Przebicie uszu i języka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 20:53   #1
leszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 29

Przebicie uszu i języka


Chciałbym sobie przebić uszy (w standardowym miejscu) oraz język. Do tej pory nie miałem żadnych kolczyków. Pytanie jak się do tego przygotować, na jaki ból się nastawić oraz jakie miejsca w Warszawie polecacie?
leszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 21:16   #2
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Przebicie uszu i języka

Na pewno idź do studio piercingu. Broń boże jakieś kosmetyczki! Nie jestem z Warszawy więc nie podsunę dobrych studio, ale wystarczy poszukać w google i umówić się np. poprzez fb, wtedy możesz też zadać nurtujące Cię pytania

Z uszami jest raczej zero problemuz gojeniem, jeśli są prawidłowo przekłute, język to już grubsza sprawa i pewnie u każdego inaczej.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 21:29   #3
leszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przebicie uszu i języka

Właśnie słyszałem że niektórzy radzą przekłuwać język od góry, a inni od dołu. Chciałbym też kolczyk był na tyle daleko od początku języka żeby nie szorował za bardzo po zębach ale jednocześnie żeby był widoczny i nie przeszkadzał mi w mówieniu i jedzeniu.
leszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 12:21   #4
coellia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Przebicie uszu i języka

Miałam kolczyk w języku kilka lat. Nie pamietam już czy przebijane z góry czy z dolu. Jeśli chodzi o ból to nie ma się co bać, zwykłe pobieranie krwi boli bardziej gojenie u mnie tez było bezproblemowe, jadłam od razu wszystko i tylko język trochę zdrętwiały był. Uszy tez jakoś bardzo nie bolą. Za to mogą goić się gorzej, trzeba pilnować, przemywać. Zreszta dziurka w uchu nawet po latach od wygojenia potrafi się popsuć od nowych kolczyków na przykład.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
coellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:00   #5
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Przebicie uszu i języka

Jesli chodzi o przeklucie uszu nie jest to jakis wielki bol, mnie przynajmniej tylko troche bolalo. Troche mocniej niz uklucie komara. Uszy przekluwam sobie sama, wenflonem lub igla 1,4mm, w chrzastce boli najbardziej i jeszcze jakis czas po przekluciu. Przmywalam rany woda utleniona.
Jesli chodzi o jezyk to tylko profesjonalny piercinger, nie zadna kolezanka czy samemu (chociaz przynaje ze pod warga sama sobie zrobilam, jednak jezyk to zupelne cos innego niz kawlek skory).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 14:19   #6
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Przebicie uszu i języka

Jedno i drugie lepiej zrób u piercera. Język może być spuchnięty przez kilka dni. Zdarza się też, że trochę puchnie w czasie przeziębienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 17:28   #7
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 123
Dot.: Przebicie uszu i języka

Polecam Morbida, ze studia Arif. Mam od niego kilka kolczyków i wszystko jest okej.
42aa9f0174bae88e61db18911b5b77e82d41cd5a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-20, 12:54   #8
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Przebicie uszu i języka

Mam kolczyk w języku już 9 lat. Miałam przebijane od dołu go góry. Bolało mnie niemiłosiernie, bo znieczulenie nie zadziałało. O dziwo nie spuchłam bardzo, krwi trochę było i takie uczucie drętwienia języka. Do końca dnia nie zjadłam niczego. Pryskałam Octeniseptem, całość zagoiła się w ciągu 3 dni i mogłam cieszyć się kolczykiem. Gdzieś po miesiącu zmieniłam kolczyk na krótszy.
Aha, przecież samemu nie wybiera się umiejscowienia kolczyka w języku, to zależy od jego zbudowania, jak Ci wiązania idą przecież Kolczyk nie przeszkadza w jedzeniu, zwyczajnie inaczej się je czy żuje gumę, musisz wyrobić sobie swoją metodę. Ja mam jedynie czasami problem gdy szybko mówię- rrrr nie chce mi wyjść jak trzeba, ale to nie stanowi żadnego problemu

Cytat:
Napisane przez coellia Pokaż wiadomość
Miałam kolczyk w języku kilka lat. Nie pamietam już czy przebijane z góry czy z dolu. Jeśli chodzi o ból to nie ma się co bać, zwykłe pobieranie krwi boli bardziej gojenie u mnie tez było bezproblemowe, jadłam od razu wszystko i tylko język trochę zdrętwiały był. Uszy tez jakoś bardzo nie bolą. Za to mogą goić się gorzej, trzeba pilnować, przemywać. Zreszta dziurka w uchu nawet po latach od wygojenia potrafi się popsuć od nowych kolczyków na przykład.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to Ci zazdroszczę, bardzo Ukucie przy pobieraniu mnie nie boli, a potrafię mieć za jednym razem 4 razy pobieraną krew w odstępie dwóch godzin
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 15:40   #9
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Przebicie uszu i języka

Miejsca w Warszawie Ci nie polecę bo nie jestem z Warszawy ale mogę powiedzieć coś apropo bólu ,jeśli chodzi o uszy to miałam przebijane 25lat temu przez pielęgniarkę trwało to może minutę i nic nie bolało,gorzej z językiem,ten miałam przebijany w wieku 15 lat.
Pamiętam,że wymagana była zgoda rodziców.
Nie powiem Ci czy miałam przebijane z góry czy dołu bo to było 15lat temu.Bolało okrutnie!!!Krwi było bardzo dużo a ja dwa dni miałam język niemiłosiernie spuchnięty.
Nawet pamiętam,że wróciłam na drugi dzień do tego salonu czy to aby normalne ,że tak to wygląda i kazano mi to czymś tam płukać ,jakimiś ziółkami czy coś.
Koniec końców po paru miesiącach zjadłam cześć kolczyka,którym się non stop bawiłam w buzi i nowego nie założyłam.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 17:38   #10
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Przebicie uszu i języka

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o jezyk to tylko profesjonalny piercinger, nie zadna kolezanka czy samemu (chociaz przynaje ze pod warga sama sobie zrobilam, jednak jezyk to zupelne cos innego niz kawlek skory).
Jezu, ja pamiętam jak w gimnazjum jakiś chłopak sam sobie przebił język kolczykiem. Drzwi były otwarte to widziałam co tam się działo. Krew się lała po zlewie jak nie wiem co. Musiała po niego karetka przyjechać - nawet nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Ja chciałam sobie przekłuć język jak skończyłam 18 lat, ale mi pani powiedziała, że nie ma mowy, bo mam za grube żyły na nim czy coś takiego i ona się tego nie podejmie nawet. To poszłam i zrobiłam tatuaż

Uszy miałam przebijane zaraz po komunii czyli miałam 8 lat. Łza mi żadna nie poleciała, więc chyba aż tak nie boli jakby się mogło wydawać
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 21:17   #11
La_Sobria
Biały kruk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Przebicie uszu i języka

[1=42aa9f0174bae88e61db189 11b5b77e82d41cd5a;8366409 6]Polecam Morbida, ze studia Arif. Mam od niego kilka kolczyków i wszystko jest okej.[/QUOTE]

Ja również polecam Morbida w Arifie.
__________________

La_Sobria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 22:17:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.