Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-04, 17:26   #3331
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez bella_luna Poka¿ wiadomo¶æ
czyta³am, ¿e brazowa farba na jasnych blond w³osach wyjdzie cieniejsza ni¿ na opakowaniu. a fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e mi wyjdzie jasniejsza o 2, 1 ton ni¿ na opakowaniu wiêc jak to w koñcu jest?
moim skromnym zdaniem lepiej zdaæ sie na fryzjerke ,bo wzmianka napisana gdzie¶ mo¿e byc zwyk³a bujda ,ale mo¿e wypowiedza sie bardziej obeznane wiza¿anki

ja obecnie mam hebanawa czerñ z L'oreal casting juz drugi raz sie nia farbowa³am i zapragne³am mieæ brazik no wiec kupi³am mahoñ tej samej firmy zobaczymy jaki wyjdzie..
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-04, 17:45   #3332
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny!
wczoraj zafarbowa³am w³osy Lond± kolor "mokka br±z" jest dosc ciemna ale bez rudych refleksów, a czêsto mialam tak ze przy glowie mia³am rudawe. W³oski miêkkie, jestem baaardzo zadowolona
Lilly22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-04, 17:54   #3333
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny!
wczoraj zafarbowa³am w³osy Lond± kolor "mokka br±z" jest dosc ciemna ale bez rudych refleksów, a czêsto mialam tak ze przy glowie mia³am rudawe. W³oski miêkkie, jestem baaardzo zadowolona
gratuluje trafnego koloru
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:23   #3334
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez bella_luna Poka¿ wiadomo¶æ
czyta³am, ¿e brazowa farba na jasnych blond w³osach wyjdzie cieniejsza ni¿ na opakowaniu. a fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e mi wyjdzie jasniejsza o 2, 1 ton ni¿ na opakowaniu wiêc jak to w koñcu jest?
Zale¿y czy mowa o w³osach jasnych blond - rozja¶nianych czy naturalnych Na rozja¶nianych na bank br±z wyjdzie niemal¿e jak czerñ ale oczywi¶cie szybko siê sp³ucze. Je¶li chodzi o naturalne jasne blond to farba chwyci ja¶niej

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka¿ wiadomo¶æ
moim skromnym zdaniem lepiej zdaæ sie na fryzjerke ,bo wzmianka napisana gdzie¶ mo¿e byc zwyk³a bujda ,ale mo¿e wypowiedza sie bardziej obeznane wiza¿anki

ja obecnie mam hebanawa czerñ z L'oreal casting juz drugi raz sie nia farbowa³am i zapragne³am mieæ brazik no wiec kupi³am mahoñ tej samej firmy zobaczymy jaki wyjdzie..

Jak zafarbujesz tym mahoniem to poka¿ rezultaty
Ja równie¿ sie do tej farbki przymiarzam
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-04, 18:38   #3335
Czarna_Z³o¶nica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Z³o¶nica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2 772
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi tez sie juz znudzi³ mój kolor w³osów. Od dobrych paru lat farbujê ciemnym br±zem czyli podchodz± pod czarny i marzy mi sie jakis ³adny br±zik ale wizja dekoloru mnie odstrasza.
Czarna_Z³o¶nica jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:51   #3336
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malachite Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y czy mowa o w³osach jasnych blond - rozja¶nianych czy naturalnych Na rozja¶nianych na bank br±z wyjdzie niemal¿e jak czerñ ale oczywi¶cie szybko siê sp³ucze. Je¶li chodzi o naturalne jasne blond to farba chwyci ja¶niej

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------




Jak zafarbujesz tym mahoniem to poka¿ rezultaty
Ja równie¿ sie do tej farbki przymiarzam
oczywi¶cie ,ze poka¿e
Gor±co polecam jest naprawde swietna mi pokrywa doskonale odrosty
__________________
"Musisz poca³owaæ wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie By³ Czasto Nie By³o Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:08   #3337
arzd±c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 363
GG do arzd±c
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny!
wczoraj zafarbowa³am w³osy Lond± kolor "mokka br±z" jest dosc ciemna ale bez rudych refleksów, a czêsto mialam tak ze przy glowie mia³am rudawe. W³oski miêkkie, jestem baaardzo zadowolona
Mozesz wkleic zdjecie jak wysz³o ?
arzd±c jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 14:16   #3338
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nie mam narazie aparatu :/ ale postaram sie spróbowaæ telefonem jak bêdzie widaæ to wkleje, a jak nie to w weekend bo bede miec doj¶cie do aparatu
Lilly22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:21   #3339
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mys³owice <3
Wiadomo¶ci: 569
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

u mnie mokka br±z trzyma siê ponad miesi±c... zero rudo¶ci.. ale jak dla mnie to nie jest br±z ale czerñ.
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim ¿yciu pojawi³ siê kto¶ ,
dla kogo warto ¿yæ. <3



xsxs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:41   #3340
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 142
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez xsxs Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie mokka br±z trzyma siê ponad miesi±c... zero rudo¶ci.. ale jak dla mnie to nie jest br±z ale czerñ.
no to fajnie ¿e tak d³ugo trzyma oby u mnie by³o tak samo eee moje czarne nie s±, sa ciemne to fakt ale jest po³ysk br±zu i najwa¿niejsze ¿e nie ma tego rudego farba kosztowa³a ok 10z³ a pamietam jak castingiem robi³am to niedo¶c ¿e farba droga, rude przy g³owie to jeszcze mi w³osy wysuszy³a - nigdy wiêcej tego badziewia! A co do fotek to w weekend zrobie i wkleje, bo na tym moim telefonicznym aparaciku nic nie widac
Lilly22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 19:31   #3341
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Odkry³am ostatnio ¶wietn± od¿ywkê do w³osów, Oriflame Hair X, w³osy s± miêciutkie a kolor nie p³owieje.

Co do farb- nie zawsze te z górnej pó³ki s± najlepsze i tyczy siê to te¿ innych produktów.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezale¿na konsultantka firmy Mary Kay.

Przysz³a Pani Kosowa (mi³o¶æ znaleziona!!!)


Wielbicielka tatua¿y
tekla45 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:45   #3342
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5 633
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Oooo mog³yby¶cie mi doradziæ jaki to kolor w³osów?
Bardzo podoba mi siê Adriany kolorek

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2010-07-06 o 20:05
neheszta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:03   #3343
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja nied³ugo mam zamiar zrobiæ eksperyment, czekam tylko a¿ w³osy trochê odpoczn± i dotychczasowy kolor trochê bardziej siê zmyje chce zmieszac gorzk± czekoladê na poziomie 3 z orzechem w³oskim z poziomu 4 ¿eby otrzymaæ, mam nadziejê, jaki¶ ciekawy br±zik na poziomie 4
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:26   #3344
Kayako
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 676
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez neheszta Poka¿ wiadomo¶æ
Oooo mog³yby¶cie mi doradziæ jaki to kolor w³osów?
Bardzo podoba mi siê Adriany kolorek
A mi siê podoba Twój na avatarze Mo¿esz zdradziæ, czym to uzyska³a¶? (chyba, ¿e to nie Ty jeste¶ na avatarze)
Kayako jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:29   #3345
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 5 633
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kayako Poka¿ wiadomo¶æ
A mi siê podoba Twój na avatarze Mo¿esz zdradziæ, czym to uzyska³a¶? (chyba, ¿e to nie Ty jeste¶ na avatarze)
niestety to nie moje
neheszta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:42   #3346
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

POmocy!
Dziewczyny, ja naprawdê potrzênuje pomocy.
Za³aczam zdjêcie , ktore mnie zalamalo. Pisalam juz tu i przy innych tematach, umieszczajac historie moich wlosow po dekoloryzacji czarnej - z fotkami.
Tak, chcialam chlodny braz,,, wyprobowalam 3 rodzja farby - po majirel. kolestone, teraz allwaves * najgorsza) 7.1. NIby popiel a co widac??
Jestem zalamana, zrobic demakijaz? Nie chce chodzic w rudych wlosach !!!!!!!!!!!!!! Uzywam oksydantu 9% i ostatnio 2 x dalam farbke na cale wlosy w nadziei ze zniknie rudosc (( PLISSS, jakies rady?
Braunie1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-19, 17:54   #3347
breda19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Poka¿ wiadomo¶æ
POmocy!
Dziewczyny, ja naprawdê potrzênuje pomocy.
Za³aczam zdjêcie , ktore mnie zalamalo. Pisalam juz tu i przy innych tematach, umieszczajac historie moich wlosow po dekoloryzacji czarnej - z fotkami.
Tak, chcialam chlodny braz,,, wyprobowalam 3 rodzja farby - po majirel. kolestone, teraz allwaves * najgorsza) 7.1. NIby popiel a co widac??
Jestem zalamana, zrobic demakijaz? Nie chce chodzic w rudych wlosach !!!!!!!!!!!!!! Uzywam oksydantu 9% i ostatnio 2 x dalam farbke na cale wlosy w nadziei ze zniknie rudosc (( PLISSS, jakies rady?

Moim zdaniem g³ówny b³±d jaki pope³ni³a¶ to by³o u¿ycie oksydantu o tak wysokim procencie (9%). Powinna¶ by³a zastosowaæ oksydant o stê¿eniu 3 a maksymalnie 6 %. Oksydant 6% s³u¿y do farbowania tzw ton w ton lub rozja¶nienia kolorku o 1 ton. Natomiast 9% woda utleniona (oksydant) rozja¶nia kolorek o 2-3 tony st±d twoja rudosæ W zasz³ym roku farbowa³am samodzielnie w³osy w domu farb± Allwaves kolorem ciemny blond. Kolor z gamy odcieni podstawowych , neutralnych czyli teoretycznie zero rudo¶ci. Ale ¿e ja nauczona doswiadczeniem, ¿e farbki lubia wychodziæ za ciemne uzy³am oksydantu 6% czyli ju¿ ni¿szego ni¿ twój a jak widzê ty u¿y³a¶ farby z poziomu 7 ja z 6 czyli twój kolor ju¿ by³ ja¶niejszy. Koñcz±c w±tek mojego farbowania w³osy wysz³y mi w³a¶nie rudawe ry¿e, ¶wiñskie, jak kto woli Pobieg³am do fryzjerki by na³o¿yæ now± farbê i opowiedzia³am jak uzyska³am swój kolorek. Fryzjerka powiedzia³a wówczas, ¿e niepotrzebnie kolor rozja¶ni³am 6% oksydantem, ¿e trzeba by³o u¿yæ 3%. St±d twój kolor pewnie wyszed³ przek³amany inny ni¿ w palecie kolorów. Je¶li chodzi o poradê to w mojej sytuacji fryzjerka powiedzia³a ¿eby nie kombinowaæ z tymi w³osami i ich nie mêczyæ nazbyt tylko poczekaæ choæby miesi±c a¿ kolor sam zacznie siê wyp³ukiwaæ i p³owieæ i wtedy my¶leæ o nastêpnej koloryzacji. Pozdrawiam i g³owa do góry. Czasem takie rudosci s± lepsze ni¿ smolista czerñ która mia³± byæ fajnym jasnym br±zem
breda19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:00   #3348
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Chcê osi±gn±æ kolor do¶æ ciemnego br±zu Szukam farby, która nie bêdzie siê szybko zmywaæ i da mi D£UGOTRWA£Y efekt. Bardzo dobrze by by³o, gdyby nie by³o ¿adnych czerwonych ani niebieskich refleksów. Aktualnie mam w³osy farbowane farb± Joanny Multi Cream "41 Czekoladowy br±z", który siê zmy³ po kilku myciach i teraz jest jaki¶ taki jasny br±z Proszê o rady
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:57   #3349
monioloma
Raczkowanie
 
Avatar monioloma
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 75
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pewnie siê powtórzê, ale naprawde polecam Londa Mokka Br±z
monioloma jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 09:34   #3350
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Przegl±da³am opinie o Londa Mokka Br±z i bardzo du¿o osób pisze, ¿e szybko siê zmywa.... A ja szukam czego¶ bardziej d³ugotrwa³ego..... Jakie¶ rady?????
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 10:04   #3351
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja z takim pytaniem. Mam w³osy w odcieniu ciemnego br±zu ( eh te czarno wychodz±ce farby). Myje je ca³y czas przeciw³upie¿owym szamponem i miejscami troche poja¶nia³y. No ale ju¿ mam spore odrosty.
Chcia³am na³o¿yæ t± farbe - http://img.bazarek.pl/43770/6412/226...daa7e3e87b.jpg

My¶licie ¿e jest chocia¿ maleñka szansa ¿eby mi te w³osy ta albo jakakolwiek inna farba rozja¶ni³a o ten 1 ton w³a¶ciwie?? To ju¿ by mi wystarczy³o Nie chce u¿ywaæ rozja¶niaczy i niszczyæ w³osów bo i tak s± podniszczone do¶æ sporo. Zreszt± co to za sens jak i tak pofarbuje na ciemno.

Nie wiem co zrobiæ bo podobno farba farby nie rozja¶ni, a mi chodzi naprawde o niewielkie rozja¶nienie tego br±zu. ¯eby nie by³ a¿ tak ciemny, ciê¿ki...
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:54   #3352
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z takim pytaniem. Mam w³osy w odcieniu ciemnego br±zu ( eh te czarno wychodz±ce farby). Myje je ca³y czas przeciw³upie¿owym szamponem i miejscami troche poja¶nia³y. No ale ju¿ mam spore odrosty.
Chcia³am na³o¿yæ t± farbe - http://img.bazarek.pl/43770/6412/226...daa7e3e87b.jpg

My¶licie ¿e jest chocia¿ maleñka szansa ¿eby mi te w³osy ta albo jakakolwiek inna farba rozja¶ni³a o ten 1 ton w³a¶ciwie?? To ju¿ by mi wystarczy³o Nie chce u¿ywaæ rozja¶niaczy i niszczyæ w³osów bo i tak s± podniszczone do¶æ sporo. Zreszt± co to za sens jak i tak pofarbuje na ciemno.

Nie wiem co zrobiæ bo podobno farba farby nie rozja¶ni, a mi chodzi naprawde o niewielkie rozja¶nienie tego br±zu. ¯eby nie by³ a¿ tak ciemny, ciê¿ki...
Co to za farba, ¿e Ci siê nie zmy³a????

Skoro masz odrosty, to my¶lê, ¿e trochê ja¶niejsza farba powinna Ci z³apaæ. No i mo¿e jakie¶ p³ukanki rozja¶niaj±ce i przebywanie na s³oñcu?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 15:49   #3353
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomo¶ci: 3 600
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam do was pytanko mam brazowe wlosy zawsze robilam czekolada catingiem ale juz sie wyplukaly po wakacjach chcialabym taki odcien jak na zdjeciu??

Tak brazowo rudawy-jak uzyskac taki kolor?
moze macie jakies wyprobowane farby?

Jak nie podobny to choc w podobnej tonacji

Zawsze farbowalam szamponem lub castingiem moze powinnam farba??

prosze o rade
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-25, 16:13   #3354
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka¿ wiadomo¶æ
Co to za farba, ¿e Ci siê nie zmy³a????

Skoro masz odrosty, to my¶lê, ¿e trochê ja¶niejsza farba powinna Ci z³apaæ. No i mo¿e jakie¶ p³ukanki rozja¶niaj±ce i przebywanie na s³oñcu?
Wellaton - ¦redni Br±z
Wysz³a na pocz±tku jak czarna z br±zowym po³yskiem.
2,5 miesi±ca i nadal jest tak ciemna ¿e...
Wyp³uka³a siê tylko z miejsc gdzie od pocz±tku chwyci³a s³abiej (nierówno na³o¿y³am).
Myje przeciw³upie¿owym szamponem i nic. Jak znajde jakie¶ zdjêcia moge wkleiæ.
Generalnie kolor jaki zostaje to typowy ciemny br±z, wydaje mi siê ¿e raczej o ch³odnym odcieniu ale nie jestem pewna. Podejrzewam ¿e gdybym dba³a o nie jak o farbowane w³osy to kolor wcale by nie zszed³

Na pocz±tku by³am zachwycona efektem bo kolor wyszed³ naprawde ¶liczny, ta czerñ wymy³a siê po 2-4 myciach i pozosta³ piêkny g³êboki br±z Ale nadal bardzo bardzo bardzo ciemny :P
Wiêc ostrzegam Ja ¿a³uje ze nie wziê³am jednak Jasnego Br±zu.
Ale kolor po prostu do mnie nie pasuje i dlatego chcia³abym zej¶æ o ton ni¿ej. A jak nie to trudno Narazie wymywam wymywam...
Napali³am sie na jaki¶ orzechowy br±z

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-07-25 o 16:25
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-26, 17:11   #3355
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To jak mo¿esz, to wklej zdjêcia
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:09   #3356
Zyciowagra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

w³asnie ja mam takie pytanie . wruci³am 2 miechy temu do naturalnego br±zu i mialam ³adny kolor a teraz tak mi sie spra³ ;/ mam jakisc ciemny blond gdzie niegdzie ;/ jak± byscie mi poradzi³y farbe zebym miala teraz taki kolor jak ta dziewczyna http://www.kozaczek.pl/img_users/1238921971.jpg bo wiem ze palett trzeba jasniejsze kolory kupywac . prosze doracice mi farbe
__________________
75 70... 68 ... .... 60 kg
175cm
Zyciowagra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:44   #3357
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Zyciowagra Poka¿ wiadomo¶æ
w³asnie ja mam takie pytanie . wruci³am 2 miechy temu do naturalnego br±zu i mialam ³adny kolor a teraz tak mi sie spra³ ;/ mam jakisc ciemny blond gdzie niegdzie ;/ jak± byscie mi poradzi³y farbe zebym miala teraz taki kolor jak ta dziewczyna http://www.kozaczek.pl/img_users/1238921971.jpg bo wiem ze palett trzeba jasniejsze kolory kupywac . prosze doracice mi farbe
Bardzo podobny kolor otrzyma³am farbuj±c w³osy t± farb±: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...loryzujacy.htm kolorem bodaj¿e jasny br±z z³ocisty, ale na pocz±tku by³ du¿o ciemniejszy, dopiero kiedy siê trochê zmy³, kolor by³ taki jak na zdjêciu, które wklei³a¶.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:47   #3358
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mys³owice <3
Wiadomo¶ci: 569
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kalpana ja równie¿ polecam mokkê br±z ! farbowa³am ni± moje w³osy w maju teraz mamy koniec lipca a kolor jaki by³ - taki jest
polecam ci j±, je¿eli chcesz mieæ bardzo ciemny kolor w³osów.
przez pierwsze tygodnie w³osy s± czarne, pó¼niej s± br±zowe chod¼ i tak moim zdaniem wpadaj± w czerñ
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim ¿yciu pojawi³ siê kto¶ ,
dla kogo warto ¿yæ. <3



xsxs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:03   #3359
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 3 363
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez xsxs Poka¿ wiadomo¶æ
Kalpana ja równie¿ polecam mokkê br±z ! farbowa³am ni± moje w³osy w maju teraz mamy koniec lipca a kolor jaki by³ - taki jest
polecam ci j±, je¿eli chcesz mieæ bardzo ciemny kolor w³osów.
przez pierwsze tygodnie w³osy s± czarne, pó¼niej s± br±zowe chod¼ i tak moim zdaniem wpadaj± w czerñ
A ten kolorek wygl±da tak jak na Twoim avku?
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:05   #3360
xsxs
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .mys³owice <3
Wiadomo¶ci: 569
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nie teraz ju¿ jest ja¶niejszy. no ale tak wygl±da³y na pocz±tku
__________________
Damian
5.10.2011.
nareszcie w moim ¿yciu pojawi³ siê kto¶ ,
dla kogo warto ¿yæ. <3



xsxs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.