Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-01, 21:19   #1
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216

Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !


Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem,
Wesoła nowina.
Że Panna czysta, że Panna czysta
Porodziła Syna.
Chrystus się rodzi,
nas oswobodzi, Anieli grają,
Króle witają, Pasterze śpiewają,
bydlęta klękają,
Cuda, cuda ogłaszają.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:29   #2
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melduje sie w Nowym Roku ! Dziwczyny, aby wszystko ukladalo sie po naszej mysli zdrowia, milosci i usmiechu !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 22:44   #3
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Szczęśliwego Nowego Roku! Cieszę się, że 2016 się skończył, w najważniejszej sferze mojego życia był nieudany niestety i mam nadzieję, że 2017 będzie dużo lepszy!

No to co... odliczamy do następnych Świąt. 356dni
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 23:05   #4
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melduję się i ja w juz 2017r. Wróciłam dzisiaj z mini domowki u znajomych, sami swoi. Było super, a dzisiaj miasto martwe, pusto na ulicach, zupełne przeciwieństwo miasta

Kurde, jadac do domu gadałam ze znajomymi, że chyba serio się starzejemy, bo z roku na rok coraz szybciej i szybciej. Przed chwila byłyśmy podjarane, że za dwa dni wigilia, a już po Nowym Roku.

2016 dla mnie to takie mocne pół na pół, minął szybko i całe szczęście. Wszyscy których zapytałam o miniony rok mówili, że był dziwny i coś w tym jest, że lata przestępne są specyficzne.

Kilka lat temu, powiedzmy 2005 myślałam o 2014-2016 i zawsze jedno: ale dziwnie brzmią takie duże cyferki, jeszcze kuupa czasu. Teraz mega odległe wydają mi się być w przyszłości lata powiedzmy 2023, czy 2031, przykładowo. Ale zleci jak z płatka i dlatego też chcę korzystać z życia, nie ulec zastaniu, bo młodość mija zbyt szybko.

Oczywiście, że planuję przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia 2017 wraz z Wami dziewczyny!

Jeszcze raz, naprawdę wszystkiego dobrego w tym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 23:07   #5
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melduję się w nowym wątku
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 00:48   #6
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Witam wszystkich Mi jakoś za szybko te święta minęły i jakoś w tym roku nie czułem tej atmosfery świąt. W święta tylko słyszałem "święta święta i zaraz po świętach" (nie wiem dlaczego, ale takie gadanie doprowadza mnie do białej gorączki...). Tak swoją drogą co sądzicie o świętach Wielkanocnych? Lubicie je tak samo jak święta Bożego Narodzenia? Ja od zawsze wolałem święta Bożego Narodzenia, bo zawsze przyjemnie mi się kojarzą- z prezentami, z pasterką, z Kevinem , z Mikołajem, z choinką a święta Wielkanocne hmmm chyba tylko z pisankami i koszyczkiem do poświęcenia A jak jest u was?
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 01:06   #7
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mi jakoś za szybko te święta minęły i jakoś w tym roku nie czułem tej atmosfery świąt. W święta tylko słyszałem "święta święta i zaraz po świętach" (nie wiem dlaczego, ale takie gadanie doprowadza mnie do białej gorączki...). Tak swoją drogą co sądzicie o świętach Wielkanocnych? Lubicie je tak samo jak święta Bożego Narodzenia? Ja od zawsze wolałem święta Bożego Narodzenia, bo zawsze przyjemnie mi się kojarzą- z prezentami, z pasterką, z Kevinem , z Mikołajem, z choinką a święta Wielkanocne hmmm chyba tylko z pisankami i koszyczkiem do poświęcenia A jak jest u was?
Czyżbyśmy miały Pana rodzynka na wątku?

Ja też zawsze wolałam Boże Narodzenie, bo większy nastrój i jednak o jeden dzień dłuższe. Niemniej jednak Lubie także Wielkanoc, ale mniej dekorujemy dom, mamy jakies pisanki jajka na piku, jakieś koszyczki i kurczaki, również wysyłamy kartki rodzinie, ale nie ma czegoś okazałego, jak np choinka w święta Bożego Narodzenia. Nie organizuje się wtedy jarmarkow świątecznych, nie dekoruje pierników, nie pije kaw i herbat aromatycznych np limited edition specjalnie na święta, nie robimy sobie prezentów- przynajmniej u nas. Kiedyś dostawałam 30-50 zl i jakiegoś czekoladowego zająca na zajączka, ale już wyrosłam i obdarowywanie zostawiliśmy sobie jedynie na gwiazdkę.
Ja mam z kolei dwa pytania, tak z ciekawości w temacie świat:
1) kiedy rozbieracie choinkę?
2) przyjmujecie w domu kolędę duszpasterską?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 05:20   #8
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Hej! 😊



Rozbieram choinkę po wizycie księdza czyli po 20 stycznia.😊
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 07:33   #9
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melduję się
Co do tefleksji odnośnie poprzedniego roku... zaczął się tragicznie ale z biegiem kolejnych miesięcy było coraz lepiej spełniłam wszystkie swoje plany a nawet udało się osiągnąć więcej niż zamierzałam do tego finał roku był cudowny także dla mnie rok ogólnie był spoko ciekawa jestem co mnie czeka w nowym
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 07:45   #10
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dzień dobry!
Jak miło powitać wszystkich w nowym wątku
2016 był dla mnie przełomem w życiu. Dzięki temu jestem zdrowsza psychicznie i wracam na normalne tory życia. Dobrze wspominam 2016. Dołożę wszelkich starań by 2017 był lepszy choć 2016 rok to najlepszy rok od ład tylko pamiętam

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Czyżbyśmy miały Pana rodzynka na wątku?

Ja też zawsze wolałam Boże Narodzenie, bo większy nastrój i jednak o jeden dzień dłuższe. Niemniej jednak Lubie także Wielkanoc, ale mniej dekorujemy dom, mamy jakies pisanki jajka na piku, jakieś koszyczki i kurczaki, również wysyłamy kartki rodzinie, ale nie ma czegoś okazałego, jak np choinka w święta Bożego Narodzenia. Nie organizuje się wtedy jarmarkow świątecznych, nie dekoruje pierników, nie pije kaw i herbat aromatycznych np limited edition specjalnie na święta, nie robimy sobie prezentów- przynajmniej u nas. Kiedyś dostawałam 30-50 zl i jakiegoś czekoladowego zająca na zajączka, ale już wyrosłam i obdarowywanie zostawiliśmy sobie jedynie na gwiazdkę.
Ja mam z kolei dwa pytania, tak z ciekawości w temacie świat:
1) kiedy rozbieracie choinkę?
2) przyjmujecie w domu kolędę duszpasterską?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1 choinka dla mnie już może być rozebrana z dwóch powodów a) nie mam jej w sypialni a tam najczęściej przebywam b) nie ma lampek
Ale za to lampki na balkonie będą do końca stycznia ! To samo lampki w sypialni
2. Nie rozmawiałam o tym z TŻ, ale raczej nie. Tu gdzie teraz mieszkamy to pobedziemy max rok i wrócimy w swoje strony i tam już będziemy przyjmować. Tu nie znamy ani parafii ani księdza także tu raczej nie.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 08:22   #11
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

No i mamy nowy wątek, jakie wy obrotne jesteście ahhaha.
Witam w 2017!!!
Dla mnie 2016 to jeden wielki sukces i spełnienie ,w 2017 chcę to podbić jeszcze wyżej,już nie mogę się doczekać co się stanie do końca roku !
Choinkę rozbieram najprawdopodobniej 7 lub 14 stycznia .
Świąt Wielkanocnych nie lubię jakoś szczególnie , ale dom oczywiście dekoruję .
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 09:42   #12
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

My juz po koledzie kilka dni. Choinke i swiatelka pewnie po 6 stycznia zdemontujemy. To juz nie to :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 09:55   #13
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Witam się w nowym wątku
U nas się mówi, że jaki Sylwester taki Nowy Rok, więc powinien być bardzo udany

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
No to co... odliczamy do następnych Świąt. 356dni
Odliczamy!

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Oczywiście, że planuję przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia 2017 wraz z Wami dziewczyny!
Ja na pewno tu będę przez cały rok chociaż zauważyłam, że przed samymi świętami jest mnie tutaj mniej Chyba zbyt szybko zaczynam "przygotowania" do świąt i jak już przyjdzie ten właściwy czas to nie czuję już tej całej magii.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą co sądzicie o świętach Wielkanocnych? Lubicie je tak samo jak święta Bożego Narodzenia? Ja od zawsze wolałem święta Bożego Narodzenia, bo zawsze przyjemnie mi się kojarzą- z prezentami, z pasterką, z Kevinem , z Mikołajem, z choinką a święta Wielkanocne hmmm chyba tylko z pisankami i koszyczkiem do poświęcenia A jak jest u was?
Ja bardzo lubię Wielkanoc
Z racji tego, że pracuję w ogrodnictwie, zawsze na Wielkanoc mam dom pełen kwiatów. Normalnie mam dużo kwiatów całorocznych a na Wielkanoc sporo sezonowych, żółtych. Do tego nowe firanki, wiosenne obrusy.

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei dwa pytania, tak z ciekawości w temacie świat:
1) kiedy rozbieracie choinkę?
2) przyjmujecie w domu kolędę duszpasterską?
Ja choinkę rozbieram dzisiaj, bo jutro już wracamy do Holandii.
Nie przyjmujemy kolędy - nigdy nas nie ma w Polsce.


Jakieś postanowienia noworoczne?
Ja postanowiłam:
- więcej czasu poświęcić na czytanie, bo uwielbiam. Kupiłam mnóstwo książek (połowę już przeczytałam, niestety) ale mam też ebook. Jakbyście miały coś fajnego do polecenia to dajcie znać
- chcę też mniej pracować. Dorobić się już dorobiłam, nie mam już 20 lat i brakuje mi już czasem sił na nadgodziny czy pracujące weekendy.
- oszczędzanie, bo mamy z mężem nowe plany inwestycyjne.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 10:30   #14
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Zgłaszam obecność!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Jeżeli chodzi o mnie to ja Wielkanocy nie lubię, w ogóle to dla mnie żadne święta 😛nie kręci mnie malowanie jajek, bieganie z koszykiem do kościoła i w ogóle ta cała atmosfera a do tego lany poniedziałek...no serio...to jakaś totalna pomyłka! Dla mnie te dni można wykreślić z kalendarza.
Jeżeli chodzi o choinkę rozbieram na trzech Króli, po świętach mam taki nastrój że mam ochotę rozebrać choinkę jak najszybciej...
Wizyty księdza w domu 😁 nigdy, mój mąż by go chyba widłami pogonil 😊jest wielkim przeciwnikiem kościoła a ksiądz działa na niego jak płachta na była więc napewno nie wpuścił by księdza na posesję a co dopiero do domu 😊. Moja teściowa wiedząc o tym mało zawału nie dostaje rok w rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 10:48   #15
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

ja zawsze miałam choinkę praktycznie do lutego ale w tym roku najchętniej już teraz bym ją rozebrała w ogóle mam dzisiaj jakiegoś doła nie poszłam na uczelnię i chyba zrobię obie gorącą czekoladę na poprawę humoru a co do księdza... nigdy nie przyjmowałam i nie zamierzam tego robić

Jeśli chodzi o postanowienia noworoczne to mam dwa: obronić magisterkę i znaleźć fajną pracę a cała reszta wyjdzie w praniu...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 10:48   #16
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mi jakoś za szybko te święta minęły i jakoś w tym roku nie czułem tej atmosfery świąt. W święta tylko słyszałem "święta święta i zaraz po świętach" (nie wiem dlaczego, ale takie gadanie doprowadza mnie do białej gorączki...). Tak swoją drogą co sądzicie o świętach Wielkanocnych? Lubicie je tak samo jak święta Bożego Narodzenia? Ja od zawsze wolałem święta Bożego Narodzenia, bo zawsze przyjemnie mi się kojarzą- z prezentami, z pasterką, z Kevinem , z Mikołajem, z choinką a święta Wielkanocne hmmm chyba tylko z pisankami i koszyczkiem do poświęcenia A jak jest u was?
Ja za świętami Wielkanocnymi nie przepadam. Nie ma tego klimatu co BN. Ani Kevina w tv
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 10:59   #17
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie w domu przyjmuje się kolede, ale ja za tym nie przepadam i nie widzę zbytnio sensu tej wizyty dlatego wychodzę z domu od co najmniej kilku lat.

Nie mam ochoty się żalic księdzu, jak będę potrzebowała rozmowy to sama do nich pójdę.

Pamiętam kiedyś jak ksiądz myszkowal nam po domu, otwierał wszystkie pomieszczenia i komentowal. Sama w swoim domu w przyszłości na pewno nie będę przyjmowala ksiedza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 12:44   #18
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Melduję się w nowym wątku w Nowym Roku

Teraz czeka mnie najtrudniejszy okres - bardzo nie lubię stycznia, lutego i marca - chlapa i wiecznie szaro

Wielkanoc jest dla mnie średnim świętem - nie czekam i nie uwielbiam.

Też po 6 stycznia z bólem serca pościągam ozdoby
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 13:38   #19
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

I ja się witam w nowym wątku. U mnie dzisiaj zima, chociaż mrozu nie ma i się śnieg rozpuszcza
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-02, 13:48   #20
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Jestem i ja


Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Czyżbyśmy miały Pana rodzynka na wątku?

Ja też zawsze wolałam Boże Narodzenie, bo większy nastrój i jednak o jeden dzień dłuższe. Niemniej jednak Lubie także Wielkanoc, ale mniej dekorujemy dom, mamy jakies pisanki jajka na piku, jakieś koszyczki i kurczaki, również wysyłamy kartki rodzinie, ale nie ma czegoś okazałego, jak np choinka w święta Bożego Narodzenia. Nie organizuje się wtedy jarmarkow świątecznych, nie dekoruje pierników, nie pije kaw i herbat aromatycznych np limited edition specjalnie na święta, nie robimy sobie prezentów- przynajmniej u nas. Kiedyś dostawałam 30-50 zl i jakiegoś czekoladowego zająca na zajączka, ale już wyrosłam i obdarowywanie zostawiliśmy sobie jedynie na gwiazdkę.
Ja mam z kolei dwa pytania, tak z ciekawości w temacie świat:
1) kiedy rozbieracie choinkę?
2) przyjmujecie w domu kolędę duszpasterską?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja choinkę rozbieram w ten weekend, bo chociaz jest śliczna to:
a/ wiecej czasu spedzam w sypialni b/ wkurza mnie, ze to juz po

Ale swiatelka w sypialni zostają na jeszcze długo

Księdza przyjełam raz w moim nowym domu i starczy

Wielkanoc moze dla mnie nie istnieć


Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku
U nas się mówi, że jaki Sylwester taki Nowy Rok, więc powinien być bardzo udany


Odliczamy!


Ja na pewno tu będę przez cały rok chociaż zauważyłam, że przed samymi świętami jest mnie tutaj mniej Chyba zbyt szybko zaczynam "przygotowania" do świąt i jak już przyjdzie ten właściwy czas to nie czuję już tej całej magii.


Ja bardzo lubię Wielkanoc
Z racji tego, że pracuję w ogrodnictwie, zawsze na Wielkanoc mam dom pełen kwiatów. Normalnie mam dużo kwiatów całorocznych a na Wielkanoc sporo sezonowych, żółtych. Do tego nowe firanki, wiosenne obrusy.


Ja choinkę rozbieram dzisiaj, bo jutro już wracamy do Holandii.
Nie przyjmujemy kolędy - nigdy nas nie ma w Polsce.


Jakieś postanowienia noworoczne?
Ja postanowiłam:
- więcej czasu poświęcić na czytanie, bo uwielbiam. Kupiłam mnóstwo książek (połowę już przeczytałam, niestety) ale mam też ebook. Jakbyście miały coś fajnego do polecenia to dajcie znać
- chcę też mniej pracować. Dorobić się już dorobiłam, nie mam już 20 lat i brakuje mi już czasem sił na nadgodziny czy pracujące weekendy.
- oszczędzanie, bo mamy z mężem nowe plany inwestycyjne.
Moj sylwester z mężem był bardzo spokojny i miły, oby taki cały rok

W tym roku moje postanowienie to przestać się tak spinać, mniej planować, liczyć, kalkulować, wiecej spontanu

W pracy nie było tak strasznie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 13:57   #21
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

I ja się witam

Ale napadało śniegu, nie mogło być tak w święta?

Choinkę rozbieram jutro. Księdza nie przyjmuję. Wielkanoc - hmm nie przepadam, jakoś nie obchodzimy szczególnie tych świąt.
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 15:04   #22
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Dla mnie 2016 był ciężki - do czerwca walka z magisterką i obrona, później 2 miesiące odpoczynku i znowu robota. Koniec roku tragiczny - choroba mamy. Początek 2017 więc też ciężki, ale mam nadzieję, że z każdym tygodniem będzie lepiej.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 15:26   #23
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja też się melduję w nowym wątku.

Grudzień uciekł mi błyskawicznie, sama nie wiem kiedy.
Miniony rok był bardzo trudny i ciężki, same święta też najłatwiejsze nie były. Podejrzewam, że w związku z tym i ten rok będzie wiązał się z paroma niełatwymi decyzjami, ale wiem już, czego oczekiwać i jestem na to przygotowana.

Wielkanocy nie lubię, domu specjalnie nie zdobię. Porcelanowy zając i tulipany w wazonie wystarczą.
Księdza po kolędzie też nie przyjmuję.
A choinkę chyba jeszcze trochę potrzymam, wciąż pięknie i mocno pachnie poza tym lubię wieczorem zapalić światełka, świece i posiedzieć tak przy herbacie i książce.

Jedyne postanowienie na nowy rok to regularne odkładanie do świątecznej skarbonki

Karolinaaa92 - dużo zdrowia dla mamy, a dla Ciebie i rodziny siły i optymizmu
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 16:01   #24
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
2016 dla mnie to takie mocne pół na pół, minął szybko i całe szczęście. Wszyscy których zapytałam o miniony rok mówili, że był dziwny i coś w tym jest, że lata przestępne są specyficzne.
Dokładnie, to był dziwny rok. Tyle złego się na świecie wydarzyło i wciąż się dzieje. Coraz więcej patologii, ludziom się w głowach przewraca, takie są jakieś moje dziwne skojarzenia odnośnie minionego roku

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą co sądzicie o świętach Wielkanocnych? Lubicie je tak samo jak święta Bożego Narodzenia? Ja od zawsze wolałem święta Bożego Narodzenia, bo zawsze przyjemnie mi się kojarzą- z prezentami, z pasterką, z Kevinem , z Mikołajem, z choinką a święta Wielkanocne hmmm chyba tylko z pisankami i koszyczkiem do poświęcenia A jak jest u was?
Bardzo lubię, ale nie tak jak Boże Narodzenie. Uwielbiam zapach hiacyntów, a zawsze mi się kojarzy z Wielkanocą

Cytat:
Napisane przez medikate Pokaż wiadomość
Ja mam z kolei dwa pytania, tak z ciekawości w temacie świat:
1) kiedy rozbieracie choinkę?
2) przyjmujecie w domu kolędę duszpasterską?
1) Jak poczuję wewnętrzną potrzebę, na razie o dziwo takiej jeszcze nie czuje Ale pewnie to nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni
2) Tak, moi rodzice przyjmują księdza, ja pewnie jak będę "na swoim" to nie będę przyjmować. Zresztą... mamy nowego księdza, pierwsza msza w naszej parafii to podliczenie ile długu ma parafia i ile powinna dać każda rodzina, żeby wyjść z długu, opłata za opłatek na Boże Narodzenie i zapisywanie kto ile dał, a do tego teraz opłata za kredę święconą i kadzidło na Trzech Króli Ludzie są oburzeni i nie chcę myśleć ile drzwi zostanie przed nim zamkniętych w tym roku
Ja nie jestem taka co to się nie odezwie, bo to ksiądz, więc niech lepiej się nie wychyla z żadnymi tematami finansowymi

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku
U nas się mówi, że jaki Sylwester taki Nowy Rok, więc powinien być bardzo udany
Jakieś postanowienia noworoczne?
Ja postanowiłam:
- więcej czasu poświęcić na czytanie, bo uwielbiam. Kupiłam mnóstwo książek (połowę już przeczytałam, niestety) ale mam też ebook. Jakbyście miały coś fajnego do polecenia to dajcie znać
- chcę też mniej pracować. Dorobić się już dorobiłam, nie mam już 20 lat i brakuje mi już czasem sił na nadgodziny czy pracujące weekendy.
- oszczędzanie, bo mamy z mężem nowe plany inwestycyjne.
Co do pierwszego powiedzenia to u nas też się tak mówi, całe szczęście, że u mnie to się nigdy nie sprawdza i w to nie wierzę, bo miałabym beznadziejny rok
A co do postanowień to pierwszy raz w życiu mam jakieś postanowienia i to nawet kilka, ale podsumuję to sobie w przyszłym roku
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 16:10   #25
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

U mnie od lat się sprawdza to powiedzenie jaki sylwester taki cały rok ale czy to źle? zdecydowanie nie bo co roku dzieje się coś innego zeszłego sylwestra spędziłam w gronie przyjaciół i potem nie dość, że zweryfikowały mi się fałszywe znajomości to poznałam wielu nowych, fajnych ludzi teraz sylwestra spędziłam w ramionach wspaniałego mężczyzny i chętnie spędzę cały rok w tych ramionach ale zobaczymy jak to będzie...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 17:45   #26
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Witam się i ja w nowym wątku i w Nowym Roku
Uśmiechu, spokoju i zdrówka Wam życzę

Ja też się cieszę, że 2016 się wreszcie skończył, to był ciężki rok i mam nadzieję, że 2017 będzie dla mnie dobry co do postanowień/planów noworocznych to jakieś są, mam nadzieję, że uda się je spełnić na spokojnie
Choinkę rozbieram po Świętach prawosławnych, a księdza po kolędzie nie przyjmuję
Wielkanoc bardzo lubię, ale oczywiście nie tak jak ŚBN z koszyczkiem nie chodzę co prawda, ale lubię tradycję świątecznego, rodzinnego śniadania, malowanie pisanek, tulipany, hiacynty, narcyze dom przystrajam
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 19:57   #27
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
My juz po koledzie kilka dni. Choinke i swiatelka pewnie po 6 stycznia zdemontujemy. To juz nie to :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witajcie

Właśnie się zastanawiam kiedy rozebrać choinkę, trochę mi jej szkoda Kolędę przyjmuję , mam już w środę
Co do Wielkanocy to specjalnie mieszkania nie dekoruję, zmieniam po prostu anturaż na wiosnę bez akcentów świątecznych. Chociaż podobają mi się szwedzkie drzewka wielkanocne z piórkami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qGudTioXECEA.1200x1200.jpg (185,5 KB, 57 załadowań)
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 22:06   #28
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Ja będę rozbierać choinkę albo 14 albo 21 stycznia. Tak myślę. Póki co trzyma się dobrze, nie sypie jakoś bardzo, a przyjemnie jest przy niej posiedzieć wieczorami.

Mam kilka postanowień noworocznych:
- schudnąć (jak co roku...)
- więcej czytać, stanowczo więcej czytać!
- dbać o siebie i w końcu usunąć pieprzyki, wyrwać ósemki, po prostu połazić po lekarzach i gabinetach, których unikam.

A Was dziewczyny zachęcam do wpisania na listę "to do" cytologii.
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-02, 22:52   #29
medikate
Zadomowienie
 
Avatar medikate
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 033
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

My choinkę rozbieramy zawsze w różnych dniach stycznia (co roku inaczej). Zwykle po koledzie, podczas której zazwyczaj nie ma mnie w domu. W tym roku wizyta księdza wypada prawdopodobnie w połowie lub około 20 stycznia. Także jeszcze trochę mogę się nacieszyć stroinisią w salonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
medikate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 08:20   #30
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. IX !

Rano spadło trochę sniegu ale już się robi chlapa


A tak w ogóle to mąż znowu bez pracy. Maskara w tej Polsce, a już zwłaszcza w Szczecinie. Swietny początek roku ...
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-29 23:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.