Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 21:02   #4651
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
co do phenome
- z tą kolastyną to przyznaje - nie wiedziałam...
- czytałam gdzieś natomiast że swoje kosmetyki produkują w fabryce leków i że "naprawdę są bezpieczne"...czy to prawda - nie wiem...
- zraziłam się do nich dość mocno bo pierwszym zakupionym produktem był szampon - ma w składzie sls, który mnie tak okropnie uczuliłłłłłłłłłłłłł...ale przecież to nie ich wina, że jestem taka wrażliwa...ale przy tych wyprzedażach im wybaczyłam i skusiłam się na inne cudeńka, z których jestem jak narazie zadowolona :P
- kremu pod oczy cooling nie ma i narazie nie będzie bo ponoć nie mogą zakupić jakiegoś składnika żeby go doprodukować...nawet jak go zrobią to nie skuszę się na niego bo miałam kiedyś próbkę i krem się strasznie rolował - nie szło nałożyć makijażu, ale dla odmiany ten drugi krem happy jest bardzo ok
- na opakowaniach fakt - tylko angielskie napisy, ale w sklepach stacjonarnych do każdej serii produktów można otrzymać ulotkę w której jest dokładnie opisane co produkt zawiera i jak się z nim obchodzić
chyba als
no i te naklejki po polsku tez są na opakowaniach.

A wiecie dokładnie jak to jest ze zniżką za zwrot opakowania?
Bo Pani w sklepie mówiła, że jak im sie odda opakowanie po zużytym kosmetyku to daja 5% rabatu na zakupy. A jak się im przyniesie 10 opakowan po zuzytych kosmetykach? To sie dostanie 50% rabatu ? czy kupując 1 nowy kosmetyk można dać na wymiane 1 zuzyte opakownaie????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:04   #4652
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

no jasne że als...dzięki

tego z opakowaniami nie wiem...ale jak chcesz to się dowiem
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:04   #4653
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jak będziesz sobie powtarzać że mgielka działa to będzie działaćsiła sugestii
Co do toniku to będę obserwować, ale musiałam go wytypować bo lucy chcę bronić rękami i nogami i nie chcę ich puszczać
Jak tylko będzie działać to pokocham siłę sugestii
To obserwuj, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No, nie fajne ma firma podejście. Na zachód zmierza, a swój kraj depcze. daleko nie zajedzie. Ale jakby nie patrzeć kosmetyki ma dobre
Też mi się to nie podoba

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też uważam, że nie powinni sie wstydzić, że są polską firmą.....
Jedynym akcentem są te małe, przezroczyste nalepki na spodzie opakowan po polsku....
No to się postarali

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ba ja już jestem zadowolona wiecie bo ja po tych naturalnych kosmetykach wcale nie jestem dużo ładniejsza ale każdy zakup sprawia mi mega frajdę, to chyba uzależnienie

nie będziesz musiała powtarzać, ona będzie tak fajna że inni Ci będą mówić jakie masz ładne włosy
nie Aga, Ty tylko jesteś "normalna inaczej" jak większość tutaj To ładniej brzmi

Będę miała ładne włoski

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No własnie o to chodzi-toniku mniej żal Mam nadzieję że Twoje włoski będą wspaniałe po phenome

Zapomniałam napisać że kupiłam sobie maskę alterra do włosów i umyłam sobie włoski i super mi się zmył ale jeszcze nie wyschły Mam nadzieję że będę tak zachwycona jak dziewczyny

Też żyje nadzieją

O, to daj koniecznie znać jak włoski po maseczce, tak ją dziewczyny wychwalały, że aż zrobiły mi smaka na nią

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jedna z wlascicielek Phenome jest Ania Mamczur ale cos kojarze ze czytalam ze czesc akcji ma Holandia ale nie wiem czy to prawda

o mam to:

http://www.bbwp.pl/artykul/come-back-szefow-kolastyny/
przypuszczam, że to będzie moje największe zaskoczenie roku 2012

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
z takich co są przecenione o -70% to no.
  • mgiełka do włosów wychodzi 24,60zł (którą kupują wszyscy ale nikt nie używała)
  • olejek do włosów wychodzi 28,50zł
  • maska oczyszczająca do włosów wychodzi 28,20zł (polecany przez aeg)
  • szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się 26,70zł - mam ale nie próbowałam jeszcze
  • odżywka do włosów przywracająca 23,70zł - też mam ale jeszcze nie otworzyłam
  • krem nawilżający do mycia twarzy 23,10zł
chyba że chcesz coś z pielęgnacji dla dzieci lub męskiej
..ja już nie mogę z Wami, umrę ze śmiechu!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:04   #4654
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
chyba als
no i te naklejki po polsku tez są na opakowaniach.

A wiecie dokładnie jak to jest ze zniżką za zwrot opakowania?
Bo Pani w sklepie mówiła, że jak im sie odda opakowanie po zużytym kosmetyku to daja 5% rabatu na zakupy. A jak się im przyniesie 10 opakowan po zuzytych kosmetykach? To sie dostanie 50% rabatu ? czy kupując 1 nowy kosmetyk można dać na wymiane 1 zuzyte opakownaie????
Cytat z ich regulaminu: "Za każde zwracane opakowanie Klient otrzymuje również od Phenome 5% rabatu na zakup produktu tego samego typu."
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:06   #4655
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam, że iHerb przyszedł - aż zazdroszczę, że tak szybko doszło!! A ile Ci próbasów dali Strrrasznie jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Dopiero teraz zauważyłam, że tam jest żyrafa!

jak tylko uzyję to od razu dam znac!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-04 o 21:26
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:06   #4656
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Mnie to całe Phenome również nie przekonuje. Ja wiem, że Ecocert dopuszcza ALS, ale ja mogę kupić sobie szampon z ALS albo SCS za 10 zł, a nie 70 czy 80. Jak na tak ekskluzywne kosmetyki mogliby sobie to ALS darować, naprawdę. Choć przyznaję, że opakowania miłe dla oka.
Kotwilka, jak mogłaś nie zauważyć żyrafy?
Za mniej więcej 30 minut ściągam olejek, uff... nareszcie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:07   #4657
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

no to ja juz nie wiem-potrzebuje kremu na obrzeki pod oczami, bo jak zobaczylam swoje po dyzurze to padlam

mozna uzywac jako szamponu do wlosow Head to toe ja uzywalam i mialam bardzo mieciutkie wlosy
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2012-02-04 o 21:08
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 21:09   #4658
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
co do phenome
- z tą kolastyną to przyznaje - nie wiedziałam...
- czytałam gdzieś natomiast że swoje kosmetyki produkują w fabryce leków i że "naprawdę są bezpieczne"...czy to prawda - nie wiem...
- zraziłam się do nich dość mocno bo pierwszym zakupionym produktem był szampon - ma w składzie sls, który mnie tak okropnie uczuliłłłłłłłłłłłłł...ale przecież to nie ich wina, że jestem taka wrażliwa...ale przy tych wyprzedażach im wybaczyłam i skusiłam się na inne cudeńka, z których jestem jak narazie zadowolona :P
- kremu pod oczy cooling nie ma i narazie nie będzie bo ponoć nie mogą zakupić jakiegoś składnika żeby go doprodukować...nawet jak go zrobią to nie skuszę się na niego bo miałam kiedyś próbkę i krem się strasznie rolował - nie szło nałożyć makijażu, ale dla odmiany ten drugi krem happy jest bardzo ok
- na opakowaniach fakt - tylko angielskie napisy, ale w sklepach stacjonarnych do każdej serii produktów można otrzymać ulotkę w której jest dokładnie opisane co produkt zawiera i jak się z nim obchodzić
Już wiem, że chodziło o als ale który to był szampon? Ich wszystkie szampony mają als?

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cytat z ich regulaminu: "Za każde zwracane opakowanie Klient otrzymuje również od Phenome 5% rabatu na zakup produktu tego samego typu."
Ale numer
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:10   #4659
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no jasne że als...dzięki

tego z opakowaniami nie wiem...ale jak chcesz to się dowiem
jakbys miała okazję podpytac jak to wygląda w praktyce to byłabym zobowiązana
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Cytat z ich regulaminu: "Za każde zwracane opakowanie Klient otrzymuje również od Phenome 5% rabatu na zakup produktu tego samego typu."
No własnie - czyli jak pójde do nich z 3 opakowaniami po szamponie to na nowy dostane 15% rabatu? Tak by wychodziło chyba......
I ciekawe czy ten rabat łączy sie z ich promocjami
Tak przyszłościowo pytam, bo wiekszość z nas bedzie miała za jakiś czas jakies zuzyte opakowania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:15   #4660
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jakbys miała okazję podpytac jak to wygląda w praktyce to byłabym zobowiązana

No własnie - czyli jak pójde do nich z 3 opakowaniami po szamponie to na nowy dostane 15% rabatu? Tak by wychodziło chyba......
I ciekawe czy ten rabat łączy sie z ich promocjami
Tak przyszłościowo pytam, bo wiekszość z nas bedzie miała za jakiś czas jakies zuzyte opakowania
Też ich spytam przy okazji jutro
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:16   #4661
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 21:20   #4662
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Też ich spytam przy okazji jutro
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:22   #4663
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
Dokładnie jest tak jak piszesz. Gdyby nie te promocje, nigdy bym u nich nic nie kupiła, bo uważam, że te produkty nie są warte takiej kasy.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:22   #4664
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
a ceny to zmieniali co tydzień czy co dwa? bo jak co tydzień to jeszcze jednej tury promocji by się można spodziewać

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak piszesz. Gdyby nie te promocje, nigdy bym u nich nic nie kupiła, bo uważam, że te produkty nie są warte takiej kasy.
ja myślę, że oni na tej promocji nie tracą, a nawet zyskują.produkcja takiego kosmetyku nie jest jakaś strasznie droga. skład owszem naturalny ale nikt nie powiedział że organiczny. więc taka duża marża a potem promocje to celowy zabieg marketingowy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-04 o 21:24
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:25   #4665
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
dokładnie!!!! Można zebrac naprawdę wielką kolekcję za 30% wartości kosmetyków - w takich cenach sa naprawdę warte zdobycia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:26   #4666
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

zaraz wyjdzie ze to jakis straszny kicz i nie bedziemy kupowac

aha przypomnialo mi sie.. czytalam wywiad z Kinga Rusin i mowila ze maja zaczac produkowac kosmetyki mineralne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:31   #4667
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Za mniej więcej 30 minut ściągam olejek, uff... nareszcie.
Czekam na wieści
A jak tam Twój tusz do rzęs? Używasz?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No własnie - czyli jak pójde do nich z 3 opakowaniami po szamponie to na nowy dostane 15% rabatu? Tak by wychodziło chyba......
I ciekawe czy ten rabat łączy sie z ich promocjami
Tak przyszłościowo pytam, bo wiekszość z nas bedzie miała za jakiś czas jakies zuzyte opakowania
Myślicie, że rabat za opakowania by się sumował?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
A już myślałam, że wybiorę coś z szamponów dla mojej mamy.. niestety. Dzięki

A niech mi teraz ktoś powie, czy ten olejek z Phenome do włosków fajny jest? Miała go któraś?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:36   #4668
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a ceny to zmieniali co tydzień czy co dwa? bo jak co tydzień to jeszcze jednej tury promocji by się można spodziewać
na żadnej promocji producent nie traci, najwyżej sprzedaje po cenie wyprodukowania kosmetyku...

w sumie nie wiem jak to dokładnie jest...nie po drodze mi do phenome...w czasie wyprzedaży byłam tam 3 razy w dłuższych odstępach czasu i za każdym razem różne produkty były przecenione o różną wartość (np. jedne na początku były o -70% a później już tylko o -25% i odwrotnie)...jak podpytywałam dziewczyny w sklepie to twierdziły że one też nic nie wiedzą jak promocja bedzie się zmieniać - mówią że dzień przed dostają info, że mają zmienić ceny i to robią...w każdym razie obkupiłam się tak że wystarczy mi do następnej wyprzedaży bo za 100% ceny też bym nic u nich nie kupiła...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:50   #4669
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
z takich co są przecenione o -70% to no.
  • mgiełka do włosów wychodzi 24,60zł (którą kupują wszyscy ale nikt nie używała)
  • olejek do włosów wychodzi 28,50zł
  • maska oczyszczająca do włosów wychodzi 28,20zł (polecany przez aeg)
  • szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się 26,70zł - mam ale nie próbowałam jeszcze
  • odżywka do włosów przywracająca 23,70zł - też mam ale jeszcze nie otworzyłam
  • krem nawilżający do mycia twarzy 23,10zł
chyba że chcesz coś z pielęgnacji dla dzieci lub męskiej
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie wziela ten krem oczyszczający do twarzy leave-on, ale pojęcia nie mam jaki on jest.
pewnie wybór padnie na tą maskę dzięki za rady dziewczyny
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 21:56   #4670
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
margolcia o jakim kremie pod oczy mowisz z Phenome? Happy?
Tak, ten kremik pod oczy to Happy. I podoba mi sie coraz bardziej

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ach, ach
Same cuda! dziękuję za recenzję Serum z wit c mnie kusi, pewnie zamówię próbki. Szkoda, że próbek filtra nie ma, bo po opisach Twoich i Sicilii kuusiii
Powiem szczerze, że JMO zaczynam darzyć miłością zbliżoną do dr.Hauschki. Serum i filtr sprawują się bardzo dobrze. Użyłam też próbki szamponu i odżywki (nie pamiętam jakich ) Jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Też mam head to toe,ale jeszcze nie wypróbowany.Fajnie,że fajny
Niestety ten żel jest gigantycznie niewydajny! Mój prysznic i mycie synka, a w opakowaniu nie ma 1/3 produktu. Kupiłabym żel ponownie, bo jest bardzo przyjemny, ale niestety 200ml na kilka użyć to trochę przesada.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też uważam, że nie powinni sie wstydzić, że są polską firmą.....
Jedynym akcentem są te małe, przezroczyste nalepki na spodzie opakowan po polsku....
Jak już wcześniej pisałam bardzo mi się to nie podoba. Nalepka z dwoma zdaniami z informacją o produkcie To żart!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:05   #4671
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
To jest tonik na alkoholu i glinkach, nie nawilża, raczej matuje i delikatnie ściąga. Jak używałam codziennie to mnie przesuszył, więc teraz tylko pod make-up na wyjścia, na których chcę dobrze wyglądać

Na iHerbie mają sporo kosmetyków afrykańskich lub w stylu "afrykańskim", np.: (linki
Out Of Africa

Nubian Heritage
African Red Tea Imports
Alaffia
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedż, a linki zaraz przejrzę od deski do deski

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Za mniej więcej 30 minut ściągam olejek, uff... nareszcie.
Koniecznie daj znać, jak włosy?

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak piszesz. Gdyby nie te promocje, nigdy bym u nich nic nie kupiła, bo uważam, że te produkty nie są warte takiej kasy.
Jak dla mnie to żadne kosmetyki nie są warte takiej kasy, poza kilkoma dosłownie wyjatkami, np jak coś ma ogromną pojemność.

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a ceny to zmieniali co tydzień czy co dwa? bo jak co tydzień to jeszcze jednej tury promocji by się można spodziewać


ja myślę, że oni na tej promocji nie tracą, a nawet zyskują.produkcja takiego kosmetyku nie jest jakaś strasznie droga. skład owszem naturalny ale nikt nie powiedział że organiczny. więc taka duża marża a potem promocje to celowy zabieg marketingowy




Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Myślicie, że rabat za opakowania by się sumował?
Wygląda na to, że tak, ale do konca nigdy nic nie wiadomo
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:09   #4672
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Okay zmyłam olej. Najpierw dałam minimalnie na dłoń aby tak lekko z grubsza, a potem drugi raz i nabrałam więcej niż biorę na co dzień. Oczywiście wzięło mi się za dużo i znowu nie widząc nic na oczy tańcowałam z kabiną. Już wiem czemu niektórym szampony przy codziennym myciu starczają na 2 tygodnie. Jakbym ja codziennie nakładała tyle ile mi się dzisiaj nałożyło to też bym na 2 tygodnie tylko miała. A co do efektu to na razie nic, czekam jak wyschną, na razie w turbanie je mam.
Caameroon, nie używam. Ech... Przez święta używałam i do nowego roku, a teraz od miesiąca sobie leży.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-04 o 22:11
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:18   #4673
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że tak, ale do konca nigdy nic nie wiadomo
Czuje, że nasze Phenomenalne wróżki się tego dowiedzą i dadzą nam znać

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Okay zmyłam olej. Najpierw dałam minimalnie na dłoń aby tak lekko z grubsza, a potem drugi raz i nabrałam więcej niż biorę na co dzień. Oczywiście wzięło mi się za dużo i znowu nie widząc nic na oczy tańcowałam z kabiną. Już wiem czemu niektórym szampony przy codziennym myciu starczają na 2 tygodnie. Jakbym ja codziennie nakładała tyle ile mi się dzisiaj nałożyło to też bym na 2 tygodnie tylko miała. A co do efektu to na razie nic, czekam jak wyschną, na razie w turbanie je mam.
Caameroon, nie używam. Ech... Przez święta używałam i do nowego roku, a teraz od miesiąca sobie leży.
No to dalej czekamy na efekty
Oj a miałaś używać i to regularnie żeby się nie zmarnował..
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:20   #4674
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No to dalej czekamy na efekty
Oj a miałaś używać i to regularnie żeby się nie zmarnował..
No niestety ja nie umiem wyjść pomalowana na co dzień, bo się czuję tak dziwnie, sztucznie. Ja nawet błyszczyka nie toleruje i to nawet od wielkiego dzwonu, a gdzie na co dzień dopiero.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:27   #4675
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No niestety ja nie umiem wyjść pomalowana na co dzień, bo się czuję tak dziwnie, sztucznie. Ja nawet błyszczyka nie toleruje i to nawet od wielkiego dzwonu, a gdzie na co dzień dopiero.
Wiesz, nie widzę w tym nic złego. Jeśli miałabyś się źle czuć z makijażem, myślę, że i też byś źle wyglądała. Moja przyjaciółka nigdy nie nosi makijażu i taki naturalny styl do niej bardzo pasuje. Jej ozdobą są włosy - podobnie jest przecież z Tobą. Czasami męczą mnie te naciski i twierdzenie, że zadbana kobieta to pomalowana kobieta.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:32   #4676
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja leze chora mam angine wczoraj 40 stopni goraczki, jak szlam do lekarza myslalam ze zemdleje... mam dosc tych moich migdalow chyba sie skusze i je wytne...w tamtym roku mialam 4 anginy
tak wiec dopiero dzis zagladam, glowa boli ale przynajmniej goraczki nie mam...jednak jak jestem chora to internet nie dla mnie
Co do Phenome w czwartek uzylam maseczki i fakt bardzo dobrze oczyszcza wlosy...mialam wrazenie ze moje skrzypia i maseczka jak na taka konsystencje to wydajna a potem szampon Age i no wlasnie plusy takie: wlosy dobrze umyte, puszyste, lekkie, szampon wydajny wystarczyla niewielka ilosc-orzecz wloski-mam wlosy za lopatki; a minusy dla mnie, tak naprawde nie wiem czy to minusy wlosy w dotyku wydaja sie na cienkie, wogole nie czulam ich na glowie, dziwne uczucie...moze i takie sa...zawsze mylam wlosy szamponami z tymi wszystkimi syfami i po umyciu moj wlos byl grubszy, ciezszy niz po tym szamponie i przy ruszaniu glowa to jednak czulam ze jest ruch nie byle puszyste tak naprawde to nie potrzebowalam nawet prostownicy a przy tym zdecydowanie tak...
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:32   #4677
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz, nie widzę w tym nic złego. Jeśli miałabyś się źle czuć z makijażem, myślę, że i też byś źle wyglądała. Moja przyjaciółka nigdy nie nosi makijażu i taki naturalny styl do niej bardzo pasuje. Jej ozdobą są włosy - podobnie jest przecież z Tobą. Czasami męczą mnie te naciski i twierdzenie, że zadbana kobieta to pomalowana kobieta.
Dziękuję za te słowa. Chociaż nie ukrywam, że chciałabym mieć nieskazitelną cerę, bo to co wy możecie zakryć fluidem, pudrem, różem, korektorem, bronzerem i nie wiem czym jeszcze to ja nie zakrywam i widać jak na dłoni.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:54   #4678
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja leze chora mam angine wczoraj 40 stopni goraczki, jak szlam do lekarza myslalam ze zemdleje... mam dosc tych moich migdalow chyba sie skusze i je wytne...w tamtym roku mialam 4 anginy
tak wiec dopiero dzis zagladam, glowa boli ale przynajmniej goraczki nie mam...jednak jak jestem chora to internet nie dla mnie
Co do Phenome w czwartek uzylam maseczki i fakt bardzo dobrze oczyszcza wlosy...mialam wrazenie ze moje skrzypia i maseczka jak na taka konsystencje to wydajna a potem szampon Age i no wlasnie plusy takie: wlosy dobrze umyte, puszyste, lekkie, szampon wydajny wystarczyla niewielka ilosc-orzecz wloski-mam wlosy za lopatki; a minusy dla mnie, tak naprawde nie wiem czy to minusy wlosy w dotyku wydaja sie na cienkie, wogole nie czulam ich na glowie, dziwne uczucie...moze i takie sa...zawsze mylam wlosy szamponami z tymi wszystkimi syfami i po umyciu moj wlos byl grubszy, ciezszy niz po tym szamponie i przy ruszaniu glowa to jednak czulam ze jest ruch nie byle puszyste tak naprawde to nie potrzebowalam nawet prostownicy a przy tym zdecydowanie tak...
zdrowiej szybciutko, mam nadzieję, że będziesz sie juz lepiej czuła takie anginy muszą byc dobijające....
Skoro i według Ciebie ta maska oczyszczająca taka fajna to juz sie nie moge doczekac jutrzejszego testowania

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Okay zmyłam olej. Najpierw dałam minimalnie na dłoń aby tak lekko z grubsza, a potem drugi raz i nabrałam więcej niż biorę na co dzień. Oczywiście wzięło mi się za dużo i znowu nie widząc nic na oczy tańcowałam z kabiną. Już wiem czemu niektórym szampony przy codziennym myciu starczają na 2 tygodnie. Jakbym ja codziennie nakładała tyle ile mi się dzisiaj nałożyło to też bym na 2 tygodnie tylko miała. A co do efektu to na razie nic, czekam jak wyschną, na razie w turbanie je mam.
Caameroon, nie używam. Ech... Przez święta używałam i do nowego roku, a teraz od miesiąca sobie leży.
Niech już Ci te włosy wyschną!!!!
Czekanie nie jest moją mocną strona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 23:15   #4679
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Włosy prawie wyschły. Hm... pomimo, że je umyłam szamponem, a potem dałam odżywkę to pachną dalej pomarańczką, ale to tyle. Nie widzę aby były wygładzone, sypkie czy jakieś. Kompletnie nic. Buu...
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 23:22   #4680
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A w dotyku jakie są? Nie czujesz, że sa miększe? Naprawde nie widzisz zadnej różnicy? A jaki to olej uzyłaś? A na szczotce były włosy? Możliwe ze za mało nałożyłaś oleju

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-04 o 23:24
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.