Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła - Edukacja > Studia

Notka

Studia Jakie wybrać? Gdzie studiować? Czego się spodziewać? Jak w ogóle wygląda życie studenta? O tym jak jak wyjść cało z wizyty w dziekanacie, ale też o wielu innych kwestiach dotyczących studenckiego bytu dowiesz się tutaj.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-11, 16:50   #1
Anabel_99
Przyczajenie

FiR na WSEI w Krakowie

Czy któraś z Was studiowała na WSEI w Krakowie?
Powiem szczerze, nie dostałam się na dzienne tam gdzie chciałam (będzie jeszcze rekrutacja uzupełniająca, ale widząc progi szczerze wątpię, że aż tak je obniżą, żebym się dostała) i stoję przed wyborem, czy zrobić sobie rok przerwy i poprawiać maturę, czy może zacząć już teraz kierunek, który zawsze chciałam na uczelni prywatnej. Chcę iść na finanse i rachunkowość, najbardziej podoba mi się specjalność controlling i finanse przedsiębiorstw.Kwestię czesnego przeżyję, bo w trakcie każdych wakacji pracuję za granicą. Chodzi mi raczej o pozostałe aspekty. Jakie macie zdanie o tej uczelni, czy warto tam studiować?
Anabel_99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 01:43   #2
megamag
Zadomowienie

GG do megamag
Dot.: FiR na WSEI w Krakowie

Kolejna Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie, o której nikt nigdy nie słyszał? Z krakowskich prywatnych szkół w jakichkolwiek rankingach pojawia się tylko Krakowska Akademia, reszta się nawet nie łapie. Więc jeśli skończysz tam studia, zapewne usłyszysz: "Gdzie!?".
Stary 2017-08-14, 15:54   #3
Sztampowa
Raczkowanie

Dot.: FiR na WSEI w Krakowie

Wybrałabym poprawianie matury niż ''noname'' uczelnię prywatną, aczkolwiek tej kompletnie nie znam, więc się nie będę wypowiadała o jej poziomie. Rok w plecy w kontraście do co najmniej trzech lat studiów w miejscu, w którym nie chciałaś się znaleźć i prawdopodobnie w oczach większości pracodawców będzie dużo mniej warty niż publiczna uczelnia... Wydaje się niczym. Mi byłoby szkoda i czasu i pieniędzy.
Zresztą to nie musi być taki bezwartościowy rok, zawsze można sobie zorganizować fajny gap year i naukę do matury połączyć z jakąś pracą, kursem, wolontariatem.

A jak już płacić za możliwość studiowania mimo słabych wyników, to raczej lepszą opcją są zwyczajnie studia zaoczne na jakiejś ''lepszej'', publicznej uczelni.

Made in the 90's.
Sztampowa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
finanse i rachunkowość, uczelnie prywatne

Nowe wątki na forum Studia

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości