Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 07:48   #3781
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

buczacza- BARDZO ALE TO BARDZO CHCE ZOSTAĆ TWOJA PRZYJACIÓŁKĄ, NIE MOGE WYŚWIETLIĆ Z TWOJEGO MEIAL POTWIERDZENIA I NIE WIEM JAK MAM TO ZROBIĆ. GORZEJ ŻE TAM MI NIC NIE WYŚWIETLA.
WIĘC TAK OFICJALNIE NA FORUM: TAK ZGADZAM SIE BUCZACZA, TO DLA MNIE WIELKI ZASZCZYT.
MAM NADZIEJE ,ŻE ODWZAJEMNISZ MOJE UCZUCIA.
.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 09:01   #3782
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wstalam dzis rano z tak sfatygowana skora pod oczyma zaraz wychodze do pracy, a tu nawet nie ma jak kremu nalozyc pod pomarszczone oko - tak piecze i pali
A jak ja sobie biedy tym cosmelanem narobiłam ?
Posmarowalam teraz nanobase - swiece sie, ale przynajmniej zlagodzilo. Ale wygladam jakbym sie z kims bila
eehhh
Daj trochę teraz odpocząć skórze, a za parę dni smaruj cos pod oczami, ale nie na całą noc czy dzień, tylko na parę godzin - nie czekając na pieczenie, i zmyj. Twoja skóra powinna się przyzwyczaić. Możesz teraz smarować zwykła wazeliną bo w każdym kremie jest coś, co moze Cię podrażniać, a w niej - tylko woda i tłuszcz . Będzie dobrze
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 09:56   #3783
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
annaluiza,tez do pracy.O 6.30 musze wstac,dziecko do szkoly zawiezc i do pracy.
Z cosmelanem pod oczy to nie zart,sama go smaruje.Tylko moze zaczekaj z dwa dni z efektem
Buczaczo - do szkoły ? A wakacje ? Boże, ja tak od półtora miesiąca tylko kombinuję, co zrobić z moim 10 latkiem , żeby nie siedział w domu, bo się zaparł, z w tym roku nie chce jechać na żadne kolonie ani obóz. Pojechaliśmy do chorwacji na początku wakacji, i dopiero teraz wyjechał z babcią " do rodziny". W Niemczech jest inaczej to rozwiązane ? Przenoszę się
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:41   #3784
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

witajcie kochane!!!!!

nie było mnie cały wikend, i ile mnie ominęło.....
Byłam na działce i zabawiałam sie w ogrodnika, pieliłam i pielęgnowałam swoje kwiatki. Bo jestem taki zapaleniec ogrodnik, ale myślami i tak byłam z wami, normalnie już bez was nie moge funkcjonować. To jest uzależnienie......
Jak potryebujecie ogrodnika to sLue pomocA, tu pryztne tam podetne, tu wzpiele i cos posadye i piekna dyiaka
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:05   #3785
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jakiś dziwny język mi sie włączył.
ale już ok.

także kochane jak potrzebujecie ogrodnika to służe pomocą. Robie cud-miód skalniaki, rabaty, oczka wodne i co tylko dusza zapragnie.....
Buczacza- Moja pszczółko- zdaje sie Ty masz ogród co??????
Ja tak nie smiało dopiero teraz ujawniam swoje umiejetności

hmmm patrze że znowu imprezowałyście, no to ja tez wznosze toast (tak na sucho), a po pracy sobie w domku lampeczke malinówki wypije za te wasze piekne lica.

Dome - jak ja żałuje że nie mogłam Ciebie zobaczyć, teraz tam zamiast Twoich zdjęć jakies małpy sie zagościły.
Może i ja kiedyś sie odważe i pokaże swoje zdjęcia, byłaby świetna reklama dla cosmelanu i zachęta dla was na robienie zabiegu...... hmmmm..... ależ to zabrzmiało.....powinnam zmienić prace na marketing.

Agnieszko kis- co Ty tu nam apetyt robisz na sok z pomidorków, no bo na myśl o burakach to brrrrr brrrr ciarki przechodzą.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:27   #3786
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Co do cosmelanu na usta: to ja sie przyznaje bez bicia- też używam i dzięki Bogu nie mam w sobie tego wirusa opryszczki i mam pięknie ujędrnione wargi. Stosuje cosmelan tak co drugi dzień, cieniutko usta wysmaruje i jets ok. Zauważyłam że zwiększyły swoją objętość.
No bo tak buczacza pokusiła i spróbowałam sama dla ciekawości i jestem zadowolona.
Dzieki kochana- mi eksperymet wychodzi na dobre.

a teraz z innej beczki: dostałam swoje kosmetyki z mazideł. Hydrot różany jest boski, od razu sie w nim zakochałam, zapach zniewala z nóg.
Masełko caritke też super na suchą skóre łokcki i kolan.
Dostałam próbki: jedwab hydrolizowany, kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy, naturalny czynnik nawilżający, olejek z komosy.
Olejek z komosy używam prosto na twarz i odziw super sie wchłania do matu, nawilża bosko skóre- rewelacja- napewno kupie sobie buteleczke, ale z resztą nie mam zielonego pojęcia co zrobić, dlatego pisze na zielono.

cassattto-ekspertko- ratuj- doradz cos:hel p:.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:16   #3787
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
jakiś dziwny język mi sie włączył.
ale już ok.

także kochane jak potrzebujecie ogrodnika to służe pomocą. Robie cud-miód skalniaki, rabaty, oczka wodne i co tylko dusza zapragnie.....
Buczacza- Moja pszczółko- zdaje sie Ty masz ogród co??????
Ja tak nie smiało dopiero teraz ujawniam swoje umiejetności

hmmm patrze że znowu imprezowałyście, no to ja tez wznosze toast (tak na sucho), a po pracy sobie w domku lampeczke malinówki wypije za te wasze piekne lica.

Dome - jak ja żałuje że nie mogłam Ciebie zobaczyć, teraz tam zamiast Twoich zdjęć jakies małpy sie zagościły.
Może i ja kiedyś sie odważe i pokaże swoje zdjęcia, byłaby świetna reklama dla cosmelanu i zachęta dla was na robienie zabiegu...... hmmmm..... ależ to zabrzmiało.....powinnam zmienić prace na marketing.

Agnieszko kis- co Ty tu nam apetyt robisz na sok z pomidorków, no bo na myśl o burakach to brrrrr brrrr ciarki przechodzą.
Madziusiu - to moze wiesz, co posadzić pod płotem, by szybko tym czymś obrósł ? I
Nie podoba mi się to, co mam za nim :-(
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 14:15   #3788
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dzien dobry Kochane Plamki
annaluiza,bardzo mi przykro,ze masz problemy z oczyskami.Ja tez je mialam,ale po masce cosm.1.Teraz skora mi sie przyzwýczaila.
Madziusiu kochana.Dzisiaj wieczorem za nasza wirtualna przyjazn
mam ogrod,ale staram sie ,zeby byl latwy w pielegncji.1 ha moj ogrodek ma,to mozesz sobie wyobrazic ile tu pracy.Nie dam rady go plewic i pielegnowac.To sadze drzewa i krzaki.Kwiatow mam malo.
kamilia,ja Ci chetnie poradze co przed plotem mozesz posadzic.Pewnie chcesz ,zeby szybko uroslo? To polecam bluszcz,albo nazwe znam tylko po lacinie-
Thuja occidentalis "Columna"-szybko rosnie ,mozesz rozne formy ciac.Posadz kolo siebie pare drzewek i bardzo szybko bedziesz miala parawan zielony.
U mnie wakacje sie skonczyly.Tu trwaja letnie 6 tyg.,ale za to jesienia sa ferie(2 tyg.)
madziusiu,ty szczesciaro.Zastanawiam sie o powrocie do cosmelana na usta.
Boje sie troche tej opryszczki,moze kupie tabletki i pomoze?Kurde 2 dni smarowalam cosmelanem i usta jak malina byly,a teraz jak suszona sliwka
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:46   #3789
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Madziusiu - to moze wiesz, co posadzić pod płotem, by szybko tym czymś obrósł ? I
Nie podoba mi się to, co mam za nim :-(
to polecam Ci wszelkiego rodzaju i odmiany powojniki, roślinki szybko rosną, pną sie po płocie ,pięknie kwitną i do tego są wieloletnie, sama posiadam takowy- powojnik wielkokwiatowy odm. Generał Sikorski, pięknie kwitnie na fioletowo.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:47   #3790
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kochane!!! jestem najszczęśliwszą osoba na świecie i muszę sie z Wami tym szczęściem podzielić. Otóż zostane mamusią, mam malutka fasolke w brzuszku . Doświadczam tego uczucia pierwszy raz w swoim 28 letnim życiu. Mam ochotę opowiedzieć o tym całemu światu!!!
W związku z tym faktem jak równiez z tym ze maskę cosmelan 1 robiłam sama i mnie mam kogo zapytać o zdanie BŁAGAM WAS o pomoc. Dziewczyny które robiły cos u lekarz , proszę spytajcie się ilekarzy czy można uzywać cos 2 w ciązy. Pytalam sie mojego ginekologa i on mi odpowiedział ze właściwie to mozna wszystkie kosmetyki uzywać ale w granicach normy. Ja uzywałabym kremu najwyzej 2 razy w tygodniu. Co wy na to? Wydaje mi się ze juz wychodzą mi plamy. A zeby tego było mało to nadal czekam sobie na krem i tracę juz nadzieję . Proszę o odpowiedz
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:53   #3791
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia- a to jest to co mam na działce, a jeżeli woliss kwiatki jednoroczne to kup nasionka ślazówki letniej, też szybko rośnie i pieknie kwitnie, dorasta do 1m -1,5m także w sam raz pod płot.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 15:22   #3792
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszkoo- TO GRATULACJE!!!!!!!! ALE FAJNIE.
NIE MAM POJĘCIA CO Z COSMELANEM? JUŻ KIEDYŚ BYŁ PORUSZNY NA FORUM TEN TEMAT TO NIESTETY NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ, MOŻE TERAZ SIE COŚ ZMMIENIŁO.
GRATULACJE RAZ JESZCZE
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:29   #3793
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziękuj za gratulacje. Jedyna nadzieja w dziewczynach które robiły zabieg w gabinecie lekarskim , proszę popytajcie swoich lekarzy. Jestem straszna zamiast myśleć o maleństrwie to ja przejmuję sie moimi plamami. Mam nadzieję ze nie uwazacie mnie za wyrodną matke. JA POPROSTU STRASZNIE BOJĘ SIĘ PLAM
P.S. A MOZE KTÓRAŚ EKSPERYMENTOWAŁA W CIĄZY Z COSMELANEM?
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 15:30   #3794
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Dostałam próbki: jedwab hydrolizowany, kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy, naturalny czynnik nawilżający, olejek z komosy.
Olejek z komosy używam prosto na twarz i odziw super sie wchłania do matu, nawilża bosko skóre- rewelacja- napewno kupie sobie buteleczke, ale z resztą nie mam zielonego pojęcia co zrobić, dlatego pisze na zielono.

cassattto-ekspertko- ratuj- doradz cos:hel p:.
http://mazidla.com/index.php?option=...id=62&Itemid=2
Hialuronowo jedwabne serum do twarzy
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 16:01   #3795
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszkaoo gratulacje super wiadomosc
ja tez bede planowala moje pierwsze dziecko , po twoim poscie zaczelam sie zastanawiac czy w ciazy mozna uzywac cos2 . dzwonilam do lekarz u ktorego bylam ale niestety jest nie osiagalny jak tylko go zlapie to zapytam jak to wszystko wygflada czy nie ma jakich kolwiek przeciwskazan
mysle tez ze lekarz ginekolog powinien wiedziec jak bedzie znal sklad tego kremu.
pozdrawiam cie

Madziusia w koncu sie pokazalas na naszym forum.
kochanie wiesz co zrobilam wyrwalam sobie wasika woskiem i teraz juz 4 godziny jest strasznie czerwony slad pewnie wyrwalam go sobei ze skora
zawsze bylo troche czerwone ale na chwile masz moze jakis czarodziejski sposob jak tej czerwieni sie pozbyc
a soczku z pomidorow posmakuj pycha
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 16:48   #3796
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=agnieszka kis;8551126]Agnieszkaoo gratulacje super wiadomosc
ja tez bede planowala moje pierwsze dziecko , po twoim poscie zaczelam sie zastanawiac czy w ciazy mozna uzywac cos2 . dzwonilam do lekarz u ktorego bylam ale niestety jest nie osiagalny jak tylko go zlapie to zapytam jak to wszystko wygflada czy nie ma jakich kolwiek przeciwskazan
mysle tez ze lekarz ginekolog powinien wiedziec jak bedzie znal sklad tego kremu.
pozdrawiam cie

Bardzo dziękuję za gratulację , życzę powodzenia w działaniu
Agnieszko będę Ci wdzięczna do końca życia jeśli dowiesz się czegoś - mam nadzieję ze usłyszę dobrą odpowiedz. Następnym razem czyli za dwa tygodnie, kiedy znów będę u ginekologa to zaniosę mu skład cosmelanu. Sama próbowałam wyszkuać jakiś informacji na ten temat ale niestety zero na ten temat w necie albo ja nie wiem gdzie i jak go szukać. Starałam sie tez pojedyńczo sprawdzać składniki cosmelanu. Te do których udało mi sie dotrzeć są raczej bezpieczne ale lepiej dmuchać na zimne i poznać opinie lekarza. Czekam z niecierpliwością
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 17:23   #3797
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[QUOTE=AgNiESzKa00;8551635]
Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Agnieszkaoo gratulacje super wiadomosc
ja tez bede planowala moje pierwsze dziecko , po twoim poscie zaczelam sie zastanawiac czy w ciazy mozna uzywac cos2 . dzwonilam do lekarz u ktorego bylam ale niestety jest nie osiagalny jak tylko go zlapie to zapytam jak to wszystko wygflada czy nie ma jakich kolwiek przeciwskazan
mysle tez ze lekarz ginekolog powinien wiedziec jak bedzie znal sklad tego kremu.
pozdrawiam cie

Bardzo dziękuję za gratulację , życzę powodzenia w działaniu
Agnieszko będę Ci wdzięczna do końca życia jeśli dowiesz się czegoś - mam nadzieję ze usłyszę dobrą odpowiedz. Następnym razem czyli za dwa tygodnie, kiedy znów będę u ginekologa to zaniosę mu skład cosmelanu. Sama próbowałam wyszkuać jakiś informacji na ten temat ale niestety zero na ten temat w necie albo ja nie wiem gdzie i jak go szukać. Starałam sie tez pojedyńczo sprawdzać składniki cosmelanu. Te do których udało mi sie dotrzeć są raczej bezpieczne ale lepiej dmuchać na zimne i poznać opinie lekarza. Czekam z niecierpliwością
Agnieszko ,wydaje mi sie ,ze Cosmelan zawiera mocne kwasy ale nie mam pewnosci co do składu..W kazdym razie na Wizazu "obiło "mi sie cos o uszy ,ze kwasy są zabronione w ciązy. Poszukaj w wyszukiwarce wizazowej.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 17:31   #3798
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ok dzięki
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 18:17   #3799
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Kochane!!! jestem najszczęśliwszą osoba na świecie i muszę sie z Wami tym szczęściem podzielić. Otóż zostane mamusią, mam malutka fasolke w brzuszku . Doświadczam tego uczucia pierwszy raz w swoim 28 letnim życiu. Mam ochotę opowiedzieć o tym całemu światu!!!
W związku z tym faktem jak równiez z tym ze maskę cosmelan 1 robiłam sama i mnie mam kogo zapytać o zdanie BŁAGAM WAS o pomoc. Dziewczyny które robiły cos u lekarz , proszę spytajcie się ilekarzy czy można uzywać cos 2 w ciązy. Pytalam sie mojego ginekologa i on mi odpowiedział ze właściwie to mozna wszystkie kosmetyki uzywać ale w granicach normy. Ja uzywałabym kremu najwyzej 2 razy w tygodniu. Co wy na to? Wydaje mi się ze juz wychodzą mi plamy. A zeby tego było mało to nadal czekam sobie na krem i tracę juz nadzieję . Proszę o odpowiedz
Agnieszko!!! Bardzo gorąco ci gratuluję! To wspaniała wiadomość Cieszę się wraz z tobą, ale z tego co wyczytałam po angielsku w ulotce cosmelanu to jest on zabroniony dla kobiet w ciąży.
Pozdrawiam!
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 18:38   #3800
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Agnieszko!!! Bardzo gorąco ci gratuluję! To wspaniała wiadomość Cieszę się wraz z tobą, ale z tego co wyczytałam po angielsku w ulotce cosmelanu to jest on zabroniony dla kobiet w ciąży.
Pozdrawiam!
Napisali może jakie są skutki stosowania cosmelanu w ciąży? Niestety wyrzuciłam już dawno opakowanie cos2. Bardzo dziękuję
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:07   #3801
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Napisali może jakie są skutki stosowania cosmelanu w ciąży? Niestety wyrzuciłam już dawno opakowanie cos2. Bardzo dziękuję
przeszukałam właśnie dom i niestety ulotkę musiałam wyrzucić, bo nigdzie jej nie ma
ale wiem, że tam to wyczytałam - dziewczyny, czy któraś zachowała swoją ulotkę?
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:13   #3802
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jesli któraś z Was ma jeszcze w domu ulotkę to proszę poczytajcie i dajcie mi znać. Dziękuję
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:16   #3803
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko z fasolką, poniżej zamieszczam cytat z wypowiedzi jednej z dziewczyn na naszym forum (z 16 stycznia 2008):

"Witam serdecznie i gratuluje! Podobnie jak Ty rok temu chciałam wykonać cosmelan w ciąży.Odradzono mi,ponieważ nie zostały przeprowadzone żadne badania na kobietach w ciąży i karmiących,i żeby nie było sie do czego przyczepić nikt nie wykona Ci cosmelanu. Dodatkowo w trzecim trymestrze mogą pojawić sie dodatkowe przebarwienia,które po porodzie znikają.Ja bym nie ryzykowała,dzieciątko teraz jest najważniejsze! Ja już jestem trzy miesiące po porodzie,miałam nadzieje ze już moge wykonać cos.Udałam sie do dermatologa na konsultacje i zakup tylko C2.Okazało sie że nie moge nic zrobić!!!Chciałam kupić na własane ryzyko ale i to nie przekonało pani dermatolog,odp.byla krótka-Ja pani tego nie sprzedam!chce spokojne spać w nocy!.Zaprosiła mnie do siebie po okresie karmienia.Posłusznie wróciłam do domu,a byłam naprawde mocno zdesperowana.Oczywiście mogłabym szukać innego sposobu zakupu C2,ale po co?żeby sobie zaszkodzić?Nie!Zdrowy rozsądek gorą!Teraz smaruje sie thiospotem i spokojnie sobie czekam.Plamki jaśnieja,jaśnieją a ja nadal sobie czekam.Tobie również życze cierpliwości! Pozdrawiam"

Edytowane przez annaluiza
Czas edycji: 2008-08-11 o 19:43
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:26   #3804
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No cóz pozostaje mi chyba pogodzić się z plamami i cieszyć moją malutką fasolką. Jeśli Któraś bedzie miała jakieś nowe informacje na ten temat to prosze sie nimi podzielić - cały czas zyję nadzieją. Buziaki. Jestescie kochane ze nie pozostawiłyście mnie w biedzie
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:26   #3805
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Laski, a ja Wam chciałam wyznać, ze gdybyśmy dziś zrobiły nasz comelański zlot w realu, to uwierzcie mi, że rozpoznałybyście mnie bez trudu. Wyglądam na ciężko chorą osobę i raczej nie zdjęłabym okularów

Czy któraś z Was pamięta gdzie Molly opisywała swoje doświadczenia z cosm2 pod okiem, nie mogę znaleźć...
Zaczynam wpadać w panikę, że już mi tak zostanie
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:28   #3806
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
No cóz pozostaje mi chyba pogodzić się z plamami i cieszyć moją malutką fasolką. Jeśli Któraś bedzie miała jakieś nowe informacje na ten temat to prosze sie nimi podzielić - cały czas zyję nadzieją. Buziaki. Jestescie kochane ze nie pozostawiłyście mnie w biedzie
ciesz się maluszkiem - to najważniejsze!
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:11   #3807
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

AgnieszkaOOGRATULA CJE!!! I nie uzywaj cosmelana.Nie wolno
maaadziusiaaaaaaa,mialysmy wypic za przyjazn.Znowu na dzialce siedzis?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:15   #3808
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Laski, a ja Wam chciałam wyznać, ze gdybyśmy dziś zrobiły nasz comelański zlot w realu, to uwierzcie mi, że rozpoznałybyście mnie bez trudu. Wyglądam na ciężko chorą osobę i raczej nie zdjęłabym okularów

Czy któraś z Was pamięta gdzie Molly opisywała swoje doświadczenia z cosm2 pod okiem, nie mogę znaleźć...
Zaczynam wpadać w panikę, że już mi tak zostanie
masz podpuchniety oczy i wysuszona skore?
Ja to mialam nawet ranki pod oczami,ale przeszlo.No i tak mysle,ze jak sie skora w tym miejscu przyzwyczaila to moze sprobowac jeszcze raz z ustami
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:18   #3809
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cześć dziewczyny, długo mnie nie było, bo byłam na wakacjach, ale od razu po powrocie nadrabiam starty, i oczywiście wracam do mojego HQ, analogiczne pytanko jak w przypadku cosmelanu, czy można stosować go w trakcie ciąży? pozdrawiam was serdecznie i oczekuję na odpowiedź
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:22   #3810
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
Dziękuj za gratulacje. Jedyna nadzieja w dziewczynach które robiły zabieg w gabinecie lekarskim , proszę popytajcie swoich lekarzy. Jestem straszna zamiast myśleć o maleństrwie to ja przejmuję sie moimi plamami. Mam nadzieję ze nie uwazacie mnie za wyrodną matke. JA POPROSTU STRASZNIE BOJĘ SIĘ PLAM
P.S. A MOZE KTÓRAŚ EKSPERYMENTOWAŁA W CIĄZY Z COSMELANEM?

Agnieszko - na Twoją- Waszą cześć - hip hip hurra! Gratuluję ! Nowy , fajny człowiek na świat się pcha ! Super
I nie dokupuj sobie , ze jesteś wyrodna matką ! Zanim jeszcze urodzisz dziecko nie zacznij zapominać , że jesteś kobietą. To jakiś relikt matki polki, ze jak się ma mieć dziecko, czy już je ma , to wzzystko, co dla naszej części kobiecej, to tak po cichu, po kryjomu, bo przecież jedynie ja - matka, mam prawo przebywać w świetle dziennym. . Ufff...
Aga- pewnie, że to baaaardzo istotne, żebyś mogła zadbać o swój wygląd, i strasznie przykre, że teraz mozesz nie móc robić cosmelanu2. Jeżeli nie będziesz mogła to może zacznij to flavo c z biochemii urody i dużo filtrów.
I ciesz się swoją kochaną fasolką ;-)
- buziaki - i jeszcze raz - hurra!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.