Patenty na bycie NAJ :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 19:20   #2431
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Każdy lekarz może przepisać chyba do 200 gram wtedy jest tanio, ok 5 zł a jak przepisuje więcej to jest pełnopłatny. Trzeba iść do lekarza i powiedzieć wprost,że chce się użyć do kremu Albo do dermatologa np.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:34   #2432
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

illegale... a może spróbowałabyś na wątku mazidlanym znaleźć jakąś Wizażankę która mieszka blisko Ciebie i kiedy robiłaby swoje zakupy, to zamówiłaby dodatkowo dużą porcję mocznika dla Ciebie i przekazałaby Ci ją osobiście... ? Kosztowałoby Cię to kilka złotych i obeszłoby się bez recept od lekarza...
(swoją drogą, to jak mocznik może być na receptę??? przecież to taki prosty, nieinwazyjny składnik... dziwne... komus chyba zależy na tym, żebyśmy katowały skórę chemicznymi syfami z drogerii)
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:46   #2433
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Może dlatego,że to proszek, nie ma firmy, nie sprzedaje się w firmowych opakowaniach nie wiem..
A czy z tym mocznikiem można przesadzić? Ile tego dodać do porcji kremu, takiej wielkości wiśni ?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:48   #2434
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Pilarix - do kupienia w aptece, jest bardzo fajny

ma jakies 10% mocznika ale myślę, że to wystarczajaco gruba warstwa posmarowac i ok

nie wiem czy taki nieinwazyjny, ja go bardzo lubie, ale po posmarowaniu skory rąk mnie piecze (delikatnie ale zawsze )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:29   #2435
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A czy z tym mocznikiem można przesadzić? Ile tego dodać do porcji kremu, takiej wielkości wiśni ?
Oj można przesadzić, można... kilkunastoprocentowe stężenie ma już działanie złuszczające (więc nadaje się świetnie do zrogowaciałaego naskórka, a na twarzy może poczynic troszkę spustoszenia). Dlatego trzeba dodawać go tylko odrobinkę.
Ja nigdy nie przekraczam kilkuprocentowego stężenia.

Do takiej porcji kremu "na jeden raz" to ja bym radziła dodac tylko szczyptę (taką najmniejszą możliwą - ja to lubię nazywać "na koniec paznokcia" )


Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Pilarix - do kupienia w aptece, jest bardzo fajny

ma jakies 10% mocznika ale myślę, że to wystarczajaco gruba warstwa posmarowac i ok

nie wiem czy taki nieinwazyjny, ja go bardzo lubie, ale po posmarowaniu skory rąk mnie piecze (delikatnie ale zawsze )
Właśnie poszukałam wiadomosci o tym kremie Pilarix. Na pewno jest fajny, bo ma mocznik już na drugim miejscu (zaraz po wodzie) , ale ma też wysoko w składzie glicerynę, co niektorym może pasować (bo fajnie zmniękcza) ale ja np. gliceryny nie lubię, więc wole sobie sama mieszać "mocznikowe dziwadła"

No i jeszcze ekonomia... 100 ml Pilarixu kosztuje 26zł. To nie jest specjalnie dużo, ale czy nie lepiej kupić za parę złotych całą kupę mocznika i dokładać go do sprawdzonych już specyfików??
Jakby nie było, Pilarix to dobra alternatywa dla osób, które nie mają dostepu do mocznika w czystej postaci.

A! No i jeszcze jedna zagadka się rozwiązała - mocznik można łączyć z kwasem salicylowym - Pilarix ma go przecież w składzie (Kasia9513 o to pytała na poprzedniej stronie)
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:31   #2436
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

SweetPea no to jest dobry pomysł ...jak będe już u siebie i nie zapomnę to się popytam na forum.

No wlasnie, w ogole uwazam, ze taka BU, albo mazidla powinny miec jakis sklep, gdzie mozna by kupowac kosmetyki bezposrednio, przynajmniej od czasu do czasu gdzies stoiska jak np.avon czy oriflame
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:44   #2437
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
SweetPea no to jest dobry pomysł ...jak będe już u siebie i nie zapomnę to się popytam na forum.

No wlasnie, w ogole uwazam, ze taka BU, albo mazidla powinny miec jakis sklep, gdzie mozna by kupowac kosmetyki bezposrednio, przynajmniej od czasu do czasu gdzies stoiska jak np.avon czy oriflame
To byłoby cudowne !!!!!!!
Ja chciałabym dodawać mocznika do serum do biustu albo do zwyklego balsamu.Muszę sprawdzić jak to działa na stare rozstępy..Niektórzy piszą,że na stare to już nic nie działa, a inni,że można zmniejszyć ich widoczność.
Powiedziałam mamie o moczniku i ona twierdzi,że jest w takim małym sklepie ogolnospożywczym na wsi.. - w takim małym opakowaniu jak przyprawy O_o oczywiscie nie do jedzenia,ale jako odzywka czy nawoz.. i zastanawia mnie czy to jest 100 proc mocznika- takiego jak na mazidlach czy to jakas pochodna ? Gbyby to był najzwyklejszy mocznik to bylyby niezle jaja muszę się temu przyjrzeć..mama mowi,ze biały proszek to jest bo ktos kupowal... eh. Taki sam mialam problem z parafina - nie wiedzialam czy taka z apteki rozni się czyms od takiej kupionej od weterynarza.. mam obie i zadnej roznicy nie widze...
Już wiem- ten mocznik ze sklepu jest dodawany do... wędlin,żeby była miękka i do innych mięs,używa tego rzeźnik ...Wiem,że masakryczne jest to co piszę.. Ale jak będę w sklepie to sprawdzę czy to domieszka czy 100 proc urea ;D

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-08-09 o 20:51
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 20:45   #2438
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Oj można przesadzić, można... kilkunastoprocentowe stężenie ma już działanie złuszczające (więc nadaje się świetnie do zrogowaciałaego naskórka, a na twarzy może poczynic troszkę spustoszenia). Dlatego trzeba dodawać go tylko odrobinkę.
Ja nigdy nie przekraczam kilkuprocentowego stężenia.

Do takiej porcji kremu "na jeden raz" to ja bym radziła dodac tylko szczyptę (taką najmniejszą możliwą - ja to lubię nazywać "na koniec paznokcia" )



Właśnie poszukałam wiadomosci o tym kremie Pilarix. Na pewno jest fajny, bo ma mocznik już na drugim miejscu (zaraz po wodzie) , ale ma też wysoko w składzie glicerynę, co niektorym może pasować (bo fajnie zmniękcza) ale ja np. gliceryny nie lubię, więc wole sobie sama mieszać "mocznikowe dziwadła"

No i jeszcze ekonomia... 100 ml Pilarixu kosztuje 26zł. To nie jest specjalnie dużo, ale czy nie lepiej kupić za parę złotych całą kupę mocznika i dokładać go do sprawdzonych już specyfików??
Jakby nie było, Pilarix to dobra alternatywa dla osób, które nie mają dostepu do mocznika w czystej postaci.

A! No i jeszcze jedna zagadka się rozwiązała - mocznik można łączyć z kwasem salicylowym - Pilarix ma go przecież w składzie (Kasia9513 o to pytała na poprzedniej stronie)
to się chyba wyjaśniło dlaczego mnie piecze

Od kilku lat pilarix to moj ulubiony krem, chyba czas się zainteresować mocznikiem skoro tak dobrze na mnie dziala
tylko pewnie balabym sie go laczyc z czymkolwiek bo nie wiem z czym nie mozna


zeby nie bylo off to do moich patentow na bycie naj dodaje:

-hydrolat oczarowy (a wydaje się że hydrolaty nie przyniosą spektakularnych efektow, a jednak skora o wiele lepsza)
-filtr avene +50, moje najlepsze odkrycie, tutaj chyba warto podciagnąć, nie opalanie skory twarzy - cera w o wiele lepszym stanie od kiedy jej nie opalam
-kranowa woda w Chorwacji hehe warto jechac, dla takich efektów na głowie- aż nie moglam uwierzyc- wlosy gęste, puszyste, szybciej schły, gładkie, zdrowe, jak nie moje ale jak tylko wrocilam do domu to niestety wlosy jak dawniej, a szkoda, od lekarza slyszalam cos na temat tego że klimat środziemnomorski lepiej dziala na cere. A więc lepsze wlosy, cera, mysle że warto sie przeprowadzic
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-09 o 20:50
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 23:28   #2439
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A gdzie można zakupić taki czysty olejek?
ja kupuje w sklepie kosmetycznym ale mieszkam w UK
w sklepach zielarskich na pewno, ostatecznie allegro/ebay ale dochodzi koszt przesylki.... u mnie kosztuja £2

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
J tez gdzies mialam ten olejek, tylko bylo na nim napisane zeby go koniecnzie rozcienczac przed jakimkolwiek zastosowaniem....
poniewaz jest to olejek aromatyczny czyli do wdychania, nie mozna go wdychac od tak bo moze to sie skonczyc nawet zgonem, mozna dodac max 3 krople do kapieli ... ja nalewam sobie 3 krople na dlon maczam w tym palec i aplikuje na pryszcze... zapach jest bardzo silny i az piecze w oczy
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 23:50   #2440
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
(...) tutaj chyba warto podciagnąć, nie opalanie skory twarzy - cera w o wiele lepszym stanie od kiedy jej nie opalam
oj tak
święta prawda!!!
podpisuję sie pod tym rękami i nogami!!!
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 11:26   #2441
Sculpture of Regret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 422
GG do Sculpture of Regret
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie wiem czy było tu wspominane o specyfiku Dermogal A+E? Zawiera on olejek z wiesiołka, witaminy A i E oraz glicerynę - zero chemii. Doskonale nawilża, ujędrnia, łagodzi trądzik i atopowe zapalenie skóry. Dziewczyny, to jest rewelacja!!!! Odkryłam to niedawno, a efekty były widoczne już po pierwszym zastosowaniu! Jest to kosmetyk w kapsułkach w kształcie rybek Przez to jest bardzo higieniczny - po prostu ukręca się ogonek, wylewa olejek na skórę i wmasowuje. Olejek jest bardzo wydajny - jedna kapsułka wystarcza na 2-3 aplikacje na twarz. Mam tłustą cerę, więc bałam się, że olejek jeszcze jej zaszkodzi i bardziej natłuści, ale nie! Wystarczy dobrze wmasować i cera robi się matowa! Niesamowite! Od razu po aplikacji skóra jest idealnie nawilżona i gładziutka jak pupa niemowlaka - przez 24 godziny! Po około tygodniu regularnego stosowania zaczęły znikać wszelkie przebarwienia, krosteczki, wypryski... po prostu nie mam słów, jestem zachwycona. Do tego cena ok. 10-12 zł za 48 kapsułek. O tym cudeńku mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Jeżeli już bardzo bardzo chciałabym się do czegoś przyczepić to może zapach nie jest jakiś szczególnie przepiękny, ale przynajmniej nie ma żadnej chemii. Gorąco polecam - najpierw porządnie umyć buźkę, ja robię przed aplikacją peeling cukrowy i jedziemy z Dermogalem
Pozdrawiam
Sculpture of Regret jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 11:43   #2442
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sculpture of Regret Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było tu wspominane o specyfiku Dermogal A+E? Zawiera on olejek z wiesiołka, witaminy A i E oraz glicerynę - zero chemii. Doskonale nawilża, ujędrnia, łagodzi trądzik i atopowe zapalenie skóry. Dziewczyny, to jest rewelacja!!!!
ooo! Rzeczywiście cena jest bardzo zachęcająca... może zafunduję sobie te kapsułki i będę stosować tylko na brodę... Wszędzie mam ładną skórę, ale na brodzie co jakiś czas wyskakują mi drobne wypryski...
Chociaż... pewnie jeszcze bardziej ekonomiczne okazałoby się zamówienie czystego oleju z wiesiołka i wzbogacenie go o witaminę A i E (i ewentualnie glicerynę)
Pomyślę nad tym. Dzięki za info!
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 12:48   #2443
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Słyszałam kiedyś o takich kapsułkach rybkach do pazkokci - na KWC jest..
A gdzie kupiłaś to cudo?
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:24   #2444
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hmm... bardzo ciekawe
a można to łykać czy tylko smarować ?
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:16   #2445
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja kupiłam te kapsułki Dermagol A+E jakiś miesiąc temu i jestem baaardzo zadowolona Dobrze nawilżają, wygładzają, nie zapychają. Tych kapsułek raczej nie można łykac bo przeznaczone są do twarzy. Można za to używać do włosów i paznokci. Ja taką "rybkę" mam na 2-3 razy, albo czasem daje całą twarz jako maseczkę. A tak to daje mniejsza ilość na noc, a reszte w paznokcie. Na dzień raczej się nie sprawdzają, bo sa zbyt tłuste. Własnie siedzę z tym na twarzy, grubą warstwą jako 2- godzinną maseczkę
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:37   #2446
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a są mniejsze opakowania ? może kupie sobie
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 08:27   #2447
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

nigdzie tych rybek nie moge dostac!
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:26   #2448
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jest chyba tylko jedna wielkość opakowania, za 6zł, więc to chyba nie dużo.
Ja dostałam w "aptece dbam o zdrowie"
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 11:30   #2449
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Też koniecznie muszę je dorwać
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 12:29   #2450
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A maseczkę dotleniającą na noc stosowałyście może?
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 12:52   #2451
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Słyszałam kiedyś o takich kapsułkach rybkach do pazkokci - na KWC jest..
A gdzie kupiłaś to cudo?

a masz namiary żeby znaleść na KWC ?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:37   #2452
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a masz namiary żeby znaleść na KWC ?
Ale o co chodzi ? O linka czy jak?

No to - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=531
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:38   #2453
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

incorrect http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20251
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:40   #2454
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Razem
Ja będę miała te kapsułki a plus e na weekend, juz nie moge sie doczekac,aaa ))
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:43   #2455
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hehe

kurcze zazdroszcze! Ja pytalam w aptekach i nigdy tego nie mieli
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:49   #2456
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Recenzje ma niezle

musze sprobowac tych rybek, tylko juz tyle tych olejow/serum na twarz daje że nie wiem czy bede miala kiedy nakladac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:14   #2457
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hehe

kurcze zazdroszcze! Ja pytalam w aptekach i nigdy tego nie mieli
Tak ? Bo ja zamierzam po prostu po aptekach polatać, też nie mam pewności ,że będzie. Ale zapytam czy mogę zamówić, zazwyczaj tak można
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:32   #2458
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też mam dobre doświadczenia z rybkami- pamiętam że w okresie ich stosowania miałam napradę mało niespodzianek, no i fajnie nawilżały. Niestety, skończyło się opakowanie- a ja zamiast kupić nowe, zwlekałam z tym... Muszę je natychmiast zakupić, bo to było wybawienie dla mojej skóry!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:36   #2459
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ehhh, tak dużo jest fajnych kosmetyków naturalnych, a tak naprawdę mało kobiet o tym wie.Ale dzieki wizażowi się to zmienia
A wracając do patentów- ja nakładam mydełko siarkowe punktowo na wypryski, dobrze wysusza
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:39   #2460
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziewczyny jak malujecie usta w serduszko??
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.