Bolące/wrażliwe zęby na ciepłą temperaturę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 20:21   #1
Prekrasen
Przyczajenie
 
Avatar Prekrasen
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Bolące/wrażliwe zęby na ciepłą temperaturę


Cześć

Od wczorajszego dnia mam pewną nieprzyjemną udrękę, która utrudnia mi funkcjonowanie w ciągu dnia.
Postaram się krótko:
W nocy budziłem się kilka razy z powodu bólu zębów. Dzisiaj od rana nasiliło się to i co 10 minut muszę chłodzić zęby zimną wodą. Przed południem zażyłem 200 mg ibuprofenu, nic nie pomogło. Dokładnie to bolą mnie 3 zęby na dole i 2 na górze z lewej strony szczęki, jeżeli dobrze mi się wydaje. Zupełnie nie wiem co może być tego przyczyną. Czytałem wiele na różnych forach, próbowałem różne domowe sposoby ale to nie dało mi efektu poprawy. Najbardziej pomaga przepłukanie zimną wodą z kranu... co chwilę ;|

Proszę o jakieś rady / wskazówki na ten czas. Z powodu świąt nie mam jak dostać się do dentysty i muszę próbować czegoś na własną rękę.

Jeżeli to ważne to od 2 miesięcy używam past bez fluoru. Dzisiaj nacierałem Meridolem oraz Blenda-Medem, jednakże i to nie pomogło.

Dodam jeszcze, że wyżynają mi się 4 ósemki, na górze po obu stronach są wyrwane dwie piątki, zaś na dole nie mam jeszcze wyrwanego żadnego zęba i pomiędzy nimi przestrzeń jest bardzo ciasna.

Edytowane przez Prekrasen
Czas edycji: 2014-04-20 o 20:36
Prekrasen jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-20 21:21:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.