Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 17:49   #1381
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ekhm, odnośnie nierównego traktowania klientek...
Czy któraś z Was [zwlaszcza EGMowe pupilki, na których cześć nazywane są odcienie podkładów ] dostała od nich mejla z odpowiedzią na sugestie odnośnie koloru wraz z zapewnieniem, że z przyjemnością przyślą próbki wszystkich 3 odcieni? I czy przysłali, tak bez zamawiania innych próbek, zupełnie od serca i za darmo?
Nie wiem, czy mam z niedowierzaniem dopytywać Lynn, czy cierpliwie czekać na kopertę bąbelkową :P

Kilka produktów z nowej lini ma być już w tym tygodniu



.
mi tak obiecali, więc czekam
mają przysłać mieszankę nazwaną Anna (albo Ann?)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:23   #1382
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Doszły dzisiaj moje sample
Dziekuje Aniu za pomoc
zgodnie z obietnica wklejam małe prównanie
Jutro bede testowac bo dzis nie chcialo mi sie zmywac makijazu.
zdjecia w swietle dziennym, a dzis troche ponuro bylo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sample1.jpg (95,5 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sample2.jpg (94,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sample3.jpg (69,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sample4.jpg (44,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sample5.jpg (43,9 KB, 36 załadowań)
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:26   #1383
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Baybe3 musisz im napisać maila konkret, że to jest ridiculous i, że you feel ignored and this is not the way a good company treat their customers. I, że będziesz zmuszona zaprzestać zakupów na ich stronie, jeśli you don't resolve this matter immediately. No ! Pisz!
Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Racja! Swietny post
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Baybe, ale skoro oni już wysłali przesyłkę, to nie wiem o co im chodzi. Ja bym nie płaciła, bo o takiej dopłacie to się wcześniej powiadamia. Przecież mogłabyś poprostu zrezygnować z tej odżywki, a tak to Cię przed faktem dokonanym postawili. A teraz po wysłaniu to chyba tylko na Twoją dobrą wolę liczą.
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Potwierdza się tylko, że EGM bardzo nierówno traktuje swoje klientki. Albo mają za dużo zamówień i nie nadążają z obsługą, dlatego jest ona raz profesjonalna i raz kiepściutka. No i ta ich strona naprawdę woła o pomstę do nieba.
Osobiście nic bym im nie dopłaciła, ale też napisała im maila dlaczego. Skoro nie dopatrzyli, że jest możliwość tańszej wysyłki to jest ich strata. To coś jak przylepienie w sklepie za niskiej ceny za produkt - niedawno na plotkowym o tym dyskutowałyśmy. To jest błąd sprzedawcy, z którym musi się pogodzić i sprzedać produkt taniej.

Dziewczyny, dziękuję za zrozumienie. A więc uważacie, że mam nie płacić? Przyznam, że sama już nie wiem co robić. Chciałam być w porządku w stosunku do firmy, ale EGM poważnie mnie na pewno nie potraktowała. Zresztą ich e-mail miał za zadanie poruszyć moje sumienie zapewne - cytuję: „One small detail, the actual shipping cost for your package was $14.95. You selected the standard shipping option for $4.32. Heavy items and bath and body require Priority shipping. Therefore we will invoice you, by pay pal, $10.63 ($14.95 - 4.32 = $10.63) for the difference in shipping selections. We trust you will find this reasonable and fair to both of us”. Heh, rzeczywiście small detail. Dostałam również wezwanie do zapłaty ze strony Paypala. Sama nie wiem co robić, doradźcie, bo ja już
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:33   #1384
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziękuję za zrozumienie. A więc uważacie, że mam nie płacić? Przyznam, że sama już nie wiem co robić. Chciałam być w porządku w stosunku do firmy, ale EGM poważnie mnie na pewno nie potraktowała. Zresztą ich e-mail miał za zadanie poruszyć moje sumienie zapewne - cytuję: „One small detail, the actual shipping cost for your package was $14.95. You selected the standard shipping option for $4.32. Heavy items and bath and body require Priority shipping. Therefore we will invoice you, by pay pal, $10.63 ($14.95 - 4.32 = $10.63) for the difference in shipping selections. We trust you will find this reasonable and fair to both of us”. Heh, rzeczywiście small detail. Dostałam również wezwanie do zapłaty ze strony Paypala. Sama nie wiem co robić, doradźcie, bo ja już
Pisz do nich! Chyba bym nie popuściła tym bardziej że do nich wcześniej pisałaś dwa razy i nie odpowiedzieli
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:54   #1385
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

baybe3 - opisz mi sytuację dokładnie jak nam - że miałaś do wyboru 2 rodzaje przesyłki, więc myślałaś, że możesz wybrać tą tańszą i że nie brałabyś tej odżywki gdybyś wiedziała.
Swoją drogą bardzo nie fair zrobili Klient powinien wiedzieć w momencie zakupu ile będzie go wysyłka kosztowała.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:03   #1386
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Pisz do nich! Chyba bym nie popuściła tym bardziej że do nich wcześniej pisałaś dwa razy i nie odpowiedzieli
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
baybe3 - opisz mi sytuację dokładnie jak nam - że miałaś do wyboru 2 rodzaje przesyłki, więc myślałaś, że możesz wybrać tą tańszą i że nie brałabyś tej odżywki gdybyś wiedziała.
Swoją drogą bardzo nie fair zrobili Klient powinien wiedzieć w momencie zakupu ile będzie go wysyłka kosztowała.
Dziękuję, już zabieram się za pisanie.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:58   #1387
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
baybe3 - opisz mi sytuację dokładnie jak nam - że miałaś do wyboru 2 rodzaje przesyłki, więc myślałaś, że możesz wybrać tą tańszą i że nie brałabyś tej odżywki gdybyś wiedziała.
Swoją drogą bardzo nie fair zrobili Klient powinien wiedzieć w momencie zakupu ile będzie go wysyłka kosztowała.
Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziękuję, już zabieram się za pisanie.
przepraszam, że nie cytuje wszystkiego - mowiąc krótko cytuje wszystko dot wysylki - do rzeczy: a ja się z Wami nie zgadzam...EGM w dziale shipping od zawsze miało napisane że biorąc pielęgnację nalezy wziąć wysyłkę droższą! nie ma powodu czuc się oszukaną - to że ufaja klientowi , że ich nie naciągnie na przesyłce (i to że maja słaby soft, skoro sam tego nie zmienia) to nie powód aby robić raban ja nawet zamawiając maleńki kremik pod oczy miałam wyrzuty sumienia - ale skoro byl 5ml to wzięłam tania wysyłkę i nawet tu na forum jakis miesiąć temu o tym pisałam więc ponawiam apel czytamy ze zrozumieniem dział dot shipping policy ewentualnie FAQ a dopiero potem robimy aferę
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 10:52   #1388
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
przepraszam, że nie cytuje wszystkiego - mowiąc krótko cytuje wszystko dot wysylki - do rzeczy: a ja się z Wami nie zgadzam...EGM w dziale shipping od zawsze miało napisane że biorąc pielęgnację nalezy wziąć wysyłkę droższą! nie ma powodu czuc się oszukaną - to że ufaja klientowi , że ich nie naciągnie na przesyłce (i to że maja słaby soft, skoro sam tego nie zmienia) to nie powód aby robić raban ja nawet zamawiając maleńki kremik pod oczy miałam wyrzuty sumienia - ale skoro byl 5ml to wzięłam tania wysyłkę i nawet tu na forum jakis miesiąć temu o tym pisałam więc ponawiam apel czytamy ze zrozumieniem dział dot shipping policy ewentualnie FAQ a dopiero potem robimy aferę
częściowo masz rację, ale skoro egm realizowało zamówienie tyle czasu (prawie tydzień) i Baybe pisała do nich dwukrotnie w tym czasie bez żadnego odzewu to też trochę zmienia postać rzeczy. Przecież mogli wcześniej uprzedzić o sytuacji, aby Baybe mogła zmienić swoje zamówienie. Trzeba pamiętać że nie każdy ma tak język opanowany, żeby wszystko dobrze zrozumieć. Wystarczyło tylko maila wysłać przed wysyłką z zapytaniem czy się zgadza na taką podwyżkę i nic więcej. Sami prowadzimy z małżem sklep internetowy, a poza tym od lat zajmuję się również między innymi konstruowaniem i projektowaniem katalogów i cenników i wiem że wszystko trzeba tak projektować żeby nawet najmniej ogarnieta osoba była w stanie zrozumieć o co chodzi i nie musiała przebijać się przez tony informacji żeby znaleźć tą właściwą. Uważam że EGM powinno tak zaprogramować koszyk, aby właściwe koszty wysyłki pojawiały się same. W końcu to nawet im powinno na tym bardziej zależeć.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:20   #1389
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Thumbs down Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
częściowo masz rację, ale skoro egm realizowało zamówienie tyle czasu (prawie tydzień) i Baybe pisała do nich dwukrotnie w tym czasie bez żadnego odzewu to też trochę zmienia postać rzeczy. Przecież mogli wcześniej uprzedzić o sytuacji, aby Baybe mogła zmienić swoje zamówienie. Trzeba pamiętać że nie każdy ma tak język opanowany, żeby wszystko dobrze zrozumieć. Wystarczyło tylko maila wysłać przed wysyłką z zapytaniem czy się zgadza na taką podwyżkę i nic więcej. Sami prowadzimy z małżem sklep internetowy, a poza tym od lat zajmuję się również między innymi konstruowaniem i projektowaniem katalogów i cenników i wiem że wszystko trzeba tak projektować żeby nawet najmniej ogarnieta osoba była w stanie zrozumieć o co chodzi i nie musiała przebijać się przez tony informacji żeby znaleźć tą właściwą. Uważam że EGM powinno tak zaprogramować koszyk, aby właściwe koszty wysyłki pojawiały się same. W końcu to nawet im powinno na tym bardziej zależeć.
absolutnie nie neguję, że to ich wina że oprogramowwanie po dodaniu okreslonych produktów automatycznie nie zmienia kosztów przesyłki (ale biorąc pod uwagę jak ta cala strona jest zrobiona to wcale mnie to nie dziwi hehe), tym niemniej ton wypowiedzi poszczegolnych uczestniczek dyskusji sugerował, że EGM conajmniej naciągnęło, oszukało i złamało serce
być może wykształcenie kierunkowe mnie tu zepsuło (jestem prawnikiem ), dla mnie regułą jest przeczytanie od deski do deski działu dot wysyłki (jak kupuje zagranica ale nie tylko) i wtedy nie mam żadnych niespodzianek
nie chce tu usprawiedliwiać EGM tym niemniej ta informacja była cały czas, nie była przemyślnie ukryta, tylko znajdowała się w tym dziale w którym powinna etc..
a odnosnie języka ja ostatnio zadałam po francusku (nie władając tym językime poza comme ca va, salut, voules vous couche avec moi) pytanie na ebayu ichniejszym - tylko na podstawie tego że wiedziałam gdzie na ebayu sie znajdują się poszczególne funkcje i z tam uzytego słownictwa sklecając pytanie dot wysylki do Polski
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:32   #1390
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a odnosnie języka ja ostatnio zadałam po francusku (nie władając tym językime poza comme ca va, salut, voules vous couche avec moi) pytanie na ebayu ichniejszym - tylko na podstawie tego że wiedziałam gdzie na ebayu sie znajdują się poszczególne funkcje i z tam uzytego słownictwa sklecając pytanie dot wysylki do Polski
i co, zrozumiałaś odpowiedź ???
nie chodzi o to że naciągneli, ale że nie poinformowali, bo mimo wszystko będę uważać, że skoro klient sam nie znalazł odpowiedniej informacji to powinno się mu jej udzielić. A tak to mam wrażenie, że oni trochę focha strzelili i że potraktowali klientkę jak naciągaczkę i zamiast dać jej możliwość wyboru sciągneli bez pytania brakującą kwotę. Nieładnie. Ja też jestem z tych czytających wszystko (uwielbiam instrukcje na kosmetykach oraz ostatnio składy ), ale trzeba pamiętać, że nie wszyscy są tacy a w sumie "klient nasz pannnn"
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:34   #1391
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja bym nie zaplacila. Dostalas czy tez dostaniesz przesylke, zaplacilas za nią. Taki byl wybór na stronie, wiec ich wina. Skoro juz wyslali przesylke to ja bym nie doplacala.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 11:39   #1392
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Przyznaję, nie doczytałam, że pielęgnacja jest droższa w wysyłce. Czyli ja też ich oszukałam , bo ZZ w pielęgnacji Ale stratni na tym nie są, zapewniam.
Mimo wszystko, jak dla mnie powinni napisać maila, że ma dopłacić przed wysłaniem. Nie dopytali - wysłali na własne ryzyko.

Swoją drogą i tak zagraniczne firmy to niebo a ziemia w porówaniu do części naszych.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 11:42
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:44   #1393
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Przyznaję, nie doczytałam, że pielęgnacja jest droższa w wysyłce. Czyli ja też ich oszukałam , bo ZZ w pielęgnacji Ale stratni na tym nie są, zapewniam.
Mimo wszystko, jak dla mnie powinni napisać maila, że ma dopłacić przed wysłaniem. Nie dopytali - wysłali na własne ryzyko.
Hmmm, na stronie EGM pisze, że wyższa cena za wysyłkę dotyczy zamówienia, w którym znajdą się cytuję "Soaps or Bath and Body products" czyli mydła, produkty do kąpieli lub ciała. Jak dla mnie zit zap, krem czy szampon nie kwalifikuje się do tych produktów (na pewno nie dosłownie). Ja osobiście pare razy zamawiałam zit zapa, szampon czy krem B&E, zawsze płaciłam tą niższą kwotę za wysyłkę i NIGDY Egm nie zwrócił mi uwagi nawet najmniejszej!
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:49   #1394
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

baybe 3 zamawiała odżywkę do włosów. Kwalifikuje się czy nie?
W sumie patrząc na ich stronę to na Bath& body mają osobny dział, ja bym zaliczyła do tego tylko to co w tym dziale, a Haircare już nie tak samo facial care.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 11:52
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:51   #1395
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
baybe 3 zamawiała odżywkę do włosów. Kwalifikuje się czy nie?
czy włosy to ciało? Pojęcie względne...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:51   #1396
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
baybe 3 zamawiała odżywkę do włosów. Kwalifikuje się czy nie?
Ja bym jej tam nie zakwalifikowała ale to już kwestia jak każdy odbiera różne rzeczy. Dziwne, że raz jak się zamawia szampon do włosów, to się nie czepiają a jak odżywkę, to tak.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czy włosy to ciało? Pojęcie względne...
No właśnie, dla mnie włosy, to kategoria odrębna...

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2009-06-23 o 11:54
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:16   #1397
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

BTW na truskawie pod pielęgnacją ciała mają nawet tą do twarzy a włosy osobno
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:15   #1398
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Hmmm, na stronie EGM pisze, że wyższa cena za wysyłkę dotyczy zamówienia, w którym znajdą się cytuję "Soaps or Bath and Body products" czyli mydła, produkty do kąpieli lub ciała. Jak dla mnie zit zap, krem czy szampon nie kwalifikuje się do tych produktów (na pewno nie dosłownie). Ja osobiście pare razy zamawiałam zit zapa, szampon czy krem B&E, zawsze płaciłam tą niższą kwotę za wysyłkę i NIGDY Egm nie zwrócił mi uwagi nawet najmniejszej!
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja bym jej tam nie zakwalifikowała ale to już kwestia jak każdy odbiera różne rzeczy. Dziwne, że raz jak się zamawia szampon do włosów, to się nie czepiają a jak odżywkę, to tak.



No właśnie, dla mnie włosy, to kategoria odrębna...
ja tez zamawiałam peilęgnację (no może pielęgnacyjkę) i tez nie było problemu z wysyłką tanszą opcją, ale to bylo jakis czas temu
ale myslę, że to nie jest kwestia tego czy szampon czy odżywka tylko tego, że oni generalnie sie zorientowali, że klientki z Polski zawsze biorą tańsza wysyłke nawet pakując mnóstwo cieężkich rzeczy do koszyka- pewnie póki to była 1 osoba na 2 tygodnie to machali reka ale ostatnio chyba sporo z nas tam zamawia i dość dużo - więc im sie przestalo kalkulować
Oczywiście powinni napisać duzymi literami na stronie startowej i tyle (i wyłączyć z droższej wysyłki koniecznie malutkie opakowania 5ml czyli np zitzap i krem oczny) - wtedy nie byłoby stresów
ja gdybym była takim EGM przyznałabym teraz baybe gift card na te 10$ - wydaje mi sie to miare kompromisowym rozwiązaniem aby wilk byl syty i owca cała i w sumie można by im takie rozwiązanie zasugerować
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:21   #1399
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wysyłka ZZ x3 plus sporo próbek z tego co pamiętam z koperty wyniosła ich 2$ więc 10$ byłoby nieproporcjonalnie dużo.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 13:36   #1400
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

Aga, jak oceniasz ten spray? Czy jest wg. Ciebie zbyt tłusty? Wchłania się czy lepi na twarzy?
Może ja na felerny jakis trafiłam... Nie dam tak łatwo za wygrana
WI, u mnie też efekt jest tłustawy, ale akurat latem taki glow fajnie wygląda. Może mniej psikac? Tylko psik ma mały zakres rozpylania i trzeba psiknąc kilka razy by cała twarz była nim spryskana

Tak wygląda u mnie EGM YG Trish bez niczego, sam podkład. Nawet korektora pod oczami nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egm.jpg (33,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg edm1.jpg (30,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg egm2.jpg (33,9 KB, 86 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:38   #1401
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja tez jestem wkurzona , czekalam miesiac na pierwsza przesylke , zmowilam mnostwo probek i 2 pelne produkty za prawie 50$ , a dzisiaj dostalam zamowienie nie moje , probki za 14$! , pomylili wysylke i z zamowieniem . Mialam zamowienie nr.2140 , a dostalam 2141!
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:45   #1402
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Tak wygląda u mnie EGM YG Trish bez niczego, sam podkład. Nawet korektora pod oczami nie mam
Mówiłam że YG dobrze kryje. I oto dowód !
Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem wkurzona , czekalam miesiac na pierwsza przesylke , zmowilam mnostwo probek i 2 pelne produkty za prawie 50$ , a dzisiaj dostalam zamowienie nie moje , probki za 14$! , pomylili wysylke i z zamowieniem . Mialam zamowienie nr.2140 , a dostalam 2141!
Ale namieszali Pewnie Ci doślą to co zamówiłaś, a to co przez pomyłkę przysłali to możesz sobie zużyć, bo przecież nie będą tego chyba ciągnąć spowrotem. A z ciekawości, dostałaś chociaż coś ciekawego czy podkłady dla afroamerykanek?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:55   #1403
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No, no rozgorzała dyskusja. Na początku nawet nie zastanawiałam się, czy mam zapłacić, czy nie, uznając swoje niedoczytanie za błąd. Przyznaję się bez bicia - nie studiuję opcji dot. wysyłki przed każdym wyklikaniem zamówienia, czytałam ją na początku ... po prostu mi to umknęło, ponieważ dotąd nie było problemów. Ano fakt "Heavy items and bath and body require Priority shipping" - pisze jak byk, z tym, że kwestia ta mogłaby być poniekąd dyskusyjna. Nie czuję się oszukana przez firmę, wszak na stronie pisze jasno, nie czuję się też niedoinformowana (czytać umiem), za to jestem trochę rozczarowana postawieniem mnie przed faktem dokonanym. Pieniędzy jeszcze nie przelałam, napisałam spokojnie do EGM i czekam na odpowiedź. Ot wszystko, może skończmy już ten temat, po co psuć atmosferę w tak fajnym wątku.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:59   #1404
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Baybe3, przydała się ta dyskusja, bo w końcu wyszło , że nikt nie wie ile za przesyłkę się płaci.
Napisałam do nich maila, co uznać za to bath and body
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:09   #1405
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
No, no rozgorzała dyskusja. Na początku nawet nie zastanawiałam się, czy mam zapłacić, czy nie, uznając swoje niedoczytanie za błąd. Przyznaję się bez bicia - nie studiuję opcji dot. wysyłki przed każdym wyklikaniem zamówienia, czytałam ją na początku ... po prostu mi to umknęło, ponieważ dotąd nie było problemów. Ano fakt "Heavy items and bath and body require Priority shipping" - pisze jak byk, z tym, że kwestia ta mogłaby być poniekąd dyskusyjna. Nie czuję się oszukana przez firmę, wszak na stronie pisze jasno, nie czuję się też niedoinformowana (czytać umiem), za to jestem trochę rozczarowana postawieniem mnie przed faktem dokonanym. Pieniędzy jeszcze nie przelałam, napisałam spokojnie do EGM i czekam na odpowiedź. Ot wszystko, może skończmy już ten temat, po co psuć atmosferę w tak fajnym wątku.
ej no przestań, przecież my tu tylko przyjaźnie dyskutujemy. Nikt się nie kłóci. To tylko wymiana argumentów Nie sądzę żeby JMW poczuła się urażona, że inne zdanie mam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:16   #1406
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mówiłam że YG dobrze kryje. I oto dowód !

Ale namieszali Pewnie Ci doślą to co zamówiłaś, a to co przez pomyłkę przysłali to możesz sobie zużyć, bo przecież nie będą tego chyba ciągnąć spowrotem. A z ciekawości, dostałaś chociaż coś ciekawego czy podkłady dla afroamerykanek?
Zobacze co mi odpisza ...na razie nie otwieram ,bo moze bede musiala odeslac, dziewczyna z ktora mnie pomylili jest z Hawai!. nie wiem jakie to kolory , ale na pewno nie moje: Yuan Yuan, pearl, Elle, lena, helena, cassie.......
Ona na pewno sie ucieszy , zamowilam z 12 probek brazerow +podkladow +krem+primer!
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:34   #1407
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Zobacze co mi odpisza ...na razie nie otwieram ,bo moze bede musiala odeslac, dziewczyna z ktora mnie pomylili jest z Hawai!. nie wiem jakie to kolory , ale na pewno nie moje: Yuan Yuan, pearl, Elle, lena, helena, cassie.......
Ona na pewno sie ucieszy , zamowilam z 12 probek brazerow +podkladow +krem+primer!
Nie wiadomo czy sie ucieszy, moze jest tak brązowa ze brazery + zapewne jasne podklady nie wpadna jej w oko
Mam nadzieje i 3mam kciuki za to zeby Ci doslali Twoje rzeczy i zebys tych nie oddawała
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:36   #1408
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Nie wiadomo czy sie ucieszy, moze jest tak brązowa ze brazery + zapewne jasne podklady nie wpadna jej w oko
Mam nadzieje i 3mam kciuki za to zeby Ci doslali Twoje rzeczy i zebys tych nie oddawała
skoro zamawiała próbkę Elle, to na pewno nie jest brązowa Bo Elle noszę ja
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:01   #1409
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ma ktoś porównanie Claire do Roselyn?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:10   #1410
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Jeszcze w ramach dyskusji o wysylce: tez bralam zawsze tansza opcje, uznajac ze szampon np. nie kwalifikuje sie do kategorii przez nich opisanej jako ciezka (mysle, ze taka sol do kapieli w sloiku moze wazyc dwa razy wiecej niz ichniejszy szamponik czy odzywka w plastiku). Nie mialam zamiaru firmy naciagac czy oszukiwac, nigdy tez nie zwrocono mi na to uwagi. Zamawiam od nich sporo, czasem kilka zamowien w miesiacu i czulabym sie chyba lekko urazona, gdyby zazadali doplaty za wysylke.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.