Kocham Lancome!!! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 14:01   #2791
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja niestety nie trafiłam na ŻADEN tusz dający u mnie takie efekty jak Fatale.. dlatego póki mogę, będę go domawiać Niech żyje Tru!!
A ja póki co mam ten EL tylko zastanawiam się co zrobię jak się skończy???

Nie mam ochoty znowu kupować po 4 tusze tygodniowo
Chyba będę musiała ostro zabrać się za poszukiwania... Zastanawiałam sie nawet nad jakimś L'orealem z tymi grzebykami. Jest taki w srebrnym opakowaniu, Clean Definition, nie chce mi się sprawdzać nazwy Podobno można go warstwamu nakładać- to też by mi taki odpowiadał.

Np. MF Masterpiece był super bo mogłam nałożyć nawet 3 warstwy bez sklejenia i owadzich nóżek- efekt naprawdę extra, tylko niestety kruszył się a ja tego nie wybaczam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:18   #2792
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja już nawet nie robię zapasów Fatale- po co jeżeli i tak kiedyś mi się skończy...

Mam właśnie w użyciu Estee Lauder Somptous Mascara. Nawet ujdzie, najważniejsze to, że jest trwała i się nie osypuje. Czasem nawet ładne firanki nią wyczaruję. Ale to nie mój ideał, trochę mu brakuje. Jednak póki co może być.
Na pewno jak się skończy nie kupię kolejnego opakowania bo będę szukać następcy Fatale
no racja! ja bede najwyzej kupowala hypnose i ysl i finitio
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:36   #2793
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kocham Lancome!!!

A do mnie przyszły dwa JT z allegro: Butterfies (prawie transparentny, tylko lekko różowy, ze złotymi drobinkami) i piękny brąz Thrill Seeker
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:46   #2794
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no racja! ja bede najwyzej kupowala hypnose i ysl i finitio
Aaa widzisz Ty chociaż masz jakieś zamienniki, a ja?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 23:49   #2795
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

raczej: a MY?!

Straszne, w Lublinie już nie widać Fatale...


Swoją drogą- widziałyście????? http://www.allegro.pl/item626073839_...on_czarny.html
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 00:02   #2796
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Pisząc o nowej wersji Hypnose mialam na mysli perfumy;-)
Testowalam dzisiaj nowy krem Hydra Zen, jest rózowy i w formie żelu, coś podobnego do żelowego Aqua Fusion. Daje fajne uczucie chlodzenia i nawilżenia.
Ojej, szkoda

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh a juz mialam nadzieje, ze jakis nowy tusz bedzie, ktorym bede mogla jakos zastapic fatala ale nie wiem czy sie nie przerzuce w razie czego na hypnose wlasnie


jaki to kolorek?? wklejaj fotki!
niedobrze z tym naszym fatalem

o to co trzeba kupic oscillationa ale on podobno jest beznadziejny...
Oscillation jest beznadziejny

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A ja póki co mam ten EL tylko zastanawiam się co zrobię jak się skończy???

Nie mam ochoty znowu kupować po 4 tusze tygodniowo
Chyba będę musiała ostro zabrać się za poszukiwania... Zastanawiałam sie nawet nad jakimś L'orealem z tymi grzebykami. Jest taki w srebrnym opakowaniu, Clean Definition, nie chce mi się sprawdzać nazwy Podobno można go warstwamu nakładać- to też by mi taki odpowiadał.

Np. MF Masterpiece był super bo mogłam nałożyć nawet 3 warstwy bez sklejenia i owadzich nóżek- efekt naprawdę extra, tylko niestety kruszył się a ja tego nie wybaczam
Sis, ten l'oreal to telescopic clean definition. Z tego co sie orientuje z Twoich poprzednich postow to zalezy Ci na pogrubieniu, tak? Jesli tak to sposrod telescopicow ten bedzie najlepszy, rzeczywiscie mozna nakladac warstwami, ladnie rozdziela rzesy i mimo rtego, ze pisza, ze wydluza, to on ladnie zageszcza rzesy. Natomiast telescopic (zloty) i telescopic carbon black nie pogrubiaja wcale - za to wydluzaja i podkrecaja.

Polecam jeszcze z L'oreala Lash Architect (ale nie carbon gloss) - swietnie pogrubia, wydluza i podkreca, trzyma sie caly dzien, nie kruszy sie. Ja dosc sceptycznie podchodze do tuszy, ktore robia 3 rzeczy naraz, ale ten jest naprawde wyjatkowy. U mnie daje taki sam efekt jak hypnose. Rzesy sa uniesione i pogrubione caly dzien. Jedyna wada jest wydajnosc, ok. 1,5 miesiaca, dlatego wlasnie zaczelam szukac czegos innego, jednak zawsze ze skrucha do niego wracalam

A teraz wlasnie zastanawiam sie, czy warto w takim razie przeplacac za hypnose, czy zostac przy architect'cie Hypnose starcza mi na ok. 3 miesiace, l'oreal na polowe z tego, cena tego l'oreala jest polowe nizsza, wiec w sumie wychodzi na to samo...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-05-09 o 00:09
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 09:10   #2797
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
raczej: a MY?!

Straszne, w Lublinie już nie widać Fatale...


Swoją drogą- widziałyście????? http://www.allegro.pl/item626073839_...on_czarny.html
... kupiony na bazarku takze co my chcemy?

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Aaa widzisz Ty chociaż masz jakieś zamienniki, a ja?
znajdziesz jakis na pewno
swoja droga wycofaliby oscilatona a zostawili fatala!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 14:55   #2798
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
raczej: a MY?!
Straszne, w Lublinie już nie widać Fatale...
Swoją drogą- widziałyście????? http://www.allegro.pl/item626073839_...on_czarny.html
Kiciu ale perełkę znalazłaś
Już widzę tłumy wizażanek walczące o najnowszy tusz Lancome ACTIX X3!!!!!

Mamy podobne wymagania Kiciu więc gdyby co dam znać jak znajdę dobry tusz pogrubiający... ale to pewnie trochę potrwa

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Sis, ten l'oreal to telescopic clean definition. Z tego co sie orientuje z Twoich poprzednich postow to zalezy Ci na pogrubieniu, tak? Jesli tak to sposrod telescopicow ten bedzie najlepszy, rzeczywiscie mozna nakladac warstwami, ladnie rozdziela rzesy i mimo rtego, ze pisza, ze wydluza, to on ladnie zageszcza rzesy. Natomiast telescopic (zloty) i telescopic carbon black nie pogrubiaja wcale - za to wydluzaja i podkrecaja.

Polecam jeszcze z L'oreala Lash Architect (ale nie carbon gloss) - swietnie pogrubia, wydluza i podkreca, trzyma sie caly dzien, nie kruszy sie. Ja dosc sceptycznie podchodze do tuszy, ktore robia 3 rzeczy naraz, ale ten jest naprawde wyjatkowy. U mnie daje taki sam efekt jak hypnose. Rzesy sa uniesione i pogrubione caly dzien. Jedyna wada jest wydajnosc, ok. 1,5 miesiaca, dlatego wlasnie zaczelam szukac czegos innego, jednak zawsze ze skrucha do niego wracalam

A teraz wlasnie zastanawiam sie, czy warto w takim razie przeplacac za hypnose, czy zostac przy architect'cie Hypnose starcza mi na ok. 3 miesiace, l'oreal na polowe z tego, cena tego l'oreala jest polowe nizsza, wiec w sumie wychodzi na to samo...
Łał Ulinko nawet nie wiesz jak jestem wdzięczna za ten post
Zdecyduję się na któryś z tych tuszy L'oreal jak zużyję mój EL Sumptuous. Skłaniam się ku Telescopic, kusi mnie ta szczoteczka Rozumiem, że jest trwały? Bardzo trwały, jak np. tusze Lancome?

Hypnose był moim pierwszym tuszem z tej firmy. Uwielbiałam go, gdy pierwszy raz pomalowałam nim rzęsy zobaczyłam, że mam nawet całkiem fajne firanki
Niestety z każdym opakowaniem było coraz gorzej aż doszło do tego, że nawet osypywał się w połowie dnia

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
znajdziesz jakis na pewno
swoja droga wycofaliby oscilatona a zostawili fatala!
Mogliby tak zrobić, Oscillation nikogo nie powalił na kolana


----------------------------------


Aj przepraszam, że ten mój post taki długi ale muszę Wam coś napisać:
czy wiecie, że to chyba Fatale powodował u mnie jeszcze większe wypadanie i osłabianie rzęs?

Odkąd ze stresu zaczęły wypadać mi rzęsy zawsze czekałam z niecierpliwością jak odrosną. Fatale używam od jakiegoś 1,5 roku. Zaczęłam właśnie wtedy gdy moje rzęsy były w fazie odrastania. Czekałam, czekałam i wcale nie zregenerowały się do pierwotnego stanu.
Wciąż miałam problem z tym, ze gdzie niegdzie były jakieś prześwity, w kącikach miałam ze dwa, trzy włoski, ogółem były ciągle wyliniałe.

Stwierdziłam, że pewnie starość nie radość, w końcu 24 lata to nie 17-tka i pogodziłam się z faktem, że jestem właścicelką wyliniałych rzęs i tak będzie już zawsze.

Jednak od 1,5 miesiąca nie używałam Fatale, trochę z tego powodu, że zostawiłam sobie na wyjścia, imprezy, no po prostu specjalne okazje.
Jak pisałam w użyciu mam tusz Estee Lauder.

Dziewczyny nie uwierzycie ale odkąd odstawiłam Fatale moje rzęsy zaczęły odrsatać i to w tępie ekspresowym
Sama nie wiem co myśleć... podejrzewałam Fatale, że nie wpływa za dobrze na rzęsy ale żeby aż tak???
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 16:42   #2799
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja moge sie wypowiedziec na temat Loreala Clean Definition, tego w srebrnym opakowaniu. Mnie on nie zachwycil. Mam rzeski raczej marne, krotkie, niezbyt geste, tusz wydluzal je odrobine i wg mnie nie pogrubial ich jakos specjalnie, a prawie wogole. Po krotkim czasie uzywania zaczal sklejac rzesy, ciezko wypracowac nim porzadany efekt. Sa lepsze tusze, nawet w podobnym przedziale cenowym.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 08:54   #2800
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Kiciu ale perełkę znalazłaś
Już widzę tłumy wizażanek walczące o najnowszy tusz Lancome ACTIX X3!!!!!

Mamy podobne wymagania Kiciu więc gdyby co dam znać jak znajdę dobry tusz pogrubiający... ale to pewnie trochę potrwa


Łał Ulinko nawet nie wiesz jak jestem wdzięczna za ten post
Zdecyduję się na któryś z tych tuszy L'oreal jak zużyję mój EL Sumptuous. Skłaniam się ku Telescopic, kusi mnie ta szczoteczka Rozumiem, że jest trwały? Bardzo trwały, jak np. tusze Lancome?

Hypnose był moim pierwszym tuszem z tej firmy. Uwielbiałam go, gdy pierwszy raz pomalowałam nim rzęsy zobaczyłam, że mam nawet całkiem fajne firanki
Niestety z każdym opakowaniem było coraz gorzej aż doszło do tego, że nawet osypywał się w połowie dnia


Mogliby tak zrobić, Oscillation nikogo nie powalił na kolana


----------------------------------



Aj przepraszam, że ten mój post taki długi ale muszę Wam coś napisać:
czy wiecie, że to chyba Fatale powodował u mnie jeszcze większe wypadanie i osłabianie rzęs?

Odkąd ze stresu zaczęły wypadać mi rzęsy zawsze czekałam z niecierpliwością jak odrosną. Fatale używam od jakiegoś 1,5 roku. Zaczęłam właśnie wtedy gdy moje rzęsy były w fazie odrastania. Czekałam, czekałam i wcale nie zregenerowały się do pierwotnego stanu.
Wciąż miałam problem z tym, ze gdzie niegdzie były jakieś prześwity, w kącikach miałam ze dwa, trzy włoski, ogółem były ciągle wyliniałe.

Stwierdziłam, że pewnie starość nie radość, w końcu 24 lata to nie 17-tka i pogodziłam się z faktem, że jestem właścicelką wyliniałych rzęs i tak będzie już zawsze.

Jednak od 1,5 miesiąca nie używałam Fatale, trochę z tego powodu, że zostawiłam sobie na wyjścia, imprezy, no po prostu specjalne okazje.
Jak pisałam w użyciu mam tusz Estee Lauder.

Dziewczyny nie uwierzycie ale odkąd odstawiłam Fatale moje rzęsy zaczęły odrsatać i to w tępie ekspresowym
Sama nie wiem co myśleć... podejrzewałam Fatale, że nie wpływa za dobrze na rzęsy ale żeby aż tak???
Jestem w lekkim szoku po tym co napisalas... Mi rzesy po Fatale nie wypadaja, ale jesli Tobie wypadaly, to moze rzeczywiscie lepiej, ze juz do niego nie wrocisz?

Jesli chodzi o Telescopic CD, to jest trwaly, ja smiem twierdzic, ze rownie trwaly co fatale, choc pod koniec opakowania nieco sie juz kruszy. Generalnie wszytskie telescopiki, to one wszystkie sa wydluzajace, w wiekszym lub mniejszym stopniu. Najbardziej wydluza ten w czarnym, najmniej CD. CD ma rowniez najgrubsza szczoteczke (gumowa), ktora swietnie rozdziela rzesy i pozwala na nakladanie kilku warstw, co optycznie zwieksza objetosc rzes. Ja bylam z niego bardzo zadowolona.

Z ciekawosci zajrzalam na KWC i wszystkie telescopiki maja 3.5* Coz za zgodnosc Przejrzyj sobie KWC i zdecyduj sama
Ciesze sie, ze moglam choc troche pomoc

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Ja moge sie wypowiedziec na temat Loreala Clean Definition, tego w srebrnym opakowaniu. Mnie on nie zachwycil. Mam rzeski raczej marne, krotkie, niezbyt geste, tusz wydluzal je odrobine i wg mnie nie pogrubial ich jakos specjalnie, a prawie wogole. Po krotkim czasie uzywania zaczal sklejac rzesy, ciezko wypracowac nim porzadany efekt. Sa lepsze tusze, nawet w podobnym przedziale cenowym.
W moim przypadku ladnie rozdzielal, wydluzal dosc dobrze, choc najlsabiej sposrod wszystkich telescopikow, ale mial jedna niezaprzeczalna wade: mozna go bylo nakladac warstwami, co powodowalo optyczne zageszczenie rzes. Ale wiadomo: co rzesy, to opinia
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 10:47   #2801
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Mogliby tak zrobić, Oscillation nikogo nie powalił na kolana


----------------------------------



Aj przepraszam, że ten mój post taki długi ale muszę Wam coś napisać:
czy wiecie, że to chyba Fatale powodował u mnie jeszcze większe wypadanie i osłabianie rzęs?

Odkąd ze stresu zaczęły wypadać mi rzęsy zawsze czekałam z niecierpliwością jak odrosną. Fatale używam od jakiegoś 1,5 roku. Zaczęłam właśnie wtedy gdy moje rzęsy były w fazie odrastania. Czekałam, czekałam i wcale nie zregenerowały się do pierwotnego stanu.
Wciąż miałam problem z tym, ze gdzie niegdzie były jakieś prześwity, w kącikach miałam ze dwa, trzy włoski, ogółem były ciągle wyliniałe.

Stwierdziłam, że pewnie starość nie radość, w końcu 24 lata to nie 17-tka i pogodziłam się z faktem, że jestem właścicelką wyliniałych rzęs i tak będzie już zawsze.

Jednak od 1,5 miesiąca nie używałam Fatale, trochę z tego powodu, że zostawiłam sobie na wyjścia, imprezy, no po prostu specjalne okazje.
Jak pisałam w użyciu mam tusz Estee Lauder.

Dziewczyny nie uwierzycie ale odkąd odstawiłam Fatale moje rzęsy zaczęły odrsatać i to w tępie ekspresowym
Sama nie wiem co myśleć... podejrzewałam Fatale, że nie wpływa za dobrze na rzęsy ale żeby aż tak???
z tym osypywaniem to tez mam ale nie wiem czy to wina ysl czy hypnose bo razem ich uzywam
wycofaja ale pewnie za hoho! i wprowadza nowy, ktory trzeba bedzie testowac

wiesz co... ja tez przestalam uzywac fatala i nie znajduje juz rzes na policzkach...nie wiem czy to bylo przejsciowe akurat i tak sie zlozylo czy to moze faktycznie byc wina fatala ale jezeli to moze byc on to juz chyba go nie uzyje
no juz jestesmy dwie ciekawe czy ktos jeszcze cos zauwazyl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 12:15   #2802
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z tym osypywaniem to tez mam ale nie wiem czy to wina ysl czy hypnose bo razem ich uzywam
wycofaja ale pewnie za hoho! i wprowadza nowy, ktory trzeba bedzie testowac

wiesz co... ja tez przestalam uzywac fatala i nie znajduje juz rzes na policzkach...nie wiem czy to bylo przejsciowe akurat i tak sie zlozylo czy to moze faktycznie byc wina fatala ale jezeli to moze byc on to juz chyba go nie uzyje
no juz jestesmy dwie ciekawe czy ktos jeszcze cos zauwazyl
Ja chyba też nie będę płakać po nim. Bo co z tego, że Fatale super podkreśla rzęsy jeżeli zarazem je niszczy i sprawia, że jest ich dużo mniej?

Dopiero co zauważyłam, że wreszcie znika mi prześwit na lewej powiece, że nagle mam więcej rzęs, w końcu powoli odzyskują swoją długość Bo ostatnio to miałam strasznie krótkie, że nawet myślałam o czymś wydłużającym A ja przecież zawsze miałam długie rzęsy.

Wybierając zdrowe rzęsy a Fatale wybieram to pierwsze- jak teraz już sobie odrastają to nawet w tym tuszu Estee Lauder prezentują się dobrze


p.s. Dimiti dodam jeszcze, że bardzo długo obserwowałam czy jest jakiś związek pomiędzy Fatale a wypadaniem rzęs. Więc moje spostrzeżenie jest u mnie na 100% pewne...
Szkoda, tak go uwielbiałam


Ulinko ja też byłam w szoku gdy doszłam do tego wniosku

Co do L'oreala to pewnie jak z Fatale- część go kocha a część nie cierpi. Upoluje go może taniej na allegro to portfel nie będzie tak cierpieć Bo Twój opis jest kuszący i wychodzi z tego, że ten tusz spełniałby moje oczekiwania Dzięki


Feelin_soo_me Tobie również dziękuję za ostrzeżenie Może przetestuję go w perfumerii ale chyba akurat nie trafię na nowo otwarty egzemplarz Bo używanym to w życiu, nawet jednej rzęsy nie posmaruję
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-05-10 o 12:20 Powód: dopisek
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:00   #2803
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dimiti, czy fever gloss 208 to to samo co nasz MESMERIC?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 10:43   #2804
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dimiti, czy fever gloss 208 to to samo co nasz MESMERIC?
mesmeric to jest ten sam odcien co 211
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja chyba też nie będę płakać po nim. Bo co z tego, że Fatale super podkreśla rzęsy jeżeli zarazem je niszczy i sprawia, że jest ich dużo mniej?

Dopiero co zauważyłam, że wreszcie znika mi prześwit na lewej powiece, że nagle mam więcej rzęs, w końcu powoli odzyskują swoją długość Bo ostatnio to miałam strasznie krótkie, że nawet myślałam o czymś wydłużającym A ja przecież zawsze miałam długie rzęsy.

Wybierając zdrowe rzęsy a Fatale wybieram to pierwsze- jak teraz już sobie odrastają to nawet w tym tuszu Estee Lauder prezentują się dobrze


p.s. Dimiti dodam jeszcze, że bardzo długo obserwowałam czy jest jakiś związek pomiędzy Fatale a wypadaniem rzęs. Więc moje spostrzeżenie jest u mnie na 100% pewne...
Szkoda, tak go uwielbiałam


Ulinko ja też byłam w szoku gdy doszłam do tego wniosku

Co do L'oreala to pewnie jak z Fatale- część go kocha a część nie cierpi. Upoluje go może taniej na allegro to portfel nie będzie tak cierpieć Bo Twój opis jest kuszący i wychodzi z tego, że ten tusz spełniałby moje oczekiwania Dzięki


Feelin_soo_me Tobie również dziękuję za ostrzeżenie Może przetestuję go w perfumerii ale chyba akurat nie trafię na nowo otwarty egzemplarz Bo używanym to w życiu, nawet jednej rzęsy nie posmaruję
no lepiej miec ladne rzesy niz wypadajace po Fatalu
szkoda...a wydawal sie byc tuszem idealnym
ja swoj jeszcze mam praktycznie caly ale nie wiem czy bede go uzywala skoro tak bo nie za bardzo mi sie usmiecha znowu rzesy sciagac z policzka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:29   #2805
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no lepiej miec ladne rzesy niz wypadajace po Fatalu
szkoda...a wydawal sie byc tuszem idealnym
ja swoj jeszcze mam praktycznie caly ale nie wiem czy bede go uzywala skoro tak bo nie za bardzo mi sie usmiecha znowu rzesy sciagac z policzka
Dimiti ja też obawiam się by go użyć
Już mam dosyć przerzedzonych rzęs! Ileż można czekać by odrosły?

Teraz to nawet w tym Estee Lauder super się prezentują... w takim razie jakoś dam radę bez Fatale Rok męczę się by mi rzęsy wróciły do stany pierwotnego, wreszcie wzięły się w garść to nie będę ryzykować
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-05-11 o 13:30 Powód: literka
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:07   #2806
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Kocham Lancome!!!

ja uzywam fatale od ponad roku codziennie i nie zauwazyłam zadnego wypadania, czy osłabienia.
Mam pytanie do fanek: nie wiedzie do jakiego tanszego tuszu pasuje szczoteczka od fatale? chcialabym sprawdzic czy dobre efekty tuszu nie sa spowodowane tą specyficzna szczoteczka wlasnie. Kupilam juz jeden nawet, ale okazalo sie ze szczoteczka nie przejdzie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 14:29   #2807
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dimiti ja też obawiam się by go użyć
Już mam dosyć przerzedzonych rzęs! Ileż można czekać by odrosły?

Teraz to nawet w tym Estee Lauder super się prezentują... w takim razie jakoś dam radę bez Fatale Rok męczę się by mi rzęsy wróciły do stany pierwotnego, wreszcie wzięły się w garść to nie będę ryzykować
no to chyba trzeba bedzie sprzedac fatala na all albo wymienic bo nie chce mi sie bawic w kupowanie odzywek do rzes i szybkie ratunki zreszta predzej czy pozniej i tak by nam zabraklo Fatala wiec lepiej ze sie juz teraz nauczymy zyc bez niego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:37   #2808
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Rozmawialam dzisiaj z panią ze stoiska Lancome na temat nowej serii Hydra Zen ( Neurocalm Extreme Moisturising Cream-Gel). Kremik rzeczywiscie bardzo przyjemny, chłodzący, od razu po smarowaniu czuję się przyjemne zimno na twarzy;-) Krem jest różowy i w formie żelu.
Smiac mi sie chcialo, bo uslyszalam taką o ta "sensację". Pani powiedziala mi, ze jest to krem który po aplikacji wysyla sygnał do mózgu i dzięki temu chłodzi się całe ciało, nie tylko twarz;-) Ha ha ha...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hydra.jpg (10,2 KB, 7 załadowań)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:49   #2809
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
jest to krem który po aplikacji wysyla sygnał do mózgu i dzięki temu chłodzi się całe ciało, nie tylko twarz;-) Ha ha ha...
A świstak siedzi...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 20:16   #2810
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Co do wypadania rzęs i Fatale'a- ja nic takiego nie zauważyłam Chociaż myślę, że dla wrażliwca to faktycznie, taki grzebyczek może podrażniać nieco powiekę i osłabiać rzęski ale to taka moja mała teoria

Sisley koniecznie daj znać jak coś równie dobrego znajdziesz Ja postaram się także odnaleźć coś,co nas zadowoli..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:31   #2811
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mesmeric to jest ten sam odcien co 211
Dobrze, a czy mozesz porownac czy warto kupowac 208 jesli mam juz u siebie mesmeric? Roznia sie mocno od siebie, zwlaszcza na ustach?

Widzialam na "naszym" watku, ze masz oba, wiec dlatego prosze o pomoc. Bo jesli sa podobne, to lepiej kupie 330
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 08:07   #2812
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kocham Lancome!!!

Nie chcę tutaj robić nagonki na Fatale, ale mi też wypadają rzęsy.

Dla mnie Fatale jest świetny i używałam go jako tusz codzienny. Ostatnio też odstawiłam i jest tylko na wielkie wyjścia.

Teraz nie mogę się uporać z rzęsami Strasznie lecą. Właśnie szukam na KWC jakiejś odżywki

Zawsze robiłam hennę rzęs i nigdy nic mi nie wypadało. Ostatnio nawet henny nie robię, bo chciałam obserwować co i jak. No i niestety też podejrzewam, że to Fatale... Po prostu nie znajduję innej przyczyny. Chyba, że na wiosnę rzęsy linieją
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:08   #2813
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny jak znajdę coś równie dobrego to na pewno dam znać

Annaluka nie robisz nagonki Fatale to moja miłość i zawsze będę ten tusz miło wspominać Jednak rzęsy wypadają po dłuższym używaniu, bez dwóch zdań.

Jeszcze dwa miesiące temu oburzyłabym gdyby ktoś mi zasugerował, że przyczyną wypadania u mnie rzęs jest ten tusz Przynajmniej nie będzie mnie kusić jak go wycofują...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:24   #2814
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dobrze, a czy mozesz porownac czy warto kupowac 208 jesli mam juz u siebie mesmeric? Roznia sie mocno od siebie, zwlaszcza na ustach?

Widzialam na "naszym" watku, ze masz oba, wiec dlatego prosze o pomoc. Bo jesli sa podobne, to lepiej kupie 330
ale ja nie mam 208 Ty chyba go kupilas w koncu a mesmerica tez masz przeciez bo razem bralysmy
ja mam tempting, rainbow, 330, 208 i mesmerica, mialam tez wlasnie 211, ale to bylo to samo co mesmeric wiec oddalam. MIalam tez jeden odcien z tej nowej serii bitten lips, ale tez oddalam
330 sie chyba wiekoszosci podoba przynajmniej mi mowia ciagle ze mam sliczne blyszczydlo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:00   #2815
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale ja nie mam 208 Ty chyba go kupilas w koncu a mesmerica tez masz przeciez bo razem bralysmy
ja mam tempting, rainbow, 330, 208 i mesmerica, mialam tez wlasnie 211, ale to bylo to samo co mesmeric wiec oddalam. MIalam tez jeden odcien z tej nowej serii bitten lips, ale tez oddalam
330 sie chyba wiekoszosci podoba przynajmniej mi mowia ciagle ze mam sliczne blyszczydlo
No jak nie masz, skoro wlasnie napisalas, ze masz I na naszym watku w podpisie tez jest napisane, ze jeden z blyszczykow to 208

Ale dzis sie mu i tak w koncu przyjrzalam dokladnie i wiem, ze juz go nie chce, bo kupilam dzis 330

Kupilam tez zestaw Hypnose z kosmetyczka, podkladem TI , kremem pod oczy i plynem do demakijazu bi facil Ale sie ciesze Dodatkowo dostalam jeszcze preparat nawilzajacy do ust Bionsen ( a myslalam, ze to blyszczyk ) i maseczki z dermiki

Oto focjendy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG4021.jpg (146,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG4024.jpg (162,9 KB, 42 załadowań)
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:50   #2816
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
No jak nie masz, skoro wlasnie napisalas, ze masz I na naszym watku w podpisie tez jest napisane, ze jeden z blyszczykow to 208

Ale dzis sie mu i tak w koncu przyjrzalam dokladnie i wiem, ze juz go nie chce, bo kupilam dzis 330

Kupilam tez zestaw Hypnose z kosmetyczka, podkladem TI , kremem pod oczy i plynem do demakijazu bi facil Ale sie ciesze Dodatkowo dostalam jeszcze preparat nawilzajacy do ust Bionsen ( a myslalam, ze to blyszczyk ) i maseczki z dermiki

Oto focjendy
ale jaja ladnie mnie przyciemnilo! myslalam ze to o zupelnie inny feverek chodzi....to nic ze nr taki sam, ale nawet nie zwrocilam uwagi
no to skoro sie przyjrzalas to juz w sumie nie trzeba pisac ale zupelnie jest inny niz mesmeric, mi lekko rozjasnia usta i pieknie wyglada w sloncu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 14:55   #2817
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kocham Lancome!!!

Tez tak chce
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:48   #2818
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny a co myslicie o tym brazerku Lancoma ze slonikiem?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:41   #2819
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
...
Mogliby tak zrobić, Oscillation nikogo nie powalił na kolana
hej Ja uzywam jedynie wodoodpornego tuszu do rzes. Z Lancome mialam juz L'Extrime i Hypnose ale oba wg mnie sa do niczego. W sobote zakupilam Oscillation water resistant i jestem bardzo zadowolona. Moje rzesy sa o niebo dluzsze i takie podkrecone. Na pewno zakupie ponownie. Jesli chodzi o cienie to mam wrazenie ze nie sa trwale. Mysle ze Dior trzyma sie dluzej i ma wiekszy wybor palet. Za podkladami tez nie przepadam bo tworza maske no i brudza szaliki zdecydowanie lepsze podklady ma Guerlain. Ostatnio powalil mnie Parure delikatny i bardzo subtelny.

Pozdrawiam
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:00   #2820
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Re: Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny czy ktoras z Was używa Genifique? Jest koszmarnie drogi , mam na razie probke 5ml, uzywam regularnie ale nie widze jakichkolwiek efektow.
Ogladalam butelke, tak zrobili ta pipetke, ze koncowki serum nie da ona rady wydobyc ze sloiczka, trzeba pewnie kombinowac z odwracaniem go do gory nogami...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.