A może PERUKA ? wątek zbiorczy ! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 19:38   #61
caroline500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 5
Smile Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez Yunna Pokaż wiadomość
Ja równiez zachorowałam na perukę, mam krótkie włoski, które zapuszczam ale wiem że nigdy aż tak bardzo długich nie bedę miała, dlatego chciałabym kupić sobie perukę z długimi włoskami
Bardzo podobają mi się :
1. http://www.allegro.pl/item479357693_...ste_wlosy.html
2. http://www.allegro.pl/item475537562_..._irlandii.html
Dlatego mam prośbę do Was, może któraś ma jedną z tych peruk i napisze czy są one ładne, bo boję się żeby nie wyglądały zabardzo sztucznie.
Pozdrawiam

Hej dziewuszki...
I ja mam ochotę na perukę, od tego pierwszego sprzedawcy tylko inną - 75cm Myślę, że będzie bardziej naturalnie wyglądać.
A jak wasze peruki, koleżanki ??
Napiszcie chociaż, czy bardzo widać,że to peruka? - (jak już jest na główce)
pozdr
caroline500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 17:54   #62
aknee
Raczkowanie
 
Avatar aknee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 43
Dot.: A może peruka??????

dołącze sie
ponad rok temu zmienilam kolor wlosow i strasznie zaluje ;/ co miesiac farbowanie, 3x zmniejszyla sie ich objetosc, wypadają na potege.. ;/ do tego prostuje bo bez prostowania wygladaja fatalnie.. postanowilam wiec ze zetne wloski bardzo krociutko i bede nosic peruke az odrosną moje naturalne włoski, zreszta widze ze nie tylko ja mialam taki pomysł.. czy któraś z Was przez to przeszła? oczywiscie nie nosilabym jej 24/h..tylko do szkoły.. boje sie tylko ze tak bardzo bedzie widocznie to, iz jest to peruka ze wszyscy beda mnie wytykac palcami ;|
__________________
aknee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 17:58   #63
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: A może peruka??????

dolaczam sie
ostatnio u kolezanki zmierzylam jej peruke w kolorze czarnym i bylam wniebowzieta, bardzo sie sobie podobalam (podobno to jest najwazniejsze..) ! ale jestem za mloda na zmiane koloru, szkola itd. wiec wpadlam na pomysl, by kupic sobie peruke tylko na weekendy, jakies imprezy, wyjscia mysle nad tymi trzeba, opczywiscie kazda w kolorze czarnym.

http://www.allegro.pl/item514405220_..._czardasz.html
http://www.allegro.pl/item510322515_...g_ireland.html
http://www.allegro.pl/item510315835_...g_ireland.html

Co o nich myslicie ;>?
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:54   #64
zmagda
Przyczajenie
 
Avatar zmagda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: A może peruka??????

żadna z Was nie chce wkleić swoich fotek w peruce? Skoro tak się chwalicie, że są rewelacyjne, to czego się tu wstydzić?
__________________
Prawdziwa miłość to nie popęd ciała, lecz poryw serca.



Edytowane przez zmagda
Czas edycji: 2009-03-30 o 11:02 Powód: błąd
zmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:51   #65
paulac97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Domu$$$$ :)
Wiadomości: 11
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez marrticzka Pokaż wiadomość
Mam dość moich włosów!! Codziennego, porannego mycia, półgodzinnego układania, prostowania, nabłyszczania, utrwalania, comiesięcznego farbowania. i tak efekt jest marny! Widziałam na allegro różne piekne peruki w ceniedość przystepnej(ok. 200zł). Czy ktoś może pokusił się juz i kupił sobie " nowe włosy"?Ciekawa jestem czy włosy są zbliżone do naturalnych i czy z bliska nie widac, ze to peruka?

ja na twoim miejscu nie kupowałabym ... będzie jeszcze czas
paulac97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 13:04   #66
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: A może peruka??????

no to może ja się pokaże w peruce. Zakupiłam ją parę dni temu i dziś przyszła. Moje wrażenia, to no cóż, trochę grzywka kłuje w oczy, i widać z tyłu troszkę siateczkę, na której jest osadzona, szczególnie jak się włoski rozwarstwią. Niestety zwracam ją z powrotem, ale przynajmniej jestem pewna, że zapuszczam włoski i robię taki blond Tylko czy mi wyjdzie na moich kudełkach

pierwsze bez peruki, a następne w peruce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250.jpg (55,2 KB, 869 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 052.jpg (76,0 KB, 854 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121.jpg (69,7 KB, 925 załadowań)
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:18   #67
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: A może peruka??????

Super zmiana zycze wytrwalosci w zapuszczaniu wloskow, pozdrawiammm
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 17:29   #68
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: A może peruka??????

moim zdaniem lepiej wygladasz milion razy w obecnej fryzurce, a co do tej peruki to widac bardzo ze to ie naturalne
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 13:11   #69
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: A może peruka??????

dzięki dziewczyny, ja już milon razy zmieniałam i kolor i fryzurkę, w obecnej czuję się dobrze, ale tak mi się marzą długie piękne włosy, oczywiście moje własne
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:00   #70
andariel18pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Może więcej zdjęć by sie przydało
andariel18pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:20   #71
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: A może peruka??????

bardzo ładny ten blondzik tylko trochę nienaturalnie błyszczą się te włoski.
a moja ochota na perukę już została spędzona, ponieważ miałam okazję mierzyć dwie peruki platynowy blond i ciemny brąz, powiem tak: nie wytrzymałabym w tym nawet godziny, jest bardzo niewygodna i parzy w głowę szczególnie w ciepły dzień, w dodatku przekonałam się że w ciemnych włosach wyglądam fatalnie(mam blond aktualnie) nie wiedziałam, że będzie aż tak brzydko, no i teraz hoduję swoje naturalne mocno rozjaśniając na blond, wolę zniszczone włosy niż "ciepłą czapkę z włosów" na głowie
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 14:08   #72
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: A może peruka??????

Hej a ja mam kilka pytanek odnośnie peruki po pierwsze gdzie można je zakupic poprzez internet? tzn macie może jakieś stronki z nimi? i jak rozpoznac, że ta będzie dobra? poza tym czy noszenie jej jest aż tak niewygodne i każdy pozna, że to moje nienaturalne włosy? no i jeszcze cena...wiem, że są różne w zależności od długości chociażby, ale powiedzmy tak do ramion w jakim przedziale cenowym się znajdują? z góry dziękuję za wszystki informacje, pozdrawiam
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:00   #73
OnlyMee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 89
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Hej a ja mam kilka pytanek odnośnie peruki po pierwsze gdzie można je zakupic poprzez internet? tzn macie może jakieś stronki z nimi? i jak rozpoznac, że ta będzie dobra? poza tym czy noszenie jej jest aż tak niewygodne i każdy pozna, że to moje nienaturalne włosy? no i jeszcze cena...wiem, że są różne w zależności od długości chociażby, ale powiedzmy tak do ramion w jakim przedziale cenowym się znajdują? z góry dziękuję za wszystki informacje, pozdrawiam

Więc tak, zakupć możesz na allegro, lub wpisz w wyszukiwarkę "peruka sklep" i wyskoczą Ci stronki Czy ktoś się pozna że to peruka, to zależy od peruki, jedne się błyszczą jak u lalki Barbie, a inne są bardziej naturalne. Moja się nie błyszczała, tylko od błysku aparatu tak wyszło zdjęcie. Jak dla mnie peruka jest wygodna, ale to zależy jaką kupisz. A ceny to od 70 do 200 zł z włosa syntetycznego
pozdrawiam
OnlyMee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 09:57   #74
mp_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 296
GG do mp_84
Dot.: A może peruka??????

to i ja się pokażę w nowo zakupionej perucekupilam na allegro i jestem bardzo zadowolona.mysalam ze peruka bedzie niewogodna i bedzie sztucznie wygladala, ale chcialam zobaczyc jakby mi bylo w ciemniejszych wlosach.pekura jest bardzo wygodna, ma siateczke i w ogole nie jest w niej goraco. nie jest za bardzo " błyszcząca" , dzieki czemu wyglada bardzo naturalnie. a fryzura- marzenie! dlugie wloski, pocieniowane swietnei wystylizowane musze powiedziec ze robi wrazenie i przyciaga wzrok. nie zdecyduje jednak na zafarbowanie wlosow,ale dobrze miec peruke i od czasu do czasu przejsc zmiane na pierwszym zdjeciu w moich wloskach blond, 2 nasteopne zdjecia w peruce

Edytowane przez mp_84
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:04
mp_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 13:55   #75
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: A może peruka??????

Ja wlasnie zalozylam watek o temacie dosc zblizonym. Jakis czas temu wlosy obcielam, ale bardzo chce miec znowu swoje dlugie, piekne ,geste wloski.Wiem ze to sie szybko nie stanie bo rosna powoli a obecnie sa do ramion.

Chcialam przedluzac ale nie chce metody ringow - wiem ze choc jest zachwalana itp. to jednak niszczy wlosy.Myslalam nad sztucznymi wloskami zeby doczepic je sobie w formie kucka.Tutaj zalozylam swoj watek na ten temat :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331463

Ale tak zastanawiam nad perukami, skoro widze ze tutaj je zachwalacie.Moje pytanie jest takie - czy te peruki nie sa ciezkie? Jak sie nosi na glowie taka peruke? A latem na przyklad, nie jest w niej zbyt goraco? Dziewczyny,co polecacie bardziej, peruke czy moze doczepiany kucyk? Wiadomo ze peruka to mniejszy problem w tym sensie, ze po prostu sie ja zaklada i nie trzeba sie martwic czy opasuje do naturlanego koloru wlosow.A doczepiane wlosy to jednak trzeba dobrac odpowiednio pod wzgledem kolorku, zeby nie wygladac smiesznie.Mnie sie takie peruki podobaja.

Aha i jescze chcialam cos dodac.Nie ma wstydu w noszeniu peruki czy sztucznych wlosow, a zetknelam sie z takimi opiniami.Kiedy np. przyjrzycie sie gwiazdom, malo ktora ma piekne naturalne wlosy.Wiele z nich przedluza.Popatrzcie np. na Beyonce,Jennifer Lopez czy Tyre Banks. Ja gdybym sie zdecydowala nie wstydzilabym sie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ana-20071015132221.jpg (15,2 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lela-20071015155213.jpg (14,2 KB, 196 załadowań)

Edytowane przez LadyAnne
Czas edycji: 2009-04-29 o 14:14
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:33   #76
bladpanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: A może peruka??????

koloryzacja peruki


Ostatnio kupiłam perukę ale w tym kolorze nie jest mi za dobrze chcę ja zafarbowywać na czarno, próbowałam juz ją farbować ale kolor sie spłukuje.... co moge zastosować??
bladpanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 12:13   #77
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: A może peruka??????

hej ja jestem blondynką i chcialabym miec czarne włosy. Kupilam wiec sobie czarną perukę na allegro no ale w niej nie chodze mam naturalne długie włosy i ledwo sie pod nią mieszczą... ahh.. nie mam jeszcze ogwagi wyjsc w niej z domu. heeh
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 12:57   #78
prymulcia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: A może peruka??????

Moje włosy nie są zbyt gęste i postanowiłam kiedyś kupić perukę na Allegro.Włosy były z kanekalonu.Bardzo ładnie w niej wyglądałam ale jakoś wstydziłam się w niej wyjść.Pierwszym takim wyjściem w niej było pójście na koncert do teatru.Dziwnie się czułam,że wszyscy na mnie patrzą.Poszłam w gronie kilku osób i dowiedziałam się od jednej z nich że ktoś za mną szeptał do drugiej osoby "zobacz jakie ma piękne włosy"a ona "to peruka".
prymulcia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:30   #79
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: A może peruka??????

Dosyc głupia historia
Mialam jasny blond, ale zamarzyl mi się średni brąz... Kolor na moich wlosach nei przypominal oczekiwanego, byl czarny... Obecnie kolor trochę sie sprał i przypomina mniej-więcej ciemny brąz.
Fryzjerzy w moi miescie nie podejmują sie dekoloryzacji, pasemek tez nie chcą robic. Wręcz kazali mi odczekac jakis czas, aby wlosy mogly odpocząc.

Kolor mi nie pasuje.
Jedynym moim ratunkiem teraz to peruka...
Tylko czy jeżeli będę chodzila w niej caly dzień to nie zniszcze swoich, jezeli zadbam o to aby miala siateczke <cos dzieki czemu moga oddychac> to bedzie dla nich lepiej?
__________________
Nowe konto
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 18:12   #80
alaneczka
Rozeznanie
 
Avatar alaneczka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 562
Dot.: A może peruka??????

Up?
__________________
Nowe konto
alaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 19:04   #81
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez unmaterial_girl Pokaż wiadomość
ja też mam właśnie kupić sobie peruke
ale nie tak na codzień tylko dla siebie samej

zależy z jakich włosów jest peruka
te droższe z naturalnych włosów są najlepsze,chociaż te syntetyczne też chyba nie są złe
Te z naturalnych włosów to koszt od 4 tysięcy złotych.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:19   #82
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: A może peruka??????

peruka fajna rzecz, chyba się skuszę na jakąś
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:42   #83
mabasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

dziewczyny gdzie w lublinie mozna zmierzyc taka peruke ? moze wiecie ? mam czarne wloski a chcialabym zobaczyc czy w blond mi do twarzy .. ewentualnie kupic sobie
mabasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:35   #84
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: A może peruka??????

Hej ;]

Jestem ofiarą własnej próżności - zniszczyłam sobie włosy codziennym prostowaniem i częstym farbowaniem/rozjaśnianiem włosów. Jakieś dwa tygodnie temu ścięłam włosy na krótko, żeby odrosły - wbrew pozorom nie był to nieprzemyślany ruch. Sęk w tym, że w mojej obecnej fryzurze, źle się czuję.

Planuję kupno peruki - zawsze lubiłam zmiany, myślę, że nawet jak mi włosy odrosną to co jakiś czas będę ją nosić. Może kupię nawet więcej niż jedną, w końcu zawsze chciałam mieć długie, czarne, proste włosy ;]

Ale do rzeczy, mam parę pytań:
1. czy perukę można nosić codziennie, jeśli chcę, żeby moje naturalne włosy nie zniszczyły się i odrosły?
2. jak to się robi? Na co trzyma się peruka?
3. Jaką wybrać- koszt nie jest dla mnie sprawą pierwszorzędną, wolę zdecydować się na droższy produkt, byle dobrej jakości. Co powinnam kupić, jeśli chcę perukę nosić codziennie lub prawie codziennie?
4. Czy ktoś zna dobry sklep w Warszawie?

Z góry dziękuję
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 20:03   #85
Asiek1990
Raczkowanie
 
Avatar Asiek1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 55
Dot.: A może peruka??????

Ja rowniez bym chciala sobie kupic peruke , ale mam takie pytanie czy czuc ta siateczke? .. boje sie tego, ze jak ktos mnie przypadkiem dotknie to wyczuje ze nie jeest to skora glowy..? i jeszcze jedno..
mam delemat pomiedzy 3 perukami i nie wiem na ktora sie zdecydowac.. jesli jest tu ktos doswiadczony to prosze o porade ktora z nich bedzie najbardizej dyskretna.. badz ktora najbardziej sie podoba..

Nie mam problemow z lysieniem.. chce ja uzywac na imprezy.. bo jestem przewrazliwiona na punkcie moich wlasnych wlosow i boje sie je niszczyc..

http://www.allegro.pl/item706669549_ekskluzy wna_peruka.html
http://www.allegro.pl/item701652838_ekskluzy wna_peruka_efekt_prostown icy.html
http://www.allegro.pl/item692119967_luksusow a_peruka_140gr_long_f.htm l

prosze bardzo o porade i z gory bardzo dziekuje
Asiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 15:03   #86
Kagome_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
zeby peruka sie nie platala

pytanie:
co zrobic by sie peruka nie platala? moja jest do pasa i ciagle sie placze
btw jest syntetyczna

mam ja lakierem spryskac?
Kagome_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 07:14   #87
andariel18pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: A może peruka??????

Mi sie wydaje ze 2 peruka jest najładniejsza a do twoich włosów cza dobrac odpowiednią peruke jaki masz kolor natóralnych włosów blond , czarna , szatynka, brunetka . Jeśli masz czarne włosy a peruke tez chcesz czarnego koloru jak masz naturalne włosy do ramion to peruke kup do pleców a najlepiej do pasa wtedy jest fajny efekt a w peruce mozesz sie wyszalec kto cie bedzie dotykał . I czemu jestes przewrażliwiona na punkcie swoich włosów

Edytowane przez andariel18pl
Czas edycji: 2009-08-15 o 07:34
andariel18pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:38   #88
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: A może peruka??????

Cytat:
Napisane przez mp_84 Pokaż wiadomość
to i ja się pokażę w nowo zakupionej perucekupilam na allegro i jestem bardzo zadowolona.mysalam ze peruka bedzie niewogodna i bedzie sztucznie wygladala, ale chcialam zobaczyc jakby mi bylo w ciemniejszych wlosach.pekura jest bardzo wygodna, ma siateczke i w ogole nie jest w niej goraco. nie jest za bardzo " błyszcząca" , dzieki czemu wyglada bardzo naturalnie. a fryzura- marzenie! dlugie wloski, pocieniowane swietnei wystylizowane musze powiedziec ze robi wrazenie i przyciaga wzrok. nie zdecyduje jednak na zafarbowanie wlosow,ale dobrze miec peruke i od czasu do czasu przejsc zmiane na pierwszym zdjeciu w moich wloskach blond, 2 nasteopne zdjecia w peruce
Super wyglądasz w tej peruce.Lepiej Ci w takich "podniesionych" włoskach niż wyprostowanych
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:45   #89
Asiek1990
Raczkowanie
 
Avatar Asiek1990
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 55
Dot.: A może peruka??????

a wiec jestem naturalna szatynka; prezenotowane peruki ktore wyslalam maja rowniez odpowiedniki w takich kolorach jak moj, ale wlansie Pani wystawila tylko takie. Ja mam wlosy za ramiona; tak prawie po piersi. Najbardziej ogolna strukture oddaje trojka tylko te 650 zł... dlatego wlansie mam pytanie do kogos kto ma doswiadczenie; czy peruka z mikroskora na przedzialku faktycznie stwarza wrazenie jakby to byla prawdziwa skora i czy jak sie patrzy na normalna peruke bez mikroskory to czy poznac, ze jest to cos nienaturalnego? jak mi sie spodoba to moze ja bede ubierac w dzien czasem a strasznie boje sie , ze ktos zobaczy.. a odnosnie moich wlosow to jets tak, ze odkad pamietam mam straszna obsesje Moje wlosy wygladaja jak wielka kopka siana. Mam taki typ , ze jak nie sa wyprostowane to naprawde nie wygladaja.. Czasem prostuje je tylko dlatego zeby zobaczyc w jakim sa naprawde stanie. bo jak wyprostuje to sa super i faktycznie jakbym miala impreze czy jakies wyjscie raz w miesiacu to w porzadku.. ale zycie jest brutalne ;P sa strasznie delikatne dlatego zdecydowalam sie na peruke.. mialam tez clipy, ale to jednak tez trezba pokombinowac by calosc jakos wygladala.. prosze bardzo o odpowiedz i dziekuje ;*

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

pytam poniewaz strasznie mi sie podoba ta najdrozsza peruka.. z ktorej opisu poza mikroskora i tym, ze jest dwa razy lzejsza od pozostalych nie ma znaczacych roznic.. a jednak 700 zł ulica nie chodzi.. jest sens wydawac tak duzo pieniedzy? czy lepiej kupic jedna tansza?
Asiek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 20:40   #90
Princess Lolita
Raczkowanie
 
Avatar Princess Lolita
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 37
Dot.: A może peruka??????

A ja mam perukę, ale dla odmiany krótką. Mam włosy za ramiona, kręcone lekko, a chciałam gładkiego czarnego boba do ucha. Kupiłam, zrobiłam sobie zdjecia i peruka leży w kącie. Gorąco i niewygodnie w niej jest, ale czuję ze za jakiś czas pokusze się o piękne długie blond włosy, bo moje nigdy nie chciały się rozjaśnić. Powiem tylko, że lepszym rozwiązaniem jest treska.
__________________
Princess Lolita is...
...an asian beauty...
Princess Lolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 10:32:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.