Wyrównywanie zębów... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 13:22   #1
Black Isabell
Raczkowanie
 
Avatar Black Isabell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Województwo Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 473
GG do Black Isabell

Wyrównywanie zębów...


Podobny wątek założyłam na forum plotkowym, jednakże z braku odzewu - umieszczam go także tutaj... Liczę na choć minimalną.... ( Jeżeli nie można dublować wątków - z góry przepraszam, prosząc o ewentualne usunięcie )...


Mam nierówny zgryz, w związku z tym dolne zęby szlifują - górne ( od dołu ).... Umiejscowione u góry jedynki mam nierówne, "wystrzępione", wyszlifowane - nie wygląda to estetycznie ... Mam pytanie - do kogo powinnam zgłosić się z tym problemem - do dentysty, czy też do ortodonty ? Z tego co słyszałam - zabieg wyrównywania zębów dokonuje się metodą laserową... Może wiecie ile ów zabieg kosztuje ??? Jeżeli cokolwiek wiecie na ten temat, proszę napiszcie....Pozdrawiam
Black Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:53   #2
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Wyrównywanie zębów...

to ja podbijam
od dawna marze o prostych idealnych ząbkach, moim problemem sa zachodzace na siebie jedynki, tzn jedna zachodzi na drugą. Czy jedynym rozwiazaniem jest aparat?
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 15:17   #3
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Wyrównywanie zębów...

Stell1985 --> to jest klasyczny przypadek nadający się do prostowania zębów (aparacik) się kłania...
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 10:39   #4
dr Tomasz Foik
Przyczajenie
 
Avatar dr Tomasz Foik
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 20
Dot.: Wyrównywanie zębów...

Zdecydowanie jako pierwszą polecam wizytę u stomatologa. Jeśli oprócz wystrzępionych, wyszlifowanych brzegów zębów występują u Ciebie nieprawidłowości zębowe lub/i wada zgryzu stomatolog bez problemu to rozpozna i skieruje do ortodonty.
dr Tomasz Foik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 19:29   #5
malapkasia
Przyczajenie
 
Avatar malapkasia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Wyrównywanie zębów...

mowisz tak jakbyś sie bała ortodonty, a on nie gryzie, przeciwnie w razie co to Ty go możesz ugryźć pewnie zaleci Ci aprat hehe fajnie Ci.. ja miałam, ale mi zdjeli i teraz strasznie za nim tesknie ;(
malapkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:23   #6
naomi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wyrównywanie zębów...

Cześć , mam pytanie czy może dowiedziałaś sie ile miej więcej ten zabieg kosztuje?

Będę wdzięczna za odpowiedz.

POZDRAWIAM
naomi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 08:35   #7
naomi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Smile

Witam,


Mam Pytanie W Jakich Granicach Cenowych Wachają Sie Ceny Za Usługę Wyrównania Zębów , Dokładnie Chodzi Mi O To żeby Ząbki Były Jak Jeden W Jeden Równiutkie.

Z Góry Dziękuję Za Odpowiedz.
naomi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 15:35   #8
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Wyrównywanie zębów...

podpinam sie pod pytanie
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:59   #9
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: Wyrównywanie zębów...

Cytat:
Napisane przez malapkasia
mowisz tak jakbyś sie bała ortodonty, a on nie gryzie, przeciwnie w razie co to Ty go możesz ugryźć
Powiem więcej, ortodonta mniej straszny niż dentysta Nie ma leczenia kanałowego i tych innych bolesnych zabiegów Ortodonta zobaczy, poda plan leczenia, ewentualnie zrobi miarkę na aparat (nie boli) i wsio Nie ma się czego bać.
Ale zgadzam się z tym, kto wcześniej napisał, że najpierw powinnaś udać się do dentysty. To prawda . Musi zobaczyć, czy wszystkie zęby są zdrowe, czy ewentualnie trzeba leczyć. Do ortodonty powinnaś iść już z wyleczonymi
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:59   #10
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Dot.: Wyrównywanie zębów...

Cytat:
Napisane przez dr Tomasz Foik
Zdecydowanie jako pierwszą polecam wizytę u stomatologa. Jeśli oprócz wystrzępionych, wyszlifowanych brzegów zębów występują u Ciebie nieprawidłowości zębowe lub/i wada zgryzu stomatolog bez problemu to rozpozna i skieruje do ortodonty.

hę??? ortodonta do bruksizmu?? przecież ona namiętnie zgrzyta zebami lub wymiotuje.. te objawy pasują do jednego i do drugiego..

jesli zdrzytasz - szyna relaksacyjna + podwyższenie zwarcia.. w zależności od ustawienia zebów i miejsca na wprowadzenie aparat.. jeśli tylko długość zebów i wytarcia patologiczne - odbudowa kompozytem ..

zależy od zgryzu..

więcej informacji znajdziesz na

www.dentonet,pl.. tam jestem konsultantką stomatologiczna.. jest tam również wielu ortodontów.. napisz opytanie do konsultanta a szef podesle je któremuś z nas.. komuś najbliższemu tematowi..
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.