makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 12:44   #3931
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Dzięki Ola, mam Kanebo od dawna, ale mi cos nie słuzy, aby go zużyć pozwalam sobie nim na sam koniec po podkładzie, sypkim kryjącym i dopiero ten.
Nie napisałam dokładnie - potrzebuję sypkiego/ w kamieniu/ z kolorem jasnej kosci słoniowej, który jeszcze wzmocni podkład. Dopiero na to daje lekkie rozświetlające kulki bądź ten kanebiak. Wtedy mi sie trzyma cały dzień makijaz. Miałam swietny z Artistry/ Amway - resztkami gonię, a od ponad pół roku nie mają go w sprzedaży i nie wiedzą czy będzie
Chyba muszę patrzeć na podkłady w pudrze, ale kupiłam w kamieniu Double wear EL i mi bardzo uwidaczniał pory, był za matowy, poszedł do młodej koleżanki. Almost mógłby ostatecznie byc, ale cos lepszego bym chciała.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Dziewczyny, coś wam pokażę, dostałam próbkę Nude we fluidzie i dziś nałożyłam, patrzę i nie wierzę, super wygląda. Poszłam poczytać trochę recenzji -lubię skonfrontować opinie innych użytkowniczek z moimi odczuciami i wrażeniami... aż trafiłam na recenzję FFotto, bardzo zjechała ten podkład, opisywała, jak to ratowała sobie skórę Clarinsem /woda brzoskwiniową/ Zdziwiła mnie nieco, więc zajrzałam na jej inną recenzję :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-501475 w której również zachwala tę wodę, a w pewnym momencie pisze tak
"..... Rano zabawę powtórzyłam od nowa. Mało tego, zrezygnowałam z wizyty u lekarza- nie była mi potrzebna. Po 2 dniach stosowania naszej komfortowej wody mogłam się znowu spokojnie malować - rozumiecie - oko, rzęsy, cienie, pudry i te sprawy... Nie muszę chyba dodawać, że teraz już nie rozstaję się z pełnowymiarową 200ml "flaszką"..."

Wiecie co, ręcę opadają, człowiek czyta w nadziei, że znajdzie rzetelne opinie, a tu takie hocki, ciekawe czy to jakaś konsultantka Clarinsa czy jakaś importerka
tak sobie leci.
Nie mam nic do Clarinsa, lubie go bardzo, ale w tym wypadku to bardzo nieładne zagranie tej osoby FFotto i nieuczciwe wobec nas, użytkowniczek Wizaż, które szukają tu info.
I sugeruj się tu opinią na KWC.....
Czyli szukasz pudru, ktory bedzie nieco kryjacy? Jesli tak to moze Halo Smashboxa?

Co do recenzji wody Clarinsa sie nie wypowiem, ale musze za to powiedziec, ze avatar owa recenzentka ma wybitnie wkurzajacy. Meczy on oko innych uzytkownikow.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-11-09 o 12:48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:07   #3932
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, coś wam pokażę, dostałam próbkę Nude we fluidzie i dziś nałożyłam, patrzę i nie wierzę, super wygląda. Poszłam poczytać trochę recenzji -lubię skonfrontować opinie innych użytkowniczek z moimi odczuciami i wrażeniami... aż trafiłam na recenzję FFotto, bardzo zjechała ten podkład, opisywała, jak to ratowała sobie skórę Clarinsem /woda brzoskwiniową/ Zdziwiła mnie nieco, więc zajrzałam na jej inną recenzję :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-501475 w której również zachwala tę wodę, a w pewnym momencie pisze tak
"..... Rano zabawę powtórzyłam od nowa. Mało tego, zrezygnowałam z wizyty u lekarza- nie była mi potrzebna. Po 2 dniach stosowania naszej komfortowej wody mogłam się znowu spokojnie malować - rozumiecie - oko, rzęsy, cienie, pudry i te sprawy... Nie muszę chyba dodawać, że teraz już nie rozstaję się z pełnowymiarową 200ml "flaszką"..."

Wiecie co, ręcę opadają, człowiek czyta w nadziei, że znajdzie rzetelne opinie, a tu takie hocki, ciekawe czy to jakaś konsultantka Clarinsa czy jakaś importerka
tak sobie leci.
Nie mam nic do Clarinsa, lubie go bardzo, ale w tym wypadku to bardzo nieładne zagranie tej osoby FFotto i nieuczciwe wobec nas, użytkowniczek Wizaż, które szukają tu info.
I sugeruj się tu opinią na KWC.....
hehe... troche sie zagalopowala ...

a swoja droga mnie kosmetyki Clarins uczulaja jak diabli ...

choc o tym podkladzie z Diora tez nie mam najlepszego zdania ...

a co do KWC to czesto sobie poczytam ale w zadnym wypadku nie jest dla mnie wyznacznikiem czy produkt jest dobry czy nie ...


James wscieklizny mozna od tego jej avatara dostac

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2011-11-09 o 15:12
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 15:01   #3933
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Pielęgnacji Clarinsa i ogolnie niepatecznej staram się unikać, ale kolorówka Clarinsa - mam głównie na mysli podkłady jest świetna - zwłaszcza Skin Ilusion.

Swoją drogą ja znam kosmetyki, po których skóra uspokaja się niemal z minuty na minutę - np Hydrane z La Roche Posay.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 22:48   #3934
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

James - nigdy nie miałam niczego ze Smashboxa, nie mam dostępu do tej marki, chyba nawet w Szczecinie ostatnio w Kaskadzie nie widziałam, albo nie dojrzałam, muszę dobrze popatrzec przy najbliższej bytności, dzięki.
Desti, ten Nude był świetny zaraz po nałożeniu, ale po pewnym czasie ok godziny - dwóch, róż zrobił się taki jakiś mocny, nierówny, plamisty, musiałam szybko pudrować i rozjaśniać go, nie pamiętam, abym doświadczyła czegoś podobnego. Zastanawiam sie nad tymi BB tak mocno je zachwalasz, ale ty masz lepszą skórę.
Soso, z LRP uwielbiam żel micelarny Rosaliac i Toleriane podkład korygujący a kremu nie próbowałam, pasuje mi Hydrance Legere z Avene plus ich woda - ten zestaw tez jest u mnie żelazny, ale jak to baba, chcę czegoś czasem innego
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 23:36   #3935
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Babu taka lepsza to ona nie jest ale moze troche mniej problematyczna ... zawsze mozesz kupic na ebayu probki albo na wspolnych bb zamowieniach sie dolaczyc... tak bys mogla wyprobowac, czy to cos dla Ciebie... bo bb kremy tez nie wszystkim sluza
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 07:53   #3936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
James - nigdy nie miałam niczego ze Smashboxa, nie mam dostępu do tej marki, chyba nawet w Szczecinie ostatnio w Kaskadzie nie widziałam, albo nie dojrzałam, muszę dobrze popatrzec przy najbliższej bytności, dzięki.
Desti, ten Nude był świetny zaraz po nałożeniu, ale po pewnym czasie ok godziny - dwóch, róż zrobił się taki jakiś mocny, nierówny, plamisty, musiałam szybko pudrować i rozjaśniać go, nie pamiętam, abym doświadczyła czegoś podobnego. Zastanawiam sie nad tymi BB tak mocno je zachwalasz, ale ty masz lepszą skórę.
Soso, z LRP uwielbiam żel micelarny Rosaliac i Toleriane podkład korygujący a kremu nie próbowałam, pasuje mi Hydrance Legere z Avene plus ich woda - ten zestaw tez jest u mnie żelazny, ale jak to baba, chcę czegoś czasem innego
Nie wiem Babu, jak problematyczną masz cerę, ale ja przy swojej mieszanej z przebarwieniami i czasami niespodziankami nie polubiłam się z bb cremami. Generalnie to nie to, czego bym oczekiwała. Nie wspominając o świeceniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 09:43   #3937
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem Babu, jak problematyczną masz cerę, ale ja przy swojej mieszanej z przebarwieniami i czasami niespodziankami nie polubiłam się z bb cremami. Generalnie to nie to, czego bym oczekiwała. Nie wspominając o świeceniu
Właśnie dlatego napisałam, ze Desti ma lepsza skóre Pamiętam po Even Better mi nie słuzył bezbłędnie.
Mam mieszaną choc dojrzałą i baaardzo podatną na podraznienia, i zapychanie, te w większości dla dojrzałych sa dla mnie za ciężkie. Natomiast te lekkie nie zawsze dobrze kryją i wyrównują koloryt. Znudził mi sie LRP choc go mam zawsze w rezerwie, przez lato miałam Everlasting, ale teraz potrzebuje inny, pada na Super Restorative, który używałam wiosną. Wzięłam do wypróbowania jeszcze Velvet Kanebo ale wcisnęła mi próbke 102 / jest różowa- nie wiem czemu sie zgodziłam skoro znam kolorystykę / skóra- poza oczywiście kolorem - wygląda dobrze, jest świetnie nawilżona, ma leciutki glow, podkład trzymał sie fajnie cały dzień, przez niedobrany kolor było to wyraźnie widać. Ale chyba wole podkłady Clarinsa.
I jakkolwiek podkłady płynne można potestować i dobrze wybrać bo dają próbki, tak z tymi sypańcami jest gorzej, bo nie umiem taką mini mini ilością niczego sprawdzić, nie wspominając już o podkładach w pudrze.
A co znajdę i jest ok, to następnym razem już nie ma w sprzedaży i od nowa szukanie ....
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 09:56   #3938
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego napisałam, ze Desti ma lepsza skóre Pamiętam po Even Better mi nie słuzył bezbłędnie.
Mam mieszaną choc dojrzałą i baaardzo podatną na podraznienia, i zapychanie, te w większości dla dojrzałych sa dla mnie za ciężkie. Natomiast te lekkie nie zawsze dobrze kryją i wyrównują koloryt. Znudził mi sie LRP choc go mam zawsze w rezerwie, przez lato miałam Everlasting, ale teraz potrzebuje inny, pada na Super Restorative, który używałam wiosną. Wzięłam do wypróbowania jeszcze Velvet Kanebo ale wcisnęła mi próbke 102 / jest różowa- nie wiem czemu sie zgodziłam skoro znam kolorystykę / skóra- poza oczywiście kolorem - wygląda dobrze, jest świetnie nawilżona, ma leciutki glow, podkład trzymał sie fajnie cały dzień, przez niedobrany kolor było to wyraźnie widać. Ale chyba wole podkłady Clarinsa.
I jakkolwiek podkłady płynne można potestować i dobrze wybrać bo dają próbki, tak z tymi sypańcami jest gorzej, bo nie umiem taką mini mini ilością niczego sprawdzić, nie wspominając już o podkładach w pudrze.
A co znajdę i jest ok, to następnym razem już nie ma w sprzedaży i od nowa szukanie ....
Spróbuj może tego nowego Chanela - Perfection Lumiere.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:37   #3939
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Teraz jak będę to wezmę. Thx
A ty jaki teraz lubisz?
I jakiego sypańca używasz
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:47   #3940
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

jedyne podklady, ktore mi sluza to Guerlain i Lancome, choc ten Clarins testowalam i tez mialam pozytywne odczucia co do efektu, ktory dal...

za to z Chanel wcale nie jestem zadowolona

a przy okazji bb kremy sluza tez wielu dziewczynom z problematycznymi cerami, najtrudniej jest trafic w ciemno ten odpowiedni...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:48   #3941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Teraz jak będę to wezmę. Thx
A ty jaki teraz lubisz?
I jakiego sypańca używasz
Lubię tego Chanelka, co Ci poradziłam, ale próbka skończyła mi sie dawno i gdyby nie 3 podkłady w szufladzie, to bym go nabyła.
Lubie też Parure Extreme Guerlaina.
A w tej chwili używam Pro Long Wear na zmianę ze Studio Sculpt - oba macowe. A w kolejce czeka nowy Matchmaster (również maca).
Sypanego używam albo biały transparentny Finishing Powder, albo prasowany Blot Pressed Powder - oba również maca
I nie powiem - jestem zadowolona.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 11:27   #3942
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Qrcze, MAC to nie moja bajka, prawie 400 km do niego mnie dzieli a musiałabym sporo próbek nabrać aby cos dobrac... wezmę tego Chanela na próbę. Extreme był za ciemny.
Desti a z Lancome jaki ci pasuje pewnie Miracle? nie próbowałam, w miarę był dla mnie TIU tylko ciężko mi dostać jasny kolor.
A gdybym chciała z BB próbki jakieś , to w jaki krem powinnam celować i w jaki kolor, gdy nosze poziom 20 Chanel, 103 i 105 Clarinsa 20 Diora
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:18   #3943
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Qrcze, MAC to nie moja bajka, prawie 400 km do niego mnie dzieli a musiałabym sporo próbek nabrać aby cos dobrac... wezmę tego Chanela na próbę. Extreme był za ciemny.
Desti a z Lancome jaki ci pasuje pewnie Miracle? nie próbowałam, w miarę był dla mnie TIU tylko ciężko mi dostać jasny kolor.
A gdybym chciała z BB próbki jakieś , to w jaki krem powinnam celować i w jaki kolor, gdy nosze poziom 20 Chanel, 103 i 105 Clarinsa 20 Diora
Ja tez mam daleko do maca, ale dzięki kochanym Wizażankom mam stałe dostawy

To powinnas celować w te jasne BB kolory. Czyli jak np. Missha, to chyba 13 albo 21.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:27   #3944
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

No nie wiem, nie wiem - ja np. używam 20 Chanelków, a Misha 21 jest na mnie trupio blada. Dziwnie z tymi BB, trzeba chyba potestować jednak.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:37   #3945
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No nie wiem, nie wiem - ja np. używam 20 Chanelków, a Misha 21 jest na mnie trupio blada. Dziwnie z tymi BB, trzeba chyba potestować jednak.
bo bb kremy to nie podklady i na kazdym wygladaja inaczej... ja podklady mam tez mam ciemniejsze... dlatego wlasciwie bez sensu jest tak porownywac

bb kremy dziela sie glownie na te rozowe i zolte w zaleznosci od tego jaka jest nasza cera... a wiekszosc firm ja jeden odcien, ktory albo sie dopasuje albo nie
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 00:08   #3946
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

A te BB kremy to jaką mają konsystencję, nie zapychają mieszanych cer? Coraz bardziej mnie intrygują.
Ide poczytac na BB bo dopiero zobaczyłam

Edytowane przez babulenka
Czas edycji: 2011-11-11 o 00:11
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 12:40   #3947
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
A te BB kremy to jaką mają konsystencję, nie zapychają mieszanych cer? Coraz bardziej mnie intrygują.
Ide poczytac na BB bo dopiero zobaczyłam
ja jestem mieszaniec ...

Babu ja jestem prawie 35 ... prawie bo za pare dni mi stuknie ... i cere mam tez fanaberyjna ...

aczkolwiek chwilowo jest cacy, moja skora bardzo sie lubi z pielegnacja Estee Lauder i wyglada zadziwiajaco dobrze ale ogolnie mam miejsca suche i tluste a do tego czasami jakies wysypy... do tego zaczerwienenia i przebarwienia tu i owdzie... bardzo wiele rzeczy krzywde mi robi, zapycha i uczula ale ja z bb kremami sie bardzo lubie... z tym, ze trzeba znalezc taki co bedzie odpowiadal... bo wiekszosc tych kremow jest dla mlodych dziewczyn a wiadomo, mloda skora ma inne wymagania... lub ich nie ma

moim ulubiencami sa wlasnie kremy przeznaczone dla ekhmm... bardziej dojrzalych cer

dorzucam linki ale mam tez zakladke BB kremy ze spora iloscia informacji

nowosc Misshy -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...filler-bb.html i http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...ller-moje.html

albo krem Skin79 -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-cream.html

choc dla "starszych" sa tez z Misshy -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...gold-care.html albo Hanskin -> http://cosrocewokowpadnie.blogspot.c...-bb-cream.html

Ten pierwszy podszedl Urbi a ona ma tlusta cere i czesto ja zapycha, ten drugi polubila Hexx, a ona wiekowo tez starsza

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2011-11-11 o 12:43
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:15   #3948
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Destuś to mu równolatki jestesmy

ja testowałam BB i jakoś się nie polubiliśmy, ale ostatnio lioele nawet mi pasuje
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:18   #3949
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Destuś to mu równolatki jestesmy

ja testowałam BB i jakoś się nie polubiliśmy, ale ostatnio lioele nawet mi pasuje
Nielot, ja myslałam, ze Ty sporo młodsza siksa jestes
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 15:10   #3950
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Destuś to mu równolatki jestesmy

ja testowałam BB i jakoś się nie polubiliśmy, ale ostatnio lioele nawet mi pasuje
Nielotchen ...

z bb kremami tak jest, raz pasuja lepiej, raz gorzej a czasami jak u Ciebie wcale ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:46   #3951
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nielot, ja myslałam, ze Ty sporo młodsza siksa jestes
a dlaczego?
chociaż wewnętrznie to mam 25 i jakoś trudno mi w więcej uwierzyć

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Nielotchen ...

z bb kremami tak jest, raz pasuja lepiej, raz gorzej a czasami jak u Ciebie wcale ...
Desti gdybyś Ty wiedziała jak ja żałuję
a poza tym TY paskudna kusicielko codziennie rano włażę na bloga i włącza mi się chciejstwo, szczególnie na kiko
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:32   #3952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a dlaczego?
chociaż wewnętrznie to mam 25 i jakoś trudno mi w więcej uwierzyć
Nie wiem, takie jakieś wewnętrzne przekonanie
O! 25 własnie bym obstawiała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:32   #3953
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Desti gdybyś Ty wiedziała jak ja żałuję
domyslam sie, bo ja je uwiebiam i jakby przestaly mi pasowac, to chyba bym sie zaplakala


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a poza tym TY paskudna kusicielko codziennie rano włażę na bloga i włącza mi się chciejstwo, szczególnie na kiko
...

moze jutro obfoce nowe nabytki z Kiko... bo niestety urlop mi sie skonczyl i jak wracam po praocy, to swiatlo juz lipne ... a co Ci sie z Kiko tak spodobalo ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 02:57   #3954
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, takie jakieś wewnętrzne przekonanie
O! 25 własnie bym obstawiała
trzeba się było nie przyznawać

---------- Dopisano o 03:57 ---------- Poprzedni post napisano o 03:56 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
domyslam sie, bo ja je uwiebiam i jakby przestaly mi pasowac, to chyba bym sie zaplakala




...

moze jutro obfoce nowe nabytki z Kiko... bo niestety urlop mi sie skonczyl i jak wracam po praocy, to swiatlo juz lipne ... a co Ci sie z Kiko tak spodobalo ??
chyba wszystko
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 11:14   #3955
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
chyba wszystko
no tak ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:58   #3956
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Przyjrzałam sie tym BB i odnoszę wrażenie że nie o taki efekt mi chodzi.
A powiedzcie, czy któraś z was miała ten puder bądż coś na jego temat wie
http://www.missala.pl/index.php?id=3...-powder-banane
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:45   #3957
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Przyjrzałam sie tym BB i odnoszę wrażenie że nie o taki efekt mi chodzi.
A powiedzcie, czy któraś z was miała ten puder bądż coś na jego temat wie
http://www.missala.pl/index.php?id=3...-powder-banane
Ja na niego chorowałam dłuuugo ( bo podkłady moją twarz czyniły ziemistą i chciałam ożywić twarz jasnym zółtkiem), jasniutki, porównałam konsystencję i kolor od żółtka z Clinique i ten T.Le Clerc jest grubo zmielony, nie jest taką rzadką mgiełką jak Clinique i naprawdę trudno niewielką ilosc nałożyć, matuje średnio. Największym plusem jest właśnie kolor.
W sklepie internetowym z karta MBnku jest -10% bodajże, u Zenka tez jest ten kolor, ale trzeba upolować, cena praktycznie ta sama.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 11:36   #3958
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30481160]Ja na niego chorowałam dłuuugo ( bo podkłady moją twarz czyniły ziemistą i chciałam ożywić twarz jasnym zółtkiem), jasniutki, porównałam konsystencję i kolor od żółtka z Clinique i ten T.Le Clerc jest grubo zmielony, nie jest taką rzadką mgiełką jak Clinique i naprawdę trudno niewielką ilosc nałożyć, matuje średnio. Największym plusem jest właśnie kolor.
W sklepie internetowym z karta MBnku jest -10% bodajże, u Zenka tez jest ten kolor, ale trzeba upolować, cena praktycznie ta sama.[/QUOTE]

Rozumiem że poza kolorem to wszystko inne jest na minus w stosunku do Clinique?
A skoro nie można niewiele nałożyc czy to oznacza że nadaje skórze jednolity kolor?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:54   #3959
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Rozumiem że poza kolorem to wszystko inne jest na minus w stosunku do Clinique?
A skoro nie można niewiele nałożyc czy to oznacza że nadaje skórze jednolity kolor?
Clinique jest lepszy, nie wiem tylko, który lepiej matuje, tutaj stawiałabym na T.Leclerca, bo ma bardziej 'matujący' skład.Bardziej jednolity kolor daje moim zdaniem Clinique, nawet robiłam test mechaniczny, zanurzyłam palec w pudrze i przejechałam po białej kartce papieru i T.Le Clerc przez gruboziarnistość nałożył się nierównomiernie i robił prześwity podłużne, nie trzymał się kartki(łatwo się go zdmuchiwało), Clinique bardzo jednolity paseczek utworzył, lekko nawet rozświetlający i bardzo ładnie przywierał, jest bardziej 'mgiełkowy'.
Jeśli chcesz to zrobię ten test jutro i Ci wyślę to porównanie, bo mam jeszcze próbki obu.
Jeśli Ci nie zależy na 'jasności' LeClerca to wypróbuj Clinique'a (łatwiej dostać próbkę). T.LeClerca jest natomiast więcej w opakowaniu no i ma ładny kolor
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:14   #3960
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

ja bardzo lubie bb kremy ale jakos uzywam je na krem standardowy, tak jakby bb byl podkladem...niektore kremy za malo dawaly mi nawilzenia....ale niedlugo bede tez testowala kilka bb kremow anti-age bo zakupilam cos od skin79 i misha.
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.