Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 18:58   #1261
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Couture! Moschino

Kasiulku, nie przejmuj sie - nie ma czym. Takie rzeczy sie zdarzaja
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:05   #1262
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Warto-pigułki naprawdę pomagają,sprawdziłam na własnej skórze
Pigułki pomagają, to fakt, ale trzeba z nimi bardzo uwazać, bo często po zaprzestaniu stosowania z twarzą dzieje się coś,w porównaniu z czym poprzednie problemy z cerą to fraszka. Widziałam nieraz na twarzach koleżanek jakie "cuda" działają hormony: w trakcie kuracji (zwykle pół roku-rok) cera niemal idealna, coś pięknego, a po odstawieniu tabletek- wysyp tak potworny, jak nigdy wcześniej... Dlatego radzę bardzo z tym uważać.
Sama nigdy nie skusiłam się, by leczyć problemy skórne hormonami (a wskazania były, owszem), pigułki zażywam, ale ze względów wyłącznie antykoncepcyjnych i biorę takie, które nie mają żadnego wpływu na stan cery. Na szczęście mam już swoje lata i cera nieco mi się polepszyła (choć przeróżne niespodzianki zdarzają się czasem do dziś).

Pachnę mydłem i balsamem oliwkowym. Padam na twarz i nie mam już nawet siły się czymś popsikać...

PS. Kasiulku- nie mysl już o tym, przecież to zdarzenie nie jest warte takiego stresu. Za jakiś czas będziesz się z tego śmiała, zobaczysz
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:24   #1263
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

[B]Kattarino,[B]podobnie jak Ty nie potrafię rozstać sie z zapachami, ktore pachnialy na mnie dobrze, wręcz pięknie, potem cos siezmienilo, ale mam nadzieje,ze dobre dni powróca. Ostatnio taki niedobry jest dla mnie Smok.
W sumie tylko jednego chcę się teraz pozbyć , ale od poczatku nie był mój, nie moje klimaty.Strzał w ciemno , jedyny nieudany. Trudno.
We wczorajszym poście troche nieprecyzyjnie sie wyraziłam. Dyspensy udzieliłam sobie na Shalimar .Diva byłaby pozaprogramowa, dlatego sie zastanawiam.
Czarnej Palomy nie mam , ale kiedys, dawno temu , testowałam.Wspomnienia raczej mgliste , jednak ostanio przyjaciólka powiedziala, iż Paloma byłaby bardzo w moim stylu.
Oj! jeszcze tyle zapachów do poznania! Samych szyprów jeszcze troche zostalo, nie wspominajac innych.
Zainspirowana wczorajszym rozważaniem nad F24, własnie nimi sie dziś wypachniłam.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:27   #1264
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kasiulko - na pocieszenie napiszę Ci coś, co powiedział albo napisał (nie pamiętam...)kiedyś ktoś mądry. Otóż - Nie należy się przejmować tym, co nam się wydaje, że myślą na nasz temat inni, bo oni zajęci są dokładnie tym samym Poza tym, jak napisał już Tristan: Nic, co ludzkie...I tego się trzymajmy
Na koniec dnia - Figowiec
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:38   #1265
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Odbyłam właśnie orgię zapachową w towarzystwie Contax () i chwilowo pachnę w każdym miejscu czym innym. Najbardziej rzucają się w nos LN- Pouvre Piquant i PN - Safran Troublant. Safran jest słodki i maślany aż do mdłości, i trwały okrutnie, zdążyłam umyś ręce ze dwa razy od powrotu do domu i nadal go czuję, natomiast Pouvre Piquant znacznie delikatniejsze ale o niebo bardziej w moim guście przyznam, że z utęsknieniem czekam na pojawienie się w Quality zestawów 15-tkowych - gdyby takowe były, nabyłabym jeden bez drgnienia powieki Papryczkowe Piment Broulant najmniej przypadło mi do gustu...

Sabbath - na temat Jour de Fete panie nic jeszcze nie wiedzą.

A to wytłuszczenie w pierwszym zdaniu zrobiłam, ponieważ różne osoby na tym forum miewają dość ciekawe skojarzenia
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:39   #1266
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV


Jaś dziękuje Wam za wszystkie pozdrowienia i całusy i odwzajemnia buziaki .

Pachniałam dziś Etrą Etro .
Byliśmy z Jasiem na długim spacerze, poprzedzonym wizytą u lekarza - wszystko jest w porządku, a synuś ładnie przybiera na wadze: 635 g w ciągu 14 dni . Karmiony jest wyłącznie piersią.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że (co wrażliwsi niech nie czytają) zalało mnie maksymalnie w autobusie(chyba o ile nie wcześniej - nawet nie poczułam), chociaż po wyjściu z domu nie było mnie bardzo krótko, miałam czystą, wielgachną nocną "fruwajkę". Stałam, więc wszyscy mogli się na mnie gapić, szkoda że nikt mi łaskawie nie powiedział, zakryłabym się żakietem, albo zdjęłabym bluzę z pod spodu i bym się okryła a tak zrobiłam z siebie bleeeeeeeeeeeeeee, nawet nie powiem co... Straszne to dla mnie, czuję się potwornie. Po prostu obrzydliwe, obleśne babsko. Naprawdę więcej nie wyjdę z domu, chyba że z pampersem.
Kasiulko , nie przejmuj się. Za jakiś czas będziesz to wspominać z przymrużeniem oka. A gapie może zapamiętają to wydarzenie, ale nie będą kojarzyć osoby.

Ja kiedyś włożyłam spódnicę do majtek... Od tamtej pory mam na tym punkcie obsesję, zwłaszcza latem - idę i co jakiś czas nerwowo się oglądam lub dyskretnie dotykam pupę .

A na suche łapki polecam tani, apteczny krem Kermuren Plus . Strasznie wysuszają mi się ręce, pomiędzy palcami skóra jest spierzchnięta, czasem pęka, a teraz dodatkowo myję je bardzo często i ten krem świetnie sobie radzi z moimi problemami.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spacer.jpg (103,9 KB, 39 załadowań)
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 19:53   #1267
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Demoniku jak miło, że zaglądasz a zdjęcie Jasia słodkie
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 19:59   #1268
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Demoniku jak miło, że zaglądasz a zdjęcie Jasia słodkie
Niewiele mam teraz wolnego czasu, ale zaglądam tu zawsze z przyjemnością . I bardzo chętnie spotkałabym się z Wami... Może wiosną .

A Jaśka mało widać na tej fotce .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:03   #1269
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że (co wrażliwsi niech nie czytają) zalało mnie maksymalnie w autobusie(chyba o ile nie wcześniej - nawet nie poczułam), chociaż po wyjściu z domu nie było mnie bardzo krótko, miałam czystą, wielgachną nocną "fruwajkę". Stałam, więc wszyscy mogli się na mnie gapić, szkoda że nikt mi łaskawie nie powiedział, zakryłabym się żakietem, albo zdjęłabym bluzę z pod spodu i bym się okryła a tak zrobiłam z siebie bleeeeeeeeeeeeeee, nawet nie powiem co... Straszne to dla mnie, czuję się potwornie. Po prostu obrzydliwe, obleśne babsko. Naprawdę więcej nie wyjdę z domu, chyba że z pampersem.

Kasiulko, kazdej z nas to sie zdarzylo, albo sie zdarzy Naprawde nie ma czym sie przejmowac. A poza tym ludzie czesto na takie rzeczy nie zwracaja uwagi. Glowa do gory


Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Od dwoch dni pachne WICK VapoRub + grypsko mnie dopadlo
Gosiu, zdrowiej jak najszybciej


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Odbyłam właśnie orgię zapachową w towarzystwie Contax () i chwilowo pachnę w każdym miejscu czym innym. Najbardziej rzucają się w nos LN- Pouvre Piquant i PN - Safran Troublant. Safran jest słodki i maślany aż do mdłości, i trwały okrutnie, zdążyłam umyś ręce ze dwa razy od powrotu do domu i nadal go czuję, natomiast Pouvre Piquant znacznie delikatniejsze ale o niebo bardziej w moim guście przyznam, że z utęsknieniem czekam na pojawienie się w Quality zestawów 15-tkowych - gdyby takowe były, nabyłabym jeden bez drgnienia powieki Papryczkowe Piment Broulant najmniej przypadło mi do gustu...

Sabbath - na temat Jour de Fete panie nic jeszcze nie wiedzą.

A to wytłuszczenie w pierwszym zdaniu zrobiłam, ponieważ różne osoby na tym forum miewają dość ciekawe skojarzenia

Margot, Tobie nalezy sie duzy buziak za cierpliwe dreptanie za mna i lazenie dwa razy w to samo miejsce.

Ja tez po wstepnych testach stawiam na Pouvre Piquant


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Jaś dziękuje Wam za wszystkie pozdrowienia i całusy i odwzajemnia buziaki .
Demoniku, ucalowania dla calej rodziny

Jasio jest przeuroczy, szczegolnie w tym kapturku z uszkami. Slodkie malenstwo


_________________________ ________

Po kapieli pachne globalnie Dzing!em na jednym nadgarstku jesien, a na drugim zima Micallefa.





.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:03   #1270
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kasiulko, nie przejmuj się, bo to całkowicie normalne to nie Ty powinnaś sie wstydzić, tylko ludzie, którzy byłi w tym autobusie i nikt nic ci nie powiedział, a na pewno były tam kobiety i to bardzo źle o nich świadczy.
Wiele dziewczyn miało taka sytuację, dlatego nie martw się

Demoniku jaki Jaś jest słodziutki, niech rośnie zdrowo
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:04   #1271
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Demoniku - śliczne zdjęcie I efektowna czapeczka

Po kąpieli w Brownie (czyli w białej wodzie ) odrobinka Browna na nadgarstek i... MAC MV2, ale tylko kapeczka

A niech stracę Oglądnę sobie Szklaną Pułapkę 4, już czeka na mnie od tygodnia.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:12   #1272
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ufff... Nadrobiłam


Fenris, Córko życzę zdrówka
Tyle stron...ja jeszcze nie

Truskawko, bardzo Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Od dwoch dni pachne WICK VapoRub + grypsko mnie dopadlo
Ryjku zdrowiej tak szybko jak ja.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dla wszystkich pachnących, którym humor nie dopisuje - prawdziwa perełka

Najgłupsze kontuzje w historii. Przynajmniej historii baseballa.


---

Ja się popłakałam

Rachelo, dobre ... ale to takie niewinne w porównaniu z tym co ludzie potrafią wymyśleć i na jaki głupi pomysł wpaść i jeszcze go zrealizować. Czytam w "Nagrody Darwina- Ewolucja w działaniu"...o róznych "nieszczęśliwych", ale z winy człowieka, wypadkach;

"Carl Wayne, lat dwadzieścia, zranił sie w nogę, gdy strzelił z rewolweru w rurę wydechową samochodu. Podczas naprawy samochodu stwierdził, że musi zrobić dziurę w tłumiku. Ponieważ nie mógł znależć wiertarki, skorzystał z narzędzia, które miał pod ręką. Odłamki trafiły go w udo."





... bo już o "Hedonistycznym miłośniku pompowania" czy " Odkurzacz szczęścia nie daje", to nie mam odwagi pisać



________________

Pachnę moja ulubioną seria avonowską Planet SPA sake i ryż.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:16   #1273
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Kasiulko , nie przejmuj się. Za jakiś czas będziesz to wspominać z przymrużeniem oka. A gapie może zapamiętają to wydarzenie, ale nie będą kojarzyć osoby.
No właśnie Jeżeli w ogóle zauważyli / zapamiętają.
Kasiulko, nie martw się

Demoniku, zdjęcie Jasia cudowne, ma absolutnie niesamowite oczy

Cytat:
A na suche łapki polecam tani, apteczny krem Kermuren Plus . Strasznie wysuszają mi się ręce, pomiędzy palcami skóra jest spierzchnięta, czasem pęka, a teraz dodatkowo myję je bardzo często i ten krem świetnie sobie radzi z moimi problemami.
Muszę kupić mamie - ma koszmarne problemy z rękoma i nie chce się tym zająć, uważa że zajmowanie się sobą to marnowanie czasu Nie wiem kiedy do niej dotrze że żeby móc zajmowac się innymi musi najpierw zająć się sobą żeby mieć na wszystko zdrowie i siły. Czasem czuję że moja wyprowadzka do Warszawy była koszmarnie samolubnym posunięciem
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:19   #1274
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

A to chyba będzie już mój ostatni wpis na jakiś czas, może niedługi - nie wiem
W każdym razie będę chętnie do Was wracać, kiedy tylko będę mogła.

Tymczasem:

Kasiulko, nic się nie przejmuj, tak jak mówiły dziewczyny - zdarza się! Na pewno możliwe są jeszcze gorsze sytuacje
Fenris, cieszę się że wszystko powoli się układa
Demoniku, Jaś prześliczny
Lipglossjunkie, już pisałam o Glorii gdzieś wcześniej, jest śliczna ale na mnie bardzo, za bardzo pieprzna, przypomina mi zapach ściółki leśnej, dopiero druga nutka robi się bardzo przytulna, miękka, słodka
Niestety przez ten pieprz u mnie odpada

do zobaczenia
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:19   #1275
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:21   #1276
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Niewiele mam teraz wolnego czasu, ale zaglądam tu zawsze z przyjemnością . I bardzo chętnie spotkałabym się z Wami... Może wiosną .

A Jaśka mało widać na tej fotce .
Widać go w sam raz tyle, żeby zauważyć, że to wyjątkowo słodki dzieciak.

A tą wiosną nie strasz. Zobaczysz - wkrótce zorganizujesz się tak, że znajdziesz czas i na miłe bzdurki. Czyli na nas.



Idę spać z Figową Herbatką.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:22   #1277
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Pigułki pomagają, to fakt, ale trzeba z nimi bardzo uwazać, bo często po zaprzestaniu stosowania z twarzą dzieje się coś,w porównaniu z czym poprzednie problemy z cerą to fraszka. Widziałam nieraz na twarzach koleżanek jakie "cuda" działają hormony: w trakcie kuracji (zwykle pół roku-rok) cera niemal idealna, coś pięknego, a po odstawieniu tabletek- wysyp tak potworny, jak nigdy wcześniej... Dlatego radzę bardzo z tym uważać.
Sama nigdy nie skusiłam się, by leczyć problemy skórne hormonami (a wskazania były, owszem), pigułki zażywam, ale ze względów wyłącznie antykoncepcyjnych i biorę takie, które nie mają żadnego wpływu na stan cery. Na szczęście mam już swoje lata i cera nieco mi się polepszyła (choć przeróżne niespodzianki zdarzają się czasem do dziś).

Pachnę mydłem i balsamem oliwkowym. Padam na twarz i nie mam już nawet siły się czymś popsikać...

PS. Kasiulku- nie mysl już o tym, przecież to zdarzenie nie jest warte takiego stresu. Za jakiś czas będziesz się z tego śmiała, zobaczysz
Dlatego oczywiście należy zrozpoczęcie i zakończenie kuracji skonsultować z lekarzem.
Pozatym-to fakt leczenie bywa długotrwałe i czasem po zakończeniu okazuje się,że trzeba jeszcze trochę przedłużyć.Wtedy zazwyczaj efekty pozostają już na stałe.Rzecz jasna każdy reaguje inaczej.

Deminiku-ślicznego masz synka

Pachnę balsamem Hipp i czuję,ze powoli wraca mi węch
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:24   #1278
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy
Gratuluję

Ja znów powoli zbieram siły żeby zacząć jeździć
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:25   #1279
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Demoniku masz śliczną pocieche,giziam po piętce
a w temacie Venezia Laury B.
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:27   #1280
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
... bo już o "Hedonistycznym miłośniku pompowania" czy " Odkurzacz szczęścia nie daje", to nie mam odwagi pisać
Nie musisz

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy
Suuuuper. Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Idę spać z Figową Herbatką.
Już teraz? W takim razie miłych snów Nie życzę, żeby Ci się figa przyśniła

demoniku - Jaś śliczny
do zobaczenia nosku I wracaj szybko
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:30   #1281
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kurde, a ja jeszcze w życiu nie byłam u gina Chyba umrę z nerwów podczas wizyty

Nosku, wpadaj kiedy tylko dasz radę
Kasiu, teraz możesz czuć jakby wtedy miała miejsce totalna katastrofa, ale wkrótce będziesz się z tego smiała Każdej kobietce coś podobnego sie zdażyło lub zdaży
Demoniku, ten Twój szkrab jest tak rozkoszny, że to przekracza wszelkie granice A czapeczkę ma szpanerską
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-09-20 o 20:54 Powód: lit.
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:32   #1282
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurde, a ja jeszcze w życiu nie byłam u gina Chyba umrę z nerwów podczas wizyty
A tam,to naprawdę wogóle nie jest straszne/nieprzyjemne.Nie masz co się bać
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:32   #1283
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
...

A Jaśka mało widać na tej fotce .
Demoniczku Jaśka widać wystarczająco dobrze, żeby się w nim:ehe m:

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy

gratuluję
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:39   #1284
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś w obłoczku Baiser du Dragon pięknie zdałam prawo jazdy

No to gratulacje !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:41   #1285
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

nie mam szans, żeby przeczytać wszystko co napisałyście od mojej ostatniej wizytu w tym wątku, oczy bolą mnie coraz bardziej, a weszłam nierozsądnie na allegro i mnie wciągnęło w swoje odmęty

martwa papugo, gratuluję Ci zdanego egzaminu, brawo

pachnę globalnie kojącym dla oczy również Gris Clair, a na nadgarstku szumi leniwie Dune, kliknęłam ją dziś razem z Dolce Vita na allegro i trochę mam stracha, że to podróbki tfu, tfu, tfu

dobrej nocy i pachnących snów życzę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:44   #1286
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Nom_de witaj

Kasiulko

Demoniku śliczny maluszek niech rośnie zdrowo

Martwa papugo gratulacje

a wieczorem mały test na nadgarstku Minotaure Paloma Picasso (początki obiecujące)
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 20:51   #1287
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Oblique RWD wieczorowa pora poczekam z nimi chyba do chlodnych, jesiennych wiatrow albo i sniegu..

akcja: pakowanie rozpoczeta

Papugo, gratuluje Pamietam jak sie stresowalam przy moim egzaminie, uuuuch

Demoniku,, Jas ma chyba Twoje oczy (czy tatusia?) Pozdrawiam cieplo Was wszystkich
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:07   #1288
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

kolu - czy to pakowanie, to to pakowanie ? Mnie też czeka pakowanie w przyszłym tygodniu i to całkiem niezłe
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:11   #1289
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Anuschko, ale o ktore pytasz? (kartony poszly w ruch, beda ciezkie wiec w sumie chodzi o oba rodzaje pakowania )
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 21:15   #1290
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

kolu - o, to jak kartony poszły w ruch, to kochana ja się zabieram za kombinowanie czerwonego dywanu
Ja aktualnie zbieram kartony i worki i w przyszłym tygodniu akcja pakowanie rusza na całego. Na szczęście to przeprowadzka w obrębie jednej dzielnicy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.