O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-11, 20:22   #2821
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość




Dziewczyny, jest jakiś sposób żeby przekonać się do ślubnych przygotowań? Na samą myśl o nich mam psychiczne mdłości Jak tak dalej pójdzie to porwę mojego M. i weźmiemy ślub w jakiejś głuszy


Powiem Ci, ze u mnie tez na początku nie chciałam niczym sie zajmować, bo mnie to przerastało i jakoś tego nie czułam, ale z czasem przeszło i postanowiłam, ze w tym roku ogarniamy tylko sale (juz mamy umowe) fotografa (w tym tygodniu podpisujemy) i muzykę a resztę na spokojnie.
Moze potrzebujesz trochę czasu i znajdziesz "typ" wesela, który będziesz chciała mieć? W sumie ślub w głuszy to super opcja


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 11:34   #2822
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;76237231]Powiem Ci, ze u mnie tez na początku nie chciałam niczym sie zajmować, bo mnie to przerastało i jakoś tego nie czułam, ale z czasem przeszło i postanowiłam, ze w tym roku ogarniamy tylko sale (juz mamy umowe) fotografa (w tym tygodniu podpisujemy) i muzykę a resztę na spokojnie.
Moze potrzebujesz trochę czasu i znajdziesz "typ" wesela, który będziesz chciała mieć? W sumie ślub w głuszy to super opcja


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]

Mnie sama impreza nie przerasta, co to, jak bardzo moi rodzice zaczęli wariować Swój typ wesela mam, ale niestety - jak ja mam w nosie, co ludzie powiedzą tak moi rodzice są w wieku podeszłym (70tka na karku) i ich to interesuje. A wesele na prawie 300 osób stać mnie tylko w naszej remizie, która ni wuja mi się nie podoba

Oczywiście, zawsze pozostaje postawić ich przed faktem dokonanym, ale trochę mi źle z tym co musieliby przeżyć ze strony "rodziny".
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 11:36   #2823
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kasiu wszyskim i tak nie dogodzisz, więc zrób dobrze przed wszystkim sobie
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 13:14   #2824
Energy917
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 53
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[QUOTE=kascysko;76223251]Pytasz o to córki górnika, więc znasz odpowiedź A na poważnie to muszę składy oblukać, na razie jestem w lesie z nowościami (i chyba tak pozostanie xD).

Od zawsze tak wypadały? Kiedy to się zaczęło?

A mnie ideologia nie pozwala na hybrydy, mam zamiar dziś testować kolejne cudo do trwałego manicure bez UV

Czyżbyś szukała cudownego środka na wypadanie? Jak masz zdiagnozowane swoje?


Szukał po nicku nie mozan stwierdzic po prostu szukam czegos co blokuje dh juz chyba z 3 miesiace temu kupiłem derma roller 0,25mm i teraz chce go zaczac używac i mam pytanie czy ten peeling uzywac przed myciem po myciu bo nic nie jest napisane a moze ktos wie
Energy917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 13:30   #2825
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kas moi na początku tez wariowali, ale jak im powiedziałam, ze nie chcemy sie spieszyć, bo nie mamy po co, to sie trochę uspokoili i stwierdzili, ze nie bedą sie wtrącać, jedynie co to tata marudzi ze trochę późno mamy to wesele

Mam jedna kuzynkę, ktora od momentu zaręczyn chciała robić wszystko za nas, tzn znalazła nam sale, szukała zespołu itd i jak druga powiedziała jej, ze to moje wesele, nie jej to się uspokoiła

To pochwale Wam się dzisiaj podpisaliśmy umowe z fotografem


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-12, 16:31   #2826
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kas, u nas w ogóle będzie komedia z weselem. Pomijając fakt, że trzeba będzie ściągnąć ludzi z różnych krajów do jednego miasta, to u TŻta totalnie inaczej wyglądają wesela niż u nas, więc oczekiwania jego rodziny będą inne niż mojej, a my sami najchętniej zrobilibyśmy typowo swingowo-jazzowe wesele. Do tego dochodzi to, że mlodsza czesc sie porozumie po angielsku, znow moja rodzina mowi tylko po polsku, a jego tylko po rosyjsku/ukraińsku, takze rodziny sie ze soba nie nagadaja za duzo Generalnie jak nie zrobimy, to i tak będzie masa niezadowolonych ludzi, chociażby przez roznice kulturowe. Coraz czesciej myslimy nad tym, ze jak juz bedziemy sie hajtać, to po prostu wylecimy gdzies daleko od ludzi i tam wezmiemy slub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 14:01   #2827
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Energy917 Pokaż wiadomość

Szukał po nicku nie mozan stwierdzic po prostu szukam czegos co blokuje dh juz chyba z 3 miesiace temu kupiłem derma roller 0,25mm i teraz chce go zaczac używac i mam pytanie czy ten peeling uzywac przed myciem po myciu bo nic nie jest napisane a moze ktos wie
Peeling przed myciem, a skoro rozmawiamy o łysieniu androgenowym, to wewnętrznie palma sabałowa i zewnętrznie najlepiej też. Niezła w blokowaniu DHT jest też kozieradka
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;76252521]Kas moi na początku tez wariowali, ale jak im powiedziałam, ze nie chcemy sie spieszyć, bo nie mamy po co, to sie trochę uspokoili i stwierdzili, ze nie bedą sie wtrącać, jedynie co to tata marudzi ze trochę późno mamy to wesele

Mam jedna kuzynkę, ktora od momentu zaręczyn chciała robić wszystko za nas, tzn znalazła nam sale, szukała zespołu itd i jak druga powiedziała jej, ze to moje wesele, nie jej to się uspokoiła

To pochwale Wam się dzisiaj podpisaliśmy umowe z fotografem


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]
Moja mama najchętniej nawet gości by za nas zaprosiła W obecnej chwili oboje myślimy, czy po prostu zrobić wszystko po swojemu i potem powiedzieć mamie, że ma skreślać osoby z listy (foch stulecia będzie ) albo dogiąć się do wiejskiego wesela w ciasnocie
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Kas, u nas w ogóle będzie komedia z weselem. Pomijając fakt, że trzeba będzie ściągnąć ludzi z różnych krajów do jednego miasta, to u TŻta totalnie inaczej wyglądają wesela niż u nas, więc oczekiwania jego rodziny będą inne niż mojej, a my sami najchętniej zrobilibyśmy typowo swingowo-jazzowe wesele. Do tego dochodzi to, że mlodsza czesc sie porozumie po angielsku, znow moja rodzina mowi tylko po polsku, a jego tylko po rosyjsku/ukraińsku, takze rodziny sie ze soba nie nagadaja za duzo Generalnie jak nie zrobimy, to i tak będzie masa niezadowolonych ludzi, chociażby przez roznice kulturowe. Coraz czesciej myslimy nad tym, ze jak juz bedziemy sie hajtać, to po prostu wylecimy gdzies daleko od ludzi i tam wezmiemy slub

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie myśleliście np. o tym, żeby walnąć sobie ślub tu i tam (w sensie dwa)? Moja znajoma wyszła za obywatela Mołdawii i u niego mieli ślub w tradycji jego rodziny (jakby nieformalny, nie wiem jak to załatwili :O) i w Polszy kościelny.

Ja na razie przez to jak moi rodzice się zachowują myślałam już o ślubie w 4 osoby gdzieś w kapliczce w górach
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-13, 17:21   #2828
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja ostatnio się dowiedziałam, że już za 13-15 tys można zorganizować ślub na Bali na plaży wraz z dwutygodniowym pobytem Mimo, że podobało mi się moje wesele, to na pewno poważnie rozważyłabym taką opcje
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 17:42   #2829
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Peeling przed myciem, a skoro rozmawiamy o łysieniu androgenowym, to wewnętrznie palma sabałowa i zewnętrznie najlepiej też. Niezła w blokowaniu DHT jest też kozieradka

Moja mama najchętniej nawet gości by za nas zaprosiła W obecnej chwili oboje myślimy, czy po prostu zrobić wszystko po swojemu i potem powiedzieć mamie, że ma skreślać osoby z listy (foch stulecia będzie ) albo dogiąć się do wiejskiego wesela w ciasnocie


A nie myśleliście np. o tym, żeby walnąć sobie ślub tu i tam (w sensie dwa)? Moja znajoma wyszła za obywatela Mołdawii i u niego mieli ślub w tradycji jego rodziny (jakby nieformalny, nie wiem jak to załatwili :O) i w Polszy kościelny.

Ja na razie przez to jak moi rodzice się zachowują myślałam już o ślubie w 4 osoby gdzieś w kapliczce w górach
Wiesz co, nie chodzi o koscielny, bo ja nie jestem kościelną osobą. Chodzi o samą impreze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:09   #2830
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kav odkąd zasugerowałaś mi blond cały czas o nim myślę
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 08:43   #2831
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;76307561]Kav odkąd zasugerowałaś mi blond cały czas o nim myślę [/QUOTE]
Więc zostań przy blondzie
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 09:00   #2832
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Więc zostań przy blondzie
jutro zadzwonię do swojego fryzjera i umówię się na wizytę teraz przeglądam Pintresta w poszukiwaniu inspiracji
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 12:12   #2833
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Mnie się to nawet podoba, ale za żółty.
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2018-03-03 o 14:03
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 14:26   #2834
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Moje trzy typy:

KLIK 1
KLIK 2
KLIK 3
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 18:45   #2835
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Patka, jeden! Aż sobie założę Pinteresta.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 19:01   #2836
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Patka, jeden! Aż sobie założę Pinteresta.
polecam, ja na Pintreście potrafię spędzić trochę czasu
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 13:10   #2837
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć!

Tutaj FeelingLost .Dawno tu nie zaglądałam, ale chyba najwyższy czas wrócić do intensywnej pielęgnacji włosów!

Zaskoczę Was. W maju zdecydowałam się zafarbować moje ciemne włosy na blond. Od nasady mam naturalne włosy. Natomiast od końca brody do łokci blond . Dzisiaj idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc wstawię Wam zdjęcia wieczorem .

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie znalazłam mnóstwo ciekawych, nowych produktów. Tak to jest, gdy przez pół roku nie zagląda się na instagrama i blogi.

Kurczę. Tak czytam o Waszych planach odnośnie ślubów i odnoszę wrażenie, że dziwnie być singlem Chociaż z drugiej strony ostatnio poznałam świetnego chłopaka z moich rodzinnych stron i znajomość stopniowo kwitnie .
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 17:40   #2838
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Belive_23 Pokaż wiadomość
Cześć!

Tutaj FeelingLost .Dawno tu nie zaglądałam, ale chyba najwyższy czas wrócić do intensywnej pielęgnacji włosów!

Zaskoczę Was. W maju zdecydowałam się zafarbować moje ciemne włosy na blond. Od nasady mam naturalne włosy. Natomiast od końca brody do łokci blond . Dzisiaj idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc wstawię Wam zdjęcia wieczorem .

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie znalazłam mnóstwo ciekawych, nowych produktów. Tak to jest, gdy przez pół roku nie zagląda się na instagrama i blogi.

Kurczę. Tak czytam o Waszych planach odnośnie ślubów i odnoszę wrażenie, że dziwnie być singlem Chociaż z drugiej strony ostatnio poznałam świetnego chłopaka z moich rodzinnych stron i znajomość stopniowo kwitnie .
Hej 😚
Nie no, u nas żadnych planów nie ma, tak sobie czasem luźno gadamy 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 08:57   #2839
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Belive_23 Pokaż wiadomość
Cześć!

Tutaj FeelingLost .Dawno tu nie zaglądałam, ale chyba najwyższy czas wrócić do intensywnej pielęgnacji włosów!

Zaskoczę Was. W maju zdecydowałam się zafarbować moje ciemne włosy na blond. Od nasady mam naturalne włosy. Natomiast od końca brody do łokci blond . Dzisiaj idę do fryzjera na podcięcie końcówek, więc wstawię Wam zdjęcia wieczorem .

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie znalazłam mnóstwo ciekawych, nowych produktów. Tak to jest, gdy przez pół roku nie zagląda się na instagrama i blogi.

Kurczę. Tak czytam o Waszych planach odnośnie ślubów i odnoszę wrażenie, że dziwnie być singlem Chociaż z drugiej strony ostatnio poznałam świetnego chłopaka z moich rodzinnych stron i znajomość stopniowo kwitnie .
Feeling U mnie to raz jest zryw, a za chwilę znowu włącza się racjonalne myślenie i odwlekanie w czasie (ze strony D., ja już to przemilczam rolleyes: )

Ktoś wybiera się na promo do Rossa? Macie jakieś typy?
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 11:04   #2840
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej dziewczyny zaglądam tutaj czasami ..podczttuje . Bardzo długo mnie tu nie było, nie ukrywam, że tęsknię za czasami wizażu. Obecnie przebywam w Uk. Ok 1,5 roku. Nie jest to długo...Ale wystarczająco długo, żeby wypasc z obiegu nowości kosmetycznych. Niebawem wyjazd do Polski....jak napadnę Rossmana to chyba pół sklepu wyniosę pojawiła się ostatnio jakąś Nowa perła w Rossie ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 09:55   #2841
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej laski

Poszło wczoraj z 4 cm włosów, ale jestem szczęśliwa Wstyd, przyznać ostatni raz podcinałam rok temu we wrześniu...Koleżanka poleciła fajny salon, za mycie+podcięcie maszynką 25 zł
Teraz ZERO prostowania(kiedyś miałam nałóg, jeszcze w gim, szkoda gadać nawet na noc prostowałam włosy) później tylko okazyjnie, teraz mam zamiar wgl tego nie robić

Biorę olej z wiesiołka,witaminę a+e,zeń-szeń,krzem plus biotyna z Gorvity,magnez+cynk i witaminę D
A tak to jeszcze lotion z Sebusia z naftą kosmetyczną,
co dwa dni.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 10:12   #2842
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zaglądam tutaj czasami ..podczttuje . Bardzo długo mnie tu nie było, nie ukrywam, że tęsknię za czasami wizażu. Obecnie przebywam w Uk. Ok 1,5 roku. Nie jest to długo...Ale wystarczająco długo, żeby wypasc z obiegu nowości kosmetycznych. Niebawem wyjazd do Polski....jak napadnę Rossmana to chyba pół sklepu wyniosę pojawiła się ostatnio jakąś Nowa perła w Rossie ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kascysko niedawno opublikowała na blogu post o odżywkach i mazidłach do ust.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej laski

Poszło wczoraj z 4 cm włosów, ale jestem szczęśliwa Wstyd, przyznać ostatni raz podcinałam rok temu we wrześniu...Koleżanka poleciła fajny salon, za mycie+podcięcie maszynką 25 zł
Teraz ZERO prostowania(kiedyś miałam nałóg, jeszcze w gim, szkoda gadać nawet na noc prostowałam włosy) później tylko okazyjnie, teraz mam zamiar wgl tego nie robić

Biorę olej z wiesiołka,witaminę a+e,zeń-szeń,krzem plus biotyna z Gorvity,magnez+cynk i witaminę D
A tak to jeszcze lotion z Sebusia z naftą kosmetyczną,
co dwa dni.
Zamiast prostowania polecam dużą okrągłą i płaską szczotkę. Ja jestem kręconowłosa, a po modelowaniu mam idealnie proste włosy i przede wszystkim odbite od nasady, nie taki przyklap jak po wyprostowaniu.

Widziałyście nowości od Eveline? Dwie odżywki do paznokci u stóp (!). Jedna 9 w 1, a druga to jakaś terapia przeciw grzybicy. Oczywiście zgarnęłam już tą pierwszą - wysycha do satyny/półmatu, w butelce ma rozbielony cielisty kolor, na paznokciu jest prawie niewidoczna, ale zakrywa przebarwienia, no i ma śmieszny pędzelek. Krótki, sztywy i końce rozchodzą się, przez co wygląda jak wachlarz.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:04   #2843
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Kascysko niedawno opublikowała na blogu post o odżywkach i mazidłach do ust.

Zamiast prostowania polecam dużą okrągłą i płaską szczotkę. Ja jestem kręconowłosa, a po modelowaniu mam idealnie proste włosy i przede wszystkim odbite od nasady, nie taki przyklap jak po wyprostowaniu.

Widziałyście nowości od Eveline? Dwie odżywki do paznokci u stóp (!). Jedna 9 w 1, a druga to jakaś terapia przeciw grzybicy. Oczywiście zgarnęłam już tą pierwszą - wysycha do satyny/półmatu, w butelce ma rozbielony cielisty kolor, na paznokciu jest prawie niewidoczna, ale zakrywa przebarwienia, no i ma śmieszny pędzelek. Krótki, sztywy i końce rozchodzą się, przez co wygląda jak wachlarz.
Przeczytane. W mazidła do ciała nie idę, nad maseczkami się zastanowię, a odżywek kupię sztuk 4 - 2x Timotei i 2x Garnier. Nie chcę nowości, bo później w 90% przypadków się nie sprawdzają i leżą, a nawet do golenia nóg ich nie zużyję. Nad pomadkami się jeszcze zastanowię rolleyes:

Zaś w planach włosowych na dzisiaj - właśnie nałożyłam oliwę z oliwek, mycie Garnierem Grow Strong, maska Biovax czerwona z mango i d/s resztka Garniera Grow Strong. Liczę na GHD
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 10:53   #2844
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja raczej w Rossie nic nie kupię, bo jakoś na ten moment wszystko mam

a na włosach mam olejek łopianowy z GP, a na długości odżywka z Dove i Hennara
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 14:17   #2845
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Kascysko niedawno opublikowała na blogu post o odżywkach i mazidłach do ust.

Zamiast prostowania polecam dużą okrągłą i płaską szczotkę. Ja jestem kręconowłosa, a po modelowaniu mam idealnie proste włosy i przede wszystkim odbite od nasady, nie taki przyklap jak po wyprostowaniu.

Widziałyście nowości od Eveline? Dwie odżywki do paznokci u stóp (!). Jedna 9 w 1, a druga to jakaś terapia przeciw grzybicy. Oczywiście zgarnęłam już tą pierwszą - wysycha do satyny/półmatu, w butelce ma rozbielony cielisty kolor, na paznokciu jest prawie niewidoczna, ale zakrywa przebarwienia, no i ma śmieszny pędzelek. Krótki, sztywy i końce rozchodzą się, przez co wygląda jak wachlarz.
Taaa, żebym ja umiała się taką szczotką posługiwać
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 14:34   #2846
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Przeczytane. W mazidła do ciała nie idę, nad maseczkami się zastanowię, a odżywek kupię sztuk 4 - 2x Timotei i 2x Garnier. Nie chcę nowości, bo później w 90% przypadków się nie sprawdzają i leżą, a nawet do golenia nóg ich nie zużyję. Nad pomadkami się jeszcze zastanowię rolleyes:

Zaś w planach włosowych na dzisiaj - właśnie nałożyłam oliwę z oliwek, mycie Garnierem Grow Strong, maska Biovax czerwona z mango i d/s resztka Garniera Grow Strong. Liczę na GHD
Zapomniałam o użyciu odżywek do golenia! A zalega mi ta złota Isana w tubie, jest okropna.
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;76422406]Ja raczej w Rossie nic nie kupię, bo jakoś na ten moment wszystko mam

a na włosach mam olejek łopianowy z GP, a na długości odżywka z Dove i Hennara [/QUOTE]
Lubię te olejki, fajnie się sprawują nawet na skalpie przy moim ŁZS.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Taaa, żebym ja umiała się taką szczotką posługiwać
Skoro ja umiem (a nie potrafię nawet zrobić sobie prostego przedziałka), to Ty też umiesz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 20:18   #2847
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zapomniałam o użyciu odżywek do golenia! A zalega mi ta złota Isana w tubie, jest okropna.

Lubię te olejki, fajnie się sprawują nawet na skalpie przy moim ŁZS.

Skoro ja umiem (a nie potrafię nawet zrobić sobie prostego przedziałka), to Ty też umiesz
U mnie to nie zdaje egzaminu, bo depilatora se nie posmaruję
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 20:25   #2848
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zapomniałam o użyciu odżywek do golenia! A zalega mi ta złota Isana w tubie, jest okropna.

Lubię te olejki, fajnie się sprawują nawet na skalpie przy moim ŁZS.

Skoro ja umiem (a nie potrafię nawet zrobić sobie prostego przedziałka), to Ty też umiesz
Haha to mam zaopatrzyć się w okrągłą szczotkę i jedną płaską ?
Chyba muszę zacząć oglądać filmiki na yt, jak modelować włosy na prosto szczotką ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 07:10   #2849
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Haha to mam zaopatrzyć się w okrągłą szczotkę i jedną płaską ?
Chyba muszę zacząć oglądać filmiki na yt, jak modelować włosy na prosto szczotką ;P
Tak, w Rossmannie jest fajna płaska z firmy cośtamBeauty, czarna, a okrągła, musi być naprawdę duża.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:37   #2850
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Zajrzałam w regulamin promo w Rossie na wykaz kosmetyków objętych w/w i szczerze się zdziwiłam (pozytywnie). Maski do włosów, sera i olejki do końcówek też wchodzą w promo (aczkolwiek nie wiem, czy wszystkie - polecam sprawdzić), dodatkowo całkiem sporo kosmetyków do pielęgnacji dla kobiet w ciąży, m.in. BabyDream Fur Mama olejek przeciw rozstępom. biere, akurat wykończyłam wszelkie oleje

EDIT: No to wzięłam, jakimś dziwnym trafem na półce nie było ani jednej sztuki Chociaż byłam pół godziny po otwarciu. Kobiety chciały się pozabijać przez maseczki do twarzy :kurtyna:

Edytowane przez edytah10
Czas edycji: 2017-08-21 o 10:50
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.