Lakiery hybrydowe - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 12:57   #3661
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

nie wiem czy wszystkie lakiery Indigo takie są, Czuszka twierdzi, że nie także jej wierze na słowo bo z tego co się orientuje ma większe doświadczenie z tą firmą ja mam tylko jeden kolor i wypowiadam się na jego podstawie może wasze będą lepsze
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:22   #3662
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

używa ktoś bazy od RaNails? Szukałam na forum wątków i postów i nic nie znalazłam. Cena 55 zł za 15 ml. W necie znalazłam tylko jedną jedyną pozytywną opinie i zero negatywnych.
Mam baze Estetiq, na moich paznokciach trzyma bez zarzutu, ale koleżance po 7 dniach zrobił sie odprysk. Co prawda koleżanka w pracy zajmuje się głównie myciem podłóg, sprzętu itd więc to może dlatego, ale wolałabym jednak żeby jej trzymały dłużej. Gelish u mnie odpada ze wzgledu na cene


edit: Yashe - z tego co doczytałam używasz bazy Bluesky i masz o niej dobrą opinie zmieniło się coś czy dalej na niej pracujesz? Bo przyznam, że cena jest dobra, jesli chodzi nam o tę samą bazę: http://a.gery.pl/shellac-bluesky-hyb...051561128.html

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-03-19 o 13:43
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 13:38   #3663
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Primer nakładamy przed bazą; czekamy aż wyschnie i dopiero baza. Ja nie używam i mi się trzyma.
Iwonkabiedronka- ja uwielbiam kwadraty ale mi zawsze paznokcie się łamią albo pękają w takich miejscach że nie mam co z nimi nawet zrobić. A czemu Ci się migdałki źle kojarzą?
Znam pewną panią Jadzię, która całe życie nosiła właśnie migdałki pomalowane perłowym lakierem. Jej manicure zawsze było pozdzierane z odpryskami i wyblakłym przeterminowanym chyba lakierem
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:15   #3664
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iskierka3 Pokaż wiadomość
nie widzę na tej aukcji bazy, czy już się skończyła?
Tak niestety skończyła się tego samego dnia co zostały te bazy wystawione. Było ich chyba tylko 5 i ja kupiłam ostatnią.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:20   #3665
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja z Indigo jestem zadowolona, od 9 dni mam Matrioshkę na paznokciach i nie narzekam. Ba, planuję już kolejne zamówienie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:04   #3666
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Indigo neon blue. Malowany w niedziele. Skorki suche jak jasny gwint. Wracam w korku z pracy )))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1395241424231.jpg (36,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1395241442980.jpg (57,4 KB, 58 załadowań)
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:15   #3667
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Indigo neon blue. Malowany w niedziele. Skorki suche jak jasny gwint. Wracam w korku z pracy )))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piękny kolor I kropki widzę
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 15:17   #3668
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
używa ktoś bazy od RaNails? Szukałam na forum wątków i postów i nic nie znalazłam. Cena 55 zł za 15 ml. W necie znalazłam tylko jedną jedyną pozytywną opinie i zero negatywnych.
Mam baze Estetiq, na moich paznokciach trzyma bez zarzutu, ale koleżance po 7 dniach zrobił sie odprysk. Co prawda koleżanka w pracy zajmuje się głównie myciem podłóg, sprzętu itd więc to może dlatego, ale wolałabym jednak żeby jej trzymały dłużej. Gelish u mnie odpada ze wzgledu na cene


edit: Yashe - z tego co doczytałam używasz bazy Bluesky i masz o niej dobrą opinie zmieniło się coś czy dalej na niej pracujesz? Bo przyznam, że cena jest dobra, jesli chodzi nam o tę samą bazę: http://a.gery.pl/shellac-bluesky-hyb...051561128.html
mam nadal bazę Bluesky ale ostatnio przerzuciłam się na gelish i tylko jego używam co do Bluesky byłam zadowolona ale przez tą bazę wszystkie moje hybrydy - nawet te, które odmaczają się super, trzeba było skrobać.. i to dość sporo, na Gelishu nawet na zmatowionej płytce tego skrobania jest znacznie mniej i jakoś lepiej daje się zdrapać radełkiem niż w przypadku Bluesky (baza wygląda tak samo jak w linku).
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 15:40   #3669
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Piękny kolor I kropki widzę
Nie rozstaje sie z kropkami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 16:13   #3670
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iskierka3 Pokaż wiadomość
nie widzę na tej aukcji bazy, czy już się skończyła?
Tak, z tego co widzę to bazy zostały wykupione. Było ich tylko 5.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 17:08   #3671
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Indigo neon blue. Malowany w niedziele. Skorki suche jak jasny gwint. Wracam w korku z pracy )))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ooo, chyba neon blue też wezmę.
A do mnie właśnie przyszły 2 hybrydy Estetiq. Wzięłam 8 i w końcu dostępną 50.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 17:11   #3672
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Przyszła dziś do mnie paczka z Indigo i Mistero Milano Kolory cudowne, od razu musiałam zrobić wzorniki. Indigo oczywiście gęściejsze ale bez masakry, nie miałam z nim problemów Wiedziałam też czego się spodziewać bo mam od nich Venus i Neptune. Jedynie rozczarowałam się trochę kolorem Hot Strawberry z Indigo bo kolor jest mało napigmentowany i po 2 warstwach mogą być prześwity na paznokciach. Ice Lemon i Tiffany rzeczywiście gęściejsze ale to pewnie dlatego, że są na bazie bieli. Ogólnie jestem zakochana Śmieszne są tylko te maleńkie buteleczki
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:21   #3673
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny o co chodzi z tym indigo, że tyle produktów i kolorów jest nie dostępne? miałam zrobić zamówinie po wypłacie , a tu taka lipa..
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:42   #3674
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ooo, chyba neon blue też wezmę.
A do mnie właśnie przyszły 2 hybrydy Estetiq. Wzięłam 8 i w końcu dostępną 50.
Zakupoholiczka
Cierpliwość popłaca, w końcu doczekałaś się 50

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Ogólnie jestem zakochana Śmieszne są tylko te maleńkie buteleczki
Witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Dziewczyny o co chodzi z tym indigo, że tyle produktów i kolorów jest nie dostępne? miałam zrobić zamówinie po wypłacie , a tu taka lipa..
Widocznie nie nadążają z produkcją
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:42   #3675
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mam nadal bazę Bluesky ale ostatnio przerzuciłam się na gelish i tylko jego używam co do Bluesky byłam zadowolona ale przez tą bazę wszystkie moje hybrydy - nawet te, które odmaczają się super, trzeba było skrobać.. i to dość sporo, na Gelishu nawet na zmatowionej płytce tego skrobania jest znacznie mniej i jakoś lepiej daje się zdrapać radełkiem niż w przypadku Bluesky (baza wygląda tak samo jak w linku).

to nieładnie że trzeba skrobać ;/ Estetiq tak pięknie schodzą, że nie wiem czy chce sie męczyć przy ściąganiu, ale z drugiej strony lepiej żeby były trwalsze. Jeśli nie Bluesky to nie wiem jaką inną baze mam kupić. Przekopałam całego neta i praktycznie tylko Gelish jest polecany. Jeszcze czytalam dobre opinie o bazie Activ, ale za dużo ich nie było. IBD raczej dobrych opinii nie miało. Nie stać mnie na gelisha i nie wiem co robić
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 18:43   #3676
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

A kiedy mają być dostępne wiadomo? zastanawiam się czy z mistero nie zamówić, bo nie chce mi się czekać.
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:08   #3677
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
to nieładnie że trzeba skrobać ;/ Estetiq tak pięknie schodzą, że nie wiem czy chce sie męczyć przy ściąganiu, ale z drugiej strony lepiej żeby były trwalsze. Jeśli nie Bluesky to nie wiem jaką inną baze mam kupić. Przekopałam całego neta i praktycznie tylko Gelish jest polecany. Jeszcze czytalam dobre opinie o bazie Activ, ale za dużo ich nie było. IBD raczej dobrych opinii nie miało. Nie stać mnie na gelisha i nie wiem co robić
Tańsza alternatywa mocnej bazy http://mollonpro.sh176739.website.pl...-coat-soak-off
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:22   #3678
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
to nieładnie że trzeba skrobać ;/ Estetiq tak pięknie schodzą, że nie wiem czy chce sie męczyć przy ściąganiu, ale z drugiej strony lepiej żeby były trwalsze. Jeśli nie Bluesky to nie wiem jaką inną baze mam kupić. Przekopałam całego neta i praktycznie tylko Gelish jest polecany. Jeszcze czytalam dobre opinie o bazie Activ, ale za dużo ich nie było. IBD raczej dobrych opinii nie miało. Nie stać mnie na gelisha i nie wiem co robić
Ja za swoją bazę Gelish dałam 60zl, wiec to nie jest dużo. Lepie raz wydać więcej niż męczyć sie z jakimś badziewiem. A jeśli chodzi o bazę activ, to ja nie polecam. Miałam Nia robione pazurki z kolorem Estetiq i nawet doby mi nie wytrzymały, zaraz kciuk sie ukryszyl, a potem poszlo już z górki. Ściągnęłam po 4 dniach.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:26   #3679
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja za swoją bazę Gelish dałam 60zl, wiec to nie jest dużo. Lepie raz wydać więcej niż męczyć sie z jakimś badziewiem. A jeśli chodzi o bazę activ, to ja nie polecam. Miałam Nia robione pazurki z kolorem Estetiq i nawet doby mi nie wytrzymały, zaraz kciuk sie ukryszyl, a potem poszlo już z górki. Ściągnęłam po 4 dniach.
Ja za swoją płaciłam 62, ale jak wiemy ostatnio ciężko o taniego Gelisha
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 19:31   #3680
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziękuję za odp i pomoc pozdrawiam
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 19:38   #3681
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ja za swoją płaciłam 62, ale jak wiemy ostatnio ciężko o taniego Gelisha
A to fakt chwile mi zajęło zanim upolowalam swoją bazę. Ale przekopałam i monitorowalam cały internet, począwszy od ebay po wszystkie sklepy internetowe i skończywszy na Allegro. Ale sie opłacało
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:00   #3682
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

szukam srebrnego brokatowego kolorku, ktos może cos poleci? i może ze zdjęciem. ?
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 20:57   #3683
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Malowalam indigo neon blue. Tez kladlam trzy warstwy. Grubosc rzeczywiście wieksza ale przy moich obecnie cienkich paznokciach , nie jest to dla mnie minus. Poziomowanie ok, wyszlo rowno. Pisalam juz kilka postow wczesniej ze mnie martwi raczej wydajnosc tych hybryd. Przy ich gestosci nie wydaje mi sie zeby mialy starczyc na 10-15 mani

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja pisałam wcześniej, że kolor neon blue kładzie się i kryje kiepsko do tego neon to tylko nazwa niestety a u Ciebie ładnie się prezentuje w świetle dziennym ?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:09   #3684
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
ja pisałam wcześniej, że kolor neon blue kładzie się i kryje kiepsko do tego neon to tylko nazwa niestety a u Ciebie ładnie się prezentuje w świetle dziennym ?
Tak, po 3 warstwach krycie jest już dobre i nie mam zastrzeżeń. Jakiś mega neonowy to on nie jest, pisałam już wcześniej, że jest bardzo podobny do SPN Cobalt, może nieco żywszy. Wrzucałam dziś fotkę koloru w świetle dziennym - mnie się podoba, ale ja jestem maniaczką niebieskości wszelkiej treści
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:16   #3685
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja z Indigo jestem zadowolona, od 9 dni mam Matrioshkę na paznokciach i nie narzekam. Ba, planuję już kolejne zamówienie.
nią akurat pieknie się maluję i super kryje , też mam 9 dzień i tylko odrost drażni poza tym wszystko lux
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:19   #3686
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
szukam srebrnego brokatowego kolorku, ktos może cos poleci? i może ze zdjęciem. ?
Ja na tym oszczędzam i zamiast kupować lakier, kupuję zwykły brokat po 2zł za fiolkę na allegro. Dużo więcej roboty z tym nie ma, a efekt jest niesamowity i jednak wychodzi kilkanaście/kilkadziesiąt razy taniej.
Prosto na bazę, kładę warstwę topu i na to brokat. Utwardzam, następnie daję jeszcze jedną warstwę topu, potem wygładzam nierówności pilniczkiem lub blokiem i jeszcze jedną warstwę topu. Wszystko super się trzeba - nawet lepiej niż pomalowane lakierem kolorowym

A do tego kolorów brokatów jest po prostu ogromna ilość, tak samo jak mają też różne wielkości drobinek.

Kupowałam na tej aukcji: http://allegro.pl/jaapee-brokat-kosmetyczny-duza-fiolka-4-ml-i3990032599.html


Takie fiolki są wygodne, bo dość precyzyjnie można wysypać brokat na paznokieć, a ewentualnie potem poprawić patyczkiem lub pędzelkiem.

Tu robiłam na przykład ze złotym.

Edytowane przez Hexy
Czas edycji: 2014-03-19 o 21:21
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:25   #3687
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tak, po 3 warstwach krycie jest już dobre i nie mam zastrzeżeń. Jakiś mega neonowy to on nie jest, pisałam już wcześniej, że jest bardzo podobny do SPN Cobalt, może nieco żywszy. Wrzucałam dziś fotkę koloru w świetle dziennym - mnie się podoba, ale ja jestem maniaczką niebieskości wszelkiej treści
na Twoim zdjęciu ten kolor wygląda zupełnie inaczej niż u mnie, też uwielbiam niebieskie kolorki
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:47   #3688
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Hexy Pokaż wiadomość

Tu robiłam na przykład ze złotym.
Śliczne te Twoje pazurki zmałpuje kiedyś i zrobię sobie takie same
A jeśli chodzi o brokat to robię dokładnie tak samo. Nie ma sensu kupować lakieru.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:49   #3689
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wrzuć fotkę swoich to porównamy

Chwilowo czuję się uzdrowiona od nalogowego kupowania nowych lakierów. Co prawda oglądam co jakiś czas różne stronki i galerie, ale moją uwagę przyciągają tylko niebieskie, czerwienie i nudziaki a tych mam już po kilka odcieni Nawet zakupiony tydzień temu fireworks nie zostal jeszcze użyty Generalnie większość moich lakierów doczekała się jedynie wzornika. Kiedy ja to wszystko zuzyje?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 21:53   #3690
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Śliczne te Twoje pazurki zmałpuje kiedyś i zrobię sobie takie same
A jeśli chodzi o brokat to robię dokładnie tak samo. Nie ma sensu kupować lakieru.
Dziękuję bardzo Cały czas jednak walczę jeszcze z ich długością i równomiernym kształtem, ale idzie mi coraz lepiej. Kiedyś w ogóle nie potrafiłam piłować paznokci, a teraz są już prawie takie same

Dziś robiłam siostrze takie tylko, że zamiast białego czarny lakier i też wyszło świetnie.
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.