Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 13:23   #1141
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
ja zauwazyłam ze to juz 14 czesc.. no tak jest 14 ale tez zauwazylam to ze tu nie gadacie na temat....
Nie na temat?!
Łaaaa! To takie straszne! Zasłużenie nam się oberwało.

Hmmm... Choć przyznaję, że dotychczas byłam przekonana, że gadamy na temat. Nawet na wiele tematów. Do wyboru, do koloru.

Pachnę chlorem.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:13   #1142
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Wszystkiego dobrego dla Nebraski Sto lat

Zaaplikowałam dziś Elixir dM i wielkie zaskoczenie Pachnie na mnie tak pięknie jak wiosną. Całe szczęście, że zostawiłam sobie miniaturkę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:22   #1143
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

nie mogłam nie wpaść, bo przecież trzeba złożyć życzenia!
nebrasko 100 lat w zdrowiu i radości, mnóstwa perfum i uśmiechu na co dzień!!!





P.S. U mnie już trochę lepiej. Dziękuję wszystkim za miłe słowa Tak dobrze Was mieć
Angelku, buziak za PW
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 14:23   #1144
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Teraz będzie wyjątkowo na temat: odurzam się Dzingiem!

Jednak edit:
Nosku, dobrze że jesteś i się trzymasz
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 15:39   #1145
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Koszmarne przedpołudnie , popołudniu humor spróbuję sobie uratować Poeme, mleczkiem i edp.

Dziewczyny czy w waszych sephorach i douglasach dostępna jest linia pielęgnacyjna Angela?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 15:50   #1146
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

ouarzazate
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 16:03   #1147
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

A ja mam dość duży problem
Jestem troszkę "chora" po sosie obiadowym i posiedziałam chwilę w łazience (aż 20min!!!), wzięłam prysznic itp. Wyszłam, mój TŻ coś czyści, teściowa myje podłogę, więc pytam czy coś pomóc. No i wszyscy do mnie z ryjem, że nie jestem dzieckiem i powinnam wiedzieć co mam robić (w nieswoim domu - teściów), kiedy w ogóle kurze ścierałam (odp: tydzień temu i mina teściowej: "co tak dawno?") i tym podobne banialuki, to odpowiedziałam, że dopiero teraz zeszłam, bo zachorowałam po sosie, to już w ogóle teściowa się rozjuszyła i foch (ona robiła sos). TŻ nie stanął w mojej obronie, przyszedł z pretensjami i tym, że pewnie mnie wywalą z domu, bo teściowa ma zamiar poskarżyć się teściowi, że nie akurat dzisiaj nie biegałam ze ścierą po domu (za 2 tygodnie mieliśmy odebrać własne mieszkanie w tym samym mieście, fajnie nie?). Mam zaje***** wsparcie.
I teraz co zrobić? Albo bunt, albo rozmowa (fałszywa), albo wyjeżdżam do siebie, tracę*pracę i w ogóle wszystko. A TŻ-a kocham, trochę się kłócimy, ale ogólnie fajna z nas para (oprócz tego wsparcia).

W sumie odechciewa mi się*wszystkiego. Staram się być miła, robić dobrą minę, olewać głupie żarty czy docinki (śląski humor), a dostaję za to w ... pupę. Wracam z pracy, TŻ jest zły, bo jego rodzice nastawiają go przeciwko mnie. Nie dam rady wytrzymać tych 2 tygodni, chętnie zawsze pomogę, ale sprzątaczką nie będę (codziennie podłogę w kilkupiętrowym domu należy myć szmatą!, bałagan w kuchni to nasza wina - ja jestem 12h w pracy <wracam - już po fakcie>, TŻ po sobie sprząta, a teść bałagani, ale kogo to obchodzi), ani podnóżkiem. Może mi podpowiecie, bo ja już jestem chora od tego wszystkiego, moje nerwy są doszczętnie zniszczone, nie wiem co mam robić. Miłość + teść + teściowa (bo TŻ ich wprost uwielbia:/) czy własne dobro + brak szczęścia? Jest mi niesamowicie źle, a że tu nikogo nie znam, rodzina daleko, to tylko Wam mogę to "powiedzieć".

Pachnę Vanille Amande. I umieram (na duszy). Chyba wyleję sobie 50ml Hypnotic Poison na łeb, bo teściowie nie znoszą wanilii.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 16:32   #1148
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Koszmarne przedpołudnie , popołudniu humor spróbuję sobie uratować Poeme, mleczkiem i edp.

Dziewczyny czy w waszych sephorach i douglasach dostępna jest linia pielęgnacyjna Angela?
Kasia u mnie jest ale nie pamietam co. W douglasie z pewnościa jest balsam...jak wyjde do ludzi to sprawdzę
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 16:32   #1149
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Fenris - głowa do góry. Dasz radę z upiorną teściową. Pomyśl o tym, w ten sposób, że 2 tygodnie, to przecież nie dwa lata Wiem - łatwo powiedzieć... Mimo wszystko trzymaj się jakoś

Tematycznie - osładzam sobie dzień Un Bois Vanille. Przez to, że wstałam o 13 cały 'harmonogram' dnia legł w gruzach. Do bani, snuję się tylko po mieszkaniu i nie mogę ogarnąć.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 16:35   #1150
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Esprit Collection.Ostatni raz......
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 16:44   #1151
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Fenris - głowa do góry. Dasz radę z upiorną teściową. Pomyśl o tym, w ten sposób, że 2 tygodnie, to przecież nie dwa lata Wiem - łatwo powiedzieć... Mimo wszystko trzymaj się jakoś
Niby tak Dziękuję.
Załatwilam sobie tak z pracą, że we wtorek wyjeżdżam do domu (rodziny) na tydzień. Odpocznę ja, odpocznie TŻ i jego milutka rodzinka. Może się wszystko uspokoi. Teraz wzięłam sobie 3 dni pracy po 12h, więc nie będzie czasu na kontakt z teściową. Ufff.

Trochę mam lepszy humor jak pomyślałam sobie, że to tylko chwilowe. Mam nadzieję.

Dalej Vanille Amande - TŻ przechodząc zły, mruknął, że pachnie karmelem w pokoju. Nie wiem czy chodzi o mleczko waniliowe YR czy o perfumy.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 16:48   #1152
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Calosciowo Baby Doll, nadgarstek lewy Cinema YSL w ramach 'czy bardziej mnie urzeka czy odrzuyca' drugie nadgarstek Hypnotic Poison bo piekny io zlego wybory doknalam dzis wybierajac calosciowo BD
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 17:54   #1153
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Lekką i cudowną Stellą Sheer
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 17:56   #1154
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Fenris wspolczuje szczerze, wiem, ze jest ci ciezko. Wytrzymaj jakos te dwa tygodnie. Pozniej bedziesz na swoim i bedziesz mogla robic co chcesz i jak chcesz. Tylko pamietaj, ze w twoim przyszlym mieszkaniu masz rzadzic ty, a nie tesciowa i nie pozwol jej potem ingerowac w twoje zycie.
___________
A tematycznie Histoire d'Eau
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:11   #1155
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Na wieczór Addict 2, mój mąż kocha te perfumy
chociaz osobiście wolę wieczorem pachniec zwyklym Addictem no ale cuz czego nie robi sie dla faceta
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:21   #1156
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w waszych sephorach i douglasach dostępna jest linia pielęgnacyjna Angela?
W Galerii Centrum widziałam ostatnio mgiełke do włosów i dezodorant, wiecej grzechów nie pamietam.

Nebrasko, wszystkiego najlepszego!

Zapowiada mi sie nieperfumowy weekend - dziś cały dzień spędziłam na słoneczku roztaczajac wokół jedynie woń masła kakaowego, a jutro przyjeżdża Taki Jeden, który nie życzy sobie, żebym używała perfum. No, to nie użyję, niech ma

Poza tym wyszłam kupic winogrona i wróciłam z zamszową marynarką, w sam raz na nadchodzącą jesień. Ostatnio strach mnie z domu wypuszczac, zwłaszcza z portfelem w ręku
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:30   #1157
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Koszmarne przedpołudnie , popołudniu humor spróbuję sobie uratować Poeme, mleczkiem i edp.

Dziewczyny czy w waszych sephorach i douglasach dostępna jest linia pielęgnacyjna Angela?
We Wrocławiu widziałam krem w słoju i dezodorant(tylko nie wiem czy spray czy kulka)
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:32   #1158
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Fenris wspolczuje szczerze, wiem, ze jest ci ciezko. Wytrzymaj jakos te dwa tygodnie. Pozniej bedziesz na swoim i bedziesz mogla robic co chcesz i jak chcesz. Tylko pamietaj, ze w twoim przyszlym mieszkaniu masz rzadzic ty, a nie tesciowa i nie pozwol jej potem ingerowac w twoje zycie.
W życiu mi trudniej nie było. Już nie mogę się doczekać wyjazdu, a tymczasem zaopatrzyłam się w napoje "chmielowe" i śmierdzę piwskiem Humor odrazu lepszy.

Co do mieszkania, to CHCIAŁABYM. Mój TŻ (nigdy nie lubiłam tego zwrotu, ale ) słucha rodziców, nie mnie. Płaci za remont, więc on i jego mama wybierają meble itp. a ja "mogę coś doradzić" ewentualnie. Mam małą nadzieję, że kiedy będziemy na swoim to się zmieni, ale bardzo żałuję, że wybraliśmy (ze względu na ceny) miasto teściów. We Wrocławiu kawalerka jest dwa razy droższa od mieszkania (66m2), które kupiliśmy. Ale tam przynajmniej mielibyśmy moich rodziców, którzy uważają, że wszystko co zrobię będzie ok, bo to moje życie i nie ingerują w nie. I to mi pasuje.

Pachnę piwem
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 18:40   #1159
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Tradycyjnie Pink Sugar a na po południe wybrałam Eternity Summer

Nebrasko wszystkiego najlepszego! spełnienia marzeń, flakoników co nie miara i oczywiście szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu
: roza:

Po za tym zastanawiam się czego się jeszcze pozbyć.... zamierzam nieco zmodyfikować kolekcję kilka rzeczy przykuło moją uwagę
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 18:57   #1160
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W życiu mi trudniej nie było. Już nie mogę się doczekać wyjazdu, a tymczasem zaopatrzyłam się w napoje "chmielowe" i śmierdzę piwskiem Humor odrazu lepszy.

Co do mieszkania, to CHCIAŁABYM. Mój TŻ (nigdy nie lubiłam tego zwrotu, ale ) słucha rodziców, nie mnie. Płaci za remont, więc on i jego mama wybierają meble itp. a ja "mogę coś doradzić" ewentualnie. Mam małą nadzieję, że kiedy będziemy na swoim to się zmieni, ale bardzo żałuję, że wybraliśmy (ze względu na ceny) miasto teściów. We Wrocławiu kawalerka jest dwa razy droższa od mieszkania (66m2), które kupiliśmy. Ale tam przynajmniej mielibyśmy moich rodziców, którzy uważają, że wszystko co zrobię będzie ok, bo to moje życie i nie ingerują w nie. I to mi pasuje.

Pachnę piwem
Powiem tylko tyle, ze bardzo ci wspolczuje. Wystarczy miec nadzieje, ze TZ po zamieszkaniu we wspolnym lokum zacznie ukladac sobie zycie z toba, a nie sluchac sie tylko rodzicow. Kiedys trzeba odciac pepowine i zaczac zyc wlasnym zyciem ( i dotyczy to zarowno rodzicow, jak i dzieci) Trzymaj sie dzielnie.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:03   #1161
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zapowiada mi sie nieperfumowy weekend - dziś cały dzień spędziłam na słoneczku roztaczajac wokół jedynie woń masła kakaowego, a jutro przyjeżdża Taki Jeden, który nie życzy sobie, żebym używała perfum. No, to nie użyję, niech ma

Poza tym wyszłam kupic winogrona i wróciłam z zamszową marynarką, w sam raz na nadchodzącą jesień. Ostatnio strach mnie z domu wypuszczac, zwłaszcza z portfelem w ręku
Margot, dlaczego nie wolno Ci przy Nim używać perfum jeżeli mogę być wścibska

Gratuluję zamszowej marynarki Rzecz jasna, że lepsza od winogron
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:08   #1162
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W życiu mi trudniej nie było. Już nie mogę się doczekać wyjazdu, a tymczasem zaopatrzyłam się w napoje "chmielowe" i śmierdzę piwskiem Humor odrazu lepszy.

Co do mieszkania, to CHCIAŁABYM. Mój TŻ (nigdy nie lubiłam tego zwrotu, ale ) słucha rodziców, nie mnie. Płaci za remont, więc on i jego mama wybierają meble itp. a ja "mogę coś doradzić" ewentualnie. Mam małą nadzieję, że kiedy będziemy na swoim to się zmieni, ale bardzo żałuję, że wybraliśmy (ze względu na ceny) miasto teściów. We Wrocławiu kawalerka jest dwa razy droższa od mieszkania (66m2), które kupiliśmy. Ale tam przynajmniej mielibyśmy moich rodziców, którzy uważają, że wszystko co zrobię będzie ok, bo to moje życie i nie ingerują w nie. I to mi pasuje.

Pachnę piwem
"Mozesz cos doradzic"? Jak dla mnie to pachnie katastrofa... Przeciez to Ty i TZ bedziecie tam mieszkac. Dlaczego tesciowa ma decydowac jak ma wygladac Wasze mieszkanie.
Nie wyobrazam sobie dzielenia zycia z osoba, ktora mnie nie wspiera tylko slepo slucha sie rad mamy. Wspolczuje Ci. Mam ndzieje, ze jak sie przeprowadzicie to sytuacja ulegnie poprawie.

W temacie - pachne Hypnotic Poison.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:11   #1163
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Margot, dlaczego nie wolno Ci przy Nim używać perfum jeżeli mogę być wścibska

Gratuluję zamszowej marynarki Rzecz jasna, że lepsza od winogron
Tymeno, pewnie, że możesz własciwie to nie wiem, dlaczego. Na samym początku znajomosci skrytykował mocno moje Happy Heart, a przed którymś kolejnym spotkaniem zaznaczył wyraźnie, że nie zyczy sobie abym pachniała czymkolwiek. A że znajomość jest tego gatunku, że widujemy sie raz na 2 - 3 miesiące, to tyle jestem skłonna przecierpieć

Po winogrona poszłam jak zadzwonił, że przyjedzie, bo lubi, no i tak jakos przy okazji samo mi wyszło....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:25   #1164
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tymeno, pewnie, że możesz własciwie to nie wiem, dlaczego. Na samym początku znajomosci skrytykował mocno moje Happy Heart, a przed którymś kolejnym spotkaniem zaznaczył wyraźnie, że nie zyczy sobie abym pachniała czymkolwiek. A że znajomość jest tego gatunku, że widujemy sie raz na 2 - 3 miesiące, to tyle jestem skłonna przecierpieć

Po winogrona poszłam jak zadzwonił, że przyjedzie, bo lubi, no i tak jakos przy okazji samo mi wyszło....
Ach, to nie ma jeszcze takiej tragedii, myślałam, że co kilka dni się widujecie Wtedy byłoby gorzej.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:27   #1165
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ach, to nie ma jeszcze takiej tragedii, myślałam, że co kilka dni się widujecie Wtedy byłoby gorzej.
Hmm... wtedy byłoby całkiem prawdopodobne, że wybrałabym perfumy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:28   #1166
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Powiem tylko tyle, ze bardzo ci wspolczuje. Wystarczy miec nadzieje, ze TZ po zamieszkaniu we wspolnym lokum zacznie ukladac sobie zycie z toba, a nie sluchac sie tylko rodzicow. Kiedys trzeba odciac pepowine i zaczac zyc wlasnym zyciem ( i dotyczy to zarowno rodzicow, jak i dzieci) Trzymaj sie dzielnie.
Wnioskuję, że znasz "ten ból" Hmm... Może faceci nigdy nie dorastają? On ma 27 lat i jest bardzo dojrzały, tylko w tej jednej kwestii niezbyt. U mnie w domu zawsze było tak, że każdy mówił o wszystkim i co chciał, a tutaj trzeba udawać, sztuczny uśmiech itp. Powiedziałam, że chcemy kota (uwielbiam) za kilka lat, to już jego rodzice zrobili focha, bo nie lubią kotów i że kasy nie ma (chcemy maine coon'a). Że za kilka lat nie usłyszeli, ale że po 1300zł i kota to już tak. Mają psa (amstaffa), który chrapie, puszcza bąki i beka i się cieszą. PASKUDZTWO.
I to w dodatku na koty mam uczulenie 6/10, a przy swoim (wrocławskim) nic się nie dzieje, natomiast na psa mam 0/10, a ten amstaff co mnie dotknie nosem lub poliże to bąble i swędzenie :/
Ogólnie psy są fajne, ale jakieś takie głupie i podporządkowane.

Ech... Ciężkie życie Strasznie tęsknię za moim pięknym Wrocławiem, za wałami nad Odrą, za knajpami, znajomymi. W Bytomiu jest tak pusto, szaro, smutno. Nikogo nie znam. TŻ chce na mecz (ja też lubię, ale jeśli beze mnie to co?), a ja nie mam z kim piwka wypić. Smutno w obcym mieście.

Zapomniałam napisać, ale ostatnio zakochałam się w Caramel Sunset - i ile komplementów usłyszałam! CUDO. Mam ochotę tylko na tą drzewną wanilię, reszta jest prosta i brzydka :P Muszę mieć!!!

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
"Mozesz cos doradzic"? Jak dla mnie to pachnie katastrofa... Przeciez to Ty i TZ bedziecie tam mieszkac. Dlaczego tesciowa ma decydowac jak ma wygladac Wasze mieszkanie.
Nie wyobrazam sobie dzielenia zycia z osoba, ktora mnie nie wspiera tylko slepo slucha sie rad mamy. Wspolczuje Ci. Mam ndzieje, ze jak sie przeprowadzicie to sytuacja ulegnie poprawie.

W temacie - pachne Hypnotic Poison.
Myślisz? :/ Tak bardzo bym chciała, żeby się ułożyło. Bo On jest cudowny, tylko ta jego rodzina, która bardzo się dla niego liczy... niezbyt.
Ułoży się... Jeszcze będę Wam pisała jak jest cudownie... Hmm...
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:34   #1167
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nebrasko, sto lat i kilku litrów ukochanych perfum Ci życzę

Oliczku, we Włoszech to ja chyba teoretycznie w Rimini byłam, ale codziennie wyjeżdżaliśmy do różnych ślicznych miejsc W każdym razie Ci piękni Włosi to w Rimini właśnie

Nosku Zobaczysz, że będzie co raz lepiej

Nevado, małe przetasowanie się szykuje ? Zdradź co tam Ci w nos fajnego wpadło

Dzień z Pink Sugar.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:35   #1168
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ułoży się... Jeszcze będę Wam pisała jak jest cudownie... Hmm...
Fenris, i tak trzymaj
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:39   #1169
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Fenris, i tak trzymaj


Dzięki dziewczyny...

Caramel Sunset.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 19:41   #1170
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Fenris życzę Ci, żeby się ułożyło, ale ciężko zmienić układy, w których Twój kochany żyje od 27 lat
w ogóle trudno zmienić kogoś, jeśli on tego nie chce
najpierw więc trzeba spowodować, żeby chciał, żeby wiedział jakie to dla Ciebie ważne
samo się najczęściej niestety nie chce ułożyć
musisz mu o tym powiedzieć



a ja pachnę Perłami Laique i mam na twarzy sławne pryzmy Givenchy 03
jutro będą moje
piękne te Perły, po pierwszym kadzidlnym uderzeniu łagodnieją i są taką kwintesencją luksusu
chyba też będą moje
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.