Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-04, 23:33   #1981
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O zesz! Ta paletka z kolekcji Ellie to: " it's actually a Cream Colour Bases quad !!Basically you will be able to use it for your contour !! (Versatile and multi-purpose: blush, lips....) "
A to psikus

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

A co do współpracy z Caitlyn Jenner, to okazuje się, że to była jedynie plotka.

MAC just released a statement saying that although the brand embraces "all ages, all races, and all sexes, and is a longstanding supporter of the LGBT community," it hasn't signed Caitlyn Jenner as a spokesperson. Mi osobiście taka współpraca nie przeszkadzałaby, bo nie kupuję kosmetyków dlatego, że jakaś osoba czy gwiazda "podpisały się pod nimi". Przede wszystkim liczy się dla mnie zawartość opakowania.
No ale nie ma o czym mówić, bo ta informacja nie była prawdą.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 09:44   #1982
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

[QUOTE=Corii;51641110]Tu sa same macowe wyjadaczki i zawsze sie gdzies natkna na info [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Sorry, ale ja nie widziałam tej informacji i dzięki,że zostało wrzucone zwróciłam uwagę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 10:04   #1983
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No bo po co pisać, skoro dopiero na swieta i wszedzie w necie o tym pelno, od allury, przez spectre, Karen, trendmod, ig na krysce konczac
Corii, naprawdę nie wszystkim po otwarciu lodówki wyskakują wszystkie nowe kolekcje z MACa A to forum jest właśnie m.in. od zamieszczania tego typu info i super, że Ala (mam nadzieję, że dobrze pamiętam imię z bloga?) o tym napisała. A czy na święta, czy za miesiąc, to już chyba bez różnicy.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:04   #1984
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

uf. myślałam, żem jedyna
Wyszło na to, że my tu jako jedyne faktycznie zielone jesteśmy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hym.
jakby tu ten tego..
nie natknęłam się nigdzie...
Ja też najpierw przyczytałam o kolekcji sygnowanej Ellie Goulding tutaj, potem dopiero natknęłam się na info z Temptalii .

Także ten tego, każdy MACowy news mile widziany
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:06   #1985
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Corii, naprawdę nie wszystkim po otwarciu lodówki wyskakują wszystkie nowe kolekcje z MACa A to forum jest właśnie m.in. od zamieszczania tego typu info i super, że Ala (mam nadzieję, że dobrze pamiętam imię z bloga?) o tym napisała. A czy na święta, czy za miesiąc, to już chyba bez różnicy.
Dobrze pamiętasz moje imię
A co do kolekcji to to jedno zdjęcie promo przedstawia w sumie mało produktów jak na kolekcję świąteczną, zawsze na Święta dawali takie mega wielgachne kolekcje
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:08   #1986
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wyszło na to, że my tu jako jedyne faktycznie zielone jesteśmy


Ja też najpierw przyczytałam o kolekcji sygnowanej Ellie Goulding tutaj, potem dopiero natknęłam się na info z Temptalii .

Także ten tego, każdy MACowy news mile widziany
haha coś jest na rzeczy z tą zielenią Olka
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz moje imię
A co do kolekcji to to jedno zdjęcie promo przedstawia w sumie mało produktów jak na kolekcję świąteczną, zawsze na Święta dawali takie mega wielgachne kolekcje
może być taka jak Riri ostatnio - dodatkowo, do kolekcji zimowej, mała kolekcja sygnowana przez gwiazdę, w bajeranckich opakowaniach.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:49   #1987
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Przyszłam zachwalić moje MACowe nowości

Kredka In Anticipation - mocny różowy kolor, bliski Chatterbox, z którą wygląda bardzo ładnie, do tego kremowa, a trwała, od razu nabrałam ochoty na inne.

Fluidline Shade - cuuuudnie wygląda do niebieskich oczu! Umalowałam się nim pierwszy raz i od razu dostałam komplementy, kto nie ma, niech kupuje Najbardziej podobała mi się reakcja 10letniej dziewczynki, z którą się ostatnio spotkałam. Byłyśmy na dworzu, potem weszłyśmy do mieszkania, przyglądała mi się chwilę i "Łaaaaał! Ale masz ekstra eyeliner! Cały czas myślałam, że to czarny, a to taki dziwny zielony!"

Szminki (choć to już nie takie nowości, ale co tam) Silly - fajna alternatywa mocnego różu, jeśli komuś zupełnie nie pasuje CYY i Make me gorgeous - jaki to cudny kolor, rozpromienia całą twarz! Strasznie się cieszę, że w końcu go kupiłam i tu podziękowanie dla kici555 - za Twoją radą doklikałam w ostatnim momencie Szkoda tylko, że to nie całkowity mat, bo łatwo ją rozmazać, a kolor tak mocny, że byłaby tragedia, ale może jeszcze coś w tym stylu wypuszczą.

Byłam zachwycona tuszem literkowym, ale wysechł po dwóch tygodniach, co przekreśliło mój początkowy zachwyt. Poza tym opaliłam się i Studio Fix NC15 jest na mnie dobry, do tego wygląda naturalnie, ładnie kryje, bardzo długo się trzyma i też go uwielbiam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 12:58   #1988
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Tez sie natknelam na ta kolejcje Ellie Goulding na instagramie jestem jej dosc ciekawa bo w brazach czyli dla mnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:16   #1989
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przyszłam zachwalić moje MACowe nowości

Kredka In Anticipation - mocny różowy kolor, bliski Chatterbox, z którą wygląda bardzo ładnie, do tego kremowa, a trwała, od razu nabrałam ochoty na inne.

Fluidline Shade - cuuuudnie wygląda do niebieskich oczu! Umalowałam się nim pierwszy raz i od razu dostałam komplementy, kto nie ma, niech kupuje Najbardziej podobała mi się reakcja 10letniej dziewczynki, z którą się ostatnio spotkałam. Byłyśmy na dworzu, potem weszłyśmy do mieszkania, przyglądała mi się chwilę i "Łaaaaał! Ale masz ekstra eyeliner! Cały czas myślałam, że to czarny, a to taki dziwny zielony!"

Szminki (choć to już nie takie nowości, ale co tam) Silly - fajna alternatywa mocnego różu, jeśli komuś zupełnie nie pasuje CYY i Make me gorgeous - jaki to cudny kolor, rozpromienia całą twarz! Strasznie się cieszę, że w końcu go kupiłam i tu podziękowanie dla kici555 - za Twoją radą doklikałam w ostatnim momencie Szkoda tylko, że to nie całkowity mat, bo łatwo ją rozmazać, a kolor tak mocny, że byłaby tragedia, ale może jeszcze coś w tym stylu wypuszczą.

ooo to bardzo się cieszę i bardzo mi miło ja dzisiaj mam Make Me Gorgeous i jestem zachwycona dokładnie tak jak piszesz rozpromienia i ożywia całą twarz wczoraj trochę się opaliłam i u mnie w słońcu to nawet wygląda trochę neonowo, podsumowując udany zakup

a no właśnie, bo kliknęłam Silly, ale później anulowałam zamówienie z obawy, że będzie zbyt podobna do CYY
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-06-05 o 13:17
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:26   #1990
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha coś jest na rzeczy z tą zielenią Olka

może być taka jak Riri ostatnio - dodatkowo, do kolekcji zimowej, mała kolekcja sygnowana przez gwiazdę, w bajeranckich opakowaniach.
Też mi się tak wydaje, że to nie będzie "główna" kolekcja, bo przecież te wszystkie świąteczne "keepsakes" (czy jak to oni tam zwą) nie są przez nikogo sygnowane.

W ogóle to kolekcja Ellie mi się bardziej kojarzy kolorystycznie z wczesną wiosną niż ze świętami. Pomadka wydaje się jak gdyby brzoskwiniowa, kompakt brązowo-brzoskwiniowy... Zestaw kolorystyczny fajny ale taki mało świąteczny ;-)
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-06-05 o 14:29
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 17:18   #1991
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dzień dobry Aleee pędzicie. jak Pindolino
Nie zaglądałam przez kilka dni, a nadrabiania że ho ho

Pytaneczko mam! Zachciało mi się tego nowego Pro Longwear! Chcę kliknąć na lotnisku i odebrać za tydzień jak będę lecieć do PL Nie uda mi się wyrwać do miasta po próbkę, więc muszę wziąć w ciemno. Nie wiem tylko co, a Wy my pomożecie przecież

Ze Studio Fix mam NC15. Który odcień w PL będzie w ten deseń? Pisałyście, że wypada jaśniej, ale zdaża mu się z kolei ciemnieć.. Brać NC15 czy NC20? Ma ktoś porównanie? Hilfe


Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fluidline Shade - cuuuudnie wygląda do niebieskich oczu! Umalowałam się nim pierwszy raz i od razu dostałam komplementy, kto nie ma, niech kupuje Najbardziej podobała mi się reakcja 10letniej dziewczynki, z którą się ostatnio spotkałam. Byłyśmy na dworzu, potem weszłyśmy do mieszkania, przyglądała mi się chwilę i "Łaaaaał! Ale masz ekstra eyeliner! Cały czas myślałam, że to czarny, a to taki dziwny zielony!"

Byłam zachwycona tuszem literkowym, ale wysechł po dwóch tygodniach, co przekreśliło mój początkowy zachwyt. Poza tym opaliłam się i Studio Fix NC15 jest na mnie dobry, do tego wygląda naturalnie, ładnie kryje, bardzo długo się trzyma i też go uwielbiam.


Literkowiec Ci tak wysechł? Ja jestem w trakcie 3 lub 4 opakowania i każde jedno używałam po kilka miesięcy (ok 6 myślę). Coś musiało być z nim nieteges

Kochana, doleciał w tygodniu Looking Good! Dzięęękujęęę!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 19:17   #1992
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

moim zdaniem nc 20 ,bo ja jestem nc 20 w fix i mam nc 25 pro i jest idealny próbowałam nc 30 i był za ciemny
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 19:56   #1993
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Fluidline Shade - cuuuudnie wygląda do niebieskich oczu! Umalowałam się nim pierwszy raz i od razu dostałam komplementy, kto nie ma, niech kupuje Najbardziej podobała mi się reakcja 10letniej dziewczynki, z którą się ostatnio spotkałam. Byłyśmy na dworzu, potem weszłyśmy do mieszkania, przyglądała mi się chwilę i "Łaaaaał! Ale masz ekstra eyeliner! Cały czas myślałam, że to czarny, a to taki dziwny zielony!"
Kurczę, coś czuję, że w końcu skuszę się na Shade, skoro taki super
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, że to nie będzie "główna" kolekcja, bo przecież te wszystkie świąteczne "keepsakes" (czy jak to oni tam zwą) nie są przez nikogo sygnowane.
Oby Ciekawe w sumie, co wymyślą na święta.
Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Ze Studio Fix mam NC15. Który odcień w PL będzie w ten deseń? Pisałyście, że wypada jaśniej, ale zdaża mu się z kolei ciemnieć.. Brać NC15 czy NC20? Ma ktoś porównanie? Hilfe
Wg mnie NC20

Dziś robiłam kreskę 211 i nawet ładnie wyszło Chociaż pędzelek mógłby być troszkę chudszy/bardziej precyzyjny. Rozumiem, że 209 powinien załatwić sprawę, jeśli chodzi o nieco cieńsze kreski?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 20:46   #1994
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje, że to nie będzie "główna" kolekcja, bo przecież te wszystkie świąteczne "keepsakes" (czy jak to oni tam zwą) nie są przez nikogo sygnowane.

W ogóle to kolekcja Ellie mi się bardziej kojarzy kolorystycznie z wczesną wiosną niż ze świętami. Pomadka wydaje się jak gdyby brzoskwiniowa, kompakt brązowo-brzoskwiniowy... Zestaw kolorystyczny fajny ale taki mało świąteczny ;-)
Ja też mam nadzieję, że to będzie jedynie kolekcja "poboczna", bo jednak spodziewam się, że na Święta znowu wypuszczą duuużo i dla każdego coś miłego No i tutaj się zgadzam z Tobą - kolekcja Ellie taka mało świąteczna jakaś

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Dzień dobry Aleee pędzicie. jak Pindolino
Nie zaglądałam przez kilka dni, a nadrabiania że ho ho

Pytaneczko mam! Zachciało mi się tego nowego Pro Longwear! Chcę kliknąć na lotnisku i odebrać za tydzień jak będę lecieć do PL Nie uda mi się wyrwać do miasta po próbkę, więc muszę wziąć w ciemno. Nie wiem tylko co, a Wy my pomożecie przecież

Ze Studio Fix mam NC15. Który odcień w PL będzie w ten deseń? Pisałyście, że wypada jaśniej, ale zdaża mu się z kolei ciemnieć.. Brać NC15 czy NC20? Ma ktoś porównanie? Hilfe





Literkowiec Ci tak wysechł? Ja jestem w trakcie 3 lub 4 opakowania i każde jedno używałam po kilka miesięcy (ok 6 myślę). Coś musiało być z nim nieteges

Kochana, doleciał w tygodniu Looking Good! Dzięęękujęęę!
To ja poczekam, aż go kupisz i przetestujesz, a potem napiszesz o nim i jak będzie cacy to i ja go może kupię
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 22:46   #1995
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
moim zdaniem nc 20 ,bo ja jestem nc 20 w fix i mam nc 25 pro i jest idealny próbowałam nc 30 i był za ciemny
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wg mnie NC20
Tak własnie obstawiałam! Dzięki Dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
To ja poczekam, aż go kupisz i przetestujesz, a potem napiszesz o nim i jak będzie cacy to i ja go może kupię
cFaniara
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:00   #1996
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja drugi tydzień używam nowego Pro Longwear. Miałam nie brać w ciemno, ale wzięłam .
Jeszcze nie mam wyrobionego zdania o nim, ale generalnie nie jest źle. Włazi trochę w pory, ale nie zawsze, świecę się po nim tak jak po innych, trwałość niezła, ale z nóg nie zwala. Na szczęście nie podkreśla skórek, ale ja nie mam suchej skóry.

Co do koloru - mam go w odcieniu NC20 i wg mnie on taki właśnie odcień daje, w sensie, że raczej nie jest zbyt jasny, nie wydaje mi się jaśniejszy niż NC20 w innych podkładach. W zależności od tego, co daję pod podkład lub na niego, potrafi trochę ściemnieć. Nie chcę mącić , nie mam też porównania NC20 w nowej wersji i w klasycznym PRo Longwear, ale nie wiem Martuś, czy jeśli na co dzień używasz NC15, to NC20 w nowej wersji będzie dobry. Może być i tak, że NC15 będzie zbyt jasny, a NC20 ciut za ciemny .
W sumie to powiem, że pod względem koloru ten nowy PL mnie zadziwił. Nakładam go tak, że kapkę daję na jeden policzek, na drugi, na brodę, czoło i nos. Jak kończę nakładać ostatnią kapkę, to ta pierwsza jest już duuuużo ciemniejsza, nieco nawet pomarańczowa, co naprawdę jest bardzo widoczne. Biorę jednak jajo BB, zaczynam wszystko rozcierać i podkład z powrotem jaśnieje. Ciężko to trochę opisać, ale takie cuś u mnie się dzieje .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:06   #1997
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Tak własnie obstawiałam! Dzięki Dziewczynki!


cFaniara
Bo ja nie wiem, jaki odcień wziąć i jak on się będzie na mojej skórze spisywał, więc czekam, aż więcej osób go postosuje i będę wiedziała więcej
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:23   #1998
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja drugi tydzień używam nowego Pro Longwear. Miałam nie brać w ciemno, ale wzięłam .
Jeszcze nie mam wyrobionego zdania o nim, ale generalnie nie jest źle. Włazi trochę w pory, ale nie zawsze, świecę się po nim tak jak po innych, trwałość niezła, ale z nóg nie zwala. Na szczęście nie podkreśla skórek, ale ja nie mam suchej skóry.

Co do koloru - mam go w odcieniu NC20 i wg mnie on taki właśnie odcień daje, w sensie, że raczej nie jest zbyt jasny, nie wydaje mi się jaśniejszy niż NC20 w innych podkładach. W zależności od tego, co daję pod podkład lub na niego, potrafi trochę ściemnieć. Nie chcę mącić , nie mam też porównania NC20 w nowej wersji i w klasycznym PRo Longwear, ale nie wiem Martuś, czy jeśli na co dzień używasz NC15, to NC20 w nowej wersji będzie dobry. Może być i tak, że NC15 będzie zbyt jasny, a NC20 ciut za ciemny .
W sumie to powiem, że pod względem koloru ten nowy PL mnie zadziwił. Nakładam go tak, że kapkę daję na jeden policzek, na drugi, na brodę, czoło i nos. Jak kończę nakładać ostatnią kapkę, to ta pierwsza jest już duuuużo ciemniejsza, nieco nawet pomarańczowa, co naprawdę jest bardzo widoczne. Biorę jednak jajo BB, zaczynam wszystko rozcierać i podkład z powrotem jaśnieje. Ciężko to trochę opisać, ale takie cuś u mnie się dzieje .
O matulu, to mam teraz zagwostkę Z jednej strony lepiej wziąć odcień jaśniejszy niż za ciemny, wiadomix! Z drugiej jednak lato idzie, więc jak się troszkę opalę, to za jasny będzie zdecydowanie za jasny. Z trzeciej strony u mnie obecnie w ciągu dnia góra 13 st. i na poprawę się nie zanosi, mogę więc nie bardzo mieć okazję by się opalić

Muszę męża chyba nakręcić na szybki wyskok na miasto w tygodniu i wezmę próbasy NC15 i NC20 i na szybko przetestuję. Dość ryzykowny zakup w ciemno, z moim szczęściem, jakkolwiek strzelę, będzie źle!

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Bo ja nie wiem, jaki odcień wziąć i jak on się będzie na mojej skórze spisywał, więc czekam, aż więcej osób go postosuje i będę wiedziała więcej
No ja już teraz też nie wiem
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:31   #1999
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Sorry Martuś, że Ci namieszałam, ale wydaje mi się, że chyba jednak lepiej samemu potestować, bo ten podkład naprawdę u każdego inaczej się zachowuje.
Na Twoim miejscu, mimo wszystko, brałabym NC20
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 23:32   #2000
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
O matulu, to mam teraz zagwostkę Z jednej strony lepiej wziąć odcień jaśniejszy niż za ciemny, wiadomix! Z drugiej jednak lato idzie, więc jak się troszkę opalę, to za jasny będzie zdecydowanie za jasny. Z trzeciej strony u mnie obecnie w ciągu dnia góra 13 st. i na poprawę się nie zanosi, mogę więc nie bardzo mieć okazję by się opalić

Muszę męża chyba nakręcić na szybki wyskok na miasto w tygodniu i wezmę próbasy NC15 i NC20 i na szybko przetestuję. Dość ryzykowny zakup w ciemno, z moim szczęściem, jakkolwiek strzelę, będzie źle!


No ja już teraz też nie wiem
Jak testniesz tego NC15 to daj znać, czy on jest jaśniejszy niż Studio Fix NC15 i czy nie ma za dużo różu w sobie, bo jeśli spełnia te dwa warunki, to może kolorystycznie dla mnie być cacy
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 23:59   #2001
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sorry Martuś, że Ci namieszałam, ale wydaje mi się, że chyba jednak lepiej samemu potestować, bo ten podkład naprawdę u każdego inaczej się zachowuje.
Na Twoim miejscu, mimo wszystko, brałabym NC20
Dobrze, że namieszałaś Oluś, przynajmniej mam motywację by wybrać się do salonu i przetestować przed zakupem

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jak testniesz tego NC15 to daj znać, czy on jest jaśniejszy niż Studio Fix NC15 i czy nie ma za dużo różu w sobie, bo jeśli spełnia te dwa warunki, to może kolorystycznie dla mnie być cacy
Tak jest!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 13:01   #2002
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

dzień doberek
czy któraś z Was ma może porównanie pomiędzy Warm Soul a Stay By Me??
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 19:47   #2003
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Jak testniesz tego NC15 to daj znać, czy on jest jaśniejszy niż Studio Fix NC15 i czy nie ma za dużo różu w sobie, bo jeśli spełnia te dwa warunki, to może kolorystycznie dla mnie być cacy
nowy Pro Long na pewno nie jest jasniejszy niz Studio Fix. W nowym NC15 wygladam jak gejsza prawie a Studio Fix jest ok
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:03   #2004
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nowy Pro Long na pewno nie jest jasniejszy niz Studio Fix. W nowym NC15 wygladam jak gejsza prawie a Studio Fix jest ok
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Piszesz, że Pro Long na pewno NIE jest jaśniejszy niż Studio Fix, ale wyglądasz w nim jak gejsza, z kolei Studio Fix jest ok kolorystycznie. To Pro Long jest jaśniejszy, czy nie jest?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-06-07 o 20:05
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:20   #2005
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

O zamotalam sie Pro Long jest jasniejszy niz Studio Fix. Wybacz za wprowadzenie w błąd
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 20:23   #2006
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
O zamotalam sie Pro Long jest jasniejszy niz Studio Fix. Wybacz za wprowadzenie w błąd
Dla mnie Studio Fix NC15 jest trochę za ciemny i za bardzo żółty, z kolei NW13 jest dla mnie w odpowiedniej jasności, ale już za różowy, czy myślisz, że ten nowy Pro Long w odcieniu NC15 byłby tak jasny jak ten NW13 ale właśnie posiada żółty podton?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-07, 22:46   #2007
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

poszlam dzisiaj do Maca po korektor bo mi sie konczy i poprosilam o nowy podklad, dostalam NC25, jako ze preferuje zolte odcienie. Zobaczymy jaki efekt bedzie ale nie nastawiam ze na niewiadomo co

Sent from my XT1032 using Tapatalk
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 14:57   #2008
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a możesz coś więcej powiedzieć o tym lightful c?

miniatura studio Fixa wchodzi już od 74zł , (może przy niższych cenach też )
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no to nieładnie pewnie im się skończyły no ale mogli coś w zamian wrzucić tak jak Kasi kiedyś coś z Bobbi B. albo zapomnieli faktycznie albo stwierdzili, że już masz za dużo i nie potrzeba Ci więcej



interesuje mnie czy wystarczy tak solo jak krem bb czy to bardziej taka baza pod podkład a ja na składach się nie znam w ogóle ale jak skład super to tym bardziej będę zainteresowana, nie wiem właśnie czy powtórzyć ten czarny BB czy wziąć ten lightful c

edit: zapomniałam zapytać jaki masz odcień ? bo o ile pamiętam jesteś NC25 ?

Dotarł dziś do mnie ten tinted kremik w kolorze light plus. Na razie spróbowałam w ciemnej łazience i wydaje się być całkiem OK, może trochę jaśniejszy, ale w dobrej tonacji (raczej chłodny beż). Ja jestem ciemniejsza/beżowa/mniej żółta niż NC25 (mineralize). Mam F&B C3, wtapia się nieźle aczkolwiek trochę zbyt pomarańczowy jak na mój gust. Nie mam innych podkładów z MAC-a dla porównania kolorów. Będę go jutro rano testować to napiszę coś więcej Póki co się cieszę, bo chyba nie przestrzeliłam się strasznie z kolorem.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:12   #2009
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dotarł dziś do mnie ten tinted kremik w kolorze light plus. Na razie spróbowałam w ciemnej łazience i wydaje się być całkiem OK, może trochę jaśniejszy, ale w dobrej tonacji (raczej chłodny beż). Ja jestem ciemniejsza/beżowa/mniej żółta niż NC25 (mineralize). Mam F&B C3, wtapia się nieźle aczkolwiek trochę zbyt pomarańczowy jak na mój gust. Nie mam innych podkładów z MAC-a dla porównania kolorów. Będę go jutro rano testować to napiszę coś więcej Póki co się cieszę, bo chyba nie przestrzeliłam się strasznie z kolorem.
to super, że trafiłaś z kolorem ja z MACa mam tylko Studio Fixa NC25 który jest dla mnie już ciutkę za jasny
czekam w takim razie na relację z testów
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 15:21   #2010
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to super, że trafiłaś z kolorem ja z MACa mam tylko Studio Fixa NC25 który jest dla mnie już ciutkę za jasny
czekam w takim razie na relację z testów
Na mnie te próbki Fixa NC25 są jasne i jakby za żółte/za pomarańczowe. W MAC-u ani nie jestem NC ani NW, zawsze mam problem F&B i C3 jakoś się wtapia i N2 dawało radę może ja po prostu mogę nosić wszystkie, mam uniwersalny kolor skóry
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.