Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 14:07   #1291
Dracaena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 211
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy pędzle Pixie sprzedawane są z jakimiś pokrowcami?
Nie, przynajmniej kabuki nie .
Dracaena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:42   #1292
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy pędzle Pixie sprzedawane są z jakimiś pokrowcami?
Kabuki jest w takim małym stojącym opakowaniu,flat w takim opakowaniu przezroczystym leżącym.Na aukcji flata jest zdjęcie pędzli w opakowaniach.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:39   #1293
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja właśnie zrobiłam pół twarzy breena2 i pół tinkerbell2 i one wcale nie są za ciemne dla mnie tak jak sądziłam.. kolor odcina się od reszty twarzy jedynie w tych miejscach gdzie nałożę więcej pudru...z drugiej strony breena1 i tinkerbell1 też są dobre...
poziom 2 miał być na lato a skoro teraz mi pasuje to będzie za jasny, wychodzi na to że na lato powinnam kupić poziom 3 ale może okazać się za ciemny:/

moe kupić breena1 i breena3 a w razie gdyby 3 była za jasna bedę mieszać... nie no chyba zostanę przy 1 i 2...ech te wątpliwości
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:57   #1294
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy pędzle Pixie sprzedawane są z jakimiś pokrowcami?

flat top w plastikowym pokrowcu

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
a ja właśnie zrobiłam pół twarzy breena2 i pół tinkerbell2 i one wcale nie są za ciemne dla mnie tak jak sądziłam.. kolor odcina się od reszty twarzy jedynie w tych miejscach gdzie nałożę więcej pudru...z drugiej strony breena1 i tinkerbell1 też są dobre...
poziom 2 miał być na lato a skoro teraz mi pasuje to będzie za jasny, wychodzi na to że na lato powinnam kupić poziom 3 ale może okazać się za ciemny:/

moe kupić breena1 i breena3 a w razie gdyby 3 była za jasna bedę mieszać... nie no chyba zostanę przy 1 i 2...ech te wątpliwości
Ja tez mialam taki problem i wydawało mi sie ze i 02 i 01 pasują, ale jednak w 02 wygladam "zdrowiej" bo w 01 jak na całą twarz nałożę to strasznie trupio wyglądam ;]
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:12   #1295
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czy nie macie wrażenia, że podkłady Pixie bardzo ciemnieją w ciągu dnia? Rano nakładam makijaż, przez jakiś czas wszystko jest w porządku, ale już kilka godzin później wygląda jak bym miała na twarzy coś zdecydowanie za ciemnego...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:23   #1296
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Czy nie macie wrażenia, że podkłady Pixie bardzo ciemnieją w ciągu dnia? Rano nakładam makijaż, przez jakiś czas wszystko jest w porządku, ale już kilka godzin później wygląda jak bym miała na twarzy coś zdecydowanie za ciemnego...
Mi wszystkie podkłady mineralne minimalnie ciemnieją, Pixie też
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:45   #1297
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a mi nic nie ciemnieje.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 19:59   #1298
Klarcia79
Raczkowanie
 
Avatar Klarcia79
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 66
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tosia86 Pokaż wiadomość
Qrcze tak to wszystko mniej więcej poczytałam, tzn.o tych minerałach,ale jestem kompletnie zielona nadal.Chciałabym zakupić taki podkład, ale nie wiem jak dobrać.Po pierwsze do cery ze skłonnością do wyprysków, mieszanej.Lepszy będzie Cover de luxe,czy Natural finish ?? Po drugie odcień,jaki byłby odpowiednikiem Revlonu colorstay 180 natural beige...albo chociaż które odcienie są zbliżone??
Hej, używam tego samego koloru colorstay, dziś zamówiłam parę próbek cover the luxe - jak tylko do mnie dotrą dam Ci znać, co i jak
Klarcia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:46   #1299
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Czy nie macie wrażenia, że podkłady Pixie bardzo ciemnieją w ciągu dnia? Rano nakładam makijaż, przez jakiś czas wszystko jest w porządku, ale już kilka godzin później wygląda jak bym miała na twarzy coś zdecydowanie za ciemnego...
ciemnienie podkładu to moze być wina kremu...może spróbuj na inny krem lub na gołą skóre
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:45   #1300
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

i ja dostałam moją paczke
pojemniczki jeszcze ładniejsze niz na zdjeciach
jak dobiore podkład miałam brac refila, ale zobaczę czy się na biga nie skuszę
czekają mnie kolejne testy podkładów
porobiłam dziurki w naklejce, ale musiałam się ich naszukac ale potem trafiłam na odpowiedni trop
dzisiaj będę bawic się z żółtym korektorem
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:53   #1301
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

do mnie przyszedł dziś podkład
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 13:17   #1302
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no to wszystkie świętujemy, ja też dziś dostałam paczusie a zamawiałam w wtorek w nocy, a raczej była już sroda

ooo rany.. ale pędzelki malutkie... choć to żaden minus nie mialam nigdy nic innego jak zwykły pędzel, czy kabuki z natury, który jest 3-4 krotnie większy od pixie hahaha

już robiłam masaż flat topem i kabuki jak tu nie kochac ich dotyku
próbeczki... zamawialam 2 oddzielnie plus 6 z pędzelkami, a dostałam jeszcze 4 gratis, czyli 12
wiec w sumie 10 odcieni podkładu cover, nie licząc primera i pudru matujacego
potem wkleje wam fotki saszetek, moze komus to pomoze w realnym obrazie kolorow

obecnie mam na twarzy ociupinkę samego kiss of sun, rzeczywiscie nie ma on koloru!! a wyglada jak żółtek ciekawe jak sie sprawdzi na kremie do twarzy cały dzień, zamierzam po trochu twarz przyzwyczaić do minerałów
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-07 o 13:22
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:33   #1303
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja do tego refilla, dostałam próbke primera, jednak mi nie służy zapycha mnie. chciałabym jeszcze wypróbowac puder kiss of sun.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:47   #1304
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
no to wszystkie świętujemy, ja też dziś dostałam paczusie a zamawiałam w wtorek w nocy, a raczej była już sroda

ooo rany.. ale pędzelki malutkie... choć to żaden minus nie mialam nigdy nic innego jak zwykły pędzel, czy kabuki z natury, który jest 3-4 krotnie większy od pixie hahaha

już robiłam masaż flat topem i kabuki jak tu nie kochac ich dotyku
próbeczki... zamawialam 2 oddzielnie plus 6 z pędzelkami, a dostałam jeszcze 4 gratis, czyli 12
wiec w sumie 10 odcieni podkładu cover, nie licząc primera i pudru matujacego
potem wkleje wam fotki saszetek, moze komus to pomoze w realnym obrazie kolorow

obecnie mam na twarzy ociupinkę samego kiss of sun, rzeczywiscie nie ma on koloru!! a wyglada jak żółtek ciekawe jak sie sprawdzi na kremie do twarzy cały dzień, zamierzam po trochu twarz przyzwyczaić do minerałów
samego kiss of sun masz? bez podkładu? wysuszy Ci buźkę
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:54   #1305
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mirelcia no własnie... pokusiło mnie i uwydatniło skórki o których nie wiedziałam, ale są one tak malusie że pali licho
dałam naprawde ociupinkę tylko na strefę T, nie chciałam marnować próbki od tak bez make up hihi

dziewczyny szczena mi opadła
bo nie wytrzymałam i jednak przed chwilą nałożyłam na poliki cover de luxe odcien Breena 0 i potem dołożyłam poziom 1 i jestem w S.Z.O.K.U
dałam podkładu tyle co szubek od zapałek a wyglądam jakbym dala normalną porcję revlona kryjacego bylo by genialniej gdybym miała korekotor lub cos do punktowego zakrycia... ale wynik jest powalający jak na "takie sypie małe coś"
to moje pierwsze wrażenie - pierwszego starcia z minerałami

trzymam kciuki za trwałość i mat... ale to chyba byłby cud! za dużo dobrego by bylo..
ps. aparat fotograficzny odmówił posłuszenstwa jak robilam Wam fotki.. wiec będą puźniej.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-07 o 13:59
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:41   #1306
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Ja do tego refilla, dostałam próbke primera, jednak mi nie służy zapycha mnie. chciałabym jeszcze wypróbowac puder kiss of sun.
a wiesz ,że i mnie chyba też zapycha ale pewności nie ma musze to jeszcze zaobserwować .....
Wczoraj miałam na sobie na jednej połowie twarzy elette 1 a na drugiej faylinn 1 i o ile na dłoni widze te roznice i zgadzam się że faylinn to minimalnie " żywszy "kolor o tyle na twarzy już tej różnicy nie dostrzegam
chyba po prostu bede się trzymać obu odcieni w zależności od nastroju...
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:57   #1307
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Mirelcia no własnie... pokusiło mnie i uwydatniło skórki o których nie wiedziałam, ale są one tak malusie że pali licho
dałam naprawde ociupinkę tylko na strefę T, nie chciałam marnować próbki od tak bez make up hihi

dziewczyny szczena mi opadła
bo nie wytrzymałam i jednak przed chwilą nałożyłam na poliki cover de luxe odcien Breena 0 i potem dołożyłam poziom 1 i jestem w S.Z.O.K.U
dałam podkładu tyle co szubek od zapałek a wyglądam jakbym dala normalną porcję revlona kryjacego bylo by genialniej gdybym miała korekotor lub cos do punktowego zakrycia... ale wynik jest powalający jak na "takie sypie małe coś"
to moje pierwsze wrażenie - pierwszego starcia z minerałami

trzymam kciuki za trwałość i mat... ale to chyba byłby cud! za dużo dobrego by bylo..
ps. aparat fotograficzny odmówił posłuszenstwa jak robilam Wam fotki.. wiec będą puźniej.
fajnie, ze minerałki Ci się podobają
ale raczej nie stosuje samego puderku, bo szkoda buźke podsuszac

żółty korektor pod oczy cudo
nie wiem kiedy ja to zuzyje
ale jednak na policzki mi nie pasi
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:12   #1308
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mirelka, pani Sylwia mi pisała ze będzie wznawiac korektory i dołoży do nich jeszcze odcien beżowy, moze będzie bardziej uniwersalny
ja tam chyba wolałabym sypki korektor, lub jasny cover de luxe mozna zamiast tego - tylko nie mam pedzelka odpowiedniego do korektora... moze palcami potem sprobuje
fakt, nie doczytałam, że puder nie stosuje sie na gołą skórę, ale nie zamierzałam tego dnia już się malowac, stad proba kiss of sun na krem tylko ale wkoncu wyszlo i łapki swedzialy, że jednak sie umalowałam hihi
dzieki za rady
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:21
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:18   #1309
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Mirelka, pani Sylwia mi pisała ze będzie wznawiac korektory i dołoży do nich jeszcze odcien beżowy, moze będzie bardziej uniwersalny
ja tam chyba wolałabym sypki korektor, lub jasny cover de luxe mozna zamiast tego - tylko nie mam pedzelka odpowiedniego do korektora... moze palcami potem sprobuje
fakt, nie doczytałam, że puder nie stosuje sie na gołą skórę, ale nie zamierzałam tego dnia już się malowac, stad proba kiss of sun na krem tylko ale wkoncu wyszlo i łapki swedzialy, że jednak sie umalowałam hihi
dzieki za rady
ale bezowy mi tez pewnie naczynek niezakryje chyba jednak do tego wole sypkie albo morninga EDM, ale pod oczy narazie najlepszy, wygrywa z morningiem
a mi sypkie korektory EDM pasują, więc nie wiem czy się sksuze na beżowy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 18:24   #1310
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Szkoda Dziewczyny, że zapycha Was primer. Ja np. dzisiaj odkryłam, że tylko z nim podkłady Pixie trzymają się dobrze na mojej buzi- z lenistwa nałożyłam sam CoverDL i niestety szybko zaczęłam się świecić.

A swoją drogą polecam nakładanie na mokro- buzia wygląda ładniej , gładko i zdrowo.

I jeszcze wypowiem się na temat refilów i pełnych wymiarów- ze swojej strony odradzam branie w tym momencie bigów, bo czeka nas okres mimowolnego opalenia się, nawet minimalnie i chyba warto poczekac z decyzją jeszcze z miesiąc i dobrze dobrac kolor na letni okres a ja przez kupno Cameo2 (jest za ciemny zdecydowanie) i przypomnienie sobie jak dobrze się wygląda w innym kolorze niż trupiej bladości poszłam na ..solarium..pierwszy raz od studniówki dwa lata temu..
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-05-07 o 18:26
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:41   #1311
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Szkoda Dziewczyny, że zapycha Was primer. Ja np. dzisiaj odkryłam, że tylko z nim podkłady Pixie trzymają się dobrze na mojej buzi- z lenistwa nałożyłam sam CoverDL i niestety szybko zaczęłam się świecić.

A swoją drogą polecam nakładanie na mokro- buzia wygląda ładniej , gładko i zdrowo.

I jeszcze wypowiem się na temat refilów i pełnych wymiarów- ze swojej strony odradzam branie w tym momencie bigów, bo czeka nas okres mimowolnego opalenia się, nawet minimalnie i chyba warto poczekac z decyzją jeszcze z miesiąc i dobrze dobrac kolor na letni okres a ja przez kupno Cameo2 (jest za ciemny zdecydowanie) i przypomnienie sobie jak dobrze się wygląda w innym kolorze niż trupiej bladości poszłam na ..solarium..pierwszy raz od studniówki dwa lata temu..
No właśnie ja muszę znaleźć jakieś filmiki na YT z instrukcją nakładania na mokro i to wypróbować bo już kilka razy czytałam ze tak nakładane prochy wyglądają jeszcze lepiej.

z tym solarium to ci się nie dziwię, ja tez jak ostatnio uświadomiłam sobie jaki ze mnie trupi bladzioch to się nad tym zaczęłam zastanawiać i nie wiem czy jutro nie pójdę, tylko musiałabym odłożyć w czasie pierwsze testy serum lemon z BU to ci dylemat
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:33   #1312
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja muszę znaleźć jakieś filmiki na YT z instrukcją nakładania na mokro i to wypróbować bo już kilka razy czytałam ze tak nakładane prochy wyglądają jeszcze lepiej.

z tym solarium to ci się nie dziwię, ja tez jak ostatnio uświadomiłam sobie jaki ze mnie trupi bladzioch to się nad tym zaczęłam zastanawiać i nie wiem czy jutro nie pójdę, tylko musiałabym odłożyć w czasie pierwsze testy serum lemon z BU to ci dylemat
nakładać można mokrym pędzlem lub gąbką. a tu film http://www.youtube.com/watch?v=h0pNj18PFjk
Można też na koniec spryskać twarz wodą termalną lub hydrolatem.

A co do jasnej skóry - polecam zajrzeć na wątek dla bladolicych.
Po co się smażyć na solarium? daje tylko zmarszczki i pomarańczową skórę.
To już chyba lepiej mieć opaleniznę z tubki.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:39   #1313
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Szkoda Dziewczyny, że zapycha Was primer. Ja np. dzisiaj odkryłam, że tylko z nim podkłady Pixie trzymają się dobrze na mojej buzi- z lenistwa nałożyłam sam CoverDL i niestety szybko zaczęłam się świecić.[...] [/COLOR]
hmm a jaką masz cerę, przetłuszczającą się??
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 19:59   #1314
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
hmm a jaką masz cerę, przetłuszczającą się??

Tak, przetłuszczająca, szybko warzy mi się niemal każdy podkład. Primer jest świetny pod tym względem, ale nakładam go jako finisher- niestety podsusza buzię i umie podkreślić suche skórki.

Anetuniaa- spróbuj spsikac pędzel wodą termalną, hydrolatem itp- ja wlewam wodę mineralną do atomizera z zróbsobiekrem bodajże.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:03   #1315
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a mi minerały nakładane na mokro zaraz się ważą
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:57   #1316
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hmmm dziwna sprawa z tymi minerałami, trzeba jednak testować i jeszcze raz testować z różnymi bazami, primerem, wykończeniówką etc.

dzisiaj a dziwo musiałam nałożyć wiecej podkładu cover niz wczoraj, dziwne... czy to wina koloru i nasycenia pigmentu? hmmm wczoraj byla Breena i nawet poziom 0 krył mi co trzeba, 1 dolożyłam tylko po to aby nie być zbyt bladym. a dziś nakładałam alilive 0 i nic, jakbym zero podkładu dała.. nie miałam poziomu 1, wiec dołożyłam poziom 2 i dopiero było krycie... a 2 w sumie nawet nie ciemna... a jestem wyjatkowo blada na policzkach wiec w sumie wczoraj wystarczyła ociupinka proszu a dzis kurcze musiałam sypać i sypać z torebki. jak mały alchemik
użyłam też primer przed i teraz błyszczę się i świecę blaskiem pereł nie lubię tego wiec chyba nie zostanie u mnie na dłużej... zobaczymy jednak czy przedłuży trwalość...
wiec dzis było:
- mycie twarzy zelem z urea
- przetarcie tonikiem ziołowym z fitomed
- krem uriage hyseac nawilzajaco-matujacy
- primer
- podkład cover o plus 2 ailive
- puder kiss of sun

pytanko: ile sypiecie pudru na wykonczenie? nie mam wprawy a jak się pudruję na koniec, to w sumie nie widzę jego ilosci na twarzy, wiec nie wiem czy jest go dość czy za mało.. przy tradycyjnym makeup było to widać, bo od razu matowiło i dawało satynowy efekt... a tu juz to zapewnia podkład, no ale trzeba to jakos zmatowic i utrwalic, zeby za godzine to nie spłyneło..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:59
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 14:56   #1317
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
hmmm dziwna sprawa z tymi minerałami, trzeba jednak testować i jeszcze raz testować z różnymi bazami, primerem, wykończeniówką etc.

dzisiaj a dziwo musiałam nałożyć wiecej podkładu cover niz wczoraj, dziwne... czy to wina koloru i nasycenia pigmentu? hmmm wczoraj byla Breena i nawet poziom 0 krył mi co trzeba, 1 dolożyłam tylko po to aby nie być zbyt bladym. a dziś nakładałam alilive 0 i nic, jakbym zero podkładu dała.. nie miałam poziomu 1, wiec dołożyłam poziom 2 i dopiero było krycie... a 2 w sumie nawet nie ciemna... a jestem wyjatkowo blada na policzkach wiec w sumie wczoraj wystarczyła ociupinka proszu a dzis kurcze musiałam sypać i sypać z torebki. jak mały alchemik
użyłam też primer przed i teraz błyszczę się i świecę blaskiem pereł nie lubię tego wiec chyba nie zostanie u mnie na dłużej... zobaczymy jednak czy przedłuży trwalość...
wiec dzis było:
- mycie twarzy zelem z urea
- przetarcie tonikiem ziołowym z fitomed
- krem uriage hyseac nawilzajaco-matujacy
- primer
- podkład cover o plus 2 ailive
- puder kiss of sun

pytanko: ile sypiecie pudru na wykonczenie? nie mam wprawy a jak się pudruję na koniec, to w sumie nie widzę jego ilosci na twarzy, wiec nie wiem czy jest go dość czy za mało.. przy tradycyjnym makeup było to widać, bo od razu matowiło i dawało satynowy efekt... a tu juz to zapewnia podkład, no ale trzeba to jakos zmatowic i utrwalic, zeby za godzine to nie spłyneło..
ja sypię tak tyle co podkładu na 2 warstwy
az zobaczę, ze cos zmatowiło

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

nałozyłam dzisiaj bloosom2 na całą twarz i nawet pasuje, ale jak mam wybrzydzac to czegos mu brak
potestuje inne odcienie, będzie tydzien testów i jak lepszego nie znajdę to kupię bloosom, ale nie wiem czy nie brac 3 na lato
albo wezmę refil 2 i 3
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:41   #1318
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
pytanko: ile sypiecie pudru na wykonczenie? nie mam wprawy a jak się pudruję na koniec, to w sumie nie widzę jego ilosci na twarzy, wiec nie wiem czy jest go dość czy za mało.. przy tradycyjnym makeup było to widać, bo od razu matowiło i dawało satynowy efekt... a tu juz to zapewnia podkład, no ale trzeba to jakos zmatowic i utrwalic, zeby za godzine to nie spłyneło..
Ja zauwazylam, ze im mniej wykonczeniowki tym lepiej Sypie doslownie ociupinke na spodek(tyle co na glowke od szpilki), nabieram na pedzel kolistymi ruchami i delikatnie omiatam twarz.
Przy czym wg mnie pedzel tez jest wazny, najlepszy jest jak najmniej zbity(LHK z EDMu nie pasuje mi np do wykonczenowki). Ja uzywam z rossmana(ok 20 zl), jest idealny, mam juz go prawie rok, piore codziennie/co drugi dzien i nic sie z nim nie stalo
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:22   #1319
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mirelka mysle ze to dobry pomysl z dwoma kolorami w woreczkach, mozna samemu stopniować kolor
curry hmm no ja podkład nakładam flatem, a puder przed i po kabuki... może faktycznie spróbuję zwykłym

psssssyt.. a pytał się ktoś pani Sylwii, czy samych pudełeczek by nie sprzedała?? ;D takie sliczne.... bo mi taka duża porcja nie potrzebna co jest oryginalnie w sprzedazy, ten refil w sumie porcja akurat, ładnie by wyglądał w pixie a nie takim szarym, starym zwykłym pudelku
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-08 o 16:23
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:41   #1320
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
mirelka mysle ze to dobry pomysl z dwoma kolorami w woreczkach, mozna samemu stopniować kolor
curry hmm no ja podkład nakładam flatem, a puder przed i po kabuki... może faktycznie spróbuję zwykłym

psssssyt.. a pytał się ktoś pani Sylwii, czy samych pudełeczek by nie sprzedała?? ;D takie sliczne.... bo mi taka duża porcja nie potrzebna co jest oryginalnie w sprzedazy, ten refil w sumie porcja akurat, ładnie by wyglądał w pixie a nie takim szarym, starym zwykłym pudelku
nie no sprzedaz samych pudełeczek to z lajta głupio
albo refil w strunie, albo pełny wymiar
ja mam 2 te pudełeczka to mi stykną

ja nie zamienie mineranych pędzli na "drapaki"
jednego mam z rossmana i moja wrazliwa skóra go nie lubi
woli żeby ją czyms symaptycznym maziac
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.