Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 18:50   #3211
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
To chwilowe, przejdzie
Może przejdzie,a może nie-któż to wie

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Mam to samo... Tak sobie myślę, że poza tym, co mi się skończy, nic nie kupię z kosmetyków, bo i po co mi :P
Ja myślę tak samo.Mam tego tyle,że naprawdę nie mam pojęcia kiedy to wszystko zużyję i najlepsze jest to,że niektóre kosmetyki leżą i kurzą się Raz je użyłam i odłożyłam w kąt.Jestem bardzo dziwnym przypadkiem.Jedyne czego potrzebuję,to dobry podkład.Niby mam 5 innych ale nie pasują mi tak do końca i chcę jakiś co będzie dawał efekt naprawdę "drugiej skóry".Tylko czy ja go kiedykolwiek znajdę? Oglądam dosyć sporo dziewczyn na YT ale jedną z moich ulubionych zagranicznych jest Tanya Burr-pixi2woo.Ma zadbaną cerę i jakiegokolwiek podkładu by nie użyła,to wygląda jak milion dolarów Sorki za offtop ale musiałam się wygadać.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 18:55   #3212
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A ja wczoraj nabyłam pustą paletę Inglota bez przegródek i jeden cień :P i kupiłam pierwszy od niepamiętamkiedy lakier do paznokci, bellę essence cudowne są te lakiery, piękne kolory i jedna warstwa
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:20   #3213
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o kremy - czy seria ciasteczkowa w ogóle pokazały się w polsce?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:51   #3214
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Odwiedziłam dzisiaj drogerię Laboo na abrahama i znalazłam limitkę 50's girls reloaded. Niestety szminek już nie było ale za to są wszystkie lakiery i cienie. Kupiłam jeden lakier, srebrno szary - nr 05 You're a heartbreaker. Jest przepiękny Mam zamiar wrócić jeszcze po numer 04 love me tender. Oprócz tego znalazłam kilka niedobitków z whoom! boom! - trzy zielone cienie i kilka opakowań naklejek na paznokcie.
Limitka 50's zalega tam od końca września... Na początku października kupiłam tam 2 pomadki, z czego przedostatnią I'm Sailing i jedną z kilku czerwonych.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:25   #3215
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja jakoś ostatnio nie mam ochoty na kupowanie kosmetyków,nie "kręci" mnie już wizaz i zastanawiam się co się ze mną dzieję
ja tak mam na przemian- raz kupuję nałogowo staniki, raz perfumy, raz kolorówkę... ale ciągle jest coś :P No chyba, że bardzo chcę coś kupić, to nic nie ma.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:27   #3216
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Limitka 50's zalega tam od końca września... Na początku października kupiłam tam 2 pomadki, z czego przedostatnią I'm Sailing i jedną z kilku czerwonych.
My mówimy o tej samej drogerii?
Tej za Biedronka w drewnianej budce?Bo ja tam byłam jakies 2 miesiące temu i były tylko resztki you rock.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:30   #3217
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

W tej za biedronką widziałam kremy, ale 50' była w tej na przeciwko jeziorka, w budynku po prawej stronie carrefoura.

A swoją drogą to czy w Warszawie (najlepiej w pobliżu Gocławia) są jeszcze jakieś resztki balleriny czy Vampire's love? Chodzi mi zwłaszcza o lakiery

Edytowane przez Zuela
Czas edycji: 2012-01-27 o 20:34
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 20:33   #3218
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Limitka 50's zalega tam od końca września... Na początku października kupiłam tam 2 pomadki, z czego przedostatnią I'm Sailing i jedną z kilku czerwonych.
Jak już jesteśmy przy 50'... Czy wy też widzicie drastyczną różnicę w jakości między czerwoną a koralową szminką? Bo zakochałam się w czerwonej, potem dostałam koralową i zdziwiłam się, że to teoretycznie ten sam produkt
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:34   #3219
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
W tej za biedronką widziałam kremy, ale 50' była w tej na przeciwko jeziorka, w budynku po prawej stronie carrefoura.
O to jakas inna drogeria o której nie widziałam
Dzięki za namiary w poniedziałek obadam.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:01   #3220
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
My mówimy o tej samej drogerii?
Tej za Biedronka w drewnianej budce?Bo ja tam byłam jakies 2 miesiące temu i były tylko resztki you rock.
Nie Ja pisałam o Laboo przy Abrahama (przy jeziorku).

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy 50'... Czy wy też widzicie drastyczną różnicę w jakości między czerwoną a koralową szminką? Bo zakochałam się w czerwonej, potem dostałam koralową i zdziwiłam się, że to teoretycznie ten sam produkt
Szczerze pisząc nie zauważyłam Ale to dlatego, że brzoskwiniową użyłam tylko kilka razy (2, góra 3 - po prostu kupiłam ją jesienią i jakoś średnio mi pasuje ten kolor o tej porze roku... Uważam, że świetna będzie na wiosnę/lato ), a czerwień tylko raz testowałam, praktycznie w ogóle jej nie nosiłam publicznie, więc nie wiele mogę w tym temacie powiedzieć. Jedyne moje spostrzeżenie jest takie, ze czerwień jest o wiele bardziej kryjąca...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 21:14   #3221
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja jakoś ostatnio nie mam ochoty na kupowanie kosmetyków,nie "kręci" mnie już wizaz i zastanawiam się co się ze mną dzieję
przejdzie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 21:19   #3222
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
przejdzie
Dzięki za pocieszenie
Btw.chyba już przeszło bo zamówiłam testery podkładów ze Sleek'a

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja tak mam na przemian- raz kupuję nałogowo staniki, raz perfumy, raz kolorówkę... ale ciągle jest coś :P No chyba, że bardzo chcę coś kupić, to nic nie ma.
Ja ciuchy,perfumy,buty,toreb ki i biżuterię kupuję od czasu do czasu bez wielkich szaleństw.Kolorówkę kupowałam namiętnie przez dosyć długi okres czasu no i uzbierało mi się jej tyle,że nawet gdybym jej połowę oddała,to i tak nie zużyłabym tego przez kilka kolejnych lat więc na serio muszę się wziąć za siebie.Muszę tylko znaleźć podkład moich marzeń i będę szczęśliwa
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:37   #3223
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy 50'... Czy wy też widzicie drastyczną różnicę w jakości między czerwoną a koralową szminką? Bo zakochałam się w czerwonej, potem dostałam koralową i zdziwiłam się, że to teoretycznie ten sam produkt
Tak, mam podobne odczucia. Dodatkowo mam wrażenie, że nawet mając idealne usta ta koralowa szminka nie będzie dobrze wyglądać, jest taka dziwna w nakładaniu...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
O to jakas inna drogeria o której nie widziałam
Dzięki za namiary w poniedziałek obadam.
Haa, ja też w niej jeszcze nie byłam. Też się może kiedyś przyjrzę z bliska

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja ciuchy,perfumy,buty,toreb ki i biżuterię kupuję od czasu do czasu bez wielkich szaleństw.Kolorówkę kupowałam namiętnie przez dosyć długi okres czasu no i uzbierało mi się jej tyle,że nawet gdybym jej połowę oddała,to i tak nie zużyłabym tego przez kilka kolejnych lat więc na serio muszę się wziąć za siebie.Muszę tylko znaleźć podkład moich marzeń i będę szczęśliwa
W moim przypadku jest to mission impossible wątpię, że kiedykolwiek mi się uda
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 00:02   #3224
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy 50'... Czy wy też widzicie drastyczną różnicę w jakości między czerwoną a koralową szminką? Bo zakochałam się w czerwonej, potem dostałam koralową i zdziwiłam się, że to teoretycznie ten sam produkt

Pisałam o tym kilka stron wcześniej i widzę, że dziewczyny mają podobne odczucia. Czerwona jest cudowna, kilka razy miałam ją na ustach będąc poza domem i świetnie się trzymała, natomiast koralowa... Eksponuje wszelkie zagłębienia, warzy się, wysusza, o tego jest jakby mniej napigmentowana. Zastanawiam się co z nią zrobić

Co do kosmetyków, ostatnio zrobiłam zakupy i powiem wam, że gdyby nie Wy, to bym ich nie brała, nie są mi w ogóle potrzebne...

I jest różnica między konturówką 01 a 09, pierwsza jest bardziej chłodnym różem, zaś druga to różowy koral
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:17   #3225
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cynk z Białegostoku - na Suraskiej wczoraj pani Naturzanka już gmerała przy szafach essence i Catrice, wyciągała produkty, sprawdzała z "tajemniczą" listą, trochę już wyjętych było, ale jeszcze nieometkowanych, głównie z Catrice /czerwone i brązowe konturówki, trochę cieni, ale same błękity, zielenie, żółcie itp./, ale przy mnie zabierała się za essence. Widziałam, że wyciągnęła cały pęczek szarych kredek kajal z essence, jeśli je też wycofują, to szkoda, bo bardzo lubię szare kreski do moich niebieskich oczu...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:20   #3226
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Szczerze pisząc nie zauważyłam Ale to dlatego, że brzoskwiniową użyłam tylko kilka razy (2, góra 3 - po prostu kupiłam ją jesienią i jakoś średnio mi pasuje ten kolor o tej porze roku... Uważam, że świetna będzie na wiosnę/lato ), a czerwień tylko raz testowałam, praktycznie w ogóle jej nie nosiłam publicznie, więc nie wiele mogę w tym temacie powiedzieć. Jedyne moje spostrzeżenie jest takie, ze czerwień jest o wiele bardziej kryjąca...
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tak, mam podobne odczucia. Dodatkowo mam wrażenie, że nawet mając idealne usta ta koralowa szminka nie będzie dobrze wyglądać, jest taka dziwna w nakładaniu...
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Pisałam o tym kilka stron wcześniej i widzę, że dziewczyny mają podobne odczucia. Czerwona jest cudowna, kilka razy miałam ją na ustach będąc poza domem i świetnie się trzymała, natomiast koralowa... Eksponuje wszelkie zagłębienia, warzy się, wysusza, o tego jest jakby mniej napigmentowana. Zastanawiam się co z nią zrobić
Ufff, a myślałam że jestem dziwna. Koralowa wydaje mi się jakaś taka błyszczykowa. No i włazi w każde możliwe załamanie, nieestetycznie się zbiera do środka ust. Dziwna jakaś.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:23   #3227
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie
Btw.chyba już przeszło bo zamówiłam testery podkładów ze Sleek'a

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



Ja ciuchy,perfumy,buty,toreb ki i biżuterię kupuję od czasu do czasu bez wielkich szaleństw.Kolorówkę kupowałam namiętnie przez dosyć długi okres czasu no i uzbierało mi się jej tyle,że nawet gdybym jej połowę oddała,to i tak nie zużyłabym tego przez kilka kolejnych lat więc na serio muszę się wziąć za siebie.Muszę tylko znaleźć podkład moich marzeń i będę szczęśliwa

jaaa teeeeez
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:34   #3228
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
W moim przypadku jest to mission impossible wątpię, że kiedykolwiek mi się uda
Ja nie tracę jeszcze nadziei Muszę chyba zacząć zbierać pieniądze na jakiś wysokopółkowy podkład bo jeszcze takowego nie miałam.Najgorsze będzie jak okaże się,że to właśnie TEN i co ja wtedy pocznę jak będę musiała kupować co jakiś czas podkład za 150 zł?

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jaaa teeeeez
Jedziemy na tym samym wózku
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 08:45   #3229
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

a jaka masz cere? i czego wymagasz od podkladu?

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

ja testowalam nawet takie za 320 i duupa
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 11:03   #3230
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a jaka masz cere? i czego wymagasz od podkladu?

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

ja testowalam nawet takie za 320 i duupa
Mam cerę mieszaną.Posiadam również rozszerzone i zapchane ()pory na policzkach i czole.Wymagam od pokładu aby:
-zakrył mi pory
-ujednolicił koloryt cery
-zmatowił mi twarz ale nie "płaskim" matem
-nie ścierał się w ciągu dnia
-nie podkreślał suchych skórek
-nie wymagał poprawek po kilku godzinach
-nie ważył się
-żeby wyglądał "zdrowo" ale nie świecił się jak psu wiadomo co
-żeby nie zapchał mi porów

To moje główne wymagania.Największy problem mam z tym iż po kilku godzinach od nałożenia podkładu,moje policzki zaczynają się chamsko świecić i pory stają się coraz bardziej widoczne
Dosyć długi offtop.Przepraszam.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:15   #3231
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Próbowałaś Double Wear Light? U mnie spełnia wszystkie zadania, które wymieniałaś, ale wiadomo, każdy musi spróbować sam bo różnie to wygląda. Co prawda jest to podkład za 170 zł ale widziałam że dziewczyny kupują go w dużych butlach, robią rozbiórki i 30 ml wychodzi chyba koło 60 zł
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:19   #3232
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Próbowałaś Double Wear Light? U mnie spełnia wszystkie zadania, które wymieniałaś, ale wiadomo, każdy musi spróbować sam bo różnie to wygląda. Co prawda jest to podkład za 170 zł ale widziałam że dziewczyny kupują go w dużych butlach, robią rozbiórki i 30 ml wychodzi chyba koło 60 zł
No właśnie nie próbowałam wysokopółkowców.Dziękuję za podpowiedź i na pewno go wypróbuję
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:57   #3233
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną.Posiadam również rozszerzone i zapchane ()pory na policzkach i czole.Wymagam od pokładu aby:
-zakrył mi pory
-ujednolicił koloryt cery
-zmatowił mi twarz ale nie "płaskim" matem
-nie ścierał się w ciągu dnia
-nie podkreślał suchych skórek
-nie wymagał poprawek po kilku godzinach
-nie ważył się
-żeby wyglądał "zdrowo" ale nie świecił się jak psu wiadomo co
-żeby nie zapchał mi porów

To moje główne wymagania.Największy problem mam z tym iż po kilku godzinach od nałożenia podkładu,moje policzki zaczynają się chamsko świecić i pory stają się coraz bardziej widoczne
Dosyć długi offtop.Przepraszam.
Może w takim razie spróbuj BB Creamów?

Przypomnijcie mi dobre Kobiety, czy pędzelek do smokey ma być wycofany?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 14:56   #3234
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może w takim razie spróbuj BB Creamów?
Miałam dwa z nich-Skin79 i Elemong i żaden niestety nie dał rady
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:05   #3235
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też przestałam kupować kosmetyki, a z kolei zaczęłam kupować ciuchy W sumie oprócz brązowej ll-ki to do wejścia nowości Essence i Catrice mam zamiar nic nie kupować(chyba że mi mania wróci samoistnie, albo jakaś ciekawa limitka się pojawi)
ja się boję, że u mnie będzie podobnie ...a namiętne kupowanie ciuchów chyba wyjdzie mi jeszcze drożej , o zgrozo póki co mam ABSOLUTNY zakaz znoszenia lakierów do domu ! ( taa, wcale nie kupiłam dzisiaj kolejnego ... to niech będzie, że od przyszłego miesiąca )

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenie
Btw.chyba już przeszło bo zamówiłam testery podkładów ze Sleek'a

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



Ja ciuchy,perfumy,buty,toreb ki i biżuterię kupuję od czasu do czasu bez wielkich szaleństw.Kolorówkę kupowałam namiętnie przez dosyć długi okres czasu no i uzbierało mi się jej tyle,że nawet gdybym jej połowę oddała,to i tak nie zużyłabym tego przez kilka kolejnych lat więc na serio muszę się wziąć za siebie.Muszę tylko znaleźć podkład moich marzeń i będę szczęśliwa
hahah, może to była krótka niedyspozycja
ja ostatnio kupiłam tak dla zabawy :p w sensie nieplanowany i tak mi jakoś wpadł w łapki podkład Joko przeciwzmarszczkowy, nie mam pojęcia dlaczego, pewnie dlatego że był przeceniony hehs i o dziwo podpasował :O nie wiem, czy nie poowinnam się zacząć martwic

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może w takim razie spróbuj BB Creamów?

Przypomnijcie mi dobre Kobiety, czy pędzelek do smokey ma być wycofany?
zostaje, całe szczęscie
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:53   #3236
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
hahah, może to była krótka niedyspozycja
ja ostatnio kupiłam tak dla zabawy :p w sensie nieplanowany i tak mi jakoś wpadł w łapki podkład Joko przeciwzmarszczkowy, nie mam pojęcia dlaczego, pewnie dlatego że był przeceniony hehs i o dziwo podpasował :O nie wiem, czy nie poowinnam się zacząć martwic
Moje postanowienie dotyczące nie kupowania kosmetyków trwa ale jeśli chodzi o podkłady,to muszę z bólem serca złamać tę zasadę bo wciąż szukam namiętnie ideału więc żeby próbować,to muszę kupować ale oczywiście nie obsesyjnie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:32   #3237
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Moje postanowienie dotyczące nie kupowania kosmetyków trwa ale jeśli chodzi o podkłady,to muszę z bólem serca złamać tę zasadę bo wciąż szukam namiętnie ideału więc żeby próbować,to muszę kupować ale oczywiście nie obsesyjnie
gratuluję wytrwałości ja jeszcze do tego nie dojrzałam , albo mój zbiór nie zaczął mnie jeszcze przerażać ... jeszcze
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:02   #3238
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
gratuluję wytrwałości ja jeszcze do tego nie dojrzałam , albo mój zbiór nie zaczął mnie jeszcze przerażać ... jeszcze
Na razie to jest bardzo krótki okres czasu więc nie ma czego gratulować Mój zbiór mnie przeraża i im więcej razy na niego patrzę,tym bardziej mnie przeraża
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:05   #3239
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Na razie to jest bardzo krótki okres czasu więc nie ma czego gratulować Mój zbiór mnie przeraża i im więcej razy na niego patrzę,tym bardziej mnie przeraża
A nie myślałaś o zorganizowaniu wymianki? Mogłabyś powymieniać kolorówkę, której nie używasz właśnie na podkłady do wypróbowania, chociażby resztki, albo na produkty, których ciągle potrzebujesz typu płyn do demakijażu czy krem nawilżający.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:27   #3240
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o zorganizowaniu wymianki? Mogłabyś powymieniać kolorówkę, której nie używasz właśnie na podkłady do wypróbowania, chociażby resztki, albo na produkty, których ciągle potrzebujesz typu płyn do demakijażu czy krem nawilżający.
Ooo...To jest bardzo dobry pomysł Dziękuję za podsunięcie mi tego pomysłu
Btw.może Ty masz jakieś resztki lub używane podkłady na wymiankę?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.