Pływaczki - łączmy się! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 19:47   #1
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266

Pływaczki - łączmy się!


Witam,
brakuje mi tutaj wątku o pływaniu. Sama nie jestem jakąś profesjonalną pływaczką. Na studiach pływałam regularnie, ale niepoprawnie I tak udało mi się całkiem fanie wyrzeźbić sylwetkę.
Teraz wróciłam do tego sportu. Chodzę na basen od 3 tygodni ( ostatnio ok 4 razy w tygodniu). Sprawia mi to niewiarygodną frajdę! Niestety pływam tylko krytą żabką. Nie umiem inaczej, ale zamierzam wziąć kilka lekcji pływania pod okiem instruktora.
Dzisiaj jestem bardzo zadowolona, bo przepłynęłam 46 basenów w 45 minut. To chyba mój rekord, bo dałam sobie wycisk
Chciałabym głównie wyrzeźbić sylwetkę. Do zrzucania mam ok 5 kg, chociaż z doświadczenia wiem, że przy pływaniu to raczej centymetry idą w dół
Ciekawa jestem ile mamy pływaczek na forum?
Zapraszam na wymianę doświadczeń oraz PLOTECZKI!
__________________
Moja Ciucholandia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773274
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:52   #2
Finna
Przyczajenie
 
Avatar Finna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Pływaczki - łączmy się!

Chętnie bym dołączyła w ramach wspierania się motywowania. Szkoda, że nikt się nie zgłosił
Pływam od zawsze, jednak często robię sobie dłuższe przerwy. Mam różne wymówki, mimo, że żaden sport nie daje mi takiej wolności jak pływanie, nic mnie tak wspaniale nie męczy. Teraz znów zaczęłam i mam silne postanowienie, że nie przestanę choćby nie wiem co! Na razie byłam dziś i wczoraj i jestem w stanie zrobić 1400 m moim ulubionym stylem (grzbietowym) w 40 min. Mój cel to 2000 m w tym czasie, czyli 80 basenów.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda się zgromadzić chociaż małą grupkę pływaczek
Finna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:52   #3
Omn_nom_nom
Raczkowanie
 
Avatar Omn_nom_nom
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 51
Dot.: Pływaczki - łączmy się!

Ja tez ja tez Tydzień temu w koncu otworzyli basen po remoncie. Narazie ogarniam się przed sylwestrem ale tez zamierzam znowu chodzić. 8 lat dzien w dzien po 2 godziny zrobiły swoje, szkoda ze musialam przerwać tak drastycznie po czym trochę przytyłam. Teraz po paru latach znów zamierzam powrócić do tego sportu, chociaz 2 razy w tygodniu po siłowni dla rozluźnienia. Już nie mogę się doczekać nowego roku, bo takie mam postanowienie. A cel jaki sobie stawiam, to zejsc ponizej 1min30 s na 100 m na początek Pozdrawiam!

Edytowane przez Omn_nom_nom
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:53
Omn_nom_nom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.