczach, masz ładne zeilone teczowki, mozesz wydobyc ich kolor ma maksa w internecie napewno znajdziesz duzo rad jak malowac zielone oczka (polecam ceglaste cienie) , pocwiczysz i dojdziesz do perfekcji powodzonka.
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:53   #10
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Dziekuję za wszystkie wypowiedzi
Jeśli chodzi o grzywkę to miałam kiedyś na skos- tylko nie w ten sposób jak zrobiła to kaska222, tzn nie przez cale czoło tylko od przedziałki. I szcze rze to wyglądało to tak sobie bo mam wysokie czoło i tak jakoś...
Tak jak zaproponowała kaska222 próbowałam zrobić ale moje włosy tak nie będą leżały poza tym mam mało włosów które przeważnie są "oklapnięte" no i nie leży to tak jak na zdjęciu kaski222... No i nie mogę zrobić grzywki od jednaj strony przez cale czoło

A co myślicie o grzywce prostej, takiej od czubka głowy? Jeśli ktoś spróbowałby zrobić to w photoshopie to byłabym bardzo wdzięczna

Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 10:56   #11
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnas przyciemnic włosy tak zeby zgubic ten odcien rudosci bo moim zdniam nie pasuje do twojej cery, nadaje jej rozowawy odcien. Powinnas cos zrobic z grzywka, bo jest jaks dziwaczna, na ukosik byłoby ok W makijazu powinnas skupic sie na oczach, masz ładne zeilone teczowki, mozesz wydobyc ich kolor ma maksa w internecie napewno znajdziesz duzo rad jak malowac zielone oczka (polecam ceglaste cienie) , pocwiczysz i dojdziesz do perfekcji powodzonka.
dziękuje
A jeśli chodzi o te włosy to tylko zdjęcia dają im ten "odcień rudości" W rzeczywwistości go nie ma Mój naturalny kolor to brąz- troszkę jaśniejszy niż na zdjęciach, bo po kilku farbach (do 24 myć) brązowych troszkę mi sciemniały
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 17:46   #12
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

up up
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:47   #13
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez akka22 Pokaż wiadomość
A co myślicie o grzywce prostej, takiej od czubka głowy? Jeśli ktoś spróbowałby zrobić to w photoshopie to byłabym bardzo wdzięczna

Pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akka1.JPG (30,5 KB, 31 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:32   #14
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Dziękuje kaska222

A jak wam sie teraz podoba??? Bo mi nawet nawet...
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 11:57   #15
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez akka22 Pokaż wiadomość

A jak wam sie teraz podoba??? Bo mi nawet nawet...
ładnie
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:01   #16
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
ładnie
dziekuje

lepiej niż wyżej???
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:09   #17
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez akka22 Pokaż wiadomość

lepiej niż wyżej???
Zdecydowanie lepiej Musisz liczyc sie z tym ze aby utrzymac tak grzywke bedziesz musiała ja czesto podcinac. Przy takiej grzywce, skupilabym sie na podkresleniu oczow a bedziesz wygladala powalajaco. Jak juz bedziesz miala nowa fryzurke to zzamiesc zdjecie, bo jestem ciekawa efektu. Zycze powodzonka, trzymam kciuki
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:23   #18
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej Musisz liczyc sie z tym ze aby utrzymac tak grzywke bedziesz musiała ja czesto podcinac. Przy takiej grzywce, skupilabym sie na podkresleniu oczow a bedziesz wygladala powalajaco. Jak juz bedziesz miala nowa fryzurke to zzamiesc zdjecie, bo jestem ciekawa efektu. Zycze powodzonka, trzymam kciuki

Dziękuję
Jasne że zamieszczę Tylko najpierw muszę troszke poczekać aż mi włoski podrosną (bo na razie mam długość grzywki przed brwi) a potem do fryzjera

Hmm... no właśnie oczy... może macie jakieś pomysły na podkreślenie ich???
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 14:28   #19
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez akka22 Pokaż wiadomość

Hmm... no właśnie oczy... może macie jakieś pomysły na podkreślenie ich???
Oj mam pomysl ale najchetniej pokazalybym na tobie jak powinnas je malowac, to jest raczej malo realne wiec proponuje poszuakc czegos w internecie i cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. Przepraszam ze nie napiszci jakje malowac ale nie potrafie, bo teoria, teoria a praktyka, praktyka
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 14:45   #20
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Oj mam pomysl ale najchetniej pokazalybym na tobie jak powinnas je malowac, to jest raczej malo realne wiec proponuje poszuakc czegos w internecie i cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. Przepraszam ze nie napiszci jakje malowac ale nie potrafie, bo teoria, teoria a praktyka, praktyka
No tak... powiedzieć a napisać to nie to samo A może przynajmniej napiszesz jakich kolorów używać, czy czarna kredka... czy może coś innego...???
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:11   #21
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Dot.: potrzebna pomoc:)

Mozna na tyle sposobow pomalowac twoje oczy ze nie chcialabym skupiac sie najdej opcji, naprawde jak sam pokombinujesz to dojdziesz do tego jak bedzie najlepiej. Kup paletke cieni od jasnego bezu do bronzu, czarna kredke,biała kredke do malowania wenatrz oka co je optycznie powiekszy, dobry tusz do rzes ( tutaj tez trzeba prztestowac poł drogerii, bo dla kazdego cos innego). Malujesz sie na codzien ?
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:42   #22
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Mozna na tyle sposobow pomalowac twoje oczy ze nie chcialabym skupiac sie najdej opcji, naprawde jak sam pokombinujesz to dojdziesz do tego jak bedzie najlepiej. Kup paletke cieni od jasnego bezu do bronzu, czarna kredke,biała kredke do malowania wenatrz oka co je optycznie powiekszy, dobry tusz do rzes ( tutaj tez trzeba prztestowac poł drogerii, bo dla kazdego cos innego). Malujesz sie na codzien ?

Na co dzień tylko rzęsy a jeśli chodzi o cienie itp to tak od święta Ostatnio nawet częściej (poprzeglądałam trochę forum "moje makijaże" i to mnie jakoś zainspirowało i nastroiło do kombinowania
Ale jak maluję oczy to właśnie w takich kolorach jak napisałaś -beż- brąz. Ostatnio nawet kredkę kupiłam i ćwiczę Także wszystkie rady mile widziane (lub jakieś przykłady np. z forum "moje makijaże")
A tak poza tematem to bardzo fajnie że dziewczyny zamieszczają tam zdjęcia krok po kroku jak malują swoje oczy- bardzo przydatne

Pozdrawiam
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 19:43   #23
emigrantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pandora ;D
Wiadomości: 130
GG do emigrantka
Moze tutaj cos znajdziesz dla siebie.


http://www.polki.pl/uroda_i_styl_mak..._list_offset=7

Cały czas szukam czegos dla Ciebie i nic nie moge znalezc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f92c94f.html#v na tej sronce jest zdjecie i to drugi oczko jest umalowane bardzo bliso tego co proponowalabym Tobie, oczyswiscie jesli ma byc to wersja dzienna to byłoby delikatniej.

O cos takiego mi chodzi, tylko powieki poamlowane delikatniej, najlepiej w bezach.

Wklejam ostatnie, bo ktos powie ze sobie nabiajm posty
zloto tez bym ci polecała. Pocwicz sobei tak jak jak juz ci napsiałam to bedzie najlepsze. zmykam bo wyglada jakbym sama z soba sobie pisała buzka http://uroda.mojeforum.net/viewtopic...r=asc&start=60
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0f120f00111717f4.jpg (93,9 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-09 o 22:42 Powód: post pod postem
emigrantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:06   #24
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez emigrantka Pokaż wiadomość
Moze tutaj cos znajdziesz dla siebie.


http://www.polki.pl/uroda_i_styl_mak..._list_offset=7

Cały czas szukam czegos dla Ciebie i nic nie moge znalezc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...f92c94f.html#v na tej sronce jest zdjecie i to drugi oczko jest umalowane bardzo bliso tego co proponowalabym Tobie, oczyswiscie jesli ma byc to wersja dzienna to byłoby delikatniej.

O cos takiego mi chodzi, tylko powieki poamlowane delikatniej, najlepiej w bezach.

Wklejam ostatnie, bo ktos powie ze sobie nabiajm posty
zloto tez bym ci polecała. Pocwicz sobei tak jak jak juz ci napsiałam to bedzie najlepsze. zmykam bo wyglada jakbym sama z soba sobie pisała buzka http://uroda.mojeforum.net/viewtopic...r=asc&start=60

dziekuję za linki na pewno sie przydadza
Pozdrawiam
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:41   #25
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: potrzebna pomoc:)

Ja na Twoim miejscu zapuściłabym tą grzywkę. Wydaje mi się ona za ciężka. Włoski zaczesane na bok ładniej by wygladały. Moim zdaniem powinnaś też bardziej podkreślić usta błyszczykiem, ale nie różowym czy naturalnym tylko taki pomarańcz z delikatna czerwienią. Taki soczysty, owocowy kolorek.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:04   #26
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Tupters88 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu zapuściłabym tą grzywkę. Wydaje mi się ona za ciężka. Włoski zaczesane na bok ładniej by wygladały. Moim zdaniem powinnaś też bardziej podkreślić usta błyszczykiem, ale nie różowym czy naturalnym tylko taki pomarańcz z delikatna czerwienią. Taki soczysty, owocowy kolorek.

Tylko że ja już miałam grzywkę na bok i wyglądało to tak sobie bo mam wysokie czoło, no i mam jej mało bo mam mało włosów. Z tym że tą grzywkę miałam od przedziałki bo tak przez całe czoło to mi nie chce się układać
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:46   #27
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: potrzebna pomoc:)

Ja też mam wysokie czoło i właśnie kiedyś miałam taka grzywke na bok i układałam ją na czoło. Wygladało to fajnie. Teraz już nie mam grzywki, ale pamietam, że z tamtą nie miałam duzo układania. Na szczotkę i suszyłam.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:05   #28
akka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: potrzebna pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Tupters88 Pokaż wiadomość
Ja też mam wysokie czoło i właśnie kiedyś miałam taka grzywke na bok i układałam ją na czoło. Wygladało to fajnie. Teraz już nie mam grzywki, ale pamietam, że z tamtą nie miałam duzo układania. Na szczotkę i suszyłam.

Masz na myśli taka grzywkę na bok jaką wkleiła kaska222 wyżej?? czy coś innego?? Wklej zdjecię jesli możesz
akka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:17   #29
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: potrzebna pomoc:)

nie zauważyłam tego pierwszego zdjęcia po przeróbce. Właśnie o coś takiego mi chodziło. W tej drugiej mniej mi się podobasz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styl235440.jpg (8,8 KB, 9 załadowań)
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.