10kg mniej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 21:14   #1
marlena028
Przyczajenie
 
Avatar marlena028
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Post

10kg mniej!


Mam 165cm i ważę 60kg. Bardzo chciałabym sie pozbyć zbędnego tłuszczyku... Nie lubię skomplikowanych diet. DLatego postanowiłam że od dzisiaj będę pić więcej wody mineralnej (minimum 1,5l dziennie). Odrzucę słodycze , fast food-y itp. Zmniejszę o połowę moje posiłki , będę jadła częściej i postaram się jeść mniej soli oraz potrawy typu mięsa postarać sie gotować a nie smażyć. Mam rowerek stacjonarny więc ćwiczenia codziennie minimum 40 min na najmniejszych obrotach bo słyszałam że wtedy tłuszczyk się spala a mięśnie się tak bardzo nie rozrastają.Najbardziej chcę się pozbyć zbędnego tłuszczyku z wewnętrznej strony ud , pupy i troszkę z boczków (słyszałam że rowerek jest dobry na te partie mięśni)Może wy mi doradzicie jakieś dobre ćwiczenia ?? I czy dobre warunki sobie postawiłam?
marlena028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:01   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: 10kg mniej!

Poczytaj trochę forum, zwłaszcza posty podwieszone a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:01   #3
Letasha151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
GG do Letasha151
Dot.: 10kg mniej!

Witaj, widzę, że masz problem i chcesz go zwalczyć, bardzo dobrze, mogę polecić Ci moje rady Dzięki, którym dziś jestem 27kg lżejsza.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=383799
Letasha151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:19   #4
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: 10kg mniej!

Hej ja takze probuje zgubic 10 kg. mam 1,66 wzrostu a wazylam 61kg. odchudzam sie od 13.11.09 czyli niecale 2 tygodnie. narazie zgubilam 2kg w talii mi ubylo 2 cm. Pije ok 1,5 litra wody wczesnie pilam tylko slodkie napoje nie slodze herbatki nie jem zbyt tlusto i cwicze co drugi 4 razy w tyg cwiczenia z serii chce miec takie miesnie brzucha oba poziomy" a codziennie cwicze boczki sklony poczne unoszenie nog i tulowia. zalazy mi glownie na schudnieciu w okolicy brzucha talii bokow nogi mam szczuple i pupe tylko ten brzcuh mialam 76 cm w tali!! etraz juz prawie 73 chcialabym zejsc do 65 cm. dzsiaj zamowialm twistera bede krecic troche o tym czytalam i sie napalilam teraz plus kremik ujedrniajacy. żYcze powodzenia i wytrwalosci poczytaj na wizazu jest duzo watkow jak schudnac podane sa cwiczenia naprawde troche tego jest
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.