Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 06:42   #4501
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysia M - cudnie Ci ten kolor wyszedł. Powiem szczerze, że jestem wielkim niedowiarkiem, że takie rzeczy można SAMEMU zrobić w domu. Chodzi mi o sposób nakładania SAMEMU dekoloryzatora, żeby włosy nie wyszły w różnych odcieniach tęczy.
Ja na razie pielęgnuję swój mahoń po czerni (dekoloryzacja u fryzjera)
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 08:39   #4502
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuję Mihol, ja też jestem bardzo zadowolona z efektu. A u Ciebie następnym razem z mahoniu będzie złoty ciemny blond
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:15   #4503
jamaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 107
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m - wow, te fotki 6,7,8 i 9 są robione w podobnym świetle? Ten szampon a joanny daje aż takie efekty? Chyba jeszcze raz muszę się wybrać na poszukiwania tego szamponu... Ja też robiłam dekoloryzację z czarnego + 2 razy farbowanie, i teraz mam taki złoto-rudawy blond z poziomu 8 i centymetr odrostów, a naturalne mam popielate z poziomu 7, i muszę właśnie pozbyć się tego złotego odcienia Gdzie kupiłaś ten szampon? W żadnym rossmannie go nie widziałam
jamaika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:31   #4504
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hihii jamajka tak to to samo oświetlenie, tylko dwa ostatnie zdjęcia bez bezpośredniego padania słońca. No dla mnie to genialny produkt, kupiłam w drogerii natura za jakies 6 czy 7 zł. Myje najpierw włosy normalnym szamponem, spłukuje a potem nakłądam dośc duża ilosc tego fioletowego. Ta dosc duża ilosc to całe zagłebienie dłoni, takze tak od serca daję, bo jak dawałam mniej, to nie było tak spektakularnych efektów. No i spieniam go dobrze na całosci i czekam ze 3 do 5 minut. Za pierwszym myciem po farbie trzymam 6 minut, a potem tto juz nie dłuzej niz 3 bo mi się nie chce. Potem normalnie dokłądnie spłukuję i nakłądam waxa albo odzywke i juz. Nie przeraz sie włosów na mokro, bo wyglądają na dziko rude, dopiero po wysuszeniu to rude znika. Czary mary
pierwsze zdjęcie przy samym oknie w pochmurny dzien, drugie przy nieduzym słonku. Włosy zmierzwione, bo suszone bez suszarki w nocy w łózku.. wiem- najgorsza z mozliwych zbrodni dla włosów, no ale czasem się nie chce..
dodam, ze odcien tej joanny się pogłebia w miarę używania, dodane teraz zdjecia były robione w zeszłym miesiącu.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-01-21 o 11:35
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:34   #4505
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

oj
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-01-21 o 11:35 Powód: kurcze.. nie dopisało się
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:50   #4506
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Chyba też się wybiorę do natury po ten magiczny szampon
Którego używasz, Mysiu? Nr 1 czy 2? A może jest jeszcze jakiś inny?

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2010-01-21 o 12:20
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 12:25   #4507
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

pati, jak tam Twoje dekolory się czują?
A szampon nr 1, drugi widze pierwszy raz na oczy!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 12:36   #4508
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Całkiem dobrze Teraz odpoczywają. Ostatni raz farbowałam je przed świętami. Chciałam zrobić pasemka, ale fryzjerka kazała mi odczekać 1-2 mies. A że teraz nadchodzi sesja i nie będę miała czasu, więc w połowie lutego pójdę chyba na te pasemka.. Zobaczę jeszcze jak po tym szamponie będę wyglądać

p.s.
Uzyskałaś super efekt na swoich włosach Bardzo mi się podoba
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 14:15   #4509
Izuniaax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Was mam problem obecnie mieszkam w angli ale w wakacje jade do polski mam naturalny kolor blond jakies 6 miesiecy temu pofarbowalam na czarno tylko nie farba tylko taka szamponetka . do 8 tygodnii . Ladneee byly ale teraz zrobily sie brazowe niechce ich juz miec ani fabowac na czarno postanowilam na wakacje zrobic sobie blond bardzo prosze o pOmOcc Slyszalam o tej dekoloryzacji .Ale sie boje poniewaz mam wloSy cienkie i boje sie ze mi wypadnaa bardzo prosze o pomoc wiec jakbyscie mogli odpisac mi co mam zrobic byla bym strasznie mocno wdzieczna ;* ;* ;* ;* ;* ;* z Gory b Dziekuje ;* : cmok::c mok::cm ok::cmo k::cmok : : cmok:

Edytowane przez Izuniaax33
Czas edycji: 2010-01-21 o 14:21
Izuniaax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:01   #4510
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

przejrzyj kilka ostatnich stron wątku, myślę ze to Ci pomoże
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:28   #4511
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Kobietki wklejam zdjęcia moich włosków dekoloryzowanych z wizażem we wrześniu2009, a więc prawie 4 miesiące temu Dodaję od razu drogę przez 'mękę' Wiem, ze juz pokazywałam w swoim czasie zdjęcia, ale miło mi się wspomina, poza tym to dowód, ze mozna z czarnych uzyskac blond
Włoski zapuszczam, podcinałam tylko dlatego, że były okrutnie wycieniowane i musiałam zrównac, a nie dlatego, że jakoś drastycznie się zniszczyły po wielu farbach i rozjaśnianiu.

1 - przed, głeboka czerń po castingu, paru garnierach i palecie- wszystkie w odcieniach brązu.
2 - na drugi dzień po dekoloryzacji, włosy w róznych tonacjach- od rudości przez machon po średnie złoto. Ogólnie nawet niezły efekt, ale chodziłam w związanych włosach
3 - włosy zaczynają ciemniec, przerażona takim obrotem rzeczy sięgam po farbe rozjasniającą- zdjęcie 4
5 - po kolejnym rozjasnianiu farbą, wciąż rudawozłote i ciemnawe
6- i znów farba rozjaśniająca, otrzymuję wreszcie jaśniejsze włosy, choc w bardzo ciepłym miedzianozłotym odcieniu
7 - to juz nudne, ale jeszcze raz.. włosy dalej złote, ale lśniące i całkiem całkiem jasne
8 i 9 - odkrywam istnienie szamponu fioletowego joanna nadającego chłodne refleksy oraz zamiast farby rozjaśniającej stosuję juz tylko farbę zwykła na poziomie 9 i już nie kombinuję jak na razie
Mysiu, jesli chodzi o farbę rozjaśniającą to robiłaś blonde supreme może? jak myślisz, z jasnobrązowych włosów może wyjść rudy po tej farbie?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 14:49   #4512
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

lesserette, robiłam najpierw recitalem preference les blondissimes, chyba jakos tak, w kazdym razie recital 01 odcien naturalny jakos ze 3 razy co 2 tygodnie bodajże, a potem juz tylko exellence 9. Korci mnie, by wypróbowac 9.1 bo miałabym od razu chłodniejszy kolor a tak zaraz po farbowaniu to sie denerwuje, czy rudawy zejdzie, no ale po joannie schodzi.
A z jasnobrazowych włosów to tą farbą powinien wyjsc jakis rudawy, bo raczej nic jasniejszego. Ona nie jest taka mocna. Jak chcesz blond, to spróbuj garniera 111 lub 110 w zaleznosci od odcienia, który chcesz miec to mocna farbka. Aha, jeszcze dziewczyny zachwalają na blondach wellaton 12 i 12.1. Bardzo ciemne włosy bierze do platynowego blondu.
Nie opierajcie sie wiec tylko na lorealu, bo mi się zaczyna zdawac, ze troche za drogie te farby jak na efekty. Dosc szybko sie spłukują, kolor nie do konca taki, jak na opakowaniu. Ja sie osobiscie będe przerzucac na cos innego.
pati dzięki
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:31   #4513
jungledrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Exclamation Jak przejśc z czarnego na rudy?

Naturalne moje włosy mają kolor średniego brązu z kasztanowymi refleksami, od skroni taki.. dziwny blond ciemny, ale od dwóch lat mam pofarbowane na czarno. Chciałaby w końcu zmienić kolor, a bardzo podoba mi się od dłuższego czasu taki ognisty miedziany rudy.
Tylko jak z czarnej farby przejść? Dodam, że od ponad pół roku nie farbowałam włosów na czarno, tylko szamponetkami ciemne brązy, więc odrosty są spore. Pomóżcie proszę
jungledrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:42   #4514
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Jak przejśc z czarnego na rudy?

A chcesz to robić u fryzjera czy sama w domu? Najbezpieczniej u fryzjera, ale ja robiłam sama i jakoś mi nawet to wyszło udało mi się w miarę bezboleśnie przejść z czerni na rudy Najpierw dekoloryzowałam włosy (dekoloryzatorem L'Oreal Creme Clair Decolorant- mozna go kupić w Naturze), w wyniku czego otrzymałam rudawo-kasztanowy kolor, ( u Ciebie może będzie on jasniejszy, bo nie farbujesz już od dłuższego czasu) a po jakimś czasie użyłam rozjaśniacza z Londy, który dał mi na włosach kolor miedziany (jeśli odcień tej miedzi by Ci się nie podobał, zawsze możesz zafarbować włosy jedną z farb dających ognisty odcień rudości jak np. L'Oreal Feria kolor Mango, Garnier 100% Color-złocistomiedziany blond, Garnier Belle Color- jasna, intensywna miedź, Palette XXL- płomienny feniks. Warunek jest tylko taki, że musisz mieć włosy rozjaśnione do takiej dosyć jasnej miedzi, na ciemniejszych włosach te kolory nie wyjdą tak intensywnie i będa wpadac bardziej w kasztan czy czerwień bo nikła szansa, żeby sama taka farba rozjaśniła Ci włosy). Z tym, że ja farbowałam na czarno regularnie, więc nie miałam za dużych odrostów, dlatego po dekoloryzacji kolor byłw miare równomierny. W Twoim przypadku musiałabyć najpierw nałożyć dekoloryzator na środek i końce włosów, a dopiero pod koniec na czubek głowy - (włosy przy głowie zawsze rozjaśniają się łatwiej, tym bardziej, że mas ztam już sporo naturalnych) i kontrolowac co chwila stopień rozjaśnienia.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 09:29   #4515
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
lesserette, robiłam najpierw recitalem preference les blondissimes, chyba jakos tak, w kazdym razie recital 01 odcien naturalny jakos ze 3 razy co 2 tygodnie bodajże, a potem juz tylko exellence 9. Korci mnie, by wypróbowac 9.1 bo miałabym od razu chłodniejszy kolor a tak zaraz po farbowaniu to sie denerwuje, czy rudawy zejdzie, no ale po joannie schodzi.
A z jasnobrazowych włosów to tą farbą powinien wyjsc jakis rudawy, bo raczej nic jasniejszego. Ona nie jest taka mocna. Jak chcesz blond, to spróbuj garniera 111 lub 110 w zaleznosci od odcienia, który chcesz miec to mocna farbka. Aha, jeszcze dziewczyny zachwalają na blondach wellaton 12 i 12.1. Bardzo ciemne włosy bierze do platynowego blondu.
Nie opierajcie sie wiec tylko na lorealu, bo mi się zaczyna zdawac, ze troche za drogie te farby jak na efekty. Dosc szybko sie spłukują, kolor nie do konca taki, jak na opakowaniu. Ja sie osobiscie będe przerzucac na cos innego.
pati dzięki
Mysia, niestety nie mam dostepu do recitala les blondissimes, w moim rossmanie jest tylko blonde supreme. Czy efekt byłby porównywalny z tym recitalem? jakie jest twoje zdanie na temat wlasnie blonde supreme? i jeszcze: czy z kazdym kolejnym farbowaniem ta rudosc bedzie zmierzac ku blond, czy bedzie coraz bardziej ruda?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 12:37   #4516
Wiktoria M
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria M
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 163
GG do Wiktoria M
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej Dziewczyny!
Słuchajcie, jestem po dekoloryzacji z czarnego koloru. Zależało mi na tym aby uzyskać kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego (zimny, skandynawski blond) i udało mi się
Zanim doszłam do tego koloru musiałam trochę przejść. Byłam 2 razy u fryzjera na dekoloryzacji, saunie dla włosów i farbowaniu. Mieszała mi jakieś kolory i udało nam się zejść do b. jasnego blondu, przy skórze można powiedzieć, że był popielaty, wręcz biały.
Oczywiście źle czułam się w tym kolorze i jak wróciłam do domu to po drodze kupiłam sobie farbę L'oreal Perłowy Beż 813. Kolor minimalnie się przyciemnił i jest bardzo, bardzo podobny do mojego naturalnego .
Niestety jest jedno ALE. Podczas dekoloryzacji, jak zazwyczaj bywa, końcówki rozjaśniają się mniej niż włosy u nasady. Do połowy włosy mam w ładnym kolorze blondu ale nim niżej tym... rudziej. Widać, że jest to blond ale z dużą poświatą rudości. I tutaj nasuwa się moje pytanie.. W jaki sposób ujednolicić kolor? Myślałam o rozjaśnieniu farbą ale wiem, że jak nałożę farbę na całe włosy to te u nasady do połowy głowy zrobią się znów białe, a przecież bez sensu jest farbować włosy od połowy głowy, bo i tak będą niejednolite . Myślałam też aby rozjaśnić włosy farbą, a później spróbować znów zafarbować tym Perłowym Beżem.. No ale w miarę udało mi się włosy zregenerować i znów będzie 2x farba na głowie. Co Wy o tym myślicie? Może któraś z Was miała już taki problem?
__________________
3.10.2008
3.10.2009 - zaręczyny

Wish You were here..





Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 13:00   #4517
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Mysia, niestety nie mam dostepu do recitala les blondissimes, w moim rossmanie jest tylko blonde supreme. Czy efekt byłby porównywalny z tym recitalem? jakie jest twoje zdanie na temat wlasnie blonde supreme? i jeszcze: czy z kazdym kolejnym farbowaniem ta rudosc bedzie zmierzac ku blond, czy bedzie coraz bardziej ruda?
Exellence czyli blonde supreme jest delikatniejszy, słabiej rozjaśnia, ale podobno jest trwalszy. Ja robiłam nim raz i poniewaz efekt był mizerny, to się przerzuciłam na polecany mi przez kolorystkę z loreala własnie recital. Ale musiałabys spróbowac. I tak - kazde kolejne farbowanie będzie z rudego robiło coraz bardziej blond i coraz mniej rudy, bo barwnik się będzie wypłukiwał. Mam w ogóle wrazenie, ze nawet pomiedzy farbowaniami włosy robiły się coraz jaśniejsze, ze zwykły szampon podczas mycia wypłukiwał naruszony już ciemny pigment, bo woda spływała ruda a włosy z kazdym suszeniem były zauważalnie jasniejsze.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:20   #4518
jungledrum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Jak przejśc z czarnego na rudy?

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
A chcesz to robić u fryzjera czy sama w domu? Najbezpieczniej u fryzjera, ale ja robiłam sama i jakoś mi nawet to wyszło udało mi się w miarę bezboleśnie przejść z czerni na rudy Najpierw dekoloryzowałam włosy (dekoloryzatorem L'Oreal Creme Clair Decolorant- mozna go kupić w Naturze), w wyniku czego otrzymałam rudawo-kasztanowy kolor, ( u Ciebie może będzie on jasniejszy, bo nie farbujesz już od dłuższego czasu) a po jakimś czasie użyłam rozjaśniacza z Londy, który dał mi na włosach kolor miedziany (jeśli odcień tej miedzi by Ci się nie podobał, zawsze możesz zafarbować włosy jedną z farb dających ognisty odcień rudości jak np. L'Oreal Feria kolor Mango, Garnier 100% Color-złocistomiedziany blond, Garnier Belle Color- jasna, intensywna miedź, Palette XXL- płomienny feniks. Warunek jest tylko taki, że musisz mieć włosy rozjaśnione do takiej dosyć jasnej miedzi, na ciemniejszych włosach te kolory nie wyjdą tak intensywnie i będa wpadac bardziej w kasztan czy czerwień bo nikła szansa, żeby sama taka farba rozjaśniła Ci włosy). Z tym, że ja farbowałam na czarno regularnie, więc nie miałam za dużych odrostów, dlatego po dekoloryzacji kolor byłw miare równomierny. W Twoim przypadku musiałabyć najpierw nałożyć dekoloryzator na środek i końce włosów, a dopiero pod koniec na czubek głowy - (włosy przy głowie zawsze rozjaśniają się łatwiej, tym bardziej, że mas ztam już sporo naturalnych) i kontrolowac co chwila stopień rozjaśnienia.
Na jaką długość włosów wystarcza ten dekoloryzator? Nie zniszczył Ci bardzo włosów? Jaki miałaś naturalny kolor? Boję się robić sama, ale znowu u fryzjera wydam chyba sporo :|
jungledrum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:26   #4519
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Chyba też się wybiorę do natury po ten magiczny szampon
Którego używasz, Mysiu? Nr 1 czy 2? A może jest jeszcze jakiś inny?

1 dostępny w rossmanie,a 2 w hurtowni fryzjerskiej produkt zwany"profesjonalnym".1 jest mocniejszy, a 2 delikatniejszy.Trzeba uważać z tym 1 u mnie na włosach wyszedł nierównomierny kolor nie bardzo łapie mi odrosty.ochłodził włosy po całości natomiast wszystko przy skórze jest w innym odcieniu..ale to wszystko zależy od koloru(blondu) jaki mamy na głowie
Jestem w stanie znieść różne kolory na włosach żółty,fiolet ,szary,srebrny ale zieleniny nie zniosę..


POLECAM WĄTEK "NAJLEPSZE FARBY BLOND"

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-23 o 15:30
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 19:56   #4520
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczynki potrzebuje porady
Mianowicie zastanawiam ię nad dekoloryzacją moich czarnych kłaczków..
Naturalny kolor włosów miedzy karmelem a orzechem laskowym..
Nie wiem czy moje włoski ten zabieg przetrwają
Zapuszczam,więc troche strachu jest a nie chcę wrócic do punktu wyjścia.
Załacze fotki i same ocenicie co mogę z tymi włosami zrobić..
Bardzo prosze o pomoc
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 20:00   #4521
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Proszę oto moje aktualne zdjęcie
Tzn. ze świąt
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:57   #4522
Mitsou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zwracam się do Was z prośbą o radę.. Przez dłuższy czas farbowałam się na czarno, ostatni raz trzy miesiące temu. Jednak niedawno zamarzył mi się inny kolorek.. rudy, a ponieważ mój czarny po 3-miesięcznej przerwie wyblakł i zmatowiał położyłam na niego farbę Loreal Intensywny miedziany kasztan.. Efekt wyszedł mi hm.. dość oryginalny Obecnie w miejscu odrostów mam na górze piękny, miedziany rudy, który dalej przechodzi w czerń, by na linii łopatek stać się brązem o rudawym połysku.. Czy da się jakoś pozbyć tego czarnego bez używania radykalnych środków (dekoloryzacji u fryzjera) ? Boję się, zniszczyć sobie włosy, mam ich dużo, są grube, mocne, ale niestety z lekką skłonnością do puszenia się... Dodam, że nie chcę wracać do swojej naturalnej barwy włosów, tylko przefarbować całość na rudo.. Czy dekoloryzacja jest konieczna
Mitsou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 00:20   #4523
bordufka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 16
z bordo na blond

jakich kolorów farb powinnam użyc aby z bordowego koloru przemalowć na blond (nie chodzi mi o platynowy czy jakis jasny tylko o średni blon)
bordufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 08:21   #4524
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Mitsou Pokaż wiadomość
Zwracam się do Was z prośbą o radę.. Przez dłuższy czas farbowałam się na czarno, ostatni raz trzy miesiące temu. Jednak niedawno zamarzył mi się inny kolorek.. rudy, a ponieważ mój czarny po 3-miesięcznej przerwie wyblakł i zmatowiał położyłam na niego farbę Loreal Intensywny miedziany kasztan.. Efekt wyszedł mi hm.. dość oryginalny Obecnie w miejscu odrostów mam na górze piękny, miedziany rudy, który dalej przechodzi w czerń, by na linii łopatek stać się brązem o rudawym połysku.. Czy da się jakoś pozbyć tego czarnego bez używania radykalnych środków (dekoloryzacji u fryzjera) ? Boję się, zniszczyć sobie włosy, mam ich dużo, są grube, mocne, ale niestety z lekką skłonnością do puszenia się... Dodam, że nie chcę wracać do swojej naturalnej barwy włosów, tylko przefarbować całość na rudo.. Czy dekoloryzacja jest konieczna
możęsz czekać aż farba calkowicie zejdzie.Aczkolwiek nie wiem zy komukolwiek chce sie tak długo czekać na adowalając Nas efekty.Możesz przejść na wymarzony kolor pasemkami-to jest mniej radykalny sposób i potrwa nieco dłużej niz dekoloryzacja w granicach 3-4 zabiegó w zależności jaki kolor chcesz uzyskac a jaki masz teraz na glowie Ja się zastanawiam także nad dekoloryzacja,ale raczej przejdę na kolor pasemkami-mniej szkodliwe dla włosków.Albo poprostu zrobe sobie modne tego sezonu pasemka jaśniejsze zaczynające sie przy karku lub od uszu. Jak zbiore fundusze pójdę poradzić sie dobrego fryzjera
A Tobie życze powodzenia i wytrwałości dążeniu do wymaronego kolorku
Pozfrawiam
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:20   #4525
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez olesnati89 Pokaż wiadomość
Proszę oto moje aktualne zdjęcie
Tzn. ze świąt
przepięknie wyglądasz w tym kolorze
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 09:31   #4526
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: z bordo na blond

Na początek będzie potrzebna dekoloryzacja Żadna farba nie rozjaśni bordowego
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:07   #4527
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: z bordo na blond

lepiej idź z tym do fryzjera i nie używaj niczego sama, bo później będzie wątek: "Pomocy, wyszedł mi nie ten kolor"
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:42   #4528
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: z bordo na blond

dekolor, moze kapiel rozjasniajaca, jakas farba, jednym slowem szkoda wloskow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:44   #4529
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez olesnati89 Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuje porady
Mianowicie zastanawiam ię nad dekoloryzacją moich czarnych kłaczków..
Naturalny kolor włosów miedzy karmelem a orzechem laskowym..
Nie wiem czy moje włoski ten zabieg przetrwają
Zapuszczam,więc troche strachu jest a nie chcę wrócic do punktu wyjścia.
Załacze fotki i same ocenicie co mogę z tymi włosami zrobić..
Bardzo prosze o pomoc
Nie ne zmieniaj koloru włosów bedziesz wygladala niewyraznie czarny jest piekny ja po rozjasnieniu nie moge sobie zrobic jednolitego koloru bo zawsze te koncowki mi wychodza ciemniejsze a gora jasniejsza. i pewnie bedziesz musiala obciac wlosy o kilka cm bez dwoch zdan bo koncowki beda zniszczone polamane i porozdwajane.
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 18:25   #4530
olesnati89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie spadają Anioły
Wiadomości: 117
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzięki Kobitki za rady
Może faktycznie zostane przy tym czarnym
olesnati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.