Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 10:14   #1741
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

o tak ja się ostatnio tylko China Glaze zachwycam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:18   #1742
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Hihi, my tutaj, oprócz miłości do OPI, pielęgnujemy także całkiem świeże zauroczenie do China Glaze i Color Club
Także, jakby co- zapraszamy do sąsiednich wątków
Właśnie widziałam kilka kolorów china glaze na paznokciach i coś niebardzo się czuję na siłach oglądać więcej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:26   #1743
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o tak ja się ostatnio tylko China Glaze zachwycam
Ze skutkiem? Czy na razie teoretycznie?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam kilka kolorów china glaze na paznokciach i coś niebardzo się czuję na siłach oglądać więcej

Ja przypadkowo zagapiłam się w jeden, ale że Basia go kupuje, to udaję, że więcej kolorów nie ma.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:27   #1744
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam kilka kolorów china glaze na paznokciach i coś niebardzo się czuję na siłach oglądać więcej
nie oglądaj, radzę Ci z dobroci serca

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ze skutkiem? Czy na razie teoretycznie?
skutkiem 6 lakierów które być moze trafią do mnie niedługo dziewczyny idą na zakupy i moja lista jest...dość pokaźna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:31   #1745
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie oglądaj, radzę Ci z dobroci serca

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

skutkiem 6 lakierów które być moze trafią do mnie niedługo dziewczyny idą na zakupy i moja lista jest...dość pokaźna
To pochwal się listą, chyba że gdzieś jest i zdążyłam ją już wymazać z pamięci
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:42   #1746
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
To pochwal się listą, chyba że gdzieś jest i zdążyłam ją już wymazać z pamięci
sie chwalę w wątku o China Glaze
o, tu dokładnie http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=147
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-09-29 o 10:48
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 10:43   #1747
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

skutkiem 6 lakierów które być moze trafią do mnie niedługo dziewczyny idą na zakupy i moja lista jest...dość pokaźna
Piknie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 10:44   #1748
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja tam nie wiem, ale coś czuję, że będę zmuszona zrezygnować z subskrybowania tego wątku
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 11:54   #1749
Helge Wodnica
Raczkowanie
 
Avatar Helge Wodnica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Due South
Wiadomości: 305
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja swoje wszystkie Opi rozdziewiczyłam jak tylko do mnie dotarły . Pomaziałam się każdym kolorem, i z takim lakierowym skittles'em chodziłam cały dzień, zastanawiając się co by tu wybrać na wielkie malowanie. Wygrał fiolet: na dłonie Pamplona, a na stopy Louvre.
Trafiłam z wszystkimi kolorami. Każdy mi się podoba, każdy z osobna jest niesamowity.

Pamplona Purple- wyciągnięta jako pierwsza. Od razu zdobyła moje serce. W butelce jest nieco jaśniejsza i jakby z dodatkiem różu. Na paznokciu jest ton ciemniejsza i bardziej fioletowa (?). Źle. Ona jest purpurowa. Nasycona purpura, purpura królewska. Nazwa jak najbardziej trafiona.
Wydaje mi się, że jest baardzo podobna do Can you dig it. Wnioskuje na podstawie wyglądu lakieru na moich paznokciach, i na zdjęciach z nailgal. Zdjęcie Scrangie jest nieco jaśniejsze.
Lakier jest boski, taki kremooowy. Dwie warstwy kryją świetnie. Malowałam na podkładzie z wybielającego inglota, na to krople wysuszające inglot. Nie dałam top coat'a, bo nie mam, ale zamierzam kupić, bo lakier z pewnością na tym zyska.

Louvre Me, Louvre Me Not- fiolet z różowymi drobinkami. W butelce jest ciemniejszy niż Pamplona, ale na paznokciu nie było już takiej różnicy. Trudno mi się malował, ale to wina odżywki z Kosmedu, którą użyłam za podkład, a ona tak ma, że jest za "śliska" dla lakieru. Uroczy fiolet. Dwie warstwy kryją dobrze.

Kreme de la Kremlin- ceglasty róż. Kolor (tak jakby) przypomina mi glinkę różową Argiletz . Kolor jakiejś starej glinianej doniczki.

We'll Always Have Paris- vampy. Bardzo ciemna krwista czerwień, ciemne bordo. Lakier wydaje się być taki jakiś śliski, lateksowy.

Russian Navy- Bardzo ciemny niebieski (chaber) z fioletowymi drobinkami. Pierwsza warstwa jest okropna, taki rozmemłany z wodą atrament (fuj). Druga wastwa kryje super, i ta głębia, ten kolor, te drobinki...

Tickle My Francey- elegancki beż. Pierwsza warstwa jest prawie niewidoczna na paznokciu. Lakier zdecydowanie lepiej wygląda przy trzech warstwach. Elegancki, biurowy.

Over The Taupe- jaśniejszy niż Jacques. Tym razem to wysknięte błocko. Letnia wersja You don't know Jacques. Jaśniejszy, bardziej brązowy, mniej grzyba/zielonych glonów.

You don't know Jacques- faktycznie grzybowaty. Mokre błocko, z dodatkiem glonów. Fajny dziwak.


Wszystkie kolory przy dwóch warstwach na paznokciu są nieco ciemniejsze niż w butelce. Tickle my Francey zdecydowanie wymaga 3 warst, reszta jest całkowice kryjąca przy 2. Pędzelek Opi badzo mi odpowiada, jest szeroki i płaski.

......................... ......................... ......................... ......................... ..

Generalnie w swoim otoczeniu nie mam na czym zawiesić oka. Większość to naturalne paznokcie (w lepszym lub gorszym stanie), i frencze (te zazwyczaj wyglądają ok), czasem jakiś tipsior z mega wzorkiem, często perłowy styrany życiem, albo obdrapany kolorowy (błagajacy o zmycie).
Nuda, nuda, nuda. Jedynie nastolatki ze swoimi kolorowymi, jaskrawymi paznokciami wnoszą nieco świeżości i życia (ale to raczej na mieście).
Może w mieście coś się dzieje, ale ja mam od bardzo dawna nie po drodze, więc nie wiem.


Ostatnio namiętnie przeglądałam stare numery Glamour (zebrało się tego tak z 2,5 roku) w poszukiwaniu jakich kolwiek informacji na temat lakierów. No i lipa, tyle tego co kot napłakał. Jeno czasem jakieś zdjęcie gwiazdy w ciemnym lakierze, ale to tak na osłodę.
__________________

Edytowane przez Helge Wodnica
Czas edycji: 2009-09-29 o 11:59 Powód: pokićkane literki
Helge Wodnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 12:31   #1750
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Helge Wodnica Pokaż wiadomość

Ostatnio namiętnie przeglądałam stare numery Glamour (zebrało się tego tak z 2,5 roku) w poszukiwaniu jakich kolwiek informacji na temat lakierów. No i lipa, tyle tego co kot napłakał. Jeno czasem jakieś zdjęcie gwiazdy w ciemnym lakierze, ale to tak na osłodę.
A ja zauważyłam, że coraz więcej o OPI jest w prasie. Ostatnie Glamoury, Instyle...
Nawet o matowej grzybni było!
W najnowszym Instyle jest trochę o lakierach. A że akurat siedzę i nic nie robię, to wrzucę zainteresowanym skan. OPI pojawia się dwa razy, Essie także, nawet o Seche Vite napisali!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 12:56   #1751
Helge Wodnica
Raczkowanie
 
Avatar Helge Wodnica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Due South
Wiadomości: 305
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A ja zauważyłam, że coraz więcej o OPI jest w prasie. Ostatnie Glamoury, Instyle...
Nawet o matowej grzybni było!
W najnowszym Instyle jest trochę o lakierach. A że akurat siedzę i nic nie robię, to wrzucę zainteresowanym skan. OPI pojawia się dwa razy, Essie także, nawet o Seche Vite napisali!
Ano, faktycznie było We wrześniowym numerze Glamour była mała wzmianka o matowej grzybni, ale mogłoby być nieco więcej

Czyżby Seche można było kupić w Eurofashion???
__________________
Helge Wodnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 13:02   #1752
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tak, jest w EF. Ale na stronie tylko pojemnosc 5ml za 12pln. Wiekszej pojemnosci nie widziałam. Jest za to wersja z uzupełniaczem, ale to już 130pln kosztuje...
Choć nie powiem, korci mnie strasznie- bardzo sobie chwaliłam świętej pamięci już buteleczkę Poshe, a to jego brat bliźniak...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 17:04   #1753
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Bez Insta-Dri miałabym już nerwy w strzępach, bo lakier schnie mi 4-5 godzin, a potem i tak odbijam pościel. u
Top Coat z SH ratuje mi zdrowie.
tak zachwalacie to i ja poczułam się skuszona jak skończę kropelkowego Inglota to kupię na pewno ten SH. Czytałam gdzieś że ten wysuszacz jest też w formie zakraplacza (tak jak Inglot), miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Po godzinie to ja się ledwie nie kleję.

Ostatnio po 4 poszłam spać i odbiłam sobie kant poduszki na dwóch pazurach.
mam identycznie! to moja zmora, czasami wieczorem maluję paznokcie, czekam min. 2 godziny a rano piękne wzorki od poduszki wrrr
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 17:49   #1754
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tak zachwalacie t ą Sally H. że może i ja dołączę do posiadaczek? W sumie lakiery trzymają mi się na pazurkach 4-5 dni, także nie ma dramatu, ale czasem przyda się coś na "przytwierdzenie" . Swoją drogą- nie wiem czy pokonam wasz rekord związany z wysychaniem... Moja Peggy Sage (kolorek do frencza- Litchi), warstw dwie, wysychała cały boży dzień a i tak następnego gdzieś się "starła" Wkurza mnie niesamowicie ten lakier ale na chwilę obecną to jest mój jedyny frenczowy..
Nakręcam się na OPI Mimozę lub Bubble bath luuub Get me to the Taj on time ale to już chyba w następnym miesiącu Plus: Espresso your style (piękna brązowa, gorzka czekolada) ... plus może jeszcze jakiś kolorowy kaprysik
Niech ktoś zabierze mi kartę kredytową :P
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2009-09-29 o 17:50 Powód: literówka owkorz :)
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 18:05   #1755
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie t ą Sally H. że może i ja dołączę do posiadaczek? W sumie lakiery trzymają mi się na pazurkach 4-5 dni, także nie ma dramatu, ale czasem przyda się coś na "przytwierdzenie" . Swoją drogą- nie wiem czy pokonam wasz rekord związany z wysychaniem... Moja Peggy Sage (kolorek do frencza- Litchi), warstw dwie, wysychała cały boży dzień a i tak następnego gdzieś się "starła" Wkurza mnie niesamowicie ten lakier ale na chwilę obecną to jest mój jedyny frenczowy..
Nakręcam się na OPI Mimozę lub Bubble bath luuub Get me to the Taj on time ale to już chyba w następnym miesiącu Plus: Espresso your style (piękna brązowa, gorzka czekolada) ... plus może jeszcze jakiś kolorowy kaprysik
Niech ktoś zabierze mi kartę kredytową :P
A bagietka już na pazurach?
Espresso chcę niezmiennie od 3 lat. Nawet ostatnio w Sephorze dopadłam, ale wyglądało na stare, rozwarstwione, to sobie odpuściłam.
A bagietkę masz z victoriasbeauty?

Ja leniwa jestem, bez wysuszacza nie maluję :P

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2009-09-29 o 18:06
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 19:23   #1756
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
A bagietka już na pazurach?
Espresso chcę niezmiennie od 3 lat. Nawet ostatnio w Sephorze dopadłam, ale wyglądało na stare, rozwarstwione, to sobie odpuściłam.
A bagietkę masz z victoriasbeauty?

Ja leniwa jestem, bez wysuszacza nie maluję :P
Oczywiście ! od dwóch dni bagietkuję Upolowałam ją właśnie na victoriasbeauty. Byłam w szoku jak szybko ją wysłali ! (w czw przelałam pieniądze, w sob. dostałam potrwierdzenie wysłania, w poniedziałek o 11 już miałam w rękach ) Być może następne lakiery też od nich będą pochodzić.. Tym bardziej, że mają Espresso
Co do Sephory- w mojej jest kilka kolorów na krzyż.. i jakoś dziwnie wyglądają . No i cena- 50zł Przecież za te pieniądze, jak się postara , to można mieć 2 lakiery ! I ZNACZNIE większy wybór kolorów..


EDIT: O-em-Dżi ! http://nihrida.blogspot.com/2009/08/...cle-konad.html Jaki piękny !! Tylko jak go można dostać?
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2009-09-29 o 19:43 Powód: dodanie linka;)
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 19:48   #1757
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oczywiście ! od dwóch dni bagietkuję Upolowałam ją właśnie na victoriasbeauty. Byłam w szoku jak szybko ją wysłali ! (w czw przelałam pieniądze, w sob. dostałam potrwierdzenie wysłania, w poniedziałek o 11 już miałam w rękach ) Być może następne lakiery też od nich będą pochodzić.. Tym bardziej, że mają Espresso
Co do Sephory- w mojej jest kilka kolorów na krzyż.. i jakoś dziwnie wyglądają . No i cena- 50zł Przecież za te pieniądze, jak się postara , to można mieć 2 lakiery ! I ZNACZNIE większy wybór kolorów..


EDIT: O-em-Dżi ! http://nihrida.blogspot.com/2009/08/...cle-konad.html Jaki piękny !! Tylko jak go można dostać?
Recycle- do zamówienia na EuroFashion, albo na naszych wspólnych zakupach.
Tak, wiem, Sephora droga strasznie, ale jak zobaczyłam Espresso, to mi rozum na moment odjęło- szczególnie, że była promocja -20%.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 20:22   #1758
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Recycle- do zamówienia na EuroFashion, albo na naszych wspólnych zakupach.
Tak, wiem, Sephora droga strasznie, ale jak zobaczyłam Espresso, to mi rozum na moment odjęło- szczególnie, że była promocja -20%.
No tak -xx% i już człowiek wariuje po sephorze skąd ja to znam.. dzięki za informacje o recycle
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 22:00   #1759
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witam!
Ja się właśnie zastanawiam nad jakąś czerwienią z OPI, ale nie mogę wybrać. Mam upatrzonych 5 kolorków, ale zastanawiam się czy któraś z Was miała może:
Berry Berry Brodway. To jest kolekcja z 2000 roku i zastanawiam się czy oni ciągle je produkują czy one są już takie stare?
Waham się jeszcze nad Bullish on OPI, Double Decker, Big Apple Red i 25 colorful Years. Nie wiem, która czerwień jest ładniejsza i bardziej czerwona.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 23:01   #1760
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Witam!
Ja się właśnie zastanawiam nad jakąś czerwienią z OPI, ale nie mogę wybrać. Mam upatrzonych 5 kolorków, ale zastanawiam się czy któraś z Was miała może:
Berry Berry Brodway. To jest kolekcja z 2000 roku i zastanawiam się czy oni ciągle je produkują czy one są już takie stare?
Waham się jeszcze nad Bullish on OPI, Double Decker, Big Apple Red i 25 colorful Years. Nie wiem, która czerwień jest ładniejsza i bardziej czerwona.
Z tego co mi wiadomo, to Berry Berry jest w serii Colorcopia, wydanej w tym roku z okazji 20lecia firmy . Tzn w kolekcji znajdują się m.in. ich słynne kolory w tym właśnie Berry Berry. Także masz szansę upolować świeżaka Co do czerwieni- to zależy jakiej szukasz; czy kremowej, z drobinkami etc. Mi osobiście podoba się Bullish + jest z ostatniej kolekcji
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 08:21   #1761
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Za późno, juz kliknęłam wysuszać i zaplaciłam
Sally Hansen wysuszacz i nabłyszczacz w czerwonawej buteleczce jest bardzo dobry. Można śmiało brać, tym bardziej, że jest w miarę ogólnie dostępny.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tak, jest w EF. Ale na stronie tylko pojemnosc 5ml za 12pln. Wiekszej pojemnosci nie widziałam. Jest za to wersja z uzupełniaczem, ale to już 130pln kosztuje...
Choć nie powiem, korci mnie strasznie- bardzo sobie chwaliłam świętej pamięci już buteleczkę Poshe, a to jego brat bliźniak...
Na stronie nie znalazłam już pojedynczego Seche top'a, jest tylko w jakimś zestawie, ale to jednorazowo spory wydatek. Polecam Seche, rewelacyjny top - wysusza bardzo szybko i pięknie nabłyszcza podkreślając kolor lakieru.

See, nie wiem jakiej czerwieni szukasz, ale może wybierzesz sobie coś z tego:
OPI Russian Collection lakiery St. Petersburgundy(c), An Affair In Red Square(s), Vodka & Caviar(c), Ruble For Your Thoughts(s) - z flashem i bez plus porównanie dwóch pierwszych
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 09:08   #1762
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, to Berry Berry jest w serii Colorcopia, wydanej w tym roku z okazji 20lecia firmy . Tzn w kolekcji znajdują się m.in. ich słynne kolory w tym właśnie Berry Berry. Także masz szansę upolować świeżaka
No ale bez przesady, chyba Wam się nie wydaje, że jak jakaś kolekcja wyszła w 2000 roku, to wszystkie buteleczki sprzedawane do tej pory zostały w tymże roku wyprodukowane

Nailu, nie kuś mnie jeszcze Seche dodatkowo
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 09:49   #1763
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

z czerwieni polecam mój ukochany St.Petersburgundy który mi gdzieś zginął podczas pobytu na działce siostra szukała ale nie ma
Tu jest jedna warstwa plus oczywiście baza i top coat.
Tak za nim tęsknię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 21:23   #1764
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dzięki za zdjęcia, już kompletnie nie wiem co wybrać .
Bardziej mi się podoba An Affair In Red Square, ale w sumie wszystkie te czerwienie są śliczne. Chciałam sobie kupić czerwień+coś jaśniejszego, ale chyba skuszę się na dwie czerwienie i coś jasnego.
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 21:38   #1765
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wrzucam moją dzisiejszą czerwień - Malaga Wine (zdjęcia w różnym świetle) - podkład: Nailtek Foundation II, 2 warstwy OPI MW, wysuszacz SH Dry Kwik (zepsuł efekt tafli grrr) i po kropelce Inglota Dry&Shine.

Teraz szukam jasnej, wesołej, strażackiej czerwieni - z drobinkami lub bez
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 21:39   #1766
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No ale bez przesady, chyba Wam się nie wydaje, że jak jakaś kolekcja wyszła w 2000 roku, to wszystkie buteleczki sprzedawane do tej pory zostały w tymże roku wyprodukowane

Nailu, nie kuś mnie jeszcze Seche dodatkowo
Chwila, To colorcopia nie była wydana w tym roku?? Tak sądziłam wcześniej..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 22:03   #1767
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Chwila, To colorcopia nie była wydana w tym roku?? Tak sądziłam wcześniej..
No tak, ale to jest kolekcja na rocznicę (20lecie) OPI i kolory w niej to tzw. re-release'y, taki Berry Berry Broadway oryginalnie pochodzi z kolekcji na rok 2000
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 22:10   #1768
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No tak, ale to jest kolekcja na rocznicę (20lecie) OPI i kolory w niej to tzw. re-release'y, taki Berry Berry Broadway oryginalnie pochodzi z kolekcji na rok 2000
...zakręcone No ale już rozumiem
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 22:29   #1769
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
...zakręcone No ale już rozumiem
http://www.scrangie.com/2009/03/opi-...ollection.html
Tu jest cała kolekcja z adnotacją co do tego, z którego roku pochodzi jaki odcień

Swoją drogą, moja kolekcja rocznicowa wyglądałaby zupełnie inaczej...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 13:43   #1770
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witajcie,
nie pamietam czy wypowiadalam sie w tym watku, jednak do fanek OPI z pewnoscia moge sie zaliczyc, lakiery sa wspaniale - pedzelek, konsystencja, krycie i trwalosc, no i te cale mnostwo kolorow, jest z czego wybierac, mam wsrod OPI swoje ulubione czerwienie (malaga wine, got the blues for red, vodka & caviar).

Jednak mam problem z jasniejszymi odcieniami, mam Bubble Bath i Privacy Please i nie jestem zadowolona z efektu jaki daja. Trudno nalozyc je bez smug (a paznokcie maluje od dawna, choc wiem, ze jasne odcienie - przynajmniej tak wynika z moich osobistych doswiadczen - trudniej jest nalozyc niz ciemne) i zeby uniknac smug, warstwy musza byc ciut grubsze, co z kolei sprawia, ze efekt wcale nie jest delikatny. Tak wiec z jasnymi kolorami w OPI mam problem, inna sprawa, ze trudno mi znalezc jasny odcien, ktory bylby odpowiedni dla mojej karnacji, a czasami mam ochote odpoczac od ciemniejszych kolorow (w przypadku paznokci u rak, stopy mam zawsze pomalowane na ciemne kolory), a nie lubie miec niepomalowanych paznokci.

Mam do was rowniez jeszcze jedno pytanie - czy orientujecie sie czy OPI posiada odcien podobny do Rouge Noir Chanel? Takie mocne bordo, a wlasciwie braz z kropelka ciemnej czerwieni? Od dawna poluje na ten odcien i niestety nic nie znalazlam

Aha, pytalyscie sie o bazy i top coat'y - ja od dawna uzywam jako podklad Nail Tek Foundation II (swietnie rozprowadzaja sie na nim wszystkie lakiery) a na wierzch zawsze Sally Hansen Insta-Dri- nie pamietam ile buteleczek juz zuzylam, ale do tej pory nie znalazlam godnego zamiennika, zreszta nie szukam, fakt okolo polowy buteleczki gestnieje i powoli nie nadaje sie do uzycia, ale warto kupic nowa buteleczke (najlepiej na allegro, nie przeplacac w polskich sklepach) i po sprawie. Paznokcie przewaznie maluje poznym wieczorem, z Insta-Dri bez obaw moge isc spac, zadnych wzorkow od poscieli

Jestem mloda mama (mam 2,5 roczna coreczke) i uwierzcie mi mlode mamy tez moga miec zadbane i pomalowane paznokcie, nie kosztuje to wcale duzo czasu. Tez mnie denerwuje jak ludzie patrza na moje paznokcie i komentuja "no tak pewnie nic w domu nie robi", bo to nieprawda.

pozdrawiam wszystkie OPImaniaczki i z checia przylacze sie do wspolnych zakupow na barskiej.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.