Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 17:15   #811
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Madziusia ja uzywam avenki kremu 50 i pasuje wszystko naprawde ten puder jest super lekkie musniecie i calkiem inna buziunia tak opalona ale naturalnie delikatnie
a jesli chodzi o oczy to bede sie nadal smarowac jak tak mowisz
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:16   #812
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wystarczyło zniknąć na pare godzin a tu znowu awanti-
Kochane mam C2 piękny cenny słoiczek! pani dermaolog doradziła żebym myła buzie mydełkiem bambino (sprawdzone przez nią osobiście).
Czekam do wieczora i zaczynam impreze z Cosmelanem
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:19   #813
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Kochane mam C2 piękny cenny słoiczek! pani dermaolog doradziła żebym myła buzie mydełkiem bambino (sprawdzone przez nią osobiście).
Czekam do wieczora i zaczynam impreze z Cosmelanem
mikaam a dzwoniłaś może na ul.Piekną ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:21   #814
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Zamiast rozmawiać o cosmelanie musimy ciagle się tłumaczyc

agnieszka kis przed zabiegiem używałam pudru mineralnego Isa Dory i też byłam zadowolona.Super są te kosmetyki mineralne Na początku towarzyszyło mi tylko dziwne uczucie stosując sam puder bez podkładu(stare przyzwyczajenie).Szczerze mówiąc to marzy mi się chwila kiedy musnę się nim znowu po twarzy Teraz na mojej buzi króluje burak

To jak to jest z tymi zmarszczkami pod oczami Dziewczyny mówiły,że po zastosowaniu cosmelanu znikają.Ja podjeżdzam pod same oczy i wkurzę się jeśli zrobię sobie gorzej niż mialam.
Megi ja tez z niecierpliwoscia czekalam na ta chwile 17 wrzesnai bedzie 2 miesiace od zabiegu a ja nadal nie moge uwiezyc jakie cudo zrobil na mojej buzi cosmelan
przed tym wszystkim uzywalam kamuflaz puder transparentny puder w kremie zeby przykryc te plamiska i tak bylo je widac a do tego kilo tapety a teraz 5 sekund pedzlem i jest super
juz niedlugo i ty tez bedziesz sie cieszyc ze swojego odbicia w lustrze
a burakiem sie nie przejmuj i tak ta czerwien jest duzo lepsza jak ochydne plamiska
a do tego burak zniknie
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:22   #815
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzwoniłam też na ul.Piękną 226211234 rzeczywiście można bez problemu kupić C2 410-420zł(pani z którą rozmawiałam nie była pewna ceny),należy pare dni wcześniej złożyć zamówienie aby mogła go sprowadzić.
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:26   #816
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi to Ty na super ofertę trafiłaś!cały zestaw za 800zł.ja też tak chcę!
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:33   #817
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Droga AnaZ - usuwanie zdjeć wynikło z naszej niewiedzy regulaminu, a nie z chęci niszczenia watku. Żadna z nas nie chciała by doprowadzić w każdym bądż razie swiadomie do jego zniszczenia. Większość z nas właśnie z tego forum i z tego wątku dowiedziała się o sposobie likwidowania przebarwień jakim jest Cosmelan (na przykład ja).
Chciałyśmy się bliżej poznać stąd i publikacja zdjęć no i niestety ich usunięcie by nie oglądały go inne niepowołane osoby i nie wykorzystały ich w sposób dla nas niechciany.
Na pewno ta sytuacja się więcej już nie powtórzy.
Osobiście dużo zawdzięwczam temu wątkowi jak i forum i jak tylko mogę odpowiadam na każde pytanie, choćby po raz n-ty z kolei.
Bardzo się z tego powodu cieszę i jestem wdzięczna

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Zdjęcia są prywatne to i dla wybranych.
Nigdy tak nie było i tak nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Myslę ,że to łamanie regulaminu należy do czasu przeszłego.Tak się stało (z naszej niewiedzy) ale już tak nie jest !Publikujemy swoje prywatne zdjęcia i umieszczamy w prywatnych albumach .Jest przecież taka dopuszczalna opcja nie przez nas wymyslona.
Nie rozumiem o co tyle nieporozumień ?
Chodzi o wyjaśnienie powodów jakie kierują mną czy modem. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłam. Nie znaczy to, że każdy musi ze mną się zgadzać. Regulamin forum został stworzony przez samych Użytkowników i muszą go stosować wszyscy. Inaczej wtedy robi się bałagan

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczuś - wiesz, ja zniesmaczona jestem .I zaskoczona takim konsekwentnym nie widzeniem tego, że za część uwag bierzemy odpowiedzialność, a nie zgadamy się jedynie na niekulturalne wprowadzania kultury forowej ( to od forum.
I mam takie poczucie momentami, ze rozmawiają ślepy o kolorach z głuchym o muzyce.Ot, i tyle.
Rozumiem, że wizaż ma ogromną oglądalność, bo to jedyny w swoim rodzaju taki portal, ale czy wobec tego nie należy dbać o tych ,ktorzy w nim są ?O nas ? Bo my przy całości to nawet nie gaść, nie garsta tylko jakiś promil ? ? Iść w zaparte przerzucając na nas całą odpowiedzialność za bałgan i złe emocje ? Nie podoba mi się to, że jestem straszona ew. usunięciem bez takiego uznania też, że ze strony moderatora tego portalu rówież wyszlo coś, co konflikt stworzyło.
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kamilia ale tu wychodzi na to,że nie mamy nic do powiedzenia.Góra pozostaje głucha na nasze argumenty.
Tych wypowiedzi i kilku podobnych, nie będę komentować, ale to mnie obraża. Nie jestem ani ślepa, ani głucha. Nie jest moim celem prowadzenie "wojenki"i udowadnianie kto ma rację.
Serwis ma pomagać - to jest mój nadrzędny cel. A wszystkie funkcje forum (w tym regulamin), serwisu mają temu służyć.

Z mojej strony to tyle wyjaśnień. Jak ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to proszę na PW, bo nie chcę rozbijać już tego wątku.

Skutecznego wybielania.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 17:36   #818
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Megi to Ty na super ofertę trafiłaś!cały zestaw za 800zł.ja też tak chcę!

mikaam takie wtedy były ceny,ale potem przyszło lato,przerwa urlopowa, nowe plamy i ceny podskoczyły.Przeglądam się teraz cenom cos 2 na ebay i dochodzę do wniosku,że to się chyba już nie opłaca .Ta niepewność i niewiadomy czas oczekiwania .....Ja skończę chyba na ul Pieknej
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:41   #819
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

no i umowa o pokoj podpisana(mniej,albo wiecej)
AgaZ wyprobuj cosmelan na Twoje przebarwienia,zdziwsz sie jak on dziala
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:48   #820
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ufffffffffff miejmy nadzieję,że to już koniec zamieszania.


Ivonako .....co ty taka cicha ostatnio Chora jesteś Jak tam twój cosmelanik
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 17:52   #821
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Dzwoniłam też na ul.Piękną 226211234 rzeczywiście można bez problemu kupić C2 410-420zł(pani z którą rozmawiałam nie była pewna ceny),należy pare dni wcześniej złożyć zamówienie aby mogła go sprowadzić.
Ja rowniez zamowilam na ul Pieknej. Teraz czekam na dostawe

Pozdrowionka dla wszystkich
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 17:54   #822
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

AgaZ Czyli jak, bo ja już nie wiem. teraz (od momentu wejścia na wątek L_V)zachowujemy się zgodnie z regulaminem czy nie?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:05   #823
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
AgaZ Czyli jak, bo ja już nie wiem. teraz (od momentu wejścia na wątek L_V)zachowujemy się zgodnie z regulaminem czy nie?
to ja Ci kochana napisze,ze TY zachowujesz sie ZGODNIE z regulaminem.Ciebie nie wolno sie czepiac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:09   #824
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

a ja od wczoraj z nerwow ,smaruje sie 3x dziennie cosmelanem.No i sie zaczelo,skora mi na brodzie schodzi-okropnosc.
Nie pytajcie dlaczego,bo sama jeszcze nie wiem dlaczego to robie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:10   #825
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś zachowuję się jak My wszystkie tutaj wzięte. Chcę jednak od AgiZ usłyszeć, co w nas złego tkwi?

Myślałam, że zasady zostały juz wcześniej w postach 123 i 164 ustalone przez L-V i tego się trzymałam a tu dziś znów cięgi
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:15   #826
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś zachowuję się jak My wszystkie tutaj wzięte. Chcę jednak od AgiZ usłyszeć, co w nas złego tkwi?

Myślałam, że zasady zostały juz wcześniej w postach 123 i 164 ustalone przez L-V i tego się trzymałam a tu dziś znów cięgi
moze dlatego,bo my tu UBAW NIEZIEMSKI mamy.Czesto bylam na innych watkach-sztywno jakos.To wygladalo jakby roboty rozmawialy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:24   #827
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość

Ivonako .....co ty taka cicha ostatnio Chora jesteś Jak tam twój cosmelanik
Megi trawko Ty moja. Skąd wiesz, żem chora?
Mój cosmelanik nie doszedł jeszcze. Korespondencję w językach prowadzę. Ale jest nadzieja, że na godzinę zero dotrze.
Tylko mam teraz zmartwienie, Masimka po tygodniu w kapeluszu z buzią niby okropną całkiem dobrze wyglądała. I teraz nie wiem, czy muszę ten urlop brać, i nie wiem na ile. Nie mam pojęcia na ile to żle wygląda.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:30   #828
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi trawko Ty moja. Skąd wiesz, żem chora?
Mój cosmelanik nie doszedł jeszcze. Korespondencję w językach prowadzę. Ale jest nadzieja, że na godzinę zero dotrze.
Tylko mam teraz zmartwienie, Masimka po tygodniu w kapeluszu z buzią niby okropną całkiem dobrze wyglądała. I teraz nie wiem, czy muszę ten urlop brać, i nie wiem na ile. Nie mam pojęcia na ile to żle wygląda.
ROZMOWA KONTROLOWANA!!!!
slowo "trawka" w niektorych srodowiskach to nic innego jak-HASZYSZ,haszysz jak wiadomo srodek odurzajacy.Prosze unikac takich sformulowan!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:32   #829
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No u mnie po tygodniu dało sie wyjśc do ludzi. Ale nakładałam podkład, bo tak lekarka pozwoliła - byle na 4 godz. po nałożeniu cosmelanu. Ale ja miałam pierwszą wersje tego zestawu - a teraz jest dostepna tylko druga, która ponoć powoduje łagodniejsze "linienie" i nie tak mocny rumień, wiec może po jednym tygodniu nie bedzie tak źle
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 18:32   #830
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny takie glupie pytanie czy w jak siedzicie przed komputerem nakladacie jakis filtr czy tak trzeba czy to ochroni ja do tej pory sie naie smarowalam bo mysle ze to przeciez sa inne promienie ale jakos mnie to zastanowila
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:36   #831
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi trawko Ty moja. Skąd wiesz, żem chora?
Mój cosmelanik nie doszedł jeszcze. Korespondencję w językach prowadzę. Ale jest nadzieja, że na godzinę zero dotrze.
Tylko mam teraz zmartwienie, Masimka po tygodniu w kapeluszu z buzią niby okropną całkiem dobrze wyglądała. I teraz nie wiem, czy muszę ten urlop brać, i nie wiem na ile. Nie mam pojęcia na ile to żle wygląda.

Ivonako na zdjeciach po prostu tak tego nie widać. W rzeczywistosci jest dużo gorzej, musiałam dzisiaj wyjsć z domu, szkoła syna, potem do fryzjera z nim jeszcze (tam to dopiero dobrze sie pooglądałam bo lustra z każdej strony) i musze ci powiedziec ze nieciekawie wyglądałam. Ty myslisz czy wogóle urlop brac a ja sie zastanawiam co zrobić skoro za tydzień mam być już w pracy, a rumień jak ta lala nadal i nie zanosi sie póki co na mniejszy bo mam nadal stosowac cos2 3 razy dziennie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:39   #832
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie glupie pytanie czy w jak siedzicie przed komputerem nakladacie jakis filtr czy tak trzeba czy to ochroni ja do tej pory sie naie smarowalam bo mysle ze to przeciez sa inne promienie ale jakos mnie to zastanowila
ja monitorek to folia aluminiowa nakrywam

na serio ,jak siedze przed komp. to zawsze cos z filtrami na twarzy mam,ale to przypadek.Dzien filtry,wieczor cosmelan.
Mam nadzieje,ze promienie z tego urzadzenia nie sa tak mocne
nigdy sie nad tym zastanowialam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:43   #833
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi trawko Ty moja. Skąd wiesz, żem chora?
Mój cosmelanik nie doszedł jeszcze. Korespondencję w językach prowadzę. Ale jest nadzieja, że na godzinę zero dotrze.
Tylko mam teraz zmartwienie, Masimka po tygodniu w kapeluszu z buzią niby okropną całkiem dobrze wyglądała. I teraz nie wiem, czy muszę ten urlop brać, i nie wiem na ile. Nie mam pojęcia na ile to żle wygląda.
Ivonako najpiękniejsza stópko na tym forum Kiedy ta twoja godzina zero wypada ?Myslami i duszą będę z tobą
To ja Kochanie jestem dokładnie tydzień po zabiegu i oświadczam ci,że nie nadaję się jeszcze do ludzi Cosmelan zbiera się dopiero do ataku na miejsca najbardziej zaplamione.U mnie ta reakcja zachodzi jakoś z opóźnieniem Masima jest już 1,5 tyg po zabiegu i mimo to martwi się jak tu do pracy wrócić
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:48   #834
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ROZMOWA KONTROLOWANA!!!!
slowo "trawka" w niektorych srodowiskach to nic innego jak-HASZYSZ,haszysz jak wiadomo srodek odurzajacy.Prosze unikac takich sformulowan!


Bożeeeeeeeeee ta ja taka odurzająca jestem ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:51   #835
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Bożeeeeeeeeee ta ja taka odurzająca jestem ?
wybacz! mi sie cosmelan na szare komorki rzucil,wybiela je
ale Ty mnie odurzasz
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 18:55   #836
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako przygotuj sie na dluzsze siedzenie w domku Jutro bedzie tydzien od nalozenia maski a dopiero od 2 dni dzieja sie cuda:pieczenie, palenie, szczypanie, luszczenie it.p. Po nalozeniu cos.2 biegam po domu i wachluje sie gazeta bo tak pali. Dzieci na mnie patrza jak na chora psychicznie(nie wiedzialam ze takie meki mnie dopadna). ja za tydzien musze byc w formie ale obawiam sie , ze to tak szybko nie minie. Jednak jak czytam takie pozytywne posty n.p. agnieszki wiem ze warto to przecierpiec...Damy rade dziewczynki
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:00   #837
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Zna ktos moze sprzedawce na ebay-u "bapanam". Ma cos.2 z przesylko za 330 zl. Zastanawiam sie czy nie zamowic u niego od razu 2 opakowan. Jakos znika ten moj cos.2 w oczach po trzykrotnym dziennym nakladaniu.
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:02   #838
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

JOASIU,lec do apteki i kup wode termiczna Avene,powaznie mowie.Ulge przyniesie!!! Zamiast z gazeta ,bedziesz biegac ze sprayem i psikac .
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:07   #839
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Zna ktos moze sprzedawce na ebay-u "bapanam". Ma cos.2 z przesylko za 330 zl. Zastanawiam sie czy nie zamowic u niego od razu 2 opakowan. Jakos znika ten moj cos.2 w oczach po trzykrotnym dziennym nakladaniu.

JOASIA zauważ,że on za przesyłkę liczy sobie 165 $
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 19:08   #840
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
JOASIU,lec do apteki i kup wode termiczna Avene,powaznie mowie.Ulge przyniesie!!! Zamiast z gazeta ,bedziesz biegac ze sprayem i psikac .
Buczusiu mam wode termalna Avene, kupilam ja w zestawie jako gratis do emulsji.Ale nie wpadlam na to, ze moze pomoc.Dziekuje za podpowiedz zaraz ja otwieram
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.