Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 14:50   #4681
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Aljaka monistat mozna jako primer, zrobie ci probke chyba mam jeszcze jakies pudeleczko.
chodzi ci o taki szyfonowy woreczek, jak przy CS zamowienia pakuja? mam jeszcze. to wysle od razu.
co jeszcze bys chciala?

Selene wiem, wiem. ale ja to slodycze normalnie
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:51   #4682
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a oddalabys z 5ml do testow?
oddałabym, ale trzeba zapytać Praniuszki co ona na to, bo była pierwsza (doszło??)
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:00   #4683
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

cans, nie wiem co napisać nawet... Trzymaj się tam.

dziewczyny, nie ma może któraś z Was z blusche chociaż odrobinki podkładu irish creme albo colombian?
w ogóle to ja mam dziwną skórę, bez podkładu nawet mam twarz z 2 tony co najmniej od szyi ciemniejszą... więc nawet jak nic na niej nie mam, to wyglądam, jakbym za ciemny podkład nałożyła
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:02   #4684
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

helol
Chyba tylko ja jeszcze nie jadlam paczka... te na zdjeciu Selen w moim ranking wygrywaja
aaa frenko - niestety chyba ze jeszcze jest szansa na lotnisku, ale wtedy na przesylke dluzej poczekasz no i bedzie wiecej za znaczek. Chcesz?
ta reklama starbucksa okropna- ale czy to na pewno ich reklama? pelno obrzydliwych i idiotycznych zdjec krazy przeciez w sieci.
dziewczeta studentki -gratulacje i dalej trzymamy kciuki
cansada przykro mi i trzymaj sie

Wy na diecie a ja po prostu sie zdrowo odzywiam
Dzis na sniadanie znowu sushi, na lunch banan, dwie mandarynki, salatka ( swiezy szpinak, marchew starta, buraczkow troszke, pomidorki cherry, ogorek, sos jogurtowo cytrynowy) Na deser mala paczka chipsow 34.5 g.
Za idealnie nie moze byc
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:04   #4685
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Aljaka monistat mozna jako primer, zrobie ci probke chyba mam jeszcze jakies pudeleczko.
chodzi ci o taki szyfonowy woreczek, jak przy CS zamowienia pakuja? mam jeszcze. to wysle od razu.
co jeszcze bys chciala?

Selene wiem, wiem. ale ja to slodycze normalnie
nie no ... to sobie zostaw na te orzechy ... bo je się do takiego woreczka wkłada i do pralki (nie luzem) ... mi chodziło o ten bawełniany ... jak z EDM
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:09   #4686
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
oddałabym, ale trzeba zapytać Praniuszki co ona na to, bo była pierwsza (doszło??)
Ja mogę Cotce wysłać w razie czego, nie ma problemu

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17119143]
dziewczyny, nie ma może któraś z Was z blusche chociaż odrobinki podkładu irish creme albo colombian? [/QUOTE]
Ja jakieś tam sample mam, muszę sprawdzić. W razie czego będą twoje, w końcu znajdę sposobność, żeby się za fawna zrewanżować I muszę powiedzieć, że dzięki tobie odnalazłam swój zimowy odcień idealny. Co prawda formuła semi matte jest dla mnie zdecydowanie za żółta (i zdecydowanie za mało kryjąca ), ale poziom jasności był na tyle zachęcający, że przetestowałam jeszcze intensive, który okazał się strzałem w 10 A dzięki Kamilannie big już do mnie leci.

Zjadłam dwa pączki
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:15   #4687
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Aljako nie mam pojecia o jaki woreczek z edm chodzi. nigdy nic takiego od nich nie mialam ale skoro szyfonowy jest ok, to problem rozwiazany.

Cansada, bardzo mi przykro. nie wiem co powiedziec, choc rzeczywiscie dosc dziwnie to wszystko wyglada.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:19   #4688
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Kamila..zjedz za mnie ze 3
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:24   #4689
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja jakieś tam sample mam, muszę sprawdzić. W razie czego będą twoje, w końcu znajdę sposobność, żeby się za fawna zrewanżować I muszę powiedzieć, że dzięki tobie odnalazłam swój zimowy odcień idealny. Co prawda formuła semi matte jest dla mnie zdecydowanie za żółta (i zdecydowanie za mało kryjąca ), ale poziom jasności był na tyle zachęcający, że przetestowałam jeszcze intensive, który okazał się strzałem w 10 A dzięki Kamilannie big już do mnie leci.
nie myślałam że się kolory w formułach różnią ale się cieszę, że pomóc mogłam i może akurat znajdziesz cosik, będę wdzięczna
przez ostatnie kilka dni doszłam do wniosku, że muszę mieć jeden podkład normalny a jeden na @, po raz pierwszy wyszły na mnie takie 4 syfki, których nie dałam rady zakryć a że wyszły bardzo symetrycznie, tuż nad ustami, to jeszcze je widac było, grrr
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:27   #4690
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jestem......

Nie wiem co napisac , takie rozmaite smutne mysli lataja mi po glowie....

Klienci mega zorganizowani z procedura ubezpieczenia, szpitalna itd. Poza tym jest raport z recepcji ze jak przyjechali we wtorek z mama ktora bardzo zle wygladala, na pytanie recepcji czy wzywac lekarza odmowili.
Recepcja jednak wezwala.....lekarz dzwonil po ambulans ze w takim stanie natychmiast do szpitala!
Klienci dzis nie okazali zadnych emocji jak manager osrodka poszedl z kondolencjami i zaoferowal pomoc. Poprosili jedynie o dostep bez limitu do netu, co otrzymali. czy ja czegos nie rozumiem?

Dziwne wrazenia maja wszyscy ktorzy sie z nimi zetkneli, jakby to zaplanowali .........aby chora matke 80 letnia w wielogodzinna meczaca podroz zabrac..........:confused :
Dziwne to i niesmaczne (ze strony rodziny, rzecz jasna)

2 paczki zaliczne, ale na tym nie koniec
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:31   #4691
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cansado dziwnie to wygląda, ale z drugiej strony nie każdy umie i chce okazywać emocje szczególnie przy obcych. No nie wiem ...

Hexxano ja kupowałam fiolki u osoby o nicku Agnieszka 2. Wyglądają normalnie, ale po tym jak ReniaKicia mi powiedziała, że mogą cieknąć, a potem przygotowywałam próbki na wymiankę i też jedna wyciekła, postanowiłam sprawdzać przed napełnieniem. Nalewam wody do środka i kładę na ręczniku papierowym, potem obracam jeszcze i jak któraś cieknie to wyrzucam. Trochę zachodu, ale większość jest dobra to przecież wszystkich nie wywalę Następnym razem kupię z Twojego źródła
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:36   #4692
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

hej
zjadłam jednego pączka, ale idę na urodziny jeszcze, więc pewnie wpadnie i drugi
namachałam się łopatą znowu, żeby u babci wyglądało jako tako i żeby nikt się nie interesował zbytnio czemu tam śladów życia nie widać, wynieść nie ma co ale zawsze szkody może jakiś idiota narobić
pada u nas niemiłosiernie, jazda samochodem to mały koszmar, a ludzie jeszcze na letnich potrafią

jeśli chodzi o podłogi, to dopiero na panelach w skarpetach można niezłego orła wywinąć
kamienne podłogi są bezpieczne i przy podłogówce swobodnie można śmigać na boso - zresztą dla dzieci to najlepiej

cans, przykre wiadomości, ale ludzie umierają, byc może ona sama tak chciała, nigdy tego nie będziemy wiedzieć

coś jeszcze chciałam...

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

i jeszcze jedno, po śmierci taty nie mogłam sobie pozwolić na żadne emocje, bo wszystko było na mojej głowie, gdybym się rozkleiła byłby koszmar
więc nie oceniajcie zachowania innych po pozorach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:39   #4693
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Ilona .... moj DB nadał zwykłą paczkę .. nie priorytetową ... dał mi rano kwitek..... poznaniak
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:41   #4694
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Ilona .... moj DB nadał zwykłą paczkę .. nie priorytetową ... dał mi rano kwitek..... poznaniak

__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:42   #4695
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
oddałabym, ale trzeba zapytać Praniuszki co ona na to, bo była pierwsza (doszło??)
pranie, oddsz 5ml? (a to doszlo to do mnie, czy do pranie? )
kamilko, dziekuje to juz nie wiem kogo prosic
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:48   #4696
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Ilona .... moj DB nadał zwykłą paczkę .. nie priorytetową ... dał mi rano kwitek..... poznaniak
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:09   #4697
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

fanko przelew juz paszol
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:11   #4698
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
fanko przelew juz paszol
Oko
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:12   #4699
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kamila..zjedz za mnie ze 3
Trzech nie dam rady, ale jednego mogę w twoim imieniu wciągnąć

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17119830]nie myślałam że się kolory w formułach różnią ale się cieszę, że pomóc mogłam i może akurat znajdziesz cosik, będę wdzięczna [/QUOTE]
No właśnie się różnią
Annieee, pospieszyłam się. Sprawdziłam i niestety nie mam isteresjących cię odcieni. Chyba że chciałabyś przetestować butterscotch toffee, english toffee, vanilla latte albo brazilian

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hej
i jeszcze jedno, po śmierci taty nie mogłam sobie pozwolić na żadne emocje, bo wszystko było na mojej głowie, gdybym się rozkleiła byłby koszmar
więc nie oceniajcie zachowania innych po pozorach
Oj, znam to. Ostatnio w podobnej sytuacji totalnie mnie zmroziło, żadnych emocjonalnych zachowań. Tylko w jednej chwili czerwone plamy na całym ciele mi wyskoczyły. Do dziś nie wiem, co to było.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 16:28   #4700
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie przejmu sie,ze beda poobklejane ja tez zawsze owijam folia a pozniej dopero tasma bo inaczej to pozniej paskudnie wygladaja fiolki.
Mix zapachowy jest niemozliwy
.
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Hexxano ja kupowałam fiolki u osoby o nicku Agnieszka 2. Wyglądają normalnie, ale po tym jak ReniaKicia mi powiedziała, że mogą cieknąć, a potem przygotowywałam próbki na wymiankę i też jedna wyciekła, postanowiłam sprawdzać przed napełnieniem. Nalewam wody do środka i kładę na ręczniku papierowym, potem obracam jeszcze i jak któraś cieknie to wyrzucam. Trochę zachodu, ale większość jest dobra to przecież wszystkich nie wywalę Następnym razem kupię z Twojego źródła
Ja teraz przed rozlewaniem perfum dla dziewczyn ze wspólnych testowałam wcześniej atomki, napełniłam je na noc wodą i postawiłam odwrotnie na ręczniku Psikacze też sprawdzałam bo czytałam że mogą być z nimi problemy Na szczęście wszystkie były szczelne i w pełni sprawne, niestety niektóre strasznie nierówne są, tzn dno mają nierówne, dobrze że ml odmierzałam strzykawką Poza tym kiepsko je robią, ja rozumiem że to wszystko maszynowo idzie ale bez przesady, ktoś to powinien później sortować gdzieniegdzie są ostre krawędzie a niektóre atomki wyglądają jak poodrywane od siebie To trochę nieprofesjonalne ze strony firmy je produkującej...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:32   #4701
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cansado dziwnie to wygląda, ale z drugiej strony nie każdy umie i chce okazywać emocje szczególnie przy obcych. No nie wiem ...

Hexxano ja kupowałam fiolki u osoby o nicku Agnieszka 2. Wyglądają normalnie, ale po tym jak ReniaKicia mi powiedziała, że mogą cieknąć, a potem przygotowywałam próbki na wymiankę i też jedna wyciekła, postanowiłam sprawdzać przed napełnieniem. Nalewam wody do środka i kładę na ręczniku papierowym, potem obracam jeszcze i jak któraś cieknie to wyrzucam. Trochę zachodu, ale większość jest dobra to przecież wszystkich nie wywalę Następnym razem kupię z Twojego źródła
Ach to tak bo zrozumialam,ze wszystkie sa felerene....swoja droga nie sposob przewidziec jak to bedzie,podobnie z atomkami-staram sie na wszelki wypadek dobrze zabezpieczyc a ostatnio dostalam taka przesylke,ze pelen szacunek dla osoby,ktora pakowala Pancernie zabezpieczona to malo powiedziane.

Cansado mysle,ze reakcje moga byc rozne i nie warto patrzec na pozory
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:32   #4702
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
aaa frenko - niestety chyba ze jeszcze jest szansa na lotnisku, ale wtedy na przesylke dluzej poczekasz no i bedzie wiecej za znaczek. Chcesz?
Chcę, chcę Jeśli mogę

Ja po trzech pączkach i mega śniadaniu- przyczłapała do mnie dzisiaj koleżanka- ciężarna, której się wybitnie w domu nudzi i zrobiłam jakieś pysznościowe śniadanie, pogadałyśmy, poplotkowałyśmy. Właśnie wyszła
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:36   #4703
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja teraz przed rozlewaniem perfum dla dziewczyn ze wspólnych testowałam wcześniej atomki, napełniłam je na noc wodą i postawiłam odwrotnie na ręczniku Psikacze też sprawdzałam bo czytałam że mogą być z nimi problemy Na szczęście wszystkie były szczelne i w pełni sprawne, niestety niektóre strasznie nierówne są, tzn dno mają nierówne, dobrze że ml odmierzałam strzykawką Poza tym kiepsko je robią, ja rozumiem że to wszystko maszynowo idzie ale bez przesady, ktoś to powinien później sortować gdzieniegdzie są ostre krawędzie a niektóre atomki wyglądają jak poodrywane od siebie To trochę nieprofesjonalne ze strony firmy je produkującej...
Tutaj niestety odzywa sie relacja cena/jakosc-jezeli chcialabys estetycznie wykonany atomizer trzeba za niego zaplacic duzo wiecej cos za cos...
Firma wypuszcza dany produkt,jest zbyt-nikt nie narzeka i tak sie to kreci.Na szczeescie to tylko uzytek wlasny.Poza tym najladniej prezentuja sie atomki o poj.22ml-dobre wykonanie,rowne szklo ale one tez czasami potrafia przeciekac....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:44   #4704
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cotko, dobrze zrozumialam, ze Ty mnie pytasz, czy AnkaFranka moze Ci odlac 5ml Bielendy??? Powariowaly! oczywiscie, ze tak.
AnkaFranka, orzechow mam bardzo duzo wiec napisz ile bys chciala. Kupilam kiedys z 5 kilo i troche juz mi sie znudzily.
Widze, ze tu normy nie wyrabiam z tym moim jednym pączusiem dzisiaj. Ide nadrobić.
FF, ja tez juz przelalam kaske.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:44   #4705
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tutaj niestety odzywa sie relacja cena/jakosc-jezeli chcialabys estetycznie wykonany atomizer trzeba za niego zaplacic duzo wiecej cos za cos...
Firma wypuszcza dany produkt,jest zbyt-nikt nie narzeka i tak sie to kreci.Na szczeescie to tylko uzytek wlasny.Poza tym najladniej prezentuja sie atomki o poj.22ml-dobre wykonanie,rowne szklo ale one tez czasami potrafia przeciekac....
Poza tym 22ml są najładniejsze
Nierówne z tych co na razie odpakowałam mam tylko 5ml, 10ml są już lepsze No i nie wiem co mam zrobić z tymi brzydszymi, generalnie działają, tylko wygląd mają gorszy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:51   #4706
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Poza tym 22ml są najładniejsze
Nierówne z tych co na razie odpakowałam mam tylko 5ml, 10ml są już lepsze No i nie wiem co mam zrobić z tymi brzydszymi, generalnie działają, tylko wygląd mają gorszy
Tylko przypadkiem tych wszystkich brzydalów dla mnie nie zostawiaj
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2010-02-11 o 16:53
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:58   #4707
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Chcę, chcę Jeśli mogę
mozesz
Alexander McQueen nie zyje
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2010-02-11 o 17:07
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:00   #4708
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Najładniejsze atomki po 5ml to były takie szklane proste od Gwai. Niestety firma przestała je sprowadzać Ja wczoraj znalazłam firmę, która ma identyczne, ale koszt za 500szt (minimalne zamówienie) to ok. 2,24za sztukę. Nawet bym się podjęła zamówienia, ale nie wiem czy się chętne znajdą, bo cena jednak wyższa Aha atomki TU
Jest jeszcze opcja czegoś TAKIEGO i chyba po nie podjadę, bo z Trójmiasta są
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:04   #4709
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

"On behalf of Lee McQueen's family, Alexander McQueen today announces the tragic news that Lee McQueen, the founder and designer of the Alexander McQueen brand has been found dead at his home. At this stage it is inappropriate to comment on this tragic news beyond saying that we are devastated and are sharing a sense of shock and grief with Lee's family."

Bolesne....... Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego posta jako coś niesmacznego, bądź niezgodnego z wolą rodziny Alexa.
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:09   #4710
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Anka Franka bardzo dziękuję za przesyłkę Jakie te motylki cudne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.