Kram bardzo dobrze nawilzający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-13, 21:19   #1
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84

Kram bardzo dobrze nawilzający


Dziewczyny czy poradziłybyście mi jakiś krem bardzo dobrze nawilżający? Mam cerę tłustą, uzywam differinu i zinerytu i specyfiki te strasznie mnie wysuszają. Raz jest lepiej raz gorzej. Mam też rozszerzone pory, ale na to to chyba nie ma dobrego sposobu żeby je zmniejszyć...???
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 08:37   #2
PAULA27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 88
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Z kremów dobrze nawilżających polecałabym Hydrain2 Dermedica do skóry suchej i odwodninej, naprawdę skutecznie i długo nawilża oraz krem nawilżający Iwostinu. Są to kremy polskich firm, w całkiem przystępnej cenie ok. 20-30 zł.

Pozdrawiam.
PAULA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 12:00   #3
madge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: taki dziwny kraj ;)
Wiadomości: 49
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Spróbuj Vichy z serii Thermal. Jezeli masz skóre bardzo odwodnioną, to raczej Thermal S2, jezeli mniej, to Thermal S1, S, S-Mat (ładnie matuje buzie) albo UV ( z filtrami, ale sa niestetty dosyc niskie ). Te kremy to na dzien, sa leciutkie, błyskawicznie sie wchłaniają i naprawde swietnie nawilzaja.
Natomiast na noc wypróbuj Nutrilogie (bardzo porzadnie nawilża i przy okazji odzywia cere).

Ceny niestety sa srednio przystępne (w okolicach 60-100 zł, zalezy od rodzaju kremu, a takze od apteki. Ja kupuje u siebie na karte stałego klienta i zawsze te 5% mam taniej).

Z tańszych to zreczywiscie Dermedic, Iwostin. W ogóle pzrejrzyj oferte apteczna - wszystkie kremy na wodzie termalnej sa naprawde swietne.

madge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 12:01   #4
madge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: taki dziwny kraj ;)
Wiadomości: 49
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Spróbuj Vichy z serii Thermal. Jezeli masz skóre bardzo odwodnioną, to raczej Thermal S2, jezeli mniej, to Thermal S1, S, S-Mat (ładnie matuje buzie) albo UV ( z filtrami, ale sa niestetty dosyc niskie ). Te kremy to na dzien, sa leciutkie, błyskawicznie sie wchłaniają i naprawde swietnie nawilzaja.
Natomiast na noc wypróbuj Nutrilogie (bardzo porzadnie nawilża i przy okazji odzywia cere).

Ceny niestety sa srednio przystępne (w okolicach 60-100 zł, zalezy od rodzaju kremu, a takze od apteki. Ja kupuje u siebie na karte stałego klienta i zawsze te 5% mam taniej).

Z tańszych to zreczywiscie Dermedic, Iwostin. W ogóle pzrejrzyj oferte apteczna - wszystkie kremy na wodzie termalnej sa naprawde swietne.

madge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 12:08   #5
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Dziekuje bardzo za odpowiedź a wiec zara lece do apteki i zobacze na ktory się zdecydować.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 12:35   #6
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Również używam Differinu i borykam się z miejscowym przesuszeniem skóry. Mnie pomaga maska z algami Dermiki, zaś dermatolożka doradziła mi traktować miejsca wyszuszone kremem Octopirox Erisu (do 20,-). Z droższych kremów używałam Hydraphase La Roche-Posay (dla cery tłustej) ale stosowałam go jedynie na noc, bo nie zawiera filtrów i pozostawia taką świecącą warstewkę. Również byłam bardzo zadowolona. Możesz poprosić o próbkę w aptece, zanim się zdecydujesz na zakup (ok. 65,-).
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 12:39   #7
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

ooo dziekuję. to moze skusze się narazie na ten erisu. a ta maseczke z algami dermiki kupujesz w aptece?
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-15, 12:45   #8
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

Maseczki Dermiki (najróżniejsze) można dostać w zwykłej drogerii - są w takich saszetkach wystarczających na 2 razy. Co do Octopiroxu to dodam jeszcze, że nie należy przesadzać z ilością nakładaną na twarz.
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 15:36   #9
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

a u mnie świetnie sie spisała soraya z rafą koralową.bardzo pozytywne wrażenie. Cała seria fajna.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 18:28   #10
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Re: Kram bardzo dobrze nawilzający

PAULA27 napisał(a):
> Z kremów dobrze nawilżających polecałabym Hydrain2 Dermedica do skóry suchej i odwodninej, naprawdę skutecznie i długo nawilża

Niestety muszę dodać, że nabłyszcza i to dosyć mocno, przynajmniej moją buzię, a nie mam cery całkiem tłustej tylko mieszaną, a świeciłam się totalnie. Inna sprawa, że pierwszy raz użyłam dzisiaj tego kremu może też skóra musi się przestawić. Takie w każdym razie pierwsze wrażenia.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.