Mleczko czy tonik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-05, 22:30   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Mleczko czy tonik?


Mam problem z kupnem mleczka. W Oriflame jest teraz takie nowe mleczko 2 w 1 które zamówiłam, jednak niewiem czy odpowiednie jest kupienie oddzielnie mleczka i toniku czy takie 2w1 też może być. Proszę o radę
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 22:35   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Mleczko czy tonik?

Też stosuję preparaty typu 2w1 czy 3w1, ale potem zawsze używam toniku. Jednak preparat do demakijażu nawet w najłagodniejszej formie, to jest zawsze jakiś "oczyszczacz" i pewniej się czuję jeśli go "zmyję" tonikiem. Poza tym bardzo lubię toniki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-05, 22:53   #3
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Mleczko czy tonik?

Przez pewien czas uzywalam preparatow 2w1 i 3w1 (np. z Oriflame, ktory sobie chwalilam), ale niedawno przerzucilam sie na mleczko i tonik lub zel/krem myjacy i tonik. Mam wrazenie, ze moja twarz jest teraz lepiej oczyszczona i nawilzona. 2w1 oraz chusteczki oczyszczajace nadaja sie za to swietnie do podrozy.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 13:50   #4
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: Mleczko czy tonik?

Co jest odpowiedniejsze - mleczko z tonikiem 2 w 1 czy oddzielnie? Myślę, że odpowiedź na to pytanie zależy od Twojej cery i od rodzaju preparatu, który wybrałaś. Jeżeli masz cerę tłustą, mieszaną, albo czujesz się zwykle nie dość głęboko oczyszczona, potrzebujesz dobrego żelu do mycia. Jeśli nie podpadasz pod w/w kategorie i masz na to ochotę, możesz oczywiście stostować kosmetyk typu 2 w 1. Z mojego doświadczenia mogę polecić Bio-Camille z Yves Rocher - jest bardzo lekkim żelem i jedynym preparatem tego typu, który rzeczywiście ma wyczuwalny efekt toniku, a nie tylko mleczka. Sądzę, że nadaje się nawet do cery mieszanej. Z cięższych konsystencji jest fajny 3 w 1 Vichy.

Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 20:04   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Mleczko czy tonik?

Jeśli konsystencja tego kosmetyku bedzie Ci odpowiadała i bedzie dobrze zmywał skórę to może to być właśnie preparat 2w1 .Ja w gabinecie zmywam twarz ,szyję i dekolt przeważnie mleczkiem , ale potem zmywam to mleczko gąbeczkami i wodą (polecam do mycia twarzy wodę mineralną , jeśli ze względów finansowych to trudne do wykonania to może być woda przgotowana i ostudzona -w dużych miastach woda sprawia jednak problemy gdyż jest często zbyt mocno chlorowana ).Mleczko nakładam na skórę bardzo obficie więc zmywanie tonikiem byłoby niewystarczające. Tonik stosuję po zmyciu mleczka.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.