Rumień,zaczerwienienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 17:40   #1
KataBayuio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1

Rumień,zaczerwienienie


Witam,

Tu Kasia,mam 18lat i mam problemy rumieniem i naczynkami. Ponadto do niedawna miałam problemy z pryszczami, ale już sobie z nimi poradziłam stosując maseczkę z kurkumy która również zmniejszyła lekko rumień oraz przetłuszczanie się cery. Cera się uspokaja,przebarwienia po pryszczach bledną lecz pozostaje sprawa rumienia. Nie jest on duży,raczrj lekki jednak gdy wstanę rano i spojrze w lustro cera jest uspokojona i wyglądam zdecydowanie lepiej. Prosiłabym o polecenie jakiegoś specyfiku(na początek niedrogiego do 30zł)który nawet w minimalnym stopniu zmniejszy rumień. Mam na oku maść Acnederm(20% kwasu azelainowego który redukuje lekko rumień ). Co o nim sądzicie i co polecicie oprócz tego?

Pozdrawiam.
KataBayuio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:17   #2
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Rumień,zaczerwienienie

Ja moge polecic masc arnikowa za kilka zl, uratowala moja cere w krotkim czasie

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 20:33   #3
filomena16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Rumień,zaczerwienienie

Witaj w klubie
Ja też jak wstaje rano, to jest git, ale wystarczy, że troszkę się rozruszam i jest i on! piękny rumień policzki,nos troszkę broda. Mam 23 lata, a rumieniec zaatakował mnie dokładnie 8 miesięcy temu- z dnia na dzień coraz gorzej, obecnie leczę się też na TR ale to już inna historia.
Ja polecam Ci krem chłodzący na rumień i naczynka z Dermedica to jedyne co mi pomogło (ale nie usuneło rumienia, tylko go "wyciszyło")
filomena16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 23:36   #4
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Rumień,zaczerwienienie

Jest wiele produktów do pielęgnacji skory naczynkowej ze skłonnością do rumienia. Najlepsza linię dobrałby dermatolog widząc w jakim stanie jest skóra faktycznie. Bardzo łagodny jest krem oillan balance, uspokaja zaczerwienienie i blokuje powstawanie nowego, dodatkowo wzmacnia naczynia krwionośne. Kolejny to krem na noc redukujący zaczerwienia z Pharmaceris, ogranicza rumień i regeneruje skore. Dermokosmetyki nie należą do najtańszych, ale warto przeznaczyć na nie środki, bo są to jednak kosmetyki apteczne, produkowane przez renomowane, sprawdzone firmy.
__________________
...Moje ramię będzie zawsze przy tobie, jeśli kiedykolwiek zechcesz płakać, wszystko będzie dobrze, bo zawsze będę cię kochać, aż do dnia, w którym umrę.


Szczęśliwa mama i żona
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 12:48   #5
pacia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Rumień,zaczerwienienie

wspolczuje bardzo problemu, jak jest tak dokucliwy to pewnie dermatolog najlepiej tu poradzi. ja na swoje drobne przebawienia mam taki krem z oeparola odzywczy i rozjasnil mi skore, blizny mam mniej widoczne, tak sie ciesze bo na wakacje udalo mi sie doprowadzic moja skore do porzadku. mam nadzieje ze tobie tez sie uda.
pacia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 09:39   #6
lusterko00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 6
Dot.: Rumień,zaczerwienienie

ja mam takie szczescie ze jak ide do dermatologa z takim problemem jak rumień to się oburzają po co ja wgl przychodze, a żeby zalecić jakąś pielęgnację, krem to już wgl jestem bezczelna. Dermatolodzy lekceważą generalnie nie wiem jaki musi być stan skóry żeby chcieli pomóc...jeśli ktos ma sensownego dermatologa w Warszawie który choć minimalnie sie stara to byłabym wdzięczna za jakiś namiar. Ja się natykam na takich co są albo olewczy albo wręcz nieprzyjemni.
lusterko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-23 10:39:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.